Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
АРЖ 00:00
Естудиантес Естудиантес 2 - 0 Унион Санта Фе Унион Санта Фе
АРЖ 00:00
Расинг Клуб де Авелянеда Расинг Клуб де Авелянеда 3 - 1 Ланус Ланус
ВЕН 01:00
Депортиво Тачира Депортиво Тачира 0 - 0 Депортиво Лара Депортиво Лара
ЧИЛИ 01:00
Универсидад Чили Универсидад Чили 3 - 0 Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота
ТАОБА 01:15
Доминик Тийм Доминик Тийм 2 - 0 Гуидо Пея Гуидо Пея
ПАР 01:15
Генерал Диас Генерал Диас 1 - 1 Индепендиенте Кампо Гранде Индепендиенте Кампо Гранде
НАССБ 02:00
Айона Гаелс Айона Гаелс 84 - 85 Ниагара Пърпъл Ийгълс Ниагара Пърпъл Ийгълс
АРЖБ 02:00
Институто Институто 1 - 0 Лос Андес Лос Андес
АРЖБ 02:00
Хувентуд Унида Г. Хувентуд Унида Г. 0 - 0 Химнасия Хухуй Химнасия Хухуй
НАССБ 02:00
Йънгстаун Стейт Пенгуинс Йънгстаун Стейт Пенгуинс 84 - 94 Детройт Тайтънс Детройт Тайтънс
НАССБ 02:00
Кливлънд Стейт Вайкингс Кливлънд Стейт Вайкингс 66 - 82 Оклънд Голдън Гризлис Оклънд Голдън Гризлис
НАССБ 02:00
Дартмаут Биг Грийн Дартмаут Биг Грийн 65 - 77 Йейл Булдогс Йейл Булдогс
НАССБ 02:00
Монмаут Хоукс Монмаут Хоукс 60 - 78 Канисиус Голдън Грифинс Канисиус Голдън Грифинс
НАССБ 02:00
Сейнт Бонавенчър Сейнт Бонавенчър 77 - 74 Роуд Айлънд Рамс Роуд Айлънд Рамс
НАССБ 02:00
Колумбия Лайънс Колумбия Лайънс 62 - 74 Пенсилвания Куакърс Пенсилвания Куакърс
НАССБ 02:00
Райт Стейт Райдърс Райт Стейт Райдърс 69 - 67 Нортърн Кентъки Нортърн Кентъки
НАССБ 02:00
Харвард Кримсън Харвард Кримсън 65 - 58 Браун Беърс Браун Беърс
НХЛ 02:00
Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс 1 - 1 Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс
БОЛ 02:00
Клуб Университарио Клуб Университарио 2 - 0 Гуабира Гуабира
АРЖ 02:15
Белграно Белграно 2 - 2 Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд
ТНИЧ 02:30
Раду Албот Раду Албот 1 - 2 Кей Нишикори Кей Нишикори
ЕКВ 02:30
Барселона Гуаякил Барселона Гуаякил 3 - 2 Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито
АРЖБ 02:30
Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия 0 - 1 Депортиво Морон Депортиво Морон
НХЛ 02:30
Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс 0 - 3 Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс
НАССБ 03:00
ЮУ-Милуоки Пантърс ЮУ-Милуоки Пантърс 64 - 64 ИЮПЮИ Джагуарс ИЮПЮИ Джагуарс
НЗЕЛ 03:00
Тазман Юнайтед Тазман Юнайтед 0 - 1 Оклънд Сити Оклънд Сити
МЕК 03:00
Морелия Морелия 2 - 1 Лобос БУАП Лобос БУАП
НИКРГ 03:00
Манагуа Манагуа 1 - 1 Реал Мадрис Реал Мадрис
АРЖК 03:00
Сентрал Норте Сентрал Норте 2 - 2 Сол де Америка Формоза Сол де Америка Формоза
ПЕРУ 03:00
Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин 1 - 1 Университарио де Депортес Университарио де Депортес
ЛПФ 03:00
Санта Джема Санта Джема 0 - 0 Алианса Чилибре Алианса Чилибре
НАССБ 03:00
Корнел Биг Ред Корнел Биг Ред 76 - 76 Принстън Тайгърс Принстън Тайгърс
НХЛ 03:00
Уинипег Джетс Уинипег Джетс 6 - 1 Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч
МЕК2 03:00
Потрос УАЕМ Потрос УАЕМ  2 - 1 Кафеталерос де Тапачула Кафеталерос де Тапачула
НХЛ 03:30
Далас Старс Далас Старс 2 - 1 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
НАССБ 04:00
Грийн Бей Финикс Грийн Бей Финикс 75 - 83 Илинойс-Чикаго Флеймс Илинойс-Чикаго Флеймс
ТНИЧ 04:00
Кевин Андерсън Кевин Андерсън 2 - 1 Франсес Тияфо Франсес Тияфо
МЕК2 04:00
Корекаминос УАТ Корекаминос УАТ 1 - 2 Атлетико Сакатепек Атлетико Сакатепек
МЕК2 04:00
Атлетико Сан Луис Атлетико Сан Луис 0 - 1 Селая Селая
НАССБ 04:00
Джорджия Саутърн Ийгълс Джорджия Саутърн Ийгълс 85 - 80 Джорджия Стейт Пантърс Джорджия Стейт Пантърс
ГВАТ 04:00
Депортиво Петапа Депортиво Петапа 2 - 1 Малакатеко Малакатеко
ОХЛ 05:10
Канада (хокей) Канада (хокей) 2 - 2 Чехия (хокей) Чехия (хокей)
ОХЛЖ 05:10
Русия (хокей, Ж) Русия (хокей, Ж) 6 - 2 Швейцария (хокей, Ж) Швейцария (хокей, Ж)
АНБЛ 08:30
БК Аделаида БК Аделаида 105 - 82 Бризбейн Булетс Бризбейн Булетс
АВЛ 08:35
Уелингтън Финикс Уелингтън Финикс 2 - 1 Пърт Глори Пърт Глори
ОХЛЖ 09:40
Финландия (хокей, Ж) Финландия (хокей, Ж) 7 - 2 Швеция (хокей, Ж) Швеция (хокей, Ж)
ОХЛ 09:40
Република Корея (хокей) Република Корея (хокей) 0 - 8 Швейцария (хокей) Швейцария (хокей)
ИНД 10:30
Гокулам Гокулам 2 - 1 Ийст Бенгал Ийст Бенгал
АВЛ 10:50
Аделаида Юнайтед Аделаида Юнайтед 2 - 2 Сентръл Коуст Маринърс Сентръл Коуст Маринърс
ПРС 11:00
Шорокшар СК Шорокшар СК 2 - 1 Вашаш Вашаш
ТУР1 12:00
ББ Ерзурумспор ББ Ерзурумспор 5 - 1 Газиантепспор Газиантепспор
ТУР1 12:00
Балъкесирспор Балъкесирспор 1 - 1 Елязъгспор Елязъгспор
ПРС 12:00
АБ АБ 2 - 3 Нюкьобинг Нюкьобинг
ЛИТСК 12:00
Судува Судува 5 - 0 Стумбрас Стумбрас
