Прогнози

  • 20 1

Календар

Януари 2017
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Facebook

Срещи / Тази седмица

ПОРК 22:30 Бенфика – Лейшоеш 6 - 2
ИСПК 22:15 Реал Мадрид – Селта де Виго 1 - 2
ИТАК 22:00 Лацио – Дженоа 4 - 2
КОРВ 22:00 УКР – Лимон 1 - 3
БЕЛК 21:45 Зулте Варегем – АШ Ойпен 1 - 0
НЛПС 21:45 Корби Таун – Коулвил Таун 1 - 2
СПХБ 21:45 Македония (хандбал) – Испания (хандбал) 25 - 29
СПХВ 21:45 Хърватия (хандбал) – Чили (хандбал) 37 - 22
СПХГ 21:45 Швеция (хандбал) – Катар (хандбал) 36 - 25
ФАК 21:45 Нюкасъл Юнайтед – Бирмингам Сити 3 - 1
ФАК 21:45 Саутхямптън – Норич Сити 1 - 0
ФАК 21:45 Плимут Аргайл – Ливърпул 0 - 1
КОРВ 21:30 Перес Селедон – Белен Сигло XXI 2 - 1
ТИТ 21:30 Полис Сейнт Джеймс – Сентрал 0 - 3
МЛТФА 21:15 Хамрън Спартанс – Мкаба 1 - 0
ГЕГА 21:00 Камерун – Гвинея-Бисау 2 - 1
МЛТФА 21:00 Балзан – Валета 1 - 0
ФРА 21:00 Нант – Каен 1 - 0
ПОРК 20:30 Спортинг Ковиля – Витория Гимараеш 0 - 1
ИСПК 20:15 Алкоркон – Депортиво Алавес 0 - 2
ГЪР 19:30 Астерас Триполис – Олимпиакос Пирея 0 - 0
ПРС 19:30 Колдинг ИФ – Вейле 2 - 2
ФРАК 19:30 Фльори 91 – Брест 2 - 0
КИПК 19:00 АПОЕЛ – Неа Саламис 2 - 1
СПХВ 18:45 Беларус (хандбал) – Германия (хандбал) 25 - 31
СПХГ 18:45 Дания (хандбал) – Бахрейн (хандбал) 30 - 26
ИТАК 18:30 Сасуоло – Чезена 1 - 2
ГЕГА 18:00 Габон – Буркина Фасо 1 - 1
КИПК 18:00 Кармиотиса – АЕК Ларнака 1 - 6
ПРС 18:00 Спартак Хулин – Простеев 3 - 2
ГЪР 17:15 Верия – Лариса 1 - 1
ГЪР 17:15 Ксанти – Ираклис 3 - 1
ГЪР 17:15 Панайтоликос – АЕК Атина 3 - 2
ГЪP2 17:00 Арис – Пансерайкос 4 - 0
КИПК 17:00 Етникос Ахна – Омония Никозия 1 - 1
МЖД 16:30 Русия (Ж) – Финландия (Ж) 0 - 2
ПРС 16:30 Нюрнберг – Сион 3 - 2
ПРС 16:00 Естудиантес де Мерида – Монагас 1 - 0
ПРС 16:00 Вюрцбургер Кикерс – Йънг Бойс 0 - 2
ПРС 16:00 Аустрия Виена – Тринец 2 - 2
ПРС 16:00 Виктория Пилзен – Веен Висбаден 2 - 2
ПРС 16:00 Фортуна Дюселдорф II – Хановер 96 II 4 - 2
ПРС 16:00 Олимпия Любляна – Загреб 3 - 0
ИНД 15:30 Бенгалуру – Мумбай 3 - 0
МЖП19 15:30 Италия (19) – Испания (19) 0 - 1
ГЪP2 15:00 Аполон Смирнис – ОФИ 0 - 0
ГЪP2 15:00 АУ Спарта – Панеялиос 0 - 0
ГЪP2 15:00 Ламия – Ахарнайкос 3 - 0
ГЪP2 15:00 Ханя – Айгинякос 3 - 2
ГЪP2 15:00 Калитея – Анагениси Кардицас 2 - 2
ГЪP2 15:00 Пантракикос – Агротикос Астерас 0 - 1
ГЪР 15:00 Атромитос – Керкира 1 - 4
ГЪР 15:00 ПАС Янина – Паниониос 1 - 0
КИПК 15:00 Етникос Асияс – Олимпиакос Никозия 0 - 3
МАКАО 15:00 Так Чун Ка I – Спортинг Макао 1 - 0
ПРС 15:00 Ян Регенсбург – Лиеферинг 1 - 1
ПРС 15:00 Айнтрахт Брауншвайг II – ЗФК Мойзелвитц 1 - 1
ПРС 15:00 Бачка Паланка – Войводина 0 - 2
ПРС 15:00 Зенит – Видеотон 1 - 1
ПРС 15:00 Влашим – Дукла Прага 1 - 3
СПХВ 15:00 Саудитска Арабия (хандбал) – Унгария (хандбал) 24 - 37
СПХГ 15:00 Аржентина (хандбал) – Египет (хандбал) 26 - 31
ПРС 14:00 Шолнок МАВ – Бекешчаба 0 - 1
ИРАН 13:50 Фолад – Персеполис 0 - 3
ГЪP2 13:30 Панелефсиниакос – Калонис 3 - 1
ИРАН 13:30 Сайпа – Зоб Ахан 0 - 0
ИРАН 13:30 Гостареш Фолад Табриз – Машин Сази 2 - 1
ИРАН 13:30 Машад – Падидех Хорасан 1 - 1
ВИЕТ 13:00 Сайгон – Хо Ши Мин Сити 0 - 1
ИНД 13:00 Чърчил Брадърс – Ийст Бенгал 0 - 2
