Прогнози

  • 20 1

Календар

Януари 2017
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Facebook

Срещи / Тази седмица

NHLRS 04:10 Едмънтън Ойлърс - Нешвил Предатърс
AUSM 05:00 Александър Зверев - Рафаел Надал
МЕКК 05:00 Веракрус - Атлас
МКЛАК 05:00 Алебриес де Оахака - Минерос де Сакатекас
NHLRS 05:10 Ванкувър Канъкс - Флорида Пантърс
AUSW 05:30 Каролин Возняцки - Йохана Конта
МКЛАК 05:30 Корас де Тепик - Тампико Мадеро
МКЛАК 05:36 Симаронес де Сонора - Универсидад Гуадалахара
NBARS 05:40 ЛА Лейкърс - Индиана Пейсърс
AUSM 06:30 Пабло Карено-Буста - Денис Истомин
AUSM 06:30 Роберто Баутиста Агут - Давид Ферер
АВЛМБ 07:00 ФФА Сентър ъф Екселенс (21) - Нюкасъл Джетс (21)
АВЛМБ 07:00 Сентръл Коуст Маринърс (21) - Сидни (21)
АВЛВЖ 08:00 Сидни (Ж) - Нюкасъл Джетс (Ж)
МАКАО 08:00 Бенфика Макао - Ченг Фунг
ХК1 08:30 Саутърн Дистрикт - Китчий
ХК1 08:30 Уфоо Тай По - Ийстърн
АВЛ 08:35 Уелингтън Финикс - Бризбейн Роар
AUSM 09:00 Жил Симон - Милош Раонич
AUSM 10:00 Гаел Монфис - Филип Колшрайбер
AUSW 10:00 Дария Гаврилова - Тимея Бачински
АВЛ 11:00 Пърт Глори - Мелбърн Виктори
AUSM 11:30 Григор Димитров - Ришар Гаске
ХК1 11:30 Пегасус - Хонг Конг Рейнджърс
AUSW 12:00 Каролина Плишкова - Йелена Остапенко
ПРС 12:00 Баник Острава - Гурник Забже
ТУР1 12:00 Елязъгспор - Манисаспор
ТУР1 12:00 Йени Малатияспор - Мерсин Идманюрду
ТУР 12:30 Акхисар Беледийеспор - Кайсериспор
ТУР2Ч 12:30 Бугсашспор - Инегьолспор
ТУР2Ч 12:30 Кайсери Ерчиесспор - Айдънспор
ТУР2Ч 12:30 Тузласпор - Кършияка
ТУР2Ч 12:30 Менемен Беледийеспор - Гюмушанеспор
ИНД 13:00 Шилонг Ладжонг - Минерва Пунджаб
ПРС 13:00 Стал Мелец - Корона Келце
ПРС 13:00 Сеница - Опава
ПРС 13:00 Клучборк - Белхатов
ИНД 13:05 Шиваянс - Чърчил Брадърс
ПОР2 13:15 Пенафиел - Портимоненсе
МЖД 13:35 Тайланд (Ж) - Украйна (Ж)
ГЪP2 14:00 Ахарнайкос - Арис
ИСП 14:00 Еспаньол - Гранада
ПРС 14:00 Хорсенс - Рандерс
ТУР1 14:00 Ескишехирспор - Балъкесирспор
ЛИВ 14:15 Ал Наби Шаят - Расинг Бейрут
AНГЧ 14:30 Куинс Парк Рейнджърс - Фулъм
АНГ 14:30 Ливърпул - Суонзи Сити
ШОТК 14:30 Рейнджърс - Мъдъруел
ГЪР 15:00 Ираклис - Верия
МАЛС 15:00 Келантан - Мелака Юнайтед
МАЛС 15:00 Селангор - Пулау Пинанг
МАЛС 15:00 Перак - Паханг
МАЛС 15:00 ПБДКТ Т-Тийм - Саравак
МАЛС 15:00 ФЕЛДА Юнайтед - ПКНС
МЛТ 15:00 Сейнт Андрюс - Балзан
ТУР 15:00 Коняспор - Ризеспор
ОАЕ 15:05 Диба Ал Фуджайра - Бани Яс
КАТ 15:25 Ал Ахли Доха - Ал Араби Доха
АЛЖ 15:30 ША Батна - Олимпик Медея
ИC1Б 15:30 Мантова - Самбенедетезе
ИC1В 15:30 Юве Стабия - Монополи
