Прогнози

  • 20 1

 Календар

Август 2015
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Facebook

Срещи / Тази седмица

ЮКОР 11:00 Съннам - Чонбък Моторс
ГЕРЖ 12:00 ФФК Франкфурт (Ж) - СГШ Есен (Ж)
ГЕРЖ 12:00 Вердер Бремен (Ж) - Кьолн (Ж)
РУС1 13:00 СКА Енергия - Факел
РУС1 13:00 Енисей - Арсенал Тула
РУС1 13:00 Луч Владивосток - Байкал
ЮКОР 13:00 Поханг Стийлърс - Сувон Блууингс
ЯП12Ф 13:00 Кашива Рейсол - Вентфорет Кофу
ЯП12Ф 13:00 Гамба Осака - Шонан Белмаре
РУС 13:30 Локомотив Москва - Краснодар
ХОЛ 13:30 Аякс - АДО Ден Хааг
ГЕРСЗ 14:00 Шьонберг - Мойзелвитц
ГЕРСЗ 14:00 Оберлаусиц Нойгерсдорф - Нойстерлитц
ГЕРСЗ 14:00 Германия Халберщат - Оптик Ратенов
ДАН1 14:00 Роскилде - Вейле
ГЕР2 14:30 ФСВ Франкфурт - Санкт Паули
ГЕР2 14:30 Айнтрахт Брауншвайг - Карлсруе ШК
ГЕР2 14:30 Нюрнберг - Фортуна Дюселдорф
ГЕРСЗ 14:30 БФК Динамо - Виктория Берлин
ГЕРСЗ 14:30 БAK'07 - Ауербах
ГЕРСЗ 14:30 РБ Лайпциг II - Херта БШК II
ГЕРСЗ 14:30 Цвикау - Люкенвалде
ДАН 14:30 Олборг - Рандерс
ШОТ1 14:30 Куин ъф дъ Саут - Рейнджърс
ШВЦР 14:45 Тюн - Сион
ГЕР3 15:00 Аален - Ханза Рощок
ГЕР3 15:00 Майнц 05 II - Зоненхоф Гроссашпах
ГЕРЖ 15:00 СК Санд (Ж) - Байер Леверкузен (Ж)
ГЕРЖ 15:00 Фрайбург (Ж) - Хофенхайм (Ж)
ГЕРРЗ 15:00 Рот-Вайс Оберхаузен - Борусия Мьонхенгладбах II
ГЕРРС 15:00 Айнтрахт Нордерщедт - Борусия Хилдсхайм
ГЕРРС 15:00 Любек - ФФБ Олденбург
ГЕРРС 15:00 Хавелс - Шилкзее
ГЕРРС 15:00 Хамбургер ШФ II - Дрохтершен/Асел
ГЕРРЮ 15:00 Шпилберг - Хесен Касел
ГЕРРЮ 15:00 Айнтрахт Трир - Некарелц
ГЕРРЮ 15:00 Хофенхайм II - Астория Валдорф
ДАН1 15:00 Нествед - Фредериция
ФРА 15:00 Сент Етиен - Бастия
АНГ 15:30 Саутхямптън - Норич Сити
БEЛ 15:30 Клуб Брюж - Стандарт Лиеж
БЮЗ 15:30 Ботев Ихтиман - ЦСКА
ГЕРРЗ 15:30 Крей - Шалке 04 II
ХОЛ 15:30 АЗ - Рода
ХОЛ1 15:30 Гоу Ахед Ийгълс - Ахил 29
ХОЛ1 15:30 Спарта Ротердам - Ден Бош
АРМЕ 16:00 Гандзасар - Пюник
БЕЛ2 16:00 Унион Сайнт-Жило - Десел Спорт
БЕЛ2 16:00 Коксейде - АШ Ойпен
ДАН1 16:00 Вендсисел - Вестшелан
НОР1 16:00 Стрьомен - Бран
РУС1 16:00 Тюмен - Зенит Санкт Петербург II
ШВЕ 16:00 ИФК Гьотеборг - Йефле
ШВЕ 16:00 АИК - Отвидаберг
ШВЦ1 16:00 Бил-Биен - Шафхаузен
ШВЦ1 16:00 Винтертур - Льо Монт
АРМЕ 16:30 Улис - Мика
ГЕР 16:30 Борусия Дортмунд - Херта БШК
НОР 16:30 Стабек - Од
НОР 16:30 Молде - Лилестрьом
ПОЛ 16:30 Гурник Забже - Краковия Краков
ПОЛ 16:30 Нечеча - Лех Познан
БРА 17:00 Гремио - Куритиба
БРА 17:00 Аваи - Интернасионал
ДАН 17:00 Нордселанд - Брьондби
Н2-1 17:00 Хаща - Скейд
Н2-2 17:00 Йовик Лин - Нутоден
Н2-3 17:00 Сола - Ейдсволд
