Прогнози

  • 20 1

 Календар

Април 2014
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Facebook

Срещи / 14 април - 20 април, 2014

ЧИЛИК 23:30 Унион Еспаньола – ОХигинс 1 - 3
КОЛА 23:15 Атлетико Уила – Униаутонома 1 - 1
АРЖБ 23:10 Банфийлд – Алдосиви 3 - 0
АРЖК 23:10 Росарио Сентрал – Естудиантес 0 - 0
АРЖК 23:10 Килмес – Олимпо 0 - 1
САЩ 23:00 Филаделфия Юниън – Хюстън Динамо 0 - 0
САЩ 23:00 Чикаго Файър – Ню Инглънд 1 - 1
NBA 22:30 ЛА Клипърс – Голдън Стейт Уориърс 105 - 109
БРАБ 22:20 Вашку да Гама – Америка Минейро 1 - 1
БРАБ 22:20 Брагантино – Наутико 2 - 2
БРАБ 22:20 Боа – Атлетико Гоянензе 1 - 1
БРАБ 22:20 Санта Круз – АБЦ 1 - 1
NHLPL 22:00 Сейнт Луис Блус – Чикаго Блекхоукс 3 - 3
АРЖБ 22:00 Индепендиенте Ривадавия – Дъглас Хайг 1 - 1
ИТА 22:00 Фиорентина – Рома 0 - 1
МАР 22:00 Махреб Фес – Олимпик Сафи 1 - 0
ФРАКЛ 22:00 Пари Сен Жермен – Лион 2 - 1
ИРЛ1 21:30 Лонгфорд Таун – Фин Харпс 1 - 0
УРУГК 21:30 Суд Америка – КА Ривър Плейт 2 - 1
УРУГК 21:30 Данубио – Расинг Монтевидео 2 - 1
УРУГК 21:30 Насионал де Футбол – Серо Ларго 3 - 0
ПОР 21:15 Белененсеш – Спортинг КП 0 - 1
ЧЕХ 21:15 Млада Болеслав – Яблонец 3 - 2
АРЖБ 21:00 Алмиранте Браун – Дефенса Юстиция 0 - 0
БЕЛА2 21:00 Лиерс – КВ Остенде 0 - 2
БЕЛА2 21:00 Ваасланд-Беверен – Гент 2 - 4
БЕЛБ2 21:00 Спортинг Шарлероа – Серкъл Брюж 2 - 0
БЕЛБ2 21:00 Мехелен – Кортрийк 2 - 1
БиХ 21:00 Железничар – Младост ВО 2 - 1
ИСП 21:00 Реал Сосиедад – Еспаньол 2 - 1
ИСП2 21:00 Мирандес – Лас Палмас 2 - 1
СЛВН 21:00 НД Горица – Триглав 1 - 1
СЛВН 21:00 Рудар Велене – Олимпия Любляна 4 - 0
УНГ 21:00 Капошвар Ракоци – Шомбатели Халадаш 2 - 0
ЧИЛИК 21:00 Универсидад де Консепсион – Универсидад де Чили 1 - 0
ПОЛ1 20:30 Медж Легница – Арка Гдиня 2 - 1
СЛВК1 20:30 Земплин – Татран Прешов 1 - 1
СЛВН 20:30 Завръч – Марибор 0 - 4
КУВ 20:15 Казма – Ал Кадисия Кувейт 0 - 1
КУВ 20:15 Тадамон – Ал Сахел 4 - 2
АВС 20:00 Щурм Грац – Рийд 2 - 1
АВС 20:00 Адмира – Залцбург 2 - 3
АВС 20:00 Вакер Инсбрук – Винер Нойщат 3 - 1
ЕКВ 20:00 Универсидад Католика Кито – ЛДУ Кито 3 - 1
ИСП2 20:00 Барселона II – Херона 2 - 1
ИСПГ4 20:00 Ел Пало – Линенсе 0 - 0
ЛАФ 20:00 Универсидад де Гуадалахара – Оаксака 1 - 0
МАР 20:00 Видад Казабланка – Шабаб Риф Хосейма 2 - 0
СЛВК 20:00 Спартак Миява – Сеница 2 - 0
