Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НАССФ 00:00
Айдахо Айдахо 20 - 23 Апалачиън Стейт Апалачиън Стейт
УРУГВ 00:00
Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс 1 - 4 Пенярол Пенярол
ПАР 00:00
Индепендиенте Кампо Гранде Индепендиенте Кампо Гранде 0 - 1 Гуарани Гуарани
КОПЛЖ 00:00
Осаско Аудакс (Ж) Осаско Аудакс (Ж) 6 - 1 Депортиво Ита (Ж) Депортиво Ита (Ж)
НАССФ 00:00
ЮЛ-Монро ЮЛ-Монро 37 - 47 Джорджия Стейт Джорджия Стейт
ЧИЛИ 00:00
Антофагаста Антофагаста 0 - 2 Универсидад Чили Универсидад Чили
АРЖБ 00:00
Институто Институто 1 - 1 Алдосиви Алдосиви
АРЖ 00:05
Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд 1 - 0 Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс
МЕК2 01:00
Атлетико Сакатепек Атлетико Сакатепек 2 - 2 Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас
НАССФ 01:00
Джорджия Саутърн Джорджия Саутърн 27 - 35 Ню Мексико Стейт Ню Мексико Стейт
БРАБ 01:00
Оесте Оесте 0 - 1 Сеара Сеара
БРА 01:00
Васко да Гама Васко да Гама 1 - 0 Ботафого Ботафого
МЕК 01:00
Крус Асул Крус Асул 1 - 3 Америка Америка
БРАБ 01:00
Наутико Наутико 2 - 0 Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас
НАССФ 01:30
Алабама-Бирмингам Алабама-Бирмингам 25 - 23 Мидъл Тенеси Стейт Мидъл Тенеси Стейт
КОЛА 01:30
Патриотас Бояка Патриотас Бояка 2 - 2 Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба
ПЕРУ 01:45
Спорт Росарио Спорт Росарио 3 - 0 Аякучо Аякучо
НАССФ 02:00
Флорида Интернешънъл Флорида Интернешънъл 23 - 10 Тулейн Тулейн
БОЛ 02:00
Блуминг Блуминг 1 - 0 Петролеро Якуиба Петролеро Якуиба
ЛПФ 02:00
Плаза Амадор Плаза Амадор 0 - 1 Арабе Унидо Арабе Унидо
НХЛ 02:00
Уинипег Джетс Уинипег Джетс 2 - 1 Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс
НАССФ 02:00
Флорида Флорида 17 - 19 Тексас А&М Тексас А&М
НХЛ 02:00
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 3 - 3 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
НАССФ 02:00
Северен Тексас Северен Тексас 29 - 26 Тексас-Сан Антонио Тексас-Сан Антонио
НАССФ 02:00
Саутърн Мис Саутърн Мис 24 - 0 Тексас-Ел Пасо Тексас-Ел Пасо
НАССФ 02:00
Сентръл Флорида Сентръл Флорида 63 - 21 Източна Каролина Източна Каролина
НАССФ 02:00
Арканзас Стейт Арканзас Стейт 51 - 17 Коустъл Каролина Коустъл Каролина
НХЛ 02:00
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 2 - 1 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
НХЛ 02:00
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс 2 - 3 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
НХЛ 02:00
Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 8 - 2 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
НХЛ 02:00
Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс 4 - 3 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
САФЛ 02:00
Ню Йорк Космос Ню Йорк Космос 0 - 0 ФК Едмънтън ФК Едмънтън
АРЖ 02:05
Расинг Клуб де Авелянеда Расинг Клуб де Авелянеда 1 - 0 Тигре Тигре
ПАР 02:10
Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион 2 - 0 Насионал Асунсион Насионал Асунсион
КОПЛЖ 02:15
Спортиво Лимпено (Ж) Спортиво Лимпено (Ж) 2 - 2 Санта Фе (Ж) Санта Фе (Ж)
НАССФ 02:15
Алабама Алабама 41 - 9 Арканзас Арканзас
НАССФ 02:30
Джорджия Джорджия 53 - 28 Мисури Мисури
ЧИЛИ 02:30
Универсидад Католика Универсидад Католика 2 - 0 Депортес Икике Депортес Икике
НАССФ 02:30
Южна Флорида Южна Флорида 33 - 3 Синсинати Синсинати
АРЖБ 02:30
Депортиво Сантамарина Депортиво Сантамарина 1 - 0 Атлетико Рафаела Атлетико Рафаела
НАССФ 02:30
Небраска Небраска 14 - 56 Охайо Стейт Охайо Стейт
НАССФ 03:00
ЮСК ЮСК 28 - 27 Юта Юта
БРА 03:00
Сао Пауло Сао Пауло 2 - 1 Атлетико ПР Атлетико ПР
МЕК 03:00
Монтерей Монтерей 2 - 0 Пачука Пачука
НХЛ 03:00
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 4 - 4 Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс
НХЛ 03:00
Далас Старс Далас Старс 3 - 1 Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч
ЛПФ 03:00
Тауро Тауро 2 - 0 Спортинг Сан Мигелито Спортинг Сан Мигелито
САФЛ 03:00
Сан Франциско Делтас Сан Франциско Делтас 3 - 0 Пуерто Рико ФК Пуерто Рико ФК
НАССФ 03:00
Минесота Минесота 27 - 30 Мичиган Стейт Мичиган Стейт
МЕК 03:06
Леон Леон 1 - 0 Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ
НХЛ 03:30
Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс 1 - 1 Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс
ЕСАЛ 03:30
Чалатенанго Чалатенанго 1 - 1 Сонсонате Сонсонате
НАССФ 04:00
Аризона Аризона 47 - 30 ЮКЛА ЮКЛА
НЗЕЛ 04:00
Тим Уелингтън Тим Уелингтън 3 - 1 Оклънд Сити Оклънд Сити
КРПД 04:00
Алауеленсе Алауеленсе 1 - 3 Кармелита Кармелита