ПРС 12:00
Пуща Неполомице Пуща Неполомице 2 - 2 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч
ПРС 12:00
ХБ Кьоге ХБ Кьоге 0 - 1 Хвидовре Хвидовре
ГЕР19 12:00
Байерн Мюнхен (19) Байерн Мюнхен (19) 1 - 0 Майнц 05 (19) Майнц 05 (19)
ПРС 12:30
Розенборг Розенборг 5 - 0 Нардо Нардо
ИТП1 12:30
Удинезе (19) Удинезе (19) 1 - 4 Сасуоло (19) Сасуоло (19)
ТУР 12:30
Анталияспор Анталияспор 2 - 1 Кайсериспор Кайсериспор
ТАЙЛ 12:45
Патая Юнайтед Патая Юнайтед 4 - 1 Чайнат Хорнбил Чайнат Хорнбил
ТАЙЛ 13:00
Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед 0 - 2 Порт Порт
ГЕР4 13:00
Волфсбург II Волфсбург II 2 - 1 Ойтинер ШФ Ойтинер ШФ
ПРС 13:00
ЦСКА Москва ЦСКА Москва 0 - 0 Есбер Есбер
АЗР 13:00
Габала Габала 2 - 1 Зира Зира
ПРС 13:00
Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице 3 - 1 Щомил Олщин Щомил Олщин
УКРР 13:00
Зирка Кропивницкий (21) Зирка Кропивницкий (21) 0 - 3 Мариупол (21) Мариупол (21)
ФИНК 13:00
РоПС РоПС 4 - 2 Каяни Каяни
ГЕР19 13:00
Унион Берлин (19) Унион Берлин (19) 1 - 4 Хановер 96 (19) Хановер 96 (19)
БЪЛ 13:00
Етър Етър 3 - 3 Септември София Септември София
ГЕР19 13:00
Динамо Дрезден (19) Динамо Дрезден (19) 1 - 3 РБ Лайпциг (19) РБ Лайпциг (19)
ПОР2 13:15
Жил Висенте Жил Висенте 0 - 0 Спортинг КП II Спортинг КП II
ГЕР19 13:30
Пройсен Мюнстер (19) Пройсен Мюнстер (19) 3 - 2 Байер Леверкузен (19) Байер Леверкузен (19)
ГЕР2 14:00
Холщайн Кил Холщайн Кил 2 - 2 Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе
ГЕР2 14:00
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 1 - 1 Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт
ГЕР2 14:00
Арминия Билефелд Арминия Билефелд 2 - 0 Дармщат 98 Дармщат 98
УКРР 14:00
Динамо Киев (21) Динамо Киев (21) 4 - 2 Олимпик Донецк (21) Олимпик Донецк (21)
ИТП1 14:00
Торино (19) Торино (19) 0 - 1 Ювентус (19) Ювентус (19)
УКРР 14:00
Карпати Лвов (21) Карпати Лвов (21) 2 - 0 Заря Луганск (21) Заря Луганск (21)
ТАЙЛ 14:00
Суфанбури Суфанбури 1 - 0 Након Ратчасима Након Ратчасима
ГЕР19 14:00
Айнтрахт Франкфурт (19) Айнтрахт Франкфурт (19) 1 - 0 Карлсруе ШК (19) Карлсруе ШК (19)
ГЕР2 14:00
Инголщат Инголщат 0 - 1 Санкт Паули Санкт Паули
ПРС 14:00
Стрьомен Стрьомен 2 - 1 Хам Кам Хам Кам
ГЕР4 14:00
Хановер 96 II Хановер 96 II 2 - 0 Борусия Хилдсхайм Борусия Хилдсхайм
ФИНК 14:00
ХЯК ХЯК 5 - 1 КТП КТП
КЕНИЯ 14:00
Юлинзи Старс Юлинзи Старс 0 - 0 Матаре Юнайтед Матаре Юнайтед
ФИНК 14:00
Оулу Оулу 2 - 6 КуПС КуПС
КЕНИЯ 14:00
Уазито Уазито 0 - 0 Хоумбойс Хоумбойс
ГЕР19 14:00
Нюрнберг (19) Нюрнберг (19) 1 - 1 Кайзерслаутерн (19) Кайзерслаутерн (19)
ИНД 14:00
Ченай Сити Ченай Сити 3 - 1 Чърчил Брадърс Чърчил Брадърс
ИСП 14:00
Лас Палмас Лас Палмас 1 - 2 Севиля Севиля
УКР 14:00
Стал Каменское Стал Каменское 2 - 0 Александрия Александрия
КЕНИЯ 14:00
Чемелил Чемелил 1 - 1 Кариобанги Шаркс Кариобанги Шаркс
КЕНИЯ 14:00
Нзоия Юнайтед Нзоия Юнайтед 0 - 1 Накумат Накумат
БНЛХ 14:00
ХК Локомотив Горна Оряховица ХК Локомотив Горна Оряховица 30 - 32 ХК Пирин Гоце Делчев ХК Пирин Гоце Делчев
БНЛХ 14:00
Осъм Ловеч Осъм Ловеч 22 - 24 Чардафон Габрово Чардафон Габрово
РУМ 14:00
Сепси Сепси 1 - 1 Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна
БНЛХ 14:00
ХК Локомотив Варна ХК Локомотив Варна 37 - 29 ХК Добруджа ХК Добруджа
ОХЛ 14:10
Русия (хокей) Русия (хокей) 4 - 0 САЩ (хокей) САЩ (хокей)
ОХЛ 14:10
Словения (хокей) Словения (хокей) 2 - 2 Словакия (хокей) Словакия (хокей)
ЛИВ 14:15
Ал Акха Ал Ахли Ал Акха Ал Ахли 2 - 2 Тадамон Сур Тадамон Сур
ШОТ 14:30
Рос Каунти Рос Каунти 1 - 1 Хартс Хартс
ФИНК 14:30
Илвес Илвес 2 - 2 Лахти Лахти
ТУР1 14:30
Гиресунспор Гиресунспор 0 - 2 Денизлиспор Денизлиспор
ТУР1 14:30
Манисаспор Манисаспор 1 - 2 Аданаспор Аданаспор
ФАК 14:30
Шефилд Уензди Шефилд Уензди 0 - 0 Суонзи Сити Суонзи Сити
СЪРБ 15:00
Земун Земун 3 - 0 Борац Чачак Борац Чачак
ГЕР3 15:00
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 1 - 0 Веен Висбаден Веен Висбаден
ГЕР3 15:00
Халешер Халешер 0 - 1 Карлсруе ШК Карлсруе ШК
ГЕР3 15:00
Кемницер Кемницер 2 - 1 Унтерхахинг Унтерхахинг
ПРС 15:00
Мьондален Мьондален 2 - 0 Конгсвингер Конгсвингер
ТУР 15:00
Сивасспор Сивасспор 3 - 2 Османлъспор Османлъспор
ГЪP2 15:00
АУ Спарта АУ Спарта 0 - 3 ОФИ ОФИ
ГЪP2 15:00
Панахайки Панахайки 0 - 1 Айгинякос Айгинякос
ТУН 15:00
Габес Габес 1 - 0 Стад Габесен Стад Габесен
ГЕР4 15:00
ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт 2 - 1 Айнтрахт Щадталендорф Айнтрахт Щадталендорф
ШВЕЦК 15:00
АИК АИК 2 - 1 Сюрианска Сюрианска
ШВЕЦК 15:00
Одеволд Одеволд 1 - 1 Халмстад Халмстад
ШВЕЦК 15:00
Калмар Калмар 0 - 0 Отвидаберг Отвидаберг
ГЕР4 15:00
