Прогнози

  • 20 1

 Календар

Октомври 2014
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Facebook

Срещи / Тази седмица

АВЛМ 10:00 Бризбейн Роар (21) - Аделаида Юнайтед (21)
ЧЕХ2 11:15 Пардубице - Таборско
ЧЕХ2 11:15 Виктория Жижков - Усти над Лабем
ЧЕХ2 11:15 Баник Соколов - Баник Мост
ЧЕХ2 11:15 Карвина - Опава
АВЛ 11:30 Мелбърн Виктори - Мелбърн Сити
ИТАПБ 12:00 Каляри Примавера - Пескара Примавера
ИТАПБ 12:00 Интернационале Примавера - Киево Верона Примавера
ИТАПВ 12:00 Катания Примавера - Наполи (19)
КАЗГИ 12:00 Иртиш Павлодар - Тобол
ИТАПВ 12:30 Лацио Примавера - Латина Примавера
ЕСТ 13:00 Силамяе Калев - Пайде
ЕСТ 13:00 Локомотив Йъхви - Тамека
ЕСТ 13:00 Талина Калев - Номе Калю
ИТАПВ 13:00 Авелино Примавера - Палермо Примавера
РУС 13:00 Амкар Перм - Ростов
ГЕРБ 13:30 Аугсбург II - Инголщат II
АРМЕ 13:40 Бананц - Мика
БЛРГИ 14:00 Динамо Брест - Слутск
БЛРГИ 14:00 Белшина - Минск
ГЕР2 14:00 Кайзерслаутерн - Фортуна Дюселдорф
ГЕР2 14:00 Санкт Паули - Карлсруе
ГРУ 14:00 Самтредия - Зугдиди
ГРУ 14:00 Гурия - Динамо Батуми
ГРУ 14:00 Шукура - Дила
ГРУ 14:00 Металург Рустави - Колхети Поти
ДАНИ 14:00 ХИК - Хелсингер
КАЗГИ 14:00 Атърау - Тараз
ЛАТ 14:00 Сконто - Вентспилс
ЛАТ 14:00 Йелгава - Юрмала
ТУР1 14:00 Буджаспор - Аданаспор
ФИН 14:00 Мариехамн - ТПС
ФИН 14:00 Лахти - Хонка
ФИН 14:00 Интер Турку - Яро
ФИН 14:00 КуПС - ВПС
ФИН 14:00 СДЖК - МИПА
AНГЧ 14:15 Милуол - Кардиф Сити
БЮИ 14:30 Розова долина - Димитровград
БЮИ 14:30 Миньор Раднево - Евроколеж
БЮИ 14:30 Левски Карлово - Спартак Пловдив
БЮИ 14:30 Поморие - Несебър
БЮИ 14:30 Тунджа Ямбол - Гигант Съединение
БЮИ 14:30 Свиленград - Стара Загора
ГЕРСЗ 14:30 Будиса Баутцен - Магдебург
ГЕРСЗ 14:30 Германия Халберщат - Бабелсберг
ДАНЗ 14:30 Кьелеруп - Сидвест
НЛПИ 14:30 Люис - Метрополитън Полис
АНГ 14:45 Уест Хям Юнайтед - Манчестър Сити
AЛБ 15:00 Скендербеу Корча - Влазня Шкодра
AЛБ 15:00 Кукъс - Фламуртари Вльора
АЗР 15:00 АЗАЛ - Баку
БЪЛЖЛ 15:00 Олимпия София (Ж) - Оборище (Ж)
ГЕР3 15:00 Дуисбург - Динамо Дрезден
ГЕР3 15:00 Унтерхахинг - Щутгарт II
ГЕР3 15:00 Щутгартер Кикерс - Енерги Котбус
ГЕР3 15:00 Кемницер - Холщайн Кил
ГЕР3 15:00 Оснабрюк - Зоненхоф Гроссашпах
ГЕР3 15:00 Халешер - Веен Висбаден
ГЕРБ 15:00 Нюрнберг II - Байерн Мюнхен II
