Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КОПСУ 00:15
Насионал Асунсион Насионал Асунсион 0 - 0 Минерос де Гуаяна Минерос де Гуаяна
КОПЛИ 00:15
Хуниор Хуниор 1 - 0 Гуарани Гуарани
НАССБ 01:00
Цитадел Булдогс Цитадел Булдогс 66 - 82 ЮНК-Грийнсборо Спартанс ЮНК-Грийнсборо Спартанс
НАССБ 01:00
Сакред Харт Пайънийърс Сакред Харт Пайънийърс 84 - 99 Вагнер Сийхоукс Вагнер Сийхоукс
КОЛА 01:00
Онсе Калдас Онсе Калдас 3 - 0 Депортиво Пасто Депортиво Пасто
ТАОБА 01:15
Фабио Фонини Фабио Фонини 0 - 2 Леонардо Майер Леонардо Майер
БРАК 01:30
Ново Хамбурго Ново Хамбурго 1 - 1 КРБ КРБ
БРАК 01:30
ССА ССА 0 - 2 Сао Пауло Сао Пауло
НАССБ 02:00
ЮНК Ашвил Булдогс ЮНК Ашвил Булдогс 69 - 69 Либърти Флеймс Либърти Флеймс
НАССБ 02:00
Джеймс Мадисън Дюкс Джеймс Мадисън Дюкс 69 - 69 Кол. ъф Чарлстън Кугърс Кол. ъф Чарлстън Кугърс
ХОНД 02:00
УПНФМ УПНФМ 1 - 0 Хондурас Прогресо Хондурас Прогресо
НАССБ 02:00
Райдър Бронкс Райдър Бронкс 97 - 71 Сиена Сейнтс Сиена Сейнтс
НАССБ 02:00
Куинипийк Бобкетс Куинипийк Бобкетс 71 - 70 Манхатън Джаспърс Манхатън Джаспърс
НАССБ 02:00
Феърфийлд Стагс Феърфийлд Стагс 83 - 79 Марист Ред Фоксес Марист Ред Фоксес
НАССБ 02:00
Ст. Франсис Ню Йорк Териърс Ст. Франсис Ню Йорк Териърс 84 - 79 ЛАЮ Бруклин Блекбърдс ЛАЮ Бруклин Блекбърдс
НАССБ 02:00
Маунт Стейт Мерис Маунтънийърс Маунт Стейт Мерис Маунтънийърс 79 - 80 Феърлей Дикинсън Найтс Феърлей Дикинсън Найтс
НАССБ 02:00
Сейнт Франсис Пенсилвания Ред Флаш Сейнт Франсис Пенсилвания Ред Флаш 61 - 61 Сентръл Кънектикът Стейт Блу Девилс Сентръл Кънектикът Стейт Блу Девилс
НАССБ 02:00
Робърт Морис Колониълс Робърт Морис Колониълс 83 - 60 Брайънт Булдогс Брайънт Булдогс
НАССБ 02:00
Бингхемтън Беъркетс Бингхемтън Беъркетс 69 - 57 Стони Бруук Сийуулвс Стони Бруук Сийуулвс
НАССБ 02:00
Таусън Тайгърс Таусън Тайгърс 67 - 65 Делъуеър Файтинг Блу Хенс Делъуеър Файтинг Блу Хенс
НАССБ 02:00
Нортийстърн Хъскис Нортийстърн Хъскис 75 - 69 Дрексъл Драгънс Дрексъл Драгънс
НАССБ 02:00
Пресбитериън Блу Хос Пресбитериън Блу Хос 69 - 62 Хай Пойнт Пантърс Хай Пойнт Пантърс
НАССБ 02:00
Лонгууд Лансърс Лонгууд Лансърс 65 - 77 Чарлстън Саутърн Бъканиърс Чарлстън Саутърн Бъканиърс
НАССБ 02:00
Радфорд Хайлендърс Радфорд Хайлендърс 72 - 53 Кембъл Файтинг Кемълс Кембъл Файтинг Кемълс
НАССБ 02:00
Северна Флорида Оспрейс Северна Флорида Оспрейс 109 - 100 ЮСК Ъпстейт Спартанс ЮСК Ъпстейт Спартанс
НАССБ 02:00
Джаксънвил Долфинс Джаксънвил Долфинс 69 - 71 НДИТ Хайлендърс НДИТ Хайлендърс
НАССБ 02:00
Флорида Гълф Коуст Ийгълс Флорида Гълф Коуст Ийгълс 93 - 97 Кенесо Стейт Оулс Кенесо Стейт Оулс
НАССБ 02:00
Хартфорд Хоукс Хартфорд Хоукс 67 - 63 Мейн Блек Беърс Мейн Блек Беърс
НАССБ 02:00
