Прогнози

  • 20 1

 Календар

Февруари 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            

Facebook

Срещи / 8 февруари - 14 февруари, 2016

ГВАТК 23:45 Сучитепекес – Миктлан 2 - 0
ПАРА 23:10 Ривър Плейт Асунсион – Генерал Кабалеро 0 - 0
АИБ 23:00 Форт Роуд – Отос Рейнджърс 3 - 6
ИСП 23:00 Депортиво Ла Коруня – Реал Бетис 2 - 2
КОЛА 23:00 Кортулуа – Атлетико Уила 0 - 3
ТИТ 23:00 Пойнт Фортин – Сейнт Аннс Рейнджърс 1 - 1
ХОНДК 23:00 Маратон – Ютикалпа 2 - 0
ПОР 22:45 Витория Гимараеш – Витория Сетубал 2 - 2
ПЕРАП 22:30 Спортинг Кристал – Комерсиантес Унидос 1 - 1
АРЖБ 22:00 Браун де Адрог – Гилермо Браун 2 - 2
АЦБ 22:00 БК Андора – КБ 1939 Канария 77 - 79
ЕКВ 22:00 Аукас – Ривър Плейт Гуаякил 3 - 1
ЕПФЗФ 22:00 Русия (футзал) – Испания (футзал) 3 - 7
УРУГК 22:00 Уондърърс – Вила Тереса 2 - 3
УРУГК 22:00 Ривър Плейт Монтевидео – Насионал Монтевидео 0 - 3
УРУГК 22:00 Феникс Монтевидео – Суд Америка 2 - 0
ЧИЛИК 22:00 Палестино – Универсидад Чили 2 - 1
ИТА 21:45 Ювентус – Наполи 1 - 0
ХОЛ 21:45 Витес – Хееренвеен 3 - 0
БEЛ 21:30 Генк – Ваасланд-Беверен 6 - 1
БОЛКЛ 21:30 Реал Потоси – Спорт Бойс Уорнес 0 - 4
ИC1Б 21:30 Пиза – Сантарканджело 2 - 1
ИC1В 21:30 Катания – Лече 0 - 0
ИСП 21:30 Валенсия – Еспаньол 2 - 1
ИСП2 21:15 Мирандес – Депортиво Алавес 0 - 0
NHLRS 21:10 Минесота Уайлд – Бостън Брюинс 2 - 4
АЦБ 21:00 Обрадойро КАБ – БК Саски Баскония САД 69 - 86
БEЛ 21:00 ОХ Льовен – Локерен 3 - 3
БEЛ 21:00 Андерлехт – Зулте Варегем 3 - 0
БЕЛ2 21:00 Дайнце – Геел 0 - 0
БЕЛ2 21:00 Лиерс – Уайт Стар Брюксел 1 - 3
БЕЛ2 21:00 АШ Ойпен – Хaйст 3 - 1
КОЛА 21:00 Форталеза – Депортес Толима 2 - 1
ФРА 21:00 Нант – Лориен 2 - 1
ФРА 21:00 Реймс – Бастия 0 - 1
ФРА 21:00 Газелек Аячо – Троа 2 - 3
ФРА 21:00 Монпелие – Тулуза 2 - 0
ФРА 21:00 Гингам – Бордо 2 - 4
ШВЦР 21:00 Вадуц – Йънг Бойс 1 - 1
ХОЛ 20:45 Вилем II – Де Граафшап 0 - 0
ХОЛ 20:45 Рода ЮК – Твенте 0 - 1
ABN 20:30 Гаел Монфис – Филип Колшрайбер 2 - 0
БЕЛ2 20:30 Десел Спорт – Ломел Юнайтед 1 - 0
ПОР 20:30 Насионал Мадейра – Спортинг КП 0 - 4
РУМ 20:30 Астра – ЧФР Клуж 2 - 2
