Срещи

Избрани срещи
Изберете 4 срещи
Играй 4X
НЗЕЛ Уелингтън Финикс (р) Уелингтън Финикс (р) 05:45 Саутърн Юнайтед Саутърн Юнайтед X
АВЛЖ Канбера Юнайтед (Ж) Канбера Юнайтед (Ж) 07:00 Пърт Глори (Ж) Пърт Глори (Ж) X
АВЛМЛ Аделаида Юнайтед (20) Аделаида Юнайтед (20) 07:30 Мелбърн Сити (21) Мелбърн Сити (21) X
ХК Гуанджоу Р&Ф (19) Гуанджоу Р&Ф (19) 08:30 Китчий Китчий X
АВЛ Уелингтън Финикс Уелингтън Финикс 08:35 Сентръл Коуст Маринърс Сентръл Коуст Маринърс X
РУСР Тосно (21) Тосно (21) 09:00 Арсенал Тула (21) Арсенал Тула (21) X
ФИЛИП Агила ФК Агила ФК 10:00 Волтес Волтес X
АВЛЖ Аделаида Юнайтед (Ж) Аделаида Юнайтед (Ж) 10:30 Нюкасъл Джетс (Ж) Нюкасъл Джетс (Ж) X
АВЛ Сидни Сидни 10:50 Бризбейн Роар Бризбейн Роар X
СНГК Хоум Юнайтед Хоум Юнайтед 11:00 Хуганг Юнайтед Хуганг Юнайтед X
УЗБЕ Коканд-1912 Коканд-1912 11:00 Алмалик Алмалик X
ТАДЖ Истиглол Истиглол 11:00 ЦСКА Памир ЦСКА Памир X
УЗБЕ Шортан Шортан 11:00 Къзълкум Къзълкум X
УЗБЕ Локомотив Ташкент Локомотив Ташкент 11:00 Буньодкор Буньодкор X
УЗБЕ Машал Машал 11:00 Динамо Самарканд Динамо Самарканд X
УЗБЕ Бухоро Бухоро 11:00 Согдияна Согдияна X
УЗБЕ Навбахор Навбахор 11:00 Насаф Насаф X
УЗБЕ Металург Бекабад Металург Бекабад 11:00 Нефтчи Фергана Нефтчи Фергана X
ЧЕХ21 Бохемианс 1905 (21) Бохемианс 1905 (21) 11:00 Спарта Прага (21) Спарта Прага (21) X
ХК Уориърс Хонг Конг Уориърс Хонг Конг 11:30 Пегасус Пегасус X
ГЕР19 Фортуна Дюселдорф (19) Фортуна Дюселдорф (19) 12:00 Борусия Дортмунд (19) Борусия Дортмунд (19) X
ГЕР19 Бохум (19) Бохум (19) 12:00 Падерборн (19) Падерборн (19) X
МЖДЖ Тайланд (Ж) Тайланд (Ж) 12:00 Нова Зеландия (Ж) Нова Зеландия (Ж) X
ТУР1 Аданаспор Аданаспор 12:00 Газиантепспор Газиантепспор X
ВИЕТ Сонг Лам Нге Ан Сонг Лам Нге Ан 12:00 ФЛК Тан Хоа ФЛК Тан Хоа X
ВИЕТ Тан Куанг Нин Тан Куанг Нин 12:00 Ханой Ханой X
ВИЕТ Лонг Ан Лонг Ан 12:00 Кан То Кан То X
ТУР1 Истанбулспор Истанбулспор 12:00 Самсунспор Самсунспор X
ТУР3 Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор 12:00 Еюпспор Еюпспор X
ГЕР19 Холщайн Кил (19) Холщайн Кил (19) 12:00 Динамо Дрезден (19) Динамо Дрезден (19) X
ГЕР19 Кемницер (19) Кемницер (19) 12:00 Айнтрахт Брауншвайг (19) Айнтрахт Брауншвайг (19) X
ВИЕТ Хоанг Ан Жия Лай Хоанг Ан Жия Лай 12:00 Да Нанг Да Нанг X
ВИЕТ Куанг Нам Куанг Нам 12:00 Хо Ши Мин Сити Хо Ши Мин Сити X
ГЕР19 Кьолн (19) Кьолн (19) 12:00 Фортуна Кьолн (19) Фортуна Кьолн (19) X
РУС1 Олимпиец Олимпиец 12:00 Динамо Санкт Петербург Динамо Санкт Петербург X
РУС1 Енисей Енисей 12:00 Балтика Балтика X
ГЕР19 Шалке 04 (19) Шалке 04 (19) 12:00 Арминия Билефелд (19) Арминия Билефелд (19) X
ГЕР19 Байер Леверкузен (19) Байер Леверкузен (19) 12:00 Арминия Клостерхарт (19) Арминия Клостерхарт (19) X
ВИЕТ Сайгон Сайгон 12:00 Хай Фонг Хай Фонг X
ГЕР19 МШФ Дуисбург (19) МШФ Дуисбург (19) 12:00 Борусия Мьонхенгладбах (19) Борусия Мьонхенгладбах (19) X
ВИЕТ Санна Кан Хоа Санна Кан Хоа 12:00 Бин Дуонг Бин Дуонг X
ГРУ Самтредия Самтредия 12:00 Дила Дила X
АФКШЛ Урава Редс Урава Редс 12:15 Ал Хилал Рияд Ал Хилал Рияд X
БЪЛ19 Ботев Пловдив (19) Ботев Пловдив (19) 12:30 Дунав 2010 (19) Дунав 2010 (19) X
АЗР Кяпаз Кяпаз 12:30 Габала Габала X
ТУР3 Тузласпор Тузласпор 12:30 Етимесгют Етимесгют X
ТУР3 Хатайспор Хатайспор 12:30 Инегьолспор Инегьолспор X
РУС1 Криля Советов Криля Советов 13:00 Шинник Шинник X
РУС1 Волгар Астрахан Волгар Астрахан 13:00 Том Томск Том Томск X
УКРР Заря Луганск (21) Заря Луганск (21) 13:00 Зирка Кропивницкий (21) Зирка Кропивницкий (21) X
УКРР Верес (21) Верес (21) 13:00 Черноморец Одеса (21) Черноморец Одеса (21) X
РУС1 Ротор Волгоград Ротор Волгоград 13:00 Оренбург Оренбург X
УКРР Стал Каменское (21) Стал Каменское (21) 13:00 Динамо Киев (21) Динамо Киев (21) X
БЪЛ Септември София Септември София 13:00 Ботев Пловдив Ботев Пловдив X
ТУР Гьозтепе Гьозтепе 13:00 Акхисар Беледийеспор Акхисар Беледийеспор X
РУС1 Авангард Курск Авангард Курск 13:00 Химки Химки X
БЪЛЖЛ Супер Спорт (Ж) Супер Спорт (Ж) 13:00 Севлиево (Ж) Севлиево (Ж) X
УКРР Александрия (21) Александрия (21) 13:00 Карпати Лвов (21) Карпати Лвов (21) X
ГЕР19 Унион Берлин (19) Унион Берлин (19) 13:00 Волфсбург (19) Волфсбург (19) X
РУСР Ахмат Грозни (21) Ахмат Грозни (21) 13:00 Уфа (21) Уфа (21) X
АРМЕ Ширак Ширак 13:00 Арарат Арарат X
ПОР2 Фамаликао Фамаликао 13:15 Спортинг КП II Спортинг КП II X
МЖД Индонезия Индонезия 13:30 Гвиана Гвиана X
ИРАН Парс Ям Бушехр Парс Ям Бушехр 13:30 Персеполис Персеполис X
ИРАН Зоб Ахан Зоб Ахан 13:30 Фолад Фолад X
ИРАН Сайпа Сайпа 13:45 Сиях Ямеган Сиях Ямеган X
