Прогнози

  • 20 1

 Календар

Август 2014
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Facebook

Срещи / Тази седмица

ИУЖ 00:00 Андреа Петкович - Каролин Возняцки
USOPN 02:00 Самуел Грот - Роджър Федерер
USOPW 04:00 Мария Шарапова - Сабине Лисицки
РУСР 11:00 ЦСКА Москва (21) - Ростов (21)
ЧЕХ2 11:15 Баник Соколов - Виктория Жижков
ЧЕХ2 11:15 Карвина - Пардубице
ЯП 12:00 Урава Редс - Омия Ардиджа
ЯП 12:00 Гамба Осака - Албирекс Нийгата
ЯП 12:30 Токушима Вортис - Санфрече Хирошима
РУС 13:00 Мордовия Саранск - Торпедо Москва
УКРР 13:00 Говерла (21) - Олимпик Донецк (21)
ЯП 13:00 Кашива Рейсол - Вентфорет Кофу
ЯП 13:00 Вегалта Сендай - Йокохама Ф. Маринос
ЯП 13:00 Кашима Антлърс - Токио
ЯП 13:00 Саган Тосу - Шимизу С-Пулс
ЯП 13:00 Нагоя Грампус - Кавазаки Фронтале
ЯП 13:00 Серезо Осака - Висел Кобе
ГЕР2 14:00 Ерцгебирге Ауе - Фортуна Дюселдорф
ГЕР2 14:00 Карлсруе - Хайденхайм
AНГЧ 14:15 Шефилд Уензди - Нотингам Форест
АНГ 14:45 Бърнли - Манчестър Юнайтед
ГЕР3 15:00 Веен Висбаден - Динамо Дрезден
ГЕР3 15:00 Ян Регенсбург - Енерги Котбус
ГЕР3 15:00 Оснабрюк - Рот-Вайс Ерфурт
ГЕР3 15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Щутгарт II
ГЕР3 15:00 Холщайн Кил - Пройсен Мюнстер
ГЕР3 15:00 Халешер - Борусия Дортмунд II
ГЕР3 15:00 Кемницер - Унтерхахинг
ГЕР3 15:00 Фортуна Кьолн - Дуисбург
ГЕРБ 15:00 Байерут - Зелигенпортен
ГЕРБ 15:00 Нюрнберг II - Аугсбург II
РУСР 15:00 Рубин Казан (21) - Уфа (21)
ФРА2 15:00 Тур - Анже
ИРАН 15:45 Падидех Хорасан - Рах Ахан
ИСЛ1 16:00 Тротур Рейкявик - Тиндастол
РУС 16:00 Амкар Перм - Спартак Москва
РУСР 16:00 Краснодар (21) - Динамо Москва (21)
УКРР 16:00 Карпати Лвов (21) - Металург Запорожие (21)
ГЕР 16:30 Байер Леверкузен - Херта БШК
ГЕР 16:30 Волфсбург - Айнтрахт Франкфурт
ГЕР 16:30 Щутгарт - Кьолн
ГЕР 16:30 Хамбургер ШФ - Падерборн
ГЕР 16:30 Вердер Бремен - Хофенхайм
ИРАН 16:30 Малаван - Естеглал Хузестан
НОР 16:30 Сарпсборг 08 - Од
УЕЛС 16:30 Престатин Таун - Бала Таун
AHГ2 17:00 Шрюсбъри Таун - Лутън Таун
AHГ2 17:00 Плимут Аргайл - Саутенд Юнайтед
AHГ2 17:00 Портсмут - Нюпорт Каунти
AHГ2 17:00 АФК Уимбълдън - Стивънидж
AHГ2 17:00 Йорк Сити - Уикъмб Уондърърс
AHГ2 17:00 Транмиър Роувърс - Моркамб
AHГ2 17:00 Оксфорд Юнайтед - Дагенъм & Редбридж
AHГ2 17:00 Мансфилд Таун - Бъртън Албиън
AHГ2 17:00 Нортхямптън Таун - Екзитър Сити
AHГ2 17:00 Челтнъм Таун - Хартлипул Юнайтед
AHГ2 17:00 Бъри - Акрингтън Стенли
AHГ2 17:00 Кембридж Юнайтед - Карлайл Юнайтед
AНГЧ 17:00 Мидълзбро - Рединг
AНГЧ 17:00 Лийдс Юнайтед - Болтън Уондърърс
