Календар

Май 2016
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Прогнози

  • 20 1

Facebook

Дата Среща Резултат
06.05.2016 21:45 Сейнт Патрикс Атлетик – Дери Сити
06.05.2016 21:45 Атлон Таун – Дроида Юнайтед
06.05.2016 21:45 Уотърфорд Юнайтед – ЮКД
06.05.2016 21:45 Колърейн – Гленторан
06.05.2016 21:45 Институт – Балинамалард Юнайтед
06.05.2016 21:45 Париж – Валансиен
06.05.2016 21:45 Метц – Тур
06.05.2016 21:45 Ред Стар – Дижон
06.05.2016 21:45 Ним – Лавал
06.05.2016 21:45 Бург ан Брес 01 – Ланс
06.05.2016 21:45 Ниор – Кретей
06.05.2016 21:45 Оксер – Льо Авър
06.05.2016 21:45 Аячо – Сошо
06.05.2016 21:45 Нанси – Евиан ТГ
06.05.2016 21:45 Клермон – Брест
06.05.2016 21:45 Волендам – МВВ
06.05.2016 21:45 Инвърнес КТ – Дънди Юнайтед
06.05.2016 22:00 Фин Харпс – Бохемианс
06.05.2016 22:00 Дъндалк – Гелуей Юнайтед
06.05.2016 22:00 Страсбург – КА Бастия
06.05.2016 22:15 ХК – Кефлавик
06.05.2016 22:15 Гриндавик – Хаукар
06.05.2016 22:15 ИР – Грота
06.05.2016 22:15 КВ – Афтурелдинг
06.05.2016 22:15 Вьолсунгур – Магни
06.05.2016 22:30 Новак Джокович – Милош Раонич
06.05.2016 22:30 Пасош де Ферейра – Тондела
07.05.2016 01:00 Клуб Сандо – Сан Хуан Яблотех
07.05.2016 01:00 Пойнт Фортин – Морвант Каледония Юнайтед
07.05.2016 02:00 Орландо Сити – Ню Йорк РБ
07.05.2016 02:10 Атланта Хоукс – Кливлънд Кавалиърс
07.05.2016 02:10 Ню Йорк Айлъндърс – Тампа Бей Лайтнинг
07.05.2016 03:00 В Конекшън – Дифенс Форс
07.05.2016 03:30 Веракрус – Морелия
07.05.2016 04:40 Оклахома Сити Тъндър – Сан Антонио Спърс
07.05.2016 05:30 Сантос Лагуна – Гуадалахара
07.05.2016 07:00 Каматамаре Сануки – Мачида Зелвия
07.05.2016 07:00 Токушима Вортис – Йокохама
07.05.2016 07:00 Мито Холихок – Гираванц Китакюшу
07.05.2016 08:00 Сувон ФК – Чеджу Юнайтед
07.05.2016 09:00 Волтес – Номадс
07.05.2016 10:00 В-Варен Нагазаки – Фагияно Окаяма
07.05.2016 10:00 Монтедио Ямагата – Теспакусацу
07.05.2016 10:00 Киото Санга – ДЖЕФ Юнайтед
07.05.2016 10:00 Токио Верди – Мацумото Ямага
07.05.2016 10:30 Ляонин Хувин – Шанхай Шънхуа
07.05.2016 11:00 Глобал – Лаос ФК
07.05.2016 11:15 Пардубице – Славой Вишеград
07.05.2016 12:00 Амкар Перм (21) – Урал (21)
07.05.2016 12:30 Куанг Нам – Да Нанг
07.05.2016 12:30 Рубин Казан (21) – Краснодар (21)
07.05.2016 12:30 Волин Луцк (21) – Днепър (21)
07.05.2016 12:30 Ренофа Ямагучи – Цвайген Каназава
07.05.2016 13:00 Лонг Ан – Донг Тап
07.05.2016 13:00 Санна Кан Хоа – Кан То
07.05.2016 13:00 Номе Калю – Тамека
07.05.2016 13:00 Уиндзър Арх Ка I – ЧПК
07.05.2016 13:00 Ехиме – Серезо Осака
07.05.2016 13:30 Сивасспор – Генчлербирлиги
07.05.2016 14:00 Тан Куанг Нин – Ханой
07.05.2016 14:00 Рот-Вайс Есен – Рот-Вайс Оберхаузен
07.05.2016 14:00 Волфсбург II – Борусия Хилдсхайм
07.05.2016 14:00 Спартак Москва (21) – Динамо Москва (21)
07.05.2016 14:00 Химик Дзержинск – Носта
07.05.2016 14:00 Нефтехимик – Лада Толяти
07.05.2016 14:00 Чянграй Юнайтед – Муангтонг Юнайтед
07.05.2016 14:00 Сисакет – Ратчабури
07.05.2016 14:00 Черноморец Одеса – Металист
07.05.2016 14:00 Карпати Лвов (21) – Шахтьор Донецк (21)
07.05.2016 14:30 Уулвърхямптън Уондърърс – Шефилд Уензди
07.05.2016 14:30 Куинс Парк Рейнджърс – Бристол Сити
07.05.2016 14:30 Хъл Сити – Родъръм Юнайтед
07.05.2016 14:30 Милтън Кийнс Донс – Нотингам Форест
07.05.2016 14:30 Мидълзбро – Брайтън & Хоув Албиън
07.05.2016 14:30 Престън Норт Енд – Лийдс Юнайтед
07.05.2016 14:30 Хъдърсфийлд Таун – Брентфорд
07.05.2016 14:30 Кардиф Сити – Бирмингам Сити
07.05.2016 14:30 Блекбърн Роувърс – Рединг
07.05.2016 14:30 Чарлтън Атлетик – Бърнли
07.05.2016 14:30 Фулъм – Болтън Уондърърс
07.05.2016 14:30 Дарби Каунти – Ипсуич Таун
07.05.2016 14:30 Рот-Вайс Ерфурт – Енерги Котбус
07.05.2016 14:30 Майнц 05 II – Ханза Рощок
07.05.2016 14:30 Халешер – Аален
07.05.2016 14:30 Вердер Бремен II – Щутгартер Кикерс
07.05.2016 14:30 Кемницер – Оснабрюк
07.05.2016 14:30 Вюрцбургер Кикерс – Холщайн Кил