ПОЛ1 Одра Ополе Одра Ополе 14:00 Погон Шедълце Погон Шедълце X
БЪЛ3 Добруджа 1919 Добруджа 1919 14:00 Ботев Нови пазар Ботев Нови пазар X
БЪЛ3 Миньор Перник Миньор Перник 14:00 Сливнишки герой Сливнишки герой X
БЪЛ3 Чавдар Етрополе Чавдар Етрополе 14:00 Марек Марек X
ГЕР4 Оберлаусиц Нойгерсдорф Оберлаусиц Нойгерсдорф 14:00 Нойстерлитц Нойстерлитц X
БЪЛ3 Пирин Разлог Пирин Разлог 14:00 Септември Симитли Септември Симитли X
БЪЛ3 Германея Германея 14:00 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев X
БЪЛ3 ОФК Елин Пелин ОФК Елин Пелин 14:00 Рилски спортист Рилски спортист X
БЪЛ3 Вихрен Вихрен 14:00 ЦСКА 1948 София ЦСКА 1948 София X
БЪЛ3 Хебър 1918 Хебър 1918 14:00 Банско Банско X
БЪЛ3 Балкан Ботевград Балкан Ботевград 14:00 Ботев Ихтиман Ботев Ихтиман X
ГЕР19 ФФБ Щутгарт (19) ФФБ Щутгарт (19) 14:00 Хофенхайм (19) Хофенхайм (19) X
ИТП1 Ювентус (19) Ювентус (19) 14:00 Сасуоло (19) Сасуоло (19) X
ЧГ Петровац Петровац 14:00 Будучност Подгорица Будучност Подгорица X
БиХ Младост Добой Какан Младост Добой Какан 14:00 Широки брег Широки брег X
БиХ Челик Зеница Челик Зеница 14:00 Крупа на Врбашу Крупа на Врбашу X
ЧГ Дечич Дечич 14:00 Ком Подгорица Ком Подгорица X
ЧГ Рудар Плевля Рудар Плевля 14:00 Сутиеска Сутиеска X
СЪРБ Мачва Шабац Мачва Шабац 14:00 Явор Иваница Явор Иваница X
СЪРБ Бачка Паланка Бачка Паланка 14:00 Войводина Войводина X
БиХ Витез Витез 14:00 Борац Баня Лука Борац Баня Лука X
БЪЛ3 Беласица Беласица 14:00 Свобода Свобода X
БЪЛ19 Нефтохимик (19) Нефтохимик (19) 14:00 Славия (19) Славия (19) X
ГЕР19 Айнтрахт Франкфурт (19) Айнтрахт Франкфурт (19) 14:00 Хайденхайм (19) Хайденхайм (19) X
ИНД Минерва Пунджаб Минерва Пунджаб 14:00 Мун Баган Мун Баган X
ГЕР2 Холщайн Кил Холщайн Кил 14:00 Инголщат Инголщат X
УКР Иличовец Иличовец 14:00 Ворскла Ворскла X
ГЕР19 Хамбургер ШФ (19) Хамбургер ШФ (19) 14:00 Вердер Бремен (19) Вердер Бремен (19) X
ГЕР2 Ян Регенсбург Ян Регенсбург 14:00 МШВ Дуисбург МШВ Дуисбург X
ИСП Депортиво Алавес Депортиво Алавес 14:00 Ейбар Ейбар X
ГЕР2 Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг 14:00 Нюрнберг Нюрнберг X
МАК Ренова Ренова 14:00 Шкендия Шкендия X
ГЕР4 Аугсбург II Аугсбург II 14:00 Швайнфурт Швайнфурт X
СЛВН Триглав Триглав 14:00 Домжале Домжале X
БЪЛ19 Ботев Враца (19) Ботев Враца (19) 14:00 Черно море (19) Черно море (19) X
СНГК Албирекс Нийгата С Албирекс Нийгата С 14:00 Глобал Глобал X
ЧГ Грбал Грбал 14:00 Искра Даниловград Искра Даниловград X
ЧГ Младост Подгорица Младост Подгорица 14:00 Зета Зета X
ХЪР2 НК Вараждин НК Вараждин 14:00 Горица Загреб Горица Загреб X
ГЕР19 Пройсен Мюнстер (19) Пройсен Мюнстер (19) 14:00 Рот-Вайс Оберхаузен (19) Рот-Вайс Оберхаузен (19) X
САРБ Ал Батен Ал Батен 14:05 Ал Таавон Ал Таавон X
РАНГП Бат Ръгби Бат Ръгби 14:15 Харликуинс Харликуинс X
ЛИВ Ал Акха Ал Ахли Ал Акха Ал Ахли 14:15 Салам Згхарта Салам Згхарта X
БЪЛ3 Розова долина Розова долина 14:30 Миньор Раднево Миньор Раднево X
БЪЛ3 Гигант Съединение Гигант Съединение 14:30 Левски Карлово Левски Карлово X
БЪЛ3 Димитровград Димитровград 14:30 Тунджа Ягода Тунджа Ягода X
БЪЛ3 Евроколеж Евроколеж 14:30 Свиленград Свиленград X
БЪЛ3 Раковски 2011 Раковски 2011 14:30 Ямбол 1915 Ямбол 1915 X
ХЪР2 Хрватски Драговоляц Хрватски Драговоляц 14:30 Хайдук Сплит II Хайдук Сплит II X
ЧЕХ2 Прибрам Прибрам 14:30 Тринец Тринец X
ХЪР2 Новиград Новиград 14:30 Кустошия Кустошия X
ХЪР2 Лучко Лучко 14:30 Солин Солин X
ХЪР2 Дугополье Дугополье 14:30 Сесвете Сесвете X
БЪЛ3 Карнобат Карнобат 14:30 Борислав 2009 Борислав 2009 X
БЪЛ3 Атлетик Куклен Атлетик Куклен 14:30 Загорец Загорец X
БЪЛ3 Сокол Марково Сокол Марково 14:30 Верея II Верея II X
ГЕР4 Люкенвалде Люкенвалде 14:30 ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц X
ГЕР4 Бабелсберг Бабелсберг 14:30 БФК Динамо БФК Динамо X
БЪЛБ Монтана Монтана 14:30 Оборище Оборище X
ТУР1 Елязъгспор Елязъгспор 14:30 Болуспор Болуспор X
БЪЛБ Марица Пловдив Марица Пловдив 14:30 Ботев Враца Ботев Враца X
БЪЛБ Локомотив София Локомотив София 14:30 Лудогорец II Лудогорец II X
AНГЧ Барнзли Барнзли 14:30 Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед X
ТУР1 Гиресунспор Гиресунспор 14:30 Анкарагюджю Анкарагюджю X
БЪЛБ Поморие Поморие 14:30 Локомотив Горна Оряховица Локомотив Горна Оряховица X
БЪЛБ Струмска слава Струмска слава 14:30 Литекс Литекс X
ХЪР2 Шибеник Шибеник 14:30 Динамо Загреб II Динамо Загреб II X
ГЕР4 Виктория Берлин Виктория Берлин 14:30 Будиса Баутцен Будиса Баутцен X
ГЕР4 Алтглинике Алтглинике 14:30 Енерги Котбус Енерги Котбус X
