Прогнози

  • 20 1

 Календар

Май 2015
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Facebook

Срещи / Тази седмица

АРЖ 22:00 Банфийлд - Индепендиенте
БОЛКЛ 22:00 Реал Потоси - Сан Хосе
ИСП 22:00 Малага - Елче
ИСП2 22:00 Мирандес - Рекреативо Уелва
ФРА 22:00 Нант - ПСЖ
ИСЛ 22:15 Валур - Лейкнир Рейкявик
ИСЛ 22:15 Кефлавик - Викингур Рейкявик
NBA 22:40 Голдън Стейт Уориърс - Мемфис Гризлис
АРЖ 23:15 Тигре - Нуева Чикаго
КОЛА 23:15 Депортиво Пасто - Ла Екидад
КОЛА 23:15 Атлетико Уила - Униаутонома
ВЕНК 23:30 Депортиво Лара - Депортиво Ансоатеги
ВЕНК 23:30 Естудиантес де Мерида - Карабобо
ВЕНК 23:30 Арагуа - Португеса Акаригуа
ВЕНК 23:30 Каракас - Депортиво Тачира
ВЕНК 23:30 Трухилянос - Депортиво Петаре
ВЕНК 23:30 Самора - Сулия
ВЕНК 23:30 Метрополитанос - Атлетико Венецуела
ВЕНК 23:30 Минерос де Гуаяна - Лянерос де Гуанаре
ПАРА 23:30 Олимпия Асунсион - Серо Портеньо
ЯМК 23:40 Тиволи Гардънс - Спортинг Централ
ЯМК 23:40 Риволи Юнайтед - Уотърхаус
ЯМК 23:40 Бойс Таун - Барбикан
ЯМК 23:40 Рено - Монтего Бей Юнайтед
ЯМК 23:40 Хъмбъл Лайънс - Кавалиър
ЯМК 23:40 Арнет Гардънс - Харбър Вю

изминали срещи

ИТА 21:45 Наполи – Милан ? - ?
УРУГК 21:30 Ривър Плейт Монтевидео – Дефенсор Спортинг ? - ?
УРУГК 21:30 Данубио – Такуарембо ? - ?
УРУГК 21:30 Расинг Монтевидео – Рентистас ? - ?
УРУГК 21:30 Атенас – Ювентуд Лас Пиедрас ? - ?
УРУГК 21:30 Ел Танке Сислей – Суд Америка ? - ?
ЧИЛИК 21:30 О'Хигинс – Антофагаста ? - ?
ЧИЛИК 21:30 Нубленсе – Кобрелоа ? - ?
ЧИЛИК 21:30 Сан Маркос – Аудакс Италиано ? - ?
ПОР 21:15 Витория Сетубал – Порто ? - ?
АРЖ 21:00 Атлетико Рафаела – Дефенса и Хустисия ? - ?
БиХ 21:00 Широки брег – Травник ? - ?
НОР 21:00 Од – Розенборг ? - ?
НОР1 21:00 Брине – Бран ? - ?
РУМ 21:00 Динамо Букурещ – Стяуа Букурещ ? - ?
ЧЕХ 20:30 Млада Болеслав – Спарта Прага ? - ?
ИЗШГ 20:15 Макаби Петах Тиква – Апоел Беер Шева ? - ?
NBA 20:10 Атланта Хоукс – Вашингтон Уизърдс ? - ?
MMOW 20:00 Каролина Плишкова – Силвия Солер-Еспиноса ? - ?
БЪЛШГ 20:00 Литекс – Локомотив София 0 - 0
ГВАТК 20:00 Коатепек – Халконес ? - ?
ГВАТК 20:00 Гуастатоя – Маркензе 3 - 0
ГВАТК 20:00 Сучитепекес – Кселаху ? - ?
ГВАТК 20:00 Универсидад де Сан Карлос – Комуникасьонес ? - ?
ГВАТК 20:00 Мюнисипал – Депортиво Петапа 4 - 1
ГВАТК 20:00 Антигуа ГФК – Малакатеко ? - ?
ДАН 20:00 Одензе – Брьондби 0 - 2
ЕКВ 20:00 Универсидад Католика Кито – ЛДУ Кито ? - ?
ИСЛ 20:00 ИА – Стярнан 0 - 1
ИСЛ 20:00 Фьолнир – ИБВ ? - ?
ИСП 20:00 Валенсия – Ейбар 3 - 1
ИСП2 20:00 Албасете – Барселона II 2 - 1
ИСП2 20:00 Тенерифе – Луго 1 - 1
ИСПГ4 20:00 Картахена – Реал Бетис II ? - ?
МАЛ2 20:00 Биркиркара – Хибърниънс ? - ?
МЕКК 20:00 Пумас УНАМ – Крус Асул 0 - 1
ПОЛ1 20:00 Вигри Сувалки – Арка Гдиня 1 - 0
СЪРБ 20:00 Войводина – Партизан ? - ?
