Прогнози

  • 20 1

 Календар

Април 2014
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Facebook

Срещи / Тази седмица

КУВ 21:15 Ярмук - Ал Араби Кувейт
ЧЕХ 21:15 Височина Ихлава - Бохемианс 1905
AНГЧ 21:30 Донкастър Роувърс - Дарби Каунти
АРЖБ 21:30 Вила Сан Карлос - Бока Унидос
ИСП 21:30 Атлетико Мадрид - Елче
УЕЛГИ 21:30 Порт Толбът Таун - Абъристуит Таун
ФРА 21:30 Сент Етиен - Рен
ФРНА 21:30 Орлеан - Страсбург
АНГ1 21:45 Шефилд Юнайтед - Стивънидж
АНГ1 21:45 Брадфорд - Питърбъро
БЕЛФ 21:45 БК Милано - БК Макаби Тел Авив
ИРЛ 21:45 Корк Сити - Дроида Юнайтед
ИРЛ 21:45 Дъндолк - Шамрок Роувърс
ИРЛ 21:45 Лимерик - Атлон Таун
ИРЛ 21:45 Сейнт Патрикс - Бохемианс
ИРЛ 21:45 Слиго Роувърс - ЮКД
ИРЛ1 21:45 Уотърфорд Юнайтед - Шамрок Роувърс (резерви)
КОНС 21:45 Стокпорт - Олтринкам
КОНФ 21:45 Тамуърт - Херефорд
КОНЮ 21:45 Уестън-Супер-Меър - Хавант & Уотърлуувил
ШОТШГ 21:45 Инвърнес КТ - Абърдийн
ИРЛ1 22:00 Уексфорд Ютс - Гелуей
ИРЛ1 22:00 Шелбърн - Коб Рамблърс
АРЖБ 23:00 Унион Санта Фе - Институто
АРЖБ 23:00 Уракан - Атлетико Тукуман

изминали срещи

ЛЮКС 21:00 Юнес Канаш – Румеланге ? - ?
ФРА2 21:00 Ниор – Брест ? - ?
ФРА2 21:00 Троа – Кретей ? - ?
ФРА2 21:00 Льо Авър – Тур ? - ?
ФРА2 21:00 Метц – КА Бастия ? - ?
ФРА2 21:00 Ним – Истр ? - ?
ФРА2 21:00 Арле – Лавал ? - ?
ФРА2 21:00 Нанси – Дижон ? - ?
ФРА2 21:00 Клермон – Анже ? - ?
ФРНА 21:00 Колмар – Ван ? - ?
ФРНА 21:00 Дюнкерк – Ред Стар ? - ?
ФРНА 21:00 Амиен СК – Люкон ? - ?
ФРНА 21:00 Каркьофу – Париж ? - ?
ФРНА 21:00 Льо Поаре сюр Ви – Юзе Пон дю Гар ? - ?
ФРНА 21:00 Газелек Аячо – Коломие ? - ?
ФРНА 21:00 Люзенак – Булон ? - ?
ФРНА 21:00 Бург Перона – Фрежу Сейнт Рафаел ? - ?
ХОЛ1 21:00 Йонг Аякс – Екселсиор ? - ?
ХОЛ1 21:00 Ден Бош – Айндховен ? - ?
ХОЛ1 21:00 ВВВ – Алмере Сити ? - ?
ХОЛ1 21:00 Вилем II – Еммен ? - ?
ХОЛ1 21:00 Де Граафшап – Спарта Ротердам ? - ?
ХОЛ1 21:00 Телстар – Дордрехт ? - ?
ХОЛ1 21:00 МВВ – Фортуна Ситард ? - ?
ХОЛ1 21:00 Хелмонд Спорт – Йонг Твенте ? - ?
ХОЛ1 21:00 Ос – Волендам ? - ?
ХОЛ1 21:00 Йонг ПСВ – Ахил 29 ? - ?
СЛВК1 20:30 СФМ Сенец – Спартак Търнава II ? - ?
КУВ 20:15 Ал Салмия – Ал Шабаб Кувейт ? - ?
ДАН 20:00 Орхус – Мидтиланд ? - ?
ТУР 20:00 Кайсери Ерчиесспор – Трабзонспор ? - ?
УНГ 20:00 Пушкаш – Печ МФК ? - ?
БАХР 19:45 Ал Шабаб Манама – Ал Рифа ? - ?
AНГЧ 19:15 Блекпул – Бърнли ? - ?
БЕЛФ 19:15 БК ЦСКА Москва – БК Панатинайкос ? - ?
MCRM 19:00 Гилермо Гарсия-Лопес – Новак Джокович ? - ?
ЕСТ 19:00 Тамека – Пайде 2 - 4
ИРЛ 19:00 Брей Уондърърс – Дери Сити 0 - 0
Л2С2П 19:00 Търгу Муреш – Металул Решица ? - ?
РУМ 19:00 Газ Метан Медиаш – Оцелул Галац 0 - 2
ЧЕХ2 19:00 Чешке Будейовице – Баник Мост 4 - 1
ЮАР 19:00 Марицбург Юнайтед – Аякс Кейптаун 2 - 0
ЕСТ 18:45 Транс – Талина Инфонет 1 - 1
ЛИТ 18:30 Банга – Жалгирис 1 - 2
КОНФ 18:15 Алфретън Таун – Гримзби 3 - 3
ДАН 18:00 Брьондби – Сьонерюск 3 - 1
ЙОРД 18:00 Ал Рамта – Шабаб Ал Ордон 3 - 4
РУСУ 18:00 Сизран – Камаз 1 - 3
БАХР 17:30 Ал Хад – Малкия 1 - 0
БиХ 17:30 Витез – Вележ 1 - 5
КУВ 17:30 Ал Кувейт – Ал Сулайбихат 3 - 1
РУСУ 17:30 Спартак Йошкар Ола – Рубин II 0 - 0
РУСУ 17:30 Лада – Зенит Ижевск 1 - 1
AHГ2 17:00 Торки – Дагенъм 0 - 1
AHГ2 17:00 Челтнъм – Флийтууд Таун 1 - 2
AHГ2 17:00 АФК Уимбълдън – Нюпорт Каунти 2 - 2
AHГ2 17:00 Рочдейл – Саутенд 0 - 3
AHГ2 17:00 Бери – Плимут 3 - 0
AHГ2 17:00 Моркамб – Скънторп 1 - 1
AHГ2 17:00 Оксфорд Юнайтед – Йорк Сити 0 - 1
AHГ2 17:00 Честърфийлд – Екзитър 1 - 1
AHГ2 17:00 Акрингтън Стенли – Мансфилд Таун 1 - 1
AHГ2 17:00 Уикъмб – Нортхямптън 1 - 1
AНГЧ 17:00 Блекбърн Роувърс – Йоувил Таун 0 - 0
AНГЧ 17:00 АФК Борнемут – Шефилд Уензди 2 - 4
AНГЧ 17:00 Уигън Атлетик – Рединг 3 - 0
AНГЧ 17:00 Хъдърсфийлд Таун – Брайтън & Хоув Албиън 1 - 1
AНГЧ 17:00 Чарлтън Атлетик – Болтън Уондърърс 0 - 0
АНГ1 17:00 Колчестър – Олдъм 0 - 1
АНГ1 17:00 Брентфорд – Престън 1 - 0
АНГ1 17:00 Джилингам – Транмиър 2 - 0
АНГ1 17:00 Шрюсбъри – Крю Александра 1 - 3
АНГ1 17:00 Уулвърхямптън – Родъръм 6 - 4
АНГ1 17:00 Бристол Сити – Нотс Каунти 2 - 1
АНГ1 17:00 Ковънтри – Суиндън 1 - 2
АНГ1 17:00 Кроули Таун – Лейтън Ориент 2 - 1
АНГ1 17:00 Карлайл – Уолсол 1 - 1
АНГ1 17:00 Порт Вейл – МК Донс 1 - 0
БСЗ 17:00 Ботев Луковит – Павликени 3 - 0
БСЗ 17:00 Видима-Раковски – Партизан Червен бряг 1 - 2
БСЗ 17:00 Спартак Плевен – Локомотив Горна Оряховица 3 - 0
БСЗ 17:00 Ситомир – Ком Берковица 1 - 1
БСЗ 17:00 ОФК Левски – Трявна 0 - 1
БСЗ 17:00 Етър – Ботев Козлодуй 4 - 0
БСЗ 17:00 Гигант Белене – Янтра Габрово ? - ?
БСЗ 17:00 Локомотив Мездра – Бдин 7 - 1
БЮИ 17:00 Созопол – Мастер 1 - 1
БЮИ 17:00 Розова долина – Левски Карлово 2 - 0
БЮИ 17:00 Загорец – Тунджа Ямбол 1 - 0
БЮИ 17:00 Миньор Раднево – Стралджа 3 - 0
БЮИ 17:00 Несебър – Гигант Съединение 0 - 0
БЮИ 17:00 Спартак Пловдив – Верея 3 - 1
БЮИ 17:00 Сливен – Свиленград 0 - 4
БЮИ 17:00 Асеновец – Димитровград ? - ?
ДАН1 17:00 Вендсисел – Хобро 1 - 3
КОНФ 17:00 Хайд – Кидърминстър 1 - 3
КОНФ 17:00 Брейнтрий Таун – Дартфорд 1 - 0
КОНФ 17:00 Олдършот – Солсбъри 3 - 2
КОНФ 17:00 Гейтсхед – Саутпорт 2 - 2
КОНФ 17:00 Линкълн Сити – Кембридж Юнайтед 1 - 0
КОНЮ 17:00 Ебсфлийт Юнайтед – Ийстбърн Бъроу 1 - 0
КОНЮ 17:00 Ийстлий – Басингстоук Таун 2 - 1
Л2С1И 17:00 Глория Бузъу – Фарул Констанца 1 - 0
Л2С1П 17:00 КСМС Яши – СК Бакъу 1 - 1
Л2С1П 17:00 Клинчени – Рапид Букурещ 1 - 2
Л2С1П 17:00 Унирея Слобозия – Берчени 1 - 0
Л2С2И 17:00 Бихор Орадя – УТА Арад 4 - 0
Л2С2И 17:00 Миовени – Минерул Мотру 2 - 0
Л2С2П 17:00 Глория Бистрица – КСМ Ръмнику Вълча 1 - 1
УЕЛГИ 17:00 Бала Таун – Престатин Таун 2 - 4
УЕЛШГ 17:00 Рил – Нютаун 0 - 3
УКРП 17:00 Суми – Александрия 2 - 0
УКРП 17:00 Стал Алчевск – Десна 3 - 2
УКРП 17:00 Хелиос – Динамо Киев II 3 - 1
УКРП 17:00 УкрАгроКом – Нафтовик Укранафта 3 - 0
УКРР 17:00 Шахтьор Донецк (21) – Металург Донецк (21) 2 - 1
УЕЛШГ 16:30 Бангор Сити – Дъ Ню Сейнтс 1 - 9
БСИ 16:00 Провадия – Черноморец Бяла ? - ?
БЮЗ 16:00 Септември Симитли – Ботев Ихтиман ? - ?
БЮЗ 16:00 ОФК Пирин – Оборище 1 - 0
БЮЗ 16:00 Велбъжд – Чепинец 2 - 0
БЮЗ 16:00 Места – Септември София 3 - 0
БЮЗ 16:00 Миньор – Германея 1 - 0
БЮЗ 16:00 Сливнишки герой – Беласица 2 - 2
БЮЗ 16:00 Струмска слава – Спортист Своге 4 - 0
БЮЗ 16:00 Вихрен – Балкан Варвара 2 - 0
ИПЛЛ1 16:00 Апоел Петах Тиква – Бейтар Тел Авив Рамла 1 - 1
ИПЛЛ1 16:00 Апоел Назарет Илит – Апоел Рамат Ган 1 - 6