07.05.2016 14:30 Щутгарт II – Магдебург
07.05.2016 14:30 Зоненхоф Гроссашпах – Веен Висбаден
07.05.2016 14:30 Пройсен Мюнстер – Динамо Дрезден
07.05.2016 14:30 Фортуна Кьолн – Ерцгебирге Ауе
07.05.2016 14:30 1860 Мюнхен II – Унтерхахинг
07.05.2016 14:30 Виктория Берлин – БAK'07
07.05.2016 14:30 Гуанджоу Р&Ф – Чонгяинг Лифан
07.05.2016 14:30 ЦСКА Москва – Терек Грозни
07.05.2016 14:30 Млада Болеслав – Виктория Пилзен
07.05.2016 14:30 Хибърниън – Рейт Роувърс
07.05.2016 14:45 Норич Сити – Манчестър Юнайтед
07.05.2016 15:00 Динамо Брест – Славия Мозир
07.05.2016 15:00 Аугсбург II – Шалдинг-Хайнинг
07.05.2016 15:00 Илертисен – Рейн Лех
07.05.2016 15:00 Виктория Кьолн – Рот Вайс Аален
07.05.2016 15:00 Верл – Алемания Аахен
07.05.2016 15:00 Ватеншайд 09 – Виденбрюк
07.05.2016 15:00 Шпортфройнде Лоте – Борусия Мьонхенгладбах II
07.05.2016 15:00 Ерндтебрюк – Кьолн II
07.05.2016 15:00 Вегберг-Беек – Борусия Дортмунд II
07.05.2016 15:00 Любек – Хамбургер ШФ II
07.05.2016 15:00 Госларер ШК – Вейхе Фленсбург
07.05.2016 15:00 Щайнбах – Айнтрахт Трир
07.05.2016 15:00 Шпилберг – Саар Саарбрюкен
07.05.2016 15:00 Саарбрюкен – Бахлингер СК
07.05.2016 15:00 Хомбург – Елверсберг
07.05.2016 15:00 Хесен Касел – Кайзерслаутерн II
07.05.2016 15:00 Фрайбург II – Некарелц
07.05.2016 15:00 Кикерс Офенбах – Астория Валдорф
07.05.2016 15:00 Ламия – Закинтос
07.05.2016 15:00 Найроби Сити Старс – Ушуру
07.05.2016 15:00 Чемелил – Бандари
07.05.2016 15:00 Чуак Лун – Монте Карло
07.05.2016 15:00 Братваг – Йовик Лин
07.05.2016 15:00 Чонбури – БЕК Теро Сасана
07.05.2016 15:00 Неви – Након Ратчасима
07.05.2016 15:00 Кристиандстад – Квидинг ФИФ
07.05.2016 16:00 Белшина – Неман Гродно
07.05.2016 16:00 Шилкзее – Клопенбург
07.05.2016 16:00 Раквере Тарвас – Талина Инфонет
07.05.2016 16:00 КА – Фрам
07.05.2016 16:00 Новара – Асколи
07.05.2016 16:00 Виченца – Виртус Ентела
07.05.2016 16:00 Авелино – Комо
07.05.2016 16:00 Ливорно – Перуджа
07.05.2016 16:00 Кротоне – Латина
07.05.2016 16:00 Про Верчели – Трапани
07.05.2016 16:00 Тернана – Чезена
07.05.2016 16:00 Салернитана – Модена
07.05.2016 16:00 Хьонефос – Нардо
07.05.2016 16:00 Видар – Лисекльостер
07.05.2016 16:00 Волга-Олимпиец – Челябинск
07.05.2016 16:00 Динамо Киров – Зенит Ижевск
07.05.2016 16:00 Банкок Глас – Банкок Юнайтед
07.05.2016 16:00 Газиантепспор – Ескишехирспор
07.05.2016 16:00 Пахтакор – Навбахор
07.05.2016 16:00 Шортан – Согдияна
07.05.2016 16:00 КуПС – ВПС
07.05.2016 16:00 ПК-35 Вантаа – ХИК Хелзинки
07.05.2016 16:00 ПС Кеми – Илвес
07.05.2016 16:00 Отвидаберг – Трелеборис
07.05.2016 16:00 Халмстад – Дегерфорш
07.05.2016 16:00 Чипа Юнайтед – Голдън Ероус
07.05.2016 16:00 Фрий Стейт Старс – Платинум Старс
07.05.2016 16:30 Монтана (19) – ЦСКА (19)
07.05.2016 16:30 Берое (19) – Левски (19)
07.05.2016 16:30 Септември София (19) – Локомотив Горна Оряховица (19)
07.05.2016 16:30 Лудогорец (19) – Литекс (19)
07.05.2016 16:30 Инголщат – Байерн Мюнхен
07.05.2016 16:30 Херта БШК – Дармщат 98
07.05.2016 16:30 Кьолн – Вердер Бремен
07.05.2016 16:30 Айнтрахт Франкфурт – Борусия Дортмунд
07.05.2016 16:30 Хановер 96 – Хофенхайм
07.05.2016 16:30 Шалке 04 – Аугсбург
07.05.2016 16:30 Борусия Мьонхенгладбах – Байер Леверкузен
07.05.2016 16:30 Хамбургер ШФ – Волфсбург
07.05.2016 16:30 Щутгарт – Майнц 05
07.05.2016 16:30 Викинг – Тромсьо
07.05.2016 16:30 Щомил Олщин – Катовице
07.05.2016 16:30 Шльонск Вроцлав – Нечеча
07.05.2016 16:30 Муханга – Мукура
07.05.2016 16:30 Етинселес – Кийову Спортс
07.05.2016 16:30 Гичумби – Полис Кибунго
07.05.2016 16:30 Сънрайз – АПР
07.05.2016 16:30 Район Спортс – Рвамагана Сити
07.05.2016 16:30 Гленавон – Линфилд
07.05.2016 16:30 Баник Острава – Бохемианс 1905
07.05.2016 16:45 Спарта Прага – Слован Либерец
07.05.2016 17:00 Акрингтън Стенли – Стивънидж
07.05.2016 17:00 Оксфорд Юнайтед – Уикъмб Уондърърс
07.05.2016 17:00 Нотс Каунти – Карлайл Юнайтед