AНГЧ 17:00 Милуол - Блекпул
AНГЧ 17:00 Дарби Каунти - Ипсуич Таун
AНГЧ 17:00 Брайтън & Хоув Албиън - Чарлтън Атлетик
AНГЧ 17:00 Фулъм - Кардиф Сити
AНГЧ 17:00 Норич Сити - АФК Борнемут
AНГЧ 17:00 Родъръм Юнайтед - Брентфорд
AНГЧ 17:00 Уотфорд - Хъдърсфийлд Таун
AНГЧ 17:00 Уигън Атлетик - Бирмингам Сити
AНГЧ 17:00 Уулвърхямптън Уондърърс - Блекбърн Роувърс
АНГ 17:00 Уест Хям Юнайтед - Саутхямптън
АНГ 17:00 Суонзи Сити - УБА
АНГ 17:00 Нюкасъл Юнайтед - Кристъл Палас
АНГ 17:00 Манчестър Сити - Стоук Сити
АНГ 17:00 КПР - Съндърланд
АНГ1 17:00 Скънторп Юнайтед - Уолсол
АНГ1 17:00 Суиндън Таун - Ковънтри Сити
АНГ1 17:00 Колчестър Юнайтед - Питърбъро Юнайтед
АНГ1 17:00 Рочдейл - Брадфорд Сити
АНГ1 17:00 Милтън Кийнс Донс - Кроули Таун
АНГ1 17:00 Йоувил Таун - Барнзли
АНГ1 17:00 Престън Норт Енд - Шефилд Юнайтед
АНГ1 17:00 Флийтууд Таун - Лейтън Ориент
АНГ1 17:00 Донкастър Роувърс - Олдъм Атлетик
АНГ1 17:00 Порт Вейл - Честърфийлд
АНГ1 17:00 Джилингам - Крю Александра
ИСЛ1 17:00 ИА - БИ/Болунгарвик
КОНФ 17:00 Довър Атлетик - Кидърминстър Хариърс
КОНФ 17:00 Гейтсхед - Честър
КОНФ 17:00 Линкълн Сити - Торки Юнайтед
КОНФ 17:00 Рексъм - Уокинг
КОНФ 17:00 Алфретън Таун - Брейнтрий Таун
КОНФ 17:00 Бристол Роувърс - Халифакс Таун
КОНФ 17:00 Дартфорд - АФК Телфорд Юнайтед
КОНФ 17:00 Макълсфилд Таун - Ийстлий
КОНФ 17:00 Нънийтън Таун - Олтринкам
КОНФ 17:00 Саутпорт - Барнет
КОНФ 17:00 Уелинг Юнайтед - Форест Грийн Роувърс
КОНФ 17:00 Олдършот Таун - Гримзби Таун
СИРЛ 17:00 Крусейдърс - Гленторан
СИРЛ 17:00 Дънганън Суифтс - Линфилд
СИРЛ 17:00 Балинамалард Юнайтед - Клифтънвил
СИРЛ 17:00 Институт - Уорънпойнт Таун
СЛВК 17:00 Подбрезова - Злате Моравце
УКР 17:00 Говерла - Олимпик Донецк
УКРР 17:00 Заря Луганск (21) - Волин Луцк (21)
УКРР 17:00 Днепър (21) - Ворскла (21)
ШВЕ 17:00 Йефле - Отвидаберг
ШВЕ 17:00 Хекен - Мелбю
ШВЕ1 17:00 Сириус - Ландскрона
ШВЕ1 17:00 Дегерфорш - Енгелхолм
ШВЕ1 17:00 Варберг - Йостерсундс
ШОТ 17:00 Хамилтън Академикъл - Рос Каунти
ШОТ 17:00 Абърдийн - Партик Тисъл
ШОТ 17:00 Сейнт Мирън - Дънди Юнайтед
ШОТ 17:00 Мъдъруел - Сейнт Джонстън
ШОТ 17:00 Инвърнес КТ - Килмарнък
ШОТ1 17:00 Алоа Атлетик - Хибърниън
ШОТ1 17:00 Каудънбийт - Рейт Роувърс
ШОТ1 17:00 Дъмбартън - Ливингстън
ШОТ1 17:00 Рейнджърс - Куин ъф дъ Саут
ШОТ1 17:00 Харт ъф Мидлотиън - Фолкърк
ШОТ2 17:00 Брихин Сити - Питърхед
ШОТ2 17:00 Стенхаусмюър - Еър Юнайтед
ШОТ2 17:00 Странрар - Дънфърмлин Атлетик
ШОТ2 17:00 Форфар Атлетик - Грийнок Мортън
ШОТ2 17:00 Еърдриониънс - Стърлинг Албиън
