Календар

Октомври 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Прогнози

  • 20 1

Facebook

Дата Среща Резултат
25.10.2014 15:00 Скендербеу Корча – Влазня Шкодра
25.10.2014 15:00 Кукъс – Фламуртари Вльора
25.10.2014 15:00 АЗАЛ – Баку
25.10.2014 15:00 Олимпия София (Ж) – Оборище (Ж)
25.10.2014 15:00 Халешер – Веен Висбаден
25.10.2014 15:00 Оснабрюк – Зоненхоф Гроссашпах
25.10.2014 15:00 Кемницер – Холщайн Кил
25.10.2014 15:00 Щутгартер Кикерс – Енерги Котбус
25.10.2014 15:00 Унтерхахинг – Щутгарт II
25.10.2014 15:00 Дуисбург – Динамо Дрезден
25.10.2014 15:00 Шалдинг-Хайнинг – Меминген
25.10.2014 15:00 1860 Мюнхен II – Илертисен
25.10.2014 15:00 Хаймщетен – Гаршинг
25.10.2014 15:00 Нюрнберг II – Байерн Мюнхен II
25.10.2014 15:00 Фортуна Дюселдорф II – Шпортфройнде Зиген
25.10.2014 15:00 Кьолн II – Верл
25.10.2014 15:00 Бохум II – Борусия Мьонхенгладбах II
25.10.2014 15:00 Юрдинген – Хенеф 05
25.10.2014 15:00 Волфсбург II – ЛШК Ханза
25.10.2014 15:00 Баунатал – Астория Валдорф
25.10.2014 15:00 Цвайбрюкен – Фрайбург II
25.10.2014 15:00 Валдхоф Манхайм – Некарелц
25.10.2014 15:00 Саарбрюкен – Пирмасенс
25.10.2014 15:00 ПАС Янина – Калонис
25.10.2014 15:00 Брабранд – Ямербугт
25.10.2014 15:00 Тика Юнайтед – Юлинзи Старс
25.10.2014 15:00 Уестърн Стима – Накуру Ол Старс
25.10.2014 15:00 Саксан Чадър Лунга – Милсами
25.10.2014 15:00 Битовия Битов – Медж Легница
25.10.2014 15:00 Волга – Тосно
25.10.2014 15:00 Криля Советов – Луч
25.10.2014 15:00 СКЧФ Севастопол – Афипс
25.10.2014 15:00 Черноморец Новоросийск – Торпедо Армавир
25.10.2014 15:00 Машук КМВ – Астрахан
25.10.2014 15:00 Спартак Търнава – Тренчин
25.10.2014 15:00 Кошице – ДАК
25.10.2014 15:00 Завръч – Марибор
25.10.2014 15:00 Насаф – Къзълкум
25.10.2014 15:00 Пушкаш – МТК
25.10.2014 15:00 Троа – Дижон
25.10.2014 15:00 Шелефтео – Браге
25.10.2014 15:00 Дегерфорш – Хускварна
25.10.2014 15:10 Арарат – Улис
25.10.2014 15:15 БДПММ – Балестиер Халса
25.10.2014 15:30 Давид Гофен – Борна Чорич
25.10.2014 15:30 Дрина Зворник – Звезда Градачац
25.10.2014 15:30 Олимпик Сараево – Широки брег
25.10.2014 15:30 Травник – Зрински
25.10.2014 15:30 Сараево – Радник Биелина
25.10.2014 15:30 Вележ – Витез
25.10.2014 15:30 Порденоне – Павия
25.10.2014 15:30 Л'Акуила – Пиза
25.10.2014 15:30 Нуова Козенца – Юве Стабия
25.10.2014 15:30 Ал Ахли Сана – Ал Оруба Забид
25.10.2014 15:30 Ал Вахда Сана – Ал Хелал Ал Сахели
25.10.2014 15:30 Ренова – Силекс
25.10.2014 15:30 Младост Лучани – Рад Белград
25.10.2014 15:30 Спартак Суботица – Борац Чачак
25.10.2014 15:30 ОФК Белград – Чукарички
25.10.2014 15:30 Колин – Влашим
25.10.2014 15:30 Фридек Мистек – Зноймо
25.10.2014 15:45 Дарул Такзим – ФЕЛДА Юнайтед
25.10.2014 16:00 Симург – Араз
25.10.2014 16:00 Черноморец Балчик – Дунав 2010
25.10.2014 16:00 Левски – ЦСКА
25.10.2014 16:00 Етникос Газорос – Фокикос
25.10.2014 16:00 Тирнавос – Ираклис
25.10.2014 16:00 Закинтос – Айгинякос
25.10.2014 16:00 Фостирас – Ахарнайкос
25.10.2014 16:00 Епископи – Панахайки
25.10.2014 16:00 Несби – Одер
25.10.2014 16:00 Мариенлист – Сковбакен
25.10.2014 16:00 Рисхьой – Сьолерьод Ведбак
25.10.2014 16:00 Фрем – Херлев
25.10.2014 16:00 Алааб Даманхур – Петроджет
25.10.2014 16:00 Транс – Флора
25.10.2014 16:00 Мантова – Монца
25.10.2014 16:00 Про Пиаченца – Савона
25.10.2014 16:00 Иския – Паганезе
25.10.2014 16:00 Емполи – Каляри
25.10.2014 16:00 Пескара – Карпи
25.10.2014 16:00 Про Верчели – Перуджа
25.10.2014 16:00 Виртус Ентела – Фрозиноне
25.10.2014 16:00 Латина – Бреша
25.10.2014 16:00 Варезе – Бари 1908
25.10.2014 16:00 Авелино – Виртус Ланчано
25.10.2014 16:00 Ливорно – Специя
25.10.2014 16:00 Кротоне – Читадела
25.10.2014 16:00 Катания – Виченца
25.10.2014 16:00 Торино Примавера – Модена Примавера
25.10.2014 16:00 Дженоа Примавера – Парма Примавера
25.10.2014 16:00 Карпи Примавера – Специя Примавера
25.10.2014 16:00 Болоня Примавера – Сампдория Примавера
25.10.2014 16:00 Сасуоло Примавера – Бреша Примавера
25.10.2014 16:00 Виртус Ланчано Примавера – Перуджа Примавера
25.10.2014 16:00 Верона Примавера – Милан Примавера
25.10.2014 16:00 Чезена Примавера – Удинезе Примавера
25.10.2014 16:00 Аталанта Примавера – Читадела Примавера
25.10.2014 16:00 Бари Примавера – Кротоне Примавера
25.10.2014 16:00 Фрозиноне Примавера – Рома Примавера
25.10.2014 16:00 Емполи Примавера – Ливорно Примавера
25.10.2014 16:00 Жалгирис – Екранас
25.10.2014 16:00 Кенитра АК – Шабаб Атлас Кенифра
25.10.2014 16:00 Корми – Тарксиен Рейнбоус
25.10.2014 16:00 Пиета Хотспърс – Зебуг Рейнджърс
25.10.2014 16:00 Олимпия Груджьондз – Сандеця Нови Сонч
25.10.2014 16:00 Торпедо Москва – Кубан Краснодар
25.10.2014 16:00 Балтика – Тюмен
25.10.2014 16:00 Волгар Астрахан – Том Томск
25.10.2014 16:00 Анжи – Сибир
25.10.2014 16:00 Сивасспор – Ризеспор
25.10.2014 16:00 Денизлиспор – Болуспор
25.10.2014 16:00 Гиресунспор – Аланияспор
25.10.2014 16:00 ЕБ/Стреймур – КИ
25.10.2014 16:00 Б36 – ХБ
25.10.2014 16:00 АБ – Скала
25.10.2014 16:00 НСИ – ИФ
25.10.2014 16:00 Викингур Гота – Б68
25.10.2014 16:00 Имотски – Рудеш Загреб
25.10.2014 16:00 Радник Сесвете – Поморац
25.10.2014 16:00 Истра 1961 – Славен Копривница
25.10.2014 16:00 Утсиктен – Кристиандстад
25.10.2014 16:00 Трелеборис ФФ – Норби
25.10.2014 16:00 БВ Уитц – Суперспорт Юнайтед
25.10.2014 16:10 Дуфар – Ал Шабаб Оман
25.10.2014 16:30 Айнтрахт Франкфурт – Щутгарт
25.10.2014 16:30 Аугсбург – Фрайбург
25.10.2014 16:30 Борусия Дортмунд – Хановер 96
25.10.2014 16:30 Херта БШК – Хамбургер ШФ
25.10.2014 16:30 Хофенхайм – Падерборн
25.10.2014 16:30 Алемания Аахен – Шалке 04 II
25.10.2014 16:30 Делхи Динамос – Ченаин
25.10.2014 16:30 Хаугесун – Стрьомсгодсе
25.10.2014 16:30 Пяст Гливице – Ягелония Бялисток
25.10.2014 16:30 Лехия Гданск – Шльонск Вроцлав
25.10.2014 16:30 Престатин Таун – Кармартън Таун
25.10.2014 16:30 Нютаун – Дъ Ню Сейнтс
25.10.2014 16:30 Порт Толбът Таун – Рил
25.10.2014 17:00 Нюпорт Каунти – Акрингтън Стенли