ГЕРБ 15:00 Хаймщетен - Гаршинг
ГЕРБ 15:00 1860 Мюнхен II - Илертисен
ГЕРБ 15:00 Шалдинг-Хайнинг - Меминген
ГЕРРЗ 15:00 Юрдинген - Хенеф 05
ГЕРРЗ 15:00 Бохум II - Борусия Мьонхенгладбах II
ГЕРРЗ 15:00 Кьолн II - Верл
ГЕРРЗ 15:00 Фортуна Дюселдорф II - Шпортфройнде Зиген
ГЕРРС 15:00 Волфсбург II - ЛШК Ханза
ГЕРРЮ 15:00 Саарбрюкен - Пирмасенс
ГЕРРЮ 15:00 Валдхоф Манхайм - Некарелц
ГЕРРЮ 15:00 Цвайбрюкен - Фрайбург II
ГЕРРЮ 15:00 Баунатал - Астория Валдорф
ГЪР 15:00 ПАС Янина - Калонис
ДАНЗ 15:00 Брабранд - Ямербугт
ПОЛ1 15:00 Битовия Битов - Медж Легница
СЛВК 15:00 Спартак Търнава - Тренчин
СЛВК 15:00 Кошице - ДАК
УНГ 15:00 Пушкаш - МТК
ФРА2 15:00 Троа - Дижон
АРМЕ 15:10 Арарат - Улис
ИC1А 15:30 Порденоне - Павия
ИC1Б 15:30 Л'Акуила - Пиза
ИC1В 15:30 Нуова Козенца - Юве Стабия
МАК 15:30 Ренова - Силекс
ЧЕХ2 15:30 Фридек Мистек - Зноймо
ЧЕХ2 15:30 Колин - Влашим
АЗР 16:00 Симург - Араз
БСИ 16:00 Черноморец Балчик - Дунав 2010
БЪЛ 16:00 Левски - ЦСКА
ГЪРС 16:00 Закинтос - Айгинякос
ГЪРС 16:00 Етникос Газорос - Фокикос
ГЪРС 16:00 Тирнавос - Ираклис
ГЪРЮ 16:00 Епископи - Панахайки
ГЪРЮ 16:00 Фостирас - Ахарнайкос
ДАНЗ 16:00 Мариенлист - Сковбакен
ДАНЗ 16:00 Несби - Одер
ДАНИ 16:00 Фрем - Херлев
ДАНИ 16:00 Рисхьой - Сьолерьод Ведбак
ЕСТ 16:00 Транс - Флора
ИC1А 16:00 Мантова - Монца
ИC1Б 16:00 Про Пиаченца - Савона
ИC1В 16:00 Иския - Паганезе
ИТА 16:00 Емполи - Каляри
ИТАБ 16:00 Про Верчели - Перуджа
ИТАБ 16:00 Пескара - Карпи
ИТАБ 16:00 Ливорно - Специя
ИТАБ 16:00 Виртус Ентела - Фрозиноне
ИТАБ 16:00 Кротоне - Читадела
ИТАБ 16:00 Катания - Виченца
ИТАБ 16:00 Авелино - Виртус Ланчано
ИТАБ 16:00 Варезе - Бари 1908
ИТАБ 16:00 Латина - Бреша
ИТАПА 16:00 Торино Примавера - Модена Примавера
ИТАПА 16:00 Болоня Примавера - Сампдория Примавера
ИТАПА 16:00 Карпи Примавера - Специя Примавера
ИТАПА 16:00 Дженоа Примавера - Парма Примавера
ИТАПБ 16:00 Аталанта Примавера - Читадела Примавера
ИТАПБ 16:00 Чезена Примавера - Удинезе Примавера
ИТАПБ 16:00 Верона Примавера - Милан Примавера
ИТАПБ 16:00 Виртус Ланчано Примавера - Перуджа Примавера
ИТАПБ 16:00 Сасуоло Примавера - Бреша Примавера
ИТАПВ 16:00 Емполи Примавера - Ливорно Примавера
ИТАПВ 16:00 Фрозиноне Примавера - Рома Примавера
ИТАПВ 16:00 Бари Примавера - Кротоне Примавера
