Прогнози

  • 20 1

 Календар

Март 2014
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Facebook

Срещи / 3 март - 9 март, 2014

ИУЖ 23:40 Южени Бушар – Шуай Пенг 2 - 0
ИУЖ 23:30 Карла Наваро – Кристина Младенович 2 - 0
ИУМ 23:05 Брадли Клан – Маринко Матошевич 0 - 2
ИУМ 23:00 Алехандро Гонзалес – Адриан Манарино 2 - 1
ИУЖ 22:30 Янина Викмайер – Луси Шафарова 0 - 2
ИУЖ 22:30 Шарън Фишман – Сара Ерани 0 - 2
ИРЛ1 22:00 Шелбърн – Уексфорд Ютс 2 - 0
ИРЛ1 22:00 Фин Харпс – Уотърфорд Юнайтед 0 - 0
ПОР 22:00 Рио Аве – Академика 0 - 0
AHГ2 21:45 Бъри – Рочдейл 0 - 0
БЕЛД 21:45 БК Панатинайкос – БК Саски Баскония 61 - 68
БЕЛД 21:45 БК Уникаха Малага – БК Анадолу Ефес 83 - 75
ИРЛ 21:45 ЮКД – Бохемианс 0 - 3
ИРЛ 21:45 Дроида Юнайтед – Дъндолк 4 - 1
ИРЛ 21:45 Корк Сити – Сейнт Патрикс 1 - 1
ИРЛ 21:45 Лимерик – Брей Уондърърс 0 - 0
ИРЛ1 21:45 Гелуей – Лонгфорд Таун 0 - 1
КОНФ 21:45 Дартфорд – Честър 0 - 1
СИРЛ 21:45 Гленторан – Балимена Юнайтед 3 - 0
СИРЛ 21:45 Колърейн – Крусейдърс 1 - 0
АВС1 21:30 Капфенбергер – Матерсбург 0 - 2
БЕЛ2 21:30 Тюбиз – КАШ Ойпен 0 - 1
ГЕР2 21:30 Кьолн – Енерги Котбус 2 - 1
ИТАБ 21:30 Емполи – Авелино 0 - 1
ПОЛ 21:30 Завиша Бидгошч – Гурник Забже 3 - 1
ФРА 21:30 Олимпик Марсилия – Ница 0 - 1
ЧЕХ 21:15 Слован Либерец – Збройовка Бърно 1 - 0
ВЛ21 21:00 Уест Хям (21) – Ливърпул (21) 0 - 2
ИУЖ 21:00 Силвия Еспиноса – Ализе Корне 1 - 2
ИУЖ 21:00 Шелби Роджърс – Магдалена Рибарикова 0 - 2
ИУЖ 21:00 Даниела Хантухова – Варвара Лепченко 0 - 2
ИУЖ 21:00 Хедър Уотсън – Агнешка Радванска 0 - 2
ИУМ 21:00 Олександър Недовесов – Жоао Соуса 0 - 2
ИУМ 21:00 Тобиас Камке – Йен-Хсун Лу 0 - 2
ИУМ 21:00 Жюлиен Бенето – Даниел де ла Нава 2 - 1
ИУМ 21:00 Никола Маю – Теймурац Габашвили 0 - 2
ИУМ 21:00 Михаил Кукушкин – Самуел Грот 2 - 1
МЖД 21:00 Уелс (Ж) – Румъния (Ж) 1 - 1
ФРА2 21:00 Кретей – Брест 0 - 0
ФРА2 21:00 Оксер – Дижон 2 - 2
ФРА2 21:00 Лавал – КА Бастия 2 - 0
ФРА2 21:00 Льо Авър – Каен 1 - 1
ФРА2 21:00 Троа – Истр 4 - 1
ФРА2 21:00 Клермон – Ним 1 - 0
ФРА2 21:00 Арле – Нанси 1 - 2
ФРА2 21:00 Ниор – Шатору 4 - 0
ФРНА 21:00 Газелек Аячо – Бург Перона 3 - 1
ФРНА 21:00 Амиен СК – Ред Стар 2 - 0
ФРНА 21:00 Булон – Фрежу Сейнт Рафаел 2 - 1
ФРНА 21:00 Колмар – Дюнкерк 2 - 0
ФРНА 21:00 Люкон – Страсбург 1 - 0
ФРНА 21:00 Люзенак – Юзе Пон дю Гар 4 - 0
ФРНА 21:00 Каркьофу – Коломие 1 - 1
ФРНА 21:00 Париж – Ван 1 - 1
ХОЛ1 21:00 МВВ – Хелмонд Спорт 0 - 0
ХОЛ1 21:00 Вилем II – Ос 2 - 1
ХОЛ1 21:00 Айндховен – Йонг ПСВ 1 - 2
ХОЛ1 21:00 Ден Бош – Телстар 0 - 1
ХОЛ1 21:00 Фортуна Ситард – Екселсиор 2 - 2