25.10.2014 17:00 Шрюсбъри Таун – Портсмут
25.10.2014 17:00 Плимут Аргайл – Челтнъм Таун
25.10.2014 17:00 Лутън Таун – Нортхямптън Таун
25.10.2014 17:00 Йорк Сити – Мансфилд Таун
25.10.2014 17:00 Кембридж Юнайтед – Хартлипул Юнайтед
25.10.2014 17:00 АФК Уимбълдън – Транмиър Роувърс
25.10.2014 17:00 Уикъмб Уондърърс – Дагенъм & Редбридж
25.10.2014 17:00 Саутенд Юнайтед – Бъри
25.10.2014 17:00 Карлайл Юнайтед – Оксфорд Юнайтед
25.10.2014 17:00 Стивънидж – Бъртън Албиън
25.10.2014 17:00 Мидълзбро – Уотфорд
25.10.2014 17:00 Ипсуич Таун – Хъдърсфийлд Таун
25.10.2014 17:00 Нотингам Форест – Блекбърн Роувърс
25.10.2014 17:00 Лийдс Юнайтед – Уулвърхямптън Уондърърс
25.10.2014 17:00 Дарби Каунти – Уигън Атлетик
25.10.2014 17:00 Шефилд Уензди – Норич Сити
25.10.2014 17:00 Болтън Уондърърс – Брентфорд
25.10.2014 17:00 Бирмингам Сити – АФК Борнемут
25.10.2014 17:00 Рединг – Блекпул
25.10.2014 17:00 Брайтън & Хоув Албиън – Родъръм Юнайтед
25.10.2014 17:00 Роджър Федерер – Иво Карлович
25.10.2014 17:00 Щурм Грац – Рапид Виена
25.10.2014 17:00 Ел Харач – Шлеф
25.10.2014 17:00 РК Арба – Саура
25.10.2014 17:00 Амал Бу Саада – Хруб
25.10.2014 17:00 Олимпик Медея – РК Релизане
25.10.2014 17:00 УС Шауя – Тлемсен
25.10.2014 17:00 Колея – ЖСМ Бежая
25.10.2014 17:00 Сайда – Аин Факрун
25.10.2014 17:00 Бордж Бу Ареридж – Блида
25.10.2014 17:00 Тадженант – УССМ Хаджут
25.10.2014 17:00 Меруана – ША Батна
25.10.2014 17:00 УБА – Кристъл Палас
25.10.2014 17:00 Съндърланд – Арсенал
25.10.2014 17:00 Саутхямптън – Стоук Сити
25.10.2014 17:00 Ливърпул – Хъл Сити
25.10.2014 17:00 Скънторп Юнайтед – Нотс Каунти
25.10.2014 17:00 Олдъм Атлетик – Брадфорд Сити
25.10.2014 17:00 Суиндън Таун – Колчестър Юнайтед
25.10.2014 17:00 Престън Норт Енд – Флийтууд Таун
25.10.2014 17:00 Порт Вейл – Лейтън Ориент
25.10.2014 17:00 Джилингам – Кроули Таун
25.10.2014 17:00 Йоувил Таун – Рочдейл
25.10.2014 17:00 Крю Александра – Шефилд Юнайтед
25.10.2014 17:00 Ковънтри Сити – Питърбъро Юнайтед
25.10.2014 17:00 Барнзли – Бристол Сити
25.10.2014 17:00 Уолсол – Честърфийлд
25.10.2014 17:00 Донкастър Роувърс – Милтън Кийнс Донс
25.10.2014 17:00 Ираклис Псахна – АОТ Алимос
25.10.2014 17:00 ДЖАНА Ермино – Реал Виченца ВС
25.10.2014 17:00 Гросето – СПАЛ
25.10.2014 17:00 Мелфи – Месина
25.10.2014 17:00 Макаби Петах Тиква – Апоел Беер Шева
25.10.2014 17:00 Алмерия – Атлетик Клуб
25.10.2014 17:00 Майорка – Сабадел
25.10.2014 17:00 Реал Сосиедад II – Фуенлабрада
25.10.2014 17:00 Сан Роке де Лепе – Вилановенсе
25.10.2014 17:00 Виртус Ентела Примавера – Трапани Примавера
25.10.2014 17:00 Гайзли – Сълихъл Муурс
25.10.2014 17:00 Глочестър Сити – Стейлбридж Селтик
25.10.2014 17:00 Гейнзбро Тринити – Бостън Юнайтед
25.10.2014 17:00 Колуин Бей – Бароу
25.10.2014 17:00 Чорли – Лиймингтън
25.10.2014 17:00 Брадфорд Парк Авеню – Норт Ферби Юнайтед
25.10.2014 17:00 Тамуърт – Лоустофт Таун
25.10.2014 17:00 Стокпорт Каунти – Филди
25.10.2014 17:00 Оксфорд Сити – Хеднесфорд Таун
25.10.2014 17:00 Хайд – Уорчестър Сити
25.10.2014 17:00 Харогейт Таун – Бракли Таун
25.10.2014 17:00 Тираспол – Шериф
25.10.2014 17:00 Уингейт & Финчли – ВКД Атлетик
25.10.2014 17:00 Маргейт – Лидърхед
25.10.2014 17:00 Лейстън – Богнор Реджис Таун
25.10.2014 17:00 Дълуич Хамлет – Хендън
25.10.2014 17:00 Билерикей Таун – Пийсхевън & Телскомб
25.10.2014 17:00 АФК Хорнчърч – Енфилд Таун
25.10.2014 17:00 Бъри Таун – Тонбридж Ейнджълс
25.10.2014 17:00 Аштън Юнайтед – Илкестън
25.10.2014 17:00 Уитби Таун – Нантуич Таун
25.10.2014 17:00 Уитън Албиън – Грантхям Таун
25.10.2014 17:00 Марин – Рамсботъм Юнайтед
25.10.2014 17:00 Сторбридж – Фрикли Атлетик
25.10.2014 17:00 Белпър Таун – Кързън Аштън
25.10.2014 17:00 Бъкстън – Хейлзуен Таун
25.10.2014 17:00 Юнайтед ъф Манчестър – Ръшхол Олимпик
25.10.2014 17:00 Стамфорд – Скелмърсдейл Юнайтед
25.10.2014 17:00 Уъркингтън – Матлок Таун
25.10.2014 17:00 Арлесей Таун – Чипънхям Таун
25.10.2014 17:00 Хистън – Хънгърфорд Таун
25.10.2014 17:00 Паултън Роувърс – Пул Таун
25.10.2014 17:00 Реддич Юнайтед – Чесхям Юнайтед
25.10.2014 17:00 Труро Сити – Кембридж Сити
25.10.2014 17:00 Корби Таун – Сайрънчестър Таун
25.10.2014 17:00 Банбъри Юнайтед – Слоу Таун
25.10.2014 17:00 Бидефорд – Хитчин Таун
25.10.2014 17:00 Биглъсуейд Таун – Фром Таун
25.10.2014 17:00 Бърнхям – Дънстейбл Таун
25.10.2014 17:00 Ал Хабора – Ал Сувая
25.10.2014 17:00 Вигри Сувалки – Нечеча
25.10.2014 17:00 Чехлаул Пятра Нямц – КСМС Яши
25.10.2014 17:00 Търгу Муреш – Стяуа Букурещ
25.10.2014 17:00 Университатея Клуж – Виторул
25.10.2014 17:00 Динамо Букурещ – Пандури Търгу Жиу
25.10.2014 17:00 Конкордия Кяжна – ЧФР Клуж
25.10.2014 17:00 Ботошани – Рапид Букурещ
25.10.2014 17:00 Астра – Петролул Плоещ
25.10.2014 17:00 Линфилд – Крусейдърс
25.10.2014 17:00 Портадаун – Колърейн
25.10.2014 17:00 Уорънпойнт Таун – Гленторан
25.10.2014 17:00 Клифтънвил – Балинамалард Юнайтед
25.10.2014 17:00 Балимена Юнайтед – Гленавон
25.10.2014 17:00 Институт – Дънганън Суифтс
25.10.2014 17:00 ВК Миньор Перник – ВК Монтана
25.10.2014 17:00 КВК Габрово – ВК ЦСКА
25.10.2014 17:00 Домжале – Копер
25.10.2014 17:00 Целе – Радомлье
25.10.2014 17:00 Кечкемет ТЕ – Хонвед
25.10.2014 17:00 Хекен – Йефле
25.10.2014 17:00 Йостерсундс – Асириска
25.10.2014 17:00 Сейнт Мирън – Рос Каунти
25.10.2014 17:00 Партик Тисъл – Сейнт Джонстън
25.10.2014 17:00 Дънди – Хамилтън Академикъл
25.10.2014 17:00 Инвърнес КТ – Дънди Юнайтед
25.10.2014 17:00 Рейт Роувърс – Алоа Атлетик
25.10.2014 17:00 Ливингстън – Куин ъф дъ Саут
25.10.2014 17:00 Дъмбартън – Рейнджърс
25.10.2014 17:00 Фолкърк – Каудънбийт
25.10.2014 17:00 Еър Юнайтед – Брихин Сити
25.10.2014 17:00 Стенхаусмюър – Питърхед
25.10.2014 17:00 Стърлинг Албиън – Еърдриониънс
25.10.2014 17:00 Дънфърмлин Атлетик – Грийнок Мортън
25.10.2014 17:00 Форфар Атлетик – Странрар
25.10.2014 17:00 Албиън Роувърс – Берик Рейнджърс
25.10.2014 17:00 Куинс Парк – Ийст Файв
25.10.2014 17:00 Монтроуз – Арброут
25.10.2014 17:00 Клайд – Елгин Сити