БЪЛБ Черноморец Балчик Черноморец Балчик 14:30 Созопол Созопол X
ЧЕХ2 Фридек Мистек Фридек Мистек 14:30 Пардубице Пардубице X
БЪЛ3 Арда Арда 14:30 Асеновец Асеновец X
ГЕР4 Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург 14:30 Хановер 96 II Хановер 96 II X
КОНФ Честър Честър 14:30 Дагенъм & Редбридж Дагенъм & Редбридж X
AHГ2 Мансфилд Таун Мансфилд Таун 15:00 Честърфийлд Честърфийлд X
ГЕР4 Хесен Касел Хесен Касел 15:00 Саарбрюкен Саарбрюкен X
МЛТ Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс 15:00 Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед X
ГЕР4 Щутгартер Кикерс Щутгартер Кикерс 15:00 Астория Валдорф Астория Валдорф X
ГЕР3 Магдебург Магдебург 15:00 Халешер Халешер X
ГЕР3 Цвикау Цвикау 15:00 Веен Висбаден Веен Висбаден X
ГЕР4 Майнц 05 II Майнц 05 II 15:00 Ворматия Вормс Ворматия Вормс X
ГЕР3 Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена 15:00 Оснабрюк Оснабрюк X
ГЕР3 Вердер Бремен II Вердер Бремен II 15:00 Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт X
ГЕР4 Рьохлинг Вьолклинген Рьохлинг Вьолклинген 15:00 Айнтрахт Щадталендорф Айнтрахт Щадталендорф X
ГЕР3 Ханза Рощок Ханза Рощок 15:00 Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн X
МЛТ Лия Атлетик Лия Атлетик 15:00 Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс X
ГЕР3 Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс 15:00 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте X
ГЕР4 Хофенхайм II Хофенхайм II 15:00 Шот Майнц Шот Майнц X
ЛИВ Ал Неджмех Ал Неджмех 15:00 Ал Шабаб Ал Араби Ал Шабаб Ал Араби X
ГЪP2 Анагениси Кардицас Анагениси Кардицас 15:00 Аполон Лариса Аполон Лариса X
ГЪP2 Пансерайкос Пансерайкос 15:00 Караискакис Караискакис X
ГЪP2 Арис Арис 15:00 Панахайки Панахайки X
ГЕР4 Пипинсрейд Пипинсрейд 15:00 Айхщет Айхщет X
ГЕР4 Бухбах Бухбах 15:00 Илертисен Илертисен X
ГЕР4 Вакер Бургхаузен Вакер Бургхаузен 15:00 Зелигенпортен Зелигенпортен X
ГЕР4 Меминген Меминген 15:00 Инголщат II Инголщат II X
ГЪР ПАС Янина ПАС Янина 15:00 Ксанти Ксанти X
ГЪP2 ОФИ ОФИ 15:00 Калитея Калитея X
ГЕР4 Байройт Байройт 15:00 Гаршинг Гаршинг X
ГЕР4 Елверсберг Елверсберг 15:00 Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм X
ГЕР19 Гройтер Фюрт (19) Гройтер Фюрт (19) 15:00 Унтерхахинг (19) Унтерхахинг (19) X
ГЕР4 Нюрнберг II Нюрнберг II 15:00 Шалдинг-Хайнинг Шалдинг-Хайнинг X
ГЕР3 Аален Аален 15:00 Унтерхахинг Унтерхахинг X
АЗР Нефтчи Баку Нефтчи Баку 15:00 Кешла Кешла X
СЛВК Сеница Сеница 15:00 Татран Прешов Татран Прешов X
СЛВК Подбрезова Подбрезова 15:00 Слован Братислава Слован Братислава X
AЛБ Лячи Лячи 15:00 Кукъс Кукъс X
СЛВК Тренчин Тренчин 15:00 Ружомберок Ружомберок X
СЛВК Злате Моравце Злате Моравце 15:00 Земплин Михайловце Земплин Михайловце X
ГЕР4 Алемания Аахен Алемания Аахен 15:00 Кьолн II Кьолн II X
КАТ Ал Харитият Ал Харитият 15:00 Ал Ахли Доха Ал Ахли Доха X
КАТ Ум Салал Ум Салал 15:00 Катар СК Катар СК X
ЧЕХ2 Храдец Кралове Храдец Кралове 15:00 Зноймо Зноймо X
БЪЛ Берое Берое 15:15 Славия Славия X
ГЕР4 Шварц-вайс Реден Шварц-вайс Реден 15:30 ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург X
ИТП1 Интер (19) Интер (19) 15:30 Торино (19) Торино (19) X
ЮАР Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед 15:30 Мамелъди Съндаунс Мамелъди Съндаунс X
ИТЛП Фиделис Андрия Фиделис Андрия 15:30 Трапани Трапани X
ИТП1 Удинезе (19) Удинезе (19) 15:30 Фиорентина (19) Фиорентина (19) X
РУС Тосно Тосно 15:30 Арсенал Тула Арсенал Тула X
ЮАР Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед 15:30 Бидвест Уитц Бидвест Уитц X
ИТП1 Лацио (19) Лацио (19) 15:30 Верона (19) Верона (19) X
ИТП1 Наполи (19) Наполи (19) 15:30 Аталанта (19) Аталанта (19) X
РУАН Миропласт Миропласт 15:30 Амагаджу Амагаджу X
ТУР Йени Малатияспор Йени Малатияспор 15:30 Бешикташ Бешикташ X
РУАН Кийову Спортс Кийову Спортс 15:30 Марийнс Марийнс X
ФРНА Булон Булон 15:30 Ред Стар Ред Стар X
ИТП1 Болоня (19) Болоня (19) 15:30 Дженоа (19) Дженоа (19) X
РУАН АПР АПР 15:30 Мукура Мукура X
ИТП1 Сампдория (19) Сампдория (19) 15:30 Рома (19) Рома (19) X
РУАН Бугесера Бугесера 15:30 Сънрайз Сънрайз X
СЪРБ Радник Сурдулица Радник Сурдулица 16:00 Напредак Напредак X
СЪРБ Рад Белград Рад Белград 16:00 Младост Лучани Младост Лучани X
ИТА Болоня Болоня 16:00 Сампдория Сампдория X
ГЕР19 Оснабрюк (19) Оснабрюк (19) 16:00 Санкт Паули (19) Санкт Паули (19) X
СЛВК Спартак Търнава Спартак Търнава 16:00 Жилина Жилина X
СЛВН НД Горица НД Горица 16:00 Анкаран Хрватини Анкаран Хрватини X
ИТАБ Про Верчели Про Верчели 16:00 Виртус Ентела Виртус Ентела X
