Прогнози

  • 20 1

 Календар

Ноември 2014
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Facebook

Срещи / Тази седмица

LFPА 01:00 Корильо - Алианса Панама
LFPА 01:00 Чепо - Плаза Амадор
LFPА 01:00 Арабе Унидо - Спортинг Сан Мигелито
NBARS 01:00 Индиана Пейсърс - Мемфис Гризлис
NHLRS 01:00 Кълъмбъс Блу Джакетс - Торонто Мейпъл Лийвс
NHLRS 01:30 Детройт Ред Уингс - ЛА Кингс
АРЖ 01:30 Банфийлд - Олимпо
БРАБ 01:50 Парана - Вашку да Гама
NBARS 02:00 Чикаго Булс - Кливлънд Кавалиърс
АРЖГА 02:00 Институто - Дъглас Хайг
АРЖГА 02:00 Гуарани А. Франко - Колон
NBARS 02:30 Милуоки Бъкс - Филаделфия 76
NHLRS 02:30 Далас Старс - Анахайм Дъкс
АРЖГА 02:30 Химнасия Хухуй - Феро Карил Оесте
АРЖГБ 02:30 Индепендиенте Ривадавия - Депортиво Сантамарина
NHLRS 03:00 Калгари Флеймс - Нешвил Предатърс
НЗЕЛ 03:00 Уайтакере Юнайтед - Уондърърс НЗ
НЗЕЛ 03:00 Кентърбъри Юнайтед - УайБОПФ
МЕК 03:30 Морелия - Монтерей
LFPА 04:00 Атлетико Чирики - Сан Франциско
LFPА 04:00 Индепендиенте Панама - Тауро
NBARS 04:00 Финикс Сънс - Сан Антонио Спърс
NBARS 04:00 Сакраменто Кингс - Портланд Трейл Блейзърс
NBARS 04:30 ЛА Лейкърс - ЛА Клипърс
МЕК 04:30 Тихуана - Толука
АВЛМ 05:00 Мелбърн Сити (21) - ФФА Сентър ъф Екселенс (21)
АВЛМ 05:30 Мелбърн Виктори (21) - Бризбейн Роар (21)
ЯП2 06:00 Токио Верди - Консадоле Сапоро
ЯП2 06:00 Мито Холихок - Йокохама
ЯП2 06:00 Каматамаре Сануки - Гираванц Китакюшу
ЯП2 06:00 Фагияно Окаяма - Киото Санга
ЯП3 06:00 Фуджиеда - Парсейро Нагано
ЮКОР 07:00 Поханг Стийлърс - Чеджу Юнайтед
ЮКОР 07:00 Чоннам Драгънс - Съннам
ЯП2 07:00 Гифу - Ойта Тринита
ЯП2 07:00 Каталер Тояма - Точиги
АВЛВЖ 08:00 Сидни (Ж) - Бризбейн Роар (Ж)
АВЛВЖ 08:00 Канбера Юнайтед (Ж) - Уестърн Сидни (Ж)
ЯП2 08:00 Ехиме - В-Варен Нагазаки
ЮКОР 09:00 Улсан Хюндай - Сувон Блууингс
АВЛ 10:30 Пърт Глори - Нюкасъл Джетс
РУСР 11:00 Кубан Краснодар (21) - Спартак Москва (21)
ЧЕХ2 11:15 Тринец - Баник Соколов
ПАК 11:30 Афган - Белудж Куета
ПАК 11:30 Пакистан Еър Форс - Нешънъл Банк
ХК1 11:30 Сън Пегасус - Ийстърн АА
ГРУ 12:00 Колхети Поти - Самтредия
ГРУ 12:00 Дила - Металург Рустави
ГРУ 12:00 Зугдиди - Гурия
РУСР 12:00 Локомотив Москва (21) - Динамо Москва (21)
ТАДЖ 12:00 Истаравшан - Худжанд
ТАДЖ 12:00 Регар Тадаз - ЦСКА Памир