Верл Верл 0 - 1 Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II
ГЕР4 15:00
Алемания Аахен Алемания Аахен 3 - 0 Виденбрюк Виденбрюк
ГЕР4 15:00
Ворматия Вормс Ворматия Вормс 1 - 0 Кобленц Кобленц
ГЕР3 15:00
Вердер Бремен II Вердер Бремен II 1 - 3 Магдебург Магдебург
МЛТФА 15:00
Кренди Кренди 0 - 3 Биркиркара Биркиркара
ПРС 15:00
Рингкьобинг Рингкьобинг 1 - 2 Скиве Скиве
ГЪР 15:00
Керкира Керкира 2 - 0 Аполон Смирни Аполон Смирни
ПРС 15:00
Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса 3 - 0 Рауфос Рауфос
ПРС 15:00
Нутоден Нутоден 4 - 1 Берум Берум
ПРС 15:00
Вакер Бургхаузен Вакер Бургхаузен 1 - 0 Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук
ТАЙЛ 15:00
Полис Теро Полис Теро 1 - 2 Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед
БЪЛ 15:00
Верея Верея 0 - 5 ЦСКА София ЦСКА София
ГЕР4 15:00
Рьохлинг Вьолклинген Рьохлинг Вьолклинген 0 - 3 Кикерс Офенбах Кикерс Офенбах
МАК 15:00
Ренова Ренова 0 - 0 Силекс Силекс
ГЕР3 15:00
Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс 1 - 1 Цвикау Цвикау
ЙОРД 15:00
Ал Хюсеин Ал Хюсеин 0 - 1 Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман
МЛТФА 15:00
Валета Валета 2 - 0 Зейтун Коринтианс Зейтун Коринтианс
ГЕР3 15:00
Зоненхоф Гроссашпах Зоненхоф Гроссашпах 0 - 0 Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена
ПРС 15:30
Винер Нойщат Винер Нойщат 1 - 1 Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш
БиХ 15:30
Зрински Зрински 3 - 2 ГОШК Габела ГОШК Габела
РУАН 15:30
Марийнс Марийнс 0 - 1 Полис Кибунго Полис Кибунго
РУАН 15:30
Амагаджу Амагаджу 2 - 2 Еспоар Еспоар
БиХ 15:30
Крупа на Врбашу Крупа на Врбашу 2 - 4 Железничар Железничар
БиХ 15:30
Слобода Тузла Слобода Тузла 2 - 0 Младост Добой Какан Младост Добой Какан
ИТЛП 15:30
Триестина Триестина 2 - 1 Албинолефе Албинолефе
ИТЛП 15:30
Фано Фано 0 - 1 Виченца Виченца
ИТП1 15:30
Рома (19) Рома (19) 1 - 2 Фиорентина (19) Фиорентина (19)
ИТП1 15:30
Наполи (19) Наполи (19) 2 - 1 Лацио (19) Лацио (19)
СЪРБ 15:30
Цървена звезда Цървена звезда 3 - 0 Явор Иваница Явор Иваница
ИТП1 15:30
Дженоа (19) Дженоа (19) 4 - 1 Милан (19) Милан (19)
РУАН 15:30
АС Кигали АС Кигали 3 - 1 Кирехе Кирехе
ЮАР 15:30
Голдън Ероус Голдън Ероус 1 - 2 Бидвест Уитц Бидвест Уитц
ИТП1 15:30
Киево Верона (19) Киево Верона (19) 3 - 0 Болоня (19) Болоня (19)
ЮАР 15:30
Барока Барока 0 - 0 Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед
РУАН 15:30
Мусанзе Мусанзе 0 - 0 Гичумби Гичумби
КАТ 15:45
Ал Маркия Ал Маркия 1 - 1 Ал Хор Ал Хор
ФРНА 16:00
Ред Стар Ред Стар 0 - 1 Гренобъл Фут 38 Гренобъл Фут 38
ФРА2 16:00
Лориен Лориен 1 - 3 Оксер Оксер
ИТП1 16:00
Аталанта (19) Аталанта (19) 2 - 2 Верона (19) Верона (19)
ИТАБ 16:00
Чезена Чезена 0 - 1 Читадела Читадела
ИТАБ 16:00
Венеция Венеция 3 - 1 Авелино Авелино
ИЗР 16:00
Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив 0 - 1 Апоел Раанана Апоел Раанана
ТУН 16:00
Монастир Монастир 1 - 0 КО Меденин КО Меденин
ТААУТ 16:00
Давид Гофен Давид Гофен 0 - 2 Григор Димитров Григор Димитров
ХЪРВ 16:00
Осиек Осиек 2 - 1 Риека Риека
ИТАБ 16:00
Новара Новара 1 - 1 Специя Специя
ИТАБ 16:00
Салернитана Салернитана 0 - 0 Про Верчели Про Верчели
ПРС 16:00
БАТЕ БАТЕ 3 - 0 Тракай Тракай
САНМА 16:00
Либертас Либертас 2 - 0 Фиорентино Фиорентино
САНМА 16:00
Тре Пене Тре Пене 4 - 4 Ювенес/Догана Ювенес/Догана
ЧЕХ 16:00
Злин Злин 1 - 1 Дукла Прага Дукла Прага
ИТАБ 16:00
Фоджа Фоджа 3 - 0 Карпи Карпи
ЧЕХ 16:00
Баник Острава Баник Острава 1 - 2 Словачко Словачко
ЧЕХ 16:00
Яблонец Яблонец 2 - 1 Теплице Теплице
ИТАБ 16:00
Перуджа Перуджа 1 - 0 Палермо Палермо
ИТА 16:00
Удинезе Удинезе 0 - 2 Рома Рома
ЧЕХ 16:00
Млада Болеслав Млада Болеслав 0 - 1 Карвина Карвина
ИТАБ 16:00
Виртус Ентела Виртус Ентела 0 - 0 Пескара Пескара
ЛИВ 16:00
Ал Шабаб Ал Араби Ал Шабаб Ал Араби 1 - 0 Ал Ансар Бейрут Ал Ансар Бейрут
ИТАБ 16:00
Емполи Емполи 4 - 0 Парма Парма
КИП 16:00
АЕК Ларнака АЕК Ларнака 6 - 1 Етникос Ахна Етникос Ахна
ПРС 16:15
ТПС ТПС 11 - 2 БК-46 БК-46
АЗР 16:30
Сумгаит Сумгаит 2 - 0 Нефтчи Баку Нефтчи Баку
УЕЛС 16:30
Ландудно Ландудно 3 - 2 Кармартън Таун Кармартън Таун
УЕЛС 16:30
Нютаун Нютаун 1 - 2 Бари Таун Юнайтед Бари Таун Юнайтед
ФИНК 16:30
Викингит Викингит 0 - 1 Йиваскюла Йиваскюла
ПОЛ 16:30
Висла Плок Висла Плок 2 - 0 Заглембе Любин Заглембе Любин
ГЕР 16:30
Волфсбург Волфсбург 1 - 2 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
ИНДСЛ 16:30
Норт Ийст Юнайтед Норт Ийст Юнайтед 0 - 1 Керала Бластърс Керала Бластърс
ГЕР 16:30
Хамбургер ШФ Хамбургер ШФ 1 - 2 Байер Леверкузен Байер Леверкузен
ГЕР 16:30
Фрайбург Фрайбург 1 - 0 Вердер Бремен Вердер Бремен
ГЕР 16:30