СЪРБ 20:00 Напредак – Борац Чачак ? - ?
ХЪРВ 20:00 Задар – Хайдук Сплит 2 - 0
ФАРО 19:45 ХБ – Викингур Гота 2 - 1
MMOW 19:30 Виктория Азаренка – Винъс Уилямс ? - ?
ЕКВ 19:30 Депортиво Куенка – Барселона Гуаякил 3 - 2
ИСПГ1 19:30 Компостела – Реал Овиедо 1 - 1
ЛИТ 19:30 Судува – Стумбрас 1 - 1
ОМАН 19:30 Ал Насър Салалах – Ал Оруба 1 - 2
УКР 19:30 Черноморец Одеса – Днепър Днепропетровск 0 - 3
УНГ 19:30 Печ МФК – Ференцварош 2 - 2
MMOW 19:00 Марина Еракович – Юлия Гьоргес ? - ?
БАХР 19:00 Ал Рифа – Ал Хад 1 - 2
БЕЛП1 19:00 Спортинг Шарлероа – Андерлехт 0 - 1
БиХ 19:00 Зрински – Младост Велика Обарска 0 - 0
ГЪР 19:00 ПАС Янина – Ерготелис 0 - 0
ГЪР 19:00 Керкира – Панатинайкос 1 - 1
ГЪР 19:00 Верия – Пантракикос 0 - 1
ГЪР 19:00 ПАОК – Левадиакос 1 - 0
ГЪР 19:00 Олимпиакос Пирея – Калонис 5 - 0
ГЪР 19:00 Ксанти – Астерас Триполис 0 - 0
ГЪР 19:00 Атромитос – Паниониос 3 - 1
ИСПГ1 19:00 Реал Мурсия – Културал Леонеса 0 - 0
ИСПГ1 19:00 Сомозас – Коруксо 0 - 1
ИСПГ1 19:00 Самора Кастилия и Леон – Реал Авилес 4 - 1
ИСПГ2 19:00 Сестао Ривър – Райо Валекано II 0 - 2
ИСПГ2 19:00 Толедо – Лейоя 0 - 0
ИСПГ3 19:00 Елденсе – Ла Оспиталет 5 - 1
ИСПГ3 19:00 Корнея – Валенсия II 1 - 0
ИСПГ3 19:00 Олимпик де Хатива – Химнастик Тарагона 4 - 1
ИСПГ4 19:00 Линенсе – Ла Рода 3 - 0
ИТАБ 19:00 Модена – Карпи 1 - 2
МАК 19:00 Вардар – Металург Скопие 2 - 0
МАР 19:00 Шабаб Атлас Кенифра – РС Беркане 1 - 1
НОР 19:00 Лилестрьом – Волеренга 1 - 1
НОР 19:00 Стабек – Мьондален 1 - 0
НОР 19:00 Хаугесун – Сандефьорд 2 - 1
НОР1 19:00 Йерв – Стрьомен 0 - 0
НОР1 19:00 Ранхайм – Берум 0 - 0
НОР1 19:00 Осане – Саннес Улф 0 - 0
НОР1 19:00 Левангер – Фольо 3 - 1
НОР1 19:00 Хьонефос – Хьод 1 - 3
НОР1 19:00 Кристиансунд – Согндал 1 - 1
ТУР 19:00 Трабзонспор – Бешикташ 0 - 2
ХОЛК 19:00 ПЕК Цволе – Грьонинген 0 - 2
ШВ1Ю 19:00 Норби – Трелеборис ФФ 0 - 2
MMOW 18:45 Паула Бадоса – Сара Ерани ? - ?
MMOW 18:45 Кристина-Андреа Миту – Варвара Лепченко ? - ?
MMOM 18:40 Симоне Болели – Кевин Андерсън ? - ?
ГЕР 18:30 Херта БШК – Борусия Мьонхенгладбах 1 - 2
ИСПГ1 18:30 Атлетико Асторга – Бургос 0 - 0
РУМ 18:30 Университатея Клуж – Газ Метан Медиаш 1 - 1
РУС 18:30 Торпедо Москва – Рубин Казан 2 - 2
СЪРБ 18:30 Спартак Суботица – Вождовац 0 - 1
ТУР1 18:30 Османлиспор – Аданаспор 2 - 0
ШВЕ 18:30 Малмьо ФФ – Хелзингборг 3 - 1
ШВЕ 18:30 Юргорден – Йефле 5 - 1
MMOW 18:20 Хедър Уотсън – Мариана Марино ? - ?
ОМАН 18:15 Сохар – Ал Нахда 0 - 0
MMOW 18:10 Серина Уилямс – Мадисън Бренгъл 2 - 0
АНГ 18:00 Тотнъм – Манчестър Сити 0 - 1
БиХ 18:00 Радник Биелина – Вележ 1 - 0
БЛР 18:00 Динамо Брест – Витебск 3 - 2
БСЗ 18:00 Ботев Луковит – Ботев Козлодуй ? - ?