07.05.2016 17:00 Плимут Аргайл – Хартлипул Юнайтед
07.05.2016 17:00 Портсмут – Нортхямптън Таун
07.05.2016 17:00 Бристол Роувърс – Дагенъм & Редбридж
07.05.2016 17:00 АФК Уимбълдън – Нюпорт Каунти
07.05.2016 17:00 Кроули Таун – Барнет
07.05.2016 17:00 Мансфилд Таун – Кембридж Юнайтед
07.05.2016 17:00 Лутън Таун – Ексетър Сити
07.05.2016 17:00 Моркамб – Йорк Сити
07.05.2016 17:00 Йоувил Таун – Лейтън Ориент
07.05.2016 17:00 Аустрия Виена – Адмира
07.05.2016 17:00 Кристъл Палас – Стоук Сити
07.05.2016 17:00 Уест Хям Юнайтед – Суонзи Сити
07.05.2016 17:00 Астън Вила – Нюкасъл Юнайтед
07.05.2016 17:00 АФК Борнемут – Уест Бромич Албиън
07.05.2016 17:00 Съндърланд – Челси
07.05.2016 17:00 Гранит – Шахтьор Солигорск
07.05.2016 17:00 Калиакра – Марисан
07.05.2016 17:00 Шумен 1929 – Ботев Нови пазар
07.05.2016 17:00 Рандерс – Хобро
07.05.2016 17:00 Кебинтили – Шелбърн
07.05.2016 17:00 Фьордабигд – Хугин
07.05.2016 17:00 Хьотур – Нярдвик
07.05.2016 17:00 Вестри – КФ
07.05.2016 17:00 Егир – Синдри
07.05.2016 17:00 Петрокъб – Академия Кишинев
07.05.2016 17:00 Саксан Чадър Лунга – Сперанта Ниспорени
07.05.2016 17:00 Стриндхайм – Елверум
07.05.2016 17:00 Хам Kам – Стьордалс-Блинк
07.05.2016 17:00 Биосен – Тинсет
07.05.2016 17:00 Сторд – Айерсун
07.05.2016 17:00 Льоренскуг – Сола
07.05.2016 17:00 Фюлингсдален – Вард
07.05.2016 17:00 Нутоден – Виндабярт
07.05.2016 17:00 Флекерьой – Порс Гренланд
07.05.2016 17:00 Арендал – Тьонсберг
07.05.2016 17:00 Фрам Ларвик – Квик Халден
07.05.2016 17:00 Кубан Краснодар – Мордовия Саранск
07.05.2016 17:00 Анжи – Зенит
07.05.2016 17:00 Росиянка (Ж) – Рязан (Ж)
07.05.2016 17:00 Волга Уляновск – Сизран-2003
07.05.2016 17:00 Бухоро – Металург Бекабад
07.05.2016 17:00 Волин – Днепър Днепропетровск
07.05.2016 17:00 Александрия – Говерла
07.05.2016 17:00 Заря – Ворскла
07.05.2016 17:00 Злин – Прибрам
07.05.2016 17:00 Йостерс – Оскаршхамн АИК
07.05.2016 17:00 Йостерсундс – Калмар
07.05.2016 17:00 Елфсборг – Йефле
07.05.2016 17:00 АФК Юнайтед – Енгелхолм
07.05.2016 17:00 Фрей – Сириус
07.05.2016 17:00 Ливингстън – Странрар
07.05.2016 17:00 Еър Юнайтед – Питърхед
07.05.2016 17:00 Каудънбийт – Куинс Парк
07.05.2016 17:00 Елгин Сити – Клайд
07.05.2016 17:00 Дънди – Хамилтън Академикъл
07.05.2016 17:00 Килмарнък – Партик Тисъл
07.05.2016 17:00 Хартс – Рос Каунти
07.05.2016 17:00 Мъдъруел – Сейнт Джонстън
07.05.2016 17:30 Ал Ахли Манама – Ал Рифа
07.05.2016 17:30 Славия – Ботев Пловдив
07.05.2016 17:30 Опсал – Мо
07.05.2016 17:30 Хайр – Регар Тадаз
07.05.2016 17:30 Хосилот Паркхар – Парвоз
07.05.2016 17:45 Ситра – Манама
07.05.2016 17:45 Ал Хала – Малкия
07.05.2016 18:00 Крумкачи – Городея
07.05.2016 18:00 Дунав 2010 – Септември Симитли
07.05.2016 18:00 Добруджа 1919 – Пирин Разлог
07.05.2016 18:00 Банско – Спартак Плевен
07.05.2016 18:00 Ботев Гълъбово – Нефтохимик
07.05.2016 18:00 Розова долина – Евроколеж
07.05.2016 18:00 Загорец – Раковски 2011
07.05.2016 18:00 Карнобат – Несебър
07.05.2016 18:00 Ураган Бояджик – Гигант Съединение
07.05.2016 18:00 Свиленград – Борислав 2009
07.05.2016 18:00 Спартак Пловдив – Марица Пловдив
07.05.2016 18:00 Асеновец – Черноморец Бургас
07.05.2016 18:00 Сейнт Джоузефс – Глейсис Юнайтед
07.05.2016 18:00 Кенитра АК – ФАР Рабат
07.05.2016 18:00 Слиема Уондърърс – Биркиркара
07.05.2016 18:00 БК Балкан Ботевград – БК Спартак Плевен
07.05.2016 18:00 Белхатов – Медж Легница
07.05.2016 18:00 Конкордия Кяжна – Ботошани
07.05.2016 18:00 Чертаново (Ж) – Кубаночка (Ж)
07.05.2016 18:00 Локомотива Загреб – Загреб
07.05.2016 18:00 Таборско – Зноймо
07.05.2016 18:00 Фридек Мистек – Чешке Будейовице
07.05.2016 18:15 Рио Аве – Порто
07.05.2016 18:30 Лариса – Пансерайкос
07.05.2016 18:45 Газъл Ел Махала – Замалек
07.05.2016 18:45 Вил – Винтертур
07.05.2016 19:00 БК Мурсия – КБ 1939 Канария
07.05.2016 19:00 Стандарт Лиеж – Ваасланд-Беверен