ПОЛ1 20:45 Сандеця Нови Сонч – Катовице 1 - 0
БЕЛЕ 20:00 БК Галатасарай – БК Реал Мадрид 74 - 85
ГЕР3 20:00 Щутгарт II – РБ Лайпциг 0 - 2
ГЕР3 20:00 Дармщат 98 – Дуисбург 1 - 0
ГЕРРЮ 20:00 Айнтрахт Франкфурт II – Улм 1 - 1
ГЕРРЮ 20:00 Айнтрахт Трир – Пфулендорф 1 - 1
ГЕРСЗ 20:00 Бабелсберг – БAK'07 2 - 1
РУМ 20:00 Брашов – Оцелул Галац 1 - 3
УНГ 20:00 Папа – Мезьокьовешд 1 - 1
ФРНА 20:00 Орлеан – Льо Поаре сюр Ви 4 - 1
ЮАРПЛ 20:00 Блeк Ейсес – Платинум Старс 1 - 1
КУВ 19:50 Ярмук – Ал Сахел 1 - 0
АВС1 19:30 Парндорф – Санкт Пьолтен 0 - 0
АВС1 19:30 Хорн – Хартберг 0 - 2
АВС1 19:30 Райндорф Алтах – Фирст Виена 2 - 2
АВС1 19:30 Лиеферинг – Аустрия Лустенау 2 - 4
БНБЛ 19:30 БК Берое – БК Левски 69 - 83
ГЕР2 19:30 Кайзерслаутерн – Зандхаузен 2 - 1
ГЕР2 19:30 1860 Мюнхен – Аален 4 - 0
ДАН 19:30 Вестселанд – Рандерс 1 - 1
ГЕРРЗ 19:00 Фортуна Дюселдорф II – Бохум II 1 - 2
ПОЛ 19:00 Корона Келце – Лехия Гданск 1 - 0
ПОЛ1 19:00 Енергетик Рубник – Стомил 0 - 2
ХЪРВ 19:00 Хрватски Драговоляц – Риека 0 - 2
ЧЕХ2 19:00 Чешке Будейовице – Варнсдорф 1 - 0
МЖД 18:30 Лесото – Свазиленд 0 - 1
ОМАН 18:15 Ал Нахда – Ал Сувая 4 - 2
БЕЛЕ 18:00 БК Локомотив Кубан – БК Макаби Тел Авив 78 - 76
ОМАН 17:30 Ал Насър Оман – Фаня 1 - 2
КАТ 17:15 Ал Сайлия – Ал Джаиш Доха 1 - 1
АЛЖ 17:00 ЦС Константин – УСМ Алжир 1 - 2
ЙОРД 17:00 Шабаб Ал Ордон – Ал Сареех 1 - 1
ЙОРД 17:00 Ал Хюсеин – Тат Рас 1 - 1
МАР 17:00 Видад Фес – Хурибга 0 - 1
КУВ 16:05 Хайтан – Ал Фехайхел 3 - 0
КУВ 16:05 Тадамон – Казма 1 - 2
АЛЖ2 16:00 Амал Бу Саада – Хюсеин Дей 0 - 0
АЛЖ2 16:00 МСП Батна – ША Батна 0 - 0
АЛЖ2 16:00 Тлемсен – УСМ Бел Абес 2 - 1
АЛЖ2 16:00 Аннаба – Меруана 1 - 0
АЛЖ2 16:00 Мостаганем – Блида 1 - 2
АЛЖ2 16:00 УССМ Хаджут – Олимпик Медея 1 - 1
АЛЖ2 16:00 УС Шауя – Сайда 0 - 0
АЛЖ2 16:00 Хруб – АСМ Оран 0 - 0
МЖД 16:00 Хърватия (Ж) – Унгария (Ж) 2 - 2
ХЪР2 16:00 Загреб – Интер Запрешич 2 - 0
ОМАН 15:35 Мджеес – Ал Итехад 2 - 1
ИC1Б 15:30 Виареджо – Лече 2 - 0
ИЗР1 15:30 Апоел Бней Лод – Апоел Назарет Илит 3 - 0
ОМАН 15:30 Ал Оруба – Дуфар 1 - 0
ГЪРС 15:00 Закинтос – Керкира 1 - 2
ИЗР1 15:00 Апоел Ришон ле Цион – Макаби Ум Ал Фахм 3 - 2
ИЗР1 15:00 Бейтар Тел Авив Рамла – Апоел Петах Тиква 0 - 0
РУСР 15:00 Краснодар (21) – Урал (21) 2 - 3
МАЛВ 14:45 Негери Сембилян – Куала Лумпур СПА 0 - 0
МАЛВ 14:45 Фелда Юнайтед – Джохор Дарул Такзим 2 - 2
МАЛВ 14:45 ПБЕПП – Пулау Пинанг 1 - 2
МАЛВ 14:45 Перлис – ЮТМ 2 - 1
ИЗР1 14:30 Макаби Явне – Макаби Ерзлия 0 - 1
МАЛВ 14:15 Сабах – Кедах 3 - 2
ИЗР1 14:00 Апоел Йерусалим – Апоел Рамат Ган 2 - 2
ИРАА 13:45 Естеглал Ахваз – Сиах Ямеган 0 - 0
ИРАА 13:45 Алванд Хамедан – Гол Гохар Сирджан 1 - 2
ИРАБ 13:45 Ираняван Бушер – Раян Керманшах 3 - 0
ИРАА 13:30 Шахрдари Ясудж – Санат Нафт 0 - 0
ИРАА 13:30 Гити Пасанд – Ниройе Замини 4 - 2
ИРАА 13:30 Фолад Язд – Гохар Загрос 3 - 0
ИРАА 13:30 Шахрдари Бендер Абас – Насай Мазандаран 2 - 0
ИРАБ 13:30 Мес Рефсенджан – Пейкан 2 - 0
ИРАБ 13:30 Парсех Техеран – Нафт Масейд Сюлейман 1 - 0
ИРАБ 13:30 Сайпа Шомал – Алуминиум Хормозган 2 - 1
ИРАБ 13:30 Ал Бадр – Язд Лоулех 2 - 1
ИРАБ 13:30 Нафт Гечсаран – ПАС Хамедан 1 - 1
КИТ 13:00 Шандун Лунън – Харбин Итън 1 - 0
РУСР 13:00 Терек (21) – Спартак Москва (21) 4 - 2
УЗСК 12:00 Локомотив Ташкент – Буньодкор 1 - 2
ВИЕТ 11:30 Куанг Нам – Нин Бин 3 - 1
МАЛВ 10:45 ДРБ-Хайком – ПДРМ 1 - 2
АВЛ 10:30 Мелбърн Виктори – Сентръл Коуст 3 - 1
ИУЖ 07:00 Ваня Кинг – Барбора Стрицова 1 - 2
ИУМ 07:00 Андрей Кузнецов – Сам Куери 0 - 2
NBARS 05:30 ЛА Лейкърс – ЛА Клипърс 94 - 142
NHLRS 05:30 Сан Хосе Шаркс – Питсбърг Пенгуинс 5 - 3
ИУЖ 05:00 Бетани Матек-Сандс – Каролине Гарсия 0 - 2
ИУМ 05:00 Иво Карлович – Алекс Богомолов 2 - 0
ИУМ 05:00 Андрей Голубев – Райън Харисън 0 - 2
NHLRS 04:30 Едмънтън Ойлърс – Ню Йорк Айлъндърс 2 - 2
NBARS 04:00 Финикс Сънс – Оклахома Сити Тъндър 128 - 122
NHLRS 04:00 Финикс Койотис – Монреал Кънейдиънс 5 - 2
NHLRS 03:30 Далас Старс – Ванкувър Канъкс 6 - 1
LFPК 03:10 Арабе Унидо – Рио Абайо 1 - 2
АРЖК 03:10 Тигре – Ривър Плейт 0 - 0
NBARS 03:00 Сан Антонио Спърс – Маями Хийт 111 - 87
NHLRS 03:00 Чикаго Блекхоукс – Кълъмбъс Блу Джакетс 6 - 1
NHLRS 03:00 Нешвил Предатърс – Сейнт Луис Блус 1 - 2
ИУЖ 03:00 Коко Вандевеге – Александра Каданту 2 - 0
ИУЖ 03:00 Галина Воскобоева – Мария-Тереса Торо-Флор 0 - 2
ИУЖ 03:00 Моника Никулеску – Марина Еракович 2 - 0
ИУЖ 03:00 Оливия Роговска – Дона Векич 0 - 2
ИУМ 03:00 Роби Джинепри – Пол Матийо 0 - 2
ИУМ 03:00 Даниел Травер – Сантиаго Хиралдо 1 - 2
ИУМ 03:00 Жереми Шарди – Райън Уилямс 2 - 0
КОЛА 02:45 Депортес Толима – Санта Фе 0 - 0
NHLRS 02:30 Тампа Бей Лайтнинг – Бъфало Сейбърс 1 - 3
NHLRS 02:30 Детройт Ред Уингс – Колорадо Аваланч 2 - 2
NHLRS 02:00 Бостън Брюинс – Вашингтон Кепитълс 3 - 0
NHLRS 02:00 Уинипег Джетс – ЛА Кингс 1 - 3
ЧИЛИК 01:30 Унион Еспаньола – Аудакс Италиано 3 - 2
ИУЖ 01:00 Франческа Скиавоне – Мона Бартел 2 - 1
ИУЖ 01:00 Елина Свитолина – Моника Пуиг 2 - 0
ИУМ 01:00 Хуан Монако – Петер Полански 2 - 1
ИУМ 01:00 Лейтън Хюит – Матю Ебден 2 - 1
ИУМ 01:00 Душан Лайович – Лукаш Росол 1 - 2
ИУЖ 00:30 Камила Джорджи – Андреа Петкович 2 - 1
АРЖК 00:10 Сан Лоренсо – Росарио Сентрал 2 - 1