РУС 17:00 Мордовия Саранск - Рубин Казан
СИРЛ 17:00 Уорънпойнт Таун - Клифтънвил
УКР 17:00 Александрия - Черноморец Одеса
ШВ1С 17:00 Акрополис - Умео
ШВ1Ю 17:00 Хьолвикен - Лунд
ШВЕ1 17:00 Мелбю - Йостерсундс
ШВЦР 17:00 Базел - Цюрих
ШВЦР 17:00 Грасхопър - Йънг Бойс
АВС 17:30 Щурм Грац - Залцбург
БЪЛ 17:30 Монтана - Локомотив Пловдив
МАК 17:30 Работнички - Силекс
Н2-1 17:30 Гроруд - Мьолнер
ХОЛ 17:45 ПСВ - Фейенорд
АНГ 18:00 Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед
БиХ 18:00 Сараево - Рудар Приедор
БиХ 18:00 Травник - Славия Източно Сараево
БиХ 18:00 Младост Добой Какан - Железничар
Н2-2 18:00 Мос - Нюбергсунд
ПОЛ1 18:00 Хробри Глогов - Олимпия Груджьондз
ПОР 18:00 Тондела - Насионал Мадейра
СЪРБ 18:00 Спартак Суботица - Войводина
ФРА 18:00 Бордо - Нант
ШВ1С 18:00 Браге - Форуърд
ШВ1С 18:00 Худинге - Васалунд
ШВ1С 18:00 Мотала - Нюшьопинг
ШВ1Ю 18:00 Трелеборис ФФ - Йостерс
ШВ1Ю 18:00 Одеволд - Ландскрона
ШВЕ1 18:00 Асириска - ГАИС
ШВЕ1 18:00 Люнгшиле - Сюрианска
БЛР 18:30 Гомел - Торпедо Жодино
ГЕР 18:30 Вердер Бремен - Борусия Мьонхенгладбах
Н2-1 18:30 Холмен - Тромсдален
РУМ 18:30 Петролул Плоещ - Астра
СЛВН 18:30 Олимпия Любляна - Рудар Велене
ФИН 18:30 Илвес - ХИК Хелзинки
ФИН 18:30 СДЖК - Мариехамн
ФИН 18:30 Лахти - КуПС
ФИН 18:30 ХИФК - ВПС
ФИН1 18:30 ПС Кеми - Хака
ФИНИЗ 18:30 Милипуро - Култсу
ФИНИЗ 18:30 Викингит - Судет
ФИНЮГ 18:30 КаПа - Гнистан
ШВЕ 18:30 Елфсборг - ГИФ Сундсвал
ШВЕ 18:30 Хелзингборг - Малмьо ФФ
АРЖБ 19:00 Лос Андес - Химнасия Хухуй
БEЛ 19:00 Вестерло - Андерлехт
ДАН 19:00 Одензе - Копенхаген
ИСП2 19:00 Елче - Атлетик Клуб II
ИТА 19:00 Рома - Ювентус
КИП 19:00 Еносис - Аполон Лимасол
КИП 19:00 АЕЛ - Агия Напа
Н2-4 19:00 Хам Kам - Брумундал
НОР 19:00 Старт - Хаугесун
НОР 19:00 Мьондален - Стрьомсгодсе
НОР 19:00 Бодьо/Глимт - Сарпсборг 08
НОР1 19:00 Хьод - Брине
НОР1 19:00 Хьонефос - Берум
НОР1 19:00 Осане - Йерв
НОР1 19:00 Фредрикста - Саннес Улф
НОР1 19:00 Согндал - Фольо
НОР1 19:00 Кристиансунд - Левангер
НОР1 19:00 Нест/Сотра - Ранхайм
ПОЛ 19:00 Ягелония Бялисток - Легия Варшава
ПОЛ1 19:00 Заглембе Сосновец - Погон Шедълце
ПОЛ1 19:00 Катовице - Медж Легница
ПОР 19:00 Пасош де Ферейра - Ароука
ПОР 19:00 Спортинг Брага - Боависта
ТУР 19:00 Ескишехирспор - Ризеспор
ТУР 19:00 Трабзонспор - Акхисар Беледийеспор
ТУР1 19:00 Кайсери Ерчиесспор - Газиантеп ББ
ГЪР 19:15 Ираклис - Паниониос
ГЪР 19:15 Астерас Триполис - Панайтоликос
ГЪР 19:15 Панатинайкос - Калонис
ПЕРАП 19:15 Реал Гарсиласо - УТК Кахамарка
БЛР 19:30 Неман Гродно - Шахтьор Солигорск
ИСП 19:30 Ейбар - Атлетик Клуб
