Станаха ясни евентуалните съперници на Реал за полуфиналите на СКП

12:07
Европейският шампион Реал Мадрид чака своя съперник на полуфинала за Световното клубно първенство (СКП), което ще се проведе от 10 до 20 декември в Мароко.

След изтегления жребий стана ясно, че „Белия балет“ ще се противопостави на мексиканския Крус Асул, азиатския шампион Ал-Хилал /С. Арабия/ или Сидни Уондърърс /Авл/. Трите евентуални опонента на Реал ще участват в пресявките преди полуфинала.

В другия поток на полуфинала аржентинският Сан Лоренсо ще чака някой измежду африканските АС Вита /Конго/ и ЕС Сетиф /Алж/, както и победителя от плейофа между Окланд /Н. Зел/ и Тетуан /Мар/.