07.05.2016 19:00 Мускрон-Перювелс – Кортрийк
07.05.2016 19:00 Фортуна Дюселдорф II – Шалке 04 II
07.05.2016 19:00 Левадия – Силамяе Калев
07.05.2016 19:00 Фьолнир – ИБВ
07.05.2016 19:00 Лейкнир Рейкявик – Тор
07.05.2016 19:00 Селфос – Лейкнир Фаскрудсфьордур
07.05.2016 19:00 Луго – Алкоркон
07.05.2016 19:00 Алмерия – Химнастик Тарагона
07.05.2016 19:00 Лягостера – Реал Овиедо
07.05.2016 19:00 Осасуна – Понферадина
07.05.2016 19:00 Интер – Емполи
07.05.2016 19:00 Молудия Уджда – Олимпик Сафи
07.05.2016 19:00 Флурьо – Фриг
07.05.2016 19:00 Стрьомсгодсе – Лилестрьом
07.05.2016 19:00 Олимпия Груджьондз – Клучборк
07.05.2016 19:00 Гурник Ленчна – Гурник Забже
07.05.2016 19:00 Османлъспор – Бурсаспор
07.05.2016 19:15 Спартак Миява – ДАК
07.05.2016 19:15 Нютаун – Еърбъс ЮК
07.05.2016 19:30 Райндорф Алтах – Волфсбергер АК
07.05.2016 19:30 Рийд – Грьодиг
07.05.2016 19:30 Залцбург – Щурм Грац
07.05.2016 19:30 Лестър Сити – Евертън
07.05.2016 19:30 Рубин Казан – Краснодар
07.05.2016 20:00 Локомотив Пловдив – Лудогорец
07.05.2016 20:00 Сеница – Подбрезова
07.05.2016 20:00 Спартак Търнава – Земплин Михайловце
07.05.2016 20:00 Ружомберок – Злате Моравце
07.05.2016 20:00 Осиек – Риека
07.05.2016 20:10 Далас Старс – Сейнт Луис Блус
07.05.2016 20:15 Сандеця Нови Сонч – Погон Шедълце
07.05.2016 20:30 Британия XI – Юроп
07.05.2016 20:30 Олимпиакос Пирея – АЕК Атина
07.05.2016 20:30 Спорт Уанкайо – Универсидад Сан Мартин
07.05.2016 20:30 Академика – Спортинг Брага
07.05.2016 20:30 Търгу Муреш – Стяуа Букурещ
07.05.2016 20:30 Пандури Търгу Жиу – Астра
07.05.2016 21:00 Обрадойро КАБ – БК Билбао
07.05.2016 21:00 Бран – Старт
07.05.2016 21:00 Уондърърс – Суд Америка
07.05.2016 21:00 Цюрих – Базел
07.05.2016 21:00 Тюн – Санкт Гален
07.05.2016 21:15 Коб Рамблърс – Лимерик
07.05.2016 21:15 Тенерифе – Елче
07.05.2016 21:15 Олимпия Любляна – Марибор
07.05.2016 21:15 Орландо Пайрътс – Марицбург Юнайтед
07.05.2016 21:30 Ол Бойс – Дъглас Хайг
07.05.2016 21:30 Вила Далмине – Крусеро дел Норте
07.05.2016 21:30 Браун де Адрог – Атлетико Парана
07.05.2016 21:30 Локерен – Мехелен
07.05.2016 21:30 Синт Тройден – Спортинг Шарлероа
07.05.2016 21:30 Ал Ахли Кайро – Вади Дегла
07.05.2016 21:30 Лонгфорд Таун – Шамрок Роувърс
07.05.2016 21:30 Брей Уондърърс – Корк Сити
07.05.2016 21:30 Форест Грийн Роувърс – Довър Атлетик
07.05.2016 21:30 Лехия Гданск – Рух Хожов
07.05.2016 21:30 Ференцварош – Уйпещ
07.05.2016 21:45 Слиго Роувърс – Уексфорд Ютс
07.05.2016 21:45 Болоня – Милан
07.05.2016 22:00 Сан Хосе – Клуб Университарио
07.05.2016 22:00 Форталеза – Патриотас Бояка
07.05.2016 22:00 Плаза Колония – Феникс Монтевидео
07.05.2016 22:00 Бастия – Анже
07.05.2016 22:00 Олимпик Марсилия – Реймс
07.05.2016 22:00 Ница – Сент Етиен
07.05.2016 22:00 Газелек Аячо – ПСЖ
07.05.2016 22:00 Олимпик Лион – Монако
07.05.2016 22:00 Нант – Каен
07.05.2016 22:00 Бордо – Лориен
07.05.2016 22:00 Тулуза – Троа
07.05.2016 22:00 Монпелие – Рен
07.05.2016 22:00 Лил – Гингам
07.05.2016 22:35 Чакарита Хуниорс – Химнасия Хухуй
07.05.2016 22:45 Спортинг КП – Витория Сетубал
07.05.2016 23:00 Депортиво Мюнисипал – Сесар Вайехо
07.05.2016 23:30 Дерек Чисора – Кубрат Пулев
08.05.2016 00:00 Агила – Ювентуд Индепендиенте
08.05.2016 00:00 Пасакина – Драгон
08.05.2016 00:00 Алианса Сан Салвадор – Сонсонате
08.05.2016 00:00 Исидро Метапан – УЕС
08.05.2016 00:00 Чалатенанго – ФАС
08.05.2016 00:00 Санта Текла – Атлетико Марте
08.05.2016 00:00 Хагуарес де Кордоба – Алианса Петролера
08.05.2016 00:00 Уайткапс – Портланд Тимбърс
08.05.2016 00:10 Маями Хийт – Торонто Раптърс
08.05.2016 01:00 Депортес Толима – Санта Фе
08.05.2016 01:00 Атлетико Насионал – Меделин
08.05.2016 01:00 Крус Асул – Тигрес УАНЛ
08.05.2016 01:00 Вила Тереса – Пенярол
08.05.2016 01:30 Хуан Аурих – Аякучо
08.05.2016 02:00 Депортиво Сантамарина – Индепендиенте Ривадавия
08.05.2016 02:00 Мильонариос – Кортулуа