ХЪРВ 20:00 Осиек – Риека 2 - 0
NBA 19:30 Торонто Раптърс – Бруклин Нетс 87 - 94
АНГ 19:30 Челси – Съндърланд 1 - 2
ГЕР 19:30 Хамбургер ШФ – Волфсбург 1 - 3
ИЗШГ 19:30 Макаби Хайфа – Апоел Беер Шева 2 - 1
ИСПГ1 19:30 Реал Авилес – Марино де Луанко 1 - 0
ИТА 19:30 Ювентус – Болоня 1 - 0
РУМ 19:30 Клуж – Чехлаул 2 - 0
ИСП2 19:15 Реал Мадрид II – Ейбар 0 - 1
БЛР 19:00 БАТЕ Борисов – Белшина 5 - 2
ЕГИПА 19:00 Ел Ентаг Ел Харби – ЕНППИ 0 - 1
ИСП 19:00 Леванте – Хетафе 0 - 0
ИСП2 19:00 Еркулес – Кордоба 0 - 1
ИСП2 19:00 Луго – Понферадина 3 - 0
ИСПГ1 19:00 Компостела – Бургос 3 - 0
ЛЮКС 19:00 Фола Еш – Прогрес Нидеркорн 4 - 0
ЛЮКС 19:00 Каерйенг – Етцела 3 - 1
ЛЮКС 19:00 Суифт Есперанж – Дюделанж 0 - 3
ЛЮКС 19:00 Расинг Юнион – РМ Хам Бенфика 2 - 1
ЛЮКС 19:00 Диферданж 03 – Уилц 2 - 1
МЛТИ 19:00 Тарксиен Рейнбоус – Рабат Аякс 7 - 1
МЛТШ 19:00 Хибърниънс Паола – Биркиркара 1 - 4
ПОР 19:00 Жил Висенте – Ещорил 0 - 0
ТУР 19:00 Бурсаспор – Елязъгспор 1 - 0
ТУР 19:00 Галатасарай – Касъмпаша 0 - 4
УНГ 19:00 Уйпещ – Видеотон 1 - 2
ЮАР 19:00 Морока Суолоус – Мамелъди Съндаунс 0 - 1
ЕСТ 18:45 Талина Калев – Флора 1 - 4
СЛВК 18:30 Тренчин – ДАК 3 - 0
СЛВК 18:30 Жилина – Нитра 3 - 0
ЧИЛИК 18:30 Рейнджърс Талка – Аудакс Италиано 0 - 2
ЧИЛИК 18:30 Палестино – Депортес Икике 0 - 1
ОМАН 18:15 Ал Оруба – Сахам 1 - 1
БиХ 18:00 Зрински – Челик Зеница 4 - 0
БЛР 18:00 Днепър Могилев – Неман 2 - 3
БНБЛ 18:00 БК Черноморец – БК Балкан 70 - 94
ГАНА 18:00 Ебусуа Дуорфс – Харт ъф Лайънс 4 - 1
ИЗГИ 18:00 Бней Йехуда – Апоел Раанана 1 - 3
ИЗГИ 18:00 МС Ашдод – Апоел Акре 1 - 0
ИЗГИ 18:00 Ирони Рамат Хашарон – Макаби Петах Тиква 4 - 1
ИСПГ2 18:00 Атлетик Билбао II – Аморебиета 5 - 0
ИСПГ4 18:00 Лусена – Кордоба II 0 - 2
ЙОРД 18:00 Ал Джазира Аман – Тат Рас 1 - 1
ЙОРД 18:00 Ал Файсали Аман – Маншеят 1 - 0
ПОР 18:00 Пасош де Ферейра – Насионал Мадейра 0 - 5
ПОР 18:00 Маритимо – Академика 3 - 1
ПОР2 18:00 Фаренсе – Атлетико Португал 1 - 1
ПОР2 18:00 Униао Мадейра – Портимонензе 3 - 0
ПОР2 18:00 Порто II – Бенфика II 4 - 1
ПОР2 18:00 Академико Висеу – Лейсоеш 2 - 0
ПОР2 18:00 Морейрензе – Спортинг Брага II 1 - 0
ПОР2 18:00 Шавеш – Авеш 2 - 1
ПОР2 18:00 Оливейренсе – Бейра Мар 3 - 1
ПОР2 18:00 Фейрензе – Трофензе 0 - 0
РУСЗ 18:00 Зенит II – Знамя Труда 4 - 0