МАР 16:00 Кенитра АК - Шабаб Атлас Кенифра
ПОЛ1 16:00 Олимпия Груджьондз - Сандеця Нови Сонч
РУС 16:00 Торпедо Москва - Кубан Краснодар
ТУР 16:00 Сивасспор - Ризеспор
ТУР1 16:00 Денизлиспор - Болуспор
ТУР1 16:00 Гиресунспор - Аланияспор
ФАРО 16:00 АБ - Скала
ФАРО 16:00 НСИ - ИФ
ФАРО 16:00 ЕБ/Стреймур - КИ
ФАРО 16:00 Викингур Гота - Б68
ФАРО 16:00 Б36 - ХБ
ХЪРВ 16:00 Истра 1961 - Славен Копривница
ГЕР 16:30 Хофенхайм - Падерборн
ГЕР 16:30 Херта БШК - Хамбургер ШФ
ГЕР 16:30 Борусия Дортмунд - Хановер 96
ГЕР 16:30 Аугсбург - Фрайбург
ГЕР 16:30 Айнтрахт Франкфурт - Щутгарт
ГЕРРЗ 16:30 Алемания Аахен - Шалке 04 II
ИНДСЛ 16:30 Делхи Динамос - Ченаин
НОР 16:30 Хаугесун - Стрьомсгодсе
УЕЛС 16:30 Нютаун - Дъ Ню Сейнтс
УЕЛС 16:30 Порт Толбът Таун - Рил
УЕЛС 16:30 Престатин Таун - Кармартън Таун
AHГ2 17:00 Лутън Таун - Нортхямптън Таун
AHГ2 17:00 Плимут Аргайл - Челтнъм Таун
AHГ2 17:00 Шрюсбъри Таун - Портсмут
AHГ2 17:00 Нюпорт Каунти - Акрингтън Стенли
AHГ2 17:00 Йорк Сити - Мансфилд Таун
AHГ2 17:00 Кембридж Юнайтед - Хартлипул Юнайтед
AHГ2 17:00 АФК Уимбълдън - Транмиър Роувърс
AHГ2 17:00 Уикъмб Уондърърс - Дагенъм & Редбридж
AHГ2 17:00 Саутенд Юнайтед - Бъри
AHГ2 17:00 Карлайл Юнайтед - Оксфорд Юнайтед
AHГ2 17:00 Стивънидж - Бъртън Албиън
AНГЧ 17:00 Дарби Каунти - Уигън Атлетик
AНГЧ 17:00 Шефилд Уензди - Норич Сити
AНГЧ 17:00 Болтън Уондърърс - Брентфорд
AНГЧ 17:00 Бирмингам Сити - АФК Борнемут
AНГЧ 17:00 Рединг - Блекпул
AНГЧ 17:00 Брайтън & Хоув Албиън - Родъръм Юнайтед
AНГЧ 17:00 Лийдс Юнайтед - Уулвърхямптън Уондърърс
AНГЧ 17:00 Нотингам Форест - Блекбърн Роувърс
AНГЧ 17:00 Ипсуич Таун - Хъдърсфийлд Таун
AНГЧ 17:00 Мидълзбро - Уотфорд
АВС 17:00 Щурм Грац - Рапид Виена
АНГ 17:00 Саутхямптън - Стоук Сити
АНГ 17:00 Съндърланд - Арсенал
АНГ 17:00 УБА - Кристъл Палас
АНГ 17:00 Ливърпул - Хъл Сити
АНГ1 17:00 Олдъм Атлетик - Брадфорд Сити
АНГ1 17:00 Донкастър Роувърс - Милтън Кийнс Донс
АНГ1 17:00 Уолсол - Честърфийлд
АНГ1 17:00 Барнзли - Бристол Сити
АНГ1 17:00 Ковънтри Сити - Питърбъро Юнайтед
АНГ1 17:00 Крю Александра - Шефилд Юнайтед
АНГ1 17:00 Йоувил Таун - Рочдейл
АНГ1 17:00 Джилингам - Кроули Таун
АНГ1 17:00 Скънторп Юнайтед - Нотс Каунти
АНГ1 17:00 Престън Норт Енд - Флийтууд Таун