БСЗ 18:00 Спартак Плевен – Академик Свищов 3 - 0
БСЗ 18:00 Ювентус Малчика – ОФК Левски 1 - 1
БСЗ 18:00 Павликени – Ком Берковица 3 - 2
БСЗ 18:00 Бдин – Етър 1 - 2
ГЕРРЮ 18:00 Хофенхайм II – Айнтрахт Трир 2 - 6
ДАН 18:00 Копенхаген – Есбер 2 - 1
ИСП 18:00 Хетафе – Гранада 1 - 2
ИСП2 18:00 Спортинг Хихон – Майорка 1 - 0
ИСПГ1 18:00 Тропезон – Спортинг Хихон II 0 - 0
ИСПГ1 18:00 Селта де Виго II – Расинг Ферол 2 - 3
ИСПГ2 18:00 Реал Унион – Лас Палмас II 1 - 2
ИСПГ3 18:00 Олот – Лейда Еспортиу 2 - 0
ИСПГ4 18:00 Кордоба II – Кадис 0 - 2
МАЛ2 18:00 Моста – Флориана 2 - 2
МОЛД 18:00 Шериф – Тираспол 4 - 0
ОМАН 18:00 Сур – Ал Мусанах 0 - 1
ПОЛ1 18:00 Хойничанка Хойнице – Медж Легница 3 - 0
ПОР 18:00 Пенафиел – Академика 0 - 0
ПОР 18:00 Боависта – Морейрензе 3 - 1
ПОР 18:00 Маритимо – Ароука 1 - 1
СЪРБ 18:00 Цървена звезда – Рад Белград 2 - 0
СЪРБ 18:00 Ягодина – Долни Срем 0 - 0
СЪРБ 18:00 Раднички Ниш – Нови Пазар 3 - 1
СЪРБ 18:00 ОФК Белград – Раднички Крагуйевац 2 - 0
СЪРБ 18:00 Младост Лучани – Чукарички 2 - 2
ФРА 18:00 Монако – Тулуза 4 - 1
ХЪР2 18:00 Дугополье – Бистра 0 - 0
ЧЕХ 18:00 Теплице – Яблонец 1 - 1
ЧЕХ 18:00 Славия Прага – Чешке Будейовице 2 - 0
ЧЕХ2 18:00 Колин – Сигма Оломоуц 0 - 2
ЧЕХ2 18:00 Варнсдорф – Опава 2 - 1
ЧИЛИК 18:00 Унион Ла Калера – Универсидад Чили 2 - 1
ШВ1С 18:00 Васалунд – Худинге 2 - 1
ШВ1Ю 18:00 Одеволд – Хьолвикен 2 - 2
MMOW 17:40 Кристина Макхейл – Мона Бартел 2 - 0
АВС 17:30 Щурм Грац – Рапид Виена 2 - 2
КНПЛ 17:30 Гримзби Таун – Ийстлий 3 - 0
УНГ 17:30 Уйпещ – Дьор ЕТО 1 - 0
TIO 17:10 Роджър Федерер – Пабло Куевас 2 - 0
БиХ 17:00 Славия Източно Сараево – Сараево 2 - 3
БЛР 17:00 Славия Мозир – Минск 0 - 0
БСИ 17:00 Провадия – Доростол 2 - 1
БСИ 17:00 Суворово – Кубрат 2 - 0
БСИ 17:00 Две могили – Бенковски Бяла 0 - 0
БСИ 17:00 Ботев Нови пазар – Тича 1 - 1
БСИ 17:00 Светкавица Търговище – Септември Тервел 2 - 0
БЮЗ 17:00 Балкан Варвара – Германея 2 - 0
БЮЗ 17:00 Спортист Своге – Места 3 - 0
БЮЗ 17:00 Вихрен – Витоша Бистрица 0 - 2
БЮЗ 17:00 Велбъжд – Струмска слава 0 - 2
БЮЗ 17:00 Рилски спортист – Чепинец 3 - 1
БЮЗ 17:00 Миньор Перник – Пирин Гоце Делчев 1 - 0
БЮЗ 17:00 Конелиано Герман – Оборище 1 - 4
БЮЗ 17:00 Сливнишки герой – Беласица 1 - 0
КИП 17:00 Докса Катокопия – Отело 3 - 3
КИП 17:00 Ермис – Анортозис 1 - 1
КИП 17:00 Етникос Ахна – Неа Саламис 2 - 1
КИП 17:00 Агия Напа – АЕЛ 1 - 0
ЛЮКС 17:00 УН Керенг – Прогрес Нидеркорн 2 - 1
ЛЮКС 17:00 Виктория Роспорт – Мондорф льо Бен 1 - 4
ЛЮКС 17:00 Диферданж 03 – Хостерт 6 - 1
