ЦСКА прекърши минимално коравия Миньор

14:52
Лидерът ЦСКА победи с 1:0 Миньор Перник като гост в мач от 21-я кръг на "А" група. Домакините се представиха на ниво и през първото полувреме бяха равностойни на "армейците", а след почивката имаха няколко добри възможности да изравнят.

В 7-а минута Николай Чипев центрира от корнер, защитата на домакините изпусна бранителя на "червените" Иван Иванов и снажният футболист с глава откри резултата в полза на шампионите. Няколко минути по-късно Миньор можеше да изравни след грешка в армейската защита, но техен футболист би неточно.

В 26-а минута играчите на терена бяха навестени от неочакван гост. Едно куче, необезпокоявано от никого, се разходи своеволно по терена, но остана на игрището само около 20 секунди и реши да напусне. Шест минути по-късно песът отново се появи, направи две кръгчета и пак си излезе.

След 30-а минута Миньор заигра по-активно, но не успя да застраши вратата на ЦСКА.

През второто полувреме в 57-а минута Кирил Котев изчисти лошо една топка, кълбото попадна в Господинов, но той би встрани. След това "армейците" се активизираха, но в 67-а минута удар с глава на Ивайло Цветков бе избит от вратаря на ЦСКА. Добрата игра на Миньор продължи и в 74-а минута Фелипе Машадо успя да изчисти опасно ниско центриране пред Ивайло Петров.

Съставите на двата отбора:

Миньор: Чворович, Божиков, Василев, Дюлгеров, Валмир, Лерант, Цветков, Крумов, Марков, Хазуров, Господинов

ЦСКА: Петров, Машадо, Иванов, Котев, Минев, Янчев, Тодоров, Тонев, Чипев, Мигел, Удоджи

phpret
12.04.2009 15:03

*smile* Днес на извънредно заседание БФС,по настояване на Т.Батков БФС даде извънредно разрешение до края на първенството отбора на Левски да играе в разширен състав.Вместо 11 футболисти,на Левски се разрешава да играят 22 защото не били футболисти.

Futbulfen
12.04.2009 09:18

К'во значи Миньор заслужаваше "Х"..при положение,че беше предварително ясна 2ката.Не се оправдавам и нито един левскар не би трябвало след тоя резил с Локо,но просто твърде слаби актьори са българските футболисти.Гледайте днеска по Ринг Пирин-Сливен..101% 1ца..в следващия кръг гостуват на кочината и както е по програма трябва да си вземат мача *wink* ..само се замислете боклуци..Левски е трагичен и няма пари,а в момента в ц(*ка влязоха няк'ви кинти и така трагедията и на "Кочин парК" не може да лъсне. ПАРОДИЯ !!!

SvM
11.04.2009 21:19

Не умаловажавам успеха на червените, но и според мен Миньор заслужаваха поне -X-. Все пак тези 2 положения които бяха в опасна близост ДО вратата, можеха да бъдат ПРАВО във вратата... *wink* И двата отбора играха добре. За Левски много много не говорете, 'щото Вас колко пъти са ви дрънкали бре?!

nffcgenadi
11.04.2009 20:05

кои сега е номер 1,цска е номер 1,цска завинаги

ivo00004
11.04.2009 18:03

аиде стига са ревали вече тия левскари то се видя днес колко могат. Според тях едва ли не целия свят е сре6ту тях,аре моля ви се гледаите се първо колко можете да играете футбол,пък тогава говорете.аиде и 4естито *joking*

Kalinho
11.04.2009 17:00

аха а цецка до края на първенството все с уредените мачове и всичко е ясно

leketoo
11.04.2009 15:59

Резонна победа! По-добрият отбор победи, но определенои има нужда от атакуващи футболисти. Локото треска Wc-toр Ловеч също ще ги ушамари и всичко ще си дойде на мястото!

Kalinho
11.04.2009 15:57

не може да отричате нещо за което цяла България си говори. Види ли се ЦСКА с пари и се почва със страннците мачове и странни победи

marno
11.04.2009 14:58

Кучето чак се отчая Хващам го на точен , но мисля че Миньор заслужаваха Х .

Hecepuo3eH
11.04.2009 14:55

ivailo_zizov Не забравяй, че Локо Пд падна от ЦСКА, но в следващия кръг падна и от леффски, които също през сезона са печелили срещу отбори, които предния кръг са взели 3 точки. А и като гледам Миньор никак не играят отпуснато. Просто това са някакви измислици от синьото ръководтсво, които започват да си мислият, че на 95 годишнината на отбора ще останат без титла.

LFC_YNWA_

Айдее .. ЦСКА отново с ПОБЕДА .. да му мислят Левски с/у Локо СФ *lol* *lol*

ivailo_zizov
11.04.2009 14:12

Не умаловажаваме първото място на отбора ви, защото то е преходно, но ако вие бяхте на наше място, щяхте да сипете същите приказки. Всички знаем близките отношения на шефовете ви с тези на отборите, с които играхте и играте в момента... да го кажа още по-меко: отборите , с които се срещате ПЕЧЕЛЯТ предходните си срещи и излизат срещу вас по-отпуснати...а вие сами преценете ситуации като тази с Иван Иванов(оставен сам в малкото наказателно поле)дали са случайни...а ние в прекия двубой ще покажем кой заслужава титлата...

Samoletski
11.04.2009 14:01

Като толкова знаете, че е купено, защо когато леффски бяха първи говорехте, че те са шампиони. Май видяхте, че титлата ви се изплъзва и взехте да умаловажавате първото място на ЦСКА.

Adrian000
11.04.2009 13:51

Тази победа беше 100% сигурна след като Миньор купиха мача със Сливен не ми е ясно само защо тези тъпанари от упрвавата не разследват мачове като Локо Мездра -Вихрен мач ,който дори баба ми знаеше ,че е уреден или победата на Бела това първенство е купено от БОКЛУДЖИЙТЕ БФС-то им целува задниците и се вижда от километри! Каква пародия на футбол гледаме