ЧЕХ2 18:00 Таборско – Бохемианс Прага 3 - 2
АВС 17:30 Аустрия Виена – ВАК 3 - 1
БиХ 17:30 Славия Източно Сараево – Леотар 3 - 0
БиХ 17:30 Звезда Градачац – Рудар Приедор 0 - 0
БиХ 17:30 Травник – Сараево 2 - 3
БиХ 17:30 Широки брег – Борац Баня Лука 3 - 0
БиХ 17:30 Радник Биелина – Олимпик Сараево 2 - 1
КУВ 17:30 Ал Насър Кувейт – Ал Фехайхел 1 - 2
МАР 17:30 АС Сале – Видад Фес 0 - 0
СЛВН 17:30 Домжале – Целе 2 - 0
СЛВН 17:30 Кръка – Копер 0 - 3
AHГ2 17:00 Портсмут – Бристол Роувърс 3 - 2
AHГ2 17:00 Бъртън – Хартлипул 3 - 0
AНГЧ 17:00 Уотфорд – Ипсуич Таун 3 - 1
AНГЧ 17:00 Нотингам Форест – Бирмингам Сити 1 - 0
AНГЧ 17:00 Мидълзбро – Милуол 1 - 2
AНГЧ 17:00 Барнзли – Лийдс Юнайтед 0 - 1
MCRM 17:00 Роджър Федерер – Новак Джокович 2 - 0
АНГ 17:00 Астън Вила – Саутхямптън 0 - 0
АНГ 17:00 Кардиф Сити – Стоук Сити 1 - 1
АНГ 17:00 Уест Хям Юнайтед – Кристъл Палас 0 - 1
АНГ 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Суонзи Сити 1 - 2
АРМЕ 17:00 Арарат – Бананц 1 - 2
БЛР 17:00 Динамо Минск – Минск 2 - 0
БЛР 17:00 Гомел – Слутск 1 - 0
БНБЛ 17:00 БК Черно море – БК Ямбол 85 - 91
БНБЛ 17:00 БК Рилски спортист – БК Спартак Плевен 104 - 67
БЪЛГИ 17:00 Пирин Гоце Делчев – Локомотив София 1 - 2
ГАНА 17:00 Асанте Котоко – Интер Ейлиъс 0 - 1
ИЗШГ 17:00 Ирони Кирят Шмона – Апоел Тел Авив 1 - 1
ИСП 17:00 Осасуна – Валенсия 1 - 1
КОНС 17:00 АФК Телфорд – Глочестър 2 - 1
КОНС 17:00 Воксъл Мотърс – Уъркингтън 2 - 1
КОНС 17:00 Норт Ферби Юнайтед – Харогейт Таун 3 - 2
КОНС 17:00 Гайзли – Колуин Бей 2 - 1
КОНС 17:00 Лиймингтън – Бостън Юнайтед 0 - 0
КОНС 17:00 Оксфорд Сити – Хеднесфорд Таун 1 - 2
КОНС 17:00 Хистън – Сълихъл Муурс 0 - 3
КОНС 17:00 Уорчестър Сити – Бракли Таун 1 - 1
КОНС 17:00 Бароу – Брадфорд Парк Авеню 0 - 1
КОНС 17:00 Стейлбридж Селтик – Гейнзбро 3 - 2
КОНФ 17:00 Халифакс Таун – Макълсфилд Таун 2 - 1
КОНФ 17:00 Нънийтън Таун – Барнет 0 - 1
КОНФ 17:00 Форест Грийн Роувърс – Уокинг 2 - 2
КОНЮ 17:00 Хейс & Йединг – Бореъм Ууд 1 - 0
КОНЮ 17:00 Фарнбъроу – Мейдънхед Юнайтед 3 - 0
КОНЮ 17:00 Уайтхоук – Дорчестър Таун 3 - 0
КОНЮ 17:00 Конкорд Рейнджърс – Довър Атлетик 1 - 2
КОНЮ 17:00 Тонбридж Ейнджълс – Бромли 1 - 1
КОНЮ 17:00 Бишъпс Стортфорд – Сътън Юнайтед 1 - 2
КОНЮ 17:00 Стейнс Таун – Челмсфорд Сити 3 - 1
КОНЮ 17:00 Госпорт Бъроу – Бат Сити 3 - 1