ИC1В 15:30 Сиракуза - Таранто
ИC1В 15:30 Касертана - Паганезе
ИC1В 15:30 Виртус Франкавила - Месина
ИC1В 15:30 Лече - Мелфи
ИC1В 15:30 Козенца - Матера
ЛИВ 15:30 Триполи - Ал Ахед
РУАН 15:30 АПР - Район Спортс
РУАН 15:30 Еспоар - Сънрайз
РУАН 15:30 Бугесера - Етинселес
ИНД 15:35 Ченай Сити - Мун Баган
ФРНА 15:35 Шатору - Булон
АЛЖ 16:00 ЕС Сетиф - КС Константин
АЛЖ 16:00 УСМ Ел Харач - УСМ Бел Абес
ГЪP2 16:00 ОФИ - Ламия
ИЗР 16:00 Ирони Кирят Шмона - Макаби Хайфа
ИТАБ 16:00 Бреша - Авелино
ИТАБ 16:00 Карпи - Виченца
ИТАБ 16:00 Читадела - Бари 1908
ИТАБ 16:00 Виртус Ентела - Фрозиноне
ИТАБ 16:00 Трапани - Новара
ИТАБ 16:00 Пиза - Тернана
ИТАБ 16:00 СПАЛ - Беневенто
ИТАБ 16:00 Латина - Елас Верона
ФРА2 16:00 Ланс - Ним
ГЕР 16:30 Аугсбург - Хофенхайм
ГЕР 16:30 Шалке 04 - Инголщат
ГЕР 16:30 Волфсбург - Хамбургер ШФ
ГЕР 16:30 Дармщат 98 - Борусия Мьонхенгладбах
ГЕР 16:30 Вердер Бремен - Борусия Дортмунд
AHГ2 17:00 Кроули Таун - Портсмут
AHГ2 17:00 Барнет - Нюпорт Каунти
AHГ2 17:00 Челтнъм Таун - Плимут Аргайл
AHГ2 17:00 Акрингтън Стенли - Карлайл Юнайтед
AHГ2 17:00 Блекпул - Йоувил Таун
AHГ2 17:00 Лейтън Ориент - Моркамб
AHГ2 17:00 Уикъмб Уондърърс - Лутън Таун
AHГ2 17:00 Кембридж Юнайтед - Мансфилд Таун
AHГ2 17:00 Ексетър Сити - Колчестър Юнайтед
AHГ2 17:00 Донкастър Роувърс - Крю Александра
AHГ2 17:00 Гримзби Таун - Нотс Каунти
AHГ2 17:00 Хартлипул Юнайтед - Стивънидж
AНГЧ 17:00 Дарби Каунти - Рединг
AНГЧ 17:00 Хъдърсфийлд Таун - Ипсуич Таун
AНГЧ 17:00 Норич Сити - Уулвърхямптън Уондърърс
AНГЧ 17:00 Нюкасъл Юнайтед - Родъръм Юнайтед
AНГЧ 17:00 Уигън Атлетик - Брентфорд
AНГЧ 17:00 Нотингам Форест - Бристол Сити
AНГЧ 17:00 Блекбърн Роувърс - Бирмингам Сити
AНГЧ 17:00 Кардиф Сити - Бъртън Албиън
AНГЧ 17:00 Астън Вила - Престън Норт Енд
АЛЖ 17:00 НА Хюсеин Дей - РК Релизане
АЛЖ 17:00 МО Беджая - УСМ Алжир
АЛЖ 17:00 МК Оран - ШР Белуиздад
АЛЖ2 17:00 АСО Шлеф - ВА Буфарик
АНГ 17:00 Стоук Сити - Манчестър Юнайтед
АНГ 17:00 Мидълзбро - Уест Хям Юнайтед
АНГ 17:00 Кристъл Палас - Евертън
АНГ 17:00 АФК Борнемут - Уотфорд
АНГ 17:00 Уест Бромич Албиън - Съндърланд
АНГ1 17:00 Уолсол - Бристол Роувърс
АНГ1 17:00 Милтън Кийнс Донс - Нортхямптън Таун
АНГ1 17:00 Ковънтри Сити - Флийтууд Таун
АНГ1 17:00 Чарлтън Атлетик - Скънторп Юнайтед
АНГ1 17:00 Брадфорд Сити - Милуол
АНГ1 17:00 Честърфийлд - АФК Уимбълдън
АНГ1 17:00 Суиндън Таун - Питърбъро Юнайтед
АНГ1 17:00 Шефилд Юнайтед - Джилингам
АНГ1 17:00 Саутенд Юнайтед - Болтън Уондърърс
АНГ1 17:00 Шрюсбъри Таун - Олдъм Атлетик
