Прогнози

  • 20 1

 Календар

Април 2015
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Facebook

Срещи / Тази седмица

БОЛКЛ 00:00 Насионал Потоси - Клуб Университарио
КОЛА 00:00 Атлетико Уила - Депортиво Пасто
ХОНДК 00:00 Маратон - Парилас Уан
АРЖБ 00:30 Гуарани А. Франко - Институто
NBA 00:40 Милуоки Бъкс - Чикаго Булс
АРЖБ 01:00 Индепендиенте Ривадавия - Гилермо Браун
ХОНДК 01:00 Мотагуа - Вида
КОЛА 02:00 Меделин - Хуниор
ЧИЛИК 02:00 Уачипато - Сан Маркос
БОЛКЛ 02:15 Вилстерман - Университарио Кобия
САЩ 02:30 Ню Инглънд - Реал Солт Лейк
САЩ 02:30 Кълъмбъс Крю - Филаделфия Юниън
АРЖБ 03:00 Химнасия Хухуй - Химнасия Мендоса
АРЖБ 03:00 Патронато - Вила Далмине
АРЖБ 03:00 Спортиво Белграно - Лос Андес
NBA 03:10 Ню Орлиънс Пеликанс - Голдън Стейт Уориърс
САЩ 03:30 Хюстън Динамо - Спортинг КС
КОЛА 04:00 Санта Фе - Хагуарес де Кордоба
КОРВ 05:00 Ередияно - Картахинес
КОРВ 05:00 Депортиво Саприса - УКР
САЩ 05:30 Уайткапс - ДС Юнайтед
NBA 05:40 Портланд Трейл Блейзърс - Мемфис Гризлис
БОКС 06:00 Владимир Кличко - Брайънт Дженингс
ЯП2 07:00 Фагияно Окаяма - Консадоле Сапоро
ЯП2 07:00 Йокохама - Токушима Вортис
ЯП2 07:00 Ависпа Фукуока - Гифу
ЯП2 07:00 В-Варен Нагазаки - Ойта Тринита
ЯП2 07:00 Точиги - Ехиме
ЯП2 07:00 Токио Верди - Теспакусацу
АВЛ 08:00 Уелингтън Финикс - Сидни
ЮКОР 08:00 Съннам - Чеджу Юнайтед
ЮКОР 08:00 Гвангджу - Сеул
ЮКОР 08:00 Чоннам Драгънс - Чонбък Моторс
ЯП 08:00 Гамба Осака - Албирекс Нийгата
ЯП2 08:00 Киото Санга - Гираванц Китакюшу
ЯП2 08:00 Каматамаре Сануки - Серезо Осака
АВЛ 10:00 Мелбърн Виктори - Сентръл Коуст Маринърс
ЯП2 10:00 Омия Ардиджа - Мито Холихок
ЯП2 10:00 Роасо Кумамото - Цвайген Каназава
ЯП2 10:00 ДЖЕФ Юнайтед - Джубило Ивата
КИТ 10:35 Шанхай СИПГ - Хенан Жануе
КИТ 10:35 Чанчун Ятай - Гуанджоу Р&Ф
ИСПГ3 12:30 Алкояно - Олот
ИСП 13:00 Малага - Депортиво Ла Коруня
ИСП2 13:00 Лас Палмас - Реал Валядолид
ИСПГ1 13:00 Спортинг Хихон II - Самора Кастилия и Леон
ИСПГ3 13:00 Ла Оспиталет - Майорка II
ИСПГ4 13:00 Реал Бетис II - Лусена
ИСПГ4 13:00 Аройо - Мелия
ТУР 13:00 Коняспор - Акхисар Беледийеспор
ИТА 13:30 Аталанта - Емполи