08.05.2016 02:25 Вашингтон Кепитълс – Питсбърг Пенгуинс
08.05.2016 02:30 Насионал Потоси – Блуминг
08.05.2016 02:30 Кълъмбъс Крю – Монреал Импакт
08.05.2016 02:30 Торонто – Далас
08.05.2016 03:00 Монтерей – Толука
08.05.2016 03:05 Талерес Кордоба – Естудиантес де Сан Луис
08.05.2016 03:30 Хюстън Динамо – Спортинг КС
08.05.2016 03:40 Портланд Трейл Блейзърс – Голдън Стейт Уориърс
08.05.2016 04:00 Хуниор – Депортиво Кали
08.05.2016 04:00 Пачука – Чяпас
08.05.2016 04:00 Колорадо Рапидс – Реал Солт Лейк
08.05.2016 04:30 Атлас – Тихуана
08.05.2016 05:00 Дорадос – Леон
08.05.2016 05:00 Сиатъл Саундърс – Сан Хосе Ърткуейкс
08.05.2016 05:10 Сан Хосе Шаркс – Нешвил Предатърс
08.05.2016 08:00 Сеул – Поханг Стийлърс
08.05.2016 09:00 Грийн Арчърс – Пасаргад
08.05.2016 10:00 Тича – Интер Плачидол
08.05.2016 10:00 Кубрат – Две могили
08.05.2016 10:00 Славия (19) – София 2010 (19)
08.05.2016 10:00 Панахайки – Олимпиакос Волос
08.05.2016 10:00 Ерготелис – Анагениси Кардицас
08.05.2016 10:30 Янбян Фунде – Чанчун Ятай
08.05.2016 11:00 Лойола – Сталион
08.05.2016 11:00 Сувон Блууингс – Чонбък Моторс
08.05.2016 11:15 Сигма Оломоуц II – Влашим
08.05.2016 12:00 Гифу – Шимизу С-Пулс
08.05.2016 13:00 Варна (Ж) – Супер Спорт (Ж)
08.05.2016 13:00 Спортика (Ж) – Болярки (Ж)
08.05.2016 13:00 Бин Дуонг – Хоанг Ан Жия Лай
08.05.2016 13:00 ФЛК Тан Хоа – Сонг Лам Нге Ан
08.05.2016 13:00 Депортиво Алавес – Реал Валядолид
08.05.2016 13:00 Каса де Португал – Бенфика Макао
08.05.2016 13:00 Акхисар Беледийеспор – Кайсериспор
08.05.2016 13:30 БК Уникаха Малага – БК Реал Мадрид
08.05.2016 13:30 БК Ховентут Бадалона – БК Сан Себастиан Гипускоа
08.05.2016 13:30 БК Фуенлабрада – БК Сарагоса
08.05.2016 13:30 БК Гран Канария – БК Естудиантес
08.05.2016 13:30 БК Андора – БК Саски Баскония САД
08.05.2016 13:30 Ханой T&T – Хай Фонг
08.05.2016 13:30 Рома – Киево
08.05.2016 13:45 Хойничанка Хойнице – Висла Плок
08.05.2016 14:00 Берое (Ж) – НСА София (Ж)
08.05.2016 14:00 Шьонберг – Оберлаусиц Нойгерсдорф
08.05.2016 14:00 Люкенвалде – Ауербах
08.05.2016 14:00 Виборг – Олборг
08.05.2016 14:00 Матаре Юнайтед – Уестърн Стима
08.05.2016 14:00 Волунтари – КСМС Яши
08.05.2016 14:00 Сухотай – ББЧЮ
08.05.2016 14:00 Суфанбури – Арми Юнайтед
08.05.2016 14:00 Олимпик Донецк – Стал Днепродзержинск
08.05.2016 14:30 Шефилд Юнайтед – Скънторп Юнайтед
08.05.2016 14:30 Суиндън Таун – Шрюсбъри Таун
08.05.2016 14:30 Олдъм Атлетик – Ковънтри Сити
08.05.2016 14:30 Колчестър Юнайтед – Рочдейл
08.05.2016 14:30 Бъри – Саутенд Юнайтед
08.05.2016 14:30 Донкастър Роувърс – Бъртън Албиън
08.05.2016 14:30 Джилингам – Милуол
08.05.2016 14:30 Флийтууд Таун – Крю Александра
08.05.2016 14:30 Уигън Атлетик – Барнзли
08.05.2016 14:30 Питърбъро Юнайтед – Блекпул
08.05.2016 14:30 Порт Вейл – Уолсол
08.05.2016 14:30 Брадфорд Сити – Честърфийлд
08.05.2016 14:30 Мойзелвитц – Херта БШК II
08.05.2016 14:30 Будиса Баутцен – Нойстерлитц
08.05.2016 14:30 Шъдзяджуан Евър Брайт – Шанхай СИПГ
08.05.2016 14:30 Шандун Лунън – Тиендзин Теда
08.05.2016 14:30 Пекин Гуоан – Цзянсу Сайнти
08.05.2016 14:30 Ханджоу – Гуанджоу Евъргранд
08.05.2016 14:30 Амкар Перм – Урал
08.05.2016 14:30 Селтик – Абърдийн
08.05.2016 14:45 Лингби – Хелсингер
08.05.2016 14:45 Хорсенс – Скиве
08.05.2016 14:45 Нествед – Вендсисел
08.05.2016 14:45 Силкеборг – ХБ Кьоге
08.05.2016 14:45 Вадуц – Люцерн
08.05.2016 14:45 Лугано – Грасхопър
08.05.2016 15:00 Велберт – Крей
08.05.2016 15:00 Санкт Паули II – Айнтрахт Брауншвайг II
08.05.2016 15:00 Кей Лун – Спортинг Макао
08.05.2016 15:00 Тромсдален – Юлерн
08.05.2016 15:00 Алта – Скейд
08.05.2016 15:00 Бурирам Юнайтед – Чайнат Хорнбил
08.05.2016 15:00 Андижан – Машал
08.05.2016 15:00 Обод – Локомотив Ташкент
08.05.2016 15:00 Тим Торен – Акрополис
08.05.2016 15:00 Сюрианска – Люнгшиле
08.05.2016 15:30 Тотнъм Хотспър – Саутхямптън
08.05.2016 15:30 Андерлехт – КВ Остенде