ИРАН 13:00 Сепахан – Нафт Техеран 2 - 1
МАКАО 13:00 Лай Чи – ЧПК 0 - 5
ПРС 13:00 Гурник Ленчна – Висла Пулави 1 - 1
ПРС 13:00 1860 Мюнхен – Витория Сетубал 0 - 0
ПРС 13:00 Шльонск Вроцлав – Варта Познан 3 - 3
ПРС 13:00 Пакш СЕ – Шиофок 1 - 0
ПРС 13:00 Земплин Михайловце – Партизан Бардеев 1 - 1
ВИЕТ 12:30 Ханой T&T – Хоанг Ан Жия Лай 3 - 0
ВИЕТ 12:00 Куанг Нам – Да Нанг 1 - 1
ВИЕТ 12:00 Кан То – Бин Дуонг 1 - 5
ВИЕТ 12:00 Хай Фонг – Тан Куанг Нин 2 - 0
ПРС 12:00 Жилина – Карвина 1 - 3
ПРС 12:00 Теплице – Виктория Жижков 2 - 1
ПРС 12:00 Кьолн II – Фортуна Кьолн 1 - 2
AUSM 11:50 Анди Мъри – Андрей Рубльов 3 - 0
AUSM 11:40 Бърнард Томич – Виктор Естрея Бургос 3 - 1
ВИЕТ 11:30 Сонг Лам Нге Ан – Санна Кан Хоа 2 - 2
ВИЕТ 11:00 ФЛК Тан Хоа – Лонг Ан 2 - 1
AUSW 10:15 Саманта Кроуфорд – Гарбине Мугуруса 0 - 2
AUSW 10:00 Шелби Роджърс – Ашли Барти 0 - 2
AUSM 09:40 Даниел Евънс – Марин Чилич 3 - 1
AUSM 09:40 Карен Хачанов – Джак Сок 0 - 3
AUSW 09:40 Полин Парментие – Коко Вандевег 0 - 2
AUSM 09:20 Андреас Сепи – Ник Кирьос 3 - 2
AUSW 07:30 Анастасия Севастова – Кристина Кучова 2 - 0
AUSM 07:00 Алекс Де Мино – Сам Куери 0 - 3
AUSW 07:00 Мона Бартел – Моника Пуиг 2 - 0
AUSM 06:30 Диего Шварцман – Стив Дарси 1 - 3
NBARS 05:40 ЛА Лейкърс – Денвър Нъгетс 121 - 127
AUSW 05:30 Карла Суарес Наваро – Сорана Кирстя 0 - 2
AUSW 05:30 Шуай Пенг – Южени Бушар 0 - 2
NHLRS 05:10 Анахайм Дъкс – Тампа Бей Лайтнинг 1 - 1
NHLRS 05:10 Ванкувър Канъкс – Нешвил Предатърс 1 - 0
AUSM 05:00 Паоло Лоренци – Виктор Троицки 2 - 3
AUSM 05:00 Станислас Вавринка – Стив Джонсън 3 - 0
AUSM 05:00 Ноа Рубин – Роджър Федерер 0 - 3
AUSW 05:00 Кристина Плишкова – Ирина-Камелия Бегу 2 - 0
NHLRS 04:10 Колорадо Аваланч – Чикаго Блекхоукс 4 - 6
NHLRS 04:10 Калгари Флеймс – Флорида Пантърс 5 - 2
AUSM 04:00 Лукаш Лачко – Дуди Села 3 - 1
AUSW 04:00 Йелена Янкович – Юлия Гьоргес 2 - 0
NBARS 03:40 Сан Антонио Спърс – Минесота Тимбъруулвс 122 - 114
AUSM 03:30 Томаш Бердих – Райън Харисън 3 - 0
AUSM 03:30 Джон Иснър – Миша Зверев 2 - 3
AUSM 03:30 Жо-Вилфрид Цонга – Душан Лайович 3 - 0
AUSW 03:30 Джейми Форлис – Светлана Кузнецова 0 - 2
AUSW 03:30 Анджелик Кербер – Карина Витхьофт 2 - 1
NBARS 03:10 Чикаго Булс – Далас Маверикс 98 - 99
NHLRS 03:10 Сейнт Луис Блус – Отава Сенатърс 4 - 6
NHLRS 03:10 Минесота Уайлд – Ню Джърси Девилс 3 - 4
NBARS 02:40 Бруклин Нетс – Торонто Раптърс 109 - 119
NBARS 02:40 Маями Хийт – Хюстън Рокетс 109 - 103
NHLRS 02:40 Торонто Мейпъл Лийвс – Бъфало Сейбърс 4 - 3
NHLRS 02:10 Кълъмбъс Блу Джакетс – Каролина Хърикейнс 4 - 1
NHLRS 02:10 Ню Йорк Рейнджърс – Далас Старс 6 - 7
AUSM 02:00 Жереми Шарди – Кей Нишикори 0 - 3
AUSM 02:00 Малек Джазири – Александър Бублик 3 - 0
AUSW 02:00 Варвара Лепченко – Йънг-Йънг Дуан 1 - 2
AUSW 02:00 Наталия Вихлянцева – Анастасия Павлюченкова 0 - 2
AUSW 02:00 Алисън Риске – Шуай Джън 2 - 1
AUSW 02:00 Елина Свитолина – Джулия Босеруп 2 - 0
AUSW 02:00 Щефани Фьогеле – Винъс Уилямс 0 - 2
ТИТ 02:00 Дифенс Форс – Морвант Каледония Юнайтед 1 - 1
ТИТ 00:00 Пойнт Фортин – Сан Хуан Яблотех 4 - 2
ТИТ 00:00 Сейнт Аннс Рейнджърс – В Конекшън 0 - 1