25.10.2014 17:00 Анан Атлетик – Ийст Стърлингшър
25.10.2014 17:15 Левадиакос – Паниониос
25.10.2014 17:15 Реал Валядолид II – Културал Леонеса
25.10.2014 17:30 Ал Хор – Ал Шамал
25.10.2014 17:30 Ал Шахания – Ал Араби Доха
25.10.2014 17:30 Спартак Налчик – Алания Владикавказ
25.10.2014 17:30 ВВВ – РКК Валвийк
25.10.2014 17:40 Ал Шабаб Кувейт – Хайтан
25.10.2014 17:40 Ал Джахра – Ал Насър Кувейт
25.10.2014 18:00 Белуиздад – МО Беджая
25.10.2014 18:00 БК Черноморец – БК Черно море
25.10.2014 18:00 БК Берое – БК Балкан
25.10.2014 18:00 Бухбах – Айнтрахт Бамберг
25.10.2014 18:00 Сьонерюск – Мидтиланд
25.10.2014 18:00 Арецо – Фералпи Сало
25.10.2014 18:00 Реджиана – Тутокуойо
25.10.2014 18:00 Савоя – Мартина Франка
25.10.2014 18:00 Докса Катокопия – Омония Никозия
25.10.2014 18:00 Судува – Атлантас
25.10.2014 18:00 Видад Казабланка – Шабаб Риф Хосейма
25.10.2014 18:00 Хибърниънс – Биркиркара
25.10.2014 18:00 Флориана – Моста
25.10.2014 18:00 Катовице – Долчан Зомбки
25.10.2014 18:00 Боависта – Пасош де Ферейра
25.10.2014 18:00 Морейрензе – Жил Висенте
25.10.2014 18:00 Зенит Санкт Петербург (21) – Мордовия Саранск (21)
25.10.2014 18:00 Ал Шоалах – Ал Фатех
25.10.2014 18:00 Спартак Миява – Жилина
25.10.2014 18:00 Раднички Ниш – Раднички Крагуйевац
25.10.2014 18:00 Пари Сен Жермен – Бордо
25.10.2014 18:00 Яблонец – Теплице
25.10.2014 18:00 Прибрам – Баник Острава
25.10.2014 18:00 Храдец Кралове – Дукла Прага
25.10.2014 18:15 Ал Мокавлун – Ел Гунах
25.10.2014 18:30 Британия XI – Линкс
25.10.2014 18:30 Сеница – Злате Моравце
25.10.2014 18:30 Манисаспор – Кършияка
25.10.2014 18:30 Универсидад де Консепсион – Кобресал
25.10.2014 18:30 Мамелъди Съндаунс – Ама Зулу
25.10.2014 18:40 Ал Насър Салалах – Ал Мусанах
25.10.2014 18:45 Заглембе Любин – Арка Гдиня
25.10.2014 18:45 Лугано – Бил-Биен
25.10.2014 18:45 Тюн – Аарау
25.10.2014 19:00 Ваасланд-Беверен – Генк
25.10.2014 19:00 Екселсиор Виртон – Ендрахт Аалст
25.10.2014 19:00 Лудогорец – Черно море
25.10.2014 19:00 Реал Мадрид – Барселона
25.10.2014 19:00 Расинг Сантандер – Депортиво Алавес
25.10.2014 19:00 Еспаньол II – Олимпик де Хатива
25.10.2014 19:00 Парма – Сасуоло
25.10.2014 19:00 АЕК Ларнака – АЕЛ
25.10.2014 19:00 Мондорф льо Бен – Виктория Роспорт
25.10.2014 19:00 Прогрес Нидеркорн – УН Керенг
25.10.2014 19:00 Погон Шчечин – Краковия Краков
25.10.2014 19:00 Висла Плок – Флота Швиноуйшче
25.10.2014 19:00 НД Горица – Олимпия Любляна
25.10.2014 19:00 Цървена звезда – Долни Срем
25.10.2014 19:00 Балъкесирспор – Бурсаспор
25.10.2014 19:00 Фенербахче – Генчлербирлиги
25.10.2014 19:00 Гьозтепе – Диарбекир ББ
25.10.2014 19:00 Печ МФК – Папа
25.10.2014 19:00 Дьошгьор – Дунауварош-Палхалмай
25.10.2014 19:00 Злин – Сигма Оломоуц
25.10.2014 19:00 Сервет – Волен
25.10.2014 19:15 Реал Бетис – Рекреативо Уелва
25.10.2014 19:30 Адмира – Рийд
25.10.2014 19:30 Аустрия Виена – Винер Нойщат
25.10.2014 19:30 Волфсбергер АК – Райндорф Алтах
25.10.2014 19:30 Суонзи Сити – Лестър Сити
25.10.2014 19:30 Байер Леверкузен – Шалке 04
25.10.2014 19:30 Атромитос – Ерготелис
25.10.2014 19:30 Ирони Кирят Шмона – Апоел Хайфа
25.10.2014 19:30 Макаби Нетаня – Бней Сахнин
25.10.2014 19:30 Макаби Хайфа – Апоел Раанана
25.10.2014 19:30 Ашдод – Апоел Петах Тиква
25.10.2014 19:30 Витес – НАК Бреда
25.10.2014 19:45 МК Оран – Ел Юлма
25.10.2014 19:45 КС Константин – УСМ Бел Абес
25.10.2014 19:45 Ал Гарафа – Ал Джаиш Доха
25.10.2014 19:45 Ал Вакрах – Ал Ахли Доха
25.10.2014 19:50 Ал Насър Рияд – Ал Итихад Джеда
25.10.2014 19:50 Ал Раед – Ал Ахли Джеда
25.10.2014 20:00 Напредак – Нови Пазар
25.10.2014 20:00 Войводина – Вождовац
25.10.2014 20:00 Хайдук Сплит – Локомотива Загреб
25.10.2014 20:30 Колидж Юроп – Манчестър Юнайтед Гибралтар
25.10.2014 20:30 Замалек – Смуха
25.10.2014 20:30 Албинолефе – Алесандрия
25.10.2014 20:30 Барлета – Матера
25.10.2014 20:45 Сиенсиано – Леон де Уануко
25.10.2014 20:45 АЗ – Грьонинген
25.10.2014 20:45 Хераклес – Вилем II
25.10.2014 20:45 МВВ – Ахил 29
25.10.2014 21:00 Индепендиенте – Тигре
25.10.2014 21:00 Архентинос Хуниорс – Нуева Чикаго
25.10.2014 21:00 Вестерло – Кортрийк
25.10.2014 21:00 Спортинг Шарлероа – КВ Остенде
25.10.2014 21:00 Зулте Варегем – Серкъл Брюж
25.10.2014 21:00 Сересиен – Тюбиз
25.10.2014 21:00 Патро Ейсден – Синт Тройден
25.10.2014 21:00 Хaйст – АШ Ойпен
25.10.2014 21:00 Геел – Десел Спорт
25.10.2014 21:00 Ломел Юнайтед – Расинг Мехелен
25.10.2014 21:00 Валенсия – Елче
25.10.2014 21:00 Понферадина – Лас Палмас
25.10.2014 21:00 Хасания Агадир – Раджа Казабланка
25.10.2014 21:00 Пакш СЕ – Видеотон
25.10.2014 21:00 Реймс – Монпелие
25.10.2014 21:00 Евиан ТГ – Нант
25.10.2014 21:00 Бастия – Монако
25.10.2014 21:00 Каен – Лориен
25.10.2014 21:00 Базел – Сион
25.10.2014 21:15 Словачко – Виктория Пилзен
25.10.2014 21:15 Орландо Пайрътс – Аякс Кейптаун
25.10.2014 21:20 Фигейренсе – Крузейро
25.10.2014 21:20 Флуминенсе – Атлетико ПР
25.10.2014 21:20 Палмейрас – Коринтианс
25.10.2014 21:20 Брагантино – Боа
25.10.2014 21:20 Вашку да Гама – Понте Прета
25.10.2014 21:30 Сиатъл Саундърс – ЛА Галакси
25.10.2014 21:30 Сантяго Уондърърс – Сан Маркос
25.10.2014 21:45 Сампдория – Рома
25.10.2014 21:45 Аякс – Гоу Ахед Ийгълс
25.10.2014 22:00 Велес Сарсфийлд – Банфийлд
25.10.2014 22:00 Петролеро Якуиба – Блуминг
25.10.2014 22:15 Ароука – Порто
25.10.2014 22:20 Наутико – Атлетико Гоянензе
25.10.2014 23:00 Сан Хосе Шаркс – Бъфало Сейбърс
25.10.2014 23:00 Форт Роуд – Пархам
25.10.2014 23:00 Боливар – Насионал Потоси
25.10.2014 23:00 Ейбар – Гранада
25.10.2014 23:00 Кордоба – Реал Сосиедад
25.10.2014 23:00 Спортинг Кристал – Сесар Вайехо
25.10.2014 23:00 Монреал Импакт – ДС Юнайтед
25.10.2014 23:15 Ла Екидад – Патриотас Бояка
25.10.2014 23:30 Витория – Крисиума
25.10.2014 23:30 Куритиба – Гремио
25.10.2014 23:30 Чапекоензе – Сантос Сао Пауло
25.10.2014 23:30 Атлетико Минейро – Спорт Ресифе
25.10.2014 23:30 Сол де Америка – Гуарани
26.10.2014 00:00 Сантос де Гуапилес – Лимон
