Календар

Септември 2016
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Прогнози

  • 20 1

Facebook

Дата Среща Резултат
26.09.2016 13:30 Баридхара – Муктиджода СКЧ
26.09.2016 14:00 Чешке Будейовице (21) – Храдец Кралове (21)
26.09.2016 15:15 БДПММ – Йънг Лайънс
26.09.2016 15:30 Енисей – Мордовия Саранск
26.09.2016 15:30 Легион Динамо – Ангущ
26.09.2016 16:00 Псков 747 – Волга Твер
26.09.2016 16:00 Носта – Зенит Ижевск
26.09.2016 16:00 Слован Либерец (21) – Карвина (21)
26.09.2016 16:30 Арамба – Мохамедан Дака
26.09.2016 16:30 Славия Мозир – Белшина
26.09.2016 16:30 Фанджа – Ал Оруба
26.09.2016 16:30 Ал Насър Салалах – Оман Клуб
26.09.2016 17:00 Локомотив София – Етър
26.09.2016 17:00 Банско – Царско село
26.09.2016 17:00 Спартак Плевен – ЦСКА София II
26.09.2016 17:00 Амкар Перм – Криля Советов
26.09.2016 17:00 Тюмен – Кубан Краснодар
26.09.2016 17:00 Соларис – Домодедово
26.09.2016 17:00 Сизран-2003 – Челябинск
26.09.2016 17:00 Афипс – Кубан Краснодар II
26.09.2016 17:00 Буковина – Оболон-Бровар
26.09.2016 18:00 Фольо – Тромсьо II
26.09.2016 18:00 ЧФР Клуж – Газ Метан Медиаш
26.09.2016 18:00 Нефтехимик – Сокол Саратов
26.09.2016 18:00 Волгар Астрахан – Тамбов
26.09.2016 18:00 КАМАЗ – Динамо Киров
26.09.2016 18:00 Енергомаш Белгород – Зенит Пенза
26.09.2016 18:30 Шинник – Факел
26.09.2016 18:30 Спартак Налчик – Тосно
26.09.2016 18:30 Интер Турку – ВПС
26.09.2016 18:30 Лахти – ХИФК
26.09.2016 19:00 Городея – Динамо Брест
26.09.2016 19:00 Макаби Ерзлия – Апоел Бней Лод
26.09.2016 19:00 Апоел Назарет Илит – Макаби Нетаня
26.09.2016 19:00 Апоел Йерусалим – Ирони Рамат Хашарон
26.09.2016 19:00 Ермис – Етникос Ахна
26.09.2016 19:00 Моста – Сейнт Андрюс
26.09.2016 19:00 Балзан – Гзира Юнайтед
26.09.2016 19:00 Волеренга II – Нест/Сотра
26.09.2016 19:00 Од II – Флекерьой
26.09.2016 19:00 Пяст Гливице – Шльонск Вроцлав
26.09.2016 19:00 Зенит II – СКА Хабаровск
26.09.2016 19:00 Олимпиец – Лада Толяти
26.09.2016 19:00 Манисаспор – Гьозтепе
26.09.2016 19:00 Алтънорду – Йени Малатияспор
26.09.2016 19:00 Газиантеп ББ – Сивасспор
26.09.2016 19:30 АЕК Атина – Ираклис
26.09.2016 19:30 Дуфар – Ал Сувая
26.09.2016 19:30 Рубин Казан – Том Томск
26.09.2016 19:30 Динамо Москва – Сибир
26.09.2016 20:00 Локомотив Горна Оряховица – Левски
26.09.2016 20:00 Силкеборг – Олборг
26.09.2016 20:00 Кротоне – Аталанта
26.09.2016 20:00 Стрьомсгодсе II – Мос
26.09.2016 20:00 Стабек – Бодьо/Глимт
26.09.2016 20:00 Балтика – Химки
26.09.2016 20:00 Аданаспор – Аланияспор
26.09.2016 20:00 Преспа Бирлик – Ландскрона
26.09.2016 20:00 Норшьопинг – Юргорден
26.09.2016 20:00 Йоребру – Йефле
26.09.2016 20:00 ГИФ Сундсвал – Хекен
26.09.2016 20:00 Фалкенбери – Хамарби
