Прогнози

  • 20 1

 Календар

Октомври 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Facebook

Срещи / Тази седмица

CO 11:40 Пабло Куевас - Анди Мъри
COW 11:40 Ализе Корне - Саманта Стосър
CO 13:40 Марин Чилич - Жоао Соуса
АЗР 14:00 Баку - Симург
РУСЖ 14:00 Кубаночка (Ж) - Мордовочка (Ж)
УЗБЕ 14:00 Нефтчи Фергана - Согдияна
УЗБЕ 14:00 Динамо Самарканд - Алмалик
СИНШГ 14:30 Хоум Юнайтед - Тампинес Роувърс
COW 14:40 Серина Уилямс - Луси Шафарова
УКРР 15:00 Волин Луцк (21) - Ворскла (21)
ИРАН 15:15 Гостареш Фолад - Падидех Хорасан
ОМАН 15:30 Сохар - Сур
БЮЗ 16:00 Германея - Оборище
БЮЗ 16:00 Витоша Бистрица - Конелиано Герман
БЮЗ 16:00 Чепинец - Балкан Варвара
БЮЗ 16:00 Беласица - Вихрен
БЮЗ 16:00 Места - Рилски спортист
БЮЗ 16:00 Струмска слава - Сливнишки герой
БЮЗ 16:00 Миньор Перник - Спортист Своге
БЮЗ 16:00 Пирин Гоце Делчев - Велбъжд
ЕГИП 16:00 Насър - Харас Ел Ходоод
УЗБЕ 16:00 Бухоро - Къзълкум
УЗБЕ 16:00 Навбахор - Пахтакор
ОМАН 16:15 Ал Оруба - Ал Нахда
ИРАН 16:40 Нафт Техеран - Зоб Ахан
ИРАН 16:50 Естеглал Хузестан - Рах Ахан
ГЕРЖ 17:00 Байер Леверкузен (Ж) - Байерн Мюнхен (Ж)
ОМАН 17:15 Бушер - Ал Сувая
КАТ 17:30 Ал Шамал - Ал Ахли Доха
КАТ 17:30 Ал Джаиш Доха - Ал Сайлия
ИРАН 18:00 Естеглал - Малаван
ЛЕ5 18:00 Динамо Москва - ПСВ
МЛГ 18:00 Андерлехт (19) - Борусия Дортмунд (19)
БАХР 18:15 Манама - Ал Хад
БАХР 18:15 Ийст Рифа - Бусайтийн
ЕГИП 18:15 Ел Раджа - Ал Ахли Кайро
ОМАН 18:30 Ал Сееб - Ал Мусанах
ЛЕ8 19:00 Краснодар - Евертън
ПЕРКЛ 19:00 Сиенсиано - Универсидад Сан Мартин
КАТ 19:45 Лехвия - Ал Сад
КАТ 19:45 Ум Салал - Ал Вакрах
ГЕРБ 20:00 Аугсбург II - Швайнфурт
ЛЕ10 20:00 Олборг - Рио Аве
ЛЕ10 20:00 Динамо Киев - Стяуа Букурещ
ЛЕ11 20:00 Динамо Минск - Фиорентина
ЛЕ11 20:00 Гингам - ПАОК
ЛЕ12 20:00 Трабзонспор - Легия Варшава
ЛЕ12 20:00 Локерен - Металист
ЛЕ7 20:00 Риека - Севиля
ЛЕ7 20:00 Фейенорд - Стандарт Лиеж
ЛЕ8 20:00 Волфсбург - Лил
ЛЕ9 20:00 Слован Братислава - Наполи
ЛЕ9 20:00 Спарта Прага - Йънг Бойс
БАХР 20:30 Бахрейн СК - Мухарак
ГЕРБ 20:30 Айнтрахт Бамберг - Вюрцбургер Кикерс
ЕГИП 20:30 Вади Дегла - Ел Шорта
ПЕРКЛ 21:15 Спорт Уанкайо - Хуан Аурих
БОЛА 22:00 Боливар - Университарио Кобия
ЛЕ1 22:05 Виляреал - Аполон Лимасол
ЛЕ1 22:05 Цюрих - Борусия Мьонхенгладбах
ЛЕ2 22:05 ХИК Хелзинки - Клуб Брюж
ЛЕ2 22:05 Торино - Копенхаген
ЛЕ3 22:05 Астерас Триполис - Партизан
ЛЕ3 22:05 Тотнъм - Бешикташ
ЛЕ4 22:05 Астра - Залцбург
ЛЕ4 22:05 Селтик - Динамо Загреб
ЛЕ5 22:05 Ещорил - Панатинайкос
ЛЕ6 22:05 Интер - Карабах
ЛЕ6 22:05 Сент Етиен - Днепър Днепропетровск
ПЕРКЛ 23:45 УТК Кахамарка - Мелгар