08.05.2016 15:30 Трабзонспор – Ризеспор
08.05.2016 15:30 Грьонинген – Хераклес
08.05.2016 15:30 Твенте – Витес
08.05.2016 15:30 Камбур – Екселсиор
08.05.2016 15:30 АДО Ден Хааг – Хееренвеен
08.05.2016 15:30 Де Граафшап – Аякс
08.05.2016 15:30 ПЕК Цволе – ПСВ
08.05.2016 15:30 Рода ЮК – Вилем II
08.05.2016 15:30 Утрехт – АЗ
08.05.2016 15:30 Фейенорд – НЕК
08.05.2016 16:00 Нафтан – Динамо Минск
08.05.2016 16:00 Академик София (Ж) – Севлиево (Ж)
08.05.2016 16:00 Екомет 90 (Ж) – Бургас Лейдис (Ж)
08.05.2016 16:00 ФФБ Олденбург – Айнтрахт Нордерщедт
08.05.2016 16:00 Калитея – Кисамикос
08.05.2016 16:00 Панеялиос – Трикала
08.05.2016 16:00 Фиорентина – Палермо
08.05.2016 16:00 Аталанта – Удинезе
08.05.2016 16:00 Карпи – Лацио
08.05.2016 16:00 Фрозиноне – Сасуоло
08.05.2016 16:00 Сампдория – Дженоа
08.05.2016 16:00 Нест/Сотра – Фьоде
08.05.2016 16:00 Патая Юнайтед – Осоцпа
08.05.2016 16:00 Алмалик – Нефтчи Фергана
08.05.2016 16:00 Мелбю – Преспа Бирлик
08.05.2016 16:00 Йоншьопингс Сьодра – Норшьопинг
08.05.2016 16:00 Хелзингборг – Малмьо ФФ
08.05.2016 16:00 Далкурд – ГАИС
08.05.2016 16:00 Нюшател Ксамакс – Шафхаузен
08.05.2016 16:00 Льо Монт – Волен
08.05.2016 16:00 Суперспорт Юнайтед – Полокване Сити
08.05.2016 16:30 Черноморец Бургас (19) – Черно море (19)
08.05.2016 16:30 Локомотив Пловдив (19) – Ботев Пловдив (19)
08.05.2016 16:30 Нефтохимик (19) – Верея (19)
08.05.2016 16:30 РБ Лайпциг – Карлсруе ШК
08.05.2016 16:30 Зандхаузен – МШВ Дуисбург
08.05.2016 16:30 Фрайбург – Хайденхайм
08.05.2016 16:30 Арминия Билефелд – Унион Берлин
08.05.2016 16:30 1860 Мюнхен – Падерборн
08.05.2016 16:30 Бохум – Айнтрахт Брауншвайг
08.05.2016 16:30 Фортуна Дюселдорф – ФСВ Франкфурт
08.05.2016 16:30 Нюрнберг – Санкт Паули
08.05.2016 16:30 Кайзерслаутерн – Гройтер Фюрт
08.05.2016 16:30 Од – Бодьо/Глимт
08.05.2016 16:30 Уленсакер/Киса – Фредрикста
08.05.2016 16:30 Краковия Краков – Лех Познан
08.05.2016 16:30 Погон Шчечин – Заглембе Любин
08.05.2016 16:30 АС Кигали – Еспоар
08.05.2016 16:30 Славия Прага – Словачко
08.05.2016 16:30 Бромапойкарна – Умео
08.05.2016 16:45 Насаф – Къзълкум
08.05.2016 17:00 Суворово – Септември Тервел
08.05.2016 17:00 Светкавица Търговище – Черноморец Балчик
08.05.2016 17:00 Химик Девня – Бенковски Бяла
08.05.2016 17:00 Одензе – Копенхаген
08.05.2016 17:00 Брейнтрий Таун – Гримзби Таун
08.05.2016 17:00 Финснес – Гроруд
08.05.2016 17:00 Стрьомсгодсе II – Йорн Хортен
08.05.2016 17:00 Яблонец – Теплице
08.05.2016 17:00 ИФК Люлео – Нюшьопинг
08.05.2016 17:00 Форуърд – Питея
08.05.2016 17:00 Ландскрона – Норби
08.05.2016 17:00 Утсиктен – Твякер
08.05.2016 17:00 Вернаму – Асириска
08.05.2016 17:00 Сион – Йънг Бойс
08.05.2016 17:30 Матерсбург – Рапид Виена
08.05.2016 17:30 Лайънс Гибралтар – Линкс
08.05.2016 17:30 Равшан – Вахш
08.05.2016 17:30 Барки Тоджик – ЦСКА Памир
08.05.2016 17:30 Конас Кий – Кармартън Таун
08.05.2016 18:00 Манчестър Сити – Арсенал
08.05.2016 18:00 Ливърпул – Уотфорд
08.05.2016 18:00 Витебск – Торпедо Жодино
08.05.2016 18:00 Янтра Габрово – Партизан Червен бряг
08.05.2016 18:00 Кариана Ерден – Гигант Белене
08.05.2016 18:00 Ювентус Малчика – Вихър Славяново
08.05.2016 18:00 Ботев Луковит – Севлиево
08.05.2016 18:00 Павликени – Трявна
08.05.2016 18:00 Академик Свищов – ОФК Левски
08.05.2016 18:00 Бдин – Ботев Враца
08.05.2016 18:00 Ботев Козлодуй – Етър
08.05.2016 18:00 Локомотив Горна Оряховица – Литекс II
08.05.2016 18:00 Оборище – Лудогорец II
08.05.2016 18:00 Локомотив Мездра – Верея
08.05.2016 18:00 Септември София – Чико Бяга
08.05.2016 18:00 Ботев Ихтиман – Витоша Бистрица
08.05.2016 18:00 Чепинец – Велбъжд
08.05.2016 18:00 Струмска слава – София 2010
08.05.2016 18:00 Миньор Перник – Рилски спортист
08.05.2016 18:00 Пирин Гоце Делчев – Беласица
08.05.2016 18:00 Балкан Варвара – Вихрен
08.05.2016 18:00 Сливнишки герой – Германея
08.05.2016 18:00 Левски Карлово – Миньор Раднево