Кьолн Кьолн 1 - 1 Хановер 96 Хановер 96
УЕЛС 16:30
Кардиф МЮ Кардиф МЮ 1 - 3 Цефн Друидс Цефн Друидс
КОНФ 17:00
Олдършот Таун Олдършот Таун 1 - 2 Макълсфилд Таун Макълсфилд Таун
КОНФ 17:00
Бореъм Ууд Бореъм Ууд 2 - 1 Гейтсхед Гейтсхед
КОНФ 17:00
Честър Честър 3 - 1 Ийстлий Ийстлий
КОНФ 17:00
Халифакс Таун Халифакс Таун 1 - 2 Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед
КОНФ 17:00
Филди Филди 0 - 1 Лейтън Ориент Лейтън Ориент
КОНФ 17:00
Гайзли Гайзли 1 - 3 Мейдънхед Юнайтед Мейдънхед Юнайтед
ШОТ2 17:00
Арброут Арброут 0 - 0 Алоа Атлетик Алоа Атлетик
ШОТ2 17:00
Еър Юнайтед Еър Юнайтед 3 - 0 Ийст Файв Ийст Файв
ШОТ2 17:00
Еърдриониънс Еърдриониънс 2 - 1 Куинс Парк Куинс Парк
КОНСЮ 17:00
Спенимуур Таун Спенимуур Таун 0 - 1 Нънийтън Таун Нънийтън Таун
ШОТ2 17:00
Форфар Атлетик Форфар Атлетик 5 - 1 Странрар Странрар
ПРС 17:00
АФК Ескилстуна АФК Ескилстуна 2 - 0 Вестерос СК Вестерос СК
ДАН 17:00
Силкеборг Силкеборг 1 - 1 Лингби Лингби
УКР 17:00
Ворскла Ворскла 1 - 0 Верес Ривне Верес Ривне
КОНФ 17:00
Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 1 - 0 Бромли Бромли
КОНФ 17:00
Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед 3 - 2 Уокинг Уокинг
ШОТ2 17:00
Албиън Роувърс Албиън Роувърс 2 - 2 Рейт Роувърс Рейт Роувърс
ШВЕЦК 17:00
Сириус Сириус 1 - 1 Йостерс Йостерс
ШВЕЦК 17:00
ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг 1 - 0 Варберг Варберг
СИРЛ 17:00
Карик Рейнджърс Карик Рейнджърс 1 - 2 Уорънпойнт Таун Уорънпойнт Таун
СИРЛ 17:00
Клифтънвил Клифтънвил 1 - 2 Линфилд Линфилд
ФАК 17:00
Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън 3 - 1 Ковънтри Сити Ковънтри Сити
ШОТ1 17:00
Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут 1 - 1 Грийнок Мортън Грийнок Мортън
ФАК 17:00
Уест Бромич Албиън Уест Бромич Албиън 1 - 2 Саутхямптън Саутхямптън
ШОТ1 17:00
Ливингстън Ливингстън 4 - 1 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
ИСПСБ 17:00
Герника Герника 0 - 0 Баракалдо Баракалдо
КОНСЮ 17:00
Уелинг Юнайтед Уелинг Юнайтед 3 - 1 Сейнт Албънс Сити Сейнт Албънс Сити
ШВЕЦК 17:00
Норшьопинг Норшьопинг 1 - 1 Хелзингборг Хелзингборг
ШВЕЦК 17:00
ГИФ Сундсвал ГИФ Сундсвал 4 - 2 Норби Норби
МЛТФА 17:00
Хибърниънс Хибърниънс 0 - 0 Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс
ИСП2 17:00
Осасуна Осасуна 0 - 0 Реус Депортиу Реус Депортиу
ШОТ3 17:00
Питърхед Питърхед 1 - 1 Берик Рейнджърс Берик Рейнджърс
ШОТ3 17:00
Стърлинг Албиън Стърлинг Албиън 3 - 0 Анан Атлетик Анан Атлетик
ШОТ3 17:00
Стенхаусмюър Стенхаусмюър 1 - 0 Единбург Сити Единбург Сити
ШОТ3 17:00
Елгин Сити Елгин Сити 2 - 2 Монтроуз Монтроуз
ШОТ3 17:00
Клайд Клайд 2 - 0 Каудънбийт Каудънбийт
ПОР2 17:00
Спортинг Брага II Спортинг Брага II 1 - 3 Ароука Ароука
МЛТФА 17:00
Лия Атлетик Лия Атлетик 1 - 3 Балзан Балзан
СЛВК 17:00
Злате Моравце Злате Моравце 1 - 4 Спартак Търнава Спартак Търнава
КОНСЮ 17:00
Уилдстоун Уилдстоун 1 - 2 Дартфорд Дартфорд
КОНСЮ 17:00
Труро Сити Труро Сити 2 - 3 Оксфорд Сити Оксфорд Сити
КОНСЮ 17:00
Тамуърт Тамуърт 2 - 2 АФК Телфорд Юнайтед АФК Телфорд Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Кързън Аштън Кързън Аштън 4 - 1 Йорк Сити Йорк Сити
КОНСЮ 17:00
Алфретън Таун Алфретън Таун 2 - 3 Салфорд Сити Салфорд Сити
КОНСЮ 17:00
Чорли Чорли 1 - 0 Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити
КОНСЮ 17:00
Бракли Таун Бракли Таун 3 - 0 Дарлингтън Дарлингтън
КОНСЮ 17:00
Бостън Юнайтед Бостън Юнайтед 0 - 1 Лиймингтън Лиймингтън
КОНСЮ 17:00
Блайт Спартанс Блайт Спартанс 3 - 0 Брадфорд Парк Авеню Брадфорд Парк Авеню
КОНФ 17:00
Торки Юнайтед Торки Юнайтед 0 - 3 Дагенъм & Редбридж Дагенъм & Редбридж
КОНФ 17:00
Сътън Юнайтед Сътън Юнайтед 1 - 1 Рексъм Рексъм
КОНФ 17:00
Сълихъл Муурс Сълихъл Муурс 3 - 2 Довър Атлетик Довър Атлетик
КОНСЮ 17:00
Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър 0 - 1 Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти
КОНСЮ 17:00
Кидърминстър Хариърс Кидърминстър Хариърс 0 - 2 Харогейт Таун Харогейт Таун
КОНСЮ 17:00
Пуул Таун Пуул Таун 0 - 4 Ийстбърн Бъроу Ийстбърн Бъроу
КОНСЮ 17:00
Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър 2 - 2 Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил 2 - 0 Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун
КОНСЮ 17:00
Бат Сити Бат Сити 1 - 1 Уайтхоук Уайтхоук
КОНСЮ 17:00
Глостър Сити Глостър Сити 1 - 0 Конкорд Рейнджърс Конкорд Рейнджърс
КОНСЮ 17:00
Чипънхям Таун Чипънхям Таун 3 - 3 Хемптън & Ричмънд Хемптън & Ричмънд
КОНСЮ 17:00
Челмсфорд Сити Челмсфорд Сити 3 - 3 Хемел Хемпстед Таун Хемел Хемпстед Таун
КОНСЮ 17:00
Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун 2 - 1 Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун
ШОТ1 17:00
Брихин Сити Брихин Сити 0 - 1 Фолкърк Фолкърк
КОНСЮ 17:00
Норт Фериби Юнайтед Норт Фериби Юнайтед 0 - 3 Саутпорт Саутпорт
КОНФ 17:00
Мейдстоун Юнайтед Мейдстоун Юнайтед 0 - 1 Бароу Бароу
НЛП 17:00
Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс 1 - 3 Кингстониън Кингстониън
АНГ1 17:00
Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун 0 - 1 Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед
АНГ1 17:00
Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед 2 - 2 Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун
АНГ1 17:00
Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед 0 - 1 Плимут Аргайл Плимут Аргайл
АНГ1 17:00
Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс 1 - 2 Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик
АНГ1 17:00
Джилингам Джилингам 0 - 0 Уолсол Уолсол
АНГ1 17:00
Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс 3 - 0 Флийтууд Таун Флийтууд Таун
АНГ1 17:00
АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 1 - 0 Бристол Роувърс Бристол Роувърс
КИП 17:00
Аполон Лимасол Аполон Лимасол 5 - 1 Алки Ороклини Алки Ороклини
AHГ2 17:00
Барнет Барнет 1 - 1 Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли
AHГ2 17:00
Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед 3 - 1 Гримзби Таун Гримзби Таун
AHГ2 17:00
Суиндън Таун Суиндън Таун 3 - 2 Порт Вейл Порт Вейл
AHГ2 17:00
Стивънидж Стивънидж 4 - 1 Йоувил Таун Йоувил Таун
AHГ2 17:00
Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти 0 - 0 Нотс Каунти Нотс Каунти
AHГ2 17:00
Моркамб Моркамб 1 - 1 Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс
AHГ2 17:00
Ексетър Сити Ексетър Сити 0 - 1 Мансфилд Таун Мансфилд Таун
AHГ2 17:00
Крю Александра Крю Александра 1 - 0 Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед
AHГ2 17:00
Кроули Таун Кроули Таун 3 - 1 Линкълн Сити Линкълн Сити
AHГ2 17:00
Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед 2 - 0 Честърфийлд Честърфийлд
КИП 17:00
АПОЕЛ АПОЕЛ 2 - 1 Омония Никозия Омония Никозия
ЧИЛИ 17:00
Евертън Виня дел Мар Евертън Виня дел Мар 0 - 1 Универсидад Католика Универсидад Католика
AНГЧ 17:00
Бирмингам Сити Бирмингам Сити 0 - 1 Милуол Милуол
ШОТ 17:00
Мъдъруел Мъдъруел 0 - 1 Килмарнък Килмарнък
ШОТ 17:00
Хибърниън Хибърниън 2 - 0 Абърдийн Абърдийн
АНГ1 17:00
Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед 3 - 1 Портсмут Портсмут
НЛП 17:00
Сторбридж Сторбридж 2 - 1 Бъкстън Бъкстън
РАНГП 17:00
Уорчестър Уориърс Уорчестър Уориърс 25 - 15 Глочестър Ръгби Глочестър Ръгби
РАНГП 17:00
Нортхямптън Сейнтс Нортхямптън Сейнтс 25 - 17 Лондон Айриш Лондон Айриш
РАНГП 17:00
Лестър Тайгърс Лестър Тайгърс 33 - 18 Харликуинс Харликуинс
ЕХФШЛ 17:00
КС Виве Келце КС Виве Келце 37 - 31 РК Целе РК Целе
ШОТ 17:00
Партик Тисъл Партик Тисъл 1 - 2 Дънди Дънди
AНГЧ 17:00
Бъртън Албиън Бъртън Албиън 0 - 0 Нотингам Форест Нотингам Форест
АВС 17:00
Рапид Виена Рапид Виена 1 - 1 Щурм Грац Щурм Грац
АЛЖ 17:00
Парадоу АК Парадоу АК 3 - 0 Саура Саура
АЛЖ 17:00
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес 2 - 5 МК Оран МК Оран
AНГЧ 17:00
Съндърланд Съндърланд 0 - 2 Брентфорд Брентфорд
AНГЧ 17:00
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс 2 - 0 Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс
AНГЧ 17:00
Престън Норт Енд Престън Норт Енд 1 - 1 Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс
AНГЧ 17:00
Фулъм Фулъм 2 - 0 Астън Вила Астън Вила
AНГЧ 17:00
Кардиф Сити Кардиф Сити 1 - 0 Мидълзбро Мидълзбро
БНЛХ 17:00
ХК НСА София ХК НСА София 22 - 24 Фрегата Фрегата
НЛП 17:00
Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет 1 - 1 Енфилд Таун Енфилд Таун
НЛП 17:00
Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта 5 - 0 Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли
НЛП 17:00
Стратфорд Таун Стратфорд Таун 2 - 0 Дорчестър Таун Дорчестър Таун
НЛП 17:00
Ст. Неотс Таун Ст. Неотс Таун 1 - 0 Тивертън Таун Тивертън Таун
НЛП 17:00
Марийн Марийн 1 - 0 Хейлзуен Таун Хейлзуен Таун
НЛП 17:00
Матлок Таун Матлок Таун 2 - 3 Уитън Албиън Уитън Албиън
НЛП 17:00
Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед 3 - 0 Басингстоук Таун Басингстоук Таун
НЛП 17:00
Мертир Таун Мертир Таун 3 - 2 Ст. Ивс Таун Ст. Ивс Таун
НЛП 17:00
Кингс Ленгли Кингс Ленгли 0 - 2 Слоу Таун Слоу Таун
НЛП 17:00
Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун 1 - 1 Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед
НЛП 17:00
Кетъринг Таун Кетъринг Таун 6 - 0 Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд
НЛП 17:00
Хитчин Таун Хитчин Таун 2 - 1 Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу
НЛП 17:00
Фром Таун Фром Таун 1 - 3 Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед
НЛП 17:00
Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик 1 - 0 Уъркингтън Уъркингтън
НЛП 17:00
Фарнбъроу Фарнбъроу 2 - 1 Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун
НЛП 17:00
Дънстейбл Таун Дънстейбл Таун 0 - 4 Херефорд Херефорд
НЛП 17:00
Уитби Таун Уитби Таун 2 - 1 Нантуич Таун Нантуич Таун
НЛП 17:00
Уорингтън Таун Уорингтън Таун 3 - 1 Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс
НЛП 17:00
Фарзли Селтик Фарзли Селтик 1 - 0 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс
НЛП 17:00
Коулвил Таун Коулвил Таун 1 - 4 Ланкастър Сити Ланкастър Сити
НЛП 17:00
Стейнс Таун Стейнс Таун 1 - 1 Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет
AHГ2 17:00
Челтнъм Таун Челтнъм Таун 0 - 2 Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс
НЛП 17:00
Метрополитън Полис Метрополитън Полис 1 - 0 Хароу Бъроу Хароу Бъроу
НЛП 17:00
Мерстхям Мерстхям 0 - 1 Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс
НЛП 17:00
Маргейт Маргейт 2 - 0 Бърджис Хил Таун Бърджис Хил Таун
НЛП 17:00
Лоустофт Таун Лоустофт Таун 0 - 0 Туутинг енд Митчъм Юнайтед Туутинг енд Митчъм Юнайтед
НЛП 17:00
Лейстън Лейстън 3 - 1 Билерикей Таун Билерикей Таун
НЛП 17:00
Лидърхед Лидърхед 2 - 1 Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт
МАР 17:00
Шабаб Риф Хосейма Шабаб Риф Хосейма 2 - 1 Олимпик Сафи Олимпик Сафи
НЛП 17:00
Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик 2 - 2 Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун
НЛП 17:00
Уеймът Уеймът 3 - 0 Ройстън Таун Ройстън Таун
НЛП 17:00
Търък Търък 0 - 1 Хендън Хендън
НЛП 17:00
Баруел Баруел 1 - 1 Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед
НЛП 17:00
Олтринкам Олтринкам 2 - 1 Сътън Колдфилд Таун Сътън Колдфилд Таун
НЛП 17:00
Уортинг Уортинг 2 - 2 Харлоу Таун Харлоу Таун
ИСП 17:15
Ейбар Ейбар 0 - 2 Барселона Барселона
ГЪР 17:15
Астерас Триполи Астерас Триполи 0 - 1 Атромитос Атромитос
ИТЛП 17:30
ФералпиСало ФералпиСало 1 - 1 Терамо Терамо
ИТЛП 17:30
Калчо Падова Калчо Падова 2 - 0 Равена Равена
ИТЛП 17:30
Басано Виртус Басано Виртус 4 - 0 Фермана Фермана
ИТЛП 17:30
Реджиана Реджиана 1 - 0 Сантарканджело Сантарканджело
БЪЛ 17:30
Черно море Черно море 1 - 4 Берое Берое
ЧЕХ 17:30
Височина Ихлава Височина Ихлава 1 - 0 Славия Прага Славия Прага
ЙОРД 17:30
Ал Файсали Аман Ал Файсали Аман 1 - 0 Шабаб Ал Ордон Шабаб Ал Ордон
САРБ 17:35
Ал Фейсали Харма Ал Фейсали Харма 2 - 0 Оход Оход
ФИНК 17:45
ВПС ВПС 6 - 0 ТПВ ТПВ
КАТ 17:55
Ал Сад Ал Сад 5 - 1 Ал Араби Доха Ал Араби Доха
ТДБО 18:00
Тим Смичек Тим Смичек 1 - 2 Дариян Кинг Дариян Кинг
ИСПСБ 18:00
Виляреал II Виляреал II 2 - 0 Ебро Ебро
ИЗР 18:00
Ашдод Ашдод 3 - 2 Апоел Акре Апоел Акре
БЪЛВС 18:00
ВК Тетевен Волей ВК Тетевен Волей 3 - 0 ВК Хебър Пазарджик ВК Хебър Пазарджик
ПОР 18:00
Деспортиво Авеш Деспортиво Авеш 0 - 0 Маритимо Маритимо
СЪРБ 18:00
Войводина Войводина 2 - 0 Вождовац Вождовац
ТДБО 18:00
Борис Козлов Борис Козлов 0 - 2 Александър Бублик Александър Бублик
ХЪРВ 18:00
Истра 1961 Истра 1961 1 - 0 Локомотива Загреб Локомотива Загреб
СЪРБ 18:00
Рад Белград Рад Белград 1 - 1 Радник Сурдулица Радник Сурдулица
ИСПСБ 18:00
Рапидо Бузас Рапидо Бузас 1 - 1 Реал Валядолид II Реал Валядолид II
ИСПСБ 18:00
Валенсия II Валенсия II 1 - 0 Лягостера - Коста Брава Лягостера - Коста Брава
ФРА 18:00
ПСЖ ПСЖ 5 - 2 Страсбург Страсбург
СЪРБ 18:00
Чукарички Чукарички 2 - 0 Мачва Шабац Мачва Шабац
ИСПСБ 18:00
Аренас де Гечо Аренас де Гечо 1 - 1 Аморебиета Аморебиета
БЪЛВС 18:00
ВК Добруджа 07 ВК Добруджа 07 3 - 0 ВК Черно море Варна ВК Черно море Варна
НАССБ 18:00
УКФ Найтс УКФ Найтс 52 - 37 СМЮ Мустангс СМЮ Мустангс
БЕЛ2 18:00
Унион Сейнт Жило Унион Сейнт Жило 1 - 1 Серкъл Брюж Серкъл Брюж
АЛЖ2 18:00
ША Батна ША Батна 2 - 1 ШРБ Аин Факрун ШРБ Аин Факрун
ТУР 18:00
Фенербахче Фенербахче 3 - 0 Аланияспор Аланияспор
ИЗР 18:15
Бней Сахнин Бней Сахнин 1 - 0 Макаби Хайфа Макаби Хайфа
ЕХФШЛ 18:30
Везпрем КК Везпрем КК 34 - 22 ХК Мешков Брест ХК Мешков Брест
ЕХФШЛ 18:30
Париж (хандбал) Париж (хандбал) 29 - 21 Фленсбург-Хандевит Фленсбург-Хандевит
БиХ 18:30
Челик Зеница Челик Зеница 1 - 0 Витез Витез
ИСП2 19:00
Реал Овиедо Реал Овиедо 0 - 0 Албасете Албасете
БEЛ 19:00
Антверп Антверп 0 - 0 КВ Остенде КВ Остенде
ПРС 19:00
Осане Осане 0 - 0 Флурьо Флурьо
ИТА 19:00
Киево Киево 2 - 1 Каляри Каляри
ФИНК 19:00
Клуби-04 Клуби-04 2 - 3 ЕИФ ЕИФ
ИСП2 19:00
Алкоркон Алкоркон 1 - 1 Тенерифе Тенерифе
НАССБ 19:00
Бостън Юнивърсити Териърс Бостън Юнивърсити Териърс 48 - 62 Неви Мидшипмън Неви Мидшипмън