Хофстра Прайд Хофстра Прайд 90 - 84 Уилям & Мери Трайб Уилям & Мери Трайб
НАССБ 02:00
Шарлът 49-найнърс Шарлът 49-найнърс 86 - 87 ЮТЕП Майнърс ЮТЕП Майнърс
НАССБ 02:00
Кънектикът Хъскис Кънектикът Хъскис 71 - 73 Тълса Голдън Хърикейн Тълса Голдън Хърикейн
НАССБ 02:00
Северна Каролина-Уилмингтън Сийхоукс Северна Каролина-Уилмингтън Сийхоукс 87 - 63 Елън Финикс Елън Финикс
НАССБ 02:00
Масачузец Лоуел Масачузец Лоуел 81 - 91 Албани Грейт Дейнс Албани Грейт Дейнс
НАССБ 02:00
Мърсър Беърс Мърсър Беърс 82 - 58 ВМИ Кадетс ВМИ Кадетс
НХЛ 02:00
Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс 3 - 1 ЛА Кингс ЛА Кингс
НХЛ 02:00
Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс 3 - 0 Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс
НХЛ 02:00
Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс 5 - 2 Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс
НАССБ 02:00
Върмонт Кетамаунтс Върмонт Кетамаунтс 71 - 58 Ню Хемпшир Уайлдкетс Ню Хемпшир Уайлдкетс
НАССБ 02:00
Стетсън Хатърс Стетсън Хатърс 73 - 82 Липскомб Бизонс Липскомб Бизонс
НАССБ 02:00
Гарднър-Уеб Рънин Булдогс Гарднър-Уеб Рънин Булдогс 71 - 90 Уинторп Ийгълс Уинторп Ийгълс
НАССБ 02:00
Уисконсин Баджърс Уисконсин Баджърс 57 - 53 Пърдю Бойлърмейкърс Пърдю Бойлърмейкърс
НАССБ 02:00
Уичита Стейт Шокърс Уичита Стейт Шокърс 93 - 86 Темпъл Оулс Темпъл Оулс
НАССБ 02:00
Хюстън Кугарс Хюстън Кугарс 67 - 62 Синсинати Беъркетс Синсинати Беъркетс
НАССБ 02:00
Фърман Паладинс Фърман Паладинс 75 - 56 Чатаноога Мокс Чатаноога Мокс
ТНИЧ 02:30
Михаил Южни Михаил Южни 0 - 2 Сам Куери Сам Куери
НАССБ 02:30
Саутийст Мисури Стейт Редхоукс Саутийст Мисури Стейт Редхоукс 80 - 73 Ийстърн Илиноис Пантърс Ийстърн Илиноис Пантърс
НАССБ 02:30
Уестърн Каролина Кетмаунтс Уестърн Каролина Кетмаунтс 69 - 84 Уофорд Териърс Уофорд Териърс
НХЛ 02:30
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 2 - 2 Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс
НХЛ 02:30
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 4 - 1 Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс
НАССБ 02:30
Апалачиън Стейт Маунтънийърс Апалачиън Стейт Маунтънийърс 66 - 77 Южна Алабама Джагуарс Южна Алабама Джагуарс
КОПСУ 02:30
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия 0 - 1 Америка де Кали Америка де Кали
НАССБ 02:30
Коустъл Каролина Шантиклийрс Коустъл Каролина Шантиклийрс 65 - 66 Троя Троянс Троя Троянс
КОПСУ 02:30
Унион Еспаньола Унион Еспаньола 0 - 0 Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо
НАССБ 03:00
Пен Стейт Нитъни Лайънс Пен Стейт Нитъни Лайънс 79 - 56 Охайо Стейт Бъкийс Охайо Стейт Бъкийс
НАССБ 03:00
ЮЛ-Монро Уорхоукс ЮЛ-Монро Уорхоукс 84 - 71 ЮТ-Арлингтън Маверикс ЮТ-Арлингтън Маверикс
НАССБ 03:00