ЛАТ 17:00 Спартакс – Юрмала 1 - 1
МАК 17:00 Ренова – Работнички 2 - 6
МАК 17:00 Македония ГЖП – Шкендия 79 1 - 3
МАК 17:00 Пелистер – Горно Лисиче 1 - 0
МАК 17:00 Напредок – Брегалница Щип 1 - 3
МАК 17:00 Гостивар – Търново 1 - 2
МЛТИ 17:00 Виториоса Старс – Корми 2 - 0
МЛТИ 17:00 Наксар Лайънес – Флориана 0 - 2
МОЛД 17:00 Костулени – Дачия 2 - 1
МОЛД 17:00 Милсами – Тираспол 0 - 0
МОЛД 17:00 Сперанта – Шериф 0 - 6
МОЛД 17:00 Академия УТМ – Динамо-Ауто 2 - 2
МОЛД 17:00 Верис – Зимбру 1 - 0
НЛПИ 17:00 Ийст Търък Юнайтед – Метрополитън Полис 1 - 1
НЛПИ 17:00 Уилдстоун – Кингстониън 0 - 4
НЛПИ 17:00 Дълуич Хамлет – Лейстън 2 - 3
НЛПИ 17:00 Тамесмийд Таун – Канви Айлънд 2 - 0
НЛПИ 17:00 Люис – Бъри Таун 1 - 4
НЛПИ 17:00 Крей Уондърърс – Хароу Бъроу 0 - 1
НЛПИ 17:00 Лоустофт Таун – Билерикей Таун 1 - 0
НЛПИ 17:00 Мейдстоун Юнайтед – Богнор Реджис Таун 1 - 2
НЛПИ 17:00 Хендън – Грейс Атлетик 2 - 3
НЛПИ 17:00 Каршолтън Атлетик – Маргейт 0 - 6
НЛПИ 17:00 Уингейт & Финчли – Енфилд Таун 1 - 1
НЛПИ 17:00 АФК Хорнчърч – Хемптън & Ричмънд 2 - 3
НЛПС 17:00 Уърксоп Таун – Блайт Спартанс 3 - 2
НЛПС 17:00 Филди – Грантхям Таун 1 - 2
НЛПС 17:00 Баруел – Уитън Албиън 0 - 2
НЛПС 17:00 Бъкстън – Дройлздън 4 - 2
НЛПС 17:00 Уитби Таун – Чорли 1 - 1
НЛПС 17:00 Аштън Юнайтед – Скелмърсдейл Юнайтед 4 - 1
НЛПС 17:00 Трафорд – Стафорд Рейнджърс 1 - 2
НЛПС 17:00 Нантуич Таун – Матлок Таун 1 - 1
НЛПС 17:00 Ръшхол Олимпик – Фрикли Атлетик 4 - 1
НЛПС 17:00 Стамфорд – Юнайтед ъф Манчестър 2 - 3
НЛПС 17:00 Марин – Илкестън 2 - 3
НЛПС 17:00 Стоксбридж Парк Стийлс – Кингс Лин Таун 0 - 0
НЛПЮ 17:00 Пул Таун – Кембридж Сити 0 - 1
НЛПЮ 17:00 Корби Таун – Арлеси Таун 1 - 3
НЛПЮ 17:00 Чесхям Юнайтед – Сторбридж 0 - 1
НЛПЮ 17:00 Реддич Юнайтед – Уеймът 0 - 4
НЛПЮ 17:00 Банбъри Юнайтед – Сейнт Албънс 1 - 5
НЛПЮ 17:00 Хитчин Таун – Чипънхям Таун 3 - 1
НЛПЮ 17:00 Ст Неотс Таун – Башли 3 - 1
НЛПЮ 17:00 Биглъсуейд Таун – Бидфорд 3 - 0
НЛПЮ 17:00 АФК Тотън – Бедфорд Таун 1 - 1
НЛПЮ 17:00 Хънгърфорд Таун – Хемел 0 - 4
НЛПЮ 17:00 Фром Таун – Бърнхям 4 - 1
РУМ 17:00 Васлуй – Корона Брашов 8 - 1
РУС 17:00 Анжи – Зенит 1 - 2
РУСЗ 17:00 Долгопрудний – Днепър Смоленск 2 - 1
СИРЛГ 17:00 Дънганън Суифтс – Ардс 2 - 0
СИРЛГ 17:00 Балинамалард Юнайтед – Балимена Юнайтед 0 - 0
