Роналдо с нови два гола в Бразилия

12:34
Нападателят Роналдо отбеляза две попадения за Коринтианс, който спечели с 3:1 срещу Сантош като гост в първата финална среща за титлата на бразилския щат Сао Пауло.

Полузащитникът Чикао откри за Коринтианс от фаул в 10-а минута на срещата. 15 минути по-късно Феномена получи дълъг пас на границата на наказателното поле и в характерния си стил не остави шансове на противниковия вратар за 2:0.

Роналдо вкара третия гол за своя тим на стадион "Вила Белмира" в 76-а минута, след като засече центриране Фабио Коща. Попадениято бе изключително красиво, след като бившият национал на Бразилия прехвърли вратаря от разстояние.

В края на мача вратарят на гостите Фелипе си вкара автогол, след като не успя да овладее центриране от ляво. Втората среща на стадиона на Коринтианс ще се играе на 3 май.