Календар

Октомври 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Прогнози

  • 20 1

Facebook

Дата Среща Резултат
31.10.2014 23:10 Ол Бойс – Крусеро дел Норте
31.10.2014 23:30 Атлетико Гоянензе – Вила Нова Гояня
01.11.2014 01:00 Корильо – Алианса Панама
01.11.2014 01:00 Чепо – Плаза Амадор
01.11.2014 01:00 Арабе Унидо – Спортинг Сан Мигелито
01.11.2014 01:30 Банфийлд – Олимпо
01.11.2014 01:50 Парана – Вашку да Гама
01.11.2014 02:00 Институто – Дъглас Хайг
01.11.2014 02:00 Гуарани А. Франко – Колон
01.11.2014 02:30 Химнасия Хухуй – Феро Карил Оесте
01.11.2014 02:30 Индепендиенте Ривадавия – Депортиво Сантамарина
01.11.2014 03:00 Кентърбъри Юнайтед – УайБОПФ
01.11.2014 03:00 Уайтакере Юнайтед – Уондърърс НЗ
01.11.2014 03:30 Морелия – Монтерей
01.11.2014 04:00 Индепендиенте Панама – Тауро
01.11.2014 04:00 Атлетико Чирики – Сан Франциско
01.11.2014 04:30 Тихуана – Толука
01.11.2014 05:00 Мелбърн Сити (21) – ФФА Сентър ъф Екселенс (21)
01.11.2014 05:30 Мелбърн Виктори (21) – Бризбейн Роар (21)
01.11.2014 06:00 Токио Верди – Консадоле Сапоро
01.11.2014 06:00 Фагияно Окаяма – Киото Санга
01.11.2014 06:00 Каматамаре Сануки – Гираванц Китакюшу
01.11.2014 06:00 Мито Холихок – Йокохама
01.11.2014 06:00 Фуджиеда – Парсейро Нагано
01.11.2014 07:00 Поханг Стийлърс – Чеджу Юнайтед
01.11.2014 07:00 Чоннам Драгънс – Съннам
01.11.2014 07:00 Гифу – Ойта Тринита
01.11.2014 07:00 Каталер Тояма – Точиги
01.11.2014 08:00 Сидни (Ж) – Бризбейн Роар (Ж)
01.11.2014 08:00 Канбера Юнайтед (Ж) – Уестърн Сидни (Ж)
01.11.2014 08:00 Ехиме – В-Варен Нагазаки
01.11.2014 09:00 Улсан Хюндай – Сувон Блууингс
01.11.2014 10:30 Пърт Глори – Нюкасъл Джетс
01.11.2014 11:00 Кубан Краснодар (21) – Спартак Москва (21)
01.11.2014 11:15 Тринец – Баник Соколов
01.11.2014 11:30 Пакистан Еър Форс – Нешънъл Банк
01.11.2014 11:30 Афган – Белудж Куета
01.11.2014 11:30 Сън Пегасус – Ийстърн АА
01.11.2014 12:00 Зугдиди – Гурия
01.11.2014 12:00 Дила – Металург Рустави
01.11.2014 12:00 Колхети Поти – Самтредия
01.11.2014 12:00 Локомотив Москва (21) – Динамо Москва (21)
01.11.2014 12:00 Вахш – Равшан
01.11.2014 12:00 Хайр – Парвоз
01.11.2014 12:00 Регар Тадаз – ЦСКА Памир
01.11.2014 12:00 Истаравшан – Худжанд
01.11.2014 12:00 Енергетик Душанбе – Истиглол
01.11.2014 12:00 ДЖЕФ Юнайтед – Джубило Ивата
01.11.2014 12:00 Шонан Белмаре – Теспакусацу
01.11.2014 12:00 Роасо Кумамото – Монтедио Ямагата
01.11.2014 12:00 Ависпа Фукуока – Мацумото Ямага
01.11.2014 12:40 Гандзасар – Ширак
01.11.2014 13:00 Динамо Брест – Днепър Могилев
01.11.2014 13:00 Слутск – Белшина
01.11.2014 13:00 Динамо Минск – БАТЕ
01.11.2014 13:00 Номе Калю – Силамяе Калев
01.11.2014 13:00 Пайде – Тамека
01.11.2014 13:30 Генчлербирлиги – Истанбул Башакшехир
01.11.2014 14:00 Черноморец Бяла – Светкавица Търговище
01.11.2014 14:00 Дунав 2010 – Ботев Нови пазар
01.11.2014 14:00 Академик София (Ж) – Екомет 90 (Ж)
01.11.2014 14:00 Нюрнберг – Санкт Паули
01.11.2014 14:00 Хайденхайм – Дармщат 98
01.11.2014 14:00 Хановер 96 II – Любек
01.11.2014 14:00 Ямербугт – Сковбакен
01.11.2014 14:00 Колдинг ИФ – Рингкьобинг
01.11.2014 14:00 Сьолерьод Ведбак – Холбек
01.11.2014 14:00 Б1908 – ХИК
01.11.2014 14:00 Аведоре – Рисхьой
01.11.2014 14:00 Зария – Верис
01.11.2014 14:00 Динамо-Ауто – Тираспол
01.11.2014 14:00 ХИК Хелзинки – Интер Турку
01.11.2014 14:00 Фалкенберг – Мелбю
01.11.2014 14:00 Калмар – АИК
01.11.2014 14:00 Бромапойкарна – Елфсборг
01.11.2014 14:00 Гьотеборг – Халмстад
01.11.2014 14:00 Юргорден – Норшьопинг
01.11.2014 14:00 Йоребру – Хекен
01.11.2014 14:00 Йефле – Хелзингборг
01.11.2014 14:00 Отвидаберг – Малмьо ФФ
01.11.2014 14:10 Улис – Алашкерт
01.11.2014 14:15 Уулвърхямптън Уондърърс – Бирмингам Сити
01.11.2014 14:30 Витез – Младост Велика Обарска
01.11.2014 14:30 Звезда Градачац – Борац Баня Лука
01.11.2014 14:30 Слобода Тузла – Вележ
01.11.2014 14:30 Славия Източно Сараево – Олимпик Сараево
01.11.2014 14:30 Радник Биелина – Травник
01.11.2014 14:30 Димитровград – Загорец
01.11.2014 14:30 Спартак Пловдив – Миньор Раднево
01.11.2014 14:30 Несебър – Левски Карлово
01.11.2014 14:30 Гигант Съединение – Поморие
01.11.2014 14:30 Марица Пловдив – Сливен
01.11.2014 14:30 Евроколеж – Розова долина
01.11.2014 14:30 Вакер Нордхаузен – Херта БШК II
01.11.2014 14:30 Бабелсберг – Ауербах
01.11.2014 14:30 Нойстерлитц – Будиса Баутцен
01.11.2014 14:30 Одер – Брабранд
01.11.2014 14:30 Ал Шааб Ибб – Ал Шааб Хадрамаут
01.11.2014 14:30 Ал Вахда Аден – Ал Тилал
01.11.2014 14:45 Нюкасъл Юнайтед – Ливърпул
01.11.2014 14:45 ЕНППИ – Асиюти Спорт
01.11.2014 15:00 Веен Висбаден – Кемницер
01.11.2014 15:00 Холщайн Кил – Арминия Билефелд
01.11.2014 15:00 Динамо Дрезден – Щутгартер Кикерс
01.11.2014 15:00 Енерги Котбус – Унтерхахинг
01.11.2014 15:00 Айнтрахт Брауншвайг II – ФФБ Олденбург
01.11.2014 15:00 Санкт Паули II – Госларер ШК
01.11.2014 15:00 Елверсберг – Баунатал
01.11.2014 15:00 Астория Валдорф – Цвайбрюкен
01.11.2014 15:00 Фрайбург II – Ньотинген
01.11.2014 15:00 Ворматия Вормс – Валдхоф Манхайм
01.11.2014 15:00 Некарелц – Саарбрюкен
01.11.2014 15:00 Хомбург – Кобленц
01.11.2014 15:00 Платаниас – ПАС Янина
