Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ПРС 01:00
Самора Самора 2 - 0 Атлетико Венецуела Атлетико Венецуела
НХЛ 02:00
Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс 1 - 4 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
НАССБ 02:00
Кент Стейт Голдън Флашес Кент Стейт Голдън Флашес 73 - 71 Уестърн Мичиган Бронкос Уестърн Мичиган Бронкос
НАССБ 02:00
Нотр Дам Файтинг Айриш Нотр Дам Файтинг Айриш 62 - 62 Луисвил Кардиналс Луисвил Кардиналс
НАССБ 02:00
Северна Каролина Тар Хийлс Северна Каролина Тар Хийлс 87 - 79 Клемсън Тайгърс Клемсън Тайгърс
НАССБ 02:00
Мисисипи Стейт Булдогс Мисисипи Стейт Булдогс 80 - 62 Вандербилт Комодорс Вандербилт Комодорс
НАССБ 02:00
ИЮПЮИ Джагуарс ИЮПЮИ Джагуарс 81 - 66 Детройт Тайтънс Детройт Тайтънс
НАССБ 02:00
Бъфало Булс Бъфало Булс 95 - 67 Нортърн Илиноис Хъскис Нортърн Илиноис Хъскис
НАССБ 02:00
Пърдю Бойлърмейкърс Пърдю Бойлърмейкърс 78 - 50 Уисконсин Баджърс Уисконсин Баджърс
НАССБ 02:00
ЛСЮ Тайгърс ЛСЮ Тайгърс 60 - 61 Джорджия Булдогс Джорджия Булдогс
НАССБ 02:00
Охайо Бобкетс Охайо Бобкетс 57 - 91 Толедо Рокетс Толедо Рокетс
НАССБ 02:00
Ийстърн Мичиган Ийгълс Ийстърн Мичиган Ийгълс 63 - 49 Акрън Зипс Акрън Зипс
НАССБ 02:00
УКФ Найтс УКФ Найтс 38 - 49 Синсинати Беъркетс Синсинати Беъркетс
НХЛ 02:00
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс 5 - 1 Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс
НАССБ 02:00
Маями Охайо Редхоукс Маями Охайо Редхоукс 70 - 81 Боулинг Грийн Фалкънс Боулинг Грийн Фалкънс
НХЛ 02:00
Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс 1 - 1 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
ТАОП 02:00
Малек Джазири Малек Джазири 2 - 3 Жил Мюлер Жил Мюлер
НАССБ 02:00
Бол Стейт Кардиналс Бол Стейт Кардиналс 82 - 76 Сентръл Мичиган Чипуас Сентръл Мичиган Чипуас
ТАОП 02:00
Пабло Кареньо-Буста Пабло Кареньо-Буста 3 - 0 Жил Симон Жил Симон
НБА 02:00
Орландо Меджик Орландо Меджик 108 - 102 Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс
ТАОП 02:10
Йошито Нишиока Йошито Нишиока 0 - 3 Андреас Сепи Андреас Сепи
ТАОП 02:10
Николоз Басилашвили Николоз Басилашвили 3 - 0 Рубен Бемелманс Рубен Бемелманс
НБА 02:30
Бостън Селтикс Бостън Селтикс 104 - 104 Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс
НХЛ 02:30
Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс 2 - 4 Далас Старс Далас Старс
НХЛ 03:00
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 1 - 0 Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс
НАССБ 03:00
Северна Дакота Стейт Бизон Северна Дакота Стейт Бизон 77 - 86 Северна Дакота Файтинг Хоукс Северна Дакота Файтинг Хоукс