ШОТ3 17:00 Ийст Файв - Ийст Стърлингшър
ШОТ3 17:00 Клайд - Берик Рейнджърс
ШОТ3 17:00 Албиън Роувърс - Куинс Парк
ШОТ3 17:00 Анан Атлетик - Елгин Сити
ШОТ3 17:00 Арброут - Монтроуз
БЪЛ 17:30 Славия - Литекс
ИРАН 17:30 Саба Кум - Персеполис
БЪЛ 18:00 Марек - Локомотив София
БЪЛ 18:00 Хасково - Ботев Пловдив
СЛВН 18:00 Целе - Олимпия Любляна
ФРА 18:00 Монако - Лил
ЧЕХ 18:00 Словачко - Прибрам
ЧЕХ 18:00 Слован Либерец - Баник Острава
ЧЕХ 18:00 Бохемианс 1905 - Храдец Кралове
ЧЕХ2 18:00 Фридек Мистек - Колин
РУМ 18:30 Динамо Букурещ - Брашов
СЛВК 18:30 Ружомберок - Кошице
СЛВК 18:30 Тренчин - Спартак Миява
ШВЦР 18:45 Тюн - Сион
БEЛ 19:00 КВ Остенде - Генк
ИТА 19:00 Киево - Ювентус
ЛЮКС 19:00 Гревенмахер - Етцела Eтцелбрюк
НОР 19:00 Олесун - Стрьомсгодсе
РУС 19:00 Арсенал Тула - Кубан Краснодар
ЧЕХ2 19:00 Опава - Сигма Оломоуц
ГЪР 19:15 Пантракикос - ПАС Янина
ГЪР 19:15 Калонис - Ерготелис
АНГ 19:30 Евертън - Челси
ГЕР 19:30 Шалке 04 - Байерн Мюнхен
УКР 19:30 Динамо Киев - Черноморец Одеса
ХОЛ 19:30 Камбур - АДО Ден Хааг
БЪЛ 20:00 Локомотив Пловдив - ЦСКА
ИСП 20:00 Атлетик Клуб - Леванте
ИСП 20:00 Кордоба - Селта де Виго
ИСП2 20:00 Барселона II - Сабадел
ИСП2 20:00 Луго - Реал Валядолид
ИСП2 20:00 Реал Сарагоса - Осасуна
ПОР 20:00 Белененсеш - Витория Гимараеш
ХОЛ 20:45 Дордрехт - АЗ
ХОЛ 20:45 Екселсиор - Хераклес
БEЛ 21:00 Вестерло - Зулте Варегем
БEЛ 21:00 Мускрон-Перювелс - Серкъл Брюж
БEЛ 21:00 Ваасланд-Беверен - Лиерс
БЕЛ2 21:00 Сересиен - Уайт Стар Брюксел
БЕЛ2 21:00 Ломел Юнайтед - СФ Руселаре
БЕЛ2 21:00 Екселсиор Виртон - Хaйст
БЕЛ2 21:00 Тюбиз - Синт Тройден
БЕЛ2 21:00 Монс - Патро Ейсден
БЕЛ2 21:00 Геел - Волуве-Завентем
НОР 21:00 Бодьо Глимт - Волеренга
РУМ 21:00 Виторул - Стяуа Букурещ
СЛВН 21:00 Домжале - Марибор
СЛВН 21:00 НД Горица - Рудар Велене
ФРА 21:00 Тулуза - Евиан ТГ
ФРА 21:00 Лориен - Гингам
ФРА 21:00 Нант - Монпелие
ФРА 21:00 Каен - Рен
ФРА 21:00 Ланс - Реймс
ШВЦР 21:00 Люцерн - Аарау
ЧЕХ 21:15 Млада Болеслав - Славия Прага
ГЪР 21:30 Панайтоликос - Олимпиакос Пирея
ИТАБ 21:30 Варезе - Специя
ИТАБ 21:30 Катания - Виртус Ланчано
ИТАБ 21:30 Авелино - Про Верчели
ИТАБ 21:30 Ливорно - Карпи
ИТАБ 21:30 Виртус Ентела - Бари 1908
ИТАБ 21:30 Пескара - Трапани
ИТАБ 21:30 Кротоне - Тернана
ИТАБ 21:30 Фрозиноне - Бреша
ИРЛ1 21:45 Коб Рамблърс - Уексфорд Ютс
ИТА 21:45 Рома - Фиорентина
ХОЛ 21:45 Хееренвеен - Утрехт
ИСП 22:00 Атлетико Мадрид - Ейбар
ИСП2 22:00 Алкоркон - Херона
ХЪРВ 22:00 Славен Копривница - Локомотива Загреб
ПОР 22:30 Спортинг Брага - Ещорил