ТАДЖ 12:00 Хайр - Парвоз
ТАДЖ 12:00 Вахш - Равшан
ТАДЖ 12:00 Енергетик Душанбе - Истиглол
ЯП2 12:00 ДЖЕФ Юнайтед - Джубило Ивата
ЯП2 12:00 Шонан Белмаре - Теспакусацу
ЯП2 12:00 Роасо Кумамото - Монтедио Ямагата
ЯП2 12:00 Ависпа Фукуока - Мацумото Ямага
АРМЕ 12:40 Гандзасар - Ширак
БЛРГИ 13:00 Слутск - Белшина
БЛРГИ 13:00 Динамо Брест - Днепър Могилев
БЛРШГ 13:00 Динамо Минск - БАТЕ
ЕСТ 13:00 Номе Калю - Силамяе Калев
ЕСТ 13:00 Пайде - Тамека
ТУР 13:30 Генчлербирлиги - Истанбул Башакшехир
БСИ 14:00 Черноморец Бяла - Светкавица Търговище
БСИ 14:00 Дунав 2010 - Ботев Нови пазар
БЪЛЖЛ 14:00 Академик София (Ж) - Екомет 90 (Ж)
ГЕР2 14:00 Нюрнберг - Санкт Паули
ГЕР2 14:00 Хайденхайм - Дармщат 98
ГЕРРС 14:00 Хановер 96 II - Любек
ДАНЗ 14:00 Ямербугт - Сковбакен
ДАНЗ 14:00 Колдинг ИФ - Рингкьобинг
ДАНИ 14:00 Сьолерьод Ведбак - Холбек
ДАНИ 14:00 Б1908 - ХИК
ДАНИ 14:00 Аведоре - Рисхьой
МОЛД 14:00 Зария - Верис
МОЛД 14:00 Динамо-Ауто - Тираспол
ФИНК 14:00 ХИК Хелзинки - Интер Турку
ШВЕ 14:00 Фалкенберг - Мелбю
ШВЕ 14:00 Калмар - АИК
ШВЕ 14:00 Бромапойкарна - Елфсборг
ШВЕ 14:00 Гьотеборг - Халмстад
ШВЕ 14:00 Юргорден - Норшьопинг
ШВЕ 14:00 Йоребру - Хекен
ШВЕ 14:00 Йефле - Хелзингборг
ШВЕ 14:00 Отвидаберг - Малмьо ФФ
АРМЕ 14:10 Улис - Алашкерт
AНГЧ 14:15 Уулвърхямптън Уондърърс - Бирмингам Сити
БиХ 14:30 Слобода Тузла - Вележ
БиХ 14:30 Славия Източно Сараево - Олимпик Сараево
БиХ 14:30 Радник Биелина - Травник
БиХ 14:30 Витез - Младост Велика Обарска
БиХ 14:30 Звезда Градачац - Борац Баня Лука
БЮИ 14:30 Спартак Пловдив - Миньор Раднево
БЮИ 14:30 Евроколеж - Розова долина
БЮИ 14:30 Димитровград - Загорец
БЮИ 14:30 Марица Пловдив - Сливен
БЮИ 14:30 Гигант Съединение - Поморие
БЮИ 14:30 Несебър - Левски Карлово
ГЕРСЗ 14:30 Нойстерлитц - Будиса Баутцен
ГЕРСЗ 14:30 Вакер Нордхаузен - Херта БШК II
ГЕРСЗ 14:30 Бабелсберг - Ауербах
ДАНЗ 14:30 Одер - Брабранд
ЙЕМ 14:30 Ал Шааб Ибб - Ал Шааб Хадрамаут
ЙЕМ 14:30 Ал Вахда Аден - Ал Тилал
АНГ 14:45 Нюкасъл Юнайтед - Ливърпул
ЕГИП 14:45 ЕНППИ - Асиюти Спорт
ГЕР3 15:00 Холщайн Кил - Арминия Билефелд
ГЕР3 15:00 Веен Висбаден - Кемницер
ГЕР3 15:00 Динамо Дрезден - Щутгартер Кикерс
ГЕР3 15:00 Енерги Котбус - Унтерхахинг
