Календар

Септември 2016
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Прогнози

  • 20 1

Facebook

Дата Среща Резултат
25.09.2016 12:00 Хофенхайм (Ж) – Фрайбург (Ж)
25.09.2016 12:00 Борусия Мьонхенгладбах (Ж) – Турбине Потсдам (Ж)
25.09.2016 12:00 ФФК Франкфурт (Ж) – СГШ Есен (Ж)
25.09.2016 12:00 Оренбург – Урал
25.09.2016 12:00 Виктория Пилзен (21) – Теплице (21)
25.09.2016 12:00 Млада Болеслав (21) – Яблонец (21)
25.09.2016 12:00 Ренофа Ямагучи – Гифу
25.09.2016 12:30 Райо Махадаонда – Менсайеро
25.09.2016 12:30 Рекреативо Уелва – Юмийя
25.09.2016 12:30 Лорка – Сан Фернандо КД
25.09.2016 12:30 Ийстърн – Хонг Конг Рейнджърс
25.09.2016 13:00 Виборг – Лингби
25.09.2016 13:00 Леганес – Валенсия
25.09.2016 13:00 Кадис – Реал Овиедо
25.09.2016 13:00 Реал Валядолид II – Мутилвера
25.09.2016 13:00 Осасуна II – Гихуело
25.09.2016 13:00 Фуенлабрада – Реал Мадрид II
25.09.2016 13:00 Виляреал II – Валенсия II
25.09.2016 13:00 Ебро – Лейда Еспортиу
25.09.2016 13:00 Прат – Леванте II
25.09.2016 13:00 Майорка II – Барселона II
25.09.2016 13:00 Кордоба II – Екстремадура УД
25.09.2016 13:00 Атърау – Тараз
25.09.2016 13:00 Ордабаси – Астана
25.09.2016 13:00 Окжетпес – Иртиш Павлодар
25.09.2016 13:00 Амкар Перм (21) – Криля Советов (21)
25.09.2016 13:00 Кашива Рейсол – Вентфорет Кофу
25.09.2016 13:00 Кавазаки Фронтале – Йокохама Ф. Маринос
25.09.2016 13:00 Ехиме – Мито Холихок
25.09.2016 13:00 Консадоле Сапоро – Мачида Зелвия
25.09.2016 13:00 Токушима Вортис – Серезо Осака
25.09.2016 13:15 Аморебиета – Албасете
25.09.2016 13:30 Брадърс Юниън – Шейх Джамал
25.09.2016 13:30 Серкъл Брюж – ОХ Льовен
25.09.2016 13:30 Нефтохимик 1962 (Ж) – Севлиево (Ж)
25.09.2016 13:30 Торино – Рома
25.09.2016 13:30 Кайсериспор – Ризеспор
25.09.2016 13:30 НЕК – Вилем II
25.09.2016 14:00 Слуцк – Гранит
25.09.2016 14:00 БAK'07 – Унион Фюрстенвалде
25.09.2016 14:00 Матаре Юнайтед – Поста Рейнджърс
25.09.2016 14:00 Йелгава – Рига
25.09.2016 14:00 Судува – Жалгирис
25.09.2016 14:00 Коломна – Динамо Санкт Петербург
25.09.2016 14:00 Сатурн Раменское – Калуга
25.09.2016 14:00 Равшан – Истиглол
25.09.2016 14:00 Хайр – Парвоз
25.09.2016 14:00 Патая Юнайтед – Након Ратчасима
25.09.2016 14:00 Суфанбури – Неви
25.09.2016 14:00 Судет – Гнистан
25.09.2016 14:00 Футура – ДжаПС
25.09.2016 14:00 Култсу – МП
25.09.2016 14:00 Лахти Академия – КуФу-98
25.09.2016 14:00 КаПа – ПЕПО
25.09.2016 14:00 Вааякоски – МПС
25.09.2016 14:00 СалПа – ЕсПа
25.09.2016 14:00 МуСа – Виркия
25.09.2016 14:00 ОПС – ГБК
25.09.2016 14:00 ТП-47 – Крафт
25.09.2016 14:00 ЮПА – ППТ
25.09.2016 14:00 Каяани – Санта Клаус
25.09.2016 14:00 Збройовка Бърно (21) – Дукла Прага (21)
25.09.2016 14:30 Кяпаз – Карабах
25.09.2016 14:30 Динамо Дрезден – Вюрцбургер Кикерс
25.09.2016 14:30 Арминия Билефелд – Нюрнберг
25.09.2016 14:30 1860 Мюнхен – Хановер 96