СУДАН Тираат Ал Биджа Тираат Ал Биджа 16:00 Ал Ахли Шенди Ал Ахли Шенди X
ИТАБ Карпи Карпи 16:00 Парма Парма X
ИТАБ Читадела Читадела 16:00 Салернитана Салернитана X
ИТАБ Специя Специя 16:00 Пескара Пескара X
ИТАБ Венеция Венеция 16:00 Новара Новара X
СУДАН Ал Шорта Судан Ал Шорта Судан 16:00 Ал Ахли Вад Медани Ал Ахли Вад Медани X
ХЪРВ Славен Копривница Славен Копривница 16:00 Истра 1961 Истра 1961 X
КХЛ Витяз Чехов Витяз Чехов 16:00 ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва X
КХЛ АК Барс Казан АК Барс Казан 16:00 Барис Астана Барис Астана X
ИТАБ Авелино Авелино 16:00 Палермо Палермо X
ИТАБ Асколи Асколи 16:00 Кремонезе Кремонезе X
ИЗР Бней Сахнин Бней Сахнин 16:00 Апоел Ашкелон Апоел Ашкелон X
ИРАН Естеглал Естеглал 16:00 Гостареш Фолад Табриз Гостареш Фолад Табриз X
БиХ Зрински Зрински 16:00 Слобода Тузла Слобода Тузла X
РУС1 Факел Факел 16:00 Тамбов Тамбов X
РУС1 Кубан Краснодар Кубан Краснодар 16:00 Сибир Сибир X
ФРА2 Льо Авър Льо Авър 16:15 Ланс Ланс X
ГЕР Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 16:30 Байер Леверкузен Байер Леверкузен X
ПОЛ Погон Шчечин Погон Шчечин 16:30 Пяст Гливице Пяст Гливице X
ГЕР Фрайбург Фрайбург 16:30 Майнц 05 Майнц 05 X
ГЕР РБ Лайпциг РБ Лайпциг 16:30 Вердер Бремен Вердер Бремен X
САРБ Ал Фатех Ал Фатех 16:30 Ал Фейсали Харма Ал Фейсали Харма X
УЕЛС Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс 16:30 Кармартън Таун Кармартън Таун X
УЕЛС Цефн Друидс Цефн Друидс 16:30 Бари Таун Юнайтед Бари Таун Юнайтед X
ГЕР Аугсбург Аугсбург 16:30 Волфсбург Волфсбург X
ГЕР Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 16:30 Шалке 04 Шалке 04 X
УНГ Балмазуийварош Спорт Балмазуийварош Спорт 16:30 Пушкаш Пушкаш X
УНГ Дьошгьор Дьошгьор 16:30 Уйпещ Уйпещ X
УНГ Хонвед Хонвед 16:30 Мезьокьовешд-Жори Мезьокьовешд-Жори X
УНГ Вашаш Вашаш 16:30 Дебрецен Дебрецен X
УНГ Видеотон Видеотон 16:30 Пакш СЕ Пакш СЕ X
ИНДСЛ Мумбай Сити Мумбай Сити 16:30 Гоа Гоа X
ШОТ2 Странрар Странрар 17:00 Албиън Роувърс Албиън Роувърс X
ШОТ2 Ийст Файв Ийст Файв 17:00 Еърдриониънс Еърдриониънс X
ШОТ2 Арброут Арброут 17:00 Форфар Атлетик Форфар Атлетик X
ШОТ2 Алоа Атлетик Алоа Атлетик 17:00 Еър Юнайтед Еър Юнайтед X
СИРЛ Колърейн Колърейн 17:00 Крусейдърс Крусейдърс X
ШОТ2 Рейт Роувърс Рейт Роувърс 17:00 Куинс Парк Куинс Парк X
ГЕР4 Йеделох Йеделох 17:00 Волфсбург II Волфсбург II X
ПОЛ1 Катовице Катовице 17:00 Медж Легница Медж Легница X
ШОТ3 Стърлинг Албиън Стърлинг Албиън 17:00 Питърхед Питърхед X
ШОТ1 Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут 17:00 Ливингстън Ливингстън X
ШОТ1 Инвърнес КТ Инвърнес КТ 17:00 Сейнт Мирън Сейнт Мирън X
ШОТ1 Фолкърк Фолкърк 17:00 Грийнок Мортън Грийнок Мортън X
ШОТ1 Дънфърмлин Атлетик Дънфърмлин Атлетик 17:00 Дъмбартън Дъмбартън X
МЛТ Наксар Лайънс Наксар Лайънс 17:00 Моста Моста X
ШОТ1 Брихин Сити Брихин Сити 17:00 Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед X
ШОТ3 Анан Атлетик Анан Атлетик 17:00 Клайд Клайд X
ШОТ3 Единбург Сити Единбург Сити 17:00 Каудънбийт Каудънбийт X
ШОТ3 Стенхаусмюър Стенхаусмюър 17:00 Монтроуз Монтроуз X
СИРЛ Гленторан Гленторан 17:00 Ардс Ардс X
СИРЛ Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс 17:00 Карик Рейнджърс Карик Рейнджърс X
СИРЛ Клифтънвил Клифтънвил 17:00 Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед X
НЛП Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик 17:00 Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс X
УКР Олимпик Донецк Олимпик Донецк 17:00 Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк X
ИСПСБ Селта де Виго II Селта де Виго II 17:00 Депортиво Ла Коруня II Депортиво Ла Коруня II X
ИСП2 Кадис Кадис 17:00 Реал Валядолид Реал Валядолид X
ШОТ3 Елгин Сити Елгин Сити 17:00 Берик Рейнджърс Берик Рейнджърс X
ПОР2 Спортинг Брага II Спортинг Брага II 17:00 Жил Висенте Жил Висенте X
ФАТ Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун 17:00 Крей Уондърърс Крей Уондърърс X
КОНФ Довър Атлетик Довър Атлетик 17:00 Филди Филди X
КОНФ Бореъм Ууд Бореъм Ууд 17:00 Уокинг Уокинг X
КОНФ Бароу Бароу 17:00 Бромли Бромли X
AHГ2 Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс 17:00 Йоувил Таун Йоувил Таун X
AHГ2 Суиндън Таун Суиндън Таун 17:00 Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти X
AHГ2 Нотс Каунти Нотс Каунти 17:00 Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед X
AHГ2 Линкълн Сити Линкълн Сити 17:00 Порт Вейл Порт Вейл X
AHГ2 Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс 17:00 Челтнъм Таун Челтнъм Таун X