ЮАР 20:15 Марицбург Юнайтед – Платинум Старс 1 - 1
NHLRS 20:10 Филаделфия Флайърс – Ню Джърси Девилс 1 - 1
ИЗР 20:00 Апоел Тел Авив – Апоел Раанана 2 - 1
МАР 20:00 Дифаа Ел Джадида – Кенитра АК 0 - 1
АВС 19:30 Райндорф Алтах – Матерсбург 1 - 2
АВС 19:30 Грьодиг – Адмира 2 - 2
АВС 19:30 Волфсбергер АК – Щурм Грац 0 - 0
АНГ 19:30 Челси – Нюкасъл Юнайтед 5 - 1
ГЕР 19:30 Кьолн – Айнтрахт Франкфурт 3 - 1
ГЪР 19:30 АЕК Атина – Олимпиакос Пирея 1 - 0
ЕПФЗФ 19:30 Сърбия (футзал) – Казахстан (футзал) 2 - 5
ИСПГ3 19:30 Ла Оспиталет – Сабадел 1 - 1
ПЕРАП 19:30 Аякучо – Мелгар 0 - 3
ХОЛ 19:30 Хераклес – АЗ 3 - 6
ЧЕХ 19:20 Славия Прага – Збройовка Бърно 2 - 0
ИСП 19:15 Виляреал – Малага 1 - 0
ШОТ1 19:15 Ливингстън – Хибърниън 0 - 0
БEЛ 19:00 Спортинг Шарлероа – Кортрийк 1 - 1
ЕКВ 19:00 Универсидад Католика Кито – Фуерца Амариля 1 - 0
ИC1А 19:00 Про Пиаченца – ДЖАНА Ермино 1 - 1
ИЗР 19:00 Макаби Петах Тиква – Апоел Акре 1 - 2
ИСП2 19:00 Алмерия – Луго 0 - 2
ИСП2 19:00 Химнастик Тарагона – Елче 1 - 0
ИСП2 19:00 Атлетик Клуб II – Реал Валядолид 0 - 1
ИСП2 19:00 Понферадина – Алкоркон 0 - 0
ИСПГ2 19:00 Толедо – Ла Рода 1 - 0
ИТА 19:00 Киево – Сасуоло 1 - 1
КИП 19:00 АЕЛ – Докса Катокопия 4 - 0
ПОЛ 19:00 Краковия Краков – Гурник Забже 3 - 0
ПОЛ 19:00 Лехия Гданск – Подбешкидзе 5 - 0
ТУР 19:00 Мерсин Идманюрду – Галатасарай 2 - 1
УНГ 19:00 Уйпещ – Видеотон 1 - 0
ШВЦ1 18:45 Киасо – Аарау 1 - 2
ШВЦ1 18:45 Вил – Льо Монт 3 - 0
ШВЦР 18:45 Тюн – Лугано 2 - 1
ГЪP2 18:30 Панеялиос – Ламия 1 - 3
ИC1А 18:30 Реджиана – Мантова 1 - 1
ИC1Б 18:30 Анкона 1905 – Карарезе 0 - 0
ИC1Б 18:30 Прато – Лукезе 0 - 0
ИC1Б 18:30 Арецо – Савона 1 - 0
ИЗР 18:30 Ирони Кирят Шмона – Апоел Кфар Саба 0 - 2
ТУР1 18:30 Денизлиспор – Аданаспор 0 - 2
КАТ 18:15 Ум Салал – Ал Месаймеер 2 - 0
КУВ 18:15 Ал Насър Кувейт – Ал Сулайбихат 0 - 1
ОАЕ 18:15 Ал Шарджах – Ал Ахли Дубай 0 - 1
ПОР 18:15 Морейрензе – Белененсеш 2 - 3
ИСПГ1 18:00 Сомозас – Компостела 0 - 0
ИСПГ2 18:00 Аренас де Гечо – Ебро 2 - 0
ИСПГ2 18:00 Сестао Ривър – Райо Махадаонда 1 - 0
РУМ 18:00 Виторул – КСМС Яши 1 - 2
СЛБГ 18:00 ВК Тетевен Волей – ВК Пирин Разлог 2 - 3