ПОЛ1 13:30 Арка Гдиня - Висла Плок
РУС 13:30 Спартак Москва - Рубин Казан
ХОЛ 13:30 Дордрехт - Камбур
АРМЕ 13:40 Алашкерт - Мика
АРМЕ 14:00 Гандзасар - Пюник
БЛР 14:00 Витебск - Нафтан
ГЕРРС 14:00 Вердер Бремен II - Вейхе Фленсбург
ДАНЗ 14:00 Свендборг - Ямербугт
ДАНЗ 14:00 Тистед - Рингкьобинг
ДАНИ 14:00 Аварта - Хелсингер
ДАНИ 14:00 Фремад Амагер - Нюкьобинг
ПОЛ 14:00 Пяст Гливице - Подбешкидзе
ТАЙЛ 14:00 Осоцпа - Чайнат Хорнбил
ТАЙЛ 14:00 Бурирам Юнайтед - Неви
ГЕР2 14:30 ФСВ Франкфурт - Аален
ГЕР2 14:30 Унион Берлин - Инголщат
ГЕР2 14:30 Хайденхайм - Санкт Паули
ГЕРСЗ 14:30 Нойстерлитц - Ауербах
ГЕРСЗ 14:30 Магдебург - Будиса Баутцен
ГЕРСЗ 14:30 Цвикау - Херта БШК II
ГЕРСЗ 14:30 БAK'07 - Карл Цайс Йена
ГЕРСЗ 14:30 Вакер Нордхаузен - БФК Динамо
КИТ 14:30 Шандун Лунън - Пекин Гуоан
ШОТ 14:30 Дънди Юнайтед - Селтик
ШВЦР 14:45 Базел - Люцерн
ШВЦР 14:45 Санкт Гален - Вадуц
ГЕР3 15:00 Щутгарт II - Унтерхахинг
ГЕР3 15:00 Динамо Дрезден - Дуисбург
ГЕРРС 15:00 ФФР Ноймюнстер - Мепен
ГЕРРС 15:00 Хамбургер ШФ II - ФТ Брауншвайг
ГЪР 15:00 ПАОК - ПАС Янина
ДАН 15:00 Сьонерюск - Олборг
КИТ 15:00 Гуанджоу Евъргранд - Дзянсу Шунтиен
ЛИТ 15:00 Утенис Утена - Жалгирис
ТАЙЛ 15:00 Банкок Глас - Чонбури
УЕЛГИ 15:00 Цефн Друидс - Кармартън Таун
УЕЛГИ 15:00 Бангор Сити - Рил
УЕЛГИ 15:00 Конас Кий - Престатин Таун
УЕЛШГ 15:00 Еърбъс ЮК - Нютаун
УЕЛШГ 15:00 Бала Таун - Дъ Ню Сейнтс
ФРА 15:00 Сент Етиен - Монпелие
ШВ1С 15:00 Умео - Мотала
АНГ 15:30 Евертън - Манчестър Юнайтед
ИРАН 15:30 Пейкан - Трактор Сази
ХОЛ 15:30 Грьонинген - Фейенорд
ХОЛ 15:30 ПЕК Цволе - Аякс
ГЕРРС 16:00 ЛШК Ханза - Волфсбург II
ДАН1 16:00 АБ - Роскилде
ИC1Б 16:00 Пистойезе - Губио
ИC1Б 16:00 Реджиана - Сан Марино
ИC1Б 16:00 Форли - Савона
ИC1Б 16:00 Сантарканджело - Асколи Пичио
ИC1Б 16:00 Гросето - Прато
ИРАН 16:00 Сайпа - Персеполис
ИТА 16:00 Дженоа - Чезена
ИТА 16:00 Елас Верона - Сасуоло
ИТА 16:00 Торино - Ювентус
ИТА 16:00 Парма - Палермо
ИТА 16:00 Лацио - Киево
РУС 16:00 Ростов - Динамо Москва
ТАЙЛ 16:00 Муангтонг Юнайтед - Банкок Юнайтед
ТУР 16:00 Генчлербирлиги - Трабзонспор
ТУР1 16:00 Самсунспор - Манисаспор