AHГ2 Ексетър Сити Ексетър Сити 17:00 Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли X
AHГ2 Крю Александра Крю Александра 17:00 Лутън Таун Лутън Таун X
AHГ2 Ковънтри Сити Ковънтри Сити 17:00 Кроули Таун Кроули Таун X
AHГ2 Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед 17:00 Моркамб Моркамб X
AHГ2 Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед 17:00 Стивънидж Стивънидж X
КОНФ Олдършот Таун Олдършот Таун 17:00 Рексъм Рексъм X
КОНФ Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед 17:00 Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед X
НЛП Нантуич Таун Нантуич Таун 17:00 Шоу Лейн Шоу Лейн X
НЛП Маргейт Маргейт 17:00 Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет X
НЛП Лейстън Лейстън 17:00 Туутинг енд Митчъм Юнайтед Туутинг енд Митчъм Юнайтед X
НЛП Лидърхед Лидърхед 17:00 Енфилд Таун Енфилд Таун X
НЛП Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет 17:00 Лоустофт Таун Лоустофт Таун X
КОНФ Торки Юнайтед Торки Юнайтед 17:00 Лейтън Ориент Лейтън Ориент X
КОНФ Сълихъл Муурс Сълихъл Муурс 17:00 Гейтсхед Гейтсхед X
КОНФ Мейдънхед Юнайтед Мейдънхед Юнайтед 17:00 Макълсфилд Таун Макълсфилд Таун X
РАНГП Лестър Тайгърс Лестър Тайгърс 17:00 Уорчестър Уориърс Уорчестър Уориърс X
КОНФ Гайзли Гайзли 17:00 Сътън Юнайтед Сътън Юнайтед X
КОНФ Халифакс Таун Халифакс Таун 17:00 Ийстлий Ийстлий X
КОНФ Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 17:00 Мейдстоун Юнайтед Мейдстоун Юнайтед X
AHГ2 Барнет Барнет 17:00 Гримзби Таун Гримзби Таун X
АНГ1 Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед 17:00 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед X
АНГ Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед 17:00 Уотфорд Уотфорд X
АНГ Суонзи Сити Суонзи Сити 17:00 АФК Борнемут АФК Борнемут X
АНГ Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър 17:00 Уест Бромич Албиън Уест Бромич Албиън X
АВС Щурм Грац Щурм Грац 17:00 ЛАСК Линц ЛАСК Линц X
ШОТ Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл 17:00 Хибърниън Хибърниън X
ШОТ Хартс Хартс 17:00 Рос Каунти Рос Каунти X
AНГЧ Астън Вила Астън Вила 17:00 Ипсуич Таун Ипсуич Таун X
AНГЧ Бъртън Албиън Бъртън Албиън 17:00 Съндърланд Съндърланд X
AНГЧ Фулъм Фулъм 17:00 Милуол Милуол X
AНГЧ Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс 17:00 Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс X
AНГЧ Рединг Рединг 17:00 Шефилд Уензди Шефилд Уензди X
AНГЧ Норич Сити Норич Сити 17:00 Престън Норт Енд Престън Норт Енд X
AНГЧ Хъл Сити Хъл Сити 17:00 Бристол Сити Бристол Сити X
АНГ Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 17:00 Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън X
АНГ Кристъл Палас Кристъл Палас 17:00 Стоук Сити Стоук Сити X
АНГ1 Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун 17:00 Брадфорд Сити Брадфорд Сити X
АНГ1 Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед 17:00 Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик X
АНГ1 Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед 17:00 Уигън Атлетик Уигън Атлетик X
АНГ1 Рочдейл Рочдейл 17:00 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед X
АНГ1 Портсмут Портсмут 17:00 Плимут Аргайл Плимут Аргайл X
АНГ1 Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун 17:00 Бъри Бъри X
АНГ1 Джилингам Джилингам 17:00 Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик X
АНГ1 Флийтууд Таун Флийтууд Таун 17:00 Блекпул Блекпул X
АНГ1 Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс 17:00 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс X
АНГ1 Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс 17:00 Бристол Роувърс Бристол Роувърс X
АНГ1 АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 17:00 Уолсол Уолсол X
ДАН Хелсингор Хелсингор 17:00 Олборг Олборг X
ЧИЛИ Палестино Палестино 17:00 Депортес Икике Депортес Икике X
AНГЧ Мидълзбро Мидълзбро 17:00 Дарби Каунти Дарби Каунти X
НЛП Търък Търък 17:00 Бърджис Хил Таун Бърджис Хил Таун X
ФАТ Оксфорд Сити Оксфорд Сити 17:00 Херефорд Херефорд X
ФАТ Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед 17:00 Глостър Сити Глостър Сити X
ФАТ Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун 17:00 Билерикей Таун Билерикей Таун X
ФАТ АФК Телфорд Юнайтед АФК Телфорд Юнайтед 17:00 Дройлздън Дройлздън X
ФАТ Тамуърт Тамуърт 17:00 Уорингтън Таун Уорингтън Таун X
ФАТ Хемптън & Ричмънд Хемптън & Ричмънд 17:00 Харлоу Таун Харлоу Таун X
ФАТ Уилдстоун Уилдстоун 17:00 Челмсфорд Сити Челмсфорд Сити X
ФАТ Грантхям Таун Грантхям Таун 17:00 Чорли Чорли X