ГЕРРС 15:00 Айнтрахт Брауншвайг II - ФФБ Олденбург
ГЕРРС 15:00 Санкт Паули II - Госларер ШК
ГЕРРЮ 15:00 Астория Валдорф - Цвайбрюкен
ГЕРРЮ 15:00 Елверсберг - Баунатал
ГЕРРЮ 15:00 Хомбург - Кобленц
ГЕРРЮ 15:00 Фрайбург II - Ньотинген
ГЕРРЮ 15:00 Ворматия Вормс - Валдхоф Манхайм
ГЕРРЮ 15:00 Некарелц - Саарбрюкен
ГЪР 15:00 Платаниас - ПАС Янина
ДАНЗ 15:00 Сидвест - Нествед
ДАНЗ 15:00 Миделфарт - Колдинг Б
ДАНИ 15:00 ГВИ - Фремад Амагер
РУС 15:00 ЦСКА Москва - Зенит
УНГ 15:00 Дьор ЕТО - Дьошгьор
ФРА2 15:00 Ниор - Нанси
ЧЕХ2 15:00 Сигма Оломоуц - Пардубице
ЧЕХ2 15:00 Таборско - Колин
ЧЕХ2 15:00 Влашим - Виктория Жижков
БEЛ 15:30 Андерлехт - Локерен
ДАНЗ 15:30 Варде ИФ Елит - Кьелеруп
ИC1А 15:30 Павия - Сасари Торес
ИC1В 15:30 Мартина Франка - Мелфи
ИНДСЛ 15:30 Гоа - Делхи Динамос
РУМ 15:30 Газ Метан Медиаш - Университатея Клуж
БСИ 16:00 Калиакра - Белица
ДАН1 16:00 Брьоншьой - Фредериция
ДАНИ 16:00 Б93 - Нюкьобинг
ЕСТ 16:00 Флора - Талина Калев
ИC1А 16:00 Мантова - Фералпи Сало
ИC1Б 16:00 Прато - Форли
ИC1В 16:00 Касертана - Иския
ИТА 16:00 Наполи - Рома
ИТАБ 16:00 Кротоне - Перуджа
ИТАБ 16:00 Про Верчели - Бари 1908
ИТАБ 16:00 Ливорно - Болоня
ИТАБ 16:00 Авелино - Катания
ИТАБ 16:00 Карпи - Виченца
ИТАБ 16:00 Трапани - Бреша
ИТАБ 16:00 Виртус Ентела - Виртус Ланчано
ИТАБ 16:00 Пескара - Специя
ИТАБ 16:00 Тернана - Читадела
ЙОРД 16:00 Ал Рамта - Ал Ахли Аман
ЙОРД 16:00 Тат Рас - Ал Файсали Аман
ТУР 16:00 Бурсаспор - Сивасспор
ХЪРВ 16:00 Сплит - Динамо Загреб
ЧЕХ 16:00 Дукла Прага - Чешке Будейовице
ГЕР 16:30 Щутгарт - Волфсбург
ГЕР 16:30 Хамбургер ШФ - Байер Леверкузен
ГЕР 16:30 Майнц 05 - Вердер Бремен
ГЕР 16:30 Хановер 96 - Айнтрахт Франкфурт
МАР 16:30 Итихад Хемисет - Кавкаб Маракеш
УЕЛС 16:30 Кармартън Таун - Бангор Сити
УЕЛС 16:30 Конас Кий - Порт Толбът Таун
УЕЛС 16:30 Рил - Бала Таун
AHГ2 17:00 Дагенъм & Редбридж - Шрюсбъри Таун
AHГ2 17:00 Хартлипул Юнайтед - Нюпорт Каунти
AHГ2 17:00 Челтнъм Таун - Йорк Сити
AHГ2 17:00 Бъри - Кембридж Юнайтед
AHГ2 17:00 Бъртън Албиън - Плимут Аргайл
AHГ2 17:00 Портсмут - Карлайл Юнайтед
AHГ2 17:00 Транмиър Роувърс - Стивънидж
AHГ2 17:00 Мансфилд Таун - Саутенд Юнайтед
AHГ2 17:00 Нортхямптън Таун - АФК Уимбълдън
AHГ2 17:00 Оксфорд Юнайтед - Уикъмб Уондърърс
