Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НАССБ 00:00
Арканзас-Пайн Блъф Голдън Лайънс Арканзас-Пайн Блъф Голдън Лайънс 71 - 59 Алкорн Стейт Брейвс Алкорн Стейт Брейвс
НБА 00:40
Мемфис Гризлис Мемфис Гризлис 123 - 114 ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс
НАССБ 01:00
ЮМБК Ретрийвърс ЮМБК Ретрийвърс 78 - 56 Хартфорд Хоукс Хартфорд Хоукс
НАССБ 01:30
Мичиган Уулвърийнс Мичиган Уулвърийнс 68 - 67 Мериленд Терапинс Мериленд Терапинс
НАССБ 02:00
Бингхемтън Беъркетс Бингхемтън Беъркетс 79 - 66 Албани Грейт Дейнс Албани Грейт Дейнс
НАССБ 02:00
Уестърн Каролина Кетмаунтс Уестърн Каролина Кетмаунтс 65 - 58 ВМИ Кадетс ВМИ Кадетс
НАССБ 02:00
Уинторп Ийгълс Уинторп Ийгълс 90 - 67 Гарднър-Уеб Гарднър-Уеб
НАССБ 02:00
Маями Хърикейнс Маями Хърикейнс 75 - 83 Дюк Блу Девилс Дюк Блу Девилс
НАССБ 02:00
Пен Стейт Нитъни Лайънс Пен Стейт Нитъни Лайънс 74 - 74 Минесота Голдън Гофърс Минесота Голдън Гофърс
НАССБ 02:00
Бостън Колидж Ийгълс Бостън Колидж Ийгълс 81 - 75 Флорида Стейт Семинолес Флорида Стейт Семинолес
НАССБ 02:00
Мърсър Беърс Мърсър Беърс 66 - 66 Чатаноога Мокс Чатаноога Мокс
НАССБ 02:00
Хай Пойнт Пантърс Хай Пойнт Пантърс 73 - 49 Пресбитериън Блу Хос Пресбитериън Блу Хос
НАССБ 02:00
ЮНК Ашвил Булдогс ЮНК Ашвил Булдогс 83 - 73 Чарлстън Саутърн Бъканиърс Чарлстън Саутърн Бъканиърс
НАССБ 02:00
Лонгууд Лансърс Лонгууд Лансърс 76 - 62 Кембъл Файтинг Кемълс Кембъл Файтинг Кемълс
НАССБ 02:00
Колгейт Райдърс Колгейт Райдърс 51 - 63 Бъкнел Бизон Бъкнел Бизон
НАССБ 02:00
Върмонт Кетамаунтс Върмонт Кетамаунтс 83 - 62 Мейн Блек Беърс Мейн Блек Беърс
ТАОП 02:00
Седрик-Марсел Стебе Седрик-Марсел Стебе 0 - 3 Максимилиан Мартерер Максимилиан Мартерер
ТАОП 02:00
Вацлав Шафранек Вацлав Шафранек 0 - 3 Иржи Весели Иржи Весели
НАССБ 02:00
Радфорд Хайлендърс Радфорд Хайлендърс 52 - 52 Либърти Флеймс Либърти Флеймс
ТАОП 02:00
Матео Беретини Матео Беретини 0 - 3 Адриан Манарино Адриан Манарино
ТАОП 02:00
Лукаш Лачко Лукаш Лачко 3 - 1 Милош Раонич Милош Раонич
ТАОП 02:00
Раду Албот Раду Албот 1 - 3 Мартон Фучович Мартон Фучович
ТАОП 02:00
Жулиен Бенето Жулиен Бенето 3 - 1 Таро Даниел Таро Даниел
ТАОП 02:00
Роберто Баутиста Агут Роберто Баутиста Агут 0 - 3 Фернандо Вердаско Фернандо Вердаско
ТАОП 02:00
Николас Кикер Николас Кикер 3 - 2 Джордан Томпсън Джордан Томпсън
НАССБ 02:30
Нортърн Кентъки Нортърн Кентъки 70 - 55 Кливлънд Стейт Вайкингс Кливлънд Стейт Вайкингс
НАССБ 02:30
Северна Каролина А&Т Агис Северна Каролина А&Т Агис 60 - 47 Копин Стейт Ийгълс Копин Стейт Ийгълс
НАССБ 02:30
Южна Каролина Стейт Булдогс Южна Каролина Стейт Булдогс 66 - 62 Мериленд-Ийстърн Шор Хоукс Мериленд-Ийстърн Шор Хоукс
НХЛ 02:30
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 4 - 4 Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс
НБА 03:00
Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър 95 - 88 Сакраменто Кингс Сакраменто Кингс
НАССБ 03:00
Савана Стейт Тайгърс Савана Стейт Тайгърс 91 - 90 Хауърд Бизон Хауърд Бизон