26.10.2014 00:00 Универсидад Католика – Аудакс Италиано
26.10.2014 00:10 Нюелс Олд Бойс – Годой Крус
26.10.2014 01:00 Веракрус – Чяпас
26.10.2014 01:00 Крус Асул – Морелия
26.10.2014 01:30 Униаутонома – Санта Фе
26.10.2014 01:30 Атлетико Насионал – Агилас Дорадос
26.10.2014 01:30 Спорт Уанкайо – Алианса Лима
26.10.2014 01:40 Насионал Асунсион – Олимпия Асунсион
26.10.2014 02:00 Торонто Мейпъл Лийвс – Бостън Брюинс
26.10.2014 02:00 Монреал Кънейдиънс – Ню Йорк Рейнджърс
26.10.2014 02:00 Отава Сенатърс – Ню Джърси Девилс
26.10.2014 02:00 Ню Йорк Айлъндърс – Далас Старс
26.10.2014 02:00 Филаделфия Флайърс – Детройт Ред Уингс
26.10.2014 02:00 Депортиво Сантамарина – Ол Бойс
26.10.2014 02:00 Ботафого – Фламенго
26.10.2014 02:00 Интернасионал – Бая
26.10.2014 02:00 Вила Нова Гояня – Сампайо Кореа
26.10.2014 02:00 Лювердензе – Оесте
26.10.2014 02:00 Мерида Мексико – Дорадос
26.10.2014 02:30 Олимпо – Расинг Клуб де Авелянеда
26.10.2014 02:30 Ню Инглънд – Торонто
26.10.2014 02:30 ОХигинс – Уачипато
26.10.2014 02:59 Монтерей – Тигрес УАНЛ
26.10.2014 02:59 Селая – Корекаминос УАТ
26.10.2014 02:59 Ирапуато – Алтамира
26.10.2014 02:59 Атлетико Сан Луис – Некакса
26.10.2014 02:59 Алебриес де Оахака – Депортиво Тепик
26.10.2014 02:59 Далас – Портланд Тимбърс
26.10.2014 02:59 Вида – Реал Сосиедад Токоа
26.10.2014 03:00 Сейнт Луис Блус – Чикаго Блекхоукс
26.10.2014 03:00 Нешвил Предатърс – Питсбърг Пенгуинс
26.10.2014 03:00 Минесота Уайлд – Тампа Бей Лайтнинг
26.10.2014 03:00 Аризона Койотис – Флорида Пантърс
26.10.2014 03:00 Мильонариос – Алианса Петролера
26.10.2014 03:00 Ередияно – Алауеленсе
26.10.2014 03:00 Атлас – Пуебла
26.10.2014 03:00 Пачука – Универсидад Гуадалахара
26.10.2014 03:00 Уайткапс – Колорадо Рапидс
26.10.2014 03:30 Кселаху – Коатепек
26.10.2014 04:00 Калгари Флеймс – Вашингтон Кепитълс
26.10.2014 05:30 Мелбърн Виктори (21) – Пърт Глори (21)
26.10.2014 06:00 Уелингтън Финикс – Нюкасъл Джетс
26.10.2014 06:00 Сидни (Ж) – Уестърн Сидни (Ж)
26.10.2014 06:00 Мелбърн Сити (21) – Уестърн Сидни (21)
26.10.2014 06:00 Вегалта Сендай – Кашива Рейсол
26.10.2014 06:00 Консадоле Сапоро – Шонан Белмаре
26.10.2014 06:00 Теспакусацу – ДЖЕФ Юнайтед
26.10.2014 06:00 Токио Верди – Ехиме
26.10.2014 06:00 Мацумото Ямага – Каталер Тояма
26.10.2014 06:00 Монтедио Ямагата – Йокохама
26.10.2014 06:00 Мито Холихок – Каматамаре Сануки
26.10.2014 06:00 Точиги – Ависпа Фукуока
26.10.2014 07:00 Поханг Стийлърс – Сангджу Сангму
26.10.2014 07:00 Сеул – Пусан Ай Парк
26.10.2014 07:00 Инчхън Юнайтед – Чоннам Драгънс
26.10.2014 07:00 Кьоннам – Чеджу Юнайтед
26.10.2014 07:00 Чонбък Моторс – Сувон Блууингс
26.10.2014 07:00 Съннам – Улсан Хюндай
26.10.2014 07:00 В-Варен Нагазаки – Роасо Кумамото
26.10.2014 08:00 Аделаида Юнайтед – Пърт Глори
26.10.2014 08:00 Джубило Ивата – Киото Санга
26.10.2014 09:00 Саган Тосу – Албирекс Нийгата
26.10.2014 09:00 Висел Кобе – Омия Ардиджа
26.10.2014 09:00 Ойта Тринита – Фагияно Окаяма
26.10.2014 09:00 Гираванц Китакюшу – Гифу
26.10.2014 11:00 Уфа (21) – ЦСКА Москва (21)
26.10.2014 12:00 Лупа Рома – Касертана
26.10.2014 12:00 Виченца Примавера – Тернана Примавера
26.10.2014 12:00 Гамба Осака – Токио
26.10.2014 12:00 Шимизу С-Пулс – Санфрече Хирошима
26.10.2014 12:00 Токушима Вортис – Нагоя Грампус
26.10.2014 12:00 Йокохама Ф. Маринос – Серезо Осака
26.10.2014 12:00 Кашима Антлърс – Урава Редс
26.10.2014 12:00 Вентфорет Кофу – Кавазаки Фронтале
26.10.2014 12:30 Реал Сарагоса II – Уракан Валенсия
26.10.2014 12:30 Севиля II – Кадис
26.10.2014 12:30 Спартак Москва – Локомотив Москва
26.10.2014 12:45 Фиорентина Примавера – Ювентус Примавера
26.10.2014 13:00 Симона Халеп – Серина Уилямс
26.10.2014 13:00 Нефтчи Баку – Интер Баку
26.10.2014 13:00 Карабах – Хазар Ленкоран
26.10.2014 13:00 Малага – Райо Валекано
26.10.2014 13:00 Албасете – Реал Валядолид
26.10.2014 13:00 Марино де Луанко – Реал Овиедо
26.10.2014 13:00 Лангрео – Компостела
26.10.2014 13:00 Селта де Виго II – Спортинг Хихон II
26.10.2014 13:00 Гуадалахара Испания – Хетафе II
26.10.2014 13:00 Конкензе – Баракалдо
26.10.2014 13:00 Лас Палмас II – Лейоя
26.10.2014 13:00 Реал Мадрид II – Уеска
26.10.2014 13:00 Еркулес – Виляреал II
26.10.2014 13:00 Реус Депортиу – Химнастик Тарагона
26.10.2014 13:00 Валенсия II – Атлетико Балеарес
26.10.2014 13:00 Корнея – Елче II
26.10.2014 13:00 Майорка II – Елденсе
26.10.2014 13:00 Алмерия II – Кордоба II
26.10.2014 13:00 Мелия – Реал Яен
26.10.2014 13:15 Толедо – Атлетико Мадрид II
26.10.2014 13:15 Щомил Олщин – Хойничанка Хойнице
26.10.2014 13:30 Комо – Ренате
26.10.2014 13:30 Форли – Лукезе
26.10.2014 13:30 Погон Шедълце – Видзев Лодз
26.10.2014 13:30 Мерсин Идманюрду – Ескишехирспор
26.10.2014 13:30 Камбур – Фейенорд
26.10.2014 14:00 Днепър Могилев – Неман Гродно
26.10.2014 14:00 Рилски спортист – Витоша Бистрица
26.10.2014 14:00 Тистед – Варде ИФ Елит
26.10.2014 14:00 Колдинг Б – Свендборг
26.10.2014 14:00 Свебьоле – Б1908
26.10.2014 14:00 Фремад Амагер – Б93
26.10.2014 14:00 Алта – Уленсакер Киса
26.10.2014 14:00 Сандефьорд – Хьонефос
26.10.2014 14:00 Стрьомен – Тромсдален
26.10.2014 14:00 Тромсьо – Фредрикста
26.10.2014 14:00 Нест/Сотра – Ранхайм
26.10.2014 14:00 Берум – Хам Kам
26.10.2014 14:00 Брине – Мьондален
26.10.2014 14:00 Кристиансунд – Хьод
26.10.2014 14:00 Османлиспор – Ордуспор
26.10.2014 14:00 ХИК Хелзинки – РоПС
26.10.2014 14:00 ГАИС – Хамарби
26.10.2014 14:15 Хибърниън – Харт ъф Мидлотиън
26.10.2014 14:30 Младост Велика Обарска – Железничар
26.10.2014 14:30 Зандхаузен – Ерцгебирге Ауе
26.10.2014 14:30 Инголщат – Хайденхайм
26.10.2014 14:30 1860 Мюнхен – Айнтрахт Брауншвайг
26.10.2014 14:30 БФК Динамо – Вакер Нордхаузен
26.10.2014 14:30 Карл Цайс Йена – БAK'07
26.10.2014 14:30 Херта БШК II – Цвикау
26.10.2014 14:30 Ауербах – Нойстерлитц
26.10.2014 14:30 Унион Берлин II – Плауен
26.10.2014 14:30 Виктория Берлин – Мойзелвитц
26.10.2014 14:30 Рингкьобинг – Миделфарт
26.10.2014 14:30 Холбек – Аварта