ИСП2 19:30 Депортиво Алавес - Реал Овиедо
ИСП2 19:30 Осасуна - Мирандес
УКР 19:30 Заря - Динамо Киев
УКР 19:30 Днепър Днепропетровск - Карпати
АВС 20:00 Волфсбергер АК - Райндорф Алтах
БиХ 20:00 Широки брег - Вележ
БЪЛ 20:00 Левски - ОФК Пирин
ИСЛ 20:00 ИБВ - Кефлавик
КИП 20:00 АПОЕЛ - Пафос
КОРИ 20:00 Картахинес - Перес Селедон
ПОЛ1 20:00 Висла Плок - Белхатов
РУС 20:00 Кубан Краснодар - ЦСКА Москва
СЪРБ 20:00 Младост Лучани - Цървена звезда
СЪРБ 20:00 Металац ГМ - Чукарички
ТУР1 20:00 Денизлиспор - Елязъгспор
УНГ 20:00 Видеотон - Дебрецен
ХЪРВ 20:00 Интер Запрешич - Хайдук Сплит
БEЛ 21:00 Локерен - Ваасланд-Беверен
ИСЛ 21:00 Фьолнир - Стярнан
ИСЛ 21:00 Брейдаблик - Лейкнир Рейкявик
ИСЛ 21:00 ФХ - Викингур Рейкявик
ИСЛ 21:00 КР Рейкявик - Валур
ИСЛ 21:00 Филкир - ИА
ИСП 21:00 Хетафе - Гранада
НОР 21:00 Тромсьо - Розенборг
ПОЛ1 21:00 Вигри Сувалки - Щомил Олщин
РУМ 21:00 Стяуа Букурещ - Виторул
ТУР1 21:00 Адана Демирспор - Болуспор
ТУР1 21:00 Йени Малатияспор - Аланияспор
ТУР1 21:00 Шанлъурфаспор - Гьозтепе
УРУГА 21:00 Уондърърс - Насионал Монтевидео
УРУГА 21:00 Ел Танке Сислей - Данубио
ЧИЛИА 21:00 Антофагаста - Коло Коло
АРЖ 21:10 Арсенал Саранди - Тигре
ПОР 21:15 Академика - Спортинг КП
СЛВК 21:15 Спартак Търнава - Жилина
ТУР 21:15 Сивасспор - Османлъспор
ТУР 21:15 Фенербахче - Анталияспор
АРЖБ 21:30 Бока Унидос - Дъглас Хайг
ГЪР 21:30 ПАС Янина - ПАОК
ДАН 21:30 Мидтиланд - Хобро
ИСП 21:30 Валенсия - Депортиво Ла Коруня
ИСП 21:30 Севиля - Атлетико Мадрид
ИСП2 21:30 Майорка - Понферадина
ИСП2 21:30 Реал Валядолид - Алкоркон
ИСП2 21:30 Тенерифе - Химнастик Тарагона
ПЕРАП 21:30 Леон де Уануко - Сиенсиано
ИТА 21:45 Киево - Лацио
ИТА 21:45 Карпи - Интер
ИТА 21:45 Торино - Фиорентина
ИТА 21:45 Аталанта - Фрозиноне
ИТА 21:45 Удинезе - Палермо
ИТА 21:45 Дженоа - Елас Верона
ИТА 21:45 Наполи - Сампдория
АРЖБ 22:00 Гилермо Браун - Чакарита Хуниорс
БРА 22:00 Палмейрас - Жойнвили
БРА 22:00 Спорт Ресифе - Фламенго
БРА 22:00 Чапекоензе - Коринтианс
БРА 22:00 Флуминензе - Атлетико Минейро
КОЛКЛ 22:00 Депортес Толима - Кукута Депортиво
КОРИ 22:00 Лимон - Белен Сигло XXI
ФРА 22:00 Монако - ПСЖ
ХЪРВ 22:00 Риека - Осиек
АРЖ 22:10 Сан Лоренсо - Банфийлд
АРЖ 22:10 Годой Крус - Расинг Клуб де Авелянеда
АРЖБ 22:30 Вила Далмине - Индепендиенте Ривадавия
ВЕНТА 22:30 Туканес - Карабобо
АРЖБ 23:00 Атлетико Тукуман - Гуарани А. Франко
ВЕНТА 23:00 Депортиво Лара - Урена
АРЖ 23:20 Сармиенто - Атлетико Рафаела
ВЕНТА 23:30 Лянерос де Гуанаре - Арагуа
ИСП 23:30 Лас Палмас - Леванте
САЩ 23:30 Сиатъл Саундърс - Портланд Тимбърс