СИРЛГ 17:00 Уорънпойнт Таун – Колърейн 0 - 1
СИРЛШ 17:00 Гленторан – Крусейдърс 3 - 0
СИРЛШ 17:00 Линфилд – Портадаун 1 - 1
СИРЛШ 17:00 Клифтънвил – Гленавон 5 - 0
СЛВК1 17:00 Дубница – Римавска Собота 0 - 0
СЛВК1 17:00 Шаморин – Похроние 2 - 3
СЛВК1 17:00 Слован Дусло Шаля – Липтовски Микулаш 0 - 0
СЛВК1 17:00 Партизан Бардеев – Подбрезова 0 - 0
УКР 17:00 Шахтьор Донецк – Металург Донецк 2 - 1
УНГ 17:00 Пакш СЕ – Дебрецен 0 - 0
УНГ 17:00 Кечкемет ТЕ – МТК 3 - 0
ЧГ 17:00 Морнар – Ловчен 1 - 1
ЧГ 17:00 Грбал – Младост Подгорица 1 - 3
ЧГ 17:00 Будучност Подгорица – Дечич Тузи 3 - 1
ЧГ 17:00 Рудар Плевля – Могрен 2 - 1
ЧГ 17:00 Зета – Сутиеска 0 - 0
ЧЕХ 17:00 Зноймо – Баник Острава 0 - 4
ЧЕХ 17:00 Слован Либерец – Словачко 2 - 1
ШОТ1 17:00 Фолкърк – Рейт Роувърс 2 - 1
ШОТ1 17:00 Каудънбийт – Ливингстън 4 - 0
ШОТ1 17:00 Дъмбартън – Куин ъф дъ Саут 0 - 3
ШОТ1 17:00 Хамилтън Академикъл – Алоа Атлетик 2 - 1
ШОТ1 17:00 Грийнок Мортън – Дънди 1 - 0
ШОТ2 17:00 Форфар Атлетик – Арброут 0 - 2
ШОТ2 17:00 Стенхаусмюър – Рейнджърс 0 - 4
ШОТ2 17:00 Странрар – Брихин Сити 1 - 2
ШОТ2 17:00 Еър Юнайтед – Дънфърмлин Атлетик 1 - 1
ШОТ2 17:00 Еърдриониънс – Ийст Файв 2 - 1
ШОТ3 17:00 Стърлинг Албиън – Елгин 2 - 2
ШОТ3 17:00 Берик – Ийст Стърлинг 1 - 0
ШОТ3 17:00 Анан Атлетик – Куинс Парк 1 - 1
ШОТ3 17:00 Монтроуз – Клайд 0 - 2
ШОТ3 17:00 Питърхед – Албиън Роувърс 2 - 0
ШОТГИ 17:00 Килмарнък – Партик Тисъл 1 - 2
ШОТГИ 17:00 Сейнт Мирън – Хибърниън 2 - 0
ШОТГИ 17:00 Хартс – Рос Каунти 2 - 0
ШОТШГ 17:00 Сейнт Джонстън – Дънди Юнайтед 2 - 0
ГЕР 16:30 Борусия Дортмунд – Майнц 05 4 - 2
ГЕР 16:30 Айнтрахт Брауншвайг – Байерн Мюнхен 0 - 2
ГЕР 16:30 Вердер Бремен – Хофенхайм 3 - 1
ГЕР 16:30 Фрайбург – Борусия Мьонхенгладбах 4 - 2
ГЕР 16:30 Аугсбург – Херта БШК 0 - 0
ЕГИПА 16:30 Ал Итихад Ал Сакандари – Газъл Ел Махала 2 - 1
ЕГИПА 16:30 Мисър Лел Макаса – Ел Раджа 1 - 1
ЕГИПА 16:30 Ел Дахлея – Смуха 0 - 3
ЕГИПА 16:30 Ел Гуна – Ал Мокавлун 1 - 0
ИНДИ 16:30 Пуна – Ийст Бенгал 1 - 2
ЛЮКС 16:30 Гревенмахер – Юнес Еш 1 - 4
УЕЛШГ 16:30 Еърбъс ЮК – Кармартън Таун 1 - 2
БЪЛШГ 16:15 Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив 0 - 3
БЛР 16:00 Нафтан – Шахтьор Солигорск 1 - 1
БСИ 16:00 Шумен 2010 – Светкавица 0 - 4
БСИ 16:00 Белица – Силистра 2009 3 - 0