26.09.2016 20:00 ИФК Гьотеборг – Йостерсундс
26.09.2016 20:00 Сириус – Отвидаберг
26.09.2016 20:00 Сюрианска – Енгелхолм
26.09.2016 20:00 Фрей – Варберг
26.09.2016 20:30 Макаби Петах Тиква – Макаби Хайфа
26.09.2016 20:30 Астра – КСМС Яши
26.09.2016 20:45 Винтертур – Сервет
26.09.2016 21:00 Хамрън Спартанс – Флориана
26.09.2016 21:00 Аякс II – Ос
26.09.2016 21:00 ПСВ II – Фортуна Ситард
26.09.2016 21:15 Унион Берлин – Санкт Паули
26.09.2016 21:15 Пемброук Атлета – Биркиркара
26.09.2016 21:15 Аскер – Тьонсберг
26.09.2016 21:30 Перуджа – СПАЛ
26.09.2016 21:30 Брест – Реймс
26.09.2016 21:45 Реджиана – Сюдтирол
26.09.2016 21:45 Депортиво Алавес – Гранада
26.09.2016 21:45 Хеднесфорд Таун – Миклоувър Спортс
26.09.2016 21:45 Хитчин Таун – Ст. Неотс Таун
26.09.2016 22:00 Бърнли – Уотфорд
26.09.2016 22:00 Каляри – Сампдория
26.09.2016 22:00 Белененсеш – Ароука
27.09.2016 01:00 Арсенал Саранди – Химнасия Ла Плата
27.09.2016 02:30 УЕС – Пасакина
27.09.2016 03:15 Сан Мартин Сан Хуан – Колон
27.09.2016 19:30 Асколи – Чезена
27.09.2016 20:00 Сандефьорд – Фредрикста
27.09.2016 20:00 Далкурд – Йоргрите
27.09.2016 20:00 АФК Юнайтед – Дегерфорш
27.09.2016 20:00 Вернаму – Трелеборис
27.09.2016 21:45 Хартлипул Юнайтед – Лутън Таун
27.09.2016 21:45 Ексетър Сити – Нотс Каунти
27.09.2016 21:45 Уикъмб Уондърърс – Крю Александра
27.09.2016 21:45 Лейтън Ориент – Плимут Аргайл
27.09.2016 21:45 Кембридж Юнайтед – Йоувил Таун
27.09.2016 21:45 Акрингтън Стенли – Мансфилд Таун
27.09.2016 21:45 Донкастър Роувърс – Карлайл Юнайтед
27.09.2016 21:45 Челтнъм Таун – Стивънидж
27.09.2016 21:45 Кроули Таун – Колчестър Юнайтед
27.09.2016 21:45 Гримзби Таун – Нюпорт Каунти
27.09.2016 21:45 Блекпул – Портсмут
27.09.2016 21:45 Кардиф Сити – Дарби Каунти
27.09.2016 21:45 Блекбърн Роувърс – Шефилд Уензди
27.09.2016 21:45 Бристол Сити – Лийдс Юнайтед
27.09.2016 21:45 Брентфорд – Рединг
27.09.2016 21:45 Ипсуич Таун – Брайтън & Хоув Албиън
27.09.2016 21:45 Бирмингам Сити – Престън Норт Енд
27.09.2016 21:45 Барнзли – Астън Вила
27.09.2016 21:45 Хъдърсфийлд Таун – Родъръм Юнайтед
27.09.2016 21:45 Уигън Атлетик – Уулвърхямптън Уондърърс
27.09.2016 21:45 Нотингам Форест – Фулъм
27.09.2016 21:45 Бъртън Албиън – Куинс Парк Рейнджърс
27.09.2016 21:45 Брадфорд Сити – Флийтууд Таун
27.09.2016 21:45 Уолсол – Скънторп Юнайтед
27.09.2016 21:45 Шрюсбъри Таун – Питърбъро Юнайтед
27.09.2016 21:45 Саутенд Юнайтед – Оксфорд Юнайтед
27.09.2016 21:45 Суиндън Таун – Нортхямптън Таун
27.09.2016 21:45 Честърфийлд – Джилингам
27.09.2016 21:45 Чарлтън Атлетик – Олдъм Атлетик
27.09.2016 21:45 Рочдейл – Болтън Уондърърс
27.09.2016 21:45 Шефилд Юнайтед – Бристол Роувърс
27.09.2016 21:45 Порт Вейл – Милуол