изминали срещи

CO 09:40 Пабло Андухар – Григор Димитров ? - ?
CO 09:40 Петер Гойовчик – Рафаел Надал ? - ?
COW 09:40 Сабине Лисицки – Ана Иванович 0 - 2
ХК1 09:30 Вонг Тай Син – Ийстърн АА ? - ?
CO 07:40 Ернест Гулбис – Мартин Клижан 0 - 2
CO 07:40 Виктор Троицки – Томас Бердих 0 - 2
COW 07:40 Анджелик Кербер – Светлана Кузнецова 1 - 2
COW 07:40 Андреа Петкович – Симона Халеп 1 - 2
COW 07:40 Екатерина Макарова – Роберта Винчи 1 - 2
МЕК 05:45 Тихуана – Крус Асул 0 - 0
ГВАТА 05:00 Комуникасьонес – Антигуа ГФК 3 - 0
ГВАТА 05:00 Депортиво Петапа – Коатепек 1 - 0
КОРИ 05:00 Депортиво Саприса – Алауеленсе 0 - 2
МЕК 05:00 Чяпас – Универсидад Гуадалахара 1 - 1
БРАК 04:00 Коринтианс – Атлетико Минейро 2 - 0
БРАК 04:00 Америка Натал – Фламенго 0 - 1
ЕСАЛА 04:00 Драгон – Алианса Сан Салвадор 0 - 0
ЕСАЛА 04:00 Атлетико Марте – Агуила 0 - 0
ЕСАЛА 04:00 ФАС – УЕС 2 - 2
КСУДЕ 04:00 Атлетико Насионал – Витория 2 - 2
КСУДЕ 04:00 Емелек – Гояс 1 - 0
МЕК 04:00 Морелия – Пачука 0 - 1
МЕК 04:00 Америка – Веракрус 2 - 0
ХОНДА 04:00 Реал Еспаня – Виктория Ла Сейба 3 - 2
ХОНДА 04:00 Платенсе – Маратон 0 - 0
ХОНДА 04:00 Мотагуа – Парилас Уан 1 - 1
ЕКВ2 03:15 Индепендиенте дел Вале – Депортиво Кито 2 - 0
ЕКВ2 03:15 Ел Насионал – ЛДУ Кито 0 - 0
БОЛА 03:00 Сан Хосе – Ориенте Петролеро 3 - 0
ЕКВ2 03:00 Манта – Барселона Гуаякил 2 - 4
ЕКВ2 03:00 Олмедо – Депортиво Куенка 2 - 2
ЕСАЛА 03:00 Санта Текла – Исидро Метапан 2 - 2
МЕК 03:00 Пуебла – Пумас УНАМ 1 - 2
ПАРК 02:40 Генерал Диас – Олимпия Асунсион 1 - 1
ПАРК 02:10 Либертад – Насионал Асунсион 0 - 0
БРАК 01:30 Ботафого – Сантос Сао Пауло 2 - 3
БРАК 01:30 Крузейро – АБЦ 1 - 0
КСУДЕ 01:30 Бая – Сесар Вайехо 2 - 0
ПАРК 01:00 Депортиво Капията – Спортиво Лукеньо 1 - 3
ПАРК 00:30 Клуб Гуарани – 3 февруари 2 - 3
АРЖ 00:00 Сан Лоренсо – Олимпо 2 - 0
ЕКВ2 00:00 Мушук Руна – Универсидад Католика Кито 2 - 0
ЕСАЛА 00:00 Пасакуина – Ювентуд Индепендиенте 1 - 1
ХОНДА 00:00 Реал Сосиедад Токоа – Олимпия Тегусигалпа 2 - 0