AHГ2 17:00 Екзитър Сити - Лутън Таун
AНГЧ 17:00 Кардиф Сити - Лийдс Юнайтед
AНГЧ 17:00 Чарлтън Атлетик - Шефилд Уензди
AНГЧ 17:00 Хъдърсфийлд Таун - Нотингам Форест
AНГЧ 17:00 Уотфорд - Милуол
AНГЧ 17:00 Блекбърн Роувърс - Рединг
AНГЧ 17:00 Блекпул - Ипсуич Таун
AНГЧ 17:00 Уигън Атлетик - Фулъм
AНГЧ 17:00 Родъръм Юнайтед - Мидълзбро
AНГЧ 17:00 Брентфорд - Дарби Каунти
АВС 17:00 Аустрия Виена - Щурм Грац
АНГ 17:00 Стоук Сити - Уест Хям Юнайтед
АНГ 17:00 Хъл Сити - Саутхямптън
АНГ 17:00 Евертън - Суонзи Сити
АНГ 17:00 Челси - КПР
АНГ 17:00 Лестър Сити - УБА
АНГ 17:00 Арсенал - Бърнли
АНГ1 17:00 Брадфорд Сити - Донкастър Роувърс
АНГ1 17:00 Кроули Таун - Крю Александра
АНГ1 17:00 Честърфийлд - Йоувил Таун
АНГ1 17:00 Колчестър Юнайтед - Порт Вейл
АНГ1 17:00 Флийтууд Таун - Джилингам
АНГ1 17:00 Лейтън Ориент - Ковънтри Сити
АНГ1 17:00 Шефилд Юнайтед - Барнзли
АНГ1 17:00 Нотс Каунти - Уолсол
АНГ1 17:00 Питърбъро Юнайтед - Скънторп Юнайтед
АНГ1 17:00 Бристол Сити - Олдъм Атлетик
АНГ1 17:00 Милтън Кийнс Донс - Суиндън Таун
АНГ1 17:00 Рочдейл - Престън Норт Енд
АРЖГБ 17:00 Темперлей - Атлетико Тукуман
ЕГИП 17:00 Харас Ел Ходоод - Смуха
ИC1А 17:00 Ренате - Новара
ИC1Б 17:00 СПАЛ - Л'Акуила
ИC1В 17:00 Паганезе - Барлета
ИСП 17:00 Гранада - Реал Мадрид
ИСП2 17:00 Майорка - Луго
КОНС 17:00 Бостън Юнайтед - Филди
КОНС 17:00 Стейлбридж Селтик - Хеднесфорд Таун
КОНС 17:00 Сълихъл Муурс - Хайд
КОНС 17:00 Норт Ферби Юнайтед - Оксфорд Сити
КОНС 17:00 Лоустофт Таун - Глочестър Сити
КОНС 17:00 Лиймингтън - Уорчестър Сити
КОНС 17:00 Харогейт Таун - Стокпорт Каунти
КОНС 17:00 Брадфорд Парк Авеню - Тамуърт
КОНС 17:00 Бракли Таун - Колуин Бей
КОНС 17:00 Гейнзбро Тринити - Чорли
КОНС 17:00 Бароу - Гайзли
КОНФ 17:00 Кидърминстър Хариърс - Торки Юнайтед
КОНФ 17:00 Рексъм - Халифакс Таун
КОНФ 17:00 Уелинг Юнайтед - Барнет
КОНФ 17:00 Брейнтрий Таун - Уокинг
КОНФ 17:00 Форест Грийн Роувърс - Линкълн Сити
КОНФ 17:00 Ийстлий - Честър
КОНФ 17:00 Олтринкам - Алфретън Таун
КОНФ 17:00 Саутпорт - Довър Атлетик
КОНФ 17:00 АФК Телфорд Юнайтед - Бристол Роувърс
КОНФ 17:00 Гримзби Таун - Дартфорд
КОНФ 17:00 Нънийтън Таун - Макълсфилд Таун
КОНФ 17:00 Олдършот Таун - Гейтсхед
МАР 17:00 Дифаа Ел Джадида - Олимпик Сафи