27.09.2016 21:45 Милтън Кийнс Донс – Бъри
27.09.2016 21:45 Дери Сити – Шамрок Роувърс
27.09.2016 21:45 Сейнт Патрикс Атлетик – Слиго Роувърс
27.09.2016 21:45 Корк Сити – Гелуей Юнайтед
27.09.2016 22:00 Барнет – Моркамб
28.09.2016 21:45 Нюкасъл Юнайтед – Норич Сити
28.09.2016 21:45 Ковънтри Сити – АФК Уимбълдън
30.09.2016 19:30 Нюрнберг – Унион Берлин
30.09.2016 19:30 Зандхаузен – Динамо Дрезден
30.09.2016 19:30 Ерцгебирге Ауе – Бохум
30.09.2016 21:30 Бреша – Бари 1908
30.09.2016 21:45 Реал Сосиедад – Реал Бетис
30.09.2016 22:00 Евертън – Кристъл Палас
30.09.2016 22:30 Тондела – Пасош де Ферейра
01.10.2016 12:00 Том Томск – Урал
01.10.2016 13:45 Рио Аве – Ещорил
01.10.2016 14:00 Хановер 96 – Санкт Паули
01.10.2016 14:00 Фортуна Дюселдорф – Карлсруе ШК
01.10.2016 14:00 Гранада – Леганес
01.10.2016 14:30 Суонзи Сити – Ливърпул
01.10.2016 14:30 Криля Советов – Анжи
01.10.2016 14:45 Фулъм – Куинс Парк Рейнджърс
01.10.2016 16:00 СПАЛ – Салернитана
01.10.2016 16:00 Авелино – Про Верчели
01.10.2016 16:00 Фрозиноне – Перуджа
01.10.2016 16:00 Беневенто – Новара
01.10.2016 16:00 Трапани – Читадела
01.10.2016 16:00 Виртус Ентела – Виченца
01.10.2016 16:00 Тернана – Елас Верона
01.10.2016 17:00 Брентфорд – Уигън Атлетик
01.10.2016 17:00 Родъръм Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед
01.10.2016 17:00 Рединг – Дарби Каунти
01.10.2016 17:00 Шефилд Уензди – Брайтън & Хоув Албиън
01.10.2016 17:00 Престън Норт Енд – Астън Вила
01.10.2016 17:00 Лийдс Юнайтед – Барнзли
01.10.2016 17:00 Бирмингам Сити – Блекбърн Роувърс
01.10.2016 17:00 Ипсуич Таун – Хъдърсфийлд Таун
01.10.2016 17:00 Бристол Сити – Нотингам Форест
01.10.2016 17:00 Бъртън Албиън – Кардиф Сити
01.10.2016 17:00 Уотфорд – АФК Борнемут
01.10.2016 17:00 Съндърланд – Уест Бромич Албиън
01.10.2016 17:00 Хъл Сити – Челси
01.10.2016 17:00 Уест Хям Юнайтед – Мидълзбро
01.10.2016 17:00 Локомотив Москва – Арсенал Тула
01.10.2016 17:15 Севиля – Депортиво Алавес
01.10.2016 18:00 Шавеш – Белененсеш
01.10.2016 18:45 Вадуц – Сион
01.10.2016 19:00 Пескара – Киево
01.10.2016 19:30 Уулвърхямптън Уондърърс – Норич Сити
01.10.2016 19:30 Осасуна – Лас Палмас
01.10.2016 19:30 Терек Грозни – Оренбург
01.10.2016 20:15 Витория Гимараеш – Спортинг КП
01.10.2016 21:00 Базел – Тюн
01.10.2016 21:45 Депортиво Ла Коруня – Спортинг Хихон
01.10.2016 21:45 Удинезе – Лацио
01.10.2016 22:30 Насионал Мадейра – Порто
02.10.2016 13:00 Валенсия – Атлетико Мадрид
02.10.2016 13:30 Емполи – Ювентус
02.10.2016 14:00 Манчестър Юнайтед – Стоук Сити
02.10.2016 14:00 Уфа – Амкар Перм
02.10.2016 14:30 Хайденхайм – Айнтрахт Брауншвайг
02.10.2016 14:30 Кайзерслаутерн – Арминия Билефелд
02.10.2016 14:30 Вюрцбургер Кикерс – 1860 Мюнхен