ФРА 18:00 ПСЖ – Лил 0 - 0
ХЪРВ 18:00 Хайдук Сплит – Славен Копривница 2 - 0
ЮАР 18:00 Полокване Сити – Голдън Ероус 1 - 2
ИЗР 17:30 Апоел Хайфа – Апоел Беер Шева 1 - 2
ИСПГ1 17:30 Пеня Спорт – Атлетико Асторга 2 - 4
ИСПГ3 17:30 Леванте II – Реус Депортиу 1 - 1
САРБ 17:30 Ал Фейсали Харма – Ал Итихад Джеда 1 - 3
ГЪР 17:15 Пантракикос – Платаниас 0 - 2
МЛТ 17:15 Слиема Уондърърс – Наксар Лайънс 1 - 2
AHГ2 17:00 Йорк Сити – Нотс Каунти 2 - 1
AHГ2 17:00 Моркамб – Оксфорд Юнайтед 2 - 4
AHГ2 17:00 Дагенъм & Редбридж – Барнет 0 - 2
AHГ2 17:00 Плимут Аргайл – Мансфилд Таун 3 - 0
AHГ2 17:00 Лейтън Ориент – Нортхямптън Таун 0 - 4
AHГ2 17:00 Уикъмб Уондърърс – Ексетър Сити 1 - 0
AHГ2 17:00 Портсмут – Бристол Роувърс 3 - 1
AHГ2 17:00 АФК Уимбълдън – Лутън Таун 4 - 1
AHГ2 17:00 Стивънидж – Кембридж Юнайтед 2 - 0
AHГ2 17:00 Хартлипул Юнайтед – Йоувил Таун 2 - 1
AHГ2 17:00 Акрингтън Стенли – Кроули Таун 4 - 1
AЛБ 17:00 Фламуртари Вльора – Лячи 0 - 1
AНГЧ 17:00 Блекбърн Роувърс – Хъл Сити 0 - 2
AНГЧ 17:00 Шефилд Уензди – Брентфорд 4 - 0
AНГЧ 17:00 Рединг – Бърнли 0 - 0
AНГЧ 17:00 Брайтън & Хоув Албиън – Болтън Уондърърс 3 - 2
AНГЧ 17:00 Уулвърхямптън Уондърърс – Престън Норт Енд 1 - 2
AНГЧ 17:00 Нотингам Форест – Хъдърсфийлд Таун 0 - 2
AНГЧ 17:00 Дарби Каунти – Милтън Кийнс Донс 0 - 1
AНГЧ 17:00 Бристол Сити – Ипсуич Таун 2 - 1
AНГЧ 17:00 Чарлтън Атлетик – Кардиф Сити 0 - 0
AНГЧ 17:00 Родъръм Юнайтед – Бирмингам Сити 0 - 0
АВС 17:00 Рийд – Залцбург 1 - 0
АЛЖ 17:00 УСМ Ел Харач – ДРБ Тадженант 1 - 1
АЛЖ 17:00 РК Релизане – ЖС Кабилия 1 - 0
АНГ 17:00 Кристъл Палас – Уотфорд 1 - 2
АНГ 17:00 АФК Борнемут – Стоук Сити 1 - 3
АНГ 17:00 Норич Сити – Уест Хям Юнайтед 2 - 2
АНГ 17:00 Суонзи Сити – Саутхямптън 0 - 1
АНГ 17:00 Евертън – Уест Бромич Албиън 0 - 1
АНГ1 17:00 Питърбъро Юнайтед – Брадфорд Сити 0 - 4
АНГ1 17:00 Крю Александра – Уолсол 1 - 1
АНГ1 17:00 Ковънтри Сити – Бъри 6 - 0
АНГ1 17:00 Порт Вейл – Флийтууд Таун 0 - 0
АНГ1 17:00 Джилингам – Барнзли 2 - 1
АНГ1 17:00 Скънторп Юнайтед – Саутенд Юнайтед 1 - 0
АНГ1 17:00 Рочдейл – Милуол 0 - 1