ЛЮКС 17:00 Ф91 Дюделанж – Рюмеланж 2 - 0
ЛЮКС 17:00 Гревенмахер – Фола Еш 1 - 5
ЛЮКС 17:00 Етцела Eтцелбрюк – Жьонес Канах 4 - 0
МАК 17:00 Шкендия 79 – Ренова 3 - 1
МАК 17:00 Търново – Пелистер 0 - 1
МАК 17:00 Брегалница Щип – Тетекс 1 - 0
МОЛД 17:00 Милсами – Зимбру 2 - 1
МОЛД 17:00 Дачия – Саксан Чадър Лунга 3 - 0
РУС1 17:00 Сокол Саратов – Волга 1 - 0
ФАРО 17:00 ИФ – Судурой 2 - 3
ФАРО 17:00 НСИ – КИ 3 - 0
ФАРО 17:00 Б36 – АБ Аргир 1 - 1
ФАРО 17:00 ЕБ/Стреймур – ТБ 0 - 3
ФЛПС 17:00 Айгинякос – Закинтос 1 - 0
ФЛПС 17:00 Агротикос Астерас – Пиерикос 1 - 0
ФЛПС 17:00 Анагениси Кардицас – Тирнавос 2 - 1
ФЛПЮ 17:00 Ираклис Псахна – Епископи 2 - 0
ФЛПЮ 17:00 Ермионидас-Ермис – Ахарнайкос 3 - 1
ФЛПЮ 17:00 Панеялиос – Калитея 3 - 1
ШВЦР 17:00 Цюрих – Йънг Бойс 0 - 1
ОМАН 16:45 Ал Сееб – Фанджа 1 - 2
MMOW 16:35 Сабине Лисицки – Коко Вандевеге 1 - 2
MMOW 16:35 Петра Квитова – Олга Говорцова 2 - 1
MMOW 16:30 Шуай Пенг – Анастасия Павлюченкова 0 - 2
ГЕР 16:30 Майнц 05 – Хамбургер ШФ 1 - 2
ГЕРБ 16:30 Швайнфурт – Аугсбург II 3 - 1
ДАН1 16:30 ОГФ – Брьоншьой 4 - 0
ИНД 16:30 Бенгалуру – Ийст Бенгал 3 - 0
НОР 16:30 Олесун – Бодьо/Глимт 2 - 0
НОР 16:30 Старт – Тромсьо 3 - 1
РУАН 16:30 Мусанзе – Мукура ? - ?
MMOM 16:15 Хуан Монако – Николас Алмагро 2 - 0
КЕНИЯ 16:15 ККБ – Тика Юнайтед 1 - 1
БЪЛЖЛ 16:00 Берое (Ж) – Оборище (Ж) ? - ?
ГЕРРС 16:00 ФТ Брауншвайг – ЛШК Ханза 0 - 2
ГЕРРС 16:00 ФФБ Олденбург – Айнтрахт Брауншвайг II 1 - 0
ДАН1 16:00 ХБ Кьоге – Хорсенс 1 - 1
ДАН1 16:00 Роскилде – Скиве 3 - 0
ДАН1 16:00 Фредериция – АБ 1 - 0
ДАНИ 16:00 Нюкьобинг – Хвидовре 2 - 2
ИC1В 16:00 Барлета – Фоджа 0 - 1
ИC1В 16:00 Нуова Козенца – Беневенто 0 - 1
ИC1В 16:00 Матера – Мелфи 1 - 0
ИC1В 16:00 Лече – Иския 3 - 0
ИC1В 16:00 Касертана – Савоя 4 - 1
ИC1В 16:00 Паганезе – Мартина Франка 0 - 0
ИC1В 16:00 Лупа Рома – Аверса Нормана 0 - 2
ИC1В 16:00 Реджина – Катанзаро 3 - 1
ИC1В 16:00 Месина – Салернитана 4 - 2
ИC1В 16:00 Юве Стабия – Вигор Ламеция 4 - 2
ИТА 16:00 Аталанта – Лацио 1 - 1
ИТА 16:00 Елас Верона – Удинезе 0 - 1
ИТА 16:00 Интер – Киево 0 - 0
ИТА 16:00 Фиорентина – Чезена 3 - 1
ИТАБ 16:00 Авелино – Пескара 3 - 2
ИТАПА 16:00 Виртус Ентела Примавера – Специя Примавера 1 - 4
КАЗХ 16:00 Атърау – Шахтьор Караганда 1 - 0
НОР1 16:00 Нест/Сотра – Фредрикста 1 - 0
РУМ 16:00 Чехлаул Пятра Нямц – Астра 1 - 3
РУС 16:00 Амкар Перм – Локомотив Москва 1 - 1
РУС1 16:00 Тосно – Анжи 1 - 0
ТАЙЛ 16:00 Порт – Неви 1 - 0
ТАЙЛ 16:00 Банкок Глас – Ратчабури 1 - 0