08.05.2016 18:00 Сливен – Димитровград
08.05.2016 18:00 Хавелс – Хановер 96 II
08.05.2016 18:00 Хетафе – Спортинг Хихон
08.05.2016 18:00 Леванте – Атлетико Мадрид
08.05.2016 18:00 Севиля – Гранада
08.05.2016 18:00 Селта де Виго – Малага
08.05.2016 18:00 Барселона – Еспаньол
08.05.2016 18:00 Ейбар – Реал Бетис
08.05.2016 18:00 Виляреал – Депортиво Ла Коруня
08.05.2016 18:00 Лас Палмас – Атлетик Клуб
08.05.2016 18:00 Реал Мадрид – Валенсия
08.05.2016 18:00 Реал Сосиедад – Райо Валекано
08.05.2016 18:00 Реал Сарагоса – Атлетик Клуб II
08.05.2016 18:00 Леганес – Нумансия
08.05.2016 18:00 Мирандес – Уеска
08.05.2016 18:00 Албасете – Майорка
08.05.2016 18:00 Балзан – Пемброук Атлета
08.05.2016 18:00 Келсос – Сеня
08.05.2016 18:00 БК Академик София – БК Рилски спортист
08.05.2016 18:00 Насионал Мадейра – Белененсеш
08.05.2016 18:00 Боависта – Униао Мадейра
08.05.2016 18:00 Слован Братислава – Тренчин
08.05.2016 18:00 Истра 1961 – Сплит
08.05.2016 18:00 Храдец Кралове – Карвина
08.05.2016 18:00 Варнсдорф – Опава
08.05.2016 18:00 Васалунд – Енскеде
08.05.2016 18:00 Слайпнер – Карлстад Юнайтед
08.05.2016 18:30 Пескара – Виртус Ланчано
08.05.2016 18:30 Хекен – АИК
08.05.2016 19:00 Гент – Клуб Брюж
08.05.2016 19:00 ЛШК Ханза – Дрохтершен/Асел
08.05.2016 19:00 Мидтиланд – ОГФ
08.05.2016 19:00 Викингур Олафсвик – Валур
08.05.2016 19:00 Мос – Аскер
08.05.2016 19:00 Розенборг – Стабек
08.05.2016 19:00 Олесун – Согндал
08.05.2016 19:00 Волеренга – Сарпсборг 08
08.05.2016 19:00 Кристиансунд – Ранхайм
08.05.2016 19:00 Брине – Йерв
08.05.2016 19:00 Конгсвингер – КФУМ
08.05.2016 19:00 Левангер – Рауфос
08.05.2016 19:00 Стрьомен – Хьод
08.05.2016 19:00 Саннес Улф – Осане
08.05.2016 19:00 Реал Гарсиласо – Алианса Атлетико
08.05.2016 19:00 Легия Варшава – Пяст Гливице
08.05.2016 19:00 Мерсин Идманюрду – Анталияспор
08.05.2016 19:00 Серо – Ел Танке Сислей
08.05.2016 19:30 Спартак Москва – Динамо Москва
08.05.2016 19:30 Карпати – Шахтьор Донецк
08.05.2016 20:00 Баскет Манреса – БК Кахасол Севиля
08.05.2016 20:00 БАТЕ – Слуцк
08.05.2016 20:00 Пумас УНАМ – Америка
08.05.2016 20:00 Галатасарай – Бешикташ
08.05.2016 20:00 Хайдук Сплит – Интер Запрешич
08.05.2016 20:15 Хувентуд Унида Университарио – Нуева Чикаго
08.05.2016 20:15 Витория Гимараеш – Морейрензе
08.05.2016 20:30 БК Валенсия – БК Барселона
08.05.2016 20:30 Поморие – Созопол
08.05.2016 21:00 Бока Унидос – Феро Карил Оесте
08.05.2016 21:00 Кордоба – Херона
08.05.2016 21:00 Хаугесун – Молде
08.05.2016 21:00 Рентистас – Ривър Плейт Монтевидео
08.05.2016 21:00 Ювентуд Лас Пиедрас – Дефенсор Спортинг
08.05.2016 21:30 Хувентуд Унида Г. – Лос Андес
08.05.2016 21:30 Гилермо Браун – Алмагро
08.05.2016 21:30 Дефенсор Ла Бокана – Спортинг Кристал
08.05.2016 21:30 Ливърпул Монтевидео – Данубио
08.05.2016 21:45 Елас Верона – Ювентус
08.05.2016 21:45 Торино – Наполи
08.05.2016 22:00 Спорт Бойс Уорнес – Петролеро Якуиба
08.05.2016 22:00 Вилстерман – Реал Потоси
08.05.2016 22:00 Бояка Чико – Ла Екидад
08.05.2016 22:10 Тампа Бей Лайтнинг – Ню Йорк Айлъндърс
08.05.2016 22:15 Филкир – Брейдаблик
08.05.2016 22:15 ФХ – ИА
08.05.2016 22:15 Тротур Рейкявик – КР Рейкявик
08.05.2016 22:15 Викингур Рейкявик – Стярнан
08.05.2016 22:30 Маритимо – Бенфика
08.05.2016 22:30 ЛА Галакси – Ню Инглънд
08.05.2016 22:40 Атланта Хоукс – Кливлънд Кавалиърс
08.05.2016 23:00 Боливар – Сиклон
08.05.2016 23:00 Сентрал – Норт Ийст Старс
08.05.2016 23:00 Сейнт Аннс Рейнджърс – Полис Сейнт Джеймс
08.05.2016 23:30 Комерсиантес Унидос – Алианса Лима
09.05.2016 00:00 Рионегро Агилас – Депортиво Пасто
09.05.2016 00:00 Университарио де Депортес – УТК Кахамарка
09.05.2016 00:15 Ориенте Петролеро – Дъ Стронгест
09.05.2016 01:00 Пуебла – Керетаро
09.05.2016 01:00 Насионал Монтевидео – Расинг Монтевидео
09.05.2016 02:00 Атлетико Букараманга – Енвигадо
09.05.2016 02:30 ДС Юнайтед – Ню Йорк Сити