26.10.2014 14:30 ФУС Рабат – Кавкаб Маракеш
26.10.2014 15:00 Моркамб – Екзитър Сити
26.10.2014 15:00 Майнц 05 II – Ян Регенсбург
26.10.2014 15:00 Борусия Дортмунд II – Ханза Рощок
26.10.2014 15:00 Рот-Вайс Есен – Ватеншайд 09
26.10.2014 15:00 Хавелс – Хановер 96 II
26.10.2014 15:00 ФФБ Олденбург – Клопенбург
26.10.2014 15:00 Госларер ШК – Шварц-вайс Реден
26.10.2014 15:00 ФТ Брауншвайг – Хамбургер ШФ II
26.10.2014 15:00 Вейхе Фленсбург – Вердер Бремен II
26.10.2014 15:00 Айнтрахт Нордерщедт – Айнтрахт Брауншвайг II
26.10.2014 15:00 Кайзерслаутерн II – Хесен Касел
26.10.2014 15:00 Хофенхайм II – Елверсберг
26.10.2014 15:00 ОФИ – Астерас Триполис
26.10.2014 15:00 Пиерикос – Агротикос Астерас
26.10.2014 15:00 Аполон Смирнис – Панилиакос
26.10.2014 15:00 Рандерс – Одензе
26.10.2014 15:00 Нествед – Колдинг ИФ
26.10.2014 15:00 Асиюти Спорт – Ал Ахли Кайро
26.10.2014 15:00 Краснодар (21) – Терек Грозни (21)
26.10.2014 15:00 Кръка – Рудар Велене
26.10.2014 15:00 Цефн Друидс – Еърбъс ЮК
26.10.2014 15:00 Рен – Лил
26.10.2014 15:00 Бистра – Дугополье
26.10.2014 15:00 Лучко – Цибалия
26.10.2014 15:00 Селтик – Килмарнък
26.10.2014 15:30 Тотнъм – Нюкасъл Юнайтед
26.10.2014 15:30 Бърнли – Евертън
26.10.2014 15:30 Клуб Брюж – Гент
26.10.2014 15:30 Басано Виртус – Сасари Торес
26.10.2014 15:30 Пистойезе – Терамо
26.10.2014 15:30 Карарезе – Сантарканджело
26.10.2014 15:30 Вигор Ламеция – Реджина
26.10.2014 15:30 Атланта Фалкънс – Детройт Лайънс
26.10.2014 15:30 Уфа – ЦСКА Москва
26.10.2014 15:30 Утрехт – ПСВ
26.10.2014 15:30 ПЕК Цволе – Хееренвеен
26.10.2014 15:30 Рода – Спарта Ротердам
26.10.2014 15:30 НЕК – Ос
26.10.2014 15:30 Варнсдорф – Тринец
26.10.2014 16:00 СФ Руселаре – Антверп
26.10.2014 16:00 Волуве-Завентем – Уайт Стар Брюксел
26.10.2014 16:00 Гомел – Нафтан
26.10.2014 16:00 Мепен – ФФР Ноймюнстер
26.10.2014 16:00 Фредериция – Вейле
26.10.2014 16:00 Нюкьобинг – Аведоре
26.10.2014 16:00 Ел Дакелйх – Харас Ел Ходоод
26.10.2014 16:00 Удинезе – Аталанта
26.10.2014 16:00 Киево – Дженоа
26.10.2014 16:00 Ювентус – Палермо
26.10.2014 16:00 Дифаа Ел Джадида – Итихад Хемисет
26.10.2014 16:00 Валета – Наксар Лайънс
26.10.2014 16:00 Трабзонспор – Газиантепспор
26.10.2014 16:00 Алтънорду – Кайсериспор
26.10.2014 16:00 Динамо Загреб – Осиек
26.10.2014 16:00 АИК – Отвидаберг
26.10.2014 16:00 Норшьопинг – Йоребру
26.10.2014 16:00 Льо Монт – Лозана Спорт
26.10.2014 16:00 Вил – Киасо
26.10.2014 16:30 Волфсбург – Майнц 05
26.10.2014 16:30 Сарпсборг 08 – Стабек
26.10.2014 16:30 Розенборг – Саннес Улф
26.10.2014 16:30 Лех Познан – Гурник Ленчна
26.10.2014 16:45 Спарта Прага – Млада Болеслав
26.10.2014 17:00 Кремонезе – Венеция
26.10.2014 17:00 Асколи Пичио – Губио
26.10.2014 17:00 Аверса Нормана – Беневенто
26.10.2014 17:00 Туделано – Аморебиета
26.10.2014 17:00 Гранада II – Аройо
26.10.2014 17:00 Динамо Москва (21) – Рубин Казан (21)
26.10.2014 17:00 Вадуц – Грасхопър
26.10.2014 17:00 Цюрих – Санкт Гален
26.10.2014 17:15 Панайтоликос – Пантракикос
26.10.2014 17:15 ПАОК – Верия
26.10.2014 17:15 Керкира – Платаниас
26.10.2014 17:30 Грьодиг – Залцбург
26.10.2014 17:30 Атлетико Асторга – Самора
26.10.2014 17:30 Дебрецен – Ференцварош
26.10.2014 17:45 Олимпик Сафи – ФАР Рабат
26.10.2014 17:45 Екселсиор – Твенте
26.10.2014 18:00 Манчестър Юнайтед – Челси
26.10.2014 18:00 Борац Баня Лука – Слобода Тузла
26.10.2014 18:00 Лукойл Академик – БК Рилски спортист
26.10.2014 18:00 Хобро – Копенхаген
26.10.2014 18:00 Еспаньол – Депортиво Ла Коруня
26.10.2014 18:00 Херона – Мирандес
26.10.2014 18:00 Луго – Лягостера
26.10.2014 18:00 Спортинг Хихон – Осасуна
26.10.2014 18:00 Реал Мурсия – Тропезон
26.10.2014 18:00 Расинг Ферол – Реал Авилес
26.10.2014 18:00 УД Логронес – Бургос
26.10.2014 18:00 Гихуело – Коруксо
26.10.2014 18:00 Реал Унион – Атлетик Клуб II
26.10.2014 18:00 Райо Валекано II – Сокуеламос
26.10.2014 18:00 Лейда Еспортиу – Ла Оспиталет
26.10.2014 18:00 Олот – Сант Андреу
26.10.2014 18:00 Алкояно – Бадалона
26.10.2014 18:00 Ла Оя Лорка – Ла Рода
26.10.2014 18:00 Линенсе – Лусена
26.10.2014 18:00 УК Мурсия – Марбеля
26.10.2014 18:00 Мелгар – Реал Гарсиласо
26.10.2014 18:00 Насионал Мадейра – Академика
26.10.2014 18:00 Ещорил – Белененсеш
26.10.2014 18:00 Зенит – Мордовия Саранск
26.10.2014 18:00 Ягодина – Партизан
26.10.2014 18:00 Самсунспор – Елязъгспор
26.10.2014 18:00 Сент Етиен – Метц
26.10.2014 18:00 Гингам – Ница
26.10.2014 18:00 Варберг – Варнамо
26.10.2014 18:15 Ал Итихад Ал Сакандари – Вади Дегла
26.10.2014 18:15 Слиема Уондърърс – Балзан
26.10.2014 18:30 Борусия Мьонхенгладбах – Байерн Мюнхен
26.10.2014 18:30 ЛДУ Кито – Мушук Руна
26.10.2014 18:30 Депортиво Кито – Емелек
26.10.2014 18:30 Сестао Ривър – Тривал Валдерас
26.10.2014 18:30 Халмстад – Фалкенберг
26.10.2014 18:30 Елфсборг – Юргорден
26.10.2014 19:00 Андерлехт – Стандарт Лиеж
26.10.2014 19:00 Малакатеко – Маркензе
26.10.2014 19:00 Новара – Сюдтирол
26.10.2014 19:00 Сан Марино Калчо – Анкона 1905
26.10.2014 19:00 Фоджа – Катанзаро
26.10.2014 19:00 Ел Пало – Картахена
26.10.2014 19:00 Наполи – Елас Верона
26.10.2014 19:00 Чезена – Интер
26.10.2014 19:00 Лацио – Торино
26.10.2014 19:00 Перес Селедон – Кармелита
26.10.2014 19:00 Викинг – Олесун
26.10.2014 19:00 Лилестрьом – Старт
26.10.2014 19:00 Согндал – Молде
26.10.2014 19:00 Синсинати Бенгалс – Балтимор Рейвънс
26.10.2014 19:00 Тенеси Тайтънс – Хюстън Тексънс
26.10.2014 19:00 Канзас Сити Чийфс – Сейнт Луис Рамс
26.10.2014 19:00 Ню Инглънд Пейтриътс – Чикаго Беърс
26.10.2014 19:00 Ню Йорк Джетс – Бъфало Билс
26.10.2014 19:00 Тампа Бей Бъканиърс – Минесота Вайкингс
26.10.2014 19:00 Каролина Пантърс – Сиатъл Сийхоукс
26.10.2014 19:00 Джексънвил Джагуарс – Маями Долфинс
26.10.2014 19:00 Завиша Бидгошч – Легия Варшава
26.10.2014 19:00 Истанбул Башакшехир – Галатасарай
26.10.2014 19:05 Универсидад де Сан Карлос – Депортиво Петапа
26.10.2014 19:15 Антигуа ГФК – Халконес
26.10.2014 19:15 Алкоркон – Реал Сарагоса
26.10.2014 19:30 Олимпиакос Пирея – Панатинайкос
26.10.2014 19:30 Шомбатели Халадаш – Дьор ЕТО
26.10.2014 20:00 Ланус – Сан Лоренсо
26.10.2014 20:00 Естудиантес – Килмес
26.10.2014 20:00 Крусеро дел Норте – Унион Санта Фе
26.10.2014 20:00 Есбер – Брьондби
26.10.2014 20:00 Севиля – Виляреал
26.10.2014 20:00 Тенерифе – Барселона II
26.10.2014 20:00 Уругвай де Коронадо – Пумас Генералена
26.10.2014 20:00 Махреб Фес – РС Беркане
26.10.2014 20:00 Толука – Леон
26.10.2014 20:00 Спортинг КП – Маритимо
26.10.2014 20:00 Ружомберок – Слован Братислава
26.10.2014 20:00 Риека – Сплит
26.10.2014 20:15 Апоел Акре – Макаби Тел Авив
26.10.2014 20:15 Унион Комерсио – Хуан Аурих
26.10.2014 20:30 Исмайли – ЕНППИ
26.10.2014 20:30 Депортиво Куенка – Индепендиенте дел Вале
26.10.2014 20:30 Олмедо – Манта
26.10.2014 20:30 Унион Ла Калера – Коло Коло
26.10.2014 21:00 Уинипег Джетс – Колорадо Аваланч
26.10.2014 21:00 Феро Карил Оесте – Институто
26.10.2014 21:00 Патронато – Уракан
26.10.2014 21:00 Мускрон-Перювелс – Локерен
26.10.2014 21:00 Реал Потоси – Спорт Бойс Уорнес
26.10.2014 21:00 Университарио Кобия – Ориенте Петролеро
26.10.2014 21:00 Бодьо Глимт – Бран
26.10.2014 21:00 Антофагаста – Барнечея
26.10.2014 21:00 Кобрелоа – Депортес Икике
26.10.2014 21:15 Депортиво Пасто – Хуниор
26.10.2014 21:45 Милан – Фиорентина
26.10.2014 22:00 ЛА Кингс – Кълъмбъс Блу Джакетс
26.10.2014 22:00 Вилстерман – Клуб Университарио
26.10.2014 22:00 Хетафе – Атлетико Мадрид
26.10.2014 22:00 Нумансия – Леганес
26.10.2014 22:00 Кълъмбъс Крю – Филаделфия Юниън
26.10.2014 22:00 Лион – Олимпик Марсилия
26.10.2014 22:00 Парилас Уан – Платенсе
26.10.2014 22:05 Аризона Кардиналс – Филаделфия Ийгълс
26.10.2014 22:15 Йорк Реджиън Шуутърс – Торонто Кроейша
26.10.2014 22:15 Спортинг Брага – Бенфика
26.10.2014 22:25 Кливлънд Браунс – Оуклънд Райдърс
26.10.2014 22:25 Питсбърг Стийлърс – Индианаполис Колтс
26.10.2014 22:30 Гуастатоя – Мюнисипал
26.10.2014 22:30 Серо Портеньо – Рубио Ню
26.10.2014 22:30 Спортиво Лукеньо – 3 февруари
26.10.2014 22:30 Чивас САЩ – Сан Хосе Ърткуейкс
26.10.2014 23:00 Дъ Стронгест – Сан Хосе
26.10.2014 23:00 Университарио де Депортес – Инти Гас
26.10.2014 23:00 Универсидад де Чили – Палестино
26.10.2014 23:15 Бока Хуниорс – Дефенса Юстиция
26.10.2014 23:30 Енвигадо – Меделин
26.10.2014 23:30 Онсе Калдас – Атлетико Уила
26.10.2014 23:45 Барселона Гуаякил – Ел Насионал
27.10.2014 00:00 Спортиво Белграно – Темперлей
27.10.2014 00:00 Комуникасьонес – Сучитепекес
27.10.2014 00:00 Олимпия Тегусигалпа – Мотагуа
27.10.2014 00:30 Реал Еспаня – Маратон
27.10.2014 00:40 Либертад – Депортиво Капията
27.10.2014 01:00 Чикаго Блекхоукс – Отава Сенатърс
27.10.2014 01:00 Сан Мартин Сан Хуан – Химнасия Хухуй
27.10.2014 01:00 УКР – Картахинес
27.10.2014 01:00 Гуадалахара – Тихуана
27.10.2014 01:15 Лос Кайманес – Сан Симон
27.10.2014 01:30 Депортес Толима – Депортиво Кали
27.10.2014 02:00 Анахайм Дъкс – Сан Хосе Шаркс
27.10.2014 02:30 Атлетико Рафаела – Ривър Плейт
27.10.2014 02:30 Ню Орлиънс Сейнтс – Грийн Бей Пакърс
27.10.2014 03:00 Белен Сигло XXI – Депортиво Саприса
27.10.2014 03:30 Ванкувър Канъкс – Вашингтон Кепитълс
27.10.2014 21:45 Кингстониън – ВКД Атлетик
27.10.2014 22:00 КПР – Астън Вила
01.11.2014 17:00 Лестър Сити – УБА
01.11.2014 17:00 Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед
01.11.2014 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Ливърпул
01.11.2014 17:00 Стоук Сити – Уест Хям Юнайтед
01.11.2014 17:00 Хъл Сити – Саутхямптън
01.11.2014 17:00 Евертън – Суонзи Сити
01.11.2014 17:00 Кристъл Палас – Съндърланд
01.11.2014 17:00 Челси – КПР
01.11.2014 17:00 Астън Вила – Тотнъм
01.11.2014 17:00 Арсенал – Бърнли
01.11.2014 17:00 Гейнзбро Тринити – Чорли
01.11.2014 17:00 Брадфорд Парк Авеню – Тамуърт
01.11.2014 17:00 Бракли Таун – Колуин Бей
01.11.2014 17:00 Бостън Юнайтед – Филди
01.11.2014 17:00 Бароу – Гайзли
01.11.2014 17:00 Стейлбридж Селтик – Хеднесфорд Таун
01.11.2014 17:00 Сълихъл Муурс – Хайд
01.11.2014 17:00 Норт Ферби Юнайтед – Оксфорд Сити
01.11.2014 17:00 Лоустофт Таун – Глочестър Сити
01.11.2014 17:00 Лиймингтън – Уорчестър Сити
01.11.2014 17:00 Харогейт Таун – Стокпорт Каунти
02.11.2014 04:00 Тим Уелингтън – Уелингтън Финикс (р)
03.11.2014 21:45 Реддич Юнайтед – Хънгърфорд Таун
04.11.2014 21:45 Базел – Лудогорец
04.11.2014 21:45 Реал Мадрид – Ливърпул
08.11.2014 17:00 Суонзи Сити – Арсенал
08.11.2014 17:00 Тотнъм – Стоук Сити
08.11.2014 17:00 УБА – Нюкасъл Юнайтед
08.11.2014 17:00 Уест Хям Юнайтед – Астън Вила
08.11.2014 17:00 Съндърланд – Евертън
08.11.2014 17:00 Саутхямптън – Лестър Сити
08.11.2014 17:00 КПР – Манчестър Сити
08.11.2014 17:00 Манчестър Юнайтед – Кристъл Палас
08.11.2014 17:00 Ливърпул – Челси
08.11.2014 17:00 Бърнли – Хъл Сити
08.11.2014 17:00 Глочестър Сити – Харогейт Таун
08.11.2014 17:00 Колуин Бей – Брадфорд Парк Авеню
08.11.2014 17:00 Чорли – Бостън Юнайтед
08.11.2014 17:00 Филди – Лиймингтън
08.11.2014 17:00 Уорчестър Сити – Сълихъл Муурс
08.11.2014 17:00 Тамуърт – Норт Ферби Юнайтед
08.11.2014 17:00 Стокпорт Каунти – Бракли Таун
08.11.2014 17:00 Оксфорд Сити – Стейлбридж Селтик
08.11.2014 17:00 Хайд – Гейнзбро Тринити
08.11.2014 17:00 Хеднесфорд Таун – Бароу
08.11.2014 17:00 Гайзли – Лоустофт Таун
11.11.2014 21:45 Стейлбридж Селтик – Лоустофт Таун
11.11.2014 21:45 Гейнзбро Тринити – Гайзли
11.11.2014 21:45 Чорли – Стокпорт Каунти
15.11.2014 17:00 Оксфорд Сити – Бракли Таун
15.11.2014 17:00 Норт Ферби Юнайтед – Филди
15.11.2014 17:00 Лоустофт Таун – Тамуърт
15.11.2014 17:00 Харогейт Таун – Хайд
15.11.2014 17:00 Глочестър Сити – Гайзли
15.11.2014 17:00 Гейнзбро Тринити – Колуин Бей
15.11.2014 17:00 Брадфорд Парк Авеню – Сълихъл Муурс
15.11.2014 17:00 Бостън Юнайтед – Чорли
15.11.2014 17:00 Бароу – Стейлбридж Селтик
15.11.2014 17:00 Стокпорт Каунти – Хеднесфорд Таун
15.11.2014 23:00 Кубрат Пулев – Владимир Кличко
16.11.2014 21:45 България – Малта
22.11.2014 17:00 Лестър Сити – Съндърланд
22.11.2014 17:00 Манчестър Сити – Суонзи Сити
22.11.2014 17:00 Нюкасъл Юнайтед – КПР
22.11.2014 17:00 Стоук Сити – Бърнли
22.11.2014 17:00 Хъл Сити – Тотнъм
22.11.2014 17:00 Евертън – Уест Хям Юнайтед
22.11.2014 17:00 Кристъл Палас – Ливърпул
22.11.2014 17:00 Челси – УБА
22.11.2014 17:00 Астън Вила – Саутхямптън
22.11.2014 17:00 Арсенал – Манчестър Юнайтед
26.11.2014 21:45 Лудогорец – Ливърпул
26.11.2014 21:45 Базел – Реал Мадрид
29.11.2014 17:00 Суонзи Сити – Кристъл Палас
29.11.2014 17:00 Тотнъм – Евертън
29.11.2014 17:00 УБА – Арсенал
29.11.2014 17:00 Уест Хям Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед
29.11.2014 17:00 Съндърланд – Челси
29.11.2014 17:00 Саутхямптън – Манчестър Сити
29.11.2014 17:00 КПР – Лестър Сити
29.11.2014 17:00 Манчестър Юнайтед – Хъл Сити
29.11.2014 17:00 Ливърпул – Стоук Сити
29.11.2014 17:00 Бърнли – Астън Вила
02.12.2014 21:45 Суонзи Сити – КПР
02.12.2014 21:45 Манчестър Юнайтед – Стоук Сити
02.12.2014 21:45 Лестър Сити – Ливърпул
02.12.2014 21:45 Бърнли – Нюкасъл Юнайтед
02.12.2014 21:45 Арсенал – Саутхямптън
02.12.2014 22:00 УБА – Уест Хям Юнайтед
02.12.2014 22:00 Кристъл Палас – Астън Вила
03.12.2014 21:45 Челси – Тотнъм
03.12.2014 21:45 Евертън – Хъл Сити
03.12.2014 21:45 Съндърланд – Манчестър Сити
06.12.2014 17:00 Уест Хям Юнайтед – Суонзи Сити
06.12.2014 17:00 Тотнъм – Кристъл Палас
06.12.2014 17:00 Стоук Сити – Арсенал
06.12.2014 17:00 Саутхямптън – Манчестър Юнайтед
06.12.2014 17:00 КПР – Бърнли
06.12.2014 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Челси
06.12.2014 17:00 Манчестър Сити – Евертън
06.12.2014 17:00 Ливърпул – Съндърланд
06.12.2014 17:00 Хъл Сити – УБА
06.12.2014 17:00 Астън Вила – Лестър Сити
09.12.2014 21:45 Ливърпул – Базел
09.12.2014 21:45 Реал Мадрид – Лудогорец
13.12.2014 17:00 Манчестър Юнайтед – Ливърпул
13.12.2014 17:00 Съндърланд – Уест Хям Юнайтед
13.12.2014 17:00 Суонзи Сити – Тотнъм
13.12.2014 17:00 УБА – Астън Вила
13.12.2014 17:00 Лестър Сити – Манчестър Сити
13.12.2014 17:00 Евертън – КПР
13.12.2014 17:00 Кристъл Палас – Стоук Сити
13.12.2014 17:00 Челси – Хъл Сити
13.12.2014 17:00 Бърнли – Саутхямптън
13.12.2014 17:00 Арсенал – Нюкасъл Юнайтед
14.12.2014 16:00 Волуве-Завентем – Расинг Мехелен
20.12.2014 17:00 Саутхямптън – Евертън
20.12.2014 17:00 Стоук Сити – Челси
20.12.2014 17:00 Тотнъм – Бърнли
20.12.2014 17:00 Уест Хям Юнайтед – Лестър Сити
20.12.2014 17:00 КПР – УБА
20.12.2014 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Съндърланд
20.12.2014 17:00 Манчестър Сити – Кристъл Палас
20.12.2014 17:00 Ливърпул – Арсенал
20.12.2014 17:00 Хъл Сити – Суонзи Сити
20.12.2014 17:00 Астън Вила – Манчестър Юнайтед
26.12.2014 17:00 Манчестър Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед
26.12.2014 17:00 Съндърланд – Хъл Сити
26.12.2014 17:00 Суонзи Сити – Астън Вила
26.12.2014 17:00 УБА – Манчестър Сити
26.12.2014 17:00 Лестър Сити – Тотнъм
26.12.2014 17:00 Евертън – Стоук Сити
26.12.2014 17:00 Кристъл Палас – Саутхямптън
26.12.2014 17:00 Челси – Уест Хям Юнайтед
26.12.2014 17:00 Бърнли – Ливърпул
26.12.2014 17:00 Арсенал – КПР
28.12.2014 17:00 Саутхямптън – Челси
28.12.2014 17:00 Стоук Сити – УБА
28.12.2014 17:00 Тотнъм – Манчестър Юнайтед
28.12.2014 17:00 Уест Хям Юнайтед – Арсенал
28.12.2014 17:00 КПР – Кристъл Палас
28.12.2014 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Евертън
28.12.2014 17:00 Манчестър Сити – Бърнли
28.12.2014 17:00 Ливърпул – Суонзи Сити
28.12.2014 17:00 Хъл Сити – Лестър Сити
28.12.2014 17:00 Астън Вила – Съндърланд
01.01.2015 17:00 Саутхямптън – Арсенал
01.01.2015 17:00 Стоук Сити – Манчестър Юнайтед
01.01.2015 17:00 Тотнъм – Челси
01.01.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – УБА
01.01.2015 17:00 КПР – Суонзи Сити
01.01.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Бърнли
01.01.2015 17:00 Манчестър Сити – Съндърланд
01.01.2015 17:00 Ливърпул – Лестър Сити
01.01.2015 17:00 Хъл Сити – Евертън
01.01.2015 17:00 Астън Вила – Кристъл Палас
10.01.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – Саутхямптън
10.01.2015 17:00 Съндърланд – Ливърпул
10.01.2015 17:00 Суонзи Сити – Уест Хям Юнайтед
10.01.2015 17:00 УБА – Хъл Сити
10.01.2015 17:00 Лестър Сити – Астън Вила
10.01.2015 17:00 Евертън – Манчестър Сити
10.01.2015 17:00 Кристъл Палас – Тотнъм
10.01.2015 17:00 Челси – Нюкасъл Юнайтед
10.01.2015 17:00 Бърнли – КПР
10.01.2015 17:00 Арсенал – Стоук Сити
17.01.2015 17:00 КПР – Манчестър Юнайтед
17.01.2015 17:00 Суонзи Сити – Челси
17.01.2015 17:00 Тотнъм – Съндърланд
17.01.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Хъл Сити
17.01.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Саутхямптън
17.01.2015 17:00 Манчестър Сити – Арсенал
17.01.2015 17:00 Лестър Сити – Стоук Сити
17.01.2015 17:00 Евертън – УБА
17.01.2015 17:00 Бърнли – Кристъл Палас
17.01.2015 17:00 Астън Вила – Ливърпул
31.01.2015 17:00 Саутхямптън – Суонзи Сити
31.01.2015 17:00 Стоук Сити – КПР
31.01.2015 17:00 Съндърланд – Бърнли
31.01.2015 17:00 УБА – Тотнъм
31.01.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – Лестър Сити
31.01.2015 17:00 Ливърпул – Уест Хям Юнайтед
31.01.2015 17:00 Хъл Сити – Нюкасъл Юнайтед
31.01.2015 17:00 Кристъл Палас – Евертън
31.01.2015 17:00 Челси – Манчестър Сити
31.01.2015 17:00 Арсенал – Астън Вила
07.02.2015 17:00 КПР – Саутхямптън
07.02.2015 17:00 Суонзи Сити – Съндърланд
07.02.2015 17:00 Тотнъм – Арсенал
07.02.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Манчестър Юнайтед
07.02.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Стоук Сити
07.02.2015 17:00 Манчестър Сити – Хъл Сити
07.02.2015 17:00 Лестър Сити – Кристъл Палас
07.02.2015 17:00 Евертън – Ливърпул
07.02.2015 17:00 Бърнли – УБА
07.02.2015 17:00 Астън Вила – Челси
10.02.2015 21:45 Саутхямптън – Уест Хям Юнайтед
10.02.2015 21:45 Манчестър Юнайтед – Бърнли
10.02.2015 21:45 Хъл Сити – Астън Вила
10.02.2015 21:45 Арсенал – Лестър Сити
10.02.2015 22:00 Кристъл Палас – Нюкасъл Юнайтед