ТУР 16:00 Газиантепспор – Генчлербирлиги 0 - 3
ТУР1 16:00 Кайсериспор – Анталияспор 0 - 0
ТУР1 16:00 Денизлиспор – Ордуспор 5 - 1
ТУР1 16:00 Болуспор – Елязъгспор 0 - 0
ФИН 16:00 СДЖК – ХИФК 2 - 0
ФИН 16:00 ХИК Хелзинки – Яро 3 - 0
ФИН 16:00 Илвес – РоПС 0 - 1
ФИН 16:00 Лахти – Интер Турку 1 - 1
ФИН 16:00 КТП – ВПС 3 - 2
ФИН 16:00 Мариехамн – КуПС 1 - 1
ЧЕХ21 16:00 Славия Прага (21) – Тринец (21) 0 - 0
ШВ1С 16:00 Форуърд – Нюшьопинг 2 - 2
ШВЕ 16:00 ГИФ Сундсвал – Елфсборг 0 - 1
ШВЕ 16:00 Норшьопинг – Отвидаберг 2 - 1
ШВЦ1 16:00 Винтертур – Бил-Биен 5 - 2
ШВЦ1 16:00 Сервет – Вил 2 - 1
ЮАР 16:00 Блумфонтейн Селтик – Аякс Кейптаун 2 - 3
ЮАР 16:00 Платинум Старс – Мамелъди Съндаунс 1 - 2
МАЛС 15:45 Дарул Такзим – ФЕЛДА Юнайтед 1 - 0
АНГ 15:30 Челси – Кристъл Палас 1 - 0
БАНГ 15:30 Тийм БЮМК – Шейх Ръсел 1 - 2
БЕЛП1 15:30 Кортрийк – Гент 0 - 1
ЛИВ 15:30 Ал Ансар Бейрут – Ал Неджмех 1 - 1
ЛИВ 15:30 Триполи – Сафа 1 - 3
ТУР2Б 15:30 Тургутлуспор – Токатспор 1 - 2
ТУР2Б 15:30 Йени Малатияспор – Кечийоренгючу 1 - 1
ТУР2Б 15:30 Фатих Карагюмрюк – Пендикспор 3 - 2
ТУР2Б 15:30 1461 Трабзон – Анадолу Селчуклуспор 1 - 1
ТУР2Б 15:30 Хаджеттепе – Менемен Беледийеспор 0 - 0
ТУР2Б 15:30 Юмраънийеспор – Тавшанлъ Линитспор 4 - 0
ТУР2Б 15:30 Фетхиеспор – Байрампашаспор 1 - 0
ТУР2Б 15:30 Тарсус Идман Юрду – Офспор 5 - 1
ТУР2Б 15:30 Айдънспор – Ишкендерун ДЧ 4 - 1
БЪЛШГ 15:15 Ботев Пловдив – Лудогорец 1 - 3
ГЕРСЗ 15:05 Карл Цайс Йена – Магдебург 0 - 4
ГЕРСЗ 15:05 Виктория Берлин – Цвикау 2 - 4
MMOW 15:00 Елина Свитолина – Даниела Хантухова 2 - 0
MMOW 15:00 Каролин Возняцки – Ярмила Гайдошова 2 - 0
MMOW 15:00 Андреа Петкович – Флавия Пенета 2 - 0
БЛР 15:00 Слуцк – Гранит 1 - 2
ГЕР3 15:00 Дуисбург – Пройсен Мюнстер 2 - 1
ГЕР3 15:00 Оснабрюк – Ханза Рощок 1 - 0
ГЕР3 15:00 Борусия Дортмунд II – Щутгарт II 2 - 0
ГЕРРЗ 15:00 Рот-Вайс Оберхаузен – Борусия Мьонхенгладбах II 2 - 2
ГЕРРС 15:00 Госларер ШК – Санкт Паули II 0 - 0
ГЕРРС 15:00 Айнтрахт Нордерщедт – Шварц-вайс Реден 3 - 1
ГЕРРС 15:00 Вейхе Фленсбург – Клопенбург 1 - 3
ГЕРРС 15:00 Хавелс – ФФР Ноймюнстер 1 - 3
ГЕРРЮ 15:00 Кобленц – Некарелц 1 - 1
ДАН 15:00 Вестшелан – Нордселанд 2 - 1
ДАНЗ 15:00 Нествед – Тистед 2 - 0
КЕНИЯ 15:00 Чемелил – Ушуру 1 - 0
МАКАО 15:00 Каса де Португал – Макао (23) 4 - 2
РУС1 15:00 Криля Советов – Енисей 1 - 0
РУС1 15:00 Тюмен – Шинник 0 - 0
РУСР 15:00 ЦСКА Москва (21) – Урал (21) 1 - 2
ТАЙЛ 15:00 Суфанбури – Чонбури 0 - 0
УКРР 15:00 Олимпик Донецк (21) – Металург Запорожие (21) 1 - 3