02.10.2016 14:45 Лозана Спорт – Лугано
02.10.2016 14:45 Йънг Бойс – Санкт Гален
02.10.2016 16:00 Болоня – Дженоа
02.10.2016 16:00 Аталанта – Наполи
02.10.2016 16:00 Каляри – Кротоне
02.10.2016 16:00 Сампдория – Палермо
02.10.2016 16:00 Чезена – Латина
02.10.2016 16:15 Тотнъм Хотспър – Манчестър Сити
02.10.2016 16:15 Лестър Сити – Саутхямптън
02.10.2016 16:30 Зенит – Спартак Москва
02.10.2016 17:00 Грасхопър – Люцерн
02.10.2016 17:15 Реал Мадрид – Ейбар
02.10.2016 18:00 Витория Сетубал – Маритимо
02.10.2016 18:00 Бенфика – Фейренсе
02.10.2016 18:30 Бърнли – Арсенал
02.10.2016 18:30 Асколи – Специя
02.10.2016 19:00 Торино – Фиорентина
02.10.2016 19:00 Милан – Сасуоло
02.10.2016 19:00 Краснодар – Рубин Казан
02.10.2016 19:30 Еспаньол – Виляреал
02.10.2016 19:30 Малага – Атлетик Клуб
02.10.2016 20:00 Боависта – Морейрензе
02.10.2016 21:30 Ростов – ЦСКА Москва
02.10.2016 21:45 Селта де Виго – Барселона
02.10.2016 21:45 Рома – Интер
02.10.2016 22:15 Ароука – Спортинг Брага
03.10.2016 21:15 Щутгарт – Гройтер Фюрт
03.10.2016 21:30 Карпи – Пиза
14.10.2016 21:45 Лас Палмас – Еспаньол
15.10.2016 14:00 Леганес – Севиля
15.10.2016 14:30 Челси – Лестър Сити
15.10.2016 16:00 Наполи – Рома
15.10.2016 17:00 Арсенал – Суонзи Сити
15.10.2016 17:00 Манчестър Сити – Евертън
15.10.2016 17:00 Стоук Сити – Съндърланд
15.10.2016 17:00 Уест Бромич Албиън – Тотнъм Хотспър
15.10.2016 17:00 АФК Борнемут – Хъл Сити
15.10.2016 17:15 Барселона – Депортиво Ла Коруня
15.10.2016 19:00 Пескара – Сампдория
15.10.2016 19:30 Кристъл Палас – Уест Хям Юнайтед
15.10.2016 19:30 Атлетико Мадрид – Гранада
15.10.2016 21:45 Реал Бетис – Реал Мадрид
15.10.2016 21:45 Ювентус – Удинезе
16.10.2016 13:00 Депортиво Алавес – Малага
16.10.2016 13:30 Фиорентина – Аталанта
16.10.2016 15:30 Мидълзбро – Уотфорд
16.10.2016 16:00 Дженоа – Емполи
16.10.2016 16:00 Интер – Каляри
16.10.2016 16:00 Лацио – Болоня
16.10.2016 16:00 Сасуоло – Кротоне
16.10.2016 17:15 Атлетик Клуб – Реал Сосиедад
16.10.2016 18:00 Саутхямптън – Бърнли
16.10.2016 19:30 Спортинг Хихон – Валенсия
16.10.2016 21:45 Виляреал – Селта де Виго
16.10.2016 21:45 Киево – Милан
16.10.2016 21:45 Палермо – Торино
17.10.2016 21:45 Ейбар – Осасуна
17.10.2016 22:00 Ливърпул – Манчестър Юнайтед
22.10.2016 14:30 АФК Борнемут – Тотнъм Хотспър
22.10.2016 17:00 Арсенал – Мидълзбро
22.10.2016 17:00 Бърнли – Евертън
22.10.2016 17:00 Хъл Сити – Стоук Сити
22.10.2016 17:00 Лестър Сити – Кристъл Палас
22.10.2016 17:00 Суонзи Сити – Уотфорд
22.10.2016 17:00 Уест Хям Юнайтед – Съндърланд
22.10.2016 19:30 Ливърпул – Уест Бромич Албиън
23.10.2016 15:30 Манчестър Сити – Саутхямптън
23.10.2016 18:00 Челси – Манчестър Юнайтед