ХОНД 04:00
Реал Еспаня Реал Еспаня 2 - 3 УПНФМ УПНФМ
ПЕРУ 04:00
Академия Кантолао Академия Кантолао 1 - 1 Алианса Лима Алианса Лима
НХЛ 04:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 2 - 6 Бостън Брюинс Бостън Брюинс
МЕК2 04:15
Селая Селая 0 - 0 Потрос УАЕМ  Потрос УАЕМ
НХЛ 05:00
Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс 1 - 6 Отава Сенатърс Отава Сенатърс
НХЛ 05:00
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 2 - 5 Калгари Флеймс Калгари Флеймс
НАССФ 05:00
Фресно Стейт Фресно Стейт 38 - 0 Ню Мексико Ню Мексико
МЕК 05:00
Некакса Некакса 0 - 0 Пумас УНАМ Пумас УНАМ
МЕК 05:06
Гуадалахара Гуадалахара 1 - 2 Морелия Морелия
НАССФ 05:15
Колорадо Стейт Колорадо Стейт 44 - 42 Невада-Рено Невада-Рено
НХЛ 05:30
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 1 - 3 Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс
НХЛ 05:30
ЛА Кингс ЛА Кингс 4 - 2 Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс
НАССФ 05:30
Сан Диего Стейт Сан Диего Стейт 14 - 31 Бойзи Стейт Бойзи Стейт
НАССФ 05:45
Аризона Стейт Аризона Стейт 13 - 7 Вашингтон Вашингтон
НАССФ 06:00
Станфорд Станфорд 49 - 7 Орегон Орегон
ЯП3 07:00
Каталер Тояма Каталер Тояма 4 - 2 Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК
ЯП2 07:00
В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки 2 - 1 Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи
НАССФ 07:00
Хавай Хавай 37 - 26 Сан Хосе Стейт Сан Хосе Стейт
ЯП3 07:00
Грула Мориока Грула Мориока 0 - 0 Рюкю Рюкю
АНБЛ 07:00
БК Сидни БК Сидни 103 - 87 БК Илавара БК Илавара
ЯП 08:00
Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу 1 - 1 Токио Токио
ЯП3 08:00
Гамба Осака (23) Гамба Осака (23) 1 - 2 Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед
ЯП3 08:00
Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу 0 - 4 Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед
ЯП2 08:00
Нагоя Грампус Нагоя Грампус 3 - 2 Шонан Белмаре Шонан Белмаре
РУСР 09:00
Уфа (21) Уфа (21) 2 - 0 Локомотив Москва (21) Локомотив Москва (21)
ЯП2 09:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 1 - 1 Цвайген Каназава Цвайген Каназава
ЮКОР 09:00
Сувон Блууингс Сувон Блууингс 2 - 0 Улсан Хюндай Улсан Хюндай
ЯП2 09:00
Ехиме Ехиме 2 - 1 Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки
АВЛ 09:00
Нюкасъл Джетс Нюкасъл Джетс 2 - 2 Пърт Глори Пърт Глори
ЮКОР 09:00
Чонбък Моторс Чонбък Моторс 0 - 0 Сеул Сеул
ЮКОР 09:00
Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс 2 - 4 Гвангджу Гвангджу
ФИЛИП 11:00
Агила ФК Агила ФК 2 - 0 Илокос Юнайтед Илокос Юнайтед
АВЛ 11:00
Сидни Сидни 3 - 2 Уелингтън Финикс Уелингтън Финикс
ЯП 11:00
Саган Тосу Саган Тосу 1 - 2 Серезо Осака Серезо Осака
ЧЕХ21 11:30
Храдец Кралове (21) Храдец Кралове (21) 3 - 4 Дукла Прага (21) Дукла Прага (21)
БЪЛЖЛ 11:30
Варна (Ж) Варна (Ж) 3 - 0 Риал Ковачевци (Ж) Риал Ковачевци (Ж)
ЧЕХ21 11:30
Баник Острава (21) Баник Острава (21) 2 - 2 Тринец (21) Тринец (21)
ГЕР19 12:00
Бохум (19) Бохум (19) 5 - 0 МШФ Дуисбург (19) МШФ Дуисбург (19)
ЧЕХ21 12:00
Виктория Пилзен (21) Виктория Пилзен (21) 1 - 1 Спарта Прага (21) Спарта Прага (21)
ЧЕХ21 12:00
Словачко (21) Словачко (21) 0 - 2 Карвина (21) Карвина (21)
ГЕР19 12:00
Хамбургер ШФ (19) Хамбургер ШФ (19) 4 - 1 Унион Берлин (19) Унион Берлин (19)
ИСПСБ 12:00
Екстремадура УД Екстремадура УД 1 - 1 Лас Палмас II Лас Палмас II
ГЕР19 12:00
Айнтрахт Франкфурт (19) Айнтрахт Франкфурт (19) 1 - 1 Майнц 05 (19) Майнц 05 (19)
КАЗХ 12:00
Окжетпес Окжетпес 2 - 1 Тараз Тараз
ГЕР19 12:00
Аугсбург (19) Аугсбург (19) 0 - 1 Фрайбург (19) Фрайбург (19)
ГЕР19 12:00
Нюрнберг (19) Нюрнберг (19) 2 - 3 Унтерхахинг (19) Унтерхахинг (19)
ГЕР19 12:00
Динамо Дрезден (19) Динамо Дрезден (19) 5 - 1 Оснабрюк (19) Оснабрюк (19)
ГЕРЖ 12:00
Фрайбург (Ж) Фрайбург (Ж) 4 - 1 Вердер Бремен (Ж) Вердер Бремен (Ж)
ГЕР19 12:00
Рот-Вайс Оберхаузен (19) Рот-Вайс Оберхаузен (19) 0 - 1 Арминия Клостерхарт (19) Арминия Клостерхарт (19)
КАЗХ 12:00
Астана Астана 2 - 1 Иртиш Павлодар Иртиш Павлодар
ГЕР19 12:00
Фортуна Кьолн (19) Фортуна Кьолн (19) 2 - 0 Борусия Мьонхенгладбах (19) Борусия Мьонхенгладбах (19)
ГЕРЖ 12:00
ФФК Франкфурт (Ж) ФФК Франкфурт (Ж) 2 - 1 Дуисбург (Ж) Дуисбург (Ж)
ГЕР19 12:00
Пройсен Мюнстер (19) Пройсен Мюнстер (19) 3 - 1 Арминия Билефелд (19) Арминия Билефелд (19)
РУСР 12:00
Амкар Перм (21) Амкар Перм (21) 5 - 2 Тосно (21) Тосно (21)
ИСПСБ 12:30
Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II 4 - 1 Пеня Спорт Пеня Спорт
ИСПСБ 12:30
Виляреал II Виляреал II 3 - 2 Форментера Форментера
ВИЕТ 13:00