ФРА 15:00 Лил – Ланс 3 - 1
ШВ1С 15:00 Мотала – Питея 1 - 0
MMOW 14:55 Барбора Захлавова-Стрицова – Южени Бушар 2 - 1
КНПЛ 14:45 Бристол Роувърс – Форест Грийн Роувърс 2 - 0
ШВЦР 14:45 Санкт Гален – Сион 0 - 1
ШВЦР 14:45 Аарау – Люцерн 2 - 6
ГЕР2 14:30 1860 Мюнхен – Унион Берлин 0 - 3
ГЕР2 14:30 Аален – Бохум 2 - 4
ГЕР2 14:30 Санкт Паули – РБ Лайпциг 1 - 0
ГЕР2 14:30 Ерцгебирге Ауе – Карлсруе ШК 3 - 1
ГЕР2 14:30 Гройтер Фюрт – Фортуна Дюселдорф 3 - 0
ГЕР2 14:30 Зандхаузен – Хайденхайм 2 - 2
ГЕРСЗ 14:30 Унион Берлин II – Мойзелвитц 4 - 1
ГЕРСЗ 14:30 Германия Халберщат – Плауен 6 - 1
ДАНЗ 14:30 Рингкьобинг – Варде ИФ Елит 1 - 1
ДАНИ 14:30 Холбек – Б93 0 - 0
КИТ 14:30 Тиендзин Теда – Чанчун Ятай 1 - 1
КИТ 14:30 Ханджоу – Шанхай СИПГ 1 - 1
ТАДЖ 14:30 ЦСКА Памир – Истиглол ? - ?
АНГ1 14:15 Шефилд Юнайтед – Честърфийлд 1 - 1
АНГ1 14:15 Милтън Кийнс Донс – Йоувил Таун 5 - 1
АНГ1 14:15 Бристол Сити – Уолсол 8 - 2
АНГ1 14:15 Джилингам – Нотс Каунти 3 - 1
АНГ1 14:15 Крю Александра – Брадфорд Сити 0 - 1
АНГ1 14:15 Олдъм Атлетик – Питърбъро Юнайтед 1 - 1
АНГ1 14:15 Барнзли – Рочдейл 5 - 0
АНГ1 14:15 Суиндън Таун – Лейтън Ориент 2 - 2
АНГ1 14:15 Кроули Таун – Ковънтри Сити 1 - 2
АНГ1 14:15 Колчестър Юнайтед – Престън Норт Енд 1 - 0
АНГ1 14:15 Порт Вейл – Флийтууд Таун 1 - 2
АНГ1 14:15 Донкастър Роувърс – Скънторп Юнайтед 5 - 2
ДАНЗ 14:00 Колдинг Б – Сидвест 1 - 1
ДАНИ 14:00 Хелсингер – Б1908 3 - 1
ДАНИ 14:00 Фремад Амагер – Фрем 2 - 0
ИНД 14:00 Роял Вахингдох – Салгаокар 4 - 2
КАЗХ 14:00 Кайсар – Кайрат 0 - 0
КАЗХ 14:00 Актобе – Иртиш Павлодар 2 - 1
КАЗХ 14:00 Астана – Тобол 4 - 0
КЕНИЯ 14:00 Матаре Юнайтед – Мухорони Ют 3 - 0
РУС1 14:00 Химик Дзержинск – Волгар Астрахан 2 - 3
РУСР 14:00 Арсенал Тула (21) – Краснодар (21) 4 - 0
ТАЙЛ 14:00 Сисакет – Чянграй Юнайтед 1 - 0
ТАЙЛ 14:00 Након Ратчасима – Чайнат Хорнбил 2 - 1
ТУР2Ч 14:00 Караманмарашспор – Пазарспор 5 - 2
ТУР2Ч 14:00 Инеголспор – Дюзуртспор 2 - 1
ТУР2Ч 14:00 Киркларелиспор – Гюмушанеспор 1 - 1
ТУР2Ч 14:00 Гьолбашиспор – Анкарагюджю 2 - 3
ТУР2Ч 14:00 Коджаелиспор – Тепеджик Беледие 2 - 2
ТУР2Ч 14:00 Хатайспор – Полатли Бугсашспор 4 - 0
ТУР2Ч 14:00 Назили Беледиеспор – Гьозтепе 3 - 4
ТУР2Ч 14:00 Саръер – Диарбекир ББ 2 - 1
ТУР2Ч 14:00 Алтай – Бандирмаспор 0 - 4
УКР 14:00 Металист – Ворскла 0 - 2
УКРР 14:00 Динамо Киев (21) – Говерла (21) 3 - 0
MMOW 13:40 Каролине Гарсия – Миряна Лучич-Барони 2 - 0
АРМЕ 13:40 Мика – Ширак 2 - 2
АРМЕ 13:40 Арарат – Бананц 2 - 2
MMOW 13:30 Ализе Корне – Симона Халеп 2 - 0
