Прогнози

  • 20 1

Календар

Януари 2017
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Facebook

Срещи / 16 януари - 22 януари, 2017

ПРС 22:45 Вила Нова – Фламенго 2 - 1
ПОР 22:30 Ароука – Боависта 1 - 2
АИБ 22:15 Пиготс Булетс – Трайъм 3 - 1
NHLRS 22:10 Уинипег Джетс – Сейнт Луис Блус 5 - 3
КОРВ 22:00 Лимон – Мюнисипал Либерия 4 - 1
ИСП 21:45 Виляреал – Валенсия 0 - 2
ИТА 21:45 Милан – Наполи 1 - 2
СПХ16 21:45 Русия (хандбал) – Словения (хандбал) 26 - 32
СПХ16 21:45 Бразилия (хандбал) – Испания (хандбал) 27 - 28
ХОЛ 21:45 Грьонинген – Витес 1 - 1
БEЛ 21:30 АШ Ойпен – Генк 0 - 1
БЕЛ2 21:30 Антверп – ОХ Льовен 2 - 0
ГИБ 21:30 Глейсис Юнайтед – Сейнт Джоузефс 0 - 2
АЦБ 21:00 Обрадойро КАБ – КБ 1939 Канария 81 - 82
БEЛ 21:00 Ваасланд-Беверен – КВ Остенде 0 - 1
БEЛ 21:00 Роял Ексел Мускрон – Локерен 2 - 1
ГЕГГ 21:00 Египет – Уганда 1 - 0
ИСП2 21:00 УК Мурсия – Реал Сарагоса 1 - 0
ФРА 21:00 Дижон – Лил 0 - 0
ФРА 21:00 Метц – Монпелие 2 - 0
ФРА 21:00 Бордо – Тулуза 1 - 0
ФРА 21:00 Гингам – Рен 1 - 1
ХОЛ 20:45 АДО Ден Хааг – ПЕК Цволе 1 - 2
ХОЛ 20:45 Фейенорд – Вилем II 1 - 0
ХОЛ1 20:45 ПСВ II – Камбур 0 - 2
ИЗР 20:30 Макаби Петах Тиква – Апоел Беер Шева 1 - 1
ПОР 20:15 Маритимо – Спортинг КП 2 - 2
ИСПГ2 20:00 Аморебиета – Реал Мадрид II 2 - 2
ИСПГ2 20:00 Реал Унион – Реал Сосиедад II 2 - 2
AНГЧ 19:30 Барнзли – Лийдс Юнайтед 3 - 2
АНГ 19:30 Манчестър Сити – Тотнъм Хотспър 2 - 2
АЦБ 19:30 БК Гран Канария – БК Андора 64 - 90
ГЕР 19:30 РБ Лайпциг – Айнтрахт Франкфурт 3 - 0
ГЪР 19:30 Олимпиакос Пирея – Ксанти 2 - 0
ИСП 19:30 Депортиво Алавес – Леганес 2 - 2
ХОЛ 19:30 АЗ – Спарта Ротердам 1 - 1
ГИБ 19:15 Гибралтар Юнайтед – Линкс 0 - 1
УЕЛКЛ 19:15 Дъ Ню Сейнтс – Бари Таун 4 - 0
АЛЖ 19:00 ЖС Саура – ДРБ Тадженант 2 - 1
БEЛ 19:00 Кортрийк – Зулте Варегем 2 - 3
ИСП2 19:00 Луго – Химнастик Тарагона 2 - 3
ИСП2 19:00 Райо Валекано – Елче 1 - 1
ИСП2 19:00 Тенерифе – Кордоба 2 - 0
ИСП2 19:00 Уеска – Алкоркон 0 - 1
ИСПГ1 19:00 Расинг Ферол – Мутилвера 0 - 1
ИТА 19:00 Киево – Фиорентина 0 - 3