10.02.2015 22:00 Ливърпул – Тотнъм
10.02.2015 22:00 УБА – Суонзи Сити
11.02.2015 21:45 Съндърланд – КПР
11.02.2015 21:45 Стоук Сити – Манчестър Сити
11.02.2015 21:45 Челси – Евертън
21.02.2015 17:00 Тотнъм – Уест Хям Юнайтед
21.02.2015 17:00 Суонзи Сити – Манчестър Юнайтед
21.02.2015 17:00 Съндърланд – УБА
21.02.2015 17:00 Саутхямптън – Ливърпул
21.02.2015 17:00 Манчестър Сити – Нюкасъл Юнайтед
21.02.2015 17:00 Хъл Сити – КПР
21.02.2015 17:00 Евертън – Лестър Сити
21.02.2015 17:00 Кристъл Палас – Арсенал
21.02.2015 17:00 Челси – Бърнли
21.02.2015 17:00 Астън Вила – Стоук Сити
21.02.2015 17:00 Аштън Юнайтед – Кингс Лин Таун
21.02.2015 17:00 Ръшхол Олимпик – Блайт Спартанс
21.02.2015 17:00 Стамфорд – Трафорд
21.02.2015 17:00 Сторбридж – Рамсботъм Юнайтед
21.02.2015 17:00 Уъркингтън – Матлок Таун
28.02.2015 17:00 КПР – Тотнъм
28.02.2015 17:00 Стоук Сити – Хъл Сити
28.02.2015 17:00 УБА – Саутхямптън
28.02.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Кристъл Палас
28.02.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Астън Вила
28.02.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – Съндърланд
28.02.2015 17:00 Ливърпул – Манчестър Сити
28.02.2015 17:00 Лестър Сити – Челси
28.02.2015 17:00 Бърнли – Суонзи Сити
28.02.2015 17:00 Арсенал – Евертън
03.03.2015 21:45 Саутхямптън – Кристъл Палас
03.03.2015 21:45 КПР – Арсенал
03.03.2015 21:45 Хъл Сити – Съндърланд
03.03.2015 21:45 Астън Вила – УБА
03.03.2015 21:45 Уест Хям Юнайтед – Челси
03.03.2015 22:00 Ливърпул – Бърнли
04.03.2015 21:45 Манчестър Сити – Лестър Сити
04.03.2015 21:45 Нюкасъл Юнайтед – Манчестър Юнайтед
04.03.2015 21:45 Стоук Сити – Евертън
04.03.2015 21:45 Тотнъм – Суонзи Сити
14.03.2015 17:00 УБА – Стоук Сити
14.03.2015 17:00 Суонзи Сити – Ливърпул
14.03.2015 17:00 Съндърланд – Астън Вила
14.03.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – Тотнъм
14.03.2015 17:00 Лестър Сити – Хъл Сити
14.03.2015 17:00 Евертън – Нюкасъл Юнайтед
14.03.2015 17:00 Кристъл Палас – КПР
14.03.2015 17:00 Челси – Саутхямптън
14.03.2015 17:00 Бърнли – Манчестър Сити
14.03.2015 17:00 Арсенал – Уест Хям Юнайтед
21.03.2015 17:00 Саутхямптън – Бърнли
21.03.2015 17:00 Стоук Сити – Кристъл Палас
21.03.2015 17:00 Тотнъм – Лестър Сити
21.03.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Съндърланд
21.03.2015 17:00 КПР – Евертън
21.03.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Арсенал
21.03.2015 17:00 Манчестър Сити – УБА
21.03.2015 17:00 Ливърпул – Манчестър Юнайтед
21.03.2015 17:00 Хъл Сити – Челси
21.03.2015 17:00 Астън Вила – Суонзи Сити
04.04.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – Астън Вила
04.04.2015 17:00 Съндърланд – Нюкасъл Юнайтед
04.04.2015 17:00 Суонзи Сити – Хъл Сити
04.04.2015 17:00 УБА – КПР
04.04.2015 17:00 Лестър Сити – Уест Хям Юнайтед
04.04.2015 17:00 Евертън – Саутхямптън
04.04.2015 17:00 Кристъл Палас – Манчестър Сити
04.04.2015 17:00 Бърнли – Тотнъм
04.04.2015 17:00 Арсенал – Ливърпул
11.04.2015 17:00 Суонзи Сити – Евертън
11.04.2015 17:00 Тотнъм – Астън Вила
11.04.2015 17:00 УБА – Лестър Сити
11.04.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Стоук Сити
11.04.2015 17:00 Съндърланд – Кристъл Палас
11.04.2015 17:00 Саутхямптън – Хъл Сити
11.04.2015 17:00 КПР – Челси
11.04.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити
11.04.2015 17:00 Ливърпул – Нюкасъл Юнайтед
11.04.2015 17:00 Бърнли – Арсенал
18.04.2015 17:00 Лестър Сити – Суонзи Сити
18.04.2015 17:00 Манчестър Сити – Уест Хям Юнайтед
18.04.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Тотнъм
18.04.2015 17:00 Стоук Сити – Саутхямптън
18.04.2015 17:00 Хъл Сити – Ливърпул
18.04.2015 17:00 Евертън – Бърнли
18.04.2015 17:00 Кристъл Палас – УБА
18.04.2015 17:00 Челси – Манчестър Юнайтед
18.04.2015 17:00 Астън Вила – КПР
18.04.2015 17:00 Арсенал – Съндърланд
25.04.2015 17:00 КПР – Уест Хям Юнайтед
25.04.2015 17:00 Саутхямптън – Тотнъм
25.04.2015 17:00 Стоук Сити – Съндърланд
25.04.2015 17:00 УБА – Ливърпул
25.04.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Суонзи Сити
25.04.2015 17:00 Манчестър Сити – Астън Вила
25.04.2015 17:00 Евертън – Манчестър Юнайтед
25.04.2015 17:00 Кристъл Палас – Хъл Сити
25.04.2015 17:00 Бърнли – Лестър Сити
25.04.2015 17:00 Арсенал – Челси
02.05.2015 17:00 Съндърланд – Саутхямптън
02.05.2015 17:00 Суонзи Сити – Стоук Сити
02.05.2015 17:00 Тотнъм – Манчестър Сити
02.05.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Бърнли
02.05.2015 17:00 Манчестър Юнайтед – УБА
02.05.2015 17:00 Ливърпул – КПР
02.05.2015 17:00 Лестър Сити – Нюкасъл Юнайтед
02.05.2015 17:00 Хъл Сити – Арсенал
02.05.2015 17:00 Челси – Кристъл Палас
02.05.2015 17:00 Астън Вила – Евертън
09.05.2015 17:00 Лестър Сити – Саутхямптън
09.05.2015 17:00 Манчестър Сити – КПР
09.05.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – УБА
09.05.2015 17:00 Стоук Сити – Тотнъм
09.05.2015 17:00 Хъл Сити – Бърнли
09.05.2015 17:00 Евертън – Съндърланд
09.05.2015 17:00 Кристъл Палас – Манчестър Юнайтед
09.05.2015 17:00 Челси – Ливърпул
09.05.2015 17:00 Астън Вила – Уест Хям Юнайтед
09.05.2015 17:00 Арсенал – Суонзи Сити
16.05.2015 17:00 Суонзи Сити – Манчестър Сити
16.05.2015 17:00 Тотнъм – Хъл Сити
16.05.2015 17:00 УБА – Челси
16.05.2015 17:00 Уест Хям Юнайтед – Евертън
16.05.2015 17:00 Съндърланд – Лестър Сити
16.05.2015 17:00 Саутхямптън – Астън Вила
16.05.2015 17:00 КПР – Нюкасъл Юнайтед
16.05.2015 17:00 Ливърпул – Кристъл Палас
16.05.2015 17:00 Бърнли – Стоук Сити
24.05.2015 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Уест Хям Юнайтед
24.05.2015 17:00 Манчестър Сити – Саутхямптън
24.05.2015 17:00 Лестър Сити – КПР
24.05.2015 17:00 Хъл Сити – Манчестър Юнайтед
24.05.2015 17:00 Евертън – Тотнъм
24.05.2015 17:00 Кристъл Палас – Суонзи Сити
24.05.2015 17:00 Челси – Съндърланд
24.05.2015 17:00 Астън Вила – Бърнли
24.05.2015 17:00 Арсенал – УБА
24.05.2015 17:00 Стоук Сити – Ливърпул
01.09.2015 18:00 085085 – Динамо Киев II