MMOW 13:30 Саманта Стосър – Анджелик Кербер 2 - 1
MMOW 13:30 Гарбине Мугуруса Бланко – Мария-Тереса Торо-Флор 2 - 0
MMOW 13:30 Аля Томлянович – Белинда Бенчич 2 - 0
ИТА 13:30 Рома – Дженоа 2 - 0
ПОЛ1 13:30 Погон Шедълце – Сандеця Нови Сонч 1 - 2
РУС 13:30 Кубан Краснодар – Динамо Москва 1 - 2
БАНГ 13:15 Мохамедан Дака – Фени 1 - 1
ИСПГ2 13:15 Гуадалахара Испания – Сокуеламос 2 - 1
ПОР2 13:15 Спортинг Ковиля – Фейренсе 2 - 2
ВИЕТ 13:00 Сонг Лам Нге Ан – Донг Най 1 - 2
ВИЕТ 13:00 Хоанг Ан Жия Лай – Куанг Нам 2 - 2
ИСП 13:00 Еспаньол – Райо Валекано 1 - 1
ИСП2 13:00 Понферадина – Реал Сарагоса 1 - 1
ИСПГ2 13:00 Атлетико Мадрид II – Баракалдо 1 - 0
ИСПГ2 13:00 Фуенлабрада – Атлетик Клуб II 1 - 0
ИСПГ3 13:00 Реал Сарагоса II – Атлетико Балеарес 3 - 2
ИСПГ3 13:00 Майорка II – Бадалона 3 - 4
ИСПГ3 13:00 Реус Депортиу – Алкояно 5 - 2
ИСПГ3 13:00 Елче II – Виляреал II 2 - 4
ИСПГ4 13:00 Лусена – Реал Яен 0 - 0
ИСПГ4 13:00 Касерено – Мелия 3 - 0
ИСПГ4 13:00 Вилановенсе – Аройо 1 - 0
КАЗХ 13:00 Ордабаси – Жетису 0 - 0
МАКАО 13:00 Монте Карло – Полиция Макао 1 - 0
ТУР 13:00 Касъмпаша – Бурсаспор 5 - 3
УКРР 13:00 Черноморец Одеса (21) – Днепър (21) 3 - 2
ИСПГ2 12:30 Тривал Валдерас – Уеска 1 - 1
ИСПГ4 12:30 Севиля II – Ла Оя Лорка 1 - 0
ЧЕХ21 12:30 Виктория Пилзен (21) – Бохемианс 1905 (21) 3 - 1
MMOW 12:00 Тимеа Башчински – Мария Шарапова 0 - 2
MMOW 12:00 Моника Пуиг – Роберта Винчи 1 - 2
MMOW 12:00 Камила Джорджи – Цветана Пиронкова 0 - 2
MMOW 12:00 Карла Суарес Наваро – Зарина Диас 2 - 0
ВИЕТ 12:00 Кан То – Тан Хоа 1 - 1
ИТАПБ 12:00 Аталанта Примавера – Удинезе Примавера 0 - 1
РУС1 12:00 Сибир – Сахалин 1 - 3
РУС1 11:30 Том Томск – Балтика 0 - 1
ЧЕХ2 11:15 Виктория Жижков – Тринец 2 - 0
ЧЕХ21 11:15 Дукла Прага (21) – Таборско (21) 5 - 0
КАЗХ 11:00 Тараз – Окжетпес 1 - 1
РУСР 11:00 Уфа (21) – Мордовия Саранск (21) 2 - 2
АВЛПЛ 10:00 Уелингтън Финикс – Мелбърн Сити 0 - 2
БСЗ 10:00 Видима-Раковски – Янтра Габрово 0 - 3
БСЗ 10:00 Ситомир – Партизан Червен бряг 0 - 3
ГЪР 10:00 ОФИ – Платаниас 0 - 3
ГЪР 10:00 Панайтоликос – Ники Волос 3 - 0
РУС1 10:00 Луч – Динамо Санкт Петербург 2 - 0
ЯП2 10:00 ДЖЕФ Юнайтед – Йокохама 3 - 0
ЯП2 10:00 Омия Ардиджа – Ехиме 1 - 0
ХК1 09:30 Йокохама Хонг Конг – Вонг Тай Син 1 - 5
РУС1 09:00 СКА Енергия – Газовик Оренбург 1 - 3
РУСР 09:00 Амкар Перм (21) – Локомотив Москва (21) 0 - 3
ЯП2 09:00 Гираванц Китакюшу – Гифу 2 - 1
ЮКОР 08:00 Теджън Ситизън – Инчхън Юнайтед 1 - 2
ЯП2 08:00 Ойта Тринита – Токушима Вортис 1 - 1