ЮМКС Кенгъруус ЮМКС Кенгъруус 76 - 67 Чикаго Стейт Кугърс Чикаго Стейт Кугърс
НАССБ 03:00
ЮТ-Мартин Скайхоукс ЮТ-Мартин Скайхоукс 69 - 70 СИЮ-Едуърдсвил Кугарс СИЮ-Едуърдсвил Кугарс
НАССБ 03:00
Белмонт Брюинс Белмонт Брюинс 84 - 73 Ийстърн Кентъки Колонелс Ийстърн Кентъки Колонелс
НАССБ 03:00
Райс Оулс Райс Оулс 80 - 93 Маршъл Тъндъринг Хърд Маршъл Тъндъринг Хърд
НАССБ 03:00
Саутърн Мис Голдън Ийгълс Саутърн Мис Голдън Ийгълс 62 - 72 Мидъл Тенеси Стейт Блу Райдърс Мидъл Тенеси Стейт Блу Райдърс
НАССБ 03:00
Олд Доминън Монархс Олд Доминън Монархс 100 - 62 ЮТСА Роудрънърс ЮТСА Роудрънърс
НАССБ 03:00
Северна Дакота Файтинг Хоукс Северна Дакота Файтинг Хоукс 61 - 57 Саутърн Юта Тъндърбърдс Саутърн Юта Тъндърбърдс
НХЛ 03:00
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 2 - 5 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
НХЛ 03:00
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 3 - 4 Калгари Флеймс Калгари Флеймс
КОЛА 03:00
Патриотас Бояка Патриотас Бояка 3 - 1 Атлетико Насионал Атлетико Насионал
НБА 03:00
Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс 123 - 134 Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс
НАССБ 03:00
Мъри Стейт Рейсърс Мъри Стейт Рейсърс 68 - 60 Джаксънвил Стейт Геймкокс Джаксънвил Стейт Геймкокс
НАССБ 03:00
Северен Тексас Мийн Грийн Северен Тексас Мийн Грийн 80 - 80 Уестърн Кентъки Хилтопърс Уестърн Кентъки Хилтопърс
НАССБ 03:15
Луизиана-Лафайет Рагин Каджунс Луизиана-Лафайет Рагин Каджунс 73 - 63 Тексас Стейт Бобкетс Тексас Стейт Бобкетс
НАССБ 03:30
Тенеси Стейт Тайгърс Тенеси Стейт Тайгърс 83 - 74 Морхед Стейт Ийгълс Морхед Стейт Ийгълс
НАССБ 03:30
Остин Пий Говърнърс Остин Пий Говърнърс 80 - 86 Тенеси Тех Голдън Ийгълс Тенеси Тех Голдън Ийгълс
НХЛ 03:30
Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс 2 - 3 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
НХЛ 04:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 5 - 2 Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс
НАССБ 04:00
Луизиана Тех Булдогс Луизиана Тех Булдогс 73 - 60 ЮАБ Блейзърс ЮАБ Блейзърс
НАССБ 04:00
Юта Вали Уулвърийнс Юта Вали Уулвърийнс 86 - 79 Ню Мексико Стейт Агис Ню Мексико Стейт Агис
НАССБ 04:00
Аризона Стейт Сън Девилс Аризона Стейт Сън Девилс  70 - 77 Аризона Уайлдкетс Аризона Уайлдкетс
НАССБ 04:00
ЮСК Троянс ЮСК Троянс 72 - 70 Орегон Дъкс Орегон Дъкс
НАССБ 04:00
Вашингтон Хъскис Вашингтон Хъскис 58 - 70 Юта Ютес Юта Ютес
НАССБ 04:00
Нортън Колрадо Беърс Нортън Колрадо Беърс 95 - 60 Нортърн Аризона Лъмбърджакс Нортърн Аризона Лъмбърджакс
НАССБ 04:00
Гонзага Булдогс Гонзага Булдогс 76 - 46 Лойола Маримаунт Лайънс Лойола Маримаунт Лайънс
НБА 04:00
Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс 119 - 111 ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс
НАССБ 04:05
Ийстърн Вашингтон Ийгълс Ийстърн Вашингтон Ийгълс 74 - 65 Монтана Гризлис Монтана Гризлис
ОФКШЛ 05:00
Ба ФА Ба ФА 4 - 1 Тупапа Мараеренга Тупапа Мараеренга
НАССБ 05:00
Лонг Бийч Стейт 49-найнърс Лонг Бийч Стейт 49-найнърс 70 - 80 ЮК Санта Барбара Гаучос ЮК Санта Барбара Гаучос
НАССБ 05:00
Кал Поли Мустангс Кал Поли Мустангс 64 - 64 ЮК Дейвис Агис ЮК Дейвис Агис
НАССБ 05:00
Сакраменто Стейт Хорнетс Сакраменто Стейт Хорнетс 64 - 67 Айдахо Стейт Бенгалс Айдахо Стейт Бенгалс
НАССБ 05:00
Айдахо Вандалс Айдахо Вандалс 88 - 78 Монтана Стейт Бобкетс Монтана Стейт Бобкетс
НАССБ 05:00
Сиатъл Редхоукс Сиатъл Редхоукс 85 - 68 ЮТ-Рио Гранде Вали Вакерос ЮТ-Рио Гранде Вали Вакерос
НХЛ 05:00
Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс 4 - 1 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
НАССБ 05:00
Пепърдайн Уейвс Пепърдайн Уейвс 64 - 64 БЙЮ Кугърс БЙЮ Кугърс
НАССБ 05:00
Портланд Пайлътс Портланд Пайлътс 72 - 81 Санта Клара Бронкос Санта Клара Бронкос
НАССБ 05:00
Сан Диего Торерос Сан Диего Торерос 55 - 67 Пасифик Тайгърс Пасифик Тайгърс
ОХЛ 05:10
САЩ (хокей) САЩ (хокей) 2 - 1 Словакия (хокей) Словакия (хокей)
НХЛ 05:30
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 4 - 1 Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс
НАССБ 06:00
Сан Франциско Донс Сан Франциско Донс 70 - 63 Сейнт Мерис Калифорния Гаелс Сейнт Мерис Калифорния Гаелс
НАССБ 06:00
ЮК Ървайн Антийтърс ЮК Ървайн Антийтърс 61 - 62 Хавай Уориърс Хавай Уориърс
НАССБ 06:00
Вашингтон Стейт Кугърс Вашингтон Стейт Кугърс 73 - 69 Колорадо Бъфалос Колорадо Бъфалос
НАССБ 06:00
Портланд Стейт Вайкингс Портланд Стейт Вайкингс 77 - 77 Уебър Стейт Уайлдкетс Уебър Стейт Уайлдкетс
НАССБ 06:00
УКЛА Бруинс УКЛА Бруинс 75 - 68 Орегон Стейт Бийвърс Орегон Стейт Бийвърс
ОФКШЛ 08:00
Тоти Сити Дюлърс Тоти Сити Дюлърс 1 - 4 Налкутан Налкутан
АНБЛ 08:30
НЗ Брейкърс НЗ Брейкърс 82 - 84 БК Илавара БК Илавара
ОХЛ 09:40
Русия (хокей) Русия (хокей) 8 - 2 Словения (хокей) Словения (хокей)
ПРС 10:00
Кубан Краснодар II Кубан Краснодар II 0 - 3 Армавир Армавир
АНБЛ 10:30
БК Мелбърн БК Мелбърн 97 - 85 БК Пърт БК Пърт
АВЛ 10:50
Уестърн Сидни Уондърърс Уестърн Сидни Уондърърс 2 - 2 Нюкасъл Джетс Нюкасъл Джетс
УКРР 13:00
Ворскла (21) Ворскла (21) 0 - 1 Верес (21) Верес (21)
ИНД 14:00
Индиън Ероус Индиън Ероус 2 - 2 Айзавл Айзавл
УКРР 14:00
Стал Каменское (21) Стал Каменское (21) 0 - 1 Александрия (21) Александрия (21)
ПРС 14:00
Од Од 4 - 0 Стабек Стабек
ОХЛ 14:10
Швеция (хокей) Швеция (хокей) 1 - 0 Германия (хокей) Германия (хокей)
ОХЛ 14:10
Финландия (хокей) Финландия (хокей) 5 - 1 Норвегия (хокей) Норвегия (хокей)
ТААУТ 14:30