ШВ1С 16:00 Нюшьопинг - ИФК Люлео
ШВЕ 16:00 ГИФ Сундсвал - Юргорден
ШВЕ 16:00 Халмстад - Елфсборг
ШВЕ1 16:00 Асириска - Фрей
ШВЦ1 16:00 Сервет - Лозана Спорт
ШВЦ1 16:00 Шафхаузен - Волен
ГЕР 16:30 Падерборн - Вердер Бремен
ДАН1 16:30 Вейле - ОГФ
ИРАН 16:30 Нафт Техеран - Малаван
ИРАН 16:30 Фолад - Зоб Ахан
НОР 16:30 Олесун - Тромсьо
УЕЛШГ 16:30 Порт Толбът Таун - Абъристуит Таун
БиХ 17:00 Сараево - Широки брег
БЪЛШГ 17:00 Локомотив София - Ботев Пловдив
ИСП2 17:00 Сабадел - Расинг Сантандер
СЪРБ 17:00 ОФК Белград - Рад Белград
ЧЕХ2 17:00 Баник Мост - Пардубице
ШВ1С 17:00 Форуърд - Питея
ШВ1Ю 17:00 Хьолвикен - Норби
ШВ1Ю 17:00 Кристиандстад - Ескилсмине
ШВЦР 17:00 Грасхопър - Йънг Бойс
ГЪР 17:15 Платаниас - Панайтоликос
ГЪР 17:15 Астерас Триполис - Пантракикос
ГЪР 17:15 Левадиакос - Атромитос
АВС 17:30 Райндорф Алтах - Аустрия Виена
БиХ 17:30 Травник - Олимпик Сараево
БиХ 17:30 Младост Велика Обарска - Славия Източно Сараево
БиХ 17:30 Вележ - Зрински
ИСП2 17:30 Лягостера - Спортинг Хихон
ИСПГ2 17:30 Атлетик Клуб II - Хетафе II
ПОЛ1 17:30 Нечеча - Щомил Олщин
ХОЛ 17:45 Твенте - АЗ
АНГ 18:00 Арсенал - Челси
ДАН 18:00 Брьондби - Вестшелан
ИСП 18:00 Алмерия - Ейбар
ИСПГ1 18:00 Културал Леонеса - Лангрео
ИСПГ2 18:00 Уеска - Конкензе
ИСПГ3 18:00 Виляреал II - Лейда Еспортиу
ИСПГ3 18:00 Химнастик Тарагона - Уракан Валенсия
МАР 18:00 Дифаа Ел Джадида - Видад Казабланка
ПОР 18:00 Насионал Мадейра - Пенафиел
ПОР 18:00 Ароука - Пасош де Ферейра
ФРА 18:00 Ланс - Монако
ХЪРВ 18:00 Славен Копривница - Хайдук Сплит
ЧЕХ2 18:00 Зноймо - Виктория Жижков
ЧИЛИК 18:00 Кобрелоа - Коло Коло
ЧИЛИК 18:00 Аудакс Италиано - О'Хигинс
ЧИЛИК 18:00 Универсидад Чили - Нубленсе
ШВ1С 18:00 Браге - Васалунд
ШВ1Ю 18:00 Ландскрона - Хускварна
ШВ1Ю 18:00 Трелеборис ФФ - Квидинг ФИФ
ГЕР 18:30 Борусия Мьонхенгладбах - Волфсбург
РУС 18:30 Зенит - Арсенал Тула
ТУР1 18:30 Османлиспор - Кайсериспор
ШВЕ 18:30 Калмар - Хекен
ШВЕ 18:30 АИК - Йоребру
ЧЕХ 18:45 Спарта Прага - Збройовка Бърно
КУВ 18:55 Казма - Ярмук
БЕЛП1 19:00 Гент - Клуб Брюж
ИСП2 19:00 Рекреативо Уелва - Херона
ИСПГ1 19:00 Реал Авилес - Атлетико Асторга
