Прогнози

  • 20 1

 Календар

Ноември 2014
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Facebook

Срещи / Тази седмица

ТУР1 19:30 Болуспор - Османлиспор
ДАН1 20:00 Вейле - Хорсенс
ТУР 20:00 Бурсаспор - Фенербахче
РУМ 20:30 КС У Крайова - Рапид Букурещ
ШВЦ1 20:45 Сервет - Шафхаузен
ИЗР 20:55 Ирони Кирят Шмона - Макаби Тел Авив
ХОЛ1 21:00 Йонг Аякс - НЕК
ХОЛ1 21:00 Йонг ПСВ - РКК Валвийк
ГЕР2 21:15 Фортуна Дюселдорф - Гройтер Фюрт
ГИБ 21:30 Линкс - Линкълн Ред Импс
ФРА2 21:30 Троа - Нанси
ИC1А 21:45 Басано Виртус - Комо
ИСП 21:45 Гранада - Алмерия
ИТА 21:45 Дженоа - Палермо
КОНЮ 21:45 Бореъм Ууд - Уестън-Супер-Меър
НЛПИ 21:45 Кингстониън - Люис
НЛПЮ 21:45 Хитчин Таун - Дънстейбл Таун
АНГ 22:00 Астън Вила - Саутхямптън
МЖП20 22:00 Перу (20) - Уругвай (20)
АРЖГА 22:15 Нуева Чикаго - Институто
ПАРК 23:00 Спортиво Лукеньо - Серо Портеньо

изминали срещи

ГЕРБ 19:00 Нюрнберг II – Вакер Бургхаузен ? - ?
КИП 19:00 Етникос Ахна – АЕК Ларнака ? - ?
ПОЛ 19:00 Краковия Краков – Гурник Забже ? - ?
ТУР 19:00 Балъкесирспор – Сивасспор ? - ?
ИЗР1 18:00 Макаби Ахи Назарет – Апоел Кфар Саба ? - ?
ИЗР1 18:00 Апоел Афула – Апоел Рамат Ган ? - ?
ИЗР1 18:00 Ирони Рамат Хашарон – Ирони Кирят Гат ? - ?
РУС 18:00 Локомотив Москва – Уфа ? - ?
РУСЮ1 17:30 СКЧФ Севастопол – Черноморец Новоросийск ? - ?
РУСЮ1 17:00 Афипс – Жемчужина Ялта 6 - 0
РУСЮ1 16:00 ТСК Симферопол – Торпедо Армавир 2 - 1
РУСЮ2 16:00 Ангущ – Таганрог ? - ?
ЧЕХ21 16:00 Теплице (21) – Словачко (21) 0 - 0
ИНДСЛ 15:30 Норт Ийст Юнайтед – Делхи Динамос 1 - 2
АЗР 15:00 Хазар Ленкоран – Нефтчи Баку 2 - 2
АЗР 15:00 Сумгаит – Баку 1 - 1
РУСЮ1 15:00 Краснодар II – Биолог 0 - 2
ЧЕХ21 14:30 Варнсдорф (21) – Тринец (21) 2 - 0
ЧЕХ21 14:30 Дукла Прага (21) – Бохемианс 1905 (21) 0 - 0
ЧЕХ21 14:30 Яблонец (21) – Прибрам (21) 2 - 1
ЧЕХ21 14:30 Славия Прага (21) – Зноймо (21) 4 - 0
РУСЮ2 14:00 Спартак Налчик – Машук КМВ 0 - 3
ЧЕХ21 14:00 Височина Ихлава (21) – Таборско (21) 3 - 4
ЧЕХ21 14:00 Збройовка Бърно (21) – Храдец Кралове (21) 4 - 0
ЧЕХ21 14:00 Баник Острава (21) – Спарта Прага (21) 3 - 1
ЧЕХ21 14:00 Чешке Будейовице (21) – Млада Болеслав (21) 3 - 4
РУСЮ1 13:00 Дружба – Витяз Кримск 0 - 1
РУСЮ2 13:00 Алания Владикавказ – МИТОС 0 - 3
РУСЮ2 13:00 Анжи II – Астрахан 2 - 1
РУСЮ2 12:30 Терек Грозни II – Динамо Ставропол 1 - 0
NBARS 04:30 ЛА Лейкърс – Денвър Нъгетс 86 - 86
NHLRS 04:30 Ванкувър Канъкс – Чикаго Блекхоукс 4 - 1
НФЛ 03:30 Ню Йорк Джайънтс – Далас Каубойс 28 - 31
NHLRS 03:00 Анахайм Дъкс – Аризона Койотис 2 - 1
АРЖ 02:30 Расинг Клуб де Авелянеда – Ривър Плейт 1 - 0
NBARS 02:00 Оклахома Сити Тъндър – Голдън Стейт Уориърс 86 - 91
NHLRS 02:00 Ню Йорк Рейнджърс – Монреал Кънейдиънс 5 - 0
ГВАТА 02:00 Кселаху – Депортиво Петапа 2 - 1
КОЛКБ 02:00 Меделин – Агилас Перейра 2 - 1
ПАРК 02:00 12 октомври – Либертад 0 - 2
ПЕРКЛ 01:15 Хуан Аурих – Универсидад Сан Мартин 1 - 1
NBARS 01:00 Маями Хийт – Шарлът Хорнетс 94 - 93
NBARS 01:00 Бостън Селтикс – Портланд Трейл Блейзърс 88 - 94
NBARS 01:00 Мемфис Гризлис – ЛА Клипърс 107 - 91
АИБ 01:00 Пархам – САП 1 - 0
АРЖГБ 01:00 Патронато – Депортиво Сантамарина 1 - 2
БОЛА 01:00 Блуминг – Ориенте Петролеро 3 - 2
ВЕНА 00:30 Самора – Лянерос де Гуанаре 2 - 1
АРЖ 00:10 Бока Хуниорс – Индепендиенте 3 - 1
АРЖГБ 00:00 Спортиво Белграно – Атлетико Тукуман 1 - 2
ЕКВ2 00:00 Емелек – Индепендиенте дел Вале 1 - 0
КОЛКБ 00:00 Депортиво Кали – Депортес Толима 2 - 1
САЩПЛ 00:00 ЛА Галакси – Сиатъл Саундърс 1 - 0
ХОНДА 00:00 Мотагуа – Платенсе 2 - 1