25.09.2016 14:30 Арсенал Тула – Терек Грозни
25.09.2016 14:35 Ханджоу – Цзянсу Сайнти
25.09.2016 14:35 Пекин Гуоан – Шандун Лунън
25.09.2016 14:35 Шъдзяджуан Евър Брайт – Чанчун Ятай
25.09.2016 14:35 Тиендзин Теда – Шанхай Шънхуа
25.09.2016 14:45 Хобро – ХБ Кьоге
25.09.2016 14:45 Хелсингер – Скиве
25.09.2016 14:45 АБ – Вендсисел
25.09.2016 14:45 Нествед – Фремад Амагер
25.09.2016 14:45 Роскилде – Фредериция
25.09.2016 14:45 Грасхопър – Вадуц
25.09.2016 14:45 Тюн – Лугано
25.09.2016 15:00 Ислоч – Неман Гродно
25.09.2016 15:00 Палдин (Ж) – Болярки (Ж)
25.09.2016 15:00 Супер Спорт (Ж) – Екомет 90 (Ж)
25.09.2016 15:00 Берое (Ж) – Варна (Ж)
25.09.2016 15:00 Веен Висбаден – Магдебург
25.09.2016 15:00 Рот-Вайс Ерфурт – МШВ Дуисбург
25.09.2016 15:00 Ханза Рощок – Цвикау
25.09.2016 15:00 Байерн Мюнхен (Ж) – Волфсбург (Ж)
25.09.2016 15:00 Дуисбург (Ж) – УШФ Йена (Ж)
25.09.2016 15:00 СК Санд (Ж) – Байер Леверкузен (Ж)
25.09.2016 15:00 Алемания Аахен – Рот-Вайс Есен
25.09.2016 15:00 Вейхе Фленсбург – Лупо Мартини
25.09.2016 15:00 Санкт Паули II – ФФБ Олденбург
25.09.2016 15:00 Хомбург – Улм
25.09.2016 15:00 Рандерс – Сьонерюск
25.09.2016 15:00 Тика Юнайтед – СоНи Шугър
25.09.2016 15:00 Алта – Опсал
25.09.2016 15:00 Молде II – Хьонефос
25.09.2016 15:00 Квик Халден – Арендал
25.09.2016 15:00 Знамя Труда – Текстилчик
25.09.2016 15:00 Арсенал Тула II – Витяз Подолск
25.09.2016 15:00 Динамо Брянск – Рязан
25.09.2016 15:00 Краснодар II – Ротор Волгоград
25.09.2016 15:00 Чонбури – Сисакет
25.09.2016 15:00 Офспор – Фатих Карагюмрюк
25.09.2016 15:00 Сивас Беледиеспор – Кечийоренгючу
25.09.2016 15:00 Амед СК – Истанбулспор
25.09.2016 15:00 Гюмушанеспор – Тузласпор
25.09.2016 15:00 Колос Коваливка – Ингулец
25.09.2016 15:00 Конту – Атлантис
25.09.2016 15:00 Питея – Енскеде
25.09.2016 15:00 Абърдийн – Рейнджърс
25.09.2016 15:05 Енерги Котбус – Будиса Баутцен
25.09.2016 15:30 Стандарт Лиеж – АШ Ойпен
25.09.2016 15:30 Цхинвали – Чихура
25.09.2016 15:30 Шукура – Локомотиви Тбилиси
25.09.2016 15:30 Самтредия – Зугдиди
25.09.2016 15:30 Колхети Поти – Дила
25.09.2016 15:30 Расинг Рома – Лупа Рома
25.09.2016 15:30 Кремонезе – Пиаченца
25.09.2016 15:30 Олбия – Ливорно
25.09.2016 15:30 Витербесе Кастрензе – Ренате
25.09.2016 15:30 Прато – Робур Сиена
25.09.2016 15:30 Виртус Франкавила – Матера
25.09.2016 15:30 Сиракуза – Лече
25.09.2016 15:30 ТП Мазембе – Етоaл дьо Сахел
25.09.2016 15:30 Ал Акха Ал Ахли – Сафа
25.09.2016 15:30 Ал Егтмай Триполи – Салам Згхарта
25.09.2016 15:30 Шабаб Ал Сахел – Ал Ахед
25.09.2016 15:30 Хаджеттепе – Зонгюлдак Кюмюрспор
25.09.2016 15:30 Анадолу Селчуклуспор – Назили Беледиеспор
25.09.2016 15:30 Нигде Беледийеспор – Менемен Беледийеспор
25.09.2016 15:30 Токатспор – Бугсашспор
25.09.2016 15:30 Навбахор – Пахтакор
25.09.2016 15:30 Утрехт – Спарта Ротердам