НАССБ 03:00
Нортърн Айова Пантърс Нортърн Айова Пантърс 68 - 54 Дрейк Булдогс Дрейк Булдогс
НАССБ 03:00
Николс Стейт Колонелс Николс Стейт Колонелс 91 - 61 Тексас А&М-КК Айлъндърс Тексас А&М-КК Айлъндърс
ТАОП 03:30
Денис Шаповалов Денис Шаповалов 2 - 3 Жо-Вилфрид Цонга Жо-Вилфрид Цонга
ТАОП 03:30
Кайл Едмънд Кайл Едмънд 3 - 0 Денис Истомин Денис Истомин
НХЛ 04:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 2 - 2 Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс
НАССБ 04:00
Сиракюз Ориндж Сиракюз Ориндж 59 - 45 Питсбърг Пантърс Питсбърг Пантърс
НАССБ 04:00
Канзас Стейт Уайлдкетс Канзас Стейт Уайлдкетс 87 - 69 Оклахома Суунърс Оклахома Суунърс
НБА 04:00
Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс 105 - 102 Далас Маверикс Далас Маверикс
НАССБ 04:00
Тексас А&М Агис Тексас А&М Агис 71 - 69 Мисисипи Ребълс Мисисипи Ребълс
НАССБ 04:00
Южна Каролина Геймкокс Южна Каролина Геймкокс 76 - 68 Кентъки Уайлдкетс Кентъки Уайлдкетс
НАССБ 04:00
Мемфис Тайгърс Мемфис Тайгърс 73 - 49 Кънектикът Хъскис Кънектикът Хъскис
ТАОП 04:00
Иво Карлович Иво Карлович 3 - 2 Юичи Сугита Юичи Сугита
ТАОП 05:00
Жоао Соуса Жоао Соуса 0 - 3 Марин Чилич Марин Чилич
ТАОП 05:00
Рафаел Надал Рафаел Надал 3 - 0 Леонардо Майер Леонардо Майер
НБА 05:00
Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс 118 - 111 Финикс Сънс Финикс Сънс
ТАОП 05:00
Пабло Куевас Пабло Куевас 0 - 3 Райън Харисън Райън Харисън
ТАОП 06:00
Джон Милман Джон Милман 1 - 3 Дамир Джумхур Дамир Джумхур
ТАОП 07:00
Диего Шварцман Диего Шварцман 3 - 0 Каспер Рууд Каспер Рууд
ТАОП 10:00
Маркос Багдатис Маркос Багдатис 1 - 3 Андрей Рубльов Андрей Рубльов
ТАОП 10:05
Ник Кирьос Ник Кирьос 3 - 0 Виктор Троицки Виктор Троицки
ТАОП 11:15
Григор Димитров Григор Димитров 3 - 2 Макензи Макдоналд Макензи Макдоналд
ПРС 11:30
Черно море Черно море 2 - 0 Черноморец Балчик Черноморец Балчик
ПРС 12:00
Долгопрудний Долгопрудний 2 - 1 Калуга Калуга
ПРС 12:00
Карвина Карвина 1 - 0 Тринец Тринец
ПРС 12:00
Усти над Лабем Усти над Лабем 3 - 3 Теплице Теплице
ТАОП 12:15
Александър Долгополов Александър Долгополов 3 - 0 Матю Ебдън Матю Ебдън
МЖП19 12:45
Португалия (19) Португалия (19) 4 - 0 Турция (19) Турция (19)
ПРС 13:00
Берое Берое 2 - 1 Марица Пловдив Марица Пловдив
ПРС 13:00
ДАК ДАК 5 - 0 Интер Братислава Интер Братислава
ПРС 13:30
Арка Гдиня Арка Гдиня 3 - 2 Битовия Битов Битовия Битов
ТУРК 13:30
Акхисар Беледийеспор Акхисар Беледийеспор 1 - 0 Болуспор Болуспор
ПРС 14:00
Естудиантес Естудиантес 1 - 1 Ол Бойс Ол Бойс
ПРС 14:00
Тигре Тигре 2 - 0 Вила Далмине Вила Далмине
ПРС 14:00