ЕКВ 19:00
Ел Насионал Ел Насионал 1 - 2 Емелек Емелек
ТАОБА 19:00
Аляж Бедене Аляж Бедене 2 - 1 Федерико Делбонис Федерико Делбонис
НАССБ 19:00
Бътлър Булдогс Бътлър Булдогс 69 - 54 Провидънс Фрайърс Провидънс Фрайърс
НАССБ 19:00
Оклахома Суунърс Оклахома Суунърс 66 - 77 Тексас Лонгхорнс Тексас Лонгхорнс
ПОЛ 19:00
Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток 1 - 0 Краковия Краков Краковия Краков
НАССБ 19:00
Маями Хърикейнс Маями Хърикейнс 55 - 62 Сиракюз Ориндж Сиракюз Ориндж
КИП 19:00
Неа Саламис Неа Саламис 0 - 3 АЕЛ АЕЛ
НАССБ 19:00
Джорджия Тех Йелоу Джакетс Джорджия Тех Йелоу Джакетс 56 - 76 Вирджиния Тех Хокис Вирджиния Тех Хокис
НАССБ 19:05
Холи Крос Крусейдърс Холи Крос Крусейдърс 66 - 66 Бъкнел Бизон Бъкнел Бизон
ГИБ 19:15
Сейнт Джоузефс Сейнт Джоузефс 0 - 1 Гибралтар Юнайтед Гибралтар Юнайтед
ТДБО 19:30
Камерън Норие Камерън Норие 2 - 0 Лиъм Броуди Лиъм Броуди
АВС 19:30
Волфсбергер АК Волфсбергер АК 1 - 3 Адмира Адмира
ТДБО 19:30
Джон-Патрик Смит Джон-Патрик Смит 2 - 0 Ернесто Ескобедо Ернесто Ескобедо
ГЪР 19:30
Ламия Ламия 0 - 2 ПАОК ПАОК
ЧЕХ 19:30
Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 1 - 0 Збройовка Бърно Збройовка Бърно
ХОЛ 19:30
Витес Витес 1 - 2 Екселсиор Екселсиор
ИСП 19:30
Депортиво Алавес Депортиво Алавес 1 - 0 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня
СИРКЛ 19:30
Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед 1 - 3 Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс
ФАК 19:30
Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун 0 - 2 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед
САРБ 19:30
Ал Итихад Джеда Ал Итихад Джеда 0 - 0 Ал Фатех Ал Фатех
АВС 19:30
ЛАСК Линц ЛАСК Линц 2 - 0 Райндорф Алтах Райндорф Алтах
АВС 19:30
Матерсбург Матерсбург 2 - 1 Аустрия Виена Аустрия Виена
ГЕР 19:30
Шалке 04 Шалке 04 2 - 1 Хофенхайм Хофенхайм
НАССБ 20:00
Сакред Харт Пайънийърс Сакред Харт Пайънийърс 69 - 74 Маунт Стейт Мерис Маунтънийърс Маунт Стейт Мерис Маунтънийърс
НАССБ 20:00
Цитадел Булдогс Цитадел Булдогс 71 - 75 ВМИ Кадетс ВМИ Кадетс
ШВЦ1 20:00
Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона 3 - 1 Шафхаузен Шафхаузен
НАССБ 20:00
Сейнт Франсис Пенсилвания Ред Флаш Сейнт Франсис Пенсилвания Ред Флаш 89 - 56 Брайънт Булдогс Брайънт Булдогс
НАССБ 20:00
Феърфийлд Стагс Феърфийлд Стагс 84 - 84 Куинипийк Бобкетс Куинипийк Бобкетс
ТРО 20:00
Роберто Карбайес-Баена Роберто Карбайес-Баена 2 - 1 Карлос Табернер Карлос Табернер
ТРО 20:00
Гилерме Клезар Гилерме Клезар 1 - 2 Алесандро Джианези Алесандро Джианези
ТРО 20:00
Томи Робредо Томи Робредо 2 - 1 Себастиян Офнер Себастиян Офнер
НХЛ 20:00
Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс 2 - 4 ЛА Кингс ЛА Кингс
ТРО 20:00
Ренцо Оливо Ренцо Оливо 2 - 0 Педро Соуса Педро Соуса
НАССБ 20:00
Канзас Стейт Уайлдкетс Канзас Стейт Уайлдкетс 78 - 66 Айова Стейт Сайклонс Айова Стейт Сайклонс
ШВЦР 20:00
Лугано Лугано 1 - 0 Грасхопър Грасхопър
ПОР2 20:00
Академика Академика 1 - 2 Витория Гимараеш II Витория Гимараеш II
ШВЦР 20:00
Базел Базел 0 - 2 Санкт Гален Санкт Гален
ТНИЧ 20:00
Адриан Манарино Адриан Манарино 1 - 2 Сам Куери Сам Куери
ЮАР 20:15
Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс 1 - 0 Кейптаун Сити Кейптаун Сити
ПОР 20:15
Бенфика Бенфика 4 - 0 Боависта Боависта
ПЕРУ 20:15
Комерсиантес Унидос Комерсиантес Унидос 2 - 1 Аякучо Аякучо
ТАОБА 20:30
Доминик Тийм Доминик Тийм 2 - 0 Гаел Монфис Гаел Монфис
ТААУТ 20:30
Роджър Федерер Роджър Федерер 2 - 0 Андреас Сепи Андреас Сепи
ИЗР 20:30
Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева 3 - 0 Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква
ЕХФШЛ 20:30
ФК Барселона (хандбал) ФК Барселона (хандбал) 28 - 27 ХК Висла Плок ХК Висла Плок
ХОЛ 20:45
ПСВ ПСВ 2 - 2 Хееренвеен Хееренвеен
ХОЛ 20:45
НАК Бреда НАК Бреда 1 - 3 АЗ АЗ
РУМ 20:45
ЧФР Клуж ЧФР Клуж 2 - 0 Астра Астра
БEЛ 21:00
Локерен Локерен 0 - 1 Кортрийк Кортрийк
НАССБ 21:00
Айова Хоукайс Айова Хоукайс 82 - 84 Индиана Хуусиърс Индиана Хуусиърс
НАССБ 21:00
Нортуестърн Уайлдкетс Нортуестърн Уайлдкетс 60 - 65 Мичиган Стейт Спартанс Мичиган Стейт Спартанс
НАССБ 21:00
Уестърн Каролина Кетмаунтс Уестърн Каролина Кетмаунтс 61 - 72 Ийст Тенеси Стейт Бъканиърс Ийст Тенеси Стейт Бъканиърс
ФРА 21:00
Амиен СК Амиен СК 0 - 0 Тулуза Тулуза
ФРА 21:00
Каен Каен 2 - 2 Рен Рен
ФРА 21:00
Монпелие Монпелие 1 - 1 Гингам Гингам
ФРА 21:00
Троа Троа 1 - 0 Метц Метц
ПРС 21:00
Портланд Тимбърс Портланд Тимбърс 1 - 2 Далас Далас
НХЛ 21:00
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 2 - 2 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
НХЛ 21:00