ФАТ Клийторпс Таун Клийторпс Таун 17:00 Спенимуур Таун Спенимуур Таун X
ФАТ Уайтхоук Уайтхоук 17:00 Чипънхям Таун Чипънхям Таун X
ФАТ Йорк Сити Йорк Сити 17:00 Коулвил Таун Коулвил Таун X
ФАТ Бракли Таун Бракли Таун 17:00 Салфорд Сити Салфорд Сити X
НЛП Кингс Ленгли Кингс Ленгли 17:00 Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун X
НЛП Фром Таун Фром Таун 17:00 Хитчин Таун Хитчин Таун X
НЛП Уеймът Уеймът 17:00 Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун X
НЛП Стратфорд Таун Стратфорд Таун 17:00 Ст Ивс Таун Ст Ивс Таун X
ФАТ Брентууд Таун Брентууд Таун 17:00 Дартфорд Дартфорд X
ФАТ Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити 17:00 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс X
ФАТ Хемел Хемпстед Таун Хемел Хемпстед Таун 17:00 Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун X
ФАТ Таунтън Таун Таунтън Таун 17:00 Конкорд Рейнджърс Конкорд Рейнджърс X
ФАТ Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил 17:00 Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс X
ФАТ Марийн Марийн 17:00 Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър X
ФАТ Хендън Хендън 17:00 Слоу Таун Слоу Таун X
ФАТ Лиймингтън Лиймингтън 17:00 Кързън Аштън Кързън Аштън X
ФАТ Уелинг Юнайтед Уелинг Юнайтед 17:00 Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър X
ФАТ Сейнт Албънс Сити Сейнт Албънс Сити 17:00 Пуул Таун Пуул Таун X
ФАТ Алфретън Таун Алфретън Таун 17:00 Олтринкам Олтринкам X
ФАТ Метрополитън Полис Метрополитън Полис 17:00 Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли X
ФАТ Блайт Спартанс Блайт Спартанс 17:00 Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик X
ФАТ Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти 17:00 Саутпорт Саутпорт X
ФАТ Нънийтън Таун Нънийтън Таун 17:00 Норт Ферби Юнайтед Норт Ферби Юнайтед X
ФАТ Бостън Юнайтед Бостън Юнайтед 17:00 Кидърминстър Хариърс Кидърминстър Хариърс X
ФАТ Брадфорд Парк Авеню Брадфорд Парк Авеню 17:00 Сторбридж Сторбридж X
НЛП Ст. Неотс Таун Ст. Неотс Таун 17:00 Басингстоук Таун Басингстоук Таун X
НЛП Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед 17:00 Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд X
НЛП Мертир Таун Мертир Таун 17:00 Дорчестър Таун Дорчестър Таун X
ФАТ Ийстбърн Бъроу Ийстбърн Бъроу 17:00 Ройстън Таун Ройстън Таун X
НЛП Фарзли Селтик Фарзли Селтик 17:00 Сътън Колдфилд Таун Сътън Колдфилд Таун X
ФАТ Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед 17:00 Фарнбъроу Фарнбъроу X
НЛП Матлок Таун Матлок Таун 17:00 Хейлзуен Таун Хейлзуен Таун X
НЛП Уитби Таун Уитби Таун 17:00 Уитън Албиън Уитън Албиън X
НЛП Дънстейбл Таун Дънстейбл Таун 17:00 Тивертън Таун Тивертън Таун X
НЛП Кетъринг Таун Кетъринг Таун 17:00 Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу X
МАР РС Беркан РС Беркан 17:00 Могреб Тетуан Могреб Тетуан X
МАР Итихад Танжер Итихад Танжер 17:00 Шабаб Атлас Кенифра Шабаб Атлас Кенифра X
НЛП Уортинг Уортинг 17:00 Хароу Бъроу Хароу Бъроу X
ФАТ Маргейт Маргейт 17:00 Бауърс & Питсий Бауърс & Питсий X
КАТ Ал Раян Ал Раян 17:10 Ал Гарафа Ал Гарафа X
МЛТ Сенглея Атлетик Сенглея Атлетик 17:15 Балзан Балзан X
ЧЕХ2 Чешке Будейовице Чешке Будейовице 17:15 Влашим Влашим X
ГЪР Аполон Смирнис Аполон Смирнис 17:15 Ламия Ламия X
ИСП Реал Мадрид Реал Мадрид 17:15 Малага Малага X
РУСР Рубин Казан (21) Рубин Казан (21) 17:30 ЦСКА Москва (21) ЦСКА Москва (21) X
БЪЛ Левски Левски 17:30 Верея Верея X
ИТЛП Козенца Козенца 17:30 Сикула Леонцио Сикула Леонцио X
ИТЛП Реджина Реджина 17:30 Бишелие Бишелие X
ИТЛП Фонди Фонди 17:30 Лече Лече X
ИТЛП Монополи Монополи 17:30 Юве Стабия Юве Стабия X
ИСПСБ Рапидо Бузас Рапидо Бузас 17:45 Понферадина Понферадина X
ИСПСБ Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II 18:00 Каудал Каудал X
ФРА Рен Рен 18:00 Нант Нант X
ПОР Портимоненсе Портимоненсе 18:00 Тондела Тондела X
ИСПСБ Аренас де Гечо Аренас де Гечо 18:00 Лейоя Лейоя X
КИП Арис Лимасол Арис Лимасол 18:00 Ермис Ермис X
КИП АПОЕЛ АПОЕЛ 18:00 Олимпиакос Никозия Олимпиакос Никозия X
БЕЛ2 Унион Сейнт Жило Унион Сейнт Жило 18:00 ОХ Льовен ОХ Льовен X
БЪЛВС ВК Добруджа 07 ВК Добруджа 07 18:00 ВК Хебър Пазарджик ВК Хебър Пазарджик X
ИСПСБ Сагунтино Сагунтино 18:00 Онтениенте Онтениенте X
РУС Ахмат Грозни Ахмат Грозни 18:00 Уфа Уфа X
AЛБ Фламуртари Фламуртари 18:00 Теута Драч Теута Драч X
РУМ Виторул Виторул 18:00 АЦС Поли Тимишоара АЦС Поли Тимишоара X
СЪРБ Раднички Ниш Раднички Ниш 18:00 Земун Земун X
ПОР2 Насионал Мадейра Насионал Мадейра 18:00 Униао Мадейра Униао Мадейра X
БЪЛВС ВК Тетевен Волей ВК Тетевен Волей 18:00 ВК Пирин Разлог ВК Пирин Разлог X
ЮАР Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс 18:00 Фрий Стейт Старс Фрий Стейт Старс X
ИЗР Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона 18:15 Бней Йехуда Бней Йехуда X
ТУР Галатасарай Галатасарай 18:30 Аланияспор Аланияспор X
КХЛ ХК Слован ХК Слован 18:30 Амур Хабаровск Амур Хабаровск X
ПОЛ1 Стал Мелец Стал Мелец 18:45 Тихи 71 Тихи 71 X
СУДАН Ал Хилал Омдурман Ал Хилал Омдурман 19:00 Ал Мерих Ал Мерих X
НАССФ Синсинати Беъркетс Синсинати Беъркетс 19:00 Кънектикът Хъскис Кънектикът Хъскис X
СУДАН Хай Ал Араб Хай Ал Араб 19:00 Ал Ахли Вад Медани Ал Ахли Вад Медани X
НАССФ Пърдю Пърдю 19:00 Индиана Хуусиърс Индиана Хуусиърс X
НАССФ Мичиган Уулвърийнс Мичиган Уулвърийнс 19:00 Охайо Стейт Охайо Стейт X
КИП Анортозис Анортозис 19:00 АЕЛ АЕЛ X
НАССФ Мемфис Тайгърс Мемфис Тайгърс 19:00 Ийст Каролина Ийст Каролина X
ИТА Сасуоло Сасуоло 19:00 Елас Верона Елас Верона X
СУДАН Ал Ахли Атбара Ал Ахли Атбара 19:00 Ал Рабта Кости Ал Рабта Кости X
СУДАН Ал Ахли Хартум Ал Ахли Хартум 19:00 Ал Хартум Ал Хартум X
ГЕР4 Бон СК Бон СК 19:00 Рьодингхаусен Рьодингхаусен X
НАССФ Кентъки Уайлдкетс Кентъки Уайлдкетс 19:00 Луисвил Кардиналс Луисвил Кардиналс X
НАССФ Джорджия Тех Джорджия Тех 19:00 Джорджия Булдогс Джорджия Булдогс X
НАССФ Флорида Гатърс Флорида Гатърс 19:00 Флорида Стейт Флорида Стейт X
НАССФ Оклахома Стейт Оклахома Стейт 19:00 Канзас Джейхоукс Канзас Джейхоукс X
СУДАН Хай Ал Араб Хай Ал Араб 19:00 Мерих Ел Фашер Мерих Ел Фашер X
НАССФ Саутърн Методист Саутърн Методист 19:00 Тулейн Тулейн X
ИТА Киево Киево 19:00 СПАЛ СПАЛ X
СУДАН Ал Ахли Атбара Ал Ахли Атбара 19:00 Мерих Кости Мерих Кости X
ХЪРВ Хайдук Сплит Хайдук Сплит 19:00 Осиек Осиек X
БEЛ Антверп Антверп 19:00 Мехелен Мехелен X
ПОЛ1 Битовия Битов Битовия Битов 19:00 Подбешкидзе Подбешкидзе X
ПОЛ Арка Гдиня Арка Гдиня 19:00 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч X
ИСП2 Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона 19:00 Лорка Лорка X
ИСП2 Реал Овиедо Реал Овиедо 19:00 Нумансия Нумансия X
ГИБ Лайънс Гибралтар Лайънс Гибралтар 19:15 Глейсис Юнайтед Глейсис Юнайтед X
НАССФ Сиракюз Сиракюз 19:20 Бостън Колидж Бостън Колидж X
ПЕРУ Реал Гарсиласо Реал Гарсиласо 19:30 Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо X
ЧЕХ Баник Острава Баник Острава 19:30 Карвина Карвина X
АВС Райндорф Алтах Райндорф Алтах 19:30 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен X
ИТЛП Касертана Касертана 19:30 Ренде Ренде X
АВС Адмира Адмира 19:30 Матерсбург Матерсбург X
РАНГП Сейл Шаркс Сейл Шаркс 19:30 Нортхямптън Сейнтс Нортхямптън Сейнтс X
ИТЛП Матера Матера 19:30 Виртус Франкавила Виртус Франкавила X
ИСП Реал Бетис Реал Бетис 19:30 Херона Херона X
ГЕР Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах 19:30 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен X
АНГ Ливърпул Ливърпул 19:30 Челси Челси X
СИРЛ Балинамалард Юнайтед Балинамалард Юнайтед 19:30 Уорънпойнт Таун Уорънпойнт Таун X
ХОЛ ВВВ ВВВ 19:30 Вилем II Вилем II X
ГЪР Атромитос Атромитос 19:30 Панатинайкос Панатинайкос X
AНГЧ Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 19:30 Бирмингам Сити Бирмингам Сити X
ИСПСБ Фуенлабрада Фуенлабрада 19:30 Реал Мадрид II Реал Мадрид II X
ИСПСБ Елче Елче 19:30 Валенсия II Валенсия II X
НАССФ Уейк Форест Уейк Форест 19:30 Дюк Блу Девилс Дюк Блу Девилс X
НАССФ Алабама-Бирмингам Алабама-Бирмингам 20:00 Тексас-Ел Пасо Тексас-Ел Пасо X
НАССФ Райс Райс 20:00 Норт Тексас Норт Тексас X
ШВЦР Люцерн Люцерн 20:00 Базел Базел X
ШВЦР Тюн Тюн 20:00 Санкт Гален Санкт Гален X
ШВЦ1 Киасо Киасо 20:00 Винтертур Винтертур X
ШВЦ1 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс 20:00 Вил Вил X
ИСПСБ Реал Мурсия Реал Мурсия 20:00 Бадахос Бадахос X
ПОР Боависта Боависта 20:15 Морейрензе Морейрензе X
ЮАР Голдън Ероус Голдън Ероус 20:15 Кейптаун Сити Кейптаун Сити X
КАФКК Суперспорт Юнайтед Суперспорт Юнайтед 20:15 ТП Мазембе ТП Мазембе X
ЮАР Аякс Кейптаун Аякс Кейптаун 20:15 Ама Зулу Ама Зулу X
ИЗР Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква 20:30 Апоел Акре Апоел Акре X
ИЗР Макаби Нетаня Макаби Нетаня 20:30 Макаби Хайфа Макаби Хайфа X
УНГ Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш 20:30 Ференцварош Ференцварош X
РУМ Динамо Букурещ Динамо Букурещ 20:45 КСМС Яши КСМС Яши X
ХОЛ Хераклес Хераклес 20:45 НАК Бреда НАК Бреда X
ХОЛ Грьонинген Грьонинген 20:45 Фейенорд Фейенорд X
БОЛ Петролеро Якуиба Петролеро Якуиба 21:00 Вилстерман Вилстерман X