ФЛК Тан Хоа ФЛК Тан Хоа 3 - 3 Ханой Ханой
ИСПСБ 13:00
Пеня Депортива Пеня Депортива 2 - 2 Реал Сарагоса II Реал Сарагоса II
ТУР1 13:00
Анкарагюджю Анкарагюджю 2 - 0 Болуспор Болуспор
ТУР1 13:00
Ризеспор Ризеспор 1 - 1 Самсунспор Самсунспор
РУСР 13:00
Зенит (21) Зенит (21) 1 - 2 Арсенал Тула (21) Арсенал Тула (21)
ИСП2 13:00
Реус Депортиу Реус Депортиу 0 - 2 Райо Валекано Райо Валекано
ЛБСА 13:00
БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари 77 - 67 БК Реджиана БК Реджиана
РУС3 13:00
Динамо Санкт Петербург II Динамо Санкт Петербург II 0 - 0 Луки-Енергия Луки-Енергия
ИСПСБ 13:00
Ебро Ебро 0 - 2 Майорка Майорка
ИСПСБ 13:00
Райо Махадаонда Райо Махадаонда 2 - 0 Понтеведра Понтеведра
ДАН 13:00
Хорсенс Хорсенс 2 - 2 Хобро Хобро
ИСПСБ 13:00
Леалтад Леалтад 1 - 0 Реал Унион Реал Унион
ИСП 13:00
Ейбар Ейбар 0 - 0 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня
ВИЕТ 13:00
Да Нанг Да Нанг 2 - 0 Лонг Ан Лонг Ан
ИСПСБ 13:00
Есия Есия 2 - 1 Мелия Мелия
КАЗХ 13:00
Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда 2 - 1 Кайсар Кайсар
ИСПСБ 13:00
СС Рейес СС Рейес 3 - 2 Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II
ИСПСБ 13:00
Хумиля Хумиля 1 - 1 Гранада II Гранада II
ВИЕТ 13:00
Кан То Кан То 2 - 3 Куанг Нам Куанг Нам
ИСПСБ 13:00
Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес 0 - 0 Бадалона Бадалона
ИСПСБ 13:15
Толедо Толедо 1 - 3 Рапидо Бузас Рапидо Бузас
ХОЛ1 13:30
Де Граафшап Де Граафшап 1 - 1 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
ЯП2 13:30
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 1 - 2 Токио Верди Токио Верди
БУНХ 13:30
ГВД Минден ГВД Минден 33 - 22 ХК Ерланген ХК Ерланген
БУНХ 13:30
Хановер-Бургдорф Хановер-Бургдорф 33 - 27 Фюксе Берлин Фюксе Берлин
БУНХ 13:30
ХШГ Вецлар ХШГ Вецлар 24 - 31 Райн-Некар Льовен Райн-Некар Льовен
АЦБ 13:30
БК Андора БК Андора 78 - 76 БК Гран Канария БК Гран Канария
ИТА 13:30
Фиорентина Фиорентина 2 - 1 Удинезе Удинезе
БАНГ 13:30
Раматгон МФС Раматгон МФС 0 - 1 Саиф Саиф
АЦБ 13:30
БК Билбао БК Билбао 77 - 72 БК Сарагоса БК Сарагоса
АЦБ 13:30
БК Фуенлабрада БК Фуенлабрада 80 - 75 БК Баскония БК Баскония
АЦБ 13:30
БК Гипускоа БК Гипускоа 67 - 69 БК УКАМ Мурсия БК УКАМ Мурсия
АЦБ 13:30
БК Ховентут БК Ховентут 73 - 76 КБ Тенерифе КБ Тенерифе
ХОЛ 13:30
Хераклес Хераклес 1 - 1 Витес Витес
ГЕР19 13:30
Веен Висбаден (19) Веен Висбаден (19) 1 - 1 Карлсруе ШК (19) Карлсруе ШК (19)
УКР 14:00
Зирка Зирка 0 - 0 Карпати Карпати
РУС3 14:00
Биолог Биолог 2 - 0 Кубан Краснодар II Кубан Краснодар II
БЛР 14:00
Славия Мозир Славия Мозир 1 - 2 Слуцк Слуцк
ЧЕХ2 14:00
Зноймо Зноймо 1 - 1 Чешке Будейовице Чешке Будейовице
РУС 14:00
Уфа Уфа 1 - 0 Локомотив Москва Локомотив Москва
ТУР3 14:00
Амед СК Амед СК 2 - 1 Коджаели Бирликспор Коджаели Бирликспор
ГЕРЖ 14:00
Байерн Мюнхен (Ж) Байерн Мюнхен (Ж) 2 - 0 СК Санд (Ж) СК Санд (Ж)
ГЕР4 14:00
Оберлаусиц Нойгерсдорф Оберлаусиц Нойгерсдорф 2 - 0 Люкенвалде Люкенвалде
ВИЕТ 14:00
Сайгон Сайгон 0 - 0 Санна Кан Хоа Санна Кан Хоа
ФИЛИП 14:00
Глобал Глобал 2 - 1 Волтес Волтес
ТУР 14:00
Касъмпаша Касъмпаша 2 - 3 Сивасспор Сивасспор
ДАН3 14:00
Нествед Нествед 2 - 0 Б 93 Б 93
ГЕР4 14:30
Нойстерлитц Нойстерлитц 0 - 1 Унион Фюрстенвалде Унион Фюрстенвалде
ГЕР2 14:30
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт 2 - 1 Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе
ГЕР2 14:30
Хайденхайм Хайденхайм 3 - 5 Холщайн Кил Холщайн Кил
ГЕР4 14:30
Енерги Котбус Енерги Котбус 4 - 0 Бабелсберг Бабелсберг
РУС3 14:30
Анжи II Анжи II 0 - 0 СКА Ростов на Дон СКА Ростов на Дон
ГЕР4 14:30
Будиса Баутцен Будиса Баутцен 0 - 0 Локомотиве Лайпциг Локомотиве Лайпциг
ГЕР4 14:30
ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц 4 - 0 БAK'07 БAK'07
ГЕР4 14:30
Хеми Лайпциг Хеми Лайпциг 1 - 0 Виктория Берлин Виктория Берлин
СИНГ 14:30
Гейланг Интернешънъл Гейланг Интернешънъл 2 - 3 Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс
СИНГ 14:30
Хуганг Юнайтед Хуганг Юнайтед 0 - 2 Хоум Юнайтед Хоум Юнайтед
ТУР3 14:30
Хатайспор Хатайспор 1 - 0 Бодрумспор Бодрумспор
ТУР3 14:30
Кастамонюспор Кастамонюспор 2 - 0 Етимесгют Етимесгют
ТУР3 14:30
Токатспор Токатспор 2 - 1 Тузласпор Тузласпор
ТУР3 14:30
Хаджеттепе Хаджеттепе 0 - 0 Нигде Беледийеспор Нигде Беледийеспор
ТУР3 14:30
Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор 2 - 0 Бандърмаспор Бандърмаспор
ГЕР2 14:30
Ян Регенсбург Ян Регенсбург 0 - 2 Унион Берлин Унион Берлин
КИТ 14:35
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф 3 - 2 Хенан Жануе Хенан Жануе
КИТ 14:35
Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа 1 - 2 Тиендзин Теда Тиендзин Теда
КОПЛЖ 15:00
Колон (Ж) Колон (Ж) 0 - 1 Университарио де Депортес (Ж) Университарио де Депортес (Ж)
ГЕР4 15:00
Щутгарт II Щутгарт II 3 - 1 Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм
ФИН 15:00
ПС Кеми ПС Кеми 3 - 3 СДЖК СДЖК
ФИН 15:00
РоПС РоПС 3 - 0 ВПС ВПС
ГЕРЖ 15:00
СГШ Есен (Ж) СГШ Есен (Ж) 6 - 0 УШФ Йена (Ж) УШФ Йена (Ж)
ГЕРЖ 15:00
Кьолн (Ж) Кьолн (Ж) 0 - 3 Хофенхайм (Ж) Хофенхайм (Ж)
ГЕР4 15:00
Хавелс Хавелс 0 - 4 Санкт Паули II Санкт Паули II
ГЕР4 15:00
Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт 0 - 0 Германия Егесторф Германия Егесторф
ГЕР4 15:00
Хесен Касел Хесен Касел 3 - 4 Майнц 05 II Майнц 05 II
ГЕР4 15:00
Алтона 93 Алтона 93 1 - 3 Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел
ФИН 15:00
Илвес Илвес 1 - 0 КуПС КуПС
КЕНИЯ 15:00
Хоумбойс Хоумбойс 1 - 2 Накумат Накумат
РУС3 15:00
Академия Футбола Академия Футбола 0 - 2 Легион Динамо Легион Динамо
КЕНИЯ 15:00
СоНи Шугър СоНи Шугър 2 - 2 Нзоия Юнайтед Нзоия Юнайтед
КЕНИЯ 15:00
Уестърн Стима Уестърн Стима 1 - 1 Тика Юнайтед Тика Юнайтед
КЕНИЯ 15:00
Тъскър Тъскър 4 - 0 Мухорони Ют Мухорони Ют
ТУР3 15:00
Назили Беледиеспор Назили Беледиеспор 1 - 2 Къркларелиспор Къркларелиспор
ТУР3 15:00
Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк 2 - 1 Анадолу Селчуклуспор Анадолу Селчуклуспор
РШК 15:00
Кастър Олимпик Кастър Олимпик 17 - 17 Мюнстър Мюнстър
ТУР3 15:00
Инегьолспор Инегьолспор 1 - 0 Буджаспор Буджаспор
МОЛД 15:00
Сфинтул Георге Сфинтул Георге 1 - 0 Динамо-Ауто Динамо-Ауто
БЛР 15:00
Минск Минск 2 - 2 Нафтан Нафтан
РУС3 15:00
Динамо Ставропол Динамо Ставропол 0 - 2 Чайка Чайка
РУС3 15:00
Машук КМВ Машук КМВ 0 - 0 Краснодар II Краснодар II
УКРП 15:00
Нафтовик Укранафта Нафтовик Укранафта 2 - 1 Колос Коваливка Колос Коваливка
ДАН 15:00
Олборг Олборг 1 - 0 Хелсингор Хелсингор
БНЛХ 15:00
Осъм Ловеч Осъм Ловеч 27 - 24 ХК Пирин Гоце Делчев ХК Пирин Гоце Делчев
УКРП 15:00
Полтава Полтава 1 - 0 Рух Виники Рух Виники
УКРП 15:00
Кремин Кремин 1 - 1 Арсенал Киев Арсенал Киев
ШВ3 15:00
ИФК Люлео ИФК Люлео 0 - 2 Браге Браге
AНГЧ 15:15
Дарби Каунти Дарби Каунти 2 - 0 Нотингам Форест Нотингам Форест
БЪЛ19 15:30
Септември София (19) Септември София (19) 0 - 4 Левски (19) Левски (19)
БЪЛ19 15:30
Берое (19) Берое (19) 4 - 1 Черноморец Бургас (19) Черноморец Бургас (19)
БЪЛ19 15:30
Марек (19) Марек (19) 1 - 1 Нефтохимик (19) Нефтохимик (19)
БЪЛ19 15:30
ЦСКА София (19) ЦСКА София (19) 3 - 0 Монтана (19) Монтана (19)
БЪЛ19 15:30
Локомотив Пловдив (19) Локомотив Пловдив (19) 2 - 4 Ботев Пловдив (19) Ботев Пловдив (19)
ДАН1 15:30
Виборг Виборг 0 - 0 Фремад Амагер Фремад Амагер
ДАН1 15:30
Вендсисел Вендсисел 2 - 0 ХБ Кьоге ХБ Кьоге
ИТЛП 15:30
Ренате Ренате 1 - 1 Самбенедетезе Самбенедетезе
АНГ 15:30
Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън 1 - 1 Евертън Евертън
ХОЛ 15:30
Вилем II Вилем II 3 - 1 Твенте Твенте
ХОЛ 15:30
ВВВ ВВВ 2 - 5 ПСВ ПСВ
ХОЛ 15:30
Грьонинген Грьонинген 1 - 1 АЗ АЗ
БEЛ 15:30
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж 3 - 1 Кортрийк Кортрийк
ДАН1 15:30
Скиве Скиве 0 - 2 Роскилде Роскилде
ДАН1 15:30
Вейле Вейле 1 - 3 Есбер Есбер
ДАН1 15:30
Тистед Тистед 2 - 2 Брабранд Брабранд
ИТЛП 15:30
Арецо Арецо 0 - 1 Олбия Олбия
БЪЛ19 15:30
Черно море (19) Черно море (19) 3 - 0 ОФК Пирин (19) ОФК Пирин (19)
БЪЛ19 15:30
Славия (19) Славия (19) 0 - 0 Дунав 2010 (19) Дунав 2010 (19)
ИТЛП 15:30
Сюдтирол Сюдтирол 5 - 0 Сантарканджело Сантарканджело
ТУР1 15:30
Алтънорду Алтънорду 1 - 1 Аданаспор Аданаспор
ИТЛП 15:30
Равена Равена 0 - 1 ФералпиСало ФералпиСало
ИТЛП 15:30
Местре Местре 1 - 0 Реджиана Реджиана
ИТЛП 15:30
Фермана Фермана 0 - 0 Виченца Виченца
ИТЛП 15:30
Басано Виртус Басано Виртус 1 - 1 Триестина Триестина
ЛИВ 15:30
Ал Наби Шаят Ал Наби Шаят 0 - 1 Триполи Триполи
ИТЛП 15:30
Арзачена Арзачена 0 - 0 Алесандрия Алесандрия
ИТЛП 15:30
Кунео Кунео 0 - 4 Ливорно Ливорно
ИТЛП 15:30
Прато Прато 2 - 3 Монца Монца
УКРП 15:30
Николаев Николаев 2 - 2 Авангард Краматорск Авангард Краматорск
БАНГ 15:45
Арамба Арамба 1 - 2 Шейх Ръсел Шейх Ръсел
БЪЛ3 16:00
Павликени Павликени 3 - 1 Янтра 1919 Янтра 1919
БЪЛ3 16:00
Левски Карлово Левски Карлово 3 - 1 Верея II Верея II
МЛТ 16:00
Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед 4 - 0 Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс
ГЕРЖ 16:00
Волфсбург (Ж) Волфсбург (Ж) 2 - 2 Турбине Потсдам (Ж) Турбине Потсдам (Ж)
ШВЕ1 16:00
Отвидаберг Отвидаберг 3 - 2 ГАИС ГАИС
ГЕР4 16:00
ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург 4 - 0 Ойтинер ШФ Ойтинер ШФ
