Прогнози

  • 20 1

Календар

Юли 2016
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Facebook

Срещи / 25 юли - 31 юли, 2016

CRC 23:35 Джон Иснър – Дуди Села 2 - 1
ПЕРКЛ 23:30 Комерсиантес Унидос – Депортиво Мюнисипал 1 - 0
ИСЛ 23:00 Викингур Рейкявик – КР Рейкявик 1 - 0
CRC 22:40 Алехандро Гонзалес – Бърнард Томич 0 - 2
CRC 22:00 Михаил Южни – Стефан Робер 2 - 0
ПЕРКЛ 21:15 Универсидад Сан Мартин – Аякучо 1 - 1
CRC 21:00 Андрей Кузнецов – Райън Харисън 0 - 2
ШВЦ1 20:45 Цюрих – Винтертур 2 - 0
ШВЕ1 20:30 ГАИС – Варберг 4 - 2
CRC 20:00 Юичи Сугита – Григор Димитров 1 - 2
ШВЕ 20:00 Елфсборг – Йостерсундс 3 - 1
ШВЕ 20:00 Юргорден – ГИФ Сундсвал 1 - 3
CRC 19:30 Петер Полански – Тим Смичек 2 - 1
CRC 19:30 Димитрий Турсунов – Жил Мюлер 0 - 2
ИРАН 19:15 Саба Кум – Санат Нафт 0 - 0
ИРАН 19:15 Естеглал – Нафт Техеран 1 - 1
ЛАТ 19:00 Йелгава – Ригас ФШ 2 - 0
ПОЛ 19:00 Гурник Ленчна – Лехия Гданск 1 - 2
ФИН 18:30 Мариехамн – Интер Турку 0 - 0
ФИН 18:30 ВПС – КуПС 3 - 0
ФИН1 18:30 Оулу – Хака 3 - 1
CRC 18:00 Стивън Диес – Кайл Едмунд 2 - 1
CRC 18:00 Виктор Троицки – Кевин Андерсън 0 - 2
CRC 18:00 Борна Чорич – Иван Додиг 2 - 1
МОЛД 18:00 Дачия – Зимбру 0 - 1
УЗБЕК 18:00 Локомотив Ташкент – Машал 1 - 2
Н2-2 17:00 Розенборг II – Хьонефос 0 - 2
ИРАН 16:45 Машад – Зоб Ахан 2 - 1
БАНГ 16:30 Абахани – Абахани Читагонг 1 - 1
ИРАН 16:30 Трактор Сази – Естеглал Хузестан 2 - 2
МАЛВ 16:00 ПКНС – Негери Семблиян 0 - 0
МАЛВ 16:00 Симе Дарби – Сабах 1 - 2
МАЛВ 16:00 Куантан ФА – Малака Юнайтед 3 - 4
СНКЛ 14:30 Гейланг Интернешънъл – Уориърс 1 - 0
СНКЛ 14:30 Хуганг Юнайтед – Балестиер Халса 2 - 1
БАНГ 13:30 Мохамедан Читагонг – Раматгон МФС 1 - 1
Н2-3 13:30 Вард – Волеренга II 4 - 4
ЯП2 13:00 Консадоле Сапоро – Гифу 5 - 0
МАЛВ 11:45 АТМ – ЮТМ 3 - 1
МАЛВ 11:45 Перлис – Джохор Дарул Такзим II 1 - 0
МАЛВ 11:45 ДРБ-Хайком – Куала Лумпур 1 - 0
КОЛКЛ 03:30 Санта Фе – Енвигадо 2 - 0
ГВАТА 03:00 Кселаху – Малакатеко 1 - 0
LFPА 02:00 Атлетико Верагуенсе – Арабе Унидо 0 - 1
МЕК 02:00 Пуебла – Тихуана 3 - 2
ПАРК 01:40 Ривър Плейт Асунсион – Олимпия Асунсион 0 - 2
КОЛКЛ 01:30 Депортес Толима – Онсе Калдас 3 - 0
LFPА 01:00 Спортинг Сан Мигелито – Плаза Амадор 0 - 0
LFPА 01:00 Алианса Чилибре – СД Атлетико Насионал 2 - 1
БРА 00:30 Витория – Сантос Сао Пауло 2 - 3
ЕКВ 00:30 Барселона Гуаякил – Ел Насионал 3 - 0
КОРИ 00:30 Сантос де Гуапилес – Ередияно 2 - 2
CIOW 00:00 Лорън Дейвис – Янина Викмайер 0 - 2
ВЕНК 00:00 Каракас – Самора 0 - 0
ВЕНК 00:00 Минерос де Гуаяна – Атлетико Венецуела 1 - 2
ГВАТА 00:00 Карча – Мюнисипал 1 - 1
ПЕРКЛ 00:00 Алианса Лима – Дефенсор Ла Бокана 2 - 0
ПРС 00:00 Интер – ПСЖ 1 - 3