АНГ1 17:00 Колчестър Юнайтед – Суиндън Таун 1 - 4
АНГ1 17:00 Уигън Атлетик – Олдъм Атлетик 0 - 0
АНГ1 17:00 Донкастър Роувърс – Шефилд Юнайтед 0 - 1
АНГ1 17:00 Блекпул – Шрюсбъри Таун 2 - 3
ИСП 17:00 Реал Мадрид – Атлетик Клуб 4 - 2
ИСПГ1 17:00 Селта де Виго II – Гихуело 1 - 0
ИСПГ2 17:00 Реал Унион – Реал Сосиедад II 3 - 1
ИСПГ4 17:00 Гранада II – Алмерия II 2 - 2
КИП 17:00 Еносис – Неа Саламис 2 - 2
КОНС 17:00 Бостън Юнайтед – Стейлбридж Селтик 0 - 3
КОНС 17:00 Юнайтед ъф Манчестър – Алфретън Таун 1 - 3
КОНС 17:00 Сълихъл Муурс – АФК Телфорд Юнайтед 2 - 1
КОНС 17:00 Филди – Глостър Сити 1 - 0
КОНС 17:00 Корби Таун – Тамуърт 2 - 0
КОНС 17:00 Норт Ферби Юнайтед – Харогейт Таун 0 - 1
КОНС 17:00 Бракли Таун – Нънийтън Таун 2 - 3
КОНС 17:00 Чорли – Уорчестър Сити 2 - 0
КОНС 17:00 Хеднесфорд Таун – Гейнзбро Тринити 0 - 2
КОНС 17:00 Брадфорд Парк Авеню – Стокпорт Каунти 0 - 0
КОНФ 17:00 Халифакс Таун – Форест Грийн Роувърс 0 - 2
КОНФ 17:00 Гримзби Таун – Бореъм Ууд 0 - 0
КОНФ 17:00 Уокинг – Гайзли 0 - 1
КОНФ 17:00 Саутпорт – Брейнтрий Таун 1 - 1
КОНФ 17:00 Олтринкам – Линкълн Сити 3 - 3
КОНФ 17:00 Рексъм – Бромли 2 - 0
КОНФ 17:00 Олдършот Таун – Транмиър Роувърс 0 - 0
КОНФ 17:00 Кидърминстър Хариърс – Макълсфилд Таун 3 - 1
КОНФ 17:00 Довър Атлетик – Гейтсхед 4 - 0
КОНФ 17:00 Челтнъм Таун – Уелинг Юнайтед 2 - 0
КОНЮ 17:00 Ийстбърн Бъроу – Уестън-Супер-Меър 3 - 3
КОНЮ 17:00 Сейнт Албънс Сити – Конкорд Рейнджърс 2 - 2
КОНЮ 17:00 Мейдънхед Юнайтед – Уилдстоун 1 - 1
КОНЮ 17:00 Оксфорд Сити – Ебсфлийт Юнайтед 1 - 1
КОНЮ 17:00 Сътън Юнайтед – Бат Сити 1 - 1
КОНЮ 17:00 Мейдстоун Юнайтед – Госпорт Бъроу 2 - 1
КОНЮ 17:00 Маргейт – Басингстоук Таун 2 - 1
МАР 17:00 Шабаб Риф Хосейма – Хасания Агадир 0 - 1
МАР 17:00 Магреб Фес – Итихад Танжер 0 - 0
МЖП19 17:00 Норвегия (19) – Полша (19) 2 - 3
МЛТ 17:00 Корми – Валета 0 - 2
НЛПИ 17:00 Енфилд Таун – Люис 2 - 1
НЛПИ 17:00 Тонбридж Ейнджълс – Стейнс Таун 2 - 0
НЛПИ 17:00 Билерикей Таун – Кингстониън 0 - 0
НЛПИ 17:00 Лейстън – Уингейт & Финчли 0 - 1
НЛПИ 17:00 Нийдхям Маркет – Метрополитън Полис 1 - 1
НЛПИ 17:00 Хендън – Хемптън & Ричмънд 1 - 1
