Прогнози

  • 20 1

 Календар

Юли 2014
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Facebook

Срещи / Тази седмица

ШЛПК 18:00 Актобе - Стяуа Букурещ
ШЛПК 18:30 Карабах - Залцбург
ШЛПК 19:00 Днепър - Копенхаген
ШЛПК 19:00 АЕЛ - Зенит
ШЛПК 19:00 ХИК Хелзинки - АПОЕЛ
ШЛПК 20:00 Грасхопър - Лил
ЕКВ 20:30 Универсидад Католика Кито - Мушук Руна
ИСЛ1 21:00 Гриндавик - БИ/Болунгарвик
ШЛПК 21:00 Стандарт Лиеж - Панатинайкос
ШЛПК 21:00 Фейенорд - Бешикташ
ШЛПК 21:00 Лудогорец - Партизан
ИСЛ1 21:15 ХК - КА
ПЕРАП 21:15 Лос Кайманес - Сесар Вайехо
ШЛПК 21:15 Олборг - Динамо Загреб
ШЛПК 21:30 Марибор - Макаби Тел Авив
ШЛПК 21:45 Легия Варшава - Селтик
ИСЛ2 22:15 Нярдвик - ИР
ИСЛК 22:15 Кефлавик - Викингур Рейкявик
ИСЛ2 22:30 Вьолсунгур - Егир
ИСЛ1 23:00 Лейкнир Рейкявик - КВ
ИСЛ1 23:00 Тротур Рейкявик - Селфос
ИСЛ1 23:00 Викингур Олафсвик - ИА
ИСЛ1 23:00 Тиндастол - Хаукар
ИСЛ2 23:00 КФ - Синдри
ИСЛ2 23:00 Афтурелдинг - Хугин
ИСЛ2 23:00 Далвик/Рейнир - Фьордабигд
ИСЛ2 23:00 Грота - Рейнир
ПЕРАП 23:45 УТК Кахамарка - Хуан Аурих

изминали срещи

КИТ 15:00 Харбин Итън – Гуанджоу Евъргранд ? - ?
КИТ 14:45 Шанхай Шънсин – Шанхай СИПГ ? - ?
КИТ 14:35 Тиендзин Теда – Гуйджоу Рене ? - ?
КИТ 14:35 Ханджоу – Шанхай Шънхуа ? - ?
КИТ 14:30 Пекин Гуоан – Далиен Аербин ? - ?
КИТ 14:30 Шандун Лунън – Дзянсу Шунтиен ? - ?
СИНГ 14:30 Танджонг Пагар – Хоум Юнайтед ? - ?
ЯП2 13:30 Теспакусацу – Гираванц Китакюшу 0 - 0
РУСИ 13:00 Байкал – Том Томск II 2 - 0
ЯП2 13:00 Ависпа Фукуока – Шонан Белмаре 0 - 0
ЯП2 13:00 Мито Холихок – В-Варен Нагазаки 0 - 0
ЯП2 13:00 Гифу – Фагияно Окаяма 2 - 2
ЯП2 13:00 Токио Верди – Киото Санга 1 - 0
ЯП2 13:00 Каталер Тояма – Ехиме 1 - 3
ЯП2 13:00 Джубило Ивата – Каматамаре Сануки 4 - 2
ЯП2 13:00 Мацумото Ямага – Роасо Кумамото 2 - 1
ЯП2 13:00 Ойта Тринита – Точиги 2 - 1
ЯП2 13:00 Консадоле Сапоро – Йокохама 0 - 1
ЯП2 13:00 ДЖЕФ Юнайтед – Монтедио Ямагата 2 - 0
РУСИ 11:30 Якутия – Иртиш Омск 0 - 1
РУСИ 11:00 Смена Комсомолск – Сибир II 0 - 1
ПРС 04:15 Рома – Реал Мадрид 1 - 0
КЛЕ 03:15 Дефенсор Спортинг – Насионал Асунсион 1 - 0
БРАБ 03:00 Португеса ФК – Оесте 0 - 0
ПРС 03:00 Универсидад Католика – Валенсия 1 - 0
ПРС 02:00 Манчестър Юнайтед – Интер 0 - 0
БРАБ 01:00 Наутико – Икаса 1 - 0