СЪРБ 16:00
Бачка Паланка Бачка Паланка 1 - 0 Борац Чачак Борац Чачак
ГЕР4 16:00
Вестфалия Ринерн Вестфалия Ринерн 1 - 1 Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II
СЪРБ 16:00
Радник Сурдулица Радник Сурдулица 0 - 2 Партизан Партизан
ГЕР4 16:00
ЛШК Ханза ЛШК Ханза 0 - 3 Хамбургер ШФ II Хамбургер ШФ II
ЛИВ 16:00
Салам Згхарта Салам Згхарта 0 - 3 Ал Ахед Ал Ахед
БЪЛ3 16:00
Кариана Ерден Кариана Ерден 4 - 0 Ботев Луковит Ботев Луковит
БЪЛ3 16:00
Вихър Славяново Вихър Славяново 6 - 1 Мизия 2005 Мизия 2005
БЪЛ3 16:00
Трявна Трявна 1 - 2 ОФК Левски ОФК Левски
УКРП 16:00
Ингулец Ингулец 1 - 0 Балкани Зоря Балкани Зоря
ШВ3 16:00
Умео Умео 0 - 0 Карлстад Юнайтед Карлстад Юнайтед
БЪЛ3 16:00
Бдин Бдин 1 - 0 Спартак Плевен Спартак Плевен
УКРП 16:00
Оболон-Бровар Оболон-Бровар 0 - 0 Жемчужина Одеса Жемчужина Одеса
ШВ3 16:00
Арамейска/Сюрианска Арамейска/Сюрианска 1 - 6 Нюшьопинг Нюшьопинг
БЪЛ3 16:00
Кубрат Кубрат 0 - 2 Калиакра Калиакра
БЪЛ3 16:00
Първа атомна Първа атомна 0 - 0 Академик Свищов Академик Свищов
БЪЛ3 16:00
Севлиево Севлиево 3 - 0 Янтра Полски Тръмбеш Янтра Полски Тръмбеш
БЪЛ3 16:00
Локомотив Русе Локомотив Русе 0 - 2 Суворово Суворово
БЪЛ3 16:00
Янтра Габрово Янтра Габрово 3 - 1 Партизан Червен бряг Партизан Червен бряг
КХЛ 16:00
Йокерит Йокерит 2 - 0 Салават Юлаев Салават Юлаев
ШВЕ 16:00
АИК АИК 2 - 0 Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра
НОР1 16:00
Тромсдален Тромсдален 1 - 1 Стрьомен Стрьомен
НОР1 16:00
Флурьо Флурьо 1 - 1 Осане Осане
НОР1 16:00
Елверум Елверум 1 - 2 Конгсвингер Конгсвингер
НОР1 16:00
Бодьо/Глимт Бодьо/Глимт 1 - 3 Левангер Левангер
ИТА 16:00
Каляри Каляри 2 - 3 Дженоа Дженоа
ИТА 16:00
Кротоне Кротоне 2 - 2 Торино Торино
БЪЛБ 16:00
Лудогорец II Лудогорец II 1 - 2 Струмска слава Струмска слава
МАЛКЛ 16:00
Перак Перак 1 - 1 Джохор Дарул Такзим Джохор Дарул Такзим
ГЪР 16:00
ПАОК ПАОК 4 - 0 Ламия Ламия
ИТА 16:00
Сасуоло Сасуоло 0 - 0 Киево Киево
ФРА 16:00
Бордо Бордо 1 - 1 Нант Нант
ЧЕХ2 16:00
Баник Соколов Баник Соколов 1 - 3 Олимпия Прага Олимпия Прага
ХЪР2 16:00
Динамо Загреб II Динамо Загреб II 1 - 0 Горица Загреб Горица Загреб
ИТА 16:00
Сампдория Сампдория 3 - 1 Аталанта Аталанта
ГЕР4 16:00
Аугсбург II Аугсбург II 3 - 2 1860 Мюнхен 1860 Мюнхен
МАЛКЛ 16:00
ФЕЛДА Юнайтед ФЕЛДА Юнайтед 1 - 1 Кедах Кедах
БУНХ 16:00
СК Магдебург СК Магдебург 37 - 31 СК ДХфК Лайпциг СК ДХфК Лайпциг
РУС3 16:00
Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск 5 - 0 Дружба Дружба
РУС3 16:00
Спартак Кострома Спартак Кострома 2 - 1 Псков 747 Псков 747
ИТА 16:00
Болоня Болоня 2 - 1 СПАЛ СПАЛ
ХЪРВ 16:00
Славен Белупо Славен Белупо 1 - 2 Интер Запрешич Интер Запрешич
РУС 16:30
Ростов Ростов 0 - 1 Рубин Казан Рубин Казан
ТУР 16:30
Трабзонспор Трабзонспор 1 - 6 Акхисар Беледийеспор Акхисар Беледийеспор
ГРУ 16:30
Сабуртало Сабуртало 6 - 3 Колхети Поти Колхети Поти
ПОЛ 16:30
Заглембе Любин Заглембе Любин 3 - 2 Гурник Забже Гурник Забже
РУАН 16:30
Мусанзе Мусанзе 1 - 0 Бугесера Бугесера
БиХ 16:30
ГОШК Габела ГОШК Габела 2 - 2 Младост Добой Какан Младост Добой Какан
ГЕР 16:30
Байер Леверкузен Байер Леверкузен 2 - 2 Волфсбург Волфсбург
РУАН 16:30
Район Спортс Район Спортс 2 - 0 Кийову Спортс Кийову Спортс
ЛЮКС 17:00
Фола Еш Фола Еш 6 - 3 Диферданж 03 Диферданж 03
ЛЮКС 17:00
УНА Щрасен УНА Щрасен 2 - 1 УС Еш УС Еш
ЛЮКС 17:00
Хостерт Хостерт 2 - 2 УТ Петанж УТ Петанж
КХЛ 17:00
ХК Динамо Минск ХК Динамо Минск 1 - 3 ХК Сочи ХК Сочи
КХЛ 17:00
ХК Динамо Рига ХК Динамо Рига 1 - 3 ХК Торпедо Нижни ХК Торпедо Нижни
ШВЦ1 17:00
Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс 4 - 1 Киасо Киасо
УКР 17:00
Олимпик Донецк Олимпик Донецк 1 - 0 Александрия Александрия
КХЛ 17:00
ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва 3 - 4 ХК Нефтехимик ХК Нефтехимик
ЛЮКС 17:00
Прогрес Нидеркорн Прогрес Нидеркорн 3 - 2 Мондорф льо Бен Мондорф льо Бен
ЛЮКС 17:00
Виктория Роспорт Виктория Роспорт 3 - 1 Жьонес Еш Жьонес Еш
ШВЦР 17:00
Тюн Тюн 1 - 3 Цюрих Цюрих
РУС3 17:00
Армавир Армавир 4 - 0 Спартак Владикавказ Спартак Владикавказ
ШВ3 17:00
Солентуна Солентуна 3 - 3 Тим Торен Тим Торен
ШВЦР 17:00
Сион Сион 1 - 2 Санкт Гален Санкт Гален
МОЛД 17:00
Шериф Шериф 3 - 1 Петрокъб Петрокъб
ШВ3 17:00
Русенгорд Русенгорд 1 - 5 Люнгшиле Люнгшиле
ШВ3 17:00
Ландскруна Ландскруна 2 - 0 Утсиктен Утсиктен
ШВ3 17:00
Одеволд Одеволд 1 - 0 Шьовде АИК Шьовде АИК
ДАН 17:00
Брьондби Брьондби 4 - 1 Силкеборг Силкеборг
ШВЦР 17:00
Грасхопър Грасхопър 1 - 1 Люцерн Люцерн
КХЛ 17:00
Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл 5 - 5 ХК Череповец ХК Череповец
КХЛ 17:00
СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург 2 - 2 АК Барс АК Барс
ИСП2 17:00
Албасете Албасете 2 - 1 Севиля II Севиля II
ЛЮКС 17:00
Расинг Юнион Расинг Юнион 1 - 1 Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж
ФАРО 17:00
ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур 2 - 4 ИФ ИФ
ФАК 17:00
Шоу Лейн Шоу Лейн 2 - 1 Бароу Бароу
ФАРО 17:00
НСИ НСИ 2 - 1 Викингур Гота Викингур Гота
ФАРО 17:00
Скала Скала 0 - 0 ХБ ХБ
БЛР 17:00
Динамо Брест Динамо Брест 3 - 0 Днепър Могилев Днепър Могилев
ФАРО 17:00
Б36 Б36 1 - 3 КИ КИ
ФАРО 17:00
07 Вестур 07 Вестур 3 - 1 ТБ ТБ
РУС3 17:00
Афипс Афипс 3 - 1 Спартак Налчик Спартак Налчик
БЕЛ2 17:00
Вестерло Вестерло 0 - 0 Беерсхот-Вилрейк Беерсхот-Вилрейк
АРЖ 17:05
Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс 1 - 2 Индепендиенте Индепендиенте
РШК 17:15
Тулон Ръгби Тулон Ръгби 21 - 20 Скарлетс Скарлетс
ИСП 17:15
Херона Херона 1 - 2 Виляреал Виляреал
ИТЛП 17:30
Пиза Пиза 0 - 0 Гаворано Гаворано
АВС 17:30
Щурм Грац Щурм Грац 3 - 0 Аустрия Виена Аустрия Виена
АЗР 17:30
Нефтчи Баку Нефтчи Баку 4 - 0 Сабаил Сабаил
АЗР 17:30
Сабаил Сабаил 0 - 4 Нефтчи Баку Нефтчи Баку
ИТЛП 17:30
Джана Ермино Джана Ермино 2 - 2 Карарезе Карарезе
КАТ 17:30
Ал Раян Ал Раян 4 - 1 Ал Маркия Ал Маркия
БЪЛ 17:30
Етър Етър 0 - 1 Левски Левски
ГИБ 17:30
Манчестър 62 Манчестър 62 1 - 1 Гибралтар Юнайтед Гибралтар Юнайтед
ИСПСБ 17:45
Реал Бетис II Реал Бетис II 0 - 0 Мерида АД Мерида АД
ХОЛ 17:45
АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 1 - 2 Екселсиор Екселсиор
ЕХФШЛ 17:50
ОБ Хандбал ОБ Хандбал 26 - 33 Париж (хандбал) Париж (хандбал)
ГАНА 18:00
Асанте Котоко Асанте Котоко 1 - 0 Берекум Челси Берекум Челси
ЕХФШЛ 18:00
КК Динамо Букурещ КК Динамо Букурещ 24 - 28 КБ Адемар Леон КБ Адемар Леон
ЕХФШЛ 18:00
Елверум ИЛ Елверум ИЛ 29 - 28 ХК Горенье Велене ХК Горенье Велене
АРМЕ 18:00
Пюник Пюник 0 - 1 Алашкерт Алашкерт
ШВ3 18:00
Енскеде Енскеде 3 - 0 Асириска Асириска
БЛР 18:00
БАТЕ БАТЕ 3 - 1 Витебск Витебск
ФРА 18:00
Монпелие Монпелие 2 - 0 Ница Ница
ГАНА 18:00
Медеама Медеама 1 - 0 Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак
ГАНА 18:00
Грейт Олимпикс Грейт Олимпикс 1 - 0 Ашанти Голд Ашанти Голд
AЛБ 18:00
Скендербеу Корча Скендербеу Корча 4 - 1 Люшня Люшня
БАХР 18:00
Ал Итихад Бахрейн Ал Итихад Бахрейн 1 - 4 Ийст Рифа Ийст Рифа
АНГ 18:00
Саутхямптън Саутхямптън 2 - 2 Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед
ГАНА 18:00
Адуана Старс Адуана Старс 2 - 1 Елмина Шаркс Елмина Шаркс
ТУР3 18:00
Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор 2 - 2 Сакаряспор Сакаряспор
ГАНА 18:00
Ебусуа Дуорфс Ебусуа Дуорфс 2 - 1 УАФА УАФА
ГАНА 18:00
Ва Ол Старс Ва Ол Старс 6 - 1 Болга Ол Старс Болга Ол Старс
ГАНА 18:00
Тема Ют Тема Ют 2 - 1 Бекем Юнайтед Бекем Юнайтед
РУМ 18:00
Сепси Сепси 0 - 0 Астра Астра
ТУР1 18:00
Адана Демирспор Адана Демирспор 3 - 1 Ескишехирспор Ескишехирспор
ГАНА 18:00
Интер Ейлиъс Интер Ейлиъс 2 - 1 Либерти Профешанълс Либерти Профешанълс
ШВ3 18:00
Хускварна Хускварна 4 - 1 Квидинг ФИФ Квидинг ФИФ
ШВ3 18:00
Кристиандстадс Кристиандстадс 0 - 3 Мелбю Мелбю
ИСПСБ 18:00
Аморебиета Аморебиета 0 - 1 Мирандес Мирандес
ИСПСБ 18:00
Корнея Корнея 2 - 2 Валенсия II Валенсия II
ИСПСБ 18:00
Линенсе Линенсе 0 - 0 УК Мурсия УК Мурсия
ИСПСБ 18:00
Реал Мурсия Реал Мурсия 3 - 0 Марбеля Марбеля
ИСПСБ 18:00
Туделано Туделано 0 - 0 УД Логронес УД Логронес
ИСПСБ 18:00
Депортиво Ла Коруня II Депортиво Ла Коруня II 3 - 0 Талавера КФ Талавера КФ
КИП 18:00
Ермис Ермис 2 - 1 Омония Никозия Омония Никозия
ИСПСБ 18:00
Понферадина Понферадина 2 - 3 Навалкарнеро Навалкарнеро
СЪРБ 18:00
Младост Лучани Младост Лучани 2 - 1 Напредак Напредак
СЛВК 18:00
Жилина Жилина 2 - 0 Нитра Нитра
ИСПСБ 18:00
Коруксо Коруксо 1 - 0 Гихуело Гихуело
ШВЕ1 18:00
Фалкенбери Фалкенбери 1 - 1 Трелеборис Трелеборис
ШВ3 18:00
Сандвикен Сандвикен 1 - 0 Васалунд Васалунд
ИСПСБ 18:00
Баракалдо Баракалдо 2 - 1 Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II
ГЪР 18:15
Панайтоликос Панайтоликос 0 - 1 Левадиакос Левадиакос
ГЪР 18:15
Аполон Смирни Аполон Смирни 0 - 0 Керкира Керкира
МЛТ 18:15
Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс 3 - 0 Биркиркара Биркиркара
ИСПСБ 18:30
Бургос Бургос 0 - 0 Герника Герника
ШВЕ 18:30
Сириус Сириус 2 - 0 Юргорден Юргорден
ШВЕ 18:30
Елфсборг Елфсборг 2 - 1 ГИФ Сундсвал ГИФ Сундсвал
ИТАБ 18:30
Авелино Авелино 2 - 3 Салернитана Салернитана
ИСПСБ 19:00
Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва 1 - 1 Ел Ехидо Ел Ехидо
