Бербатов резерва за Юнайтед при трудно равенство в ЮАР (видео)

18:49
Отборът на Манчестър Юнайтед вкара в добавеното време, за да стигне до равенство 1:1 в контрола среща с тима на Аякс Кейптаун, която е част от подготвителния лагер на червените дяволи в Южна Африка.

Японският полузащитник Шинджи Кагава започна за първи пък като титуляр за червените дяволи и в първите минути впечатли след отлични взаимодействия с Хавиер Ернандес.

Димитър Бербатов остана резерва за английския отбор и влезе в игра в 77-ата минута, заменяйки новото попълнение Шинджи Кагава.

Домакините бяха близо до гол през първата част, когато пропуски направиха Кийгън Доли и Терър Фантени. Ернандес пък стреля опасно, но неточно за Юнайтед. В 68-ата минута Ник Пауъл дебютира за Юнайтед, но и това не помогна на англичаните, които се оказаха догонващи четири минути преди края. Точен за  Аякс бе Алкардо ван Граан. Това обаче не бе краят на драмата, защото в продължението нападателят Бебе се разписа отблизо за крайното 1:1.

Ajax Cape Town 1-0 Manchester Utd by simaotvgolo12
Ajax Cape Town 1-1 Manchester Utd by simaotvgolo12