01.11.2014 15:00 Миделфарт – Колдинг Б
01.11.2014 15:00 Сидвест – Нествед
01.11.2014 15:00 ГВИ – Фремад Амагер
01.11.2014 15:00 ЦСКА Москва – Зенит
01.11.2014 15:00 Дьор ЕТО – Дьошгьор
01.11.2014 15:00 Ниор – Нанси
01.11.2014 15:00 Влашим – Виктория Жижков
01.11.2014 15:00 Таборско – Колин
01.11.2014 15:00 Сигма Оломоуц – Пардубице
01.11.2014 15:30 Андерлехт – Локерен
01.11.2014 15:30 Варде ИФ Елит – Кьелеруп
01.11.2014 15:30 Павия – Сасари Торес
01.11.2014 15:30 Мартина Франка – Мелфи
01.11.2014 15:30 Гоа – Делхи Динамос
01.11.2014 15:30 Газ Метан Медиаш – Университатея Клуж
01.11.2014 16:00 Калиакра – Белица
01.11.2014 16:00 Брьоншьой – Фредериция
01.11.2014 16:00 Б93 – Нюкьобинг
01.11.2014 16:00 Флора – Талина Калев
01.11.2014 16:00 Мантова – Фералпи Сало
01.11.2014 16:00 Прато – Форли
01.11.2014 16:00 Касертана – Иския
01.11.2014 16:00 Наполи – Рома
01.11.2014 16:00 Ливорно – Болоня
01.11.2014 16:00 Про Верчели – Бари 1908
01.11.2014 16:00 Кротоне – Перуджа
01.11.2014 16:00 Трапани – Бреша
01.11.2014 16:00 Авелино – Катания
01.11.2014 16:00 Карпи – Виченца
01.11.2014 16:00 Виртус Ентела – Виртус Ланчано
01.11.2014 16:00 Пескара – Специя
01.11.2014 16:00 Тернана – Читадела
01.11.2014 16:00 Ал Рамта – Ал Ахли Аман
01.11.2014 16:00 Тат Рас – Ал Файсали Аман
01.11.2014 16:00 Бурсаспор – Сивасспор
01.11.2014 16:00 Сплит – Динамо Загреб
01.11.2014 16:00 Дукла Прага – Чешке Будейовице
01.11.2014 16:30 Хановер 96 – Айнтрахт Франкфурт
01.11.2014 16:30 Майнц 05 – Вердер Бремен
01.11.2014 16:30 Хамбургер ШФ – Байер Леверкузен
01.11.2014 16:30 Щутгарт – Волфсбург
01.11.2014 16:30 Итихад Хемисет – Кавкаб Маракеш
01.11.2014 16:30 Кармартън Таун – Бангор Сити
01.11.2014 16:30 Конас Кий – Порт Толбът Таун
01.11.2014 16:30 Рил – Бала Таун
01.11.2014 17:00 Нортхямптън Таун – АФК Уимбълдън
01.11.2014 17:00 Оксфорд Юнайтед – Уикъмб Уондърърс
01.11.2014 17:00 Мансфилд Таун – Саутенд Юнайтед
01.11.2014 17:00 Портсмут – Карлайл Юнайтед
01.11.2014 17:00 Челтнъм Таун – Йорк Сити
01.11.2014 17:00 Бъртън Албиън – Плимут Аргайл
01.11.2014 17:00 Бъри – Кембридж Юнайтед
01.11.2014 17:00 Хартлипул Юнайтед – Нюпорт Каунти
01.11.2014 17:00 Дагенъм & Редбридж – Шрюсбъри Таун
01.11.2014 17:00 Транмиър Роувърс – Стивънидж
01.11.2014 17:00 Екзитър Сити – Лутън Таун
01.11.2014 17:00 Кардиф Сити – Лийдс Юнайтед
01.11.2014 17:00 Чарлтън Атлетик – Шефилд Уензди
01.11.2014 17:00 Родъръм Юнайтед – Мидълзбро
01.11.2014 17:00 Уотфорд – Милуол
01.11.2014 17:00 Блекбърн Роувърс – Рединг
01.11.2014 17:00 Блекпул – Ипсуич Таун
01.11.2014 17:00 Уигън Атлетик – Фулъм
01.11.2014 17:00 Хъдърсфийлд Таун – Нотингам Форест
01.11.2014 17:00 Брентфорд – Дарби Каунти
01.11.2014 17:00 Аустрия Виена – Щурм Грац
01.11.2014 17:00 Арсенал – Бърнли
01.11.2014 17:00 Лестър Сити – УБА
01.11.2014 17:00 Челси – КПР
01.11.2014 17:00 Евертън – Суонзи Сити
01.11.2014 17:00 Стоук Сити – Уест Хям Юнайтед
01.11.2014 17:00 Хъл Сити – Саутхямптън
01.11.2014 17:00 Брадфорд Сити – Донкастър Роувърс
01.11.2014 17:00 Флийтууд Таун – Джилингам
01.11.2014 17:00 Колчестър Юнайтед – Порт Вейл
01.11.2014 17:00 Кроули Таун – Крю Александра
01.11.2014 17:00 Честърфийлд – Йоувил Таун
01.11.2014 17:00 Шефилд Юнайтед – Барнзли
01.11.2014 17:00 Питърбъро Юнайтед – Скънторп Юнайтед
01.11.2014 17:00 Лейтън Ориент – Ковънтри Сити
01.11.2014 17:00 Рочдейл – Престън Норт Енд
01.11.2014 17:00 Нотс Каунти – Уолсол
01.11.2014 17:00 Бристол Сити – Олдъм Атлетик
01.11.2014 17:00 Милтън Кийнс Донс – Суиндън Таун
01.11.2014 17:00 Темперлей – Атлетико Тукуман
01.11.2014 17:00 Харас Ел Ходоод – Смуха
01.11.2014 17:00 Ренате – Новара
01.11.2014 17:00 СПАЛ – Л'Акуила
01.11.2014 17:00 Паганезе – Барлета
01.11.2014 17:00 Гранада – Реал Мадрид
01.11.2014 17:00 Майорка – Луго
01.11.2014 17:00 Гейнзбро Тринити – Чорли
01.11.2014 17:00 Брадфорд Парк Авеню – Тамуърт
01.11.2014 17:00 Бракли Таун – Колуин Бей
01.11.2014 17:00 Бостън Юнайтед – Филди
01.11.2014 17:00 Лоустофт Таун – Глочестър Сити
01.11.2014 17:00 Сълихъл Муурс – Хайд
01.11.2014 17:00 Лиймингтън – Уорчестър Сити
01.11.2014 17:00 Харогейт Таун – Стокпорт Каунти
01.11.2014 17:00 Стейлбридж Селтик – Хеднесфорд Таун
01.11.2014 17:00 Бароу – Гайзли
01.11.2014 17:00 Норт Ферби Юнайтед – Оксфорд Сити
01.11.2014 17:00 Кидърминстър Хариърс – Торки Юнайтед
01.11.2014 17:00 Рексъм – Халифакс Таун
01.11.2014 17:00 Уелинг Юнайтед – Барнет
01.11.2014 17:00 Брейнтрий Таун – Уокинг
01.11.2014 17:00 Форест Грийн Роувърс – Линкълн Сити
01.11.2014 17:00 Ийстлий – Честър
01.11.2014 17:00 Олтринкам – Алфретън Таун
01.11.2014 17:00 Саутпорт – Довър Атлетик
01.11.2014 17:00 АФК Телфорд Юнайтед – Бристол Роувърс
01.11.2014 17:00 Нънийтън Таун – Макълсфилд Таун
01.11.2014 17:00 Олдършот Таун – Гейтсхед
01.11.2014 17:00 Гримзби Таун – Дартфорд
01.11.2014 17:00 Дифаа Ел Джадида – Олимпик Сафи
01.11.2014 17:00 Спортинг Брага II – Санта Клара
01.11.2014 17:00 Дънганън Суифтс – Клифтънвил
01.11.2014 17:00 Балинамалард Юнайтед – Портадаун
01.11.2014 17:00 Гленторан – Балимена Юнайтед
01.11.2014 17:00 Гленавон – Линфилд
01.11.2014 17:00 Крусейдърс – Уорънпойнт Таун
01.11.2014 17:00 Колърейн – Институт
01.11.2014 17:00 Ворскла – Иличовец
01.11.2014 17:00 Ниредхаза Спартакус – Шомбатели Халадаш
01.11.2014 17:00 Дунауварош-Палхалмай – Печ МФК
01.11.2014 17:00 Универсидад де Чили – Универсидад Католика
01.11.2014 17:00 Килмарнък – Дънди
01.11.2014 17:00 Хамилтън Академикъл – Партик Тисъл
01.11.2014 17:00 Селтик – Инвърнес КТ
01.11.2014 17:00 Дънди Юнайтед – Сейнт Мирън
01.11.2014 17:15 Верия – Паниониос
01.11.2014 17:30 Зрински – Челик Зеница
01.11.2014 17:30 ЦСКА – Славия
01.11.2014 17:30 Сан Симон – Инти Гас
01.11.2014 17:30 ДАК – Сеница
01.11.2014 17:30 Ден Бош – Ос
01.11.2014 18:00 Линкълн Ред Импс – Сейнт Джоузефс
01.11.2014 18:00 Вестселанд – Есбер
01.11.2014 18:00 Про Патрия – Басано Виртус
01.11.2014 18:00 Терамо – Про Пиаченца
01.11.2014 18:00 Юве Стабия – Лупа Рома
01.11.2014 18:00 Апоел Хайфа – Бней Сахнин
01.11.2014 18:00 Пенафиел – Ещорил
01.11.2014 18:00 Маритимо II – Спортинг Ковиля
01.11.2014 18:00 КС У Крайова – Ботошани
01.11.2014 18:00 Спартак Миява – Злате Моравце
01.11.2014 18:00 Чукарички – Младост Лучани
01.11.2014 18:00 Борац Чачак – Напредак
01.11.2014 18:00 Лориен – Пари Сен Жермен
01.11.2014 18:00 Збройовка Бърно – Словачко
01.11.2014 18:00 Славия Прага – Прибрам
01.11.2014 18:00 Баник Острава – Храдец Кралове
01.11.2014 18:00 Теплице – Височина Ихлава
01.11.2014 18:30 Ел Насионал – Олмедо
01.11.2014 18:30 Ашдод – Апоел Раанана
01.11.2014 18:45 Шафхаузен – Льо Монт
01.11.2014 18:45 Винтертур – Лугано
01.11.2014 18:45 Цюрих – Люцерн
01.11.2014 19:00 Стандарт Лиеж – Мехелен
01.11.2014 19:00 Талина Инфонет – Транс
01.11.2014 19:00 Атлетико Мадрид – Кордоба
01.11.2014 19:00 Депортиво Алавес – Алкоркон
01.11.2014 19:00 Барселона II – Спортинг Хихон
01.11.2014 19:00 Емполи – Ювентус
01.11.2014 19:00 Акхисар Беледийеспор – Трабзонспор
01.11.2014 19:00 Папа – Дебрецен
01.11.2014 19:00 Опава – Злин
01.11.2014 19:15 АФК Борнемут – Брайтън & Хоув Албиън
01.11.2014 19:15 Лягостера – Расинг Сантандер
01.11.2014 19:30 Винер Нойщат – Грьодиг
01.11.2014 19:30 Рийд – Волфсбергер АК
01.11.2014 19:30 Залцбург – Адмира
01.11.2014 19:30 Байерн Мюнхен – Борусия Дортмунд
01.11.2014 19:30 Астерас Триполис – Олимпиакос Пирея
01.11.2014 19:30 Ал Ахли Кайро – Алааб Даманхур
01.11.2014 19:30 Макаби Петах Тиква – Макаби Хайфа
01.11.2014 19:30 Апоел Акре – Апоел Беер Шева
01.11.2014 19:30 Металург Запорожие – Черноморец Одеса
01.11.2014 19:30 Аякс – Дордрехт
01.11.2014 19:45 Реал Гарсиласо – Университарио де Депортес
01.11.2014 20:00 Уракан – Спортиво Белграно
01.11.2014 20:00 Лобос БУАП – Минерос де Гуаяна
01.11.2014 20:00 Витория Гимараеш – Спортинг КП
01.11.2014 20:00 Нови Пазар – Раднички Ниш
01.11.2014 20:00 Славен Копривница – Риека
01.11.2014 20:15 ЕС Сетиф – В Клуб
01.11.2014 20:20 Понте Прета – Сампайо Кореа
01.11.2014 20:30 Десел Спорт – Ломел Юнайтед
01.11.2014 20:30 Британия XI – Колидж Юроп
01.11.2014 20:30 Манта – Депортиво Куенка
01.11.2014 20:30 Реал Виченца ВС – Кремонезе
01.11.2014 20:30 Пиза – Сан Марино Калчо
01.11.2014 20:30 Астра – Чехлаул Пятра Нямц
01.11.2014 20:30 Палестино – Антофагаста
01.11.2014 20:45 Фейенорд – ПЕК Цволе
01.11.2014 20:45 Твенте – Хееренвеен
01.11.2014 20:45 РКК Валвийк – Алмере Сити
01.11.2014 20:45 Де Граафшап – Хелмонд Спорт
01.11.2014 21:00 Нуева Чикаго – Сан Мартин Сан Хуан
01.11.2014 21:00 Ваасланд-Беверен – КВ Остенде
01.11.2014 21:00 Серкъл Брюж – Кортрийк
01.11.2014 21:00 АШ Ойпен – СФ Руселаре
01.11.2014 21:00 Синт Тройден – Хaйст
01.11.2014 21:00 Тюбиз – Волуве-Завентем
01.11.2014 21:00 Уайт Стар Брюксел – Патро Ейсден
01.11.2014 21:00 Университарио Кобия – Спорт Бойс Уорнес
01.11.2014 21:00 Дъ Стронгест – Реал Потоси
01.11.2014 21:00 Санта Крус – Америка Натал
01.11.2014 21:00 Барселона – Селта де Виго
01.11.2014 21:00 Лас Палмас – Албасете
01.11.2014 21:00 Сабадел – Мирандес
01.11.2014 21:00 Махреб Тетуан – Кенитра АК
01.11.2014 21:00 Ференцварош – Пакш СЕ
01.11.2014 21:00 Ница – Лион
01.11.2014 21:00 Монпелие – Евиан ТГ
01.11.2014 21:00 Метц – Каен
01.11.2014 21:00 Гингам – Бастия
01.11.2014 21:00 Лил – Сент Етиен
01.11.2014 21:00 Базел – Грасхопър
01.11.2014 21:15 Годой Крус – Белграно
01.11.2014 21:15 Виктория Пилзен – Спарта Прага
01.11.2014 21:20 АБЦ – Америка Минейро
01.11.2014 21:20 Икаса – Наутико
01.11.2014 21:30 Сармиенто – Патронато
01.11.2014 21:45 Парма – Интер
01.11.2014 21:45 ПСВ – АДО Ден Хааг
01.11.2014 22:00 Блуминг – Клуб Университарио
01.11.2014 22:00 Мушук Руна – ЛДУ Лоя
01.11.2014 22:00 Универсидад Сан Мартин – Мелгар
01.11.2014 22:00 Кълъмбъс Крю – Ню Инглънд
01.11.2014 22:15 Агилас Дорадос – Депортиво Пасто
01.11.2014 22:15 Порто – Насионал Мадейра
01.11.2014 22:30 Белен Сигло XXI – Лимон
01.11.2014 23:00 Химнасия Ла Плата – Расинг Клуб де Авелянеда
01.11.2014 23:00 Реал Сосиедад – Малага
01.11.2014 23:00 Уачипато – Кобрелоа
01.11.2014 23:30 Килмес – Велес Сарсфийлд
01.11.2014 23:30 Гояс – Флуминенсе
01.11.2014 23:30 Гремио – Витория
02.11.2014 00:00 Индепендиенте дел Вале – Барселона Гуаякил
02.11.2014 00:30 Меделин – Ла Екидад
02.11.2014 00:30 Депортиво Кали – Енвигадо
02.11.2014 01:00 Коринтианс – Куритиба
02.11.2014 01:00 Боа – Сеара
02.11.2014 01:00 Пуебла – Пачука
02.11.2014 01:00 Америка – Гуадалахара
02.11.2014 01:15 Хуан Аурих – УТК Кахамарка
02.11.2014 01:30 Барнечея – Унион Еспаньола
02.11.2014 01:45 Росарио Сентрал – Атлетико Рафаела
02.11.2014 02:00 Атланте – Некакса
02.11.2014 02:00 Реал Солт Лейк – ЛА Галакси
02.11.2014 02:45 Форталеза – Атлетико Насионал
02.11.2014 03:00 Тигрес УАНЛ – Керетаро
02.11.2014 03:00 Универсидад Гуадалахара – Сантос Лагуна
02.11.2014 03:00 Окланд Сити – Хоукс Бей Юнайтед
02.11.2014 03:00 Сан Маркос – Универсидад де Консепсион
02.11.2014 03:30 Сесар Вайехо – Лос Кайманес
02.11.2014 04:00 Депортиво Петапа – Халконес
02.11.2014 04:00 Леон – Атлас
02.11.2014 04:00 Тим Уелингтън – Уелингтън Финикс (р)
02.11.2014 05:00 Пърт Глори (21) – Нюкасъл Джетс (21)
02.11.2014 05:00 Чяпас – Крус Асул
02.11.2014 05:30 Уестърн Сидни (21) – Аделаида Юнайтед (21)
02.11.2014 06:00 Мелбърн Виктори (Ж) – Пърт Глори (Ж)
02.11.2014 06:00 Гамба Осака – Вегалта Сендай
02.11.2014 06:00 Нагоя Грампус – Токио
02.11.2014 06:00 Серезо Осака – Вентфорет Кофу
02.11.2014 07:00 Сеул – Чонбък Моторс
02.11.2014 07:00 Сангджу Сангму – Пусан Ай Парк
02.11.2014 08:00 Сидни – Сентръл Коуст Маринърс
02.11.2014 09:00 Инчхън Юнайтед – Кьоннам
02.11.2014 09:00 Кавазаки Фронтале – Шимизу С-Пулс
02.11.2014 09:00 Кашива Рейсол – Токушима Вортис
02.11.2014 09:00 Албирекс Нийгата – Кашима Антлърс
02.11.2014 09:00 Санфрече Хирошима – Омия Ардиджа
02.11.2014 10:00 Мордовия Саранск (21) – Краснодар (21)
02.11.2014 12:00 Венеция – ДЖАНА Ермино
02.11.2014 12:00 Саган Тосу – Висел Кобе
02.11.2014 12:30 Нечеча – Битовия Битов
02.11.2014 12:30 Локомотив Москва – Динамо Москва
02.11.2014 13:00 Минск – Неман Гродно
02.11.2014 13:00 Нафтан – Шахтьор Солигорск
02.11.2014 13:00 Локомотив София – Левски
02.11.2014 13:00 Левадия – Локомотив Йъхви
02.11.2014 13:00 Атлетик Клуб – Севиля
02.11.2014 13:00 Осасуна – Реал Бетис
02.11.2014 13:00 Торпедо Москва (21) – Арсенал Тула (21)
02.11.2014 13:15 Долчан Зомбки – Щомил Олщин
02.11.2014 13:15 Атлетико КП – Спортинг КП II
02.11.2014 13:30 Сантарканджело – Пистойезе
02.11.2014 13:30 Реджина – Аверса Нормана
02.11.2014 13:30 Латина – Фрозиноне
02.11.2014 13:30 Хойничанка Хойнице – Висла Плок
02.11.2014 13:30 Ризеспор – Кайсери Ерчиесспор
02.11.2014 13:30 Газиантепспор – Мерсин Идманюрду
02.11.2014 13:30 Утрехт – Витес
02.11.2014 14:00 Лингби – Роскилде
02.11.2014 14:00 Свендборг – Несби
02.11.2014 14:00 Тистед – Мариенлист
02.11.2014 14:00 Аварта – Свебьоле
02.11.2014 14:00 Хелсингер – Херлев
02.11.2014 14:00 Тромсдален – Кристиансунд
02.11.2014 14:00 Хам Kам – Тромсьо
02.11.2014 14:00 Уленсакер Киса – Нест/Сотра
02.11.2014 14:00 Ранхайм – Стрьомен
02.11.2014 14:00 Фредрикста – Сандефьорд
02.11.2014 14:00 Хьод – Брине
02.11.2014 14:00 Хьонефос – Алта
02.11.2014 14:00 Мьондален – Берум
02.11.2014 14:00 Гурник Забже – Погон Шчечин
02.11.2014 14:00 Тихи 71 – Олимпия Груджьондз
02.11.2014 14:00 Подбрезова – Спартак Търнава
02.11.2014 14:00 Рад Белград – Цървена звезда
02.11.2014 14:30 Локомотив Пловдив – Хасково
02.11.2014 14:30 Черно море – Ботев Пловдив
02.11.2014 14:30 ФСВ Франкфурт – Ерцгебирге Ауе
02.11.2014 14:30 Бохум – 1860 Мюнхен
02.11.2014 14:30 Айнтрахт Брауншвайг – Аален
02.11.2014 14:30 Шалке 04 II – Бохум II
02.11.2014 14:30 Мойзелвитц – Унион Берлин II
02.11.2014 14:30 Цвикау – Виктория Берлин
02.11.2014 14:30 БФК Динамо – БAK'07
02.11.2014 14:30 Вождовац – Спартак Суботица
02.11.2014 14:30 Долни Срем – Ягодина
02.11.2014 14:30 Раднички Крагуйевац – ОФК Белград
02.11.2014 14:45 Йънг Бойс – Вадуц
02.11.2014 14:45 Сион – Аарау
02.11.2014 15:00 Гомел – Торпедо Жодино
02.11.2014 15:00 Рот-Вайс Ерфурт – Фортуна Кьолн
02.11.2014 15:00 Щутгарт II – Борусия Дортмунд II
02.11.2014 15:00 Ян Регенсбург – Халешер
02.11.2014 15:00 Пройсен Мюнстер – Дуисбург
02.11.2014 15:00 Вюрцбургер Кикерс – Байерн Мюнхен II
02.11.2014 15:00 Инголщат II – Меминген
02.11.2014 15:00 Гаршинг – Бухбах
02.11.2014 15:00 Хаймщетен – Гройтер Фюрт II
02.11.2014 15:00 Нюрнберг II – Шалдинг-Хайнинг
02.11.2014 15:00 Аугсбург II – Илертисен
02.11.2014 15:00 1860 Мюнхен II – Зелигенпортен
02.11.2014 15:00 Крей – Юрдинген
02.11.2014 15:00 Хенеф 05 – Рот-Вайс Есен
02.11.2014 15:00 Верл – Шпортфройнде Лоте
02.11.2014 15:00 ЛШК Ханза – ФТ Брауншвайг
02.11.2014 15:00 Хамбургер ШФ II – Мепен
02.11.2014 15:00 Клопенбург – Вейхе Фленсбург
02.11.2014 15:00 ФФР Ноймюнстер – Хавелс
02.11.2014 15:00 Вердер Бремен II – Волфсбург II
02.11.2014 15:00 Хесен Касел – Айнтрахт Трир
02.11.2014 15:00 Хофенхайм II – Кикерс Офенбах
02.11.2014 15:00 Магдебург – Карл Цайс Йена
02.11.2014 15:00 Ерготелис – ПАОК
02.11.2014 15:00 Одензе – Хобро
02.11.2014 15:00 Шабаб Атлас Кенифра – Махреб Фес
02.11.2014 15:00 Терек Грозни (21) – Уфа (21)
02.11.2014 15:00 Рубин Казан (21) – Амкар Перм (21)
02.11.2014 15:00 Дъ Ню Сейнтс – Еърбъс ЮК
02.11.2014 15:00 Нант – Рен
02.11.2014 15:00 Зноймо – Карвина
02.11.2014 15:30 Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед
02.11.2014 15:30 Лиерс – Гент
02.11.2014 15:30 Расинг Мехелен – Екселсиор Виртон
02.11.2014 15:30 Алесандрия – Арецо
02.11.2014 15:30 Савона – Карарезе
02.11.2014 15:30 Месина – Фоджа
02.11.2014 15:30 Беневенто – Вигор Ламеция
02.11.2014 15:30 Мордовия Саранск – Краснодар
02.11.2014 15:30 Вилем II – Камбур
02.11.2014 15:30 Гоу Ахед Ийгълс – Хераклес
02.11.2014 15:30 АЗ – Екселсиор
02.11.2014 15:30 Ахил 29 – Рода
02.11.2014 15:30 Спарта Ротердам – НЕК
02.11.2014 16:00 Ендрахт Аалст – Монс
02.11.2014 16:00 Антверп – Геел
02.11.2014 16:00 Шварц-вайс Реден – Айнтрахт Нордерщедт
02.11.2014 16:00 Хорсенс – Скиве
02.11.2014 16:00 Вейле – Вендсисел
02.11.2014 16:00 АБ – ХБ Кьоге
02.11.2014 16:00 Удинезе – Дженоа
02.11.2014 16:00 Торино – Аталанта
02.11.2014 16:00 Киево – Сасуоло
02.11.2014 16:00 Сампдория – Фиорентина
02.11.2014 16:00 Люнгшиле – Варберг
02.11.2014 16:00 Варнамо – Сириус
02.11.2014 16:00 Сундсвал – Ландскрона
02.11.2014 16:00 Енгелхолм – Йостерсундс
02.11.2014 16:00 Асириска – ГАИС
02.11.2014 16:00 Йостерс – Дегерфорш
02.11.2014 16:00 Хамарби – Йоншьопинг
02.11.2014 16:00 Бил-Биен – Сервет
02.11.2014 16:00 Лозана Спорт – Вил
02.11.2014 16:30 Борусия Мьонхенгладбах – Хофенхайм
02.11.2014 16:30 Виборг – ОГФ
02.11.2014 16:30 Шльонск Вроцлав – Лех Познан
02.11.2014 16:30 Краковия Краков – Завиша Бидгошч
02.11.2014 16:45 Слован Либерец – Яблонец
02.11.2014 17:00 Монца – Лумезане
02.11.2014 17:00 Асколи Пичио – Понтедера
02.11.2014 17:00 Матера – Салернитана
02.11.2014 17:00 РС Беркане – Видад Казабланка
02.11.2014 17:00 Академико Висеу – Фейренсе
02.11.2014 17:00 Трофенсе – Униао Мадейра
02.11.2014 17:00 Фреамунде – Фаренсе
02.11.2014 17:00 Деспортиво Авеш – Витория Гимараеш II
02.11.2014 17:00 УД Оливейренсе – Лейшоеш
02.11.2014 17:00 Тондела – Ориентал Лисабон
02.11.2014 17:00 Оляненсе – Портимоненсе
02.11.2014 17:00 Карпати – Заря
02.11.2014 17:00 Санкт Гален – Тюн
02.11.2014 17:15 Ники Волос – Керкира
02.11.2014 17:15 Панайтоликос – Ксанти
02.11.2014 17:15 Пантракикос – ОФИ
02.11.2014 17:15 ФАР Рабат – Хасания Агадир
02.11.2014 17:30 Райндорф Алтах – Рапид Виена
02.11.2014 17:30 Железничар – Сараево
02.11.2014 17:30 Широки брег – Дрина Зворник
02.11.2014 17:30 Слован Братислава – Кошице
02.11.2014 17:30 МТК – Уйпещ
02.11.2014 17:45 Грьонинген – НАК Бреда
02.11.2014 18:00 Астън Вила – Тотнъм
02.11.2014 18:00 Копенхаген – Сьонерюск
02.11.2014 18:00 Виляреал – Валенсия
02.11.2014 18:00 Реал Валядолид – Херона
02.11.2014 18:00 Спорт Уанкайо – Унион Комерсио
02.11.2014 18:00 Жил Висенте – Ароука
02.11.2014 18:00 Пасош де Ферейра – Витория Сетубал
02.11.2014 18:00 Маритимо – Морейрензе
02.11.2014 18:00 Бенфика II – Бейра Мар
02.11.2014 18:00 Кубан Краснодар – Спартак Москва
02.11.2014 18:00 Рудар Велене – НД Горица
02.11.2014 18:00 Олимпия Любляна – Целе
02.11.2014 18:00 Радомлье – Завръч
02.11.2014 18:00 Копер – Кръка
02.11.2014 18:00 Бордо – Тулуза
02.11.2014 18:30 Кьолн – Фрайбург
02.11.2014 18:30 Падерборн – Херта БШК
02.11.2014 18:30 Универсидад Католика Кито – Депортиво Кито
02.11.2014 18:30 Баник Мост – Варнсдорф
02.11.2014 19:00 Спортинг Шарлероа – Клуб Брюж
02.11.2014 19:00 Комо – Порденоне
02.11.2014 19:00 Тутокуойо – Анкона 1905
02.11.2014 19:00 Лече – Нуова Козенца
02.11.2014 19:00 Реал Сарагоса – Тенерифе
02.11.2014 19:00 Варезе – Модена
02.11.2014 19:00 Картахинес – Кармелита
02.11.2014 19:00 Лилестрьом – Бодьо Глимт
02.11.2014 19:00 Стабек – Хаугесун
02.11.2014 19:00 Олесун – Волеренга
02.11.2014 19:00 Од – Розенборг
02.11.2014 19:00 Стрьомсгодсе – Молде
02.11.2014 19:00 Старт – Саннес Улф
02.11.2014 19:00 Викинг – Сарпсборг 08
02.11.2014 19:00 Бран – Согндал
02.11.2014 19:00 Легия Варшава – Рух Хожов
02.11.2014 19:00 Бешикташ – Фенербахче
02.11.2014 19:05 Универсидад де Сан Карлос – Мюнисипал
02.11.2014 19:15 Антигуа ГФК – Сучитепекес
02.11.2014 19:15 Рекреативо Уелва – Нумансия
02.11.2014 19:30 Панатинайкос – Атромитос
02.11.2014 19:30 Брьондби – Рандерс
02.11.2014 19:30 Металист – Олимпик Донецк
02.11.2014 19:30 Днепър Днепропетровск – Динамо Киев
02.11.2014 19:30 Видеотон – Хонвед
02.11.2014 20:00 Тигре – Ланус
02.11.2014 20:00 Леванте – Алмерия
02.11.2014 20:00 Патриотас Бояка – Бояка Чико
02.11.2014 20:00 Уругвай де Коронадо – Сантос де Гуапилес
02.11.2014 20:00 Пумас УНАМ – Веракрус
02.11.2014 20:00 Шавеш – Порто II
02.11.2014 20:00 Жилина – Дукла Банска Бистрица
02.11.2014 20:00 Партизан – Войводина
02.11.2014 20:00 Задар – Хайдук Сплит
02.11.2014 20:15 Леон де Уануко – Спортинг Кристал
02.11.2014 20:30 Депортес Икике – Нубленсе
02.11.2014 20:30 Кобресал – Коло Коло
02.11.2014 21:00 Сан Лоренсо – Бока Хуниорс
02.11.2014 21:00 Алдосиви – Архентинос Хуниорс
02.11.2014 21:00 Вестерло – Мускрон-Перювелс
02.11.2014 21:00 Насионал Потоси – Сан Хосе
02.11.2014 21:00 Спорт Ресифе – Фигейренсе
02.11.2014 21:00 Сантос Сао Пауло – Интернасионал
02.11.2014 21:00 Крузейро – Ботафого
02.11.2014 21:00 Крисиума – Сао Пауло
02.11.2014 21:00 Перес Селедон – Пумас Генералена
02.11.2014 21:00 Шабаб Риф Хосейма – ФУС Рабат
02.11.2014 21:15 Академика – Спортинг Брага
02.11.2014 21:45 Милан – Палермо
02.11.2014 22:00 Боливар – Петролеро Якуиба
02.11.2014 22:00 Елче – Еспаньол
02.11.2014 22:00 Леганес – Понферадина
02.11.2014 22:00 Олимпик Марсилия – Ланс
02.11.2014 22:00 Реал Сосиедад Токоа – Виктория Ла Сейба
02.11.2014 22:15 Алианса Петролера – Депортес Толима
02.11.2014 22:30 Гуастатоя – Коатепек
02.11.2014 22:30 12 октомври – Спортиво Лукеньо
02.11.2014 23:00 Ориенте Петролеро – Вилстерман
02.11.2014 23:00 Алианса Лима – Сиенсиано
02.11.2014 23:00 Ню Йорк РБ – ДС Юнайтед
02.11.2014 23:00 Аудакс Италиано – Унион Ла Калера
02.11.2014 23:15 Ривър Плейт – Естудиантес
02.11.2014 23:30 Фламенго – Чапекоензе
02.11.2014 23:30 Атлетико ПР – Атлетико Минейро
03.11.2014 00:00 Бая – Палмейрас
03.11.2014 00:00 Комуникасьонес – Малакатеко
03.11.2014 00:00 Емелек – ЛДУ Кито
03.11.2014 00:00 Депортиво Капията – Генерал Диас
03.11.2014 00:00 3 февруари – Насионал Асунсион
03.11.2014 00:00 Хондурас Прогресо – Парилас Уан
03.11.2014 00:00 Олимпия Тегусигалпа – Реал Еспаня
03.11.2014 00:30 Атлетико Уила – Санта Фе
03.11.2014 00:30 Мильонариос – Униаутонома
03.11.2014 00:30 Маратон – Мотагуа
03.11.2014 00:40 Олимпия Асунсион – Сол де Америка
03.11.2014 01:00 УКР – Алауеленсе
03.11.2014 01:00 Вида – Платенсе
03.11.2014 02:00 Кселаху – Маркензе
03.11.2014 02:00 Алтамира – Корекаминос УАТ
03.11.2014 02:30 Арсенал Саранди – Индепендиенте
03.11.2014 02:30 Хуниор – Онсе Калдас
03.11.2014 03:00 Ередияно – Депортиво Саприса
03.11.2014 04:00 Далас – Сиатъл Саундърс
03.11.2014 17:45 Берое – Литекс
03.11.2014 21:45 Реддич Юнайтед – Хънгърфорд Таун
03.11.2014 22:00 Кристъл Палас – Съндърланд
04.11.2014 21:45 Реал Мадрид – Ливърпул
04.11.2014 21:45 Базел – Лудогорец
07.11.2014 17:45 Левски – Берое
08.11.2014 14:30 Марек – Черно море
08.11.2014 14:30 Славия – Локомотив София
08.11.2014 17:00 Бърнли – Хъл Сити
08.11.2014 17:00 Ливърпул – Челси
08.11.2014 17:00 Манчестър Юнайтед – Кристъл Палас
08.11.2014 17:00 КПР – Манчестър Сити
08.11.2014 17:00 Саутхямптън – Лестър Сити
08.11.2014 17:00 Съндърланд – Евертън
08.11.2014 17:00 Уест Хям Юнайтед – Астън Вила
08.11.2014 17:00 УБА – Нюкасъл Юнайтед
08.11.2014 17:00 Тотнъм – Стоук Сити
08.11.2014 17:00 Суонзи Сити – Арсенал
08.11.2014 17:00 Оксфорд Сити – Стейлбридж Селтик
08.11.2014 17:00 Хайд – Гейнзбро Тринити
08.11.2014 17:00 Хеднесфорд Таун – Бароу
08.11.2014 17:00 Гайзли – Лоустофт Таун
08.11.2014 17:00 Стокпорт Каунти – Бракли Таун
08.11.2014 17:00 Тамуърт – Норт Ферби Юнайтед
08.11.2014 17:00 Уорчестър Сити – Сълихъл Муурс
08.11.2014 17:00 Филди – Лиймингтън
08.11.2014 17:00 Чорли – Бостън Юнайтед
08.11.2014 17:00 Колуин Бей – Брадфорд Парк Авеню
08.11.2014 17:00 Глочестър Сити – Харогейт Таун
08.11.2014 17:30 Литекс – Ботев Пловдив
09.11.2014 13:00 Хасково – ЦСКА
09.11.2014 18:30 Лудогорец – Локомотив Пловдив
11.11.2014 21:45 Чорли – Стокпорт Каунти
11.11.2014 21:45 Гейнзбро Тринити – Гайзли
11.11.2014 21:45 Стейлбридж Селтик – Лоустофт Таун
15.11.2014 17:00 Стокпорт Каунти – Хеднесфорд Таун
15.11.2014 17:00 Бароу – Стейлбридж Селтик
15.11.2014 17:00 Бостън Юнайтед – Чорли
15.11.2014 17:00 Брадфорд Парк Авеню – Сълихъл Муурс
15.11.2014 17:00 Гейнзбро Тринити – Колуин Бей
15.11.2014 17:00 Глочестър Сити – Гайзли
15.11.2014 17:00 Харогейт Таун – Хайд
15.11.2014 17:00 Лоустофт Таун – Тамуърт
15.11.2014 17:00 Норт Ферби Юнайтед – Филди
15.11.2014 17:00 Оксфорд Сити – Бракли Таун
15.11.2014 23:00 Кубрат Пулев – Владимир Кличко
16.11.2014 21:45 България – Малта
22.11.2014 17:00 Арсенал – Манчестър Юнайтед
22.11.2014 17:00 Астън Вила – Саутхямптън
22.11.2014 17:00 Челси – УБА
22.11.2014 17:00 Кристъл Палас – Ливърпул
22.11.2014 17:00 Евертън – Уест Хям Юнайтед
22.11.2014 17:00 Хъл Сити – Тотнъм
22.11.2014 17:00 Стоук Сити – Бърнли
22.11.2014 17:00 Нюкасъл Юнайтед – КПР
22.11.2014 17:00 Манчестър Сити – Суонзи Сити
22.11.2014 17:00 Лестър Сити – Съндърланд
26.11.2014 21:45 Базел – Реал Мадрид
26.11.2014 21:45 Лудогорец – Ливърпул
29.11.2014 17:00 Бърнли – Астън Вила
29.11.2014 17:00 Ливърпул – Стоук Сити
29.11.2014 17:00 Манчестър Юнайтед – Хъл Сити
29.11.2014 17:00 КПР – Лестър Сити
29.11.2014 17:00 Саутхямптън – Манчестър Сити
29.11.2014 17:00 Съндърланд – Челси
29.11.2014 17:00 Уест Хям Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед
29.11.2014 17:00 УБА – Арсенал
29.11.2014 17:00 Тотнъм – Евертън
29.11.2014 17:00 Суонзи Сити – Кристъл Палас
02.12.2014 21:45 Арсенал – Саутхямптън
02.12.2014 21:45 Бърнли – Нюкасъл Юнайтед
02.12.2014 21:45 Лестър Сити – Ливърпул
02.12.2014 21:45 Манчестър Юнайтед – Стоук Сити
02.12.2014 21:45 Суонзи Сити – КПР
02.12.2014 22:00 Кристъл Палас – Астън Вила
02.12.2014 22:00 УБА – Уест Хям Юнайтед
03.12.2014 21:45 Челси – Тотнъм
03.12.2014 21:45 Евертън – Хъл Сити
03.12.2014 21:45 Съндърланд – Манчестър Сити
06.12.2014 17:00 Астън Вила – Лестър Сити
06.12.2014 17:00 Хъл Сити – УБА
06.12.2014 17:00 Ливърпул – Съндърланд
06.12.2014 17:00 Манчестър Сити – Евертън
06.12.2014 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Челси
06.12.2014 17:00 КПР – Бърнли
06.12.2014 17:00 Саутхямптън – Манчестър Юнайтед
06.12.2014 17:00 Стоук Сити – Арсенал
06.12.2014 17:00 Тотнъм – Кристъл Палас
06.12.2014 17:00 Уест Хям Юнайтед – Суонзи Сити
09.12.2014 21:45 Реал Мадрид – Лудогорец
09.12.2014 21:45 Ливърпул – Базел
13.12.2014 17:00 Арсенал – Нюкасъл Юнайтед
13.12.2014 17:00 Бърнли – Саутхямптън
13.12.2014 17:00 Челси – Хъл Сити
13.12.2014 17:00 Кристъл Палас – Стоук Сити
13.12.2014 17:00 Евертън – КПР
13.12.2014 17:00 Лестър Сити – Манчестър Сити
13.12.2014 17:00 УБА – Астън Вила
13.12.2014 17:00 Суонзи Сити – Тотнъм
13.12.2014 17:00 Съндърланд – Уест Хям Юнайтед
13.12.2014 17:00 Манчестър Юнайтед – Ливърпул
14.12.2014 16:00 Волуве-Завентем – Расинг Мехелен
20.12.2014 17:00 Астън Вила – Манчестър Юнайтед
20.12.2014 17:00 Хъл Сити – Суонзи Сити
20.12.2014 17:00 Ливърпул – Арсенал
20.12.2014 17:00 Манчестър Сити – Кристъл Палас
20.12.2014 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Съндърланд
20.12.2014 17:00 КПР – УБА
20.12.2014 17:00 Уест Хям Юнайтед – Лестър Сити
20.12.2014 17:00 Тотнъм – Бърнли
20.12.2014 17:00 Стоук Сити – Челси
20.12.2014 17:00 Саутхямптън – Евертън
26.12.2014 17:00 Кристъл Палас – Саутхямптън
26.12.2014 17:00 Челси – Уест Хям Юнайтед
26.12.2014 17:00 Бърнли – Ливърпул
26.12.2014 17:00 Арсенал – КПР
26.12.2014 17:00 Евертън – Стоук Сити
26.12.2014 17:00 Лестър Сити – Тотнъм
26.12.2014 17:00 УБА – Манчестър Сити
26.12.2014 17:00 Суонзи Сити – Астън Вила
26.12.2014 17:00 Съндърланд – Хъл Сити
26.12.2014 17:00 Манчестър Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед
28.12.2014 17:00 Манчестър Сити – Бърнли
28.12.2014 17:00 Ливърпул – Суонзи Сити
28.12.2014 17:00 Хъл Сити – Лестър Сити
28.12.2014 17:00 Астън Вила – Съндърланд
28.12.2014 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Евертън
28.12.2014 17:00 КПР – Кристъл Палас
28.12.2014 17:00 Уест Хям Юнайтед – Арсенал
28.12.2014 17:00 Тотнъм – Манчестър Юнайтед
28.12.2014 17:00 Стоук Сити – УБА
28.12.2014 17:00 Саутхямптън – Челси
01.01.2015 17:00 Манчестър Сити – Съндърланд
01.01.2015 17:00 Ливърпул – Лестър Сити
01.01.2015 17:00 Хъл Сити – Евертън
01.01.2015 17:00 Астън Вила – Кристъл Палас
01.01.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Бърнли
01.01.2015 17:00 КПР – Суонзи Сити
01.01.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – УБА
01.01.2015 17:00 Тотнъм – Челси
01.01.2015 17:00 Стоук Сити – Манчестър Юнайтед
01.01.2015 17:00 Саутхямптън – Арсенал
10.01.2015 17:00 Кристъл Палас – Тотнъм
10.01.2015 17:00 Челси – Нюкасъл Юнайтед
10.01.2015 17:00 Бърнли – КПР
10.01.2015 17:00 Арсенал – Стоук Сити
10.01.2015 17:00 Евертън – Манчестър Сити
10.01.2015 17:00 Лестър Сити – Астън Вила
10.01.2015 17:00 УБА – Хъл Сити
10.01.2015 17:00 Суонзи Сити – Уест Хям Юнайтед
10.01.2015 17:00 Съндърланд – Ливърпул
10.01.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – Саутхямптън
17.01.2015 17:00 Лестър Сити – Стоук Сити
17.01.2015 17:00 Евертън – УБА
17.01.2015 17:00 Бърнли – Кристъл Палас
17.01.2015 17:00 Астън Вила – Ливърпул
17.01.2015 17:00 Манчестър Сити – Арсенал
17.01.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Саутхямптън
17.01.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Хъл Сити
17.01.2015 17:00 Тотнъм – Съндърланд
17.01.2015 17:00 Суонзи Сити – Челси
17.01.2015 17:00 КПР – Манчестър Юнайтед
31.01.2015 17:00 Хъл Сити – Нюкасъл Юнайтед
31.01.2015 17:00 Кристъл Палас – Евертън
31.01.2015 17:00 Челси – Манчестър Сити
31.01.2015 17:00 Арсенал – Астън Вила
31.01.2015 17:00 Ливърпул – Уест Хям Юнайтед
31.01.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – Лестър Сити
31.01.2015 17:00 УБА – Тотнъм
31.01.2015 17:00 Съндърланд – Бърнли
31.01.2015 17:00 Стоук Сити – КПР
31.01.2015 17:00 Саутхямптън – Суонзи Сити
07.02.2015 17:00 Лестър Сити – Кристъл Палас
07.02.2015 17:00 Евертън – Ливърпул
07.02.2015 17:00 Бърнли – УБА
07.02.2015 17:00 Астън Вила – Челси
07.02.2015 17:00 Манчестър Сити – Хъл Сити
07.02.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Стоук Сити
07.02.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Манчестър Юнайтед
07.02.2015 17:00 Тотнъм – Арсенал
07.02.2015 17:00 Суонзи Сити – Съндърланд
07.02.2015 17:00 КПР – Саутхямптън
10.02.2015 21:45 Арсенал – Лестър Сити
10.02.2015 21:45 Хъл Сити – Астън Вила
10.02.2015 21:45 Манчестър Юнайтед – Бърнли
10.02.2015 21:45 Саутхямптън – Уест Хям Юнайтед
10.02.2015 22:00 Кристъл Палас – Нюкасъл Юнайтед
10.02.2015 22:00 Ливърпул – Тотнъм
10.02.2015 22:00 УБА – Суонзи Сити
11.02.2015 21:45 Челси – Евертън
11.02.2015 21:45 Стоук Сити – Манчестър Сити
11.02.2015 21:45 Съндърланд – КПР
21.02.2015 17:00 Астън Вила – Стоук Сити
21.02.2015 17:00 Челси – Бърнли
21.02.2015 17:00 Кристъл Палас – Арсенал
21.02.2015 17:00 Евертън – Лестър Сити
21.02.2015 17:00 Хъл Сити – КПР
21.02.2015 17:00 Манчестър Сити – Нюкасъл Юнайтед
21.02.2015 17:00 Саутхямптън – Ливърпул
21.02.2015 17:00 Съндърланд – УБА
21.02.2015 17:00 Суонзи Сити – Манчестър Юнайтед
21.02.2015 17:00 Тотнъм – Уест Хям Юнайтед
21.02.2015 17:00 Уъркингтън – Матлок Таун
21.02.2015 17:00 Сторбридж – Рамсботъм Юнайтед
21.02.2015 17:00 Стамфорд – Трафорд
21.02.2015 17:00 Ръшхол Олимпик – Блайт Спартанс
21.02.2015 17:00 Аштън Юнайтед – Кингс Лин Таун
28.02.2015 17:00 Арсенал – Евертън
28.02.2015 17:00 Бърнли – Суонзи Сити
28.02.2015 17:00 Лестър Сити – Челси
28.02.2015 17:00 Ливърпул – Манчестър Сити
28.02.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – Съндърланд
28.02.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Астън Вила
28.02.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Кристъл Палас
28.02.2015 17:00 УБА – Саутхямптън
28.02.2015 17:00 Стоук Сити – Хъл Сити
28.02.2015 17:00 КПР – Тотнъм
03.03.2015 21:45 Уест Хям Юнайтед – Челси
03.03.2015 21:45 Астън Вила – УБА
03.03.2015 21:45 Хъл Сити – Съндърланд
03.03.2015 21:45 КПР – Арсенал
03.03.2015 21:45 Саутхямптън – Кристъл Палас
03.03.2015 22:00 Ливърпул – Бърнли
04.03.2015 21:45 Тотнъм – Суонзи Сити
04.03.2015 21:45 Стоук Сити – Евертън
04.03.2015 21:45 Нюкасъл Юнайтед – Манчестър Юнайтед
04.03.2015 21:45 Манчестър Сити – Лестър Сити
14.03.2015 17:00 Арсенал – Уест Хям Юнайтед
14.03.2015 17:00 Бърнли – Манчестър Сити
14.03.2015 17:00 Челси – Саутхямптън
14.03.2015 17:00 Кристъл Палас – КПР
14.03.2015 17:00 Евертън – Нюкасъл Юнайтед
14.03.2015 17:00 Лестър Сити – Хъл Сити
14.03.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – Тотнъм
14.03.2015 17:00 Съндърланд – Астън Вила
14.03.2015 17:00 Суонзи Сити – Ливърпул
14.03.2015 17:00 УБА – Стоук Сити
21.03.2015 17:00 Манчестър Сити – УБА
21.03.2015 17:00 Ливърпул – Манчестър Юнайтед
21.03.2015 17:00 Хъл Сити – Челси
21.03.2015 17:00 Астън Вила – Суонзи Сити
21.03.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Арсенал
21.03.2015 17:00 КПР – Евертън
21.03.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Съндърланд
21.03.2015 17:00 Тотнъм – Лестър Сити
21.03.2015 17:00 Стоук Сити – Кристъл Палас
21.03.2015 17:00 Саутхямптън – Бърнли
04.04.2015 17:00 Арсенал – Ливърпул
04.04.2015 17:00 Бърнли – Тотнъм
04.04.2015 17:00 Кристъл Палас – Манчестър Сити
04.04.2015 17:00 Евертън – Саутхямптън
04.04.2015 17:00 Лестър Сити – Уест Хям Юнайтед
04.04.2015 17:00 УБА – КПР
04.04.2015 17:00 Суонзи Сити – Хъл Сити
04.04.2015 17:00 Съндърланд – Нюкасъл Юнайтед
04.04.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – Астън Вила
11.04.2015 17:00 Бърнли – Арсенал
11.04.2015 17:00 Ливърпул – Нюкасъл Юнайтед
11.04.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити
11.04.2015 17:00 КПР – Челси
11.04.2015 17:00 Саутхямптън – Хъл Сити
11.04.2015 17:00 Съндърланд – Кристъл Палас
11.04.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Стоук Сити
11.04.2015 17:00 УБА – Лестър Сити
11.04.2015 17:00 Тотнъм – Астън Вила
11.04.2015 17:00 Суонзи Сити – Евертън
18.04.2015 17:00 Кристъл Палас – УБА
18.04.2015 17:00 Челси – Манчестър Юнайтед
18.04.2015 17:00 Астън Вила – КПР
18.04.2015 17:00 Арсенал – Съндърланд
18.04.2015 17:00 Евертън – Бърнли
18.04.2015 17:00 Хъл Сити – Ливърпул
18.04.2015 17:00 Стоук Сити – Саутхямптън
18.04.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Тотнъм
18.04.2015 17:00 Манчестър Сити – Уест Хям Юнайтед
18.04.2015 17:00 Лестър Сити – Суонзи Сити
25.04.2015 17:00 Евертън – Манчестър Юнайтед
25.04.2015 17:00 Кристъл Палас – Хъл Сити
25.04.2015 17:00 Бърнли – Лестър Сити
25.04.2015 17:00 Арсенал – Челси
25.04.2015 17:00 Манчестър Сити – Астън Вила
25.04.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Суонзи Сити
25.04.2015 17:00 УБА – Ливърпул
25.04.2015 17:00 Стоук Сити – Съндърланд
25.04.2015 17:00 Саутхямптън – Тотнъм
25.04.2015 17:00 КПР – Уест Хям Юнайтед
02.05.2015 17:00 Лестър Сити – Нюкасъл Юнайтед
02.05.2015 17:00 Хъл Сити – Арсенал
02.05.2015 17:00 Челси – Кристъл Палас
02.05.2015 17:00 Астън Вила – Евертън
02.05.2015 17:00 Ливърпул – КПР
02.05.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – УБА
02.05.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Бърнли
02.05.2015 17:00 Тотнъм – Манчестър Сити
02.05.2015 17:00 Суонзи Сити – Стоук Сити
02.05.2015 17:00 Съндърланд – Саутхямптън
09.05.2015 17:00 Кристъл Палас – Манчестър Юнайтед
09.05.2015 17:00 Челси – Ливърпул
09.05.2015 17:00 Астън Вила – Уест Хям Юнайтед
09.05.2015 17:00 Арсенал – Суонзи Сити
09.05.2015 17:00 Евертън – Съндърланд
09.05.2015 17:00 Хъл Сити – Бърнли
09.05.2015 17:00 Стоук Сити – Тотнъм
09.05.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – УБА
09.05.2015 17:00 Манчестър Сити – КПР
09.05.2015 17:00 Лестър Сити – Саутхямптън
16.05.2015 17:00 Бърнли – Стоук Сити
16.05.2015 17:00 Ливърпул – Кристъл Палас
16.05.2015 17:00 КПР – Нюкасъл Юнайтед
16.05.2015 17:00 Саутхямптън – Астън Вила
16.05.2015 17:00 Съндърланд – Лестър Сити
16.05.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Евертън
16.05.2015 17:00 УБА – Челси
16.05.2015 17:00 Тотнъм – Хъл Сити
16.05.2015 17:00 Суонзи Сити – Манчестър Сити
24.05.2015 17:00 Стоук Сити – Ливърпул
24.05.2015 17:00 Арсенал – УБА
24.05.2015 17:00 Астън Вила – Бърнли
24.05.2015 17:00 Челси – Съндърланд
24.05.2015 17:00 Кристъл Палас – Суонзи Сити
24.05.2015 17:00 Евертън – Тотнъм
24.05.2015 17:00 Хъл Сити – Манчестър Юнайтед
24.05.2015 17:00 Лестър Сити – КПР
24.05.2015 17:00 Манчестър Сити – Саутхямптън
24.05.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Уест Хям Юнайтед
01.09.2015 18:00 085085 – Динамо Киев II