АНГ1 17:00 Суиндън Таун - Колчестър Юнайтед
АНГ1 17:00 Порт Вейл - Лейтън Ориент
ГЪРЮ 17:00 Ираклис Псахна - АОТ Алимос
ИC1А 17:00 ДЖАНА Ермино - Реал Виченца ВС
ИC1Б 17:00 Гросето - СПАЛ
ИC1В 17:00 Мелфи - Месина
ИЗР 17:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Беер Шева
ИСП 17:00 Алмерия - Атлетик Клуб
ИТАПА 17:00 Виртус Ентела Примавера - Трапани Примавера
КОНС 17:00 Гейнзбро Тринити - Бостън Юнайтед
КОНС 17:00 Харогейт Таун - Бракли Таун
КОНС 17:00 Хайд - Уорчестър Сити
КОНС 17:00 Оксфорд Сити - Хеднесфорд Таун
КОНС 17:00 Чорли - Лиймингтън
КОНС 17:00 Стокпорт Каунти - Филди
КОНС 17:00 Тамуърт - Лоустофт Таун
КОНС 17:00 Брадфорд Парк Авеню - Норт Ферби Юнайтед
КОНС 17:00 Колуин Бей - Бароу
КОНС 17:00 Гайзли - Сълихъл Муурс
КОНС 17:00 Глочестър Сити - Стейлбридж Селтик
НЛПИ 17:00 Бъри Таун - Тонбридж Ейнджълс
НЛПИ 17:00 Уингейт & Финчли - ВКД Атлетик
НЛПИ 17:00 АФК Хорнчърч - Енфилд Таун
НЛПИ 17:00 Билерикей Таун - Пийсхевън & Телскомб
НЛПИ 17:00 Дълуич Хамлет - Хендън
НЛПИ 17:00 Маргейт - Лидърхед
НЛПИ 17:00 Лейстън - Богнор Реджис Таун
НЛПС 17:00 Аштън Юнайтед - Илкестън
НЛПС 17:00 Уитби Таун - Нантуич Таун
НЛПС 17:00 Уитън Албиън - Грантхям Таун
НЛПС 17:00 Марин - Рамсботъм Юнайтед
НЛПС 17:00 Сторбридж - Фрикли Атлетик
НЛПС 17:00 Бъкстън - Хейлзуен Таун
НЛПС 17:00 Юнайтед ъф Манчестър - Ръшхол Олимпик
НЛПС 17:00 Стамфорд - Скелмърсдейл Юнайтед
НЛПС 17:00 Уъркингтън - Матлок Таун
НЛПС 17:00 Белпър Таун - Кързън Аштън
НЛПЮ 17:00 Бърнхям - Дънстейбл Таун
НЛПЮ 17:00 Арлесей Таун - Чипънхям Таун
НЛПЮ 17:00 Хистън - Хънгърфорд Таун
НЛПЮ 17:00 Паултън Роувърс - Пул Таун
НЛПЮ 17:00 Реддич Юнайтед - Чесхям Юнайтед
НЛПЮ 17:00 Труро Сити - Кембридж Сити
НЛПЮ 17:00 Корби Таун - Сайрънчестър Таун
НЛПЮ 17:00 Банбъри Юнайтед - Слоу Таун
НЛПЮ 17:00 Бидефорд - Хитчин Таун
НЛПЮ 17:00 Биглъсуейд Таун - Фром Таун
ПОЛ1 17:00 Вигри Сувалки - Нечеча
РУМ 17:00 Чехлаул Пятра Нямц - КСМС Яши
РУМ 17:00 Търгу Муреш - Стяуа Букурещ
РУМ 17:00 Университатея Клуж - Виторул
РУМ 17:00 Динамо Букурещ - Пандури Търгу Жиу
РУМ 17:00 Конкордия Кяжна - ЧФР Клуж
РУМ 17:00 Ботошани - Рапид Букурещ
РУМ 17:00 Астра - Петролул Плоещ
УНГ 17:00 Кечкемет ТЕ - Хонвед
ШОТ 17:00 Инвърнес КТ - Дънди Юнайтед
ШОТ 17:00 Дънди - Хамилтън Академикъл