ИСПГ1 19:00 Сомозас - Компостела
ИСПГ1 19:00 УД Логронес - Селта де Виго II
ИСПГ1 19:00 Бургос - Реал Мурсия
ИСПГ2 19:00 Баракалдо - Толедо
ИСПГ2 19:00 Сокуеламос - Реал Сосиедад II
ИСПГ3 19:00 Еркулес - Корнея
ИСПГ3 19:00 Елче II - Олимпик де Хатива
ИСПГ3 19:00 Бадалона - Реал Сарагоса II
ИСПГ4 19:00 Вилановенсе - Кордоба II
ИСПГ4 19:00 Ла Рода - Ел Пало
ИСПГ4 19:00 Ла Оя Лорка - Касерено
ИСПГ4 19:00 Реал Яен - Линенсе
ИСПГ4 19:00 Кадис - Картахена
ИТА 19:00 Фиорентина - Каляри
НОР 19:00 Хаугесун - Молде
НОР 19:00 Стрьомсгодсе - Сандефьорд
НОР 19:00 Сарпсборг 08 - Бодьо/Глимт
НОР 19:00 Лилестрьом - Стабек
НОР1 19:00 Нест/Сотра - Согндал
НОР1 19:00 Ранхайм - Фольо
НОР1 19:00 Осане - Брине
НОР1 19:00 Берум - Хьод
НОР1 19:00 Левангер - Саннес Улф
ПОР 19:00 Бенфика - Порто
ТУР 19:00 Галатасарай - Газиантепспор
ИСП2 19:15 Реал Сарагоса - Нумансия
ГЪР 19:30 Паниониос - Олимпиакос Пирея
ИСПГ4 19:30 Марбеля - Алмерия II
УКР 19:30 Шахтьор Донецк - Динамо Киев
УНГ 19:30 Хонвед - Дебрецен
БЪЛШГ 20:00 Литекс - ЦСКА
ДАН 20:00 Рандерс - Копенхаген
ИСП 20:00 Севиля - Райо Валекано
СЛВК 20:00 Спартак Търнава - Подбрезова
ХЪРВ 20:00 Риека - Истра 1961
NBA 20:10 Бостън Селтикс - Кливлънд Кавалиърс
БЕЛП3 21:00 Лиерс - Серкъл Брюж
ИЗШГ 21:00 Бейтар Йерусалим - Апоел Беер Шева
РУМ 21:00 Астра - Газ Метан Медиаш
МАР 21:15 Махреб Тетуан - Шабаб Риф Хосейма
ПОР 21:15 Боависта - Витория Сетубал
ИТА 21:45 Наполи - Сампдория
ИСП 22:00 Селта де Виго - Реал Мадрид
ИСП2 22:00 Леганес - Мирандес
КОЛА 22:00 Агилас Перейра - Онсе Калдас
ФРА 22:00 Реймс - Олимпик Лион
АРЖБ 22:30 Дъглас Хайг - Сентрал Кордоба СДЕ
БОЛКЛ 22:30 Спорт Бойс Уорнес - Боливар
БОЛКЛ 22:30 Дъ Стронгест - Реал Потоси
ЧИЛИК 22:30 Универсидад Католика - Депортес Икике
ЧИЛИК 22:30 Кобресал - Барнечея
NBA 22:40 Сан Антонио Спърс - ЛА Клипърс
АРЖБ 23:00 Естудиантес де Сан Луис - Бока Унидос
АРЖБ 23:00 Унион Мар дел Плата - Атлетико Парана
ЯМК 23:30 Хъмбъл Лайънс - Кавалиър
ЯМК 23:30 Рено - Монтего Бей Юнайтед
ЯМК 23:30 Риволи Юнайтед - Уотърхаус
ЯМК 23:30 Тиволи Гардънс - Спортинг Централ
ЯМК 23:30 Арнет Гардънс - Харбър Вю
ЯМК 23:30 Бойс Таун - Барбикан