Андрей Рубльов Андрей Рубльов 0 - 2 Григор Димитров Григор Димитров
ЕГИП 14:30
Мисър Лел Макаса Мисър Лел Макаса 0 - 0 Танта Танта
САРБ 14:55
Ал Раед Ал Раед 0 - 1 Ал Итифак Дамам Ал Итифак Дамам
ИЗР1 15:00
Макаби Ерзлия Макаби Ерзлия 0 - 0 Апоел Рамат Хашарон Апоел Рамат Хашарон
ИЗР1 15:00
Апоел Афула Апоел Афула 0 - 0 Апоел Марморек Апоел Марморек
ЙОРД 15:00
Ал Ахли Аман Ал Ахли Аман 2 - 1 Акаба Акаба
ИЗР1 15:00
Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив 0 - 0 Апоел Хадера Апоел Хадера
УГАНД 15:00
Пролайн Пролайн 0 - 1 Маруунс Маруунс
ИЗР1 15:00
Апоел Бней Лод Апоел Бней Лод 2 - 0 Апоел Рамат Ган Апоел Рамат Ган
ИЗР1 15:00
Апоел Ришон ле Цион Апоел Ришон ле Цион 3 - 1 Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква
ПРС 15:00
Йерв Йерв 1 - 2 Саннес Улф Саннес Улф
ТАЙЛ 15:00
Чонбури Чонбури 1 - 1 Неви Сатахип Неви Сатахип
ПРС 15:30
1860 Мюнхен 1860 Мюнхен 1 - 0 Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц
ИТП1 15:30
Интер (19) Интер (19) 1 - 0 Сампдория (19) Сампдория (19)
ОАЕКЛ 15:30
Ал Насър Дубай Ал Насър Дубай 0 - 1 Ал Васл Ал Васл
КАТ 15:45
Ал Раян Ал Раян 2 - 2 Ал Сайлия Ал Сайлия
ПРС 16:00
Хартберг Хартберг 2 - 0 Кръшко Кръшко
АЛЖ2 16:00
МО Беджая МО Беджая 0 - 0 КА Бордж Бу Ареридж КА Бордж Бу Ареридж
ПРС 16:00
Рийд Рийд 1 - 1 Чешке Будейовице Чешке Будейовице
ЛИВ 16:00
Расинг Бейрут Расинг Бейрут 1 - 3 Ал Ахед Ал Ахед
ИНДСЛ 16:30
Бенгалуру Бенгалуру 1 - 1 Пуна Сити Пуна Сити
ПРС 16:30
Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II 1 - 4 Лиеферинг Лиеферинг
АЛЖ 17:00
ДРБ Тадженант ДРБ Тадженант 1 - 0 ЖС Кабилия ЖС Кабилия
ПРС 17:00
Ранхайм Ранхайм 3 - 2 Левангер Левангер
АЛЖ2 17:00
Аин М'Лила Аин М'Лила 2 - 0 РК Коуба РК Коуба
ТУР1 17:00
Анкарагюджю Анкарагюджю 2 - 4 Ризеспор Ризеспор
ТУР1 17:00
Алтънорду Алтънорду 1 - 1 Самсунспор Самсунспор
АЛЖ2 17:00
АСО Шлеф АСО Шлеф 1 - 2 ЖСМ Беджая ЖСМ Беджая
АЛЖ 17:00
УСМ Ел Харач УСМ Ел Харач 0 - 0 УСМ Алжир УСМ Алжир
БЪЛВС 17:00
ВК Марек Дупница ВК Марек Дупница 1 - 3 ВК Нефтохимик Бургас ВК Нефтохимик Бургас
АЛЖ2 17:00
МК Сайда МК Сайда 1 - 0 ВА Тлемсен ВА Тлемсен
АЛЖ2 17:00
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда 2 - 0 Релизане Релизане
АЛЖ2 17:00
АСМ Оран АСМ Оран 0 - 1 ГК Маскара ГК Маскара
АЛЖ2 17:00
Ел Юлма Ел Юлма 2 - 0 Амал Бу Саада Амал Бу Саада
ПРС 17:00
Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 2 - 3 Бран Бран
ЕГИП 17:15
Пирамидс Пирамидс 0 - 1 Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро
ЙОРД 17:30
Ал Рамта Ал Рамта 0 - 0 Ал Джазира Аман Ал Джазира Аман
САРБ 17:35
Ал Фейха Ал Фейха 1 - 1 Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда
КАТ 17:55
Ал Гарафа Ал Гарафа 2 - 0 Ал Харитият Ал Харитият
КАТ 17:55
Ал Ахли Доха Ал Ахли Доха 0 - 1 Катар СК Катар СК
СЪРБ 18:00
Напредак Напредак 4 - 3 Спартак Суботица Спартак Суботица
РУМ 18:00
Газ Метан Медиаш Газ Метан Медиаш 0 - 0 Дако-Джетика Дако-Джетика
ПРС 18:00
Старт Старт 5 - 0 Арендал Арендал
ОАЕКЛ 18:00
Ал Вахда Абу Даби Ал Вахда Абу Даби 5 - 1 Ал Аин Ал Аин
АЛЖ 18:00
МК Алжир МК Алжир 3 - 0 КС Константин КС Константин
ТУР 19:00
Коняспор Коняспор 1 - 1 Бешикташ Бешикташ
ПОЛ 19:00
Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч 3 - 3 Корона Келце Корона Келце
ПРС 19:00
Хаугесун Хаугесун 1 - 2 Викинг Викинг
ПРС 19:00
Аустрия Виена II Аустрия Виена II 2 - 4 Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ
УКР 19:00
Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк 5 - 0 Черноморец Одеса Черноморец Одеса
ХЪРВ 19:00
Рудеш Загреб Рудеш Загреб 2 - 0 Интер Запрешич Интер Запрешич
ФИНК 19:00
ХИФК ХИФК 2 - 3 Хонка Хонка
ТАОБА 19:15
Федерико Делбонис Федерико Делбонис 2 - 0 Гийермо Гарсия-Лопес Гийермо Гарсия-Лопес
САРБ 19:30
Ал Шабаб Рияд Ал Шабаб Рияд 1 - 2 Ал Хилал Рияд Ал Хилал Рияд
ГЕР2 19:30
Хайденхайм Хайденхайм 1 - 0 Бохум Бохум
ЕГИП 19:30
Ел Геиш Ел Геиш 0 - 1 Смуха Смуха
ЕГИП 19:30
Ал Мокавлун Ал Мокавлун 1 - 1 Ел Ентаг Ел Харби Ел Ентаг Ел Харби
ГЕР2 19:30
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 0 - 1 Зандхаузен Зандхаузен
ГЕР3 20:00
Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер 2 - 0 Ханза Рощок Ханза Рощок
ДАН 20:00
Нордселанд Нордселанд 2 - 1 ОБ ОБ
ТНИЧ 20:00
Адриан Мендес-Масейрас Адриан Мендес-Масейрас 1 - 2 Адриан Манарино Адриан Манарино
ЮАР 20:00
Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед 2 - 0 Ама Зулу Ама Зулу
ТАОБА 20:30
Диего Шварцман Диего Шварцман 0 - 2 Аляж Бедене Аляж Бедене
ГЕР4 20:30
Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен 0 - 1 Бон СК Бон СК
ТААУТ 20:40
Роджър Федерер Роджър Федерер 2 - 1 Робин Хаасе Робин Хаасе
РУМ 20:45
Волунтари Волунтари 0 - 1 КС У Крайова КС У Крайова
ПРС 21:00
Фредрикста Фредрикста 0 - 0 Скейд Скейд
ФРА2 21:00
Сошо Сошо 3 - 2 Льо Авър Льо Авър
ХОЛ 21:00
ВВВ ВВВ 1 - 1 Грьонинген Грьонинген
ШВЦ1 21:00
Вил Вил 2 - 0 Винтертур Винтертур
ФРА2 21:00
Брест Брест 2 - 0 Ниор Ниор
ФРА2 21:00
Бург ан Брес Бург ан Брес 3 - 2 Нанси Нанси
ФРНА 21:00
Кретей Кретей 0 - 1 Лавал Лавал
ФРНА 21:00
Булон Булон 2 - 1 Шамбли Шамбли
ХОЛ1 21:00
Волендам Волендам 4 - 1 Дордрехт Дордрехт
ХОЛ1 21:00
РКК Валвийк РКК Валвийк 0 - 0 Камбур Камбур
ХОЛ1 21:00
Айндховен Айндховен 1 - 3 АЗ II АЗ II
ХОЛ1 21:00
Фортуна Ситард Фортуна Ситард 1 - 1 Телстар Телстар
ХОЛ1 21:00
МВВ МВВ 4 - 1 НЕК НЕК
ХОЛ1 21:00
Еммен Еммен 5 - 2 Де Граафшап Де Граафшап
ХОЛ1 21:00
Хелмонд Спорт Хелмонд Спорт 2 - 0 Утрехт II Утрехт II
ХОЛ1 21:00