изминали срещи

ГВАТА 05:00 Маркензе – Гуастатоя ? - ?
ГВАТА 05:00 Кселаху – Депортиво Петапа ? - ?
КОРИ 05:00 Уругвай де Коронадо – Депортиво Саприса ? - ?
МЕК 05:00 Дорадос – Пуебла ? - ?
МЕК 04:30 Морелия – Тихуана 1 - 2
LFPА 04:00 Алианса Чилибре – Сан Франциско 1 - 0
МЕК 04:00 Пачука – Атлас 1 - 1
ПЕРАП 04:00 Сесар Вайехо – Депортиво Мюнисипал 1 - 0
САЩ 04:00 Далас – Реал Солт Лейк 2 - 0
САЩ 04:00 Хюстън Динамо – Уайткапс 2 - 0
САЩ 04:00 Колорадо Рапидс – Спортинг КС 2 - 1
ХОНДА 04:00 Реал Еспаня – Реал Сосиедад Токоа 1 - 1
КОЛКЛ 03:45 Атлетико Насионал – Ла Екидад 2 - 0
АРЖБ 03:00 Феро Карил Оесте – Хувентуд Унида Г. ? - ?
БРА 03:00 Сао Пауло – Понте Прета 3 - 0
БРАБ 03:00 Можи Мирим – Бая ? - ?
МЕК 03:00 Тигрес УАНЛ – Керетаро 5 - 1
ЧИЛИА 03:00 Депортес Икике – Сан Луис де Килота ? - ?
АРЖ 02:30 Нюелс Олд Бойс – Колон 0 - 1
АРЖ 02:30 Велес Сарсфийлд – Дефенса и Хустисия 2 - 1
САЩ 02:30 Орландо Сити – Чикаго Файър ? - ?
LFPА 02:00 Чорильо – Плаза Амадор ? - ?
LFPА 02:00 Чепо – СД Атлетико Насионал 3 - 0
САЩ 02:00 Филаделфия Юниън – Ню Инглънд 0 - 1
ПЕРАП 01:45 Спорт Лорето – Алианса Атлетико 0 - 0
АРЖБ 01:30 Институто – Депортиво Сантамарина 3 - 2
КОЛКЛ 01:30 Кортулуа – Алианса Петролера 0 - 0
ЕКВ2 01:00 Универсидад Католика Кито – ЛДУ Лоя ? - ?
МЕК 01:00 Крус Асул – Америка 0 - 2
МЕКЛА 01:00 Некакса – Сакатепек 1 - 1
ХОНДА 01:00 Виктория Ла Сейба – Ютикалпа 1 - 1
БРА 00:30 Вашку да Гама – Фигейренсе 0 - 1
ВЕНТА 00:30 Депортиво Ансоатеги – Естудиантес де Мерида 3 - 2
ЧИЛИА 00:30 Унион Ла Калера – Аудакс Италиано 1 - 2
АРЖ 00:15 Химнасия Ла Плата – Бока Хуниорс 1 - 2