Ювентус Букурещ Ювентус Букурещ 1 - 1 Камза Камза
ПРС 14:00
Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман 3 - 1 Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата
ПРС 14:00
Архентинос Хуниорс Архентинос Хуниорс 2 - 0 Фландрия Фландрия
ПРС 14:00
Височина Ихлава Височина Ихлава 1 - 1 Чешке Будейовице Чешке Будейовице
ПРС 14:00
Сан Мартин Сан Хуан Сан Мартин Сан Хуан 2 - 1 Депортиво Сантамарина Депортиво Сантамарина
ПРС 14:00
Заглембе Любин Заглембе Любин 3 - 0 Одра Ополе Одра Ополе
ЕГИП 14:30
Асиюти Спорт Асиюти Спорт 3 - 1 Ел Раджа Ел Раджа
ПРС 15:00
Нюрнберг Нюрнберг 2 - 1 Дукла Прага Дукла Прага
ПРС 15:00
Брьондби Брьондби 2 - 1 Фремад Амагер Фремад Амагер
ПРС 15:00
Локомотива Загреб Локомотива Загреб 1 - 1 НД Горица НД Горица
ПРС 15:00
Унтерхахинг Унтерхахинг 0 - 2 Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II
ПРС 15:00
Райндорф Алтах Райндорф Алтах 0 - 2 Грасхопър Грасхопър
ПРС 15:30
Рийд Рийд 0 - 0 Прибрам Прибрам
ПРС 15:55
1860 Мюнхен 1860 Мюнхен 2 - 3 Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук
ПРС 16:00
Пескара Пескара 3 - 1 Лугано Лугано
ПРС 16:00
Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг 3 - 0 Енерги Котбус Енерги Котбус
ПРС 16:00
Габала Габала 0 - 1 Цюрих Цюрих
ПРС 16:00
Залцбург Залцбург 0 - 2 Йънг Бойс Йънг Бойс
КХЛ 16:00
Салават Юлаев Салават Юлаев 4 - 1 ХК Витяз ХК Витяз
ПРС 16:00
Базел Базел 1 - 2 Виктория Пилзен Виктория Пилзен
ИНДСЛ 16:30
Джамшедпур Джамшедпур 2 - 1 Керала Бластърс Керала Бластърс
ВШЛМ 16:30
Халкбанк СК Халкбанк СК 3 - 0 ВаЛеПа ВаЛеПа
ЕГИП 17:00
Ал Итихад Ал Сакандари Ал Итихад Ал Сакандари 3 - 0 Насър Насър
ТУРК 17:00
Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 2 - 1 Гиресунспор Гиресунспор
ПРС 17:00
Волеренга Волеренга 0 - 1 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс
ПРС 17:00
Спарта Прага Спарта Прага 4 - 1 Тяндзин Цюендзиен Тяндзин Цюендзиен
ПРС 17:00
ОГФ ОГФ 2 - 0 Брабранд Брабранд
ГЪP2 17:00
ОФИ ОФИ 3 - 0 Докса Драма Докса Драма
КИПК 17:00
Еносис Еносис 3 - 2 Пафос Пафос
ПРС 17:00
Дармщат 98 Дармщат 98 2 - 2 Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт
КИП 17:30
АПОЕЛ АПОЕЛ 2 - 1 АЕЛ АЕЛ
ПРС 17:50
Пушкаш Пушкаш 4 - 0 Линенсе Линенсе
ВШЛМ 18:00
ВК Динамо Москва ВК Динамо Москва 2 - 3 Скра Белхатов Скра Белхатов
ПРС 18:30
Унион Берлин Унион Берлин 1 - 1 Инголщат Инголщат
КХЛ 18:30
ХК Нефтехимик ХК Нефтехимик 1 - 0 ХК ЦСКА Москва ХК ЦСКА Москва
КХЛ 18:30
ХК Сочи ХК Сочи 1 - 1 ХК Слован ХК Слован
КХЛ 18:30
АК Барс АК Барс 2 - 1 Йокерит Йокерит
КИПК 19:00
Агия Напа Агия Напа 1 - 1 Анортозис Анортозис
ББЕЛ 19:00