НЛПИ 17:00 Дълуич Хамлет – Фарнбъроу 2 - 2
НЛПИ 17:00 Мерстхям – ВКД Атлетик 6 - 1
НЛПИ 17:00 Грейс Атлетик – Хароу Бъроу 3 - 2
НЛПИ 17:00 Канви Айлънд – Ийст Търък Юнайтед 2 - 4
НЛПС 17:00 Блайт Спартанс – Рамсботъм Юнайтед 5 - 0
НЛПС 17:00 Салфорд Сити – Дарлингтън 1883 3 - 4
НЛПС 17:00 Бъкстън – Грантхям Таун 3 - 0
НЛПС 17:00 Скелмърсдейл Юнайтед – Илкестън 2 - 1
НЛПС 17:00 Нантуич Таун – Хейлзуен Таун 3 - 0
НЛПС 17:00 Стамфорд – Фрикли Атлетик 1 - 0
НЛПС 17:00 Сторбридж – Колуин Бей 2 - 0
НЛПС 17:00 Миклоувър Спортс – Сътън Колдфилд Таун 0 - 1
НЛПС 17:00 Баруел – Хайд Юнайтед 2 - 0
НЛПС 17:00 Аштън Юнайтед – Ръшхол Олимпик 2 - 3
НЛПС 17:00 Уитби Таун – Уъркингтън 1 - 0
НЛПС 17:00 Марийн – Матлок Таун 2 - 1
НЛПЮ 17:00 Чиренчестър Таун – Фром Таун 1 - 1
НЛПЮ 17:00 Дорчестър Таун – Слоу Таун 1 - 2
НЛПЮ 17:00 Бедуърт Юнайтед – Кембридж Сити 4 - 3
НЛПЮ 17:00 Лиймингтън – Хитчин Таун 0 - 1
НЛПЮ 17:00 Биглъсуейд Таун – Стратфорд Таун 4 - 3
НЛПЮ 17:00 Дънстейбл Таун – Кингс Лин Таун 0 - 2
НЛПЮ 17:00 Реддич Юнайтед – Чесхям Юнайтед 1 - 0
НЛПЮ 17:00 Чипънхям Таун – Кетъринг Таун 0 - 2
НЛПЮ 17:00 Хистън – Ст. Неотс Таун 0 - 0
ПОР2 17:00 Порто II – Фамаликао 1 - 2
ПОР2 17:00 Варзим – Атлетико КП 3 - 2
ПОР2 17:00 Деспортиво Авеш – Оляненсе 1 - 0
ПОР2 17:00 Шавеш – Фреамунде 1 - 0
ПОР2 17:00 УД Оливейренсе – Пенафиел 1 - 1
ПОР2 17:00 Академико Висеу – Бенфика II 2 - 2
ПОР2 17:00 Фаренсе – Спортинг Ковиля 0 - 2
ПОР2 17:00 Жил Висенте – Санта Клара 2 - 2
ПОР2 17:00 Спортинг КП II – Ориентал Лисабон 3 - 0
ПОР2 17:00 Мафра – Спортинг Брага II 1 - 0
ЧЕХ 17:00 Яблонец – Височина Ихлава 2 - 0
ЧЕХ 17:00 Теплице – Прибрам 2 - 0
ЧЕХ 17:00 Сигма Оломоуц – Бохемианс 1905 2 - 2
ШОТ 17:00 Хамилтън Академикъл – Дънди Юнайтед 0 - 0
ШОТ 17:00 Мъдъруел – Килмарнък 0 - 2
ШОТ 17:00 Селтик – Рос Каунти 2 - 0
ШОТ1 17:00 Грийнок Мортън – Дъмбартън 2 - 0
ШОТ1 17:00 Куин ъф дъ Саут – Сейнт Мирън 1 - 0
ШОТ1 17:00 Алоа Атлетик – Рейнджърс 1 - 1
ШОТ1 17:00 Фолкърк – Рейт Роувърс 2 - 2
ШОТ2 17:00 Странрар – Албиън Роувърс 0 - 0
ШОТ2 17:00 Питърхед – Форфар Атлетик 3 - 2