АНГ1 17:00 Рочдейл - Оксфорд Юнайтед
ИСП2 17:00 Реал Овиедо - Реал Валядолид
ИСПГ2 17:00 Атлетик Клуб II - Албасете
КИП 17:00 Анортозис - Омония Никозия
КОНС 17:00 Нънийтън Таун - Бракли Таун
КОНС 17:00 Кързън Аштън - Филди
КОНС 17:00 Алфретън Таун - Уорчестър Сити
КОНС 17:00 Халифакс Таун - Салфорд Сити
КОНС 17:00 Кидърминстър Хариърс - АФК Телфорд Юнайтед
КОНС 17:00 Стокпорт Каунти - Дарлингтън 1883
КОНС 17:00 Брадфорд Парк Авеню - Бостън Юнайтед
КОНС 17:00 Чорли - Олтринкам
КОНС 17:00 Юнайтед ъф Манчестър - Харогейт Таун
КОНС 17:00 Гейнзбро Тринити - Стейлбридж Селтик
КОНФ 17:00 Честър - Рексъм
КОНФ 17:00 Йорк Сити - Бароу
КОНФ 17:00 Бореъм Ууд - Сълихъл Муурс
КОНФ 17:00 Дагенъм & Редбридж - Бромли
КОНФ 17:00 Макълсфилд Таун - Гайзли
КОНФ 17:00 Форест Грийн Роувърс - Брейнтрий Таун
КОНФ 17:00 Гейтсхед - Олдършот Таун
КОНФ 17:00 Саутпорт - Норт Ферби Юнайтед
КОНФ 17:00 Сътън Юнайтед - Ийстлий
КОНФ 17:00 Мейдстоун Юнайтед - Торки Юнайтед
КОНФ 17:00 Уокинг - Транмиър Роувърс
КОНЮ 17:00 Хънгърфорд Таун - Труро Сити
КОНЮ 17:00 Хемптън & Ричмънд - Госпорт Бъроу
КОНЮ 17:00 Ийст Търък Юнайтед - Маргейт
КОНЮ 17:00 Бишъпс Стортфорд - Конкорд Рейнджърс
КОНЮ 17:00 Мейдънхед Юнайтед - Ийстбърн Бъроу
КОНЮ 17:00 Уайтхоук - Хемел Хемпстед Таун
КОНЮ 17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Челмсфорд Сити
КОНЮ 17:00 Пуул Таун - Сейнт Албънс Сити
КОНЮ 17:00 Оксфорд Сити - Бат Сити
КОНЮ 17:00 Уелинг Юнайтед - Дартфорд
КОНЮ 17:00 Уестън-Супер-Меър - Уилдстоун
МЛТ 17:00 Биркиркара - Валета
НЛПИ 17:00 Кингстониън - Бърджис Хил Таун
НЛПИ 17:00 Мерстхям - Метрополитън Полис
НЛПИ 17:00 Уингейт & Финчли - Лидърхед
НЛПИ 17:00 Хендън - АФК Съдбъри
НЛПИ 17:00 Енфилд Таун - Грейс Атлетик
НЛПИ 17:00 Билерикей Таун - Дълуич Хамлет
НЛПИ 17:00 Фолкестън Инвикта - Лоустофт Таун
НЛПИ 17:00 Хавант & Уотърлуувил - Нийдхям Маркет
НЛПИ 17:00 Харлоу Таун - Тонбридж Ейнджълс
НЛПИ 17:00 Канви Айлънд - Богнор Реджис Таун
НЛПИ 17:00 Уортинг - Лейстън
НЛПИ 17:00 Стейнс Таун - Хароу Бъроу
НЛПС 17:00 Фрикли Атлетик - Сътън Колдфилд Таун
НЛПС 17:00 Миклоувър Спортс - Блайт Спартанс
НЛПС 17:00 Матлок Таун - Уъркингтън
НЛПС 17:00 Аштън Юнайтед - Хейлзуен Таун
НЛПС 17:00 Хеднесфорд Таун - Ръшхол Олимпик
НЛПС 17:00 Илкестън - Корби Таун
НЛПС 17:00 Нантуич Таун - Баруел
НЛПС 17:00 Уорингтън Таун - Скелмърсдейл Юнайтед
НЛПС 17:00 Уитби Таун - Бъкстън
НЛПС 17:00 Сторбридж - Марийн
НЛПС 17:00 Стафорд Рейнджърс - Грантхям Таун
НЛПС 17:00 Спенимуур Таун - Коулвил Таун
НЛПЮ 17:00 Кингс Лин Таун - Уеймът