СПХ16 19:00 Франция (хандбал) – Исландия (хандбал) 31 - 25
ИСПГ3 18:30 Виляреал II – Барселона II 2 - 0
ИЗР 18:15 Апоел Ашкелон – Апоел Тел Авив 0 - 1
БЕЛ2 18:00 Лиерс – Серкъл Брюж 1 - 1
БНБЛ 18:00 БК Балкан Ботевград – БК Левски София 75 - 63
БНБЛ 18:00 БК Академик София – БК Спартак Плевен 104 - 71
БНБЛ 18:00 БК Академик Бултекс 99 – БК Ямбол 87 - 78
БНБЛ 18:00 БК Рилски спортист – БК Берое 101 - 85
ГЕГГ 18:00 Гана – Мали 1 - 0
ИЗР 18:00 Апоел Хайфа – Апоел Раанана 1 - 0
ИСПГ1 18:00 Осасуна II – Бойро 1 - 0
ИСПГ2 18:00 Лейоя – Навалкарнеро 2 - 0
КИП 18:00 Арис Лимасол – АЕК Ларнака 1 - 1
ОАЕ 18:00 Ал Шабаб Дубай – Ал Итихад Калба 0 - 4
ПОР 18:00 Порто – Рио Аве 4 - 2
СЛБГ 18:00 ВК ЦСКА София – ВК Славия 3 - 0
ТУР 18:00 Карабюкспор – Галатасарай 2 - 1
ТУР 18:00 Бурсаспор – Аданаспор 0 - 1
ФРА 18:00 Нант – ПСЖ 0 - 2
КАТ 17:35 Ал Гарафа – Ал Шахания 3 - 0
ИC1Б 17:30 ФералпиСало – Сюдтирол 1 - 0
ИC1В 17:30 Реджина – Акрагас 2 - 1
ИC1В 17:30 Вибонезе – Фоджа 1 - 3
ТУР1 17:30 Гиресунспор – Алтънорду 1 - 0
ГЪР 17:15 Паниониос – Панайтоликос 2 - 0
ИСП 17:15 Реал Мадрид – Малага 2 - 1
AHГ2 17:00 Акрингтън Стенли – Карлайл Юнайтед 1 - 1
AHГ2 17:00 Ексетър Сити – Колчестър Юнайтед 3 - 0
AHГ2 17:00 Челтнъм Таун – Плимут Аргайл 1 - 2
AHГ2 17:00 Блекпул – Йоувил Таун 2 - 2
AHГ2 17:00 Донкастър Роувърс – Крю Александра 3 - 1
AHГ2 17:00 Кембридж Юнайтед – Мансфилд Таун 1 - 3
AHГ2 17:00 Уикъмб Уондърърс – Лутън Таун 1 - 1
AHГ2 17:00 Гримзби Таун – Нотс Каунти 2 - 0
AHГ2 17:00 Барнет – Нюпорт Каунти 0 - 0
AHГ2 17:00 Хартлипул Юнайтед – Стивънидж 2 - 0
AНГЧ 17:00 Хъдърсфийлд Таун – Ипсуич Таун 2 - 0
AНГЧ 17:00 Нотингам Форест – Бристол Сити 1 - 0
AНГЧ 17:00 Астън Вила – Престън Норт Енд 2 - 2
AНГЧ 17:00 Уигън Атлетик – Брентфорд 2 - 1
AНГЧ 17:00 Кардиф Сити – Бъртън Албиън 1 - 0
AНГЧ 17:00 Нюкасъл Юнайтед – Родъръм Юнайтед 4 - 0
AНГЧ 17:00 Дарби Каунти – Рединг 3 - 2
AНГЧ 17:00 Блекбърн Роувърс – Бирмингам Сити 1 - 1
AНГЧ 17:00 Норич Сити – Уулвърхямптън Уондърърс 3 - 1
АЛЖ 17:00 НА Хюсеин Дей – РК Релизане 1 - 0
АЛЖ2 17:00 АСО Шлеф – ВА Буфарик 2 - 2
АНГ 17:00 Мидълзбро – Уест Хям Юнайтед 1 - 3
АНГ 17:00 Уест Бромич Албиън – Съндърланд 2 - 0
АНГ 17:00 Стоук Сити – Манчестър Юнайтед 1 - 1
АНГ 17:00 АФК Борнемут – Уотфорд 2 - 2
АНГ 17:00 Кристъл Палас – Евертън 0 - 1
АНГ1 17:00 Брадфорд Сити – Милуол 1 - 1
АНГ1 17:00 Шефилд Юнайтед – Джилингам 2 - 2
АНГ1 17:00 Милтън Кийнс Донс – Нортхямптън Таун 5 - 3
АНГ1 17:00 Честърфийлд – АФК Уимбълдън 0 - 0
АНГ1 17:00 Шрюсбъри Таун – Олдъм Атлетик 1 - 0
АНГ1 17:00 Ковънтри Сити – Флийтууд Таун 0 - 1
АНГ1 17:00 Суиндън Таун – Питърбъро Юнайтед 0 - 1
АНГ1 17:00 Рочдейл – Оксфорд Юнайтед 0 - 4
АНГ1 17:00 Уолсол – Бристол Роувърс 3 - 1
ИСП2 17:00 Реал Овиедо – Реал Валядолид 1 - 0
ИСПГ2 17:00 Атлетик Клуб II – Албасете 1 - 2
КИП 17:00 Анортозис – Омония Никозия 2 - 2
КОНС 17:00 Нънийтън Таун – Бракли Таун 2 - 2
КОНС 17:00 Брадфорд Парк Авеню – Бостън Юнайтед 0 - 2
КОНС 17:00 Кидърминстър Хариърс – АФК Телфорд Юнайтед 1 - 0
КОНС 17:00 Кързън Аштън – Филди 3 - 2
КОНС 17:00 Гейнзбро Тринити – Стейлбридж Селтик 2 - 2
КОНС 17:00 Халифакс Таун – Салфорд Сити 4 - 2
КОНС 17:00 Юнайтед ъф Манчестър – Харогейт Таун 2 - 2
КОНС 17:00 Стокпорт Каунти – Дарлингтън 1883 3 - 3
КОНС 17:00 Алфретън Таун – Уорчестър Сити 0 - 0
КОНС 17:00 Чорли – Олтринкам 2 - 0
КОНФ 17:00 Йорк Сити – Бароу 2 - 1
КОНФ 17:00 Макълсфилд Таун – Гайзли 1 - 2
КОНФ 17:00 Мейдстоун Юнайтед – Торки Юнайтед 2 - 1
КОНФ 17:00 Честър – Рексъм 1 - 1
КОНФ 17:00 Сътън Юнайтед – Ийстлий 1 - 1
КОНФ 17:00 Гейтсхед – Олдършот Таун 1 - 1
КОНФ 17:00 Бореъм Ууд – Сълихъл Муурс 0 - 0
КОНФ 17:00 Саутпорт – Норт Ферби Юнайтед 2 - 4
КОНФ 17:00 Форест Грийн Роувърс – Брейнтрий Таун 1 - 1
КОНЮ 17:00 Бишъпс Стортфорд – Конкорд Рейнджърс 1 - 0
КОНЮ 17:00 Ебсфлийт Юнайтед – Челмсфорд Сити 2 - 0
МЛТ 17:00 Биркиркара – Валета 0 - 1
НЛПИ 17:00 Фолкестън Инвикта – Лоустофт Таун 4 - 1
НЛПИ 17:00 Уортинг – Лейстън 1 - 3
НЛПИ 17:00 Канви Айлънд – Богнор Реджис Таун 0 - 5
НЛПИ 17:00 Харлоу Таун – Тонбридж Ейнджълс 1 - 0
НЛПИ 17:00 Енфилд Таун – Грейс Атлетик 2 - 0
НЛПИ 17:00 Хавант & Уотърлуувил – Нийдхям Маркет 1 - 3
НЛПИ 17:00 Уингейт & Финчли – Лидърхед 2 - 1
НЛПС 17:00 Илкестън – Корби Таун 0 - 1
НЛПС 17:00 Миклоувър Спортс – Блайт Спартанс 1 - 7
НЛПС 17:00 Уитби Таун – Бъкстън 4 - 2
НЛПС 17:00 Хеднесфорд Таун – Ръшхол Олимпик 2 - 1
НЛПС 17:00 Стафорд Рейнджърс – Грантхям Таун 0 - 1
НЛПС 17:00 Матлок Таун – Уъркингтън 1 - 2
НЛПС 17:00 Уорингтън Таун – Скелмърсдейл Юнайтед 2 - 0
НЛПС 17:00 Фрикли Атлетик – Сътън Колдфилд Таун 2 - 0
НЛПС 17:00 Спенимуур Таун – Коулвил Таун 5 - 0
НЛПС 17:00 Нантуич Таун – Баруел 2 - 2
НЛПС 17:00 Аштън Юнайтед – Хейлзуен Таун 2 - 1
НЛПС 17:00 Сторбридж – Марийн 2 - 0
НЛПЮ 17:00 Кетъринг Таун – Мертир Таун 2 - 2
НЛПЮ 17:00 Ст Ивс Таун – Кингс Ленгли 2 - 1
НЛПЮ 17:00 Кингс Лин Таун – Уеймът 1 - 6
НЛПЮ 17:00 Реддич Юнайтед – Биглъсуейд Таун 0 - 2
НЛПЮ 17:00 Банбъри Юнайтед – Ст. Неотс Таун 2 - 1
НЛПЮ 17:00 Слоу Таун – Чипънхям Таун 0 - 1
ПОР2 17:00 Спортинг Брага II – Униао Мадейра 3 - 1
СИРЛ 17:00 Портадаун – Гленавон 1 - 2
СИРЛ 17:00 Крусейдърс – Клифтънвил 1 - 0
СИРЛ 17:00 Линфилд – Балимена Юнайтед 2 - 0
СИРЛ 17:00 Балинамалард Юнайтед – Колърейн 1 - 2
СИРЛ 17:00 Карик Рейнджърс – Дънганън Суифтс 0 - 1
СПХ16 17:00 Норвегия (хандбал) – Македония (хандбал) 34 - 24
СПХ17 17:00 Полша (хандбал) – Тунис (хандбал) 28 - 26
ШОТ1 17:00 Дъмбартън – Куин ъф дъ Саут 1 - 2
ШОТ3 17:00 Единбург Сити – Форфар Атлетик 0 - 1
ШОТ3 17:00 Монтроуз – Каудънбийт 2 - 1
ШОТ3 17:00 Арброут – Анан Атлетик 1 - 2
ШОТК 17:00 Ливингстън – Ийст Файв 0 - 1
ШОТК 17:00 Дънди – Сейнт Мирън 0 - 2
ШОТК 17:00 Килмарнък – Хамилтън Академикъл 0 - 1
ШОТК 17:00 Грийнок Мортън – Фолкърк 2 - 0
ШОТК 17:00 Стърлинг Албиън – Клайд 2 - 2
ШОТК 17:00 Партик Тисъл – Формартин Юнайтед 4 - 0
ШОТК 17:00 Сейнт Джонстън – Стенхаусмюър 2 - 0
ШОТК 17:00 Рос Каунти – Дънди Юнайтед 6 - 2
ШОТК 17:00 Абърдийн – Странрар 4 - 0
ШОТК 17:00 Еър Юнайтед – Куинс Парк 0 - 0
ШОТК 17:00 Алоа Атлетик – Дънфърмлин Атлетик 2 - 3
ШОТК 17:00 Елгин Сити – Инвърнес КТ 1 - 2
ГЕР 16:30 Вердер Бремен – Борусия Дортмунд 1 - 2
ГЕР 16:30 Шалке 04 – Инголщат 1 - 0
ГЕР 16:30 Волфсбург – Хамбургер ШФ 1 - 0
ГЕР 16:30 Дармщат 98 – Борусия Мьонхенгладбах 0 - 0
ГЕР 16:30 Аугсбург – Хофенхайм 0 - 2
ПРС 16:30 Волен – ЦСКА Москва 0 - 3
АЛЖ 16:00 УСМ Ел Харач – УСМ Бел Абес 0 - 2
АЛЖ 16:00 ЕС Сетиф – КС Константин 1 - 0
ГЪP2 16:00 ОФИ – Ламия 1 - 2
ИЗР 16:00 Ирони Кирят Шмона – Макаби Хайфа 3 - 0
ИТАБ 16:00 СПАЛ – Беневенто 2 - 0
ИТАБ 16:00 Виртус Ентела – Фрозиноне 2 - 1
ИТАБ 16:00 Латина – Елас Верона 2 - 0
ИТАБ 16:00 Бреша – Авелино 0 - 2
ИТАБ 16:00 Трапани – Новара 2 - 1
ИТАБ 16:00 Карпи – Виченца 0 - 0
ИТАБ 16:00 Пиза – Тернана 1 - 0
ИТАБ 16:00 Читадела – Бари 1908 2 - 0
ПРС 16:00 Щурм Грац – Домжале 2 - 0
ПРС 16:00 Хановер 96 – Шпортфройнде Лоте 4 - 1
ФРА2 16:00 Ланс – Ним 1 - 3
ИНД 15:35 Ченай Сити – Мун Баган 1 - 2
ФРНА 15:35 Шатору – Булон 1 - 0
АЛЖ 15:30 ША Батна – Олимпик Медея 3 - 0
ИC1Б 15:30 Мантова – Самбенедетезе 1 - 1
ИC1В 15:30 Касертана – Паганезе 2 - 0
ИC1В 15:30 Виртус Франкавила – Месина 3 - 1
ИC1В 15:30 Юве Стабия – Монополи 1 - 1
ИC1В 15:30 Лече – Мелфи 3 - 1
ИC1В 15:30 Сиракуза – Таранто 0 - 0
ИC1В 15:30 Козенца – Матера 2 - 3
ЛИВ 15:30 Триполи – Ал Ахед 1 - 3
РУАН 15:30 Бугесера – Етинселес 2 - 0
РУАН 15:30 Еспоар – Сънрайз 1 - 1
РУАН 15:30 АПР – Район Спортс 1 - 0
КАТ 15:25 Ал Ахли Доха – Ал Араби Доха 4 - 2
ПРС 15:15 Яро – СДЖК 0 - 1
ОАЕ 15:05 Диба Ал Фуджайра – Бани Яс 4 - 3
AUSM 15:00 Григор Димитров – Ришар Гаске 3 - 0
ГЪР 15:00 Ираклис – Верия 1 - 1
МАЛС 15:00 ФЕЛДА Юнайтед – ПКНС 1 - 0
МАЛС 15:00 Селангор – Пулау Пинанг 2 - 0
МАЛС 15:00 Перак – Паханг 1 - 1
МАЛС 15:00 ПБДКТ Т-Тийм – Саравак 1 - 1
МЛТ 15:00 Сейнт Андрюс – Балзан 0 - 1
ПРС 15:00 Оснабрюк – Арминия Билефелд 0 - 2
ПРС 15:00 Лех Познан – Уфа 0 - 0
ПРС 15:00 Рапид Виена – Винер Нойщат 1 - 2
ПРС 15:00 Залаегерсег – Марибор 1 - 3
ПРС 15:00 Брьондби – Хвидовре 3 - 0
ПРС 15:00 Пройсен Мюнстер – Бохум 2 - 1
ПРС 15:00 Верл – Айнтрахт Нордерщедт 1 - 3
ПРС 15:00 Спарта Прага – Усти над Лабем 5 - 1
ПРС 15:00 Карл Цайс Йена – Кемницер 1 - 0
ПРС 15:00 Славия Прага – Виктория Жижков 3 - 0
ПРС 15:00 Холщайн Кил – Вейхе Фленсбург 4 - 0
ПРС 15:00 Унион Берлин – Дукла Прага 2 - 2
СПХ21 15:00 Япония (хандбал) – Ангола (хандбал) 37 - 26
ТУР 15:00 Коняспор – Ризеспор 2 - 1
AНГЧ 14:30 Куинс Парк Рейнджърс – Фулъм 1 - 1
АНГ 14:30 Ливърпул – Суонзи Сити 2 - 3
ПРС 14:30 Санкт Паули – Цюрих 0 - 2
ШОТК 14:30 Рейнджърс – Мъдъруел 2 - 1
ЛИВ 14:15 Ал Наби Шаят – Расинг Бейрут 2 - 2
ГЪP2 14:00 Ахарнайкос – Арис 1 - 2
ИСП 14:00 Еспаньол – Гранада 3 - 1
ПРС 14:00 ФСВ Франкфурт – Елверсберг 2 - 1
ПРС 14:00 Хорсенс – Рандерс 1 - 1
ТУР1 14:00 Ескишехирспор – Балъкесирспор 3 - 2
МЖД 13:35 Тайланд (Ж) – Украйна (Ж) 1 - 0
ПОР2 13:15 Пенафиел – Портимоненсе 2 - 2
ИНД 13:05 Шиваянс – Чърчил Брадърс 1 - 1
ИНД 13:00 Шилонг Ладжонг – Минерва Пунджаб 2 - 1
ПРС 13:00 Сеница – Опава 2 - 1
ПРС 13:00 Стал Мелец – Корона Келце 1 - 1
ПРС 13:00 Клучборк – Белхатов 1 - 4
AUSW 12:30 Каролина Плишкова – Йелена Остапенко 2 - 1
ТУР 12:30 Акхисар Беледийеспор – Кайсериспор 0 - 0
ТУР2Ч 12:30 Бугсашспор – Инегьолспор 1 - 0
ТУР2Ч 12:30 Кайсери Ерчиесспор – Айдънспор 1 - 5
ТУР2Ч 12:30 Тузласпор – Кършияка 2 - 3
ТУР2Ч 12:30 Менемен Беледийеспор – Гюмушанеспор 3 - 2
AUSW 12:05 Дария Гаврилова – Тимея Бачински 2 - 1
ПРС 12:00 Татран Прешов – Липтовски Микулаш 1 - 1
ПРС 12:00 Спарта Прага – Теплице 4 - 0
ПРС 12:00 Цибалия – Шомбатели Халадаш 0 - 1
ПРС 12:00 МТК – Сзигетсзентмиклош 5 - 2
ПРС 12:00 Баник Острава – Гурник Забже 3 - 1
ПРС 12:00 Заглембе Сосновец – Полония Битом 0 - 1
ПРС 12:00 Слован Либерец – Тренчин 2 - 5
ТУР1 12:00 Елязъгспор – Манисаспор 2 - 2
ТУР1 12:00 Йени Малатияспор – Мерсин Идманюрду 2 - 1
ХК1 11:30 Пегасус – Хонг Конг Рейнджърс 2 - 3
АВЛ 11:00 Пърт Глори – Мелбърн Виктори 2 - 1
ПРС 11:00 Славой Вишеград – Виктория Жижков 1 - 3
AUSM 10:00 Гаел Монфис – Филип Колшрайбер 3 - 0
AUSM 09:00 Жил Симон – Милош Раонич 1 - 3
АВЛ 08:35 Уелингтън Финикс – Бризбейн Роар 0 - 1
ХК1 08:30 Саутърн Дистрикт – Китчий 1 - 0
ХК1 08:30 Уфоо Тай По – Ийстърн 1 - 1
АВЛВЖ 08:00 Сидни (Ж) – Нюкасъл Джетс (Ж) 1 - 3
МАКАО 08:00 Бенфика Макао – Ченг Фунг 1 - 1
АВЛМБ 07:00 Сентръл Коуст Маринърс (21) – Сидни (21) 0 - 3
АВЛМБ 07:00 ФФА Сентър ъф Екселенс (21) – Нюкасъл Джетс (21) 2 - 1
AUSM 06:30 Роберто Баутиста Агут – Давид Ферер 3 - 1
AUSM 06:30 Пабло Карено-Буста – Денис Истомин 2 - 3
NBARS 05:40 ЛА Лейкърс – Индиана Пейсърс 108 - 96
МКЛАК 05:36 Симаронес де Сонора – Универсидад Гуадалахара 3 - 1
AUSW 05:30 Каролин Возняцки – Йохана Конта 0 - 2
NHLRS 05:10 Ванкувър Канъкс – Флорида Пантърс 2 - 1
AUSM 05:00 Александър Зверев – Рафаел Надал 2 - 3
МЕКК 05:00 Веракрус – Атлас 1 - 0
МКЛАК 05:00 Алебриес де Оахака – Минерос де Сакатекас 0 - 2
NHLRS 04:10 Едмънтън Ойлърс – Нешвил Предатърс 2 - 2
LFPК 04:00 Сан Франциско – Санта Джема 0 - 0
МКЛАК 04:00 Корекаминос УАТ – Селая 2 - 4
NBARS 03:40 Далас Маверикс – Юта Джаз 98 - 98
AUSM 03:30 Иво Карлович – Давид Гофен 0 - 3
AUSM 03:30 Доминик Тийм – Беноа Пер 3 - 1
AUSW 03:30 Никол Гибс – Серина Уилямс 0 - 2
AUSW 03:30 Мария Сакари – Миряна Лучич-Барони 1 - 2
NBARS 03:10 Ню Орлиънс Пеликанс – Бруклин Нетс 114 - 143
NBARS 03:10 Мемфис Гризлис – Сакраменто Кингс 107 - 91
NBARS 03:10 Атланта Хоукс – Чикаго Булс 102 - 93
NBARS 03:10 Хюстън Рокетс – Голдън Стейт Уориърс 108 - 125
МКЛАК 03:00 Потрос УАЕМ – Лобос БУАП 4 - 1
NHLRS 02:40 Ню Джърси Девилс – Монреал Кънейдиънс 1 - 3
AUSW 02:10 Барбора Стрицова – Каролин Гарсия 2 - 0
AUSW 02:10 Доминика Цибулкова – Екатерина Макарова 1 - 2
AUSW 02:10 Елена Веснина – Дженифър Брейди 0 - 2
NBARS 02:10 Орландо Меджик – Милуоки Бъкс 112 - 96
NBARS 02:10 Шарлът Хорнетс – Торонто Раптърс 113 - 78
NBARS 02:10 Филаделфия 76-ърс – Портланд Трейл Блейзърс 93 - 92
NHLRS 02:10 Каролина Хърикейнс – Питсбърг Пенгуинс 1 - 7
NHLRS 02:10 Бъфало Сейбърс – Детройт Ред Уингс 2 - 2
NHLRS 02:10 Бостън Брюинс – Чикаго Блекхоукс 0 - 1
НЗЕЛ 02:00 Саутърн Юнайтед – Уайтакере Юнайтед 1 - 3
ТИТ 02:00 Ма Пау – Дифенс Форс 2 - 0
ТИТ 00:00 Морвант Каледония Юнайтед – В Конекшън 0 - 3
ТИТ 00:00 Сейнт Аннс Рейнджърс – Сан Хуан Яблотех 0 - 5