БСИ 16:00 Две могили – Преслав 11 - 0
БСИ 16:00 Кубрат – Бенковски Бяла 2 - 2
БСИ 16:00 Ботев Нови пазар – Септември Тервел 1 - 2
БСИ 16:00 Суворово – Тича 2 - 1
БСИ 16:00 Черноморец Балчик – Шумен 1929 0 - 1
ВЛ21 16:00 Челси (21) – УБА (21) 4 - 2
ГЕРРС 16:00 Ноймюнстер – Фленсбург 0 - 0
ЕСТ 16:00 Силамяе Калев – Калю 0 - 3
ИТА 16:00 Удинезе – Наполи 1 - 1
ИТА 16:00 Аталанта – Верона 1 - 2
ИТА 16:00 Лацио – Торино 3 - 3
ИТА 16:00 Парма – Интер 0 - 2
ИТА 16:00 Киево – Сасуоло 0 - 1
ИТА 16:00 Милан – Ливорно 3 - 0
ИТА 16:00 Катания – Сампдория 2 - 1
ИТА 16:00 Дженоа – Каляри 1 - 2
ИТАПБ 16:00 Милан (20) – Верона (20) 2 - 1
ЙЕМ 16:00 Май 22 – Ал Ахли Таиз 0 - 0
ЙЕМ 16:00 Шабаб Ал Джеел – Ал Тилал Аден 0 - 0
ЛИТ 16:00 Клайпеда – Судува 0 - 2
ПОЛ1 16:00 Флота Швиноуйшче – Пуща Неполомице 0 - 1
РУСЗ 16:00 Строжино – Локомотив Москва II 4 - 1
РУСЗ 16:00 Текстилчик – Спартак Кострома 0 - 0
СЛВК 16:00 Кошице – Слован Братислава 0 - 2
ТАЙЛ 16:00 Чонбури – Суфанбури 0 - 0
ТУР 16:00 Ахисар Беледиеспор – Кайсериспор 2 - 2
УКРР 16:00 Динамо Киев (21) – Ворскла (21) 5 - 1
УКРР 16:00 Волин (21) – Заря (21) 0 - 0
ФИН 16:00 КуПС – Яро 1 - 4
ФИН 16:00 ВПС – ТПС 1 - 0
ФИН 16:00 Мариехамн – РоПС 2 - 0
ФИН 16:00 Лахти – ХИК Хелзинки 3 - 1
ФИН 16:00 Интер Турку – СДЖК 2 - 1
ФИН 16:00 Хонка – МИПА 1 - 2
ХЪРВ 16:00 Задар – Сплит 0 - 1
ШВ1С 16:00 Умео – Далкурд 1 - 1
ШВ1Ю 16:00 Оскаршхамн АИК – Халмия 2 - 2
ШВЕ1 16:00 Йостерсундс – Хускварна 1 - 1
ШЛЖЕЛ 16:00 Бирмингам Сити (Ж) – Тюресьо (Ж) 0 - 0
ЮАР 16:00 Платинум Старс – Голдън Ероус 1 - 4
ЮАР 16:00 Суперспорт Юнайтед – Уитц Юнивърсити 0 - 0
МАЛВ 15:45 Джохор Дарул Такзим – ЮТМ 2 - 2
МАЛС 15:45 Паханг – Симе Дарби 4 - 1
МАЛС 15:45 Селангор ФК – Сингапур Лайънс XII 1 - 0
МАЛС 15:45 Теренгану – Перак 0 - 2
МАЛС 15:45 АТМ – ПКНС 4 - 1
ЛИВ 15:30 Тадамон Сур – Ал Егтмай Триполи 3 - 2
ЛИВ 15:30 Сафа – Ал Неджмех 0 - 2
ЛИВ 15:30 Ал Мабарах – Ал Акха Ал Ахли 0 - 2
ЛИВ 15:30 Триполи – Салам Згхарта 2 - 1
ФИНЗА 15:30 МаПС – ВИФК Вааса 0 - 0
AЛБ 15:00 Кастриоти – Влазня 2 - 4
АРМЕ 15:00 Гандзасар – Ширак 0 - 0
ГЕР3 15:00 РБ Лайпциг – Дармщат 98 1 - 0
ГЕР3 15:00 Щутгарт II – Унтерхахинг 3 - 2
ГЕР3 15:00 Вакер Бургхаузен – Ханза Рощок 0 - 1
ГЕР3 15:00 Елверсберг – Хайденхайм 1 - 1
ГЕР3 15:00 Халешер – Щутгартер Кикерс 1 - 1