25.09.2016 15:30 Твенте – Витес
25.09.2016 16:00 Динамо Минск – Крумкачи
25.09.2016 16:00 Нефтохимик (19) – ЦСКА София (19)
25.09.2016 16:00 Дрохтершен/Асел – ЛШК Ханза
25.09.2016 16:00 Германия Егесторф – Хамбургер ШФ II
25.09.2016 16:00 Борусия Хилдсхайм – Ейшеде
25.09.2016 16:00 Динамо Тбилиси – Торпедо Кутаиси
25.09.2016 16:00 ПАОК – Ксанти
25.09.2016 16:00 Сасуоло – Удинезе
25.09.2016 16:00 Лацио – Емполи
25.09.2016 16:00 Интер – Болоня
25.09.2016 16:00 Дженоа – Пескара
25.09.2016 16:00 Зария – Милсами
25.09.2016 16:00 Динамо-Ауто – Дачия
25.09.2016 16:00 Петрокъб – Академия Кишинев
25.09.2016 16:00 Унген – Зимбру
25.09.2016 16:00 Шериф – Сперанта Ниспорени
25.09.2016 16:00 Тромсдален – Стабек II
25.09.2016 16:00 Стьордалс-Блинк – Розенборг II
25.09.2016 16:00 Стрьомен – Уленсакер/Киса
25.09.2016 16:00 Строжино – Торпедо Владимир
25.09.2016 16:00 Орел – Чертаново
25.09.2016 16:00 Чайка – Динамо Ставропол
25.09.2016 16:00 Биолог – СКА
25.09.2016 16:00 Алуминий – Копер
25.09.2016 16:00 Бурсаспор – Касъмпаша
25.09.2016 16:00 Пендикспор – Анадолу Юскюдар
25.09.2016 16:00 Коджаели Бирликспор – Фетхиеспор
25.09.2016 16:00 Саръер – 1461 Трабзон
25.09.2016 16:00 Кършияка – Кайсери Ерчиесспор
25.09.2016 16:00 Айдънспор – Кастамонюспор
25.09.2016 16:00 Инегьолспор – Анкарагюджю
25.09.2016 16:00 Къркларълиспор – Хатайспор
25.09.2016 16:00 Еюпспор – Етимесгют
25.09.2016 16:00 Нафтовик Укранафта – Суми
25.09.2016 16:00 Черкаски Днепър – Николаев
25.09.2016 16:00 КПВ – Яро
25.09.2016 16:00 Екенес ИФ – ГрИФК
25.09.2016 16:00 ВИФК – ДжС Херкулес
25.09.2016 16:00 Сент Етиен – Лил
25.09.2016 16:00 Височина Ихлава (21) – Тринец (21)
25.09.2016 16:00 Вестерос СК – ИФК Люлео
25.09.2016 16:00 Мелбю – Йостерс
25.09.2016 16:00 Елфсборг – АИК
25.09.2016 16:00 ГАИС – Люнгшиле
25.09.2016 16:00 Шафхаузен – Волен
25.09.2016 16:00 Аарау – Цюрих
25.09.2016 16:00 Блумфонтейн Селтик – Голдън Ероус
25.09.2016 16:15 Софапака – Гор Махия
25.09.2016 16:30 Абахани – Шейх Ръсел
25.09.2016 16:30 Хофенхайм – Шалке 04
25.09.2016 16:30 Ренова – Вардар
25.09.2016 16:30 Брегалница Щип – Шкупи
25.09.2016 16:30 Македония ГЖП – Победа
25.09.2016 16:30 Пелистер – Силекс
25.09.2016 16:30 Лилестрьом – Согндал
25.09.2016 16:30 Кристиансунд – Мьондален
25.09.2016 16:30 Корона Келце – Ягелония Бялисток
25.09.2016 16:30 Къзълкум – Насаф
25.09.2016 16:30 Верес – Полтава
25.09.2016 16:30 Тернопил – Арсенал Киев
25.09.2016 16:30 Десна – Скала Стрий
25.09.2016 16:30 Спарта Прага – Славия Прага
25.09.2016 17:00 Зира – Габала
25.09.2016 17:00 Арарат – Гандзасар
25.09.2016 17:00 Ломел Юнайтед – Лиерс
25.09.2016 17:00 Торпедо Жодино – Минск
25.09.2016 17:00 Фигейренсе – Санта Крус
25.09.2016 17:00 Атлетико ПР – Понте Прета
25.09.2016 17:00 ОФК Левски – Литекс
25.09.2016 17:00 Севлиево – Янтра Габрово