БК ЦСКА Москва БК ЦСКА Москва 110 - 79 БК Анадолу Ефес БК Анадолу Ефес
ПРС 19:00
Санкт Паули Санкт Паули 1 - 1 Бохум Бохум
ЕХФЕХ 19:15
Чехия (хандбал) Чехия (хандбал) 33 - 27 Унгария (хандбал) Унгария (хандбал)
ЕХФЕХ 19:15
Германия (хандбал) Германия (хандбал) 25 - 25 Македония (хандбал) Македония (хандбал)
ЕГИП 19:30
Ал Мокавлун Ал Мокавлун 2 - 0 Исмайли Исмайли
ЮАР 19:30
Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед 0 - 1 СуперСпорт Юнайтед СуперСпорт Юнайтед
ПРС 19:30
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 1 - 0 Мидтиланд Мидтиланд
ПРС 19:30
Хибърниънс Хибърниънс 3 - 0 Левски Левски
ТУРК 19:30
Османлъспор Османлъспор 2 - 1 Бешикташ Бешикташ
ББЕЛ 19:45
Фенербахче СК (баскетбол) Фенербахче СК (баскетбол) 67 - 62 БК Панатинайкос БК Панатинайкос
ФРА 20:00
Лил Лил 1 - 2 Рен Рен
ФРА 20:00
Метц Метц 3 - 0 Сент Етиен Сент Етиен
ФРА 20:00
Тулуза Тулуза 1 - 1 Нант Нант
ИСПК 20:00
Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 1 - 2 Севиля Севиля
ФРА 20:00
Гингам Гингам 0 - 2 Олимпик Лион Олимпик Лион
ФРА 20:00
Анже Анже 3 - 1 Троа Троа
ИСПК 20:00
Валенсия Валенсия 2 - 1 Депортиво Алавес Депортиво Алавес
ФРА 20:00
Амиен СК Амиен СК 1 - 1 Монпелие Монпелие
КИП 20:00
Аполон Лимасол Аполон Лимасол 1 - 0 Омония Никозия Омония Никозия
ВШЛМ 20:30
СКК Берлин СКК Берлин 3 - 0 Тулуза Волей Тулуза Волей
ПРС 21:00
Минерос де Гуаяна Минерос де Гуаяна 2 - 1 Атлетико Венецуела Атлетико Венецуела
ЕХФЕХ 21:30
Испания (хандбал) Испания (хандбал) 22 - 25 Дания (хандбал) Дания (хандбал)
ВШЛМ 21:30
Волей Лубе Волей Лубе 3 - 1 Фенербахче СК (волейбол) Фенербахче СК (волейбол)
ВШЛМ 21:30
Кенджежин-Кожле Кенджежин-Кожле 3 - 0 Нолико Маасейк Нолико Маасейк
ЕХФЕХ 21:30
Черна гора (хандбал) Черна гора (хандбал) 19 - 28 Словения (хандбал) Словения (хандбал)
ББЕЛ 21:45
БК Олимпия Милано БК Олимпия Милано 101 - 87 БК Малага БК Малага
ФАК 21:45
Суонзи Сити Суонзи Сити 2 - 1 Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс
ФАК 21:45
Уигън Атлетик Уигън Атлетик 3 - 0 АФК Борнемут АФК Борнемут
ББЕЛ 21:45
БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид 75 - 73 БК Баскония БК Баскония
ФАК 22:00
Челси Челси 1 - 1 Норич Сити Норич Сити
ЯМК 22:00
Бойс Таун Бойс Таун 0 - 0 Монтего Бей Юнайтед Монтего Бей Юнайтед
ЯМК 22:00
Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед 2 - 0 Хъмбъл Лайънс Хъмбъл Лайънс
ИСПК 22:00
Еспаньол Еспаньол 1 - 0 Барселона Барселона
ФРА 22:00
ПСЖ ПСЖ 8 - 0 Дижон Дижон
ПРС 23:00
Монагас Монагас 1 - 0 Метрополитанос Метрополитанос
КРПД 23:00
Лимон Лимон 1 - 1 УКР УКР
КРПД 23:00
Гуадалупе Гуадалупе 1 - 0 Картахинес Картахинес