НБА 03:00
Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс 108 - 118 Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс
НАССБ 03:00
Флорида А&М Ратлърс Флорида А&М Ратлърс 69 - 69 Делъуер Стейт Хорнетс Делъуер Стейт Хорнетс
НАССБ 03:00
Илинойс-Чикаго Флеймс Илинойс-Чикаго Флеймс 68 - 78 Оклънд Голдън Гризлис Оклънд Голдън Гризлис
НАССБ 03:00
Грийн Бей Финикс Грийн Бей Финикс 83 - 83 ЮУ-Милуоки Пантърс ЮУ-Милуоки Пантърс
ТАОП 03:30
Сам Куери Сам Куери 3 - 0 Фелисиано Лопес Фелисиано Лопес
ТАОП 03:30
Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего 3 - 1 Робин Хаасе Робин Хаасе
ТАОП 03:30
Михаил Кукушкин Михаил Кукушкин 0 - 3 Петер Гойовчик Петер Гойовчик
ТАОП 03:30
Томас Фабиано Томас Фабиано 0 - 3 Александър Зверев Александър Зверев
НАССБ 03:30
Грамблинг Стейт Тайгърс Грамблинг Стейт Тайгърс 79 - 78 Тексас Саутърн Тайгърс Тексас Саутърн Тайгърс
НАССБ 03:30
Мисисипи Вали Стейт Делта Девилс Мисисипи Вали Стейт Делта Девилс 61 - 61 Саутърн Юнивърсити Джагуарс Саутърн Юнивърсити Джагуарс
НАССБ 03:30
Джаксън Стейт Тайгърс Джаксън Стейт Тайгърс 79 - 71 Преър Вю Пантърс Преър Вю Пантърс
ЯМК 03:35
Арнет Гардънс Арнет Гардънс 0 - 0 Рено Рено
НАССБ 04:00
Бейлър Беърс Бейлър Беърс 76 - 60 Оклахома Стейт Каубойс Оклахома Стейт Каубойс
НАССБ 04:00
Маркет Голдън Ийгълс Маркет Голдън Ийгълс 70 - 52 ДеПол Блу Диймънс ДеПол Блу Диймънс
НАССБ 04:00
Небраска Корнхъскърс Небраска Корнхъскърс 64 - 63 Илиноис Файтинг Илини Илиноис Файтинг Илини
НАССБ 04:00
Западна Вирджиния Маунтинийърс Западна Вирджиния Маунтинийърс 66 - 71 Канзас Джейхоукс Канзас Джейхоукс
НБА 04:00
Юта Джаз Юта Джаз 94 - 109 Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс
ТАОП 04:00
Давид Гофен Давид Гофен 3 - 1 Матиас Бахингер Матиас Бахингер
ТАОП 05:00
Жереми Шарди Жереми Шарди 0 - 3 Тенис Сандгрен Тенис Сандгрен
ТАОП 05:30
Рикардас Беранкис Рикардас Беранкис 1 - 3 Станислас Вавринка Станислас Вавринка
ТАОП 05:30
Танаси Кокинакис Танаси Кокинакис 1 - 3 Данийл Медведев Данийл Медведев
ТАОП 05:30
Ришар Гаске Ришар Гаске 3 - 0 Блаз Кавчич Блаз Кавчич
ТАОП 05:30
Тим Смичек Тим Смичек 3 - 1 Алексей Попирин Алексей Попирин
ТАОП 05:30
Джаред Доналдсон Джаред Доналдсон 0 - 3 Алберт Рамос Алберт Рамос
ТАОП 05:30
Соон Ву Квон Соон Ву Квон 0 - 3 Ян-Ленард Стръф Ян-Ленард Стръф
ТАОП 05:30
Хорасио Себалос Хорасио Себалос 0 - 3 Фабио Фонини Фабио Фонини
НБА 05:30
ЛА Клипърс ЛА Клипърс 113 - 102 Хюстън Рокетс Хюстън Рокетс
ТАОП 05:30
Гаел Монфис Гаел Монфис 3 - 0 Хауме Мунар Хауме Мунар
ТАОП 05:30
Стив Джонсън Стив Джонсън 1 - 3 Денис Кудла Денис Кудла
ТАОП 06:00
Евгени Донской Евгени Донской 3 - 0 Флориан Майер Флориан Майер
ТАОП 06:00
Новак Джокович Новак Джокович 3 - 0 Доналд Йънг Доналд Йънг
ТАОП 07:00
Миша Зверев Миша Зверев 0 - 3 Хьон Чунг Хьон Чунг
ТАОП 07:00
Карен Хачанов Карен Хачанов 3 - 0 Петер Полански Петер Полански
ТАОП 08:20
Гийермо Гарсия-Лопес Гийермо Гарсия-Лопес 3 - 1 Беноа Пер Беноа Пер
ТАОП 10:05