25.09.2016 17:00 Кариана Ерден – Първа атомна
25.09.2016 17:00 Трявна – Вихър Славяново
25.09.2016 17:00 Ком Берковица – Павликени
25.09.2016 17:00 Партизан Червен бряг – Академик Свищов
25.09.2016 17:00 Мизия 2005 – Ювентус Малчика
25.09.2016 17:00 Суворово – Черноморец Балчик
25.09.2016 17:00 Кубрат – Хитрино
25.09.2016 17:00 Несебър – Лудогорец II
25.09.2016 17:00 Септември София – Ботев Гълъбово
25.09.2016 17:00 Оборище – Витоша Бистрица
25.09.2016 17:00 Поморие – Ботев Враца
25.09.2016 17:00 Левски Карлово – Созопол
25.09.2016 17:00 Чавдар Етрополе – Германея
25.09.2016 17:00 Пирин Гоце Делчев – Беласица
25.09.2016 17:00 Рилски спортист – Балкан Ботевград
25.09.2016 17:00 Септември Симитли – Велбъжд
25.09.2016 17:00 Хебър 1918 – Чепинец
25.09.2016 17:00 Миньор Перник – Струмска слава
25.09.2016 17:00 Ботев Ихтиман – Марек
25.09.2016 17:00 Верея II – Гигант Съединение
25.09.2016 17:00 Брьондби – ОБ
25.09.2016 17:00 ИБВ – Валур
25.09.2016 17:00 ИА – Брейдаблик
25.09.2016 17:00 Фьолнир – Стярнан
25.09.2016 17:00 Викингур Олафсвик – КР Рейкявик
25.09.2016 17:00 Филкир – Тротур Рейкявик
25.09.2016 17:00 Викингур Рейкявик – ФХ
25.09.2016 17:00 Мирандес – Тенерифе
25.09.2016 17:00 Расинг Ферол – Селта де Виго II
25.09.2016 17:00 Актобе – Кайрат
25.09.2016 17:00 Рюмеланж – Жьонес Канах
25.09.2016 17:00 Мондорф льо Бен – Прогрес Нидеркорн
25.09.2016 17:00 Расинг Юнион – РМ Хам Бенфика
25.09.2016 17:00 Ф91 Дюделанж – Виктория Роспорт
25.09.2016 17:00 Мо – Финснес
25.09.2016 17:00 Скейд – Хаща
25.09.2016 17:00 Спартак Москва – Уфа
25.09.2016 17:00 Спартак Кострома – Долгопрудний
25.09.2016 17:00 ЦРФСО – Динамо Москва II
25.09.2016 17:00 Авангард Курск – Торпедо Москва
25.09.2016 17:00 Дружба – Черноморец Новоросийск
25.09.2016 17:00 Вождовац – Нови Пазар
25.09.2016 17:00 Болуспор – Самсунспор
25.09.2016 17:00 Юмраънийеспор – Ескишехирспор
25.09.2016 17:00 Денизлиспор – Мерсин Идманюрду
25.09.2016 17:00 Дъ Ню Сейнтс – Кармартън Таун
25.09.2016 17:00 Конас Кий – Рил
25.09.2016 17:00 Ландудно – АФК Цефн Друидс
25.09.2016 17:00 Зирка – Стал Каменское
25.09.2016 17:00 Хелиос – Иличовец
25.09.2016 17:00 ХБ – АБ Аргир
25.09.2016 17:00 Скала – Б68
25.09.2016 17:00 КИ – Б36
25.09.2016 17:00 ТБ – ИФ
25.09.2016 17:00 Викингур Гота – НСИ
25.09.2016 17:00 Аланд – Викингит
25.09.2016 17:00 Сутиеска – Будучност Подгорица
25.09.2016 17:00 Акрополис – Тим Торен
25.09.2016 17:00 Нюшьопинг – Браге
25.09.2016 17:00 Сион – Йънг Бойс
25.09.2016 17:00 Хамилтън Академикъл – Сейнт Джонстън
25.09.2016 17:15 Атлетико Мадрид – Депортиво Ла Коруня
25.09.2016 17:30 Райндорф Алтах – Залцбург
25.09.2016 17:30 БАТЕ – Нафтан
25.09.2016 17:30 Паганезе – Монополи
25.09.2016 17:30 Катанзаро – Месина
25.09.2016 17:30 Вибонезе – Касертана
25.09.2016 17:30 Реджина – Козенца