ШОТ2 17:00 Дънфърмлин Атлетик – Еър Юнайтед 3 - 2
ШОТ2 17:00 Стенхаусмюър – Еърдриониънс 3 - 2
ШОТ2 17:00 Брихин Сити – Каудънбийт 2 - 2
ШОТ3 17:00 Анан Атлетик – Монтроуз 3 - 3
ШОТ3 17:00 Куинс Парк – Ийст Стърлингшър 0 - 3
ШОТ3 17:00 Ийст Файв – Арброут 2 - 1
ШОТ3 17:00 Елгин Сити – Клайд 1 - 0
ШОТ3 17:00 Стърлинг Албиън – Берик Рейнджърс 2 - 1
ГЕР 16:30 Волфсбург – Инголщат 2 - 0
ГЕР 16:30 Дармщат 98 – Байер Леверкузен 1 - 2
ГЕР 16:30 Щутгарт – Херта БШК 2 - 0
ГЕР 16:30 Вердер Бремен – Хофенхайм 1 - 1
ГЕР 16:30 Борусия Дортмунд – Хановер 96 1 - 0
ПОЛ 16:30 Гурник Ленчна – Пяст Гливице 0 - 0
УЕЛГИ 16:30 Хавърфордуест Каунти – Бангор Сити 1 - 1
УЕЛШГ 16:30 Конас Кий – Ландудно 2 - 3
УЕЛШГ 16:30 Нютаун – Дъ Ню Сейнтс 0 - 6
УЕЛШГ 16:30 Еърбъс ЮК – Бала Таун 0 - 3
УНГ 16:30 Дебрецен – Вашаш 4 - 0
УНГ 16:30 Пушкаш – Дьошгьор 1 - 0
УНГ 16:30 Бекешчаба – Ференцварош 0 - 1
УНГ 16:30 Хонвед – Шомбатели Халадаш 0 - 1
АЛЖ 16:00 УСМ Блида – РК Арба 1 - 1
ИC1А 16:00 Порденоне – Про Патрия 3 - 0
ИC1А 16:00 Кунео – Басано Виртус 1 - 2
ИC1А 16:00 Лумезане – Ренате 1 - 3
ИC1А 16:00 Сюдтирол – Калчо Падова 0 - 0
ИC1Б 16:00 Пистойезе – Лупа Рома 2 - 1
ИC1В 16:00 Лупа Кастели Романи – Фиделис Андрия 0 - 3
ИТА 16:00 Емполи – Фрозиноне 1 - 2
ИТАБ 16:00 Латина – Каляри 1 - 3
ИТАБ 16:00 Кротоне – Про Верчели 1 - 1
ИТАБ 16:00 Виртус Ентела – Трапани 4 - 0
ИТАБ 16:00 Чезена – Перуджа 2 - 1
ИТАБ 16:00 Виртус Ланчано – Модена 2 - 1
ИТАБ 16:00 Комо – Новара 1 - 1
ИТАБ 16:00 Тернана – Салернитана 4 - 0
ИТАБ 16:00 Авелино – Бари 1908 1 - 1
СЛБГ 16:00 ВК Миньор Перник – ВК Добруджа 07 0 - 3
ТУН 16:00 Етоaл дьо Сахел – Метлауи 1 - 0
ТУР 16:00 Коняспор – Османлъспор 1 - 1
ТУР1 16:00 Йени Малатияспор – Карабюкспор 1 - 0
ХЪРВ 16:00 Осиек – Истра 1961 0 - 0
КАТ 15:45 Ал Сайлия – Ал Вакрах 2 - 3
КУВ 15:45 Ал Салмиях – Ярмук 4 - 1
КУВ 15:45 Хайтан – Ал Сахел 4 - 0
ИНД 15:30 Бенгалуру – Мун Баган 0 - 2
ЮАР 15:30 Йомо Космос – Фрий Стейт Старс 1 - 0
ОАЕ 15:25 Ал Васл – Ал Шааб Шарджа 2 - 0
ABN 15:00 Никола Маю – Мартин Клижан 1 - 2
AHГ2 15:00 Нюпорт Каунти – Карлайл Юнайтед 1 - 0
АЗР 15:00 Нефтчи Баку – Хазар Ленкоран 1 - 0