НОР1 19:00
Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса 7 - 1 Йерв Йерв
ИТСЛЕ 19:00
Палаволо Модена Палаволо Модена 3 - 0 Ню Матер Волей Ню Матер Волей
ИСПСБ 19:00
Еркулес Еркулес 3 - 2 Пералда Пералда
ТУР3 19:00
Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор 2 - 1 Силивриспор Силивриспор
ИСПСБ 19:00
Фуенлабрада Фуенлабрада 2 - 0 Селта де Виго II Селта де Виго II
НОР 19:00
Лилестрьом Лилестрьом 1 - 0 Согндал Согндал
ИТСЛЕ 19:00
Волей Перуджа Волей Перуджа 3 - 0 Палаволо Падова Палаволо Падова
ИТСЛЕ 19:00
Трентино Волей Трентино Волей 2 - 3 Волей Милано Волей Милано
БиХ 19:00
Челик Зеница Челик Зеница 0 - 3 Железничар Железничар
ИСПСБ 19:00
Бадахос Бадахос 3 - 0 Кордоба II Кордоба II
ГЕР 19:00
Вердер Бремен Вердер Бремен 0 - 2 Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах
ПОЛ 19:00
Легия Варшава Легия Варшава 1 - 0 Лехия Гданск Лехия Гданск
ИСП2 19:00
Алмерия Алмерия 1 - 1 Реал Валядолид Реал Валядолид
КИП 19:00
Олимпиакос Никозия Олимпиакос Никозия 0 - 3 Алки Ороклини Алки Ороклини
ГРУ 19:00
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси 3 - 1 Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси
БEЛ 19:00
КВ Остенде КВ Остенде 2 - 3 Клуб Брюж Клуб Брюж
РУС 19:00
Зенит Зенит 0 - 1 Арсенал Тула Арсенал Тула
ИТСЛЕ 19:00
Волей Монца Волей Монца 3 - 1 Аргос Волей Аргос Волей
НОР 19:00
Волеренга Волеренга 5 - 1 Олесун Олесун
НОР 19:00
Кристиансунд Кристиансунд 0 - 2 Викинг Викинг
МАРКУ 19:00
Дифаа Ел Джадида Дифаа Ел Джадида 2 - 0 Шабаб Риф Хосейма Шабаб Риф Хосейма
ИТСЛЕ 19:00
Латина Волей Латина Волей 2 - 3 БлуВолей Верона БлуВолей Верона
ИЗР 19:00
Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона 0 - 0 Бней Сахнин Бней Сахнин
ИТСЛЕ 19:00
Волей Равена Волей Равена 2 - 3 Палаволо Пиаченца Палаволо Пиаченца
ТУР3 19:00
Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор 2 - 2 Еюпспор Еюпспор
ДАН 19:00
ОБ ОБ 1 - 0 Копенхаген Копенхаген
ТУР3 19:00
Мерсин Идманюрду Мерсин Идманюрду 0 - 1 Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор
ИСПСБ 19:00
Алкояно Алкояно 1 - 1 Лейда Еспортиу Лейда Еспортиу
ЧЕХ 19:00
Спарта Прага Спарта Прага 0 - 1 Виктория Пилзен Виктория Пилзен
НОР1 19:00
Мьондален Мьондален 3 - 1 Фредрикста Фредрикста
ИТСЛЕ 19:00
Вибо Валентия Вибо Валентия 1 - 3 Волей Лубе Волей Лубе
НОР 19:00
Хаугесун Хаугесун 2 - 0 Сандефьорд Сандефьорд
НОР1 19:00
Саннес Улф Саннес Улф 2 - 2 Арендал Арендал
ЛБСА 19:15
Орландина Баскет Орландина Баскет 62 - 68 БК Олимпия Милано БК Олимпия Милано
ИСП 19:30
Малага Малага 0 - 2 Леганес Леганес
УКР 19:30
Черноморец Одеса Черноморец Одеса 2 - 1 Динамо Киев Динамо Киев
ИТЛП 19:30
Пистойезе Пистойезе 2 - 2 Лукезе Лукезе
ИТЛП 19:30
Албинолефе Албинолефе 1 - 1 Порденоне Порденоне
ИТЛП 19:30
Губио Губио 3 - 2 Фано Фано
ТУР 19:30
Фенербахче Фенербахче 3 - 1 Йени Малатияспор Йени Малатияспор
ЙОРД 19:30
Ал Букаа Ал Букаа 1 - 1 Ал Джазира Аман Ал Джазира Аман
РШК 19:30
Нортхямптън Сейнтс Нортхямптън Сейнтс 13 - 57 Сарацини Сарацини
ЙОРД 19:30
Ал Рамта Ал Рамта 1 - 0 Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман
ИСПСБ 19:30
Каудал Каудал 0 - 2 Аренас де Гечо Аренас де Гечо
ГИБ 19:30
Гибралтар Финикс Гибралтар Финикс 0 - 5 Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс
РШК 19:30
Оспрейс Оспрейс 21 - 26 АСМ Клермон АСМ Клермон
АЦБ 19:30
БК Валенсия БК Валенсия 82 - 86 БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид
ЕХФШЛ 19:30
ТХВ Кил ТХВ Кил 20 - 20 Фленсбург-Хандевит Фленсбург-Хандевит
КАТ 19:40
Ал Сад Ал Сад 3 - 1 Катар СК Катар СК
КАТ 19:40
Ал Духайл Ал Духайл 6 - 1 Ал Ахли Доха Ал Ахли Доха
НФЛ 20:00
Ню Орлиънс Сейнтс Ню Орлиънс Сейнтс 52 - 38 Детройт Лайънс Детройт Лайънс
НФЛ 20:00
Минесота Вайкингс Минесота Вайкингс 23 - 10 Грийн Бей Пакърс Грийн Бей Пакърс
НФЛ 20:00
Хюстън Тексънс Хюстън Тексънс 33 - 17 Кливлънд Браунс Кливлънд Браунс
НФЛ 20:00
Атланта Фалкънс Атланта Фалкънс 17 - 20 Маями Долфинс Маями Долфинс
КРПД 20:00
Гресия Гресия 0 - 3 Перес Селедон Перес Селедон
НФЛ 20:00
Ню Йорк Джетс Ню Йорк Джетс 17 - 24 Ню Инглънд Пейтриътс Ню Инглънд Пейтриътс
НФЛ 20:00
Вашингтон Редскинс Вашингтон Редскинс 26 - 24 Сан Франциско Фортинайнърс Сан Франциско Фортинайнърс
ГВАТ 20:00
Мюнисипал Мюнисипал 0 - 0 Комуникасьонес Комуникасьонес
ЕХФШЛ 20:00
Спортинг Клубе (хандбал) Спортинг Клубе (хандбал) 29 - 33 Монпелие АХ Монпелие АХ
КРПД 20:00
Картахинес Картахинес 3 - 4 Депортиво Саприса Депортиво Саприса
ЕХФШЛ 20:00
КС Виве Келце КС Виве Келце 32 - 32 Везпрем КК Везпрем КК
ХЪРВ 20:00
Хайдук Сплит Хайдук Сплит 2 - 1 Цибалия Цибалия