Томаш Бердих Томаш Бердих 3 - 1 Алекс Де Мино Алекс Де Мино
ТАОП 10:15
Аляж Бедене Аляж Бедене 0 - 3 Роджър Федерер Роджър Федерер
ИНД 10:30
Айзавл Айзавл 0 - 0 Ийст Бенгал Ийст Бенгал
ТАОП 10:50
Доминик Тийм Доминик Тийм 3 - 0 Гуидо Пея Гуидо Пея
АФКШЛ 11:30
Шан Юнайтед Шан Юнайтед 0 - 0 Керес Керес
ТАОП 12:10
Франсес Тияфо Франсес Тияфо 0 - 3 Хуан Мартин Дел Потро Хуан Мартин Дел Потро
АФКШЛ 14:30
Бали Юнайтед Бали Юнайтед 3 - 1 Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс
ПРС 15:00
Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц 7 - 3 Храдец Кралове Храдец Кралове
ПРС 15:00
Млада Болеслав Млада Болеслав 3 - 1 Локо Влтавин Локо Влтавин
ПРС 15:00
Корона Келце Корона Келце 0 - 0 Сепси Сепси
ТУРК 15:00
Бурсаспор Бурсаспор 2 - 1 Генчлербирлиги Генчлербирлиги
МЖП19 15:00
Кипър (19) Кипър (19) 0 - 1 Дания (19) Дания (19)
ПРС 15:00
Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг 1 - 3 Херта БШК II Херта БШК II
КХЛ 15:00
ХК Авангард ХК Авангард 3 - 3 Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск
ПРС 15:30
Аустрия Виена Аустрия Виена 1 - 1 Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК
КХЛ 16:00
ХК Югра ХК Югра 0 - 4 ХК Трактор ХК Трактор
КХЛ 16:00
ХК Автомобилист ХК Автомобилист 1 - 4 ХК Сибир Новосибирск ХК Сибир Новосибирск
ИНД 16:30
Индиън Ероус Индиън Ероус 0 - 2 НЕРОКА НЕРОКА
ТУРК 17:00
Трабзонспор Трабзонспор 1 - 1 Коняспор Коняспор
КХЛ 17:00
ХК Лада Толяти ХК Лада Толяти 3 - 3 Барис Астана Барис Астана
ВШЛМ 17:00
ВК Зенит Казан ВК Зенит Казан 3 - 0 Ястшембски Венгел Ястшембски Венгел
ПРС 17:00
Санкт Гален Санкт Гален 1 - 1 Щурм Грац Щурм Грац
ЕГИП 17:00
Вади Дегла Вади Дегла 0 - 0 Ал Масри Ал Масри
ПРС 17:00
Матерсбург Матерсбург 2 - 2 Улсан Хюндай Улсан Хюндай
АЛЖК 17:00
УСМ Алжир УСМ Алжир 1 - 0 КС Константин КС Константин
ПРС 17:00
Цзянсу Сайнти Цзянсу Сайнти 0 - 2 Алтглинике Алтглинике
ПРС 17:00
Люцерн Люцерн 1 - 1 Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа
КХЛ 18:00
Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл 1 - 3 Адмирал Владивосток Адмирал Владивосток
КХЛ 18:00
ХК Череповец ХК Череповец 3 - 3 ХК Торпедо Нижни ХК Торпедо Нижни
КХЛ 18:30
ХК Динамо Минск ХК Динамо Минск 0 - 2 Амур Хабаровск Амур Хабаровск
КХЛ 18:30
ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва 5 - 2 Кунлун Ред Стар Кунлун Ред Стар
ПРС 18:30
Колдинг ИФ Колдинг ИФ 0 - 3 Сьонерюск Сьонерюск
КХЛ 18:30
СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург 4 - 1 ХК Спартак Москва ХК Спартак Москва
ПРС 19:00
Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе 0 - 1 Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт
ЕХФЕХ 19:15
Франция (хандбал) Франция (хандбал) 32 - 25 Беларус (хандбал) Беларус (хандбал)
ЕХФЕХ 19:15
Сърбия (хандбал) Сърбия (хандбал) 29 - 26 Исландия (хандбал) Исландия (хандбал)
ТУРК 19:30
Истанбулспор Истанбулспор 0 - 1 Фенербахче Фенербахче
ББЕЛ 20:00
БК Цървена звезда БК Цървена звезда 70 - 79 БК Химки БК Химки
ЕГИП 20:00
Ел Геиш Ел Геиш 0 - 2 Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро
ФРА 20:00
Бордо Бордо 0 - 2 Каен Каен
ФРА 20:00
Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия 2 - 0 Страсбург Страсбург
ББЕЛ 21:00
Бросе Баскетс Бросе Баскетс 93 - 86 БК Жалгирис Каунас БК Жалгирис Каунас
ХОЛ 21:00
Спарта Ротердам Спарта Ротердам 0 - 1 Витес Витес
ББЕЛ 21:00
БК Олимпиакос БК Олимпиакос 94 - 64 БК Макаби Тел Авив БК Макаби Тел Авив
ПРС 21:00
Депортиво Лара Депортиво Лара 1 - 1 Трухилянос Трухилянос
ЕХФЕХ 21:30
Хърватия (хандбал) Хърватия (хандбал) 31 - 35 Швеция (хандбал) Швеция (хандбал)
БEЛ 21:30
КВ Остенде КВ Остенде 1 - 2 Генк Генк
ЕХФЕХ 21:30
Норвегия (хандбал) Норвегия (хандбал) 39 - 28 Австрия (хандбал) Австрия (хандбал)
ВШЛМ 21:30
ВК Шомон ВК Шомон 2 - 3 ВК Локомотив Новосибирск ВК Локомотив Новосибирск
ББЕЛ 21:30
БК Валенсия БК Валенсия 81 - 76 ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол)
ВШЛМ 21:30
Кнак Руселаре Кнак Руселаре 2 - 3 Волей Перуджа Волей Перуджа
КОНСЮ 21:45
АФК Телфорд Юнайтед АФК Телфорд Юнайтед 3 - 5 Йорк Сити Йорк Сити
НЛП 21:45
Енфилд Таун Енфилд Таун 0 - 1 Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс
НЛП 21:45
Лоустофт Таун Лоустофт Таун 0 - 2 Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта
ФАТ 21:45
Уорингтън Таун Уорингтън Таун 2 - 0 Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед
ФАТ 21:45
Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти 3 - 0 Кидърминстър Хариърс Кидърминстър Хариърс
ФАТ 21:45
Бароу Бароу 0 - 2 Бракли Таун Бракли Таун
ФАТ 21:45
Уъркингтън Уъркингтън 2 - 1 Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър
ФАТ 21:45
Бореъм Ууд Бореъм Ууд 1 - 2 Гейтсхед Гейтсхед
ФАТ 21:45
Харогейт Таун Харогейт Таун 5 - 0 Сейнт Албънс Сити Сейнт Албънс Сити
НЛП 21:45
Маргейт Маргейт 0 - 0 Лидърхед Лидърхед
ФАК 21:45
Лестър Сити Лестър Сити 2 - 0 Флийтууд Таун Флийтууд Таун
НЛП 21:45
Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед 2 - 2 Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед
НЛП 21:45
Слоу Таун Слоу Таун 2 - 0 Дорчестър Таун Дорчестър Таун
ФАК 21:45
Мансфилд Таун Мансфилд Таун 1 - 4 Кардиф Сити Кардиф Сити
ФАК 21:45
Уест Хям Юнайтед Уест Хям Юнайтед 0 - 0 Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун
ФАК 21:45
Шефилд Уензди Шефилд Уензди 2 - 0 Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед
БЕЛК 21:45
Клуб Брюж Клуб Брюж 5 - 1 Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа
ФРА2 22:00
Оксер Оксер 5 - 0 Ниор Ниор
ФРА 22:00
Монако Монако 2 - 2 Ница Ница
ФАК 22:00
Рединг Рединг 3 - 0 Стивънидж Стивънидж
ФРА2 22:00
Аячо Аячо 1 - 1 Орлеан Орлеан
ФРА2 22:00
Реймс Реймс 1 - 0 Тур Тур
ФРА2 22:00
Нанси Нанси 0 - 2 Ним Ним
ФРА2 22:00
Льо Авър Льо Авър 1 - 1 Париж Париж
ФРА2 22:00
Газелек Аячо Газелек Аячо 1 - 1 Брест Брест
ФРА2 22:00
Бург ан Брес Бург ан Брес 3 - 5 Кевийи Руан Кевийи Руан
ФРА2 22:00
Шатору Шатору 3 - 1 Лориен Лориен
ФРА2 22:00
Клермон Клермон 3 - 0 Валансиен Валансиен
ПРС 23:00
Каракас Каракас 0 - 1 Монагас Монагас