ШОТ 17:00 Партик Тисъл - Сейнт Джонстън
ШОТ 17:00 Сейнт Мирън - Рос Каунти
ГЪР 17:15 Левадиакос - Паниониос
ГЕРБ 18:00 Бухбах - Айнтрахт Бамберг
ДАН 18:00 Сьонерюск - Мидтиланд
ИC1А 18:00 Арецо - Фералпи Сало
ИC1Б 18:00 Реджиана - Тутокуойо
ИC1В 18:00 Савоя - Мартина Франка
МАР 18:00 Видад Казабланка - Шабаб Риф Хосейма
ПОЛ1 18:00 Катовице - Долчан Зомбки
ПОР 18:00 Морейрензе - Жил Висенте
ПОР 18:00 Боависта - Пасош де Ферейра
РУСР 18:00 Зенит Санкт Петербург (21) - Мордовия Саранск (21)
СЛВК 18:00 Спартак Миява - Жилина
ФРА 18:00 Пари Сен Жермен - Бордо
ЧЕХ 18:00 Храдец Кралове - Дукла Прага
ЧЕХ 18:00 Прибрам - Баник Острава
ЧЕХ 18:00 Яблонец - Теплице
ГИБ 18:30 Британия XI - Линкс
СЛВК 18:30 Сеница - Злате Моравце
ТУР1 18:30 Манисаспор - Кършияка
ЧИЛИА 18:30 Универсидад де Консепсион - Кобресал
ПОЛ1 18:45 Заглембе Любин - Арка Гдиня
БEЛ 19:00 Ваасланд-Беверен - Генк
БЕЛ2 19:00 Екселсиор Виртон - Ендрахт Аалст
БЪЛ 19:00 Лудогорец - Черно море
ИСП 19:00 Реал Мадрид - Барселона
ИТА 19:00 Парма - Сасуоло
ПОЛ1 19:00 Висла Плок - Флота Швиноуйшче
ТУР 19:00 Фенербахче - Генчлербирлиги
ТУР 19:00 Балъкесирспор - Бурсаспор
УНГ 19:00 Печ МФК - Папа
УНГ 19:00 Дьошгьор - Дунауварош-Палхалмай
ЧЕХ2 19:00 Злин - Сигма Оломоуц
АВС 19:30 Волфсбергер АК - Райндорф Алтах
АВС 19:30 Аустрия Виена - Винер Нойщат
АВС 19:30 Адмира - Рийд
АНГ 19:30 Суонзи Сити - Лестър Сити
ГЕР 19:30 Байер Леверкузен - Шалке 04
ГЪР 19:30 Атромитос - Ерготелис
ИЗР 19:30 Макаби Нетаня - Бней Сахнин
ИЗР 19:30 Ирони Кирят Шмона - Апоел Хайфа
ИЗР 19:30 Ашдод - Апоел Петах Тиква
ИЗР 19:30 Макаби Хайфа - Апоел Раанана
ХОЛ 19:30 Витес - НАК Бреда
ХЪРВ 20:00 Хайдук Сплит - Локомотива Загреб
ГИБ 20:30 Колидж Юроп - Манчестър Юнайтед Гибралтар
ИC1А 20:30 Албинолефе - Алесандрия
ИC1В 20:30 Барлета - Матера
ХОЛ 20:45 АЗ - Грьонинген
ХОЛ 20:45 Хераклес - Вилем II
АРЖ 21:00 Индепендиенте - Тигре
АРЖГА 21:00 Архентинос Хуниорс - Нуева Чикаго
БEЛ 21:00 Зулте Варегем - Серкъл Брюж
БEЛ 21:00 Спортинг Шарлероа - КВ Остенде
БEЛ 21:00 Вестерло - Кортрийк
БЕЛ2 21:00 Патро Ейсден - Синт Тройден
БЕЛ2 21:00 Хaйст - АШ Ойпен
БЕЛ2 21:00 Ломел Юнайтед - Расинг Мехелен
БЕЛ2 21:00 Сересиен - Тюбиз
БЕЛ2 21:00 Геел - Десел Спорт
ИСП 21:00 Валенсия - Елче
МАР 21:00 Хасания Агадир - Раджа Казабланка
УНГ 21:00 Пакш СЕ - Видеотон
ФРА 21:00 Каен - Лориен
ФРА 21:00 Бастия - Монако
ФРА 21:00 Евиан ТГ - Нант
ФРА 21:00 Реймс - Монпелие
ЧЕХ 21:15 Словачко - Виктория Пилзен
БРА 21:20 Фигейренсе - Крузейро
БРА 21:20 Флуминенсе - Атлетико ПР
БРА 21:20 Палмейрас - Коринтианс
БРАБ 21:20 Брагантино - Боа
БРАБ 21:20 Вашку да Гама - Понте Прета
ЧИЛИА 21:30 Сантяго Уондърърс - Сан Маркос
ИТА 21:45 Сампдория - Рома
ХОЛ 21:45 Аякс - Гоу Ахед Ийгълс
АРЖ 22:00 Велес Сарсфийлд - Банфийлд
БОЛА 22:00 Петролеро Якуиба - Блуминг
ПОР 22:15 Ароука - Порто
БРАБ 22:20 Наутико - Атлетико Гоянензе
NHLRS 23:00 Сан Хосе Шаркс - Бъфало Сейбърс
АИБ 23:00 Форт Роуд - Пархам
БОЛА 23:00 Боливар - Насионал Потоси
ИСП 23:00 Кордоба - Реал Сосиедад
ИСП 23:00 Ейбар - Гранада
КОЛКЛ 23:15 Ла Екидад - Патриотас Бояка
БРА 23:30 Витория - Крисиума
БРА 23:30 Куритиба - Гремио
БРА 23:30 Чапекоензе - Сантос Сао Пауло
БРА 23:30 Атлетико Минейро - Спорт Ресифе
ПАРК 23:30 Сол де Америка - Гуарани

изминали срещи

АВЛВЖ 08:30 Мелбърн Виктори (Ж) – Канбера Юнайтед (Ж) ? - ?
АВЛВЖ 07:00 Аделаида Юнайтед (Ж) – Пърт Глори (Ж) ? - ?
АВЛМ 07:00 ФФА Сентър ъф Екселенс (21) – Сентръл Коуст Маринърс (21) ? - ?
ЯП3 07:00 Рюкю – Грула Мориока ? - ?
МЕК 05:30 Сантос Лагуна – Пумас УНАМ 1 - 1
NHLRS 05:00 Анахайм Дъкс – Кълъмбъс Блу Джакетс ? - ?
АВЛВЖ 05:00 Нюкасъл Джетс (Ж) – Бризбейн Роар (Ж) 4 - 1
NHLRS 04:30 Едмънтън Ойлърс – Каролина Хърикейнс ? - ?
NHLRS 04:00 Колорадо Аваланч – Ванкувър Канъкс ? - ?
АРЖГБ 04:00 Атлетико Тукуман – Индепендиенте Ривадавия 1 - 0
ХОНДА 04:00 Хондурас Прогресо – Виктория Ла Сейба 3 - 2
МЕК 03:30 Керетаро – Америка 3 - 2
NHLRS 03:00 Уинипег Джетс – Тампа Бей Лайтнинг ? - ?
КОЛКЛ 03:00 Бояка Чико – Форталеза ? - ?
МЕКЛА 03:00 Атланте – Лобос БУАП 1 - 0
НЗЕЛ 03:00 Саутърн Юнайтед – Окланд Сити ? - ?
БРАБ 02:50 Сеара – Санта Крус 0 - 2
БРАБ 02:50 АБЦ – Парана 2 - 1
АРЖ 02:30 Белграно – Росарио Сентрал 1 - 0
АРЖГА 02:30 Дъглас Хайг – Бока Унидос ? - ?
NHLRS 02:00 Ню Джърси Девилс – Далас Старс ? - ?
ЧИЛИА 02:00 Нубленсе – Унион Еспаньола 3 - 1
БРАБ 00:30 Америка Минейро – Америка Натал 2 - 1
БРАБ 00:30 Португеса ФК – Икаса 1 - 2
БРАБ 00:30 Аваи – Жойнвили 0 - 3
АРЖГА 00:10 Колон – Алдосиви 2 - 0