КИП 20:00
АЕЛ АЕЛ 0 - 1 Пафос Пафос
НАССФ 20:00
Уестърн Мичиган Уестърн Мичиган 13 - 14 Акрън Акрън
ГВАТ 20:00
Сикинала Сикинала 4 - 0 Маркензе Маркензе
ИСПСБ 20:00
Лорка Депортива Лорка Депортива 0 - 0 Вилановенсе Вилановенсе
НФЛ 20:00
Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс 24 - 27 Чикаго Беърс Чикаго Беърс
АЦБ 20:00
ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол) 102 - 58 Обрадойро КАБ Обрадойро КАБ
САРБ 20:00
Ал Насър Рияд Ал Насър Рияд 2 - 1 Ал Таавон Ал Таавон
БЪЛ 20:00
ЦСКА София ЦСКА София 0 - 0 ОФК Пирин ОФК Пирин
ЕКВ 20:00
Макара Макара 1 - 1 ЛДУ Кито ЛДУ Кито
ИСПСБ 20:00
Картахена Картахена 3 - 1 Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД
АРЖ 20:05
Годой Крус Годой Крус 3 - 0 Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата
ИЗР 20:15
Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив 2 - 0 Бней Йехуда Бней Йехуда
БАХР 20:15
Ал Хид Ал Хид 2 - 1 Ал Ахли Манама Ал Ахли Манама
ГЪР 20:30
Ксанти Ксанти 1 - 1 АЕК Атина АЕК Атина
АРЖБ 20:35
Нуева Чикаго Нуева Чикаго 1 - 1 Депортиво Морон Депортиво Морон
РУМ 20:45
ЧФР Клуж ЧФР Клуж 0 - 0 Ботошани Ботошани
ГВАТ 21:00
Кселаху Кселаху 1 - 0 Антигуа ГФК Антигуа ГФК
БEЛ 21:00
Антверп Антверп 3 - 0 Зулте Варегем Зулте Варегем
ГВАТ 21:00
Малакатеко Малакатеко 5 - 0 Кобан Империал Кобан Империал
ГВАТ 21:00
Сучитепекес Сучитепекес 1 - 0 Депортиво Санарате Депортиво Санарате
ИСП2 21:00
Кордоба Кордоба 1 - 5 Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона
ТУН 21:00
Стад Габесен Стад Габесен 1 - 1 Габес Габес
НОР 21:00
Молде Молде 1 - 0 Бран Бран
ТУН 21:00
Бен Кардан Бен Кардан 1 - 2 Стад Тунизен Стад Тунизен
ПЕРУ 21:15
Алианса Атлетико Алианса Атлетико 3 - 2 Комерсиантес Унидос Комерсиантес Унидос
ЧИЛИ 21:30
Коло Коло Коло Коло 2 - 0 Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс
МАРКУ 21:30
Раджа Казабланка Раджа Казабланка 5 - 1 Шабаб Атлас Кенифра Шабаб Атлас Кенифра
АРЖБ 21:30
Фландрия Фландрия 0 - 0 Браун де  Адрог Браун де Адрог
ИСП2 21:30
Реал Сарагоса Реал Сарагоса 1 - 1 Осасуна Осасуна
ЛБСА 21:45
БК Ваноли БК Ваноли 92 - 77 Пистоя Баскет Пистоя Баскет
ИСП 21:45
Реал Бетис Реал Бетис 3 - 6 Валенсия Валенсия
ИТА 21:45
Интер Интер 3 - 2 Милан Милан
БРА 22:00
Шапекоенсе Шапекоенсе 0 - 1 Фламенго Фламенго
БРА 22:00
Флуминензе Флуминензе 1 - 0 Авай Авай
БОЛ 22:00
Реал Потоси Реал Потоси 2 - 0 Гуабира Гуабира
КРПД 22:00
Гуадалупе Гуадалупе 0 - 4 Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес
БРА 22:00
Спорт Ресифе Спорт Ресифе 1 - 1 Атлетико Минейро Атлетико Минейро
БРА 22:00
Атлетико ГО Атлетико ГО 1 - 3 Палмейрас Палмейрас
БОЛ 22:00
Клуб Университарио Клуб Университарио 1 - 2 Боливар Боливар
АРЖБ 22:00
Хувентуд Унида Г. Хувентуд Унида Г. 1 - 0 Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия
ФРА 22:00
Страсбург Страсбург 3 - 3 Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия
АРЖ 22:05
Белграно Белграно 0 - 0 Талерес Кордоба Талерес Кордоба
УРУГВ 22:30
Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас 2 - 1 Данубио Данубио
УРУГВ 22:30
Суд Америка Суд Америка 2 - 2 Плаза Колония Плаза Колония
УРУГВ 22:30
Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео 1 - 2 Ел Танке Сислей Ел Танке Сислей
УРУГВ 22:30
Уондърърс Уондърърс 2 - 1 Ливърпул Монтевидео Ливърпул Монтевидео
УРУГВ 22:30
Бостън Ривър Бостън Ривър 1 - 0 Серо Серо
КРПД 22:30
Лимон Лимон 1 - 1 Ередияно Ередияно
АРЖБ 23:00
Естудиантес де Сан Луис Естудиантес де Сан Луис 2 - 0 Бока Унидос Бока Унидос
КРПД 23:00
Мюнисипал Либерия Мюнисипал Либерия 2 - 3 УКР УКР
АРЖБ 23:00
Химнасия Хухуй Химнасия Хухуй 0 - 1 Вила Далмине Вила Далмине
НФЛ 23:05
Аризона Кардиналс Аризона Кардиналс 38 - 33 Тампа Бей Бъканиърс Тампа Бей Бъканиърс
НФЛ 23:05
Джаксънвил Джагуарс Джаксънвил Джагуарс 17 - 27 Лос Анджелис Рамс Лос Анджелис Рамс
НФЛ 23:25
Оуклънд Райдърс Оуклънд Райдърс 16 - 17 Лос Анджелис Чарджърс Лос Анджелис Чарджърс
НФЛ 23:25
Канзас Сити Чийфс Канзас Сити Чийфс 13 - 19 Питсбърг Стийлърс Питсбърг Стийлърс
ПЕРУ 23:30
Университарио де Депортес Университарио де Депортес 2 - 1 Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин
ГВАТ 23:30
Гуастатоя Гуастатоя 2 - 1 Депортиво Петапа Депортиво Петапа
ЯМК 23:30
ЮУИ ЮУИ 3 - 0 Монтего Бей Юнайтед Монтего Бей Юнайтед
ЯМК 23:30
Хъмбъл Лайънс Хъмбъл Лайънс 1 - 1 Арнет Гардънс Арнет Гардънс
ЯМК 23:30
Бойс Таун Бойс Таун 0 - 0 Рено Рено
ЯМК 23:30
Сандалс Саут Коуст Сандалс Саут Коуст 1 - 1 Кавалиър Кавалиър
ЯМК 23:30
Уотърхаус Уотърхаус 0 - 5 Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед