БОЛ
Боливия
|
01:15 |
Университарио де Сукре
|
|
0 - 2 |
|
Блууминг
|
|
НФЛ
САЩ
|
02:00 |
Филаделфия Ийгълс
|
|
38 - 31 |
|
Маями Долфинс
|
|
НФЛ
САЩ
|
02:30 |
Джаксънвил Джагуарс
|
|
23 - 24 |
|
Каролина Пантърс
|
|
МЖД
Международни
|
03:00 |
Тринидад и Тобаго
|
|
1 - 2 |
|
Ямайка
|
|
БОЛ
Боливия
|
03:00 |
Боливар
|
|
2 - 0 |
|
Спорт Бойс Варнес
|
|
БОЛ
Боливия
|
03:30 |
Ориенте Петролеро
|
|
1 - 1 |
|
Дъ Стронгест
|
|
КОПСУ
КОНМЕБОЛ Судамерикана
|
03:45 |
Либертад
|
|
1 - 0 |
|
Индепендиенте Санта Фе
|
|
КОЛК
Колумбия
|
04:00 |
Депортиво Кали
|
|
0 - 0 |
|
Америка де Кали
|
|
ФИЛИП
Филипини
|
11:00 |
Сталион
|
|
2 - 1 |
|
Глобал Макати
|
|
РУСР
Русия
|
11:00 |
Анжи (21)
|
|
3 - 2 |
|
Уфа (20)
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
11:00 |
Ворскла/Житлобуд-2 (Ж)
|
|
1 - 1 |
|
Хибърниън (Ж)
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
12:00 |
СФК 2000 (Ж)
|
|
3 - 0 |
|
Бетембург (Ж)
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
12:00 |
Кирят Гат (Ж)
|
|
2 - 6 |
|
Авалдснес (Ж)
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
12:00 |
Стандарт Лиеж (Ж)
|
|
8 - 0 |
|
Ригас ФШ (Ж)
|
|
РУСР
Русия
|
13:00 |
Арсенал Тула (20)
|
|
2 - 2 |
|
Амкар Перм (21)
|
|
ПРС
Клубни
|
13:00 |
Сандефьор
|
|
2 - 1 |
|
Старт
|
|
РУСР
Русия
|
14:00 |
Рубин Казан (20)
|
|
1 - 0 |
|
Тосно (21)
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
14:00 |
Цюрих (Ж)
|
|
5 - 0 |
|
Биркиркара (Ж)
|
|
БАНГ
Бангладеш
|
14:00 |
Арамба
|
|
0 - 0 |
|
Абахани Читагонг
|
|
ХК
Хонг Конг
|
15:00 |
Китчее
|
|
1 - 0 |
|
Ийстърн
|
|
РУСР
Русия
|
15:00 |
Локомотив Москва (20)
|
|
2 - 0 |
|
Урал (20)
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
16:00 |
Медик Конин (Ж)
|
|
4 - 1 |
|
Линфийлд (Ж)
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
16:00 |
Гинтра (Ж)
|
|
6 - 0 |
|
Мартве (Ж)
|
|
УКРР
Украйна
|
16:00 |
Олимпик Донецк (21)
|
|
0 - 2 |
|
Карпати Лвов (21)
|
|
АРМЕ
Армения
|
16:00 |
Алашкерт
|
|
5 - 1 |
|
Пюник
|
|
БАНГ
Бангладеш
|
16:15 |
Рахматгондж МФС
|
|
0 - 0 |
|
Абахани
|
|
ИЗР1
Израел
|
16:30 |
Ирони Нешер
|
|
2 - 2 |
|
Бейтар Тел Авив Бат Ям
|
|
ИЗР1
Израел
|
16:30 |
Апоел Тел Авив
|
|
1 - 0 |
|
Апоел Бней Лод
|
|
ИЗР1
Израел
|
16:30 |
Апоел Афула
|
|
0 - 2 |
|
Апоел Хадера
|
|
ИЗР1
Израел
|
16:30 |
Апоел Марморек
|
|
0 - 1 |
|
Апоел Рамат Ган
|
|
ИЗР1
Израел
|
16:30 |
Апоел Йерусалим
|
|
1 - 0 |
|
Апоел Ришон ле Цион
|
|
РУС3
Русия
|
16:30 |
Анжи-младежи Зеленодолск
|
|
0 - 1 |
|
Урал II
|
|
ГРУ
Грузия
|
16:30 |
Чихура
|
|
0 - 0 |
|
Иберия 1999
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Торпедо Москва
|
|
1 - 0 |
|
Калуга
|
|
МОЛД
Молдова
|
17:00 |
Петрокуб
|
|
3 - 0 |
|
Дачия
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Зенит Ижевск
|
|
2 - 0 |
|
Оренбург II
|
|
АЗР
Азербайджан
|
17:00 |
Шамахи
|
|
1 - 0 |
|
Сабаил
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
17:00 |
Стярнан (Ж)
|
|
11 - 0 |
|
Истатов (Ж)
|
|
МОЛД
Молдова
|
17:00 |
Сфинтул Георге
|
|
2 - 1 |
|
Сперанца Ниспорени
|
|
МОЛД
Молдова
|
17:00 |
Динамо-Ауто
|
|
1 - 0 |
|
КСФ Белци
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Волга Уляновск
|
|
0 - 1 |
|
Мордовия Саранск
|
|
УКРР
Украйна
|
17:00 |
Стал Каменское (21)
|
|
2 - 2 |
|
Зирка Кропивницкий (21)
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Краснодар II
|
|
3 - 0 |
|
Биолог
|
|
УКРП
Украйна
|
17:00 |
Балкани Зоря
|
|
0 - 1 |
|
Краматорск
|
|
УКРП
Украйна
|
17:30 |
Хелиос
|
|
0 - 1 |
|
Кремин
|
|
РУС3
Русия
|
17:30 |
Динамо Санкт Петербург II
|
|
0 - 2 |
|
Текстилчик
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
17:45 |
НСА София (Ж)
|
|
1 - 3 |
|
Щурм Грац (Ж)
|
|
ТУН
Тунис
|
18:00 |
Метлауи
|
|
1 - 1 |
|
Стад Габесен
|
|
УКРП
Украйна
|
18:00 |
Волин
|
|
1 - 0 |
|
Суми
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
18:00 |
Спортинг Лисабон (Ж)
|
|
2 - 0 |
|
МТК (Ж)
|
|
ТУН
Тунис
|
18:00 |
Бен Гардан
|
|
2 - 3 |
|
КО Меденин
|
|
ТУН
Тунис
|
18:00 |
Бизертен
|
|
2 - 3 |
|
ЕС Тунис
|
|
РУС3
Русия
|
18:00 |
Спартак Кострома
|
|
2 - 0 |
|
Днепър Смоленск
|
|
РУС3
Русия
|
18:00 |
Нефтехимик
|
|
2 - 2 |
|
Челябинск
|
|
ЛАТ
Латвия
|
18:00 |
ФС Йелгава
|
|
1 - 2 |
|
Рига
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
18:00 |
Пярну (Ж)
|
|
1 - 2 |
|
Аякс (Ж)
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
18:00 |
БИИК Казъгурт (Ж)
|
|
1 - 0 |
|
Айвалия (Ж)
|
|
БЪЛ
България
|
18:00 |
Етър
|
|
1 - 1 |
|
Ботев Пловдив
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
18:00 |
Влазния (Ж)
|
|
0 - 1 |
|
ПАОК (Ж)
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
18:00 |
Сесвете
|
|
2 - 1 |
|
Хайдук Сплит II
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
18:00 |
Партизан Бардейов (Ж)
|
|
1 - 5 |
|
Конак Беледиеси (Ж)
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
18:00 |
Олимпия Клуж (Ж)
|
|
3 - 0 |
|
Суонзи Сити (Ж)
|
|
ТУН
Тунис
|
18:15 |
Габес
|
|
0 - 0 |
|
Зарзис
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
18:15 |
Олимпия Любляна (Ж)
|
|
0 - 5 |
|
Минск (Ж)
|
|
ЕСТ
Естония
|
18:30 |
Пайде
|
|
1 - 1 |
|
Тамека
|
|
РУМ
Румъния
|
18:30 |
Астра
|
|
2 - 0 |
|
Дако-Джетика
|
|
РУС3
Русия
|
18:30 |
Рязан
|
|
2 - 0 |
|
Химик-Арсенал
|
|
ФИН3
Финландия
|
18:30 |
Джаз
|
|
2 - 0 |
|
МуСа
|
|
ФИН3
Финландия
|
18:30 |
ДЖБК
|
|
2 - 3 |
|
ГБК
|
|
ФИН3
Финландия
|
18:30 |
Клуби-04
|
|
6 - 1 |
|
ПККУ
|
|
ФИН1
Финландия
|
18:30 |
Гнистан
|
|
2 - 1 |
|
Хонка
|
|
ЕСТ
Естония
|
18:30 |
Тулевик
|
|
4 - 1 |
|
Вапрус
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
18:30 |
Спартак Суботица (Ж)
|
|
6 - 0 |
|
Брезница (Ж)
|
|
ГЕР19
Германия
|
18:30 |
Хамбургер (19)
|
|
2 - 0 |
|
Санкт Паули (19)
|
|
РУС3
Русия
|
18:30 |
КАМАЗ
|
|
4 - 1 |
|
Криля Советов II
|
|
ПОЛ
Полша
|
19:00 |
Гурник Забже
|
|
4 - 0 |
|
Висла Плок
|
|
АЛЖ
Алжир
|
19:00 |
Белуиздад
|
|
2 - 0 |
|
УСМ Бел Абес
|
|
РУС3
Русия
|
19:00 |
Зоркий
|
|
4 - 0 |
|
Строгино
|
|
РУС3
Русия
|
19:00 |
Казанка
|
|
2 - 0 |
|
Псков 747
|
|
БАХСК
Бахрейн
|
19:00 |
Малкия
|
|
1 - 1 |
|
Манама
|
|
АЛЖ
Алжир
|
19:00 |
УС Бискра
|
|
0 - 1 |
|
МК Алжир
|
|
БЛР
Беларус
|
19:00 |
Днепър Могилев
|
|
0 - 5 |
|
Торпедо БелАЗ
|
|
ДАН
Дания
|
19:00 |
Сьонерюск
|
|
2 - 2 |
|
ОБ
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
19:00 |
Дукла Прага
|
|
2 - 0 |
|
Бохемианс 1905
|
|
БЪЛБ
България
|
19:00 |
Литекс
|
|
4 - 1 |
|
Лудогорец II
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
19:00 |
ВА Тлемсен
|
|
0 - 1 |
|
Аин М'Лила
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
19:00 |
Релизане
|
|
3 - 3 |
|
ЖСМ Беджая
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
19:00 |
ШРБ Аин Факрун
|
|
1 - 1 |
|
РК Коуба
|
|
АЛЖ
Алжир
|
19:00 |
Олимпик Медея
|
|
1 - 1 |
|
Тадженант
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
19:00 |
Амал Бу Саада
|
|
0 - 1 |
|
ЖСМ Скикда
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
19:00 |
ГК Маскара
|
|
2 - 2 |
|
АСО Шлеф
|
|
ГРУ
Грузия
|
19:00 |
Шукура
|
|
1 - 3 |
|
Локомотиви Тбилиси
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
19:00 |
Ел Еулма
|
|
2 - 1 |
|
МК Сайда
|
|
ДАН3
Дания
|
19:15 |
Сидвест
|
|
0 - 1 |
|
Кьелеруп
|
|
ДАН3
Дания
|
19:15 |
Лисенг
|
|
0 - 1 |
|
Орхус Фремад
|
|
АВС1
Австрия
|
19:30 |
Вакер Инсбрук
|
|
3 - 0 |
|
Винер Нойщат
|
|
ГЕР2
Германия
|
19:30 |
Гройтер Фюрт
|
|
0 - 1 |
|
Инголщат
|
|
БЛР
Беларус
|
19:30 |
Крумкачи
|
|
2 - 2 |
|
Нафтан
|
|
АВС1
Австрия
|
19:30 |
Рийд
|
|
4 - 0 |
|
ВШГ Тирол
|
|
АВС1
Австрия
|
19:30 |
Лиеферинг
|
|
0 - 0 |
|
Аустрия Лустенау
|
|
ГЕР2
Германия
|
19:30 |
МШФ Дуисбург
|
|
1 - 2 |
|
Дармщат
|
|
СЛВК
Словакия
|
19:30 |
Жилина
|
|
3 - 1 |
|
Спартак Търнава
|
|
АЗР
Азербайджан
|
19:30 |
Нефтчи Баку
|
|
0 - 0 |
|
Кяпаз
|
|
АВС1
Австрия
|
19:30 |
Блау-Вайс Линц
|
|
4 - 0 |
|
Флоридсдорфер АК
|
|
ДАН3
Дания
|
19:30 |
Несби
|
|
2 - 5 |
|
Аварта
|
|
ЕСТ
Естония
|
19:30 |
Флора
|
|
2 - 4 |
|
ФКИ Талин
|
|
МЛТ
Малта
|
19:30 |
Сейнт Андрюс
|
|
3 - 2 |
|
Балзан
|
|
МЛТ
Малта
|
19:30 |
Флориана
|
|
5 - 0 |
|
Тарксиен Рейнбоус
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:30 |
Аугсбург II
|
|
5 - 1 |
|
Байерн Мюнхен II
|
|
ТУР1
Турция
|
19:45 |
Самсунспор
|
|
0 - 1 |
|
Адана Демирспор
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Инголщат II
|
|
1 - 1 |
|
Шалдинг-Хайнинг
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Швайнфурт
|
|
3 - 1 |
|
Меминген
|
|
РУС
Русия
|
20:00 |
Анжи
|
|
1 - 0 |
|
Уфа
|
|
ДАН3
Дания
|
20:00 |
АБ
|
|
0 - 1 |
|
Фрем
|
|
ГЕР19
Германия
|
20:00 |
Щутгарт (19)
|
|
3 - 0 |
|
Карлсруе (19)
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Вакер Нордхаузен
|
|
1 - 0 |
|
Локомотиве Лайпциг
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Илертисен
|
|
1 - 4 |
|
Нюрнберг II
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Нойстерлитц
|
|
0 - 3 |
|
Германия Халберщат
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
20:00 |
КА Бордж Бу Ареридж
|
|
0 - 0 |
|
ША Батна
|
|
ГЕР3
Германия
|
20:00 |
Падерборн
|
|
1 - 0 |
|
Мепен
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:30 |
Рот-Вайс Оберхаузен
|
|
1 - 0 |
|
Виктория Кьолн
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:30 |
Дрохтершен/Асел
|
|
0 - 1 |
|
Хамбургер II
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:30 |
Вуперталер ШФ
|
|
0 - 0 |
|
Вестфалия Ринерн
|
|
ИСП2
Испания
|
21:00 |
Албасете
|
|
0 - 3 |
|
Кордоба
|
|
ФРНА
Франция
|
21:00 |
Лавал
|
|
1 - 0 |
|
Булон
|
|
ФРНА
Франция
|
21:00 |
Льо Ербие
|
|
1 - 1 |
|
Конкарно
|
|
ФРНА
Франция
|
21:00 |
Авранш
|
|
1 - 3 |
|
Ред Стар
|
|
ФРНА
Франция
|
21:00 |
Атлетико Марсилия
|
|
1 - 1 |
|
По
|
|
ИРЛФА
Република Ирландия
|
21:00 |
Блубел Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Кебинтили
|
|
ФРНА
Франция
|
21:00 |
Безие
|
|
1 - 1 |
|
Роде
|
|
ШВЦ1
Швейцария
|
21:00 |
Сервет
|
|
3 - 0 |
|
Аарау
|
|
АЛЖ
Алжир
|
21:00 |
КС Константин
|
|
3 - 1 |
|
НА Хюсеин Дей
|
|
ФРНА
Франция
|
21:00 |
Шамбли-Оаз
|
|
0 - 1 |
|
Антант ССГ
|
|
АЛЖ2
Алжир
|
21:00 |
МО Беджая
|
|
0 - 0 |
|
АСМ Оран
|
|
ФРНА
Франция
|
21:00 |
Лион Душер
|
|
0 - 0 |
|
Шоле
|
|
ХОЛ
Нидерландия
|
21:00 |
НАК Бреда
|
|
2 - 2 |
|
Спарта Ротердам
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
Дордрехт
|
|
2 - 1 |
|
Утрехт II
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
Гоу Ахед Ийгълс
|
|
1 - 1 |
|
НЕК
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
Де Граафшап
|
|
2 - 0 |
|
Камбуур
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
Аякс II
|
|
4 - 2 |
|
Фортуна Ситард
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
ТОП Ос
|
|
1 - 0 |
|
Волендам
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
Алмере Сити
|
|
1 - 1 |
|
Ден Бош
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
Телстар
|
|
0 - 0 |
|
МВВ
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
Хелмонд Спорт
|
|
1 - 2 |
|
ПСВ II
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
Емен
|
|
1 - 1 |
|
Айндховен
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Сошо
|
|
1 - 5 |
|
Шатору
|
|
РУМ
Румъния
|
21:00 |
Университатя Крайова
|
|
2 - 0 |
|
Газ Метан Медиаш
|
|
БЪЛ
България
|
21:00 |
Локомотив Пловдив
|
|
2 - 1 |
|
Дунав
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Париж
|
|
2 - 1 |
|
Оксер
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Бург ан Брес
|
|
2 - 0 |
|
Газелек Аячо
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Брест
|
|
2 - 1 |
|
Нанси
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Ним
|
|
1 - 0 |
|
Льо Авър
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Кевийи Руан
|
|
0 - 2 |
|
Клермон
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Тур
|
|
1 - 3 |
|
Аячо
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Валансиен
|
|
4 - 1 |
|
Ниор
|
|
ИСЛ1
Исландия
|
21:00 |
ХК
|
|
2 - 0 |
|
Хаукар
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
АЗ II
|
|
2 - 1 |
|
РКК Валвейк
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
21:00 |
Аполон Лимасол (Ж)
|
|
6 - 0 |
|
Норок (Ж)
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
21:00 |
Рад Белград
|
|
0 - 1 |
|
Чукарички
|
|
ТУН
Тунис
|
21:00 |
Клуб Африкан
|
|
1 - 2 |
|
Стад Тунизен
|
|
ТУН
Тунис
|
21:00 |
КС Сфаксен
|
|
4 - 0 |
|
Кайруан
|
|
ТУН
Тунис
|
21:00 |
Монастир
|
|
0 - 1 |
|
Етоaл дьо Сахел
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
21:15 |
КИ (Ж)
|
|
0 - 4 |
|
Осиек (Ж)
|
|
ИСП
Испания
|
21:15 |
Реал Сосиедад
|
|
3 - 0 |
|
Виляреал
|
|
ДАН
Дания
|
21:15 |
Силкеборг
|
|
0 - 2 |
|
Хобро
|
|
БEЛ
Белгия
|
21:30 |
Кортрейк
|
|
1 - 1 |
|
Ексел Мускрон
|
|
ИТАБ
Италия
|
21:30 |
Парма
|
|
1 - 0 |
|
Кремонезе
|
|
УЕЛС
Уелс
|
21:30 |
Бангор Сити
|
|
1 - 0 |
|
Престатин Таун
|
|
ШЛЖ
УЕФА Женска Шампионска лига
|
21:30 |
Шелбърн (Ж)
|
|
0 - 0 |
|
ПК-35 Вантаа (Ж)
|
|
ПОЛ
Полша
|
21:30 |
Шльонск Вроцлав
|
|
2 - 1 |
|
Краковия Краков
|
|
ГЕР
Германия
|
21:30 |
Кьолн
|
|
1 - 3 |
|
Хамбургер
|
|
АВС1
Австрия
|
21:30 |
Хартберг
|
|
4 - 0 |
|
Капфенбергер ШФ
|
|
АНГЧ
Англия
|
21:45 |
Бристол Сити
|
|
1 - 1 |
|
Астън Вила
|
|
УЕЛС
Уелс
|
21:45 |
Цефн Друидс
|
|
2 - 0 |
|
Абъристуит Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Нотс Каунти
|
|
2 - 2 |
|
Акрингтън Стенли
|
|
КОНФ
Англия
|
21:45 |
Макълсфийлд
|
|
1 - 0 |
|
Довър Атлетик
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Търък
|
|
3 - 2 |
|
Уортинг
|
|
ФРА
Франция
|
21:45 |
ПСЖ
|
|
3 - 0 |
|
Сент Етиен
|
|
УЕЛС
Уелс
|
21:45 |
Бари Таун Юнайтед
|
|
0 - 1 |
|
Дъ Ню Сейнтс
|
|
АНГЧ
Англия
|
21:45 |
Хъл Сити
|
|
4 - 0 |
|
Болтън Уондърърс
|
|
ТУР1
Турция
|
21:45 |
Балъкесирспор
|
|
2 - 1 |
|
Алтънорду
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
21:45 |
Гленавон
|
|
2 - 2 |
|
Гленторан
|
|
ПОЛ1
Полша
|
21:45 |
Тихи
|
|
3 - 3 |
|
Подбешкидзе
|
|
ИРЛФА
Република Ирландия
|
21:45 |
Шелбърн
|
|
0 - 3 |
|
Шамрок Роувърс
|
|
ИРЛФА
Република Ирландия
|
21:45 |
Сейнт Патрикс Атлетик
|
|
0 - 2 |
|
Голуей Юнайтед
|
|
ИРЛФА
Република Ирландия
|
21:45 |
Корк Сити
|
|
7 - 0 |
|
Атлон Таун
|
|
ИРЛФА
Република Ирландия
|
21:45 |
Дрогхеда Юнайтед
|
|
5 - 1 |
|
Коб Уондърърс
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
21:45 |
Ардс
|
|
0 - 1 |
|
Дънганън Суифтс
|
|
ИРЛФА
Република Ирландия
|
21:45 |
Бангор Селтик
|
|
0 - 1 |
|
Лонгфорд Таун
|
|
ТУР
Турция
|
21:45 |
Галатасарай
|
|
3 - 0 |
|
Сивасспор
|
|
ТУР
Турция
|
21:45 |
Аланияспор
|
|
1 - 1 |
|
Карадемир Карабюкспор
|
|
МЛТ
Малта
|
21:45 |
Хамрун Спартанс
|
|
0 - 1 |
|
Хибърниънс
|
|
МЛТ
Малта
|
21:45 |
Сенглея Атлетик
|
|
0 - 1 |
|
Валета
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
22:00 |
Колърейн
|
|
2 - 1 |
|
Уорънпойнт Таун
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
22:00 |
Карик Рейнджърс
|
|
2 - 0 |
|
Балинамалард Юнайтед
|
|
ИСЛ1
Исландия
|
22:15 |
Фрам Рейкявик
|
|
1 - 5 |
|
Филкир
|
|
ПОР
Португалия
|
22:30 |
Б-САД
|
|
1 - 1 |
|
Витория Сетубал
|
|
ИСП
Испания
|
23:00 |
Реал Бетис
|
|
2 - 1 |
|
Селта де Виго
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
23:45 |
Клан Ювенил
|
|
6 - 3 |
|
Универсидад Католика Кито
|
|