Крузейро на полуфинал за Копа Либертадорес

11:35
Крузейро победи останалия с 9 човека тим на Сао Пауло с 2:0 и се класира за полуфиналите на турнира за Копа Либертадорес. Попадения в последните 24 минути на Енрике и Клебер донесоха продължаването напред на тима на Крузейро, който отстрани своя съперник с общ резултат 4:1. Те ще играят в следващия кръг и ще се борят за място на финала на турнира с друг бразилския тим - Гремио, който се класира за Топ 4 в сряда.

Аржентинският Естудиантес, който спечели турнира три пъти подред в периода 1968-1970, победи Дефенсор Спортинг от Уругвай с 1:0 и си уреди битка на полуфинала с друг уругвайски отбор - Национал. Нападателят Ленадро Бенитес вкара в 13-а минута и донесе общата победа на Естудиантес с 2:0.