ПОР2 17:00 Спортинг Брага II - Санта Клара
СИРЛ 17:00 Колърейн - Институт
СИРЛ 17:00 Дънганън Суифтс - Клифтънвил
СИРЛ 17:00 Гленторан - Балимена Юнайтед
СИРЛ 17:00 Гленавон - Линфилд
СИРЛ 17:00 Балинамалард Юнайтед - Портадаун
СИРЛ 17:00 Крусейдърс - Уорънпойнт Таун
УКР 17:00 Ворскла - Иличовец
УНГ 17:00 Ниредхаза Спартакус - Шомбатели Халадаш
УНГ 17:00 Дунауварош-Палхалмай - Печ МФК
ЧИЛИА 17:00 Универсидад де Чили - Универсидад Католика
ШОТ 17:00 Дънди Юнайтед - Сейнт Мирън
ШОТ 17:00 Килмарнък - Дънди
ШОТ 17:00 Хамилтън Академикъл - Партик Тисъл
ШОТ 17:00 Селтик - Инвърнес КТ
ГЪР 17:15 Верия - Паниониос
БиХ 17:30 Зрински - Челик Зеница
БЪЛ 17:30 ЦСКА - Славия
ПЕРКЛ 17:30 Сан Симон - Инти Гас
СЛВК 17:30 ДАК - Сеница
ХОЛ1 17:30 Ден Бош - Ос
ГИБ 18:00 Линкълн Ред Импс - Сейнт Джоузефс
ДАН 18:00 Вестселанд - Есбер
ИC1А 18:00 Про Патрия - Басано Виртус
ИC1Б 18:00 Терамо - Про Пиаченца
ИC1В 18:00 Юве Стабия - Лупа Рома
ИЗР 18:00 Апоел Хайфа - Бней Сахнин
ПОР 18:00 Пенафиел - Ещорил
ПОР2 18:00 Маритимо II - Спортинг Ковиля
РУМ 18:00 КС У Крайова - Ботошани
СЛВК 18:00 Спартак Миява - Злате Моравце
СЪРБ 18:00 Чукарички - Младост Лучани
СЪРБ 18:00 Борац Чачак - Напредак
ФРА 18:00 Лориен - Пари Сен Жермен
ЧЕХ 18:00 Теплице - Височина Ихлава
ЧЕХ 18:00 Баник Острава - Храдец Кралове
ЧЕХ 18:00 Збройовка Бърно - Словачко
ЧЕХ 18:00 Славия Прага - Прибрам
ЕКВ2 18:30 Ел Насионал - Олмедо
ИЗР 18:30 Ашдод - Апоел Раанана
ШВЦ1 18:45 Винтертур - Лугано
ШВЦ1 18:45 Шафхаузен - Льо Монт
ШВЦР 18:45 Цюрих - Люцерн
БEЛ 19:00 Стандарт Лиеж - Мехелен
ЕСТ 19:00 Талина Инфонет - Транс
ИСП 19:00 Атлетико Мадрид - Кордоба
ИСП2 19:00 Депортиво Алавес - Алкоркон
ИСП2 19:00 Барселона II - Спортинг Хихон
ИТА 19:00 Емполи - Ювентус
ТУР 19:00 Акхисар Беледийеспор - Трабзонспор
УНГ 19:00 Папа - Дебрецен
ЧЕХ2 19:00 Опава - Злин
AНГЧ 19:15 АФК Борнемут - Брайтън & Хоув Албиън
ИСП2 19:15 Лягостера - Расинг Сантандер
АВС 19:30 Винер Нойщат - Грьодиг
АВС 19:30 Рийд - Волфсбергер АК
АВС 19:30 Залцбург - Адмира
ГЕР 19:30 Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд
ГЪР 19:30 Астерас Триполис - Олимпиакос Пирея
ЕГИП 19:30 Ал Ахли Кайро - Алааб Даманхур
ИЗР 19:30 Апоел Акре - Апоел Беер Шева
ИЗР 19:30 Макаби Петах Тиква - Макаби Хайфа
