Форлан и Зеедорф с попадения в бразилското първенство

13:20
Диего Форлан отбеляза и два гола при победата на Интернасионал над домакините от Вашку да Гама с 2:1 в мач от 32-ия кръг на футболното първенство на Бразилия.
Тимът на Вашку да Гама поведе с 22-та минута с гол на Жонас и асистенция на Жуниньо Пернамбукано.

Форлан, бивш играч на Манчестър Юнайтед, Атлетико Мадрид и Интер, изравни 11 минути по-късно, а в последните секунди на първото полувреме донесе успеха на своя тим.
Вашку да Гама остава на пето място в класирането с 50 точки, а Интернасионал е на шесто място с 48 точки.

Холандецът Кларънс Зеедорф се разписа при победата на Ботафого с 2:0 над Фигейрензе.

18-годишният Бруно Мендес се разписа в трети пореден мач, след като отри резултата в 14-та минута, а 36-годишният Зеедорф направи 2:0 в 33-та минута със седмия си гол в първенството.

Ботафого е на седмо място с 47 точки, а Фигейрензе на предпоследна позиция в класирането с 28 точки актив.