Милиев игра в контрола на Авелино, Гълъбинов бележи в дебюта си

13:38
Българският нападател Андрей Гълъбинов се разписа в дебюта си при победата на италианския втородивизионен Авелино над аматьорския Авецано с 4:0 в контролна среща. Гълъбинов откри резултата след половин час игра след асистенция на Давиде Дзапакоста.

24-годишният нападател , който ще играе в Авелино като преотстъпен от Ливорно до края на сезона, беше заменен на почивката.

Дебют за отбора направи и бившия защитник на Левски Йордан Милиев, който кара пробен период. бранителят започна като титуляр в центъра на защитната тройка на Авелино и остана на терена до средата на второто полувреме. Той нямаше почти никаква работа, така че старши треньорът Масимо Растели се нуждае от още няколко дни, за да прецени дали
да бъде предложен договор на българина.

25-годишният Милиев, който има 4 мача за националния отбор, в момента е свободен агент.