Алмере Сити Алмере Сити 2 - 0 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
ФРНА 21:00
Шоле Шоле 1 - 3 Авранше Авранше
ФРНА 21:00
Консолат Марсилия Консолат Марсилия 0 - 1 Лион Душер Лион Душер
ФРА2 21:00
Валансиен Валансиен 2 - 0 Аячо Аячо
ФРНА 21:00
Роде Роде 0 - 0 Льо Ербие Льо Ербие
ФРНА 21:00
Дюнкерк Дюнкерк 0 - 2 Безие Безие
ФРА2 21:00
Орлеан Орлеан 1 - 1 Париж Париж
ФРА2 21:00
Ним Ним 2 - 2 Тур Тур
ФРА2 21:00
Газелек Аячо Газелек Аячо 1 - 2 Реймс Реймс
ФРА2 21:00
Клермон Клермон 1 - 1 Шатору Шатору
ФРНА 21:00
Антант ССГ Антант ССГ 1 - 1 Конкарно Конкарно
ГЕР4 21:30
Майнц 05 II Майнц 05 II 2 - 4 Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм
ПОЛ 21:30
Легия Варшава Легия Варшава 4 - 1 Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав
ГЕР 21:30
Херта БШК Херта БШК 0 - 2 Майнц 05 Майнц 05
БEЛ 21:30
Синт Тройден Синт Тройден 1 - 0 Андерлехт Андерлехт
ИТАБ 21:30
Кремонезе Кремонезе 0 - 1 Бари 1908 Бари 1908
ИРЛ 21:30
Бохемианс Бохемианс 3 - 1 Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс
БЕЛ2 21:30
Лиерс Лиерс 1 - 2 СФ Руселаре СФ Руселаре
ГИБ 21:30
Гибралтар Финикс Гибралтар Финикс 1 - 0 Глейсис Юнайтед Глейсис Юнайтед
УЕЛС 21:45
Бангор Сити Бангор Сити 1 - 0 Конас Кий Конас Кий
ИТЛП 21:45
Самбенедетезе Самбенедетезе 0 - 2 Местре Местре
РАНГП 21:45
Сейл Шаркс Сейл Шаркс 3 - 13 Сарацини Сарацини
РАНГП 21:45
Нюкасъл Фалкънс Нюкасъл Фалкънс 29 - 12 Бат Ръгби Бат Ръгби
СИРЛ 21:45
Гленторан Гленторан 1 - 2 Ардс Ардс
СИРЛ 21:45
Балинамалард Юнайтед Балинамалард Юнайтед 2 - 5 Колърейн Колърейн
ФАК 21:45
Лестър Сити Лестър Сити 1 - 0 Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед
ИРЛ 21:45
Дъндалк Дъндалк 0 - 0 Брей Уондърърс Брей Уондърърс
ИРЛ 21:45
Сейнт Патрикс Атлетик Сейнт Патрикс Атлетик 2 - 3 Корк Сити Корк Сити
ПРС 21:45
Шелбърн Шелбърн 0 - 1 Гелуей Юнайтед Гелуей Юнайтед
ИРЛ 21:45
Уотърфорд Юнайтед Уотърфорд Юнайтед 2 - 1 Дери Сити Дери Сити
ФРА 21:45
Монако Монако 4 - 0 Дижон Дижон
УЕЛС 22:00
Абъристуит Таун Абъристуит Таун 1 - 1 Престатин Таун Престатин Таун
ФАК 22:00
Челси Челси 4 - 0 Хъл Сити Хъл Сити
ИСП2 22:00
Реал Валядолид Реал Валядолид 3 - 2 Уеска Уеска
ИСП 22:00
Херона Херона 3 - 0 Леганес Леганес
САНМА 22:15
Кайлунго Кайлунго 0 - 1 СС Виртус СС Виртус
САНМА 22:15
Мурата Мурата 4 - 4 Тре Фиори Тре Фиори
ТААУТ 22:25
Андреас Сепи Андреас Сепи 2 - 1 Данийл Медведев Данийл Медведев
ПОР 22:30
Фейренсе Фейренсе 1 - 3 Портимоненсе Портимоненсе
ВЕН 23:00
Арагуа Арагуа 1 - 2 Каракас Каракас
ПАР 23:00
Депортиво Сантани Депортиво Сантани 1 - 2 Либертад Либертад
ТНИЧ 23:00
Иво Карлович Иво Карлович 0 - 2 Сам Куери Сам Куери
ТАОБА 23:45
Леонардо Майер Леонардо Майер 1 - 2 Гаел Монфис Гаел Монфис