ГЕР3 15:00 Холщайн Кил – Ян Регенсбург 0 - 0
ГЕР3 15:00 Дуисбург – Оснабрюк 1 - 0
ГЕР3 15:00 Веен Висбаден – Кемницер 1 - 0
ГЕРБ 15:00 Байерн Хоф – Зелигенпортен 2 - 2
ГЕРБ 15:00 Инголщат II – 1860 Розенхайм 0 - 1
ГЕРБ 15:00 Айнтрахт Бамберг – Илертисен 1 - 1
ГЕРБ 15:00 Гройтер Фюрт II – Хаймщетен 2 - 4
ГЕРБ 15:00 Виктория Ашафенбург – Меминген 3 - 3
ГЕРБ 15:00 Шалдинг-Хайнинг – 1860 Мюнхен II 1 - 0
ГЕРЖ 15:00 Дуисбург (Ж) – Фрайбург (Ж) 1 - 1
ГЕРРЗ 15:00 Виденбрюк – Велберт 1 - 1
ГЕРРЗ 15:00 Борусия Мьонхенгладбах II – Верл 1 - 1
ГЕРРЗ 15:00 РВ Есен – Кьолн II 2 - 1
ГЕРРЗ 15:00 Лоте – Липщат 08 2 - 2
ГЕРРЗ 15:00 Бохум II – Фортуна Кьолн 1 - 1
ГЕРРС 15:00 Ейшеде – Вердер Бремен II 0 - 3
ГЕРРЮ 15:00 Баунатал – Кобленц 1 - 0
ГЕРРЮ 15:00 Майнц 05 II – Некарелц 2 - 0
ГЕРРЮ 15:00 Цвайбрюкен – Хомбург 1 - 0
ГЕРРЮ 15:00 Айнтрахт Франкфурт II – Хесен Касел 1 - 1
ГЕРРЮ 15:00 Кикерс Офенбах – Фрайбург II 2 - 0
ГЕРСЗ 15:00 Локомотиве Лайпциг – Нойстерлитц 3 - 2
ГРУГИ 15:00 Зугдиди – Дила 2 - 1
ГРУШГ 15:00 Сиони – Зестафони 2 - 1
ГРУШГ 15:00 Чихура – Гурия 3 - 0
ГРУШГ 15:00 Металург Рустави – Динамо Тбилиси 0 - 2
КИТ 15:00 Гуанджоу Евъргранд – Шанхай Шънхуа 2 - 1
ПОЛ1 15:00 Сандеця Нови Сонч – Колеяж Струже 1 - 0
ПОЛ1 15:00 Висла Плок – Хойничанка Хойнице 0 - 2
РУСЗ 15:00 Торпедо Владимир – Вологда 2 - 3
РУСР 15:00 Рубин (21) – Спартак Москва (21) 0 - 2
ТАЙЛ 15:00 Еър Форс Сентръл – Самут Сонгкрам 0 - 1
ТАЙЛ 15:00 Муангтонг Юнайтед – Чянграй Юнайтед 2 - 1
УНГ 15:00 Папа – Дьор ЕТО 1 - 2
ФРА2 15:00 Каен – Оксер 1 - 0
ШЛЖЕЛ 15:00 Турбин (Ж) – Волфсбург (Ж) 0 - 0
АНГ 14:45 Тотнъм – Фулъм 3 - 1
ШОТШГ 14:45 Мъдъруел – Селтик 3 - 3
MCRM 14:30 Давид Ферер – Станислас Вавринка 0 - 2
ГЕРСЗ 14:30 Ауербах – Оптик Ратенов 0 - 2
ГЕРСЗ 14:30 Мойзелвитц – Германия Халберщат 0 - 4
ИНДИ 14:30 Чърчил Брадърс – Юнайтед 0 - 2
ИРАНП 14:30 Сиах Ямеган – Пейкан 0 - 0
КИТ 14:30 Пекин Гуоан – Шандун Лунън 0 - 3
КОНФ 14:30 Уелинг Юнайтед – Лутън Таун 1 - 2
РУС 14:30 Локомотив Москва – Терек 2 - 1
AНГЧ 14:15 Лестър Сити – КПР 1 - 0
ГЕ19Ю 14:00 Аугсбург (19) – 1860 Мюнхен (19) 1 - 2
ГЕР2 14:00 1860 Мюнхен – Арминия Билефелд 2 - 1
ГЕР2 14:00 Карлсруе – Унион Берлин 3 - 2
КАЗХ 14:00 Актобе – Кайсар 3 - 0
КОНФ 14:00 Честър – Рексъм 0 - 0
ЛАТ 14:00 Даугава Даугавпилс – Метта/ЛУ 1 - 0