ИПЛЛ1 16:00 Макаби Ахи Назарет – Апоел Афула 1 - 1
ИПЛЛ2 16:00 Апоел Ришон ле Цион – Макаби Ум Ал Фахм 3 - 0
ИПЛЛ2 16:00 Апоел Ашкелон – Апоел Йерусалим 0 - 2
ЙЕМ 16:00 Ал Ахли Сана – Ал Шааб Хадрамаут 1 - 1
ЙЕМ 16:00 Ал Шааб Ибб – Ал Оруба Забид 0 - 0
ЙЕМ 16:00 Ал Шааб Сана – Ал Ярмук Ал Равда 0 - 3
ЙЕМ 16:00 Ал Сакер – Ал Рашед 3 - 0
ЙЕМ 16:00 Ал Хелал Ал Сахели – Ал Итихад Ибб 0 - 1
ЙОРД 16:00 Ал Сареех – Ал Хюсеин 0 - 1
РУС 16:00 Амкар – Урал 0 - 2
РУСУ 16:00 Динамо Киров – Волга Уляновск 0 - 1
РУСУ 16:00 Тюмен – Носта 2 - 1
ТУНК 16:00 Зарзис – Габес 2 - 3
УЗБЕК 16:00 Хоразм – Пахтакор ? - ?
УКРП 16:00 Титан – Авангард Краматорск 4 - 2
УКРП 16:00 Олимпик Донецк – Зирка 1 - 2
МАЛВ 15:45 Джохор Дарул Такзим – ЮТМ ? - ?
МАЛВ 15:45 Кедах – ДРБ-Хайком 0 - 2
МАЛВ 15:45 Негери Сембилян – ПБЕПП 2 - 0
МАЛВ 15:45 Фелда Юнайтед – Сабах 2 - 1
МАЛВ 15:45 Пулау Пинанг – ПДРМ 1 - 2
МАЛС 15:45 Келантан – Саравак 0 - 1
МАЛС 15:45 Дарул Такзим – ПБДКТ Т-Тийм 2 - 1
MCRM 15:30 Жо-Вилфред Цонга – Роджър Федерер 1 - 2
РУСУ 15:30 Челябинск – Октан 4 - 0
БЪЛШГ 15:00 Черно море – Литекс 1 - 1
ГЕРСЗ 15:00 Херта II – Вакер Нордхаузен 1 - 1
ГЕРСЗ 15:00 БAK'07 – Унион Берлин II 1 - 2
ГРУГИ 15:00 Торпедо Кутаиси – Мерани Мартвили 5 - 1
УКРП 15:00 Полтава – Николаев 2 - 0
КИТ 14:30 Хенан Жануе – Гуйджоу Рене 1 - 2
СИНГ 14:30 Тампинес Роувърс – Уудландс Уелингтън 1 - 2
КАМБ 14:00 Нага Корп – Уестърн Юнивърсити ? - ?
УКРР 14:00 Говерла (21) – Иличовец (21) 2 - 3
ФИНИЗ 14:00 КуФу-98 – Футура 0 - 0
MCRM 13:40 Рафаел Надал – Давид Ферер 0 - 2
РУСР 13:30 Локомотив Москва (21) – Терек (21) 3 - 1
РУСР 13:00 Том Томск (21) – Криля Советов (21) 1 - 1
АВЛПЛ 12:30 Мелбърн Виктори – Сидни 2 - 1
ВИЕТ 12:00 Тхан Хоа – Куанг Нин 3 - 2
Л2С2П 12:00 КС У Крайова – Олт Слатина 4 - 1
MCRM 11:45 Станислас Вавринка – Милош Раонич 2 - 0
МАЛВ 11:45 Куала Лумпур СПА – Перлис 1 - 1
Л2С1И 11:00 Рапид Сучава – Дунарея Галац 0 - 3
Л2С1И 11:00 Браила – Униреа Терлунджени 0 - 2
Л2С2И 11:00 Олимпия Сату Маре – Университатя Крайова 3 - 0
РУСР 10:00 Анжи (21) – Зенит (21) 0 - 0
NHLRS 05:30 Сан Хосе Шаркс – ЛА Кингс 6 - 3
КОРВ 05:00 Алауеленсе – Белен Сигло XXI 1 - 0
NHLRS 04:30 Колорадо Аваланч – Минесота Уайлд 4 - 4
ЕКВ 03:30 Емелек – ЛДУ Лоя 3 - 1
КЛЕ 03:15 Дъ Стронгест – Дефенсор Спортинг 2 - 0
LFPК 03:00 Алианса Панама – Плаза Амадор 0 - 1
NHLRS 03:00 Сейнт Луис Блус – Чикаго Блекхоукс 3 - 3
ЕСАЛК 03:00 Санта Текла – Драгон 2 - 0
АРЖК 02:10 Расинг Клуб де Авелянеда – Химнасия Ла Плата 0 - 1
NHLRS 02:00 Ню Йорк Рейнджърс – Филаделфия Флайърс 4 - 1
ЕСАЛК 00:15 Алианса Сан Салвадор – ФАС 0 - 0
ЕСАЛК 00:00 УЕС – Атлетико Марте 1 - 0