УКР 19:30 Металург Запорожие - Черноморец Одеса
ХОЛ 19:30 Аякс - Дордрехт
ПЕРКЛ 19:45 Реал Гарсиласо - Университарио де Депортес
АРЖГБ 20:00 Уракан - Спортиво Белграно
МЕКЛА 20:00 Лобос БУАП - Минерос де Гуаяна
ПОР 20:00 Витория Гимараеш - Спортинг КП
СЪРБ 20:00 Нови Пазар - Раднички Ниш
ХЪРВ 20:00 Славен Копривница - Риека
ШЛАЕ 20:15 ЕС Сетиф - В Клуб
БРАБ 20:20 Понте Прета - Сампайо Кореа
БЕЛ2 20:30 Десел Спорт - Ломел Юнайтед
ГИБ 20:30 Британия XI - Колидж Юроп
ЕКВ2 20:30 Манта - Депортиво Куенка
ИC1А 20:30 Реал Виченца ВС - Кремонезе
ИC1Б 20:30 Пиза - Сан Марино Калчо
РУМ 20:30 Астра - Чехлаул Пятра Нямц
ЧИЛИА 20:30 Палестино - Антофагаста
ХОЛ 20:45 Твенте - Хееренвеен
ХОЛ 20:45 Фейенорд - ПЕК Цволе
ХОЛ1 20:45 РКК Валвийк - Алмере Сити
ХОЛ1 20:45 Де Граафшап - Хелмонд Спорт
АРЖГА 21:00 Нуева Чикаго - Сан Мартин Сан Хуан
БEЛ 21:00 Ваасланд-Беверен - КВ Остенде
БEЛ 21:00 Серкъл Брюж - Кортрийк
БЕЛ2 21:00 Синт Тройден - Хaйст
БЕЛ2 21:00 Тюбиз - Волуве-Завентем
БЕЛ2 21:00 Уайт Стар Брюксел - Патро Ейсден
БЕЛ2 21:00 АШ Ойпен - СФ Руселаре
БОЛА 21:00 Университарио Кобия - Спорт Бойс Уорнес
БОЛА 21:00 Дъ Стронгест - Реал Потоси
БРАБ 21:00 Санта Крус - Америка Натал
ИСП 21:00 Барселона - Селта де Виго
ИСП2 21:00 Лас Палмас - Албасете
ИСП2 21:00 Сабадел - Мирандес
МАР 21:00 Махреб Тетуан - Кенитра АК
УНГ 21:00 Ференцварош - Пакш СЕ
ФРА 21:00 Лил - Сент Етиен
ФРА 21:00 Монпелие - Евиан ТГ
ФРА 21:00 Метц - Каен
ФРА 21:00 Гингам - Бастия
ФРА 21:00 Ница - Лион
ШВЦР 21:00 Базел - Грасхопър
АРЖ 21:15 Годой Крус - Белграно
ЧЕХ 21:15 Виктория Пилзен - Спарта Прага
БРАБ 21:20 Икаса - Наутико
БРАБ 21:20 АБЦ - Америка Минейро
АРЖГБ 21:30 Сармиенто - Патронато
ИТА 21:45 Парма - Интер
ХОЛ 21:45 ПСВ - АДО Ден Хааг
БОЛА 22:00 Блуминг - Клуб Университарио
ЕКВ2 22:00 Мушук Руна - ЛДУ Лоя
ПЕРКЛ 22:00 Универсидад Сан Мартин - Мелгар
САЩ 22:00 Кълъмбъс Крю - Ню Инглънд
КОЛКЛ 22:15 Агилас Дорадос - Депортиво Пасто
ПОР 22:15 Порто - Насионал Мадейра
КОРИ 22:30 Белен Сигло XXI - Лимон
АРЖ 23:00 Химнасия Ла Плата - Расинг Клуб де Авелянеда
ИСП 23:00 Реал Сосиедад - Малага
ЧИЛИА 23:00 Уачипато - Кобрелоа
АРЖ 23:30 Килмес - Велес Сарсфийлд
БРА 23:30 Гояс - Флуминенсе
БРА 23:30 Гремио - Витория