НЛПЮ 17:00 Кетъринг Таун - Мертир Таун
НЛПЮ 17:00 Банбъри Юнайтед - Ст. Неотс Таун
НЛПЮ 17:00 Чесхям Юнайтед - Фром Таун
НЛПЮ 17:00 Реддич Юнайтед - Биглъсуейд Таун
НЛПЮ 17:00 Слоу Таун - Чипънхям Таун
НЛПЮ 17:00 Басингстоук Таун - Дънстейбл Таун
НЛПЮ 17:00 Хитчин Таун - Чиренчестър Таун
НЛПЮ 17:00 Дорчестър Таун - Хейс & Йединг Юнайтед
НЛПЮ 17:00 Синдърфорд Таун - Лиймингтън
НЛПЮ 17:00 Ст Ивс Таун - Кингс Ленгли
ПОР2 17:00 Спортинг Брага II - Униао Мадейра
СИРЛ 17:00 Линфилд - Балимена Юнайтед
СИРЛ 17:00 Портадаун - Гленавон
СИРЛ 17:00 Карик Рейнджърс - Дънганън Суифтс
СИРЛ 17:00 Балинамалард Юнайтед - Колърейн
СИРЛ 17:00 Крусейдърс - Клифтънвил
ШОТ1 17:00 Дъмбартън - Куин ъф дъ Саут
ШОТ3 17:00 Единбург Сити - Форфар Атлетик
ШОТ3 17:00 Арброут - Анан Атлетик
ШОТ3 17:00 Монтроуз - Каудънбийт
ШОТК 17:00 Алоа Атлетик - Дънфърмлин Атлетик
ШОТК 17:00 Ливингстън - Ийст Файв
ШОТК 17:00 Абърдийн - Странрар
ШОТК 17:00 Партик Тисъл - Формартин Юнайтед
ШОТК 17:00 Килмарнък - Хамилтън Академикъл
ШОТК 17:00 Елгин Сити - Инвърнес КТ
ШОТК 17:00 Грийнок Мортън - Фолкърк
ШОТК 17:00 Сейнт Джонстън - Стенхаусмюър
ШОТК 17:00 Еър Юнайтед - Куинс Парк
ШОТК 17:00 Дънди - Сейнт Мирън
ШОТК 17:00 Стърлинг Албиън - Клайд
ШОТК 17:00 Рос Каунти - Дънди Юнайтед
ГЪР 17:15 Паниониос - Панайтоликос
ИСП 17:15 Реал Мадрид - Малага
ИC1Б 17:30 ФералпиСало - Сюдтирол
ИC1В 17:30 Вибонезе - Фоджа
ИC1В 17:30 Реджина - Акрагас
ТУР1 17:30 Гиресунспор - Алтънорду
КАТ 17:35 Ал Гарафа - Ал Шахания
БЕЛ2 18:00 Лиерс - Серкъл Брюж
БНБЛ 18:00 БК Академик Бултекс 99 - БК Ямбол
БНБЛ 18:00 БК Рилски спортист - БК Берое
БНБЛ 18:00 БК Балкан Ботевград - БК Левски София
БНБЛ 18:00 БК Академик София - БК Спартак Плевен
ГЕГГ 18:00 Гана - Мали
ИЗР 18:00 Апоел Хайфа - Апоел Раанана
ИСПГ1 18:00 Осасуна II - Бойро
ИСПГ2 18:00 Лейоя - Навалкарнеро
КИП 18:00 Арис Лимасол - АЕК Ларнака
ОАЕ 18:00 Ал Шабаб Дубай - Ал Итихад Калба
ПОР 18:00 Порто - Рио Аве
СЛБГ 18:00 ВК ЦСКА София - ВК Славия
СЛБГ 18:00 ВК Черно море Варна - ВК Монтана
ТУР 18:00 Бурсаспор - Аданаспор
ТУР 18:00 Карабюкспор - Галатасарай
ФРА 18:00 Нант - ПСЖ
ИЗР 18:15 Апоел Ашкелон - Апоел Тел Авив
ИСПГ3 18:30 Виляреал II - Барселона II
АЛЖ 19:00 ЖС Саура - ДРБ Тадженант
БEЛ 19:00 Кортрийк - Зулте Варегем
ИСП2 19:00 Райо Валекано - Елче
ИСП2 19:00 Тенерифе - Кордоба
ИСП2 19:00 Уеска - Алкоркон
ИСП2 19:00 Луго - Химнастик Тарагона
ИСПГ1 19:00 Расинг Ферол - Мутилвера
ИТА 19:00 Киево - Фиорентина
ГИБ 19:15 Гибралтар Юнайтед - Линкс
УЕЛКЛ 19:15 Дъ Ню Сейнтс - Бари Таун
AНГЧ 19:30 Барнзли - Лийдс Юнайтед
АНГ 19:30 Манчестър Сити - Тотнъм Хотспър
АЦБ 19:30 БК Гран Канария - БК Андора
ГЕР 19:30 РБ Лайпциг - Айнтрахт Франкфурт
ГЪР 19:30 Олимпиакос Пирея - Ксанти
ИСП 19:30 Депортиво Алавес - Леганес
ХОЛ 19:30 АЗ - Спарта Ротердам
ИСПГ2 20:00 Реал Унион - Реал Сосиедад II
ИСПГ2 20:00 Аморебиета - Реал Мадрид II
ПОР 20:15 Маритимо - Спортинг КП
ИЗР 20:30 Макаби Петах Тиква - Апоел Беер Шева
ХОЛ 20:45 Фейенорд - Вилем II
ХОЛ 20:45 АДО Ден Хааг - ПЕК Цволе
ХОЛ1 20:45 ПСВ II - Камбур
АЦБ 21:00 Обрадойро КАБ - КБ 1939 Канария
БEЛ 21:00 Ваасланд-Беверен - КВ Остенде
БEЛ 21:00 Роял Ексел Мускрон - Локерен
ГЕГГ 21:00 Египет - Уганда
ИСП2 21:00 УК Мурсия - Реал Сарагоса
ФРА 21:00 Дижон - Лил
ФРА 21:00 Гингам - Рен
ФРА 21:00 Каен - Нанси
ФРА 21:00 Бордо - Тулуза
ФРА 21:00 Метц - Монпелие
БEЛ 21:30 АШ Ойпен - Генк
БЕЛ2 21:30 Антверп - ОХ Льовен
ГИБ 21:30 Глейсис Юнайтед - Сейнт Джоузефс
ТИТ 21:30 Сентрал - Пойнт Фортин
ИСП 21:45 Виляреал - Валенсия
ИТА 21:45 Милан - Наполи
ХОЛ 21:45 Грьонинген - Витес
КОРВ 22:00 Лимон - Мюнисипал Либерия
NHLRS 22:10 Уинипег Джетс - Сейнт Луис Блус
АИБ 22:15 Пиготс Булетс - Трайъм
ПОР 22:30 Ароука - Боависта

изминали срещи

LFPК 04:00 Сан Франциско – Санта Джема ? - ?
МКЛАК 04:00 Корекаминос УАТ – Селая ? - ?
NBARS 03:40 Далас Маверикс – Юта Джаз ? - ?
AUSM 03:30 Доминик Тийм – Беноа Пер ? - ?
AUSM 03:30 Иво Карлович – Давид Гофен ? - ?
AUSW 03:30 Никол Гибс – Серина Уилямс ? - ?
AUSW 03:30 Мария Сакари – Миряна Лучич-Барони ? - ?
NBARS 03:10 Мемфис Гризлис – Сакраменто Кингс ? - ?
NBARS 03:10 Атланта Хоукс – Чикаго Булс ? - ?
NBARS 03:10 Хюстън Рокетс – Голдън Стейт Уориърс ? - ?
NBARS 03:10 Ню Орлиънс Пеликанс – Бруклин Нетс ? - ?
МКЛАК 03:00 Потрос УАЕМ – Лобос БУАП ? - ?
NHLRS 02:40 Ню Джърси Девилс – Монреал Кънейдиънс ? - ?
AUSW 02:10 Барбора Стрицова – Каролин Гарсия ? - ?
AUSW 02:10 Доминика Цибулкова – Екатерина Макарова ? - ?
AUSW 02:10 Елена Веснина – Дженифър Брейди ? - ?
NBARS 02:10 Шарлът Хорнетс – Торонто Раптърс ? - ?
NBARS 02:10 Филаделфия 76-ърс – Портланд Трейл Блейзърс ? - ?
NBARS 02:10 Орландо Меджик – Милуоки Бъкс ? - ?
NHLRS 02:10 Бъфало Сейбърс – Детройт Ред Уингс ? - ?
NHLRS 02:10 Бостън Брюинс – Чикаго Блекхоукс ? - ?
NHLRS 02:10 Каролина Хърикейнс – Питсбърг Пенгуинс ? - ?
НЗЕЛ 02:00 Саутърн Юнайтед – Уайтакере Юнайтед ? - ?
ТИТ 02:00 Ма Пау – Дифенс Форс ? - ?
ТИТ 00:00 Морвант Каледония Юнайтед – В Конекшън 0 - 3
ТИТ 00:00 Сейнт Аннс Рейнджърс – Сан Хуан Яблотех 0 - 5