Мартин Петров носи три точки за Болтън срещу Бристъл Сити

19:52
Мартин Петров донесе победата с 3:2 в полза на Болтън у дома срещу Бристъл Сити в мач от 11-ия кръг на втора английска дивизия.

Българинът беше титуляр за "тротърс" и остана на терена до 90-ата минута, когато беше заменен от Дарън Пратли. Осем минути по-рано опитният Петров реализира за 3:2 в полза на Болтън, възползвайки се от асистенция на Крис Ийгълс.

Преди това Стив Дейвис се разписа в 3-ата и в 21-ата минута от дузпа. Четвърт час преди почивката домакините върнаха един гол чрез Ийгълс.

В 62-ата минута Джей Спиъринг изравни резултата до 2:2, а малко преди края Мартин Петров осигури трите точки в полза на доскорошния член на Висшата лига.

Във временното класиране Болтън се намира на 15-о място с актив от 14 точки.