РУСР 14:00 Динамо Москва (21) – Краснодар (21) 2 - 0
ТАДЖ 14:00 Енергетик Душанбе – Парвоз 1 - 0
ТАДЖ 14:00 Истаравшан – Истиглол 0 - 3
ТАДЖ 14:00 Регар Тадаз – Худжанд 1 - 1
ТАДЖ 14:00 Вахш – ЦСКА Памир 1 - 0
ТАЙЛ 14:00 Чайнат Хорнбил – Сонгкла Юнайтед 1 - 0
ТАЙЛ 14:00 Сингтаруа – Бурирам Юнайтед 1 - 0
УКР 14:00 Говерла – Иличовец 1 - 2
ПОЛ1 13:30 Гурник Ленчна – ГКС Белхатов 0 - 2
ТУР 13:30 Газиантепспор – Генчлербирлиги 0 - 1
ПОР2 13:15 Ковиля – Пенафиел 0 - 0
ПОР2 13:15 Тондела – Санта Клара 2 - 1
ЕСТ 13:00 Локомотив Йъхви – Левадия 0 - 4
КАЗХ 13:00 Тараз – Атърау 3 - 3
КАЗХ 13:00 Спартак Семей – Жетису 1 - 1
КАЗХ 13:00 Шахтьор Караганда – Ордабаси 3 - 1
КАЗХ 13:00 Тобол – Кайрат 2 - 2
РУСЖ 13:00 Мордовочка (Ж) – Кубаночка (Ж) 0 - 0
РУСЗ 13:00 Тосно – Север 1 - 0
ЯП 13:00 Вентфорет Кофу – Нагоя Грампус 2 - 0
ИСПГ4 12:45 Есиха – Атлетико Санлукеньо 0 - 3
ВИЕТ 12:30 Дананг – Хоанган Жия Лай 1 - 1
ХК1 12:30 Сън Пегасус – Йокохама Хонг Конг 2 - 0
ВИЕТ 12:00 ТТ Ханой – Куанг Нам 2 - 2
КАЗХ 12:00 Иртиш Павлодар – Астана 3 - 4
ЛИТ 12:00 Екранас – Шяуляй 3 - 1
РУС 12:00 Том Томск – Криля Советов 2 - 0
УКРР 12:00 Металург Запорожие (21) – Металист Харков (21) 2 - 2
УКРР 12:00 Черноморец Одеса (21) – Днепър (21) 2 - 1
ЧЕХ2 11:15 Баник Соколов – Фридек Мистек 0 - 1
ЧЕХ2 11:15 Тринец – Злин 2 - 2
РУСР 11:00 Кубан Краснодар (21) – ЦСКА Москва (21) 0 - 0
ЯП 11:00 Урава Редс – Кавазаки Фронтале 1 - 0
ЮКОР 10:00 Чоннам Драгънс – Чонбък Моторс 0 - 2
ЯП 10:00 Токио – Серезо Осака 2 - 0
ЯП 10:00 Гамба Осака – Омия Ардиджа 2 - 1
АВЛПЛ 09:30 Сентръл Коуст – Аделаида Юнайтед 1 - 0
ХК1 09:30 Ситизен АА – Саутърн Дистрикт 2 - 1
ЯП 09:00 Кашима Антлърс – Висел Кобе 2 - 3
ЯП 09:00 Кашива Рейсол – Йокохама Ф. Маринос 0 - 0
ЮКОР 08:00 Пусан Ай Парк – Съннам 1 - 0
ЮКОР 08:00 Улсан Хюндай – Сувон Блууингс 2 - 2
ЯП 08:00 Вегалта Сендай – Саган Тосу 0 - 3
ЯП 08:00 Токушима Вортис – Шимизу С-Пулс 0 - 4
NHLPL 05:00 Анахайм Дъкс – Далас Старс 3 - 2
БРАБ 03:50 Понте Прета – Икаса 1 - 1
МЕКК 03:30 Морелия – Крус Асул 5 - 1
NHLPL 02:30 Бостън Брюинс – Детройт Ред Уингс 0 - 1
NHLPL 02:00 Тампа Бей Лайтнинг – Монреал Кънейдиънс 1 - 4
БРАБ 01:30 Сампайо Кореа – Парана 0 - 2
БРАБ 01:30 Вила Нова Гояня – Лювердензе 0 - 0
АРЖБ 01:10 Уракан – Атлетико Тукуман 2 - 0