25.09.2016 17:30 Бен Кардан – КС Сфаксен
25.09.2016 17:30 Клуб Африкан – Олимпик Беджа
25.09.2016 17:30 Габес – Метлауи
25.09.2016 17:30 Варнсдорф – Сигма Оломоуц
25.09.2016 17:30 Витковице – Баник Соколов
25.09.2016 17:30 Прибрам (21) – Бохемианс 1905 (21)
25.09.2016 17:45 Фейенорд – Рода ЮК
25.09.2016 17:55 Рудар Велене – Марибор
25.09.2016 18:00 Партизани Тирана – Тирана
25.09.2016 18:00 Уест Хям Юнайтед – Саутхямптън
25.09.2016 18:00 Шахтьор Солигорск – Витебск
25.09.2016 18:00 Понтеведра – Изара
25.09.2016 18:00 Атлетик Клуб II – Аренас де Гечо
25.09.2016 18:00 Ла Рода – Марбеля
25.09.2016 18:00 АЕК Ларнака – Анортозис
25.09.2016 18:00 Гроруд – Сеня
25.09.2016 18:00 Маритимо – Тондела
25.09.2016 18:00 АЦС Поли Тимишоара – Търгу Муреш
25.09.2016 18:00 Рубин Казан (21) – Том Томск (21)
25.09.2016 18:00 Армавир – Машук КМВ
25.09.2016 18:00 Металац ГМ – Партизан
25.09.2016 18:00 Нанси – Ница
25.09.2016 18:00 Осиек – Истра 1961
25.09.2016 18:00 Сан Луис де Килота – Универсидад Католика
25.09.2016 18:00 Тролхетан – Хускварна
25.09.2016 18:00 Халмстад – Асириска
25.09.2016 18:15 Атромитос – Астерас Триполис
25.09.2016 18:15 Левадиакос – Керкира
25.09.2016 18:30 Кьолн – РБ Лайпциг
25.09.2016 18:30 Туделано – Каудал
25.09.2016 18:30 Елас Верона – Фрозиноне
25.09.2016 18:30 Илвес – ПС Кеми
25.09.2016 18:30 РоПС – Мариехамн
25.09.2016 18:30 Хака – Оулу
25.09.2016 18:30 КТП – ТПС
25.09.2016 18:30 Джаз – Йиваскюла
25.09.2016 18:30 Кифен – Хонка
25.09.2016 18:30 Малмьо ФФ – Хелзингборг
25.09.2016 18:45 Леалтад – Расинг Сантандер
25.09.2016 19:00 Кортрийк – Генк
25.09.2016 19:00 ЦСКА София – Берое
25.09.2016 19:00 Мидтиланд – Хорсенс
25.09.2016 19:00 Нумансия – Реал Сарагоса
25.09.2016 19:00 Хетафе – Херона
25.09.2016 19:00 Майорка – УК Мурсия
25.09.2016 19:00 Културал Леонеса – Бойро
25.09.2016 19:00 Бургос – Паленсия
25.09.2016 19:00 Понферадина – Арандина
25.09.2016 19:00 Толедо – Навалкарнеро
25.09.2016 19:00 Баракалдо – Сестао Ривър
25.09.2016 19:00 Сокуеламос – СС Рейес
25.09.2016 19:00 Герника – Реал Унион
25.09.2016 19:00 Еркулес – Елденсе
25.09.2016 19:00 Алкояно – Лягостера
25.09.2016 19:00 Мерида АД – Картахена
25.09.2016 19:00 Ел Ехидо – Реал Яен
25.09.2016 19:00 Линарес Депортиво – Вилановенсе
25.09.2016 19:00 Линенсе – Реал Мурсия
25.09.2016 19:00 Арис Лимасол – АПОЕЛ
25.09.2016 19:00 Фола Еш – Жьонес Еш
25.09.2016 19:00 Олимпик Сафи – Дифаа Ел Джадида
25.09.2016 19:00 Шабаб Атлас Кенифра – Раджа Казабланка
25.09.2016 19:00 Балзан – Гзира Юнайтед
25.09.2016 19:00 Слиема Уондърърс – Тарксиен Рейнбоус
25.09.2016 19:00 Старт – Хаугесун
25.09.2016 19:00 Стрьомсгодсе – Од
25.09.2016 19:00 Волеренга – Олесун
25.09.2016 19:00 Хьод – Йерв
25.09.2016 19:00 Ранхайм – КФУМ
25.09.2016 19:00 Конгсвингер – Левангер
25.09.2016 19:00 Саннес Улф – Рауфос
25.09.2016 19:00 Брине – Осане