ЯП2 08:00 Киото Санга – Теспакусацу 0 - 1
ЯП3 08:00 Мачида Зелвия – Рюкю 1 - 0
ЮКОР 07:30 Гвангджу – Чоннам Драгънс 3 - 2
ЯП3 07:30 Парсейро Нагано – Каталер Тояма 0 - 1
ЯП2 07:00 Каматамаре Сануки – Токио Верди 1 - 0
ЯП2 07:00 В-Варен Нагазаки – Фагияно Окаяма 2 - 1
ЯП2 07:00 Консадоле Сапоро – Джубило Ивата 3 - 0
ЯП2 07:00 Точиги – Роасо Кумамото 2 - 2
ЯП2 07:00 Ависпа Фукуока – Серезо Осака 1 - 0
ЯП2 07:00 Цвайген Каназава – Мито Холихок 1 - 0
ЯП3 07:00 ЙССЦ – Ренофа Ямагучи 0 - 1
ЯП3 07:00 Сагамихара – Фукушима Юнайтед 2 - 0
ЯП3 07:00 Блаублитц Акита – Грула Мориока 1 - 0
ЯП3 07:00 Гайнаре Тотори – Фуджиеда 2 - 0
БОКС 06:00 Флойд Мейуедър – Мани Пакяо 1 - 0
САЩ 05:30 Портланд Тимбърс – Уайткапс 0 - 0
САЩ 05:30 ЛА Галакси – Колорадо Рапидс 1 - 1
МЕКК 05:00 Чяпас – Монтерей 0 - 2
КОЛА 04:00 Патриотас Бояка – Хагуарес де Кордоба 2 - 1
МЕКК 04:00 Пачука – Сантос Лагуна 2 - 3
АРЖБ 03:45 Сентрал Кордоба СДЕ – Химнасия Хухуй 2 - 0
NBA 03:10 ЛА Клипърс – Сан Антонио Спърс 111 - 109
АРЖБ 03:00 Атлетико Тукуман – Патронато 1 - 1
ЕКВ 03:00 Депортиво Кито – Ривър Плейт Гуаякил 1 - 1
ЛАКФС 03:00 Дорадос – Атлетико Сан Луис 3 - 0
МЕКК 03:00 Тигрес УАНЛ – Гуадалахара 2 - 1
ПЕРАП 03:00 Мелгар – Универсидад Сан Мартин 1 - 1
ЧИЛИК 03:00 Унион Еспаньола – Кобресал 1 - 1
АРЖ 02:30 Росарио Сентрал – Уракан 1 - 1
АРЖБ 02:30 Депортиво Сантамарина – Гуарани А. Франко 2 - 0
САЩ 02:30 Ню Инглънд – Ню Йорк РБ 2 - 1
АРЖ 02:15 Расинг Клуб де Авелянеда – Ланус 2 - 0
ПАРА 02:15 Гуарани – Либертад 1 - 0
ПАРА 02:15 Депортиво Капията – Генерал Диас 1 - 2
LFPК 02:00 Плаза Амадор – Чепо 1 - 1
LFPК 02:00 Сан Франциско – Атлетико Чирики 0 - 1
LFPК 02:00 Спортинг Сан Мигелито – Арабе Унидо 1 - 1
LFPК 02:00 Тауро – Индепендиенте Ла Чорера 3 - 3
АРЖБ 02:00 Институто – Индепендиенте Ривадавия 0 - 1
КОЛА 02:00 Хуниор – Депортес Толима 1 - 1
САЩ 02:00 ДС Юнайтед – Кълъмбъс Крю 2 - 0
АРЖ 01:30 Архентинос Хуниорс – Алдосиви 0 - 1
ЕКВ 01:00 Индепендиенте дел Вале – Аукас 1 - 1
МЕКК 01:00 Пуебла – Леон 2 - 0
МЕКК 01:00 Америка – Толука 3 - 1
ХОНДК 00:30 Реал Сосиедад Токоа – Мотагуа 1 - 0
ХОНДК 00:30 Реал Еспаня – Хондурас Прогресо 2 - 4
ХОНДК 00:30 Вида – Маратон 0 - 1
ХОНДК 00:30 Олимпия Тегусигалпа – Платенсе 2 - 0
ХОНДК 00:30 Парилас Уан – Виктория Ла Сейба 2 - 1
АРЖ 00:15 Сан Лоренсо – Велес Сарсфийлд 1 - 0
ЕКВ 00:00 Мушук Руна – ЛДУ Лоя 3 - 1
КОЛА 00:00 Кукута Депортиво – Агилас Перейра 2 - 1
ПАРА 00:00 Насионал Асунсион – Спортиво Сан Лоренсо 2 - 0
ПАРА 00:00 Сол де Америка – Депортиво Сантани 2 - 1