ГЕР3 15:00 Пройсен Мюнстер – Халешер 0 - 1
ГЕР3 15:00 Холщайн Кил – Оснабрюк 0 - 1
ГЕР3 15:00 Зоненхоф Гроссашпах – Майнц 05 II 0 - 3
ГЕР3 15:00 Ханза Рощок – Аален 3 - 0
ГЕР3 15:00 Магдебург – Фортуна Кьолн 0 - 0
ГЕР3 15:00 Енерги Котбус – Щутгартер Кикерс 1 - 2
ГЕР3 15:00 Веен Висбаден – Кемницер 1 - 1
ГЕРРЗ 15:00 Фортуна Дюселдорф II – Рьодингхаусен 1 - 0
ГЕРРЗ 15:00 Шпортфройнде Лоте – Борусия Дортмунд II 0 - 1
ГЕРРЗ 15:00 Верл – Кьолн II 2 - 0
ГЕРРС 15:00 Любек – Шварц-вайс Реден 1 - 1
ГЕРРС 15:00 ЛШК Ханза – Хавелс 2 - 2
ГЪР 15:00 Атромитос – Верия 0 - 0
ИC1Б 15:00 Л'Акуила – СПАЛ 0 - 0
ИЗР 15:00 Бней Йехуда – Бней Сахнин 0 - 2
КИП 15:00 АПОЕЛ – Омония Никозия 2 - 0
МАЛС 15:00 Перак – Келантан 0 - 0
МАЛС 15:00 Теренгану – Пулау Пинанг 1 - 0
МАЛС 15:00 Паханг – ПБДКТ Т-Тийм 2 - 2
МАЛС 15:00 Джохор Дарул Такзим – Селангор 1 - 1
МАЛС 15:00 ПДРМ – Саравак 1 - 0
МАЛС 15:00 ФЕЛДА Юнайтед – Кедах 2 - 0
МЛТ 15:00 Моста – Пемброук Атлета 3 - 3
МЛТ 15:00 Сейнт Андрюс – Тарксиен Рейнбоус 1 - 1
ТУН 15:00 ЕС Тунис – Марса 1 - 0
ФРА2 15:00 Метц – Льо Авър 0 - 1
ЧЕХ 15:00 Злин – Спарта Прага 1 - 2
АНГ 14:45 Съндърланд – Манчестър Юнайтед 2 - 1
ФИНЛБ 14:45 ПК-35 Вантаа – ХИК Хелзинки 1 - 1
AНГЧ 14:30 Куинс Парк Рейнджърс – Фулъм 1 - 3
ФИНЛА 14:15 СДЖК – ПС Кеми 1 - 0
ФИНЛА 14:15 ВПС – КуПС 0 - 2
AЛБ 14:00 Кукъс – Теута Драч 2 - 2
AЛБ 14:00 Влазня Шкодра – Партизани Тирана 1 - 1
AЛБ 14:00 Тирана – Бюлис Балш 2 - 0
AЛБ 14:00 Тьорбуни Пука – Скендербеу Корча 1 - 3
ГЕР2 14:00 МШВ Дуисбург – Карлсруе ШК 0 - 1
ГЕР2 14:00 Хайденхайм – Зандхаузен 1 - 1
ГЕРСЗ 14:00 РБ Лайпциг II – Люкенвалде 6 - 2
КЕНИЯ 14:00 Хоумбойс – Уестърн Стима 2 - 1
КЕНИЯ 14:00 Софапака – Ушуру 3 - 1
КЕНИЯ 14:00 Тика Юнайтед – Тъскър 1 - 2
МЖП19 14:00 Португалия (19) – Словакия (19) 1 - 1
ПРС 14:00 Хамарби – Тромсьо 2 - 1
ПРС 14:00 Мидтиланд – Хорсенс 4 - 2
ПРС 14:00 Арка Гдиня – ГРИФ 2 - 0
СИНГ 13:45 Албирекс Нийгата С – БДПММ 3 - 2
ИРАН 13:30 Гостареш Фолад Табриз – Малаван 3 - 1
ИРАН 13:30 Естеглал Ахваз – Зоб Ахан 1 - 1
ИРАН 13:30 Рах Ахан – Сиах Ямеган 0 - 0
ПРС 13:30 Лингби – Роскилде 6 - 2