ИСП2 Алкоркон Алкоркон 21:00 Севиля II Севиля II X
НАССФ Шарлът 49-найнърс Шарлът 49-найнърс 21:00 Флорида Атлантик Флорида Атлантик X
НАССФ Джорджия Стейт Джорджия Стейт 21:00 Апалачиън Стейт Апалачиън Стейт X
ФРА Монпелие Монпелие 21:00 Лил Лил X
ИСПСБ Лейда Еспортиу Лейда Еспортиу 21:00 Еркулес Еркулес X
ФРА Метц Метц 21:00 Амиен СК Амиен СК X
ФРА Дижон Дижон 21:00 Тулуза Тулуза X
ФРА Каен Каен 21:00 Бордо Бордо X
БEЛ КВ Остенде КВ Остенде 21:00 АШ Ойпен АШ Ойпен X
ФРА Троа Троа 21:00 Анже Анже X
БРА Флуминензе Флуминензе 21:00 Спорт Ресифе Спорт Ресифе X
БEЛ Синт Тройден Синт Тройден 21:00 Локерен Локерен X
ИСПСБ Картахена Картахена 21:00 Реал Бетис II Реал Бетис II X
СЛВН Целе Целе 21:20 Марибор Марибор X
НАССФ Маршъл Маршъл 21:30 Саутърн Мис Саутърн Мис X
БРАБ Лювердензе Лювердензе 21:30 Наутико Наутико X
ТИТ Клуб Сандо Клуб Сандо 21:30 Сентрал Сентрал X
ПОЛ Корона Келце Корона Келце 21:30 Легия Варшава Легия Варшава X
ИТЛП Албинолефе Албинолефе 21:30 Калчо Падова Калчо Падова X
ГИБ Гибралтар Юнайтед Гибралтар Юнайтед 21:30 Гибралтар Финикс Гибралтар Финикс X
БРАБ Интернасионал Интернасионал 21:30 Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас X
ИТЛП Катания Катания 21:30 Акрагас Акрагас X
ИТЛП Сиракуза Сиракуза 21:30 Катанзаро Катанзаро X
ИСП2 Реал Сарагоса Реал Сарагоса 21:30 Реус Депортиу Реус Депортиу X
БРАБ Парана Парана 21:30 Боа Боа X
БРАБ Оесте Оесте 21:30 Гояс Гояс X
БРАБ Вила Нова Вила Нова 21:30 Лондрина Лондрина X
БРАБ Америка Минейро Америка Минейро 21:30 КРБ КРБ X
БЕЛ2 СФ Руселаре СФ Руселаре 21:30 Лиерс Лиерс X
БEЛ Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен  21:30 Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа X
БРАБ Сеара Сеара 21:30 АБЦ АБЦ X
ХОЛ Хееренвеен Хееренвеен 21:45 ПЕК Цволе ПЕК Цволе X
ИТА Каляри Каляри 21:45 Интер Интер X
ИСП Леванте Леванте 21:45 Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид X
НАССФ Невада-Рено Невада-Рено 22:00 ЮНЛВ ЮНЛВ X
ТИТ Сан Хуан Яблотех Сан Хуан Яблотех 22:00 Пойнт Фортин Пойнт Фортин X
ПЕРУ Мелгар Мелгар 22:00 Хуан Аурих Хуан Аурих X
АРЖ Белграно Белграно 22:00 Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата X
АРЖ Патронато Патронато 22:00 Унион Санта Фе Унион Санта Фе X
ЧИЛИ Универсидад Чили Универсидад Чили 22:00 Аудакс Италиано Аудакс Италиано X
УРУГВ Серо Серо 22:00 Пенярол Пенярол X
НАССФ Мидъл Тенеси Стейт Мидъл Тенеси Стейт 22:00 Олд Доминън Олд Доминън X
НАССФ ЮЛ-Монро ЮЛ-Монро 22:00 Арканзас Стейт Арканзас Стейт X
УРУГВ Бостън Ривър Бостън Ривър 22:00 Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас X
АРЖБ Килмес Килмес 22:05 Алмагро Алмагро X
НАССФ Оубърн Оубърн 22:30 Алабама Кримсън Тайд Алабама Кримсън Тайд X
НАССФ Фресно Стейт Фресно Стейт 22:30 Бойзи Стейт Бойзи Стейт X
ПОР Деспортиво Авеш Деспортиво Авеш 22:30 Порто Порто X
ЕКВ Фуерца Амариля Фуерца Амариля 22:30 Клан Ювенил Клан Ювенил X
НАССФ Мериленд Мериленд 22:30 Пен Стейт Пен Стейт X
НАССФ Минесота Голдън Гофърс Минесота Голдън Гофърс 22:30 Уисконсин Уисконсин X
НАССФ Северна Каролина Стейт Северна Каролина Стейт 22:30 Северна Каролина Тар Хийлс Северна Каролина Тар Хийлс X
НАССФ Канзас Стейт Канзас Стейт 22:30 Айова Стейт Айова Стейт X
ПЕРУ УТК Кахамарка УТК Кахамарка 22:30 Академия Кантолао Академия Кантолао X
НАССФ Оклахома Суунърс Оклахома Суунърс 22:45 Уест Вирджиния Уест Вирджиния X
НАССФ Илиноис Илиноис 23:00 Нортуестърн Нортуестърн X
ЕСАЛ Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор 23:00 Агила Агила X
ВЕН Минерос де Гуаяна Минерос де Гуаяна 23:00 Карабобо Карабобо X
АИБ Суитис Суитис 23:00 Трюм Трюм X
НАССФ Рютгерс Рютгерс 23:00 Мичиган Стейт Мичиган Стейт X
НАССФ Тенеси Волънтийърс Тенеси Волънтийърс 23:00 Вандербилт Вандербилт X
ЕКВ Индепендиенте дел Вале Индепендиенте дел Вале 23:00 Гуаякил Сити Гуаякил Сити X
ЕСАЛ Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 23:00 Сонсонате Сонсонате X
ЕСАЛ Аудац Аудац 23:00 Чалатенанго Чалатенанго X
ЕСАЛ Исидро Метапан Исидро Метапан 23:00 Фирпо Фирпо X
ЕСАЛ Санта Текла Санта Текла 23:00 Пасакина Пасакина X
ЕСАЛ Драгон Драгон 23:00 ФАС ФАС X
ПАР Индепендиенте Кампо Гранде Индепендиенте Кампо Гранде 23:00 Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион X
НАССФ Ню Мексико Стейт Ню Мексико Стейт 23:00 Айдахо Вандалс Айдахо Вандалс X
НАССФ Тълса Голдън Хърикейн Тълса Голдън Хърикейн 23:00 Темпъл Темпъл X
БОЛ Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро 23:15 Насионал Потоси Насионал Потоси X
НАССФ Аризона Стейт Аризона Стейт 23:30 Аризона Уайлдкетс Аризона Уайлдкетс X