09.05.2016 03:10 Оклахома Сити Тъндър – Сан Антонио Спърс
09.05.2016 04:00 Онсе Калдас – Атлетико Уила
09.05.2016 04:00 Мелгар – Унион Комерсио
09.05.2016 10:00 Сейнт Луис Блус – Далас Старс
09.05.2016 10:00 Нешвил Предатърс – Сан Хосе Шаркс
09.05.2016 18:00 ХИФК – РоПС
09.05.2016 18:00 Интер Турку – Мариехамн
09.05.2016 18:00 Лахти – СДЖК
09.05.2016 19:00 Сандефьорд – Мьондален
09.05.2016 20:00 Брьондби – Нордселанд
09.05.2016 20:00 Коняспор – Касъмпаша
09.05.2016 20:00 Истанбул Башакшехир – Фенербахче
09.05.2016 20:00 Вестерос СК – Браге
09.05.2016 20:00 Одеволд – Тролхетан
09.05.2016 20:00 ИФК Гьотеборг – Юргорден
09.05.2016 20:00 ГИФ Сундсвал – Фалкенберг
09.05.2016 20:00 Йоребру – Хамарби
09.05.2016 20:30 АЦС Поли Тимишоара – КС У Крайова
09.05.2016 20:45 Аарау – Лозана Спорт
09.05.2016 21:30 Специя – Бреша
09.05.2016 22:00 Ещорил – Ароука
10.05.2016 03:10 Маями Хийт – Торонто Раптърс
10.05.2016 04:00 Сентрал Кордоба СДЕ – Институто
10.05.2016 05:40 Портланд Трейл Блейзърс – Голдън Стейт Уориърс
10.05.2016 10:00 Сан Антонио Спърс – Оклахома Сити Тъндър
10.05.2016 10:00 Питсбърг Пенгуинс – Вашингтон Кепитълс
10.05.2016 10:00 Ню Йорк Айлъндърс – Тампа Бей Лайтнинг
10.05.2016 18:00 Динамо Загреб – Славен Копривница
11.05.2016 02:10 Кливлънд Кавалиърс – Атланта Хоукс
11.05.2016 10:00 Торонто Раптърс – Маями Хийт
11.05.2016 10:00 Голдън Стейт Уориърс – Портланд Трейл Блейзърс
11.05.2016 10:00 Далас Старс – Сейнт Луис Блус
11.05.2016 18:15 Паниониос – Панатинайкос
11.05.2016 19:00 ПАОК – АЕК Атина
12.05.2016 10:00 Атланта Хоукс – Кливлънд Кавалиърс
12.05.2016 10:00 Оклахома Сити Тъндър – Сан Антонио Спърс
12.05.2016 10:00 Вашингтон Кепитълс – Питсбърг Пенгуинс
12.05.2016 10:00 Тампа Бей Лайтнинг – Ню Йорк Айлъндърс
12.05.2016 10:00 Сан Хосе Шаркс – Нешвил Предатърс
13.05.2016 10:00 Маями Хийт – Торонто Раптърс
13.05.2016 10:00 Портланд Трейл Блейзърс – Голдън Стейт Уориърс
15.05.2016 10:00 Кливлънд Кавалиърс – Атланта Хоукс
15.05.2016 10:00 Торонто Раптърс – Маями Хийт
15.05.2016 10:00 Сан Антонио Спърс – Оклахома Сити Тъндър
17.05.2016 04:10 Голдън Стейт Уориърс – Портланд Трейл Блейзърс
18.05.2016 21:45 Ливърпул – Севиля
19.05.2016 21:30 Адмира – Залцбург
21.05.2016 19:30 Кристъл Палас – Манчестър Юнайтед
21.05.2016 20:00 Дионтей Уайлдър – Александър Поветкин
21.05.2016 21:00 Байерн Мюнхен – Борусия Дортмунд
21.05.2016 21:45 Милан – Ювентус
21.05.2016 22:00 Олимпик Марсилия – ПСЖ
22.05.2016 22:30 Барселона – Севиля
25.05.2016 20:00 Монтана – ЦСКА
28.05.2016 21:45 Реал Мадрид – Атлетико Мадрид
10.06.2016 22:00 Франция – Румъния
11.06.2016 16:00 Албания – Швейцария
11.06.2016 19:00 Уелс – Словакия
11.06.2016 22:00 Англия – Русия
12.06.2016 16:00 Турция – Хърватия
12.06.2016 19:00 Полша – Северна Ирландия
12.06.2016 22:00 Германия – Украйна
13.06.2016 16:00 Испания – Чехия
13.06.2016 19:00 Ирландия – Швеция
13.06.2016 22:00 Белгия – Италия
14.06.2016 19:00 Австрия – Унгария
14.06.2016 22:00 Португалия – Исландия
15.06.2016 16:00 Русия – Словакия
15.06.2016 19:00 Румъния – Швейцария
15.06.2016 22:00 Франция – Албания
16.06.2016 16:00 Англия – Уелс
16.06.2016 19:00 Украйна – Северна Ирландия
16.06.2016 22:00 Германия – Полша
17.06.2016 16:00 Италия – Швеция
17.06.2016 19:00 Чехия – Хърватия
17.06.2016 22:00 Испания – Турция
18.06.2016 16:00 Белгия – Ирландия
18.06.2016 19:00 Исландия – Унгария
18.06.2016 22:00 Португалия – Австрия
19.06.2016 22:00 Румъния – Албания
19.06.2016 22:00 Швейцария – Франция
20.06.2016 22:00 Словакия – Англия
20.06.2016 22:00 Русия – Уелс
21.06.2016 19:00 Украйна – Полша
21.06.2016 19:00 Северна Ирландия – Германия
21.06.2016 22:00 Чехия – Турция
21.06.2016 22:00 Хърватия – Испания
22.06.2016 19:00 Унгария – Португалия
22.06.2016 19:00 Исландия – Австрия
22.06.2016 22:00 Италия – Ирландия
22.06.2016 22:00 Швеция – Белгия
09.07.2016 22:00 Тайсън Фюри – Владимир Кличко