ПРС 13:30 Левадия – Пярну 5 - 0
ТУР 13:30 Генчлербирлиги – Бурсаспор 2 - 0
ТУР1 13:30 Кайсери Ерчиесспор – Аланияспор 0 - 3
ПРС 13:15 ДЖБК – Яро 1 - 4
ГЕРРС 13:00 Волфсбург II – Мепен 1 - 0
КЕНИЯ 13:00 Юлинзи Старс – СоНи Шугър 0 - 0
ПРС 13:00 Лилестрьом – Сарпсборг 08 2 - 0
ПРС 13:00 Белхатов – Жнич Пръжков 2 - 1
ПРС 13:00 Скиве – Тистед 1 - 0
ПРС 13:00 Миделфарт – Вейле 0 - 5
ПРС 13:00 Заглембе Любин – Хробри Глогов 3 - 1
ТУР2Ч 13:00 Сивас Беледиеспор – Токатспор 6 - 1
АЗР 12:30 АЗАЛ – Интер Баку 0 - 0
ПРС 12:00 Нова Вес – Дукла Банска Бистрица 0 - 6
ПРС 12:00 Торпедо Жодино – Слуцк 1 - 0
ПРС 12:00 Сигма Оломоуц II – Скалица 0 - 0
ПРС 12:00 Судува – Вентспилс 2 - 2
ПРС 11:30 Карвина – Хлучин 5 - 0
АВЛ 10:30 Мелбърн Сити – Мелбърн Виктори 2 - 2
ИНД 10:30 Айзавл – Шилонг Ладжонг 0 - 0
АВЛ 08:15 Сидни – Пърт Глори 1 - 2
МКЛАК 06:00 Мурселагос – Хуарес 1 - 0
МЕКК 05:30 Сантос Лагуна – Монтерей 1 - 2
МКЛАК 05:30 Корас де Тепик – Лобос БУАП 2 - 0
МЕКК 04:30 Толука – Атлас 1 - 1
МКЛАК 04:30 Корекаминос УАТ – Минерос де Сакатекас 0 - 0
NHLRS 04:10 Аризона Койотис – Калгари Флеймс 4 - 1
LFPК 04:00 Арабе Унидо – Спортинг Сан Мигелито 2 - 2
LFPК 04:00 Сан Франциско – Тауро 0 - 0
МЕКК 03:30 Веракрус – Америка 1 - 1
ЕКВ 03:00 Депортиво Куенка – Ел Насионал 0 - 0
ХОНДК 03:00 Хондурас Прогресо – Мотагуа 1 - 2
NHLRS 02:40 Тампа Бей Лайтнинг – Нешвил Предатърс 3 - 3
NHLRS 02:40 Детройт Ред Уингс – Колорадо Аваланч 2 - 2
NHLRS 02:40 Флорида Пантърс – Сейнт Луис Блус 3 - 5
NHLRS 02:10 Ню Йорк Рейнджърс – ЛА Кингс 4 - 4
NHLRS 02:10 Бъфало Сейбърс – Монреал Кънейдиънс 6 - 4
NHLRS 02:10 Каролина Хърикейнс – Питсбърг Пенгуинс 1 - 1
АРЖБ 02:05 Талерес Кордоба – Вила Далмине 2 - 1
АРЖБ 02:00 Дъглас Хайг – Институто 2 - 0
НЗЕЛ 02:00 Уелингтън Финикс (р) – Саутърн Юнайтед 4 - 3
ТИТ 02:00 Сан Хуан Яблотех – В Конекшън 1 - 2
ВЕНА 01:30 Карабобо – Депортиво Ансоатеги 2 - 0
ВЕНА 01:30 Трухилянос – Депортиво Тачира 1 - 0
ПАРА 01:15 Серо Портеньо – Рубио Ню 1 - 2
ЧИЛИК 00:30 Универсидад Католика – Унион Еспаньола 4 - 2
ТИТ 00:00 Полис Сейнт Джеймс – Клуб Сандо 5 - 0