25.09.2016 19:00 Унион Комерсио – Депортиво Мюнисипал
25.09.2016 19:00 Лех Познан – Арка Гдиня
25.09.2016 19:00 Катовице – Стал Мелец
25.09.2016 19:00 Битовия Битов – Клучборк
25.09.2016 19:00 Сочи – Спартак Владикавказ
25.09.2016 19:00 Генчлербирлиги – Карабюкспор
25.09.2016 19:00 Фенербахче – Газиантепспор
25.09.2016 19:00 Балъкесирспор – Адана Демирспор
25.09.2016 19:00 Шанлъурфаспор – Бандирмаспор
25.09.2016 19:00 Елязъгспор – Гиресунспор
25.09.2016 19:00 Караманмарашспор – Тепеджикспор
25.09.2016 19:15 Ел Насионал – Делфин
25.09.2016 19:30 Депортиво Куенка – Барселона Гуаякил
25.09.2016 19:30 Про Пиаченца – Понтедера
25.09.2016 19:30 Алесандрия – Комо
25.09.2016 19:30 Пистойезе – Карарезе
25.09.2016 19:30 Лукезе – Арецо
25.09.2016 19:30 Тутокуойо – Джана Ермино
25.09.2016 19:30 Виляреал – Осасуна
25.09.2016 19:30 УН Керенг – УНА Щрасен
25.09.2016 19:30 Анжи – Зенит
25.09.2016 19:30 Александрия – Карпати
25.09.2016 19:30 Черноморец Одеса – Днепър Днепропетровск
25.09.2016 20:00 Естудиантес – Темперлей
25.09.2016 20:00 Широки брег – Сараево
25.09.2016 20:00 Железничар – Металеге-БСИ Яйце
25.09.2016 20:00 Аукас – ЛДУ Кито
25.09.2016 20:00 Чикаго Скай – Атланта Дрийм
25.09.2016 20:00 Бней Йехуда – Апоел Беер Шева
25.09.2016 20:00 Манча Реал – Санлукеньо
25.09.2016 20:00 Анагениси Деринея – Докса Катокопия
25.09.2016 20:00 УКР – Лимон
25.09.2016 20:00 Картахинес – Сан Карлос
25.09.2016 20:00 Толука – Леон
25.09.2016 20:00 Грийн Бей Пакърс – Детройт Лайънс
25.09.2016 20:00 Синсинати Бенгалс – Денвър Бронкос
25.09.2016 20:00 Тенеси Тайтънс – Оуклънд Райдърс
25.09.2016 20:00 Каролина Пантърс – Минесота Вайкингс
25.09.2016 20:00 Ню Йорк Джайънтс – Вашингтон Редскинс
25.09.2016 20:00 Джексънвил Джагуарс – Балтимор Рейвънс
25.09.2016 20:00 Бъфало Билс – Аризона Кардиналс
25.09.2016 20:00 Маями Долфинс – Кливлънд Браунс
25.09.2016 20:00 Пасош де Ферейра – Рио Аве
25.09.2016 20:00 Напредак – Спартак Суботица
25.09.2016 20:00 Борац Чачак – Явор Иваница
25.09.2016 20:00 Младост Лучани – Бачка Паланка
25.09.2016 20:00 Раднички Ниш – Радник Сурдулица
25.09.2016 20:00 Цървена звезда – Войводина
25.09.2016 20:00 Буджаспор – ББ Ерзурумспор
25.09.2016 20:00 Риека – Сплит
25.09.2016 20:15 Унион Санта Фе – Белграно
25.09.2016 20:30 Лариса – Олимпиакос Пирея
25.09.2016 20:30 Волунтари – Стяуа Букурещ
25.09.2016 21:00 Андерлехт – Вестерло
25.09.2016 21:00 Тюбиз – Антверп
25.09.2016 21:00 Гуастатоя – Антигуа ГФК
25.09.2016 21:00 Нордселанд – Есбер
25.09.2016 21:00 Макаби Тел Авив – Апоел Тел Авив
25.09.2016 21:00 Реус Депортиу – Райо Валекано
25.09.2016 21:00 Пемброук Атлета – Биркиркара
25.09.2016 21:00 Валета – Хибърниънс
25.09.2016 21:00 Бран – Тромсьо
25.09.2016 21:00 Мелгар – Дефенсор Ла Бокана
25.09.2016 21:15 Черно море – Славия
