Ботафого и Интернасионал с победи, представиха Зеедорф и Форлан

15:03
Ботафого и Интернасионал постигнаха домакински победи в осмия кръг на футболното първенство на Бразилия. Ботафого победи с 3:0 Баия с два гола на 19-годишния Сидиньо.

Преди срещата феновете на домакините приветстваха новото попълнение Кларенс Зеедорф. Сидиньо се разписа в 7-та и 45-та минута, а Елкесон направи 3:0 две минути след началото на второто полувреме. Ботафого е на шесто място в класирането с 12 точки на четири точки зад лидера Атлетико Минейро.

Интернасионал победи с 2:1 Крузейро и се изкачи на четвърто място с 15 точки актив. Оскар и Леандро Дамиао бяха точни през първото полувреме за Интернасионал. Преди срещата пред домакинска публика беше представен Диего Форлан, който подписа договор с тима до юли 2015 година. Наутико спечели с 1:0 гостуването си на последния в класирането Гоянензе.