Прогнози

  • 20 1

 Календар

Февруари 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            

Facebook

Срещи / 8 февруари - 14 февруари, 2016

ABN 23:30 Никола Маю – Теймурац Габашвили 2 - 0
ПОР 23:00 Спортинг Брага – Ещорил 2 - 0
ЕПФЗФ 22:00 Португалия (футзал) – Испания (футзал) 2 - 6
ИСП 21:30 Еспаньол – Реал Сосиедад 0 - 5
ИТАБ 21:30 Трапани – Комо 2 - 2
ФРА2 21:30 Льо Авър – Дижон 0 - 2
ГЕР2 21:15 Арминия Билефелд – МШВ Дуисбург 2 - 1
ИC1Б 21:00 СПАЛ – Понтедера 1 - 0
ПОР 21:00 Спортинг КП – Рио Аве 0 - 0
ХОЛ1 21:00 Гоу Ахед Ийгълс – Ден Бош 0 - 0
ШВЦ1 20:45 Вил – Шафхаузен 3 - 0
ABN 20:30 Борна Чорич – Тиемо де Бакер 2 - 1
ИЗР 20:30 Апоел Раанана – Бейтар Йерусалим 0 - 2
ТУР 20:00 Касъмпаша – Генчлербирлиги 0 - 1
ГЪР 19:30 Паниониос – Панайтоликос 2 - 0
ЕПФЗФ 19:30 Сърбия (футзал) – Украйна (футзал) 2 - 1
ИЗР1 19:00 Апоел Йерусалим – Ашдод 0 - 1
КИП 19:00 Анортозис – Пафос 5 - 1
ТУР1 19:00 Гьозтепе – Шанлъурфаспор 1 - 1
ФИНЛБ 19:00 Мариехамн – Интер Турку 0 - 1
ГЪP2 18:00 Ламия – Лариса 1 - 0
ИЗР1 18:00 Ирони Рамат Хашарон – Апоел Бней Лод 0 - 2
ИЗР1 18:00 Макаби Явне – Апоел Ришон ле Цион 1 - 2
СЛБГ 18:00 Левски Бол – ВК Монтана 2 - 3
СЛБГ 18:00 ВК Добруджа 07 – ВК Тетевен Волей 3 - 0
ПРС 17:30 Спартак Москва – Краснодар 1 - 2
ABN 15:00 Денис Истомин – Марин Чилич 0 - 2
ГЪP2 15:00 Калитея – Керкира 2 - 0
ABN 13:30 Беноа Пер – Иван Додиг 0 - 2
ИРААЗ 13:00 Санат Нафт – Мес Рефсенджан 1 - 0
ИРААЗ 12:30 Пас Хамедан – Насай Мазандаран 0 - 1
ИРААЗ 12:30 Фолад Язд – Алуминиум Хормозган 0 - 1
ИРААЗ 12:30 Алуминум Арак – Гол Гохар Сирджан 0 - 0
ИРААЗ 12:30 Мес Керман – Нафт Масейд Сюлейман 3 - 3
ИРААЗ 12:30 Шахрдари Ардабил – Ираняван Бушер 2 - 0
ИРААЗ 12:30 Хунех Бе Хунех Бабол – Машин Шахрдари 2 - 2
ИРААЗ 12:30 Шахре Баран – Фар Сепаси 1 - 0
ИРААЗ 12:30 Хейбар Хорамабад – Гити Пасанд 2 - 1
ABN 12:00 Лукаш Росол – Иржи Весели 0 - 2
КОЛА 02:30 Санта Фе – Мильонариос 0 - 0
СБЛ 01:30 Денвър Бронкос – Каролина Пантърс 24 - 10
АИБ 01:00 Грийнбей Хупърс – Гренейдс 1 - 4
ПАРА 01:00 Гуарани – Серо Портеньо 0 - 0
ВЕНА 00:30 Самора – Трухилянос 3 - 1
КОЛА 00:30 Депортиво Пасто – Бояка Чико 2 - 0
ЧИЛИК 00:30 Унион Еспаньола – Антофагаста 0 - 2
КОЛА 00:00 Депортиво Кали – Депортес Толима 5 - 1