25.09.2016 21:15 Мушук Руна – Универсидад Католика Кито
25.09.2016 21:15 Кавкаб Маракеш – Шабаб Риф Хосейма
25.09.2016 21:30 Фонди – Юве Стабия
25.09.2016 21:30 Фиделис Андрия – Мелфи
25.09.2016 21:30 Фоджа – Таранто
25.09.2016 21:30 Ривър Плейт Монтевидео – Суд Америка
25.09.2016 21:30 Рампла Хуниорс – Феникс Монтевидео
25.09.2016 21:30 Данубио – Плаза Колония
25.09.2016 21:30 О'Хигинс – Аудакс Италиано
25.09.2016 21:45 Еспаньол – Селта де Виго
25.09.2016 21:45 Фиорентина – Милан
25.09.2016 21:45 Олимпик Марсилия – Нант
25.09.2016 22:00 Патронато – Сан Лоренсо
25.09.2016 22:00 Гуабира – Реал Потоси
25.09.2016 22:00 Сан Хосе – Вилстерман
25.09.2016 22:00 Коринтианс – Флуминензе
25.09.2016 22:00 Гремио – Шапекоенсе
25.09.2016 22:00 Витория – Сао Пауло
25.09.2016 22:00 Фламенго – Крузейро
25.09.2016 22:15 Белен Сигло XXI – Перес Селедон
25.09.2016 22:15 Морейрензе – Витория Гимараеш
25.09.2016 22:30 Талерес Кордоба – Банфийлд
25.09.2016 22:30 Сулия – Депортиво Ансоатеги
25.09.2016 22:30 Лянерос де Гуанаре – Естудиантес де Каракас
25.09.2016 23:00 Урена – Португеса Акаригуа
25.09.2016 23:00 Атлетико Венецуела – Монагас
25.09.2016 23:00 Минерос де Гуаяна – Депортиво Тачира
25.09.2016 23:00 Депортиво Ла Гуайра – Депортиво Сулия
25.09.2016 23:00 Каракас – Депортиво Лара
25.09.2016 23:00 ЛА Галакси – Сиатъл Саундърс
25.09.2016 23:05 Тампа Бей Бъканиърс – Лос Анджелис Рамс
25.09.2016 23:05 Сиатъл Сийхоукс – Сан Франциско Фортинайнърс
25.09.2016 23:15 Хагуарес де Кордоба – Патриотас Бояка
25.09.2016 23:25 Филаделфия Ийгълс – Питсбърг Стийлърс
25.09.2016 23:25 Индианаполис Колтс – Сан Диего Чарджърс
25.09.2016 23:25 Канзас Сити Чийфс – Ню Йорк Джетс
25.09.2016 23:30 Спортинг Кристал – Хуан Аурих
25.09.2016 23:30 Тиволи Гардънс – ЮУИ
25.09.2016 23:30 Хъмбъл Лайънс – Уотърхаус
25.09.2016 23:30 Маверлей Хюхендън – Ямалко
25.09.2016 23:30 Рено – Монтего Бей Юнайтед
25.09.2016 23:30 Бойс Таун – Портмор Юнайтед
26.09.2016 00:00 Ланус – Алдосиви
26.09.2016 00:00 Бока Хуниорс – Килмес
26.09.2016 00:00 Карча – Миктлан
26.09.2016 00:00 Ривър Плейт Гуаякил – Фуерца Амариля
26.09.2016 00:00 Емелек – Индепендиенте дел Вале
26.09.2016 00:00 Мюнисипал Лимено – Чалатенанго
26.09.2016 00:00 ФУС Рабат – МО Беджая
26.09.2016 00:00 Олимпия Асунсион – Спортиво Лукеньо
26.09.2016 00:00 Мотагуа – Хондурас Прогресо
26.09.2016 00:00 Платенсе – Маратон
26.09.2016 00:00 Универсидад Чили – Палестино
26.09.2016 00:15 Насионал Потоси – Спорт Бойс Уорнес
26.09.2016 00:15 Алианса Сан Салвадор – Фирпо
26.09.2016 00:30 Атлетико Минейро – Интернасионал
26.09.2016 01:00 Алианса Петролера – Санта Фе
26.09.2016 01:00 Мюнисипал Либерия – Алауеленсе
26.09.2016 01:00 Ювентуд Лас Пиедрас – Пенярол
26.09.2016 01:30 Йорк Реджиън Шуутърс – Брантфорд Галакси
26.09.2016 01:30 Депортиво Кали – Депортиво Пасто
26.09.2016 02:00 Дефенса и Хустисия – Ривър Плейт
26.09.2016 02:00 Сантос Лагуна – Тихуана
26.09.2016 02:00 Кълъмбъс Крю – Ню Инглънд
26.09.2016 02:00 Скай Блу (Ж) – Портланд Торнс (Ж)
26.09.2016 02:00 Арнет Гардънс – Харбър Вю
26.09.2016 02:10 Рубио Ню – Гуарани
26.09.2016 02:30 Ориенте Петролеро – Блуминг
26.09.2016 02:30 Самора – Карабобо
26.09.2016 02:30 Унион Еспаньола – Депортес Икике
26.09.2016 03:30 Украйна Юнайтед – Сербиън Уайт Ийгълс
26.09.2016 03:30 Бояка Чико – Хуниор
26.09.2016 03:30 Далас Каубойс – Чикаго Беърс
26.09.2016 04:30 Хюстън Даш (Ж) – Сиатъл Рейн (Ж)
26.09.2016 12:00 Луч Владивосток – Спартак Москва II
26.09.2016 15:30 Енисей – Мордовия Саранск
26.09.2016 16:00 Псков 747 – Волга Твер
26.09.2016 16:30 Городея – Динамо Брест
26.09.2016 16:30 Славия Мозир – Белшина
26.09.2016 17:00 Локомотив София – Етър
26.09.2016 17:00 Спартак Плевен – ЦСКА София II
26.09.2016 17:00 Банско – Царско село
26.09.2016 17:00 Амкар Перм – Криля Советов
26.09.2016 17:00 Тюмен – Кубан Краснодар
26.09.2016 17:00 Соларис – Домодедово
26.09.2016 17:00 Буковина – Оболон-Бровар
26.09.2016 18:00 ЧФР Клуж – Газ Метан Медиаш
26.09.2016 18:00 Волгар Астрахан – Тамбов
26.09.2016 18:00 Нефтехимик – Сокол Саратов
26.09.2016 18:00 Енергомаш Белгород – Зенит Пенза
26.09.2016 18:30 Спартак Налчик – Тосно
26.09.2016 18:30 Шинник – Факел
26.09.2016 18:30 Лахти – ХИФК
26.09.2016 18:30 Интер Турку – ВПС
26.09.2016 19:00 Ермис – Етникос Ахна
26.09.2016 19:00 Пяст Гливице – Шльонск Вроцлав
26.09.2016 19:00 Зенит II – СКА Хабаровск
26.09.2016 19:00 Манисаспор – Гьозтепе
26.09.2016 19:00 Алтънорду – Йени Малатияспор
26.09.2016 19:00 Газиантеп ББ – Сивасспор
26.09.2016 19:30 АЕК Атина – Ираклис
26.09.2016 19:30 Рубин Казан – Том Томск
26.09.2016 19:30 Динамо Москва – Сибир
26.09.2016 20:00 Силкеборг – Олборг
26.09.2016 20:00 Стабек – Бодьо/Глимт
26.09.2016 20:00 Балтика – Химки
26.09.2016 20:00 Аданаспор – Аланияспор
26.09.2016 20:00 Преспа Бирлик – Ландскрона
26.09.2016 20:00 Норшьопинг – Юргорден
26.09.2016 20:00 Йоребру – Йефле
26.09.2016 20:00 ГИФ Сундсвал – Хекен
26.09.2016 20:00 Фалкенбери – Хамарби
26.09.2016 20:00 ИФК Гьотеборг – Йостерсундс
26.09.2016 20:30 Макаби Петах Тиква – Макаби Хайфа
26.09.2016 20:30 Астра – КСМС Яши
26.09.2016 20:45 Винтертур – Сервет
26.09.2016 21:00 ПСВ II – Фортуна Ситард
26.09.2016 21:00 Аякс II – Ос
26.09.2016 21:15 Унион Берлин – Санкт Паули
26.09.2016 21:15 Аскер – Тьонсберг
26.09.2016 21:30 Реджиана – Сюдтирол
26.09.2016 21:30 Перуджа – СПАЛ
26.09.2016 21:30 Брест – Реймс
26.09.2016 22:00 Белененсеш – Ароука
27.09.2016 00:00 УЕС – Пасакина
27.09.2016 01:00 Арсенал Саранди – Химнасия Ла Плата
27.09.2016 03:15 Сан Мартин Сан Хуан – Колон
27.09.2016 03:30 Ню Орлиънс Сейнтс – Атланта Фалкънс
27.09.2016 20:00 Сандефьорд – Фредрикста
28.09.2016 21:30 Катания – Фонди