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 6 - 3 Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс
НАССБ 21:00
ЛСЮ Тайгърс ЛСЮ Тайгърс 64 - 63 Мисури Тайгърс Мисури Тайгърс
БОЛ 21:00
Спорт Бойс Варнес Спорт Бойс Варнес 0 - 0 Сан Хосе Сан Хосе
БEЛ 21:00
Зулте Варегем Зулте Варегем 3 - 2 АШ Ойпен АШ Ойпен
НАССБ 21:00
Кентъки Уайлдкетс Кентъки Уайлдкетс 81 - 71 Алабама Кримсън Тайд Алабама Кримсън Тайд
ЕХФШЛ 21:00
РК Загреб РК Загреб 23 - 22 ХК Нант ХК Нант
ИСП2 21:00
Лорка Лорка 0 - 0 Спортинг Хихон Спортинг Хихон
ТДБО 21:00
Бьорн Фратанджело Бьорн Фратанджело 2 - 0 Мичел Крюгер Мичел Крюгер
ТДБО 21:00
Стефан Козлов Стефан Козлов 0 - 2 Рамкумар Рамантан Рамкумар Рамантан
НАССБ 21:00
Лафайет Леопардс Лафайет Леопардс 90 - 85 Америкън Ийгълс Америкън Ийгълс
НАССБ 21:00
Флорида Атлантик Оус Флорида Атлантик Оус 77 - 72 ФИЮ Голдън Пантърс ФИЮ Голдън Пантърс
ФРА 21:00
Анже Анже 0 - 1 Сент Етиен Сент Етиен
НАССБ 21:00
Бойзи Стейт Бронкос Бойзи Стейт Бронкос 74 - 52 Еър Форс Фалкънс Еър Форс Фалкънс
НАССБ 21:00
Самфорд Булдогс Самфорд Булдогс 79 - 94 Фърман Паладинс Фърман Паладинс
НАССБ 21:00
Бол Стейт Кардиналс Бол Стейт Кардиналс 99 - 71 Толедо Рокетс Толедо Рокетс
НАССБ 21:00
Ла Сал Експлорърс Ла Сал Експлорърс 69 - 62 Джордж Мейсън Пейтриътс Джордж Мейсън Пейтриътс
НАССБ 21:00
Индиана Стейт Сикаморс Индиана Стейт Сикаморс 65 - 65 Саутърн Илиноис Салукис Саутърн Илиноис Салукис
ВЕН 21:30
Депортиво Ансоатеги Депортиво Ансоатеги 0 - 0 Португеса ФК Португеса ФК
ТРО 21:30
Марко Чечинато Марко Чечинато 2 - 0 Жоао Домингес Жоао Домингес
ИСП2 21:30
Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона 0 - 2 Реал Сарагоса Реал Сарагоса
БУНХ 21:30
СК ДХфК Лайпциг СК ДХфК Лайпциг 22 - 23 СК Магдебург СК Магдебург
ТРО 21:30
Карлос Берлок Карлос Берлок 2 - 0 Жоао Соуза Жоао Соуза
БЕЛ2 21:30
ОХ Льовен ОХ Льовен 1 - 1 Беерсхот-Вилрейк Беерсхот-Вилрейк
БEЛ 21:30
Клуб Брюж Клуб Брюж 2 - 2 Генк Генк
ПОЛ 21:30
Висла Краков Висла Краков 3 - 2 Арка Гдиня Арка Гдиня
ТРО 21:30
Гастао Елиаш Гастао Елиаш 2 - 0 Жозе Перейра Жозе Перейра
ТРО 21:30
Тиаго Уайлд Тиаго Уайлд 0 - 2 Корентин Муте Корентин Муте
ГИБ 21:30
Манчестър 62 Манчестър 62 2 - 4 Лайънс Гибралтар Лайънс Гибралтар
ЧК 21:35
Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс 1 - 2 Дъмбартън Дъмбартън
ИРЛ 21:45
Слиго Роувърс Слиго Роувърс 0 - 1 Лимерик Лимерик
ИТА 21:45
Дженоа Дженоа 2 - 0 Интер Интер
ИСП 21:45
Малага Малага 1 - 2 Валенсия Валенсия
ХОЛ 21:45
АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 2 - 1 Вилем II Вилем II
АРЖК 22:00
Депортиво Ринкон Депортиво Ринкон 4 - 0 Феро Карил Суд Феро Карил Суд
АРЖБ 22:00
Алмагро Алмагро 0 - 1 Депортиво Риестра Депортиво Риестра
АРЖБ 22:00
Фландрия Фландрия 3 - 5 Сармиенто Сармиенто
АРЖ 22:00
Архентинос Хуниорс Архентинос Хуниорс 2 - 2 Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман
УРУГВ 22:00
Уондърърс Уондърърс 1 - 1 Пенярол Пенярол
УРУГВ 22:00
Ливърпул Монтевидео Ливърпул Монтевидео 2 - 2 Бостън Ривър Бостън Ривър
НАССБ 22:00
Тулейн Грийн Уейв Тулейн Грийн Уейв 63 - 68 Мемфис Тайгърс Мемфис Тайгърс
НАССБ 22:00
ЮЛ-Монро Уорхоукс ЮЛ-Монро Уорхоукс 79 - 71 Тексас Стейт Бобкетс Тексас Стейт Бобкетс
НАССБ 22:00
Северна Дакота Стейт Бизон Северна Дакота Стейт Бизон 72 - 84 ИПФУ Мастодонс ИПФУ Мастодонс
УРУГВ 22:00
Атлетико Прогресо Атлетико Прогресо 4 - 1 Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс
НАССБ 22:00
Южна Дакота Стейт Джакрабитс Южна Дакота Стейт Джакрабитс 82 - 62 Уестърн Илиноис Ледърнекс Уестърн Илиноис Ледърнекс
ВЕН 22:00
Сулия Сулия 2 - 1 Монагас Монагас
АРЖ 22:00
Сан Лоренсо Сан Лоренсо 1 - 0 Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс
НАССБ 22:30
Бъфало Булс Бъфало Булс 95 - 82 Боулинг Грийн Фалкънс Боулинг Грийн Фалкънс
ТДБО 22:30
Хенри Лааксонен Хенри Лааксонен 0 - 2 Франко Скугор Франко Скугор
НАССБ 22:30
Коустъл Каролина Шантиклийрс Коустъл Каролина Шантиклийрс 72 - 70 Южна Алабама Джагуарс Южна Алабама Джагуарс
НАССБ 22:30
Апалачиън Стейт Маунтънийърс Апалачиън Стейт Маунтънийърс 65 - 54 Троя Троянс Троя Троянс
НАССБ 22:30
Южна Каролина Геймкокс Южна Каролина Геймкокс 84 - 75 Оубърн Тайгърс Оубърн Тайгърс
НАССБ 22:30
Охайо Бобкетс Охайо Бобкетс 79 - 79 Маями Охайо Редхоукс Маями Охайо Редхоукс
ПЕРУ 22:30
Реал Гарсиласо Реал Гарсиласо 0 - 0 Мелгар Мелгар
ПОР 22:30
Ещорил Ещорил 0 - 2 Белененсеш Белененсеш
НАССБ 23:00
Ст. Франсис Ню Йорк Териърс Ст. Франсис Ню Йорк Териърс 87 - 74 Феърлей Дикинсън Найтс Феърлей Дикинсън Найтс
НАССБ 23:00
Сентръл Арканзас Беърс Сентръл Арканзас Беърс 83 - 87 Николс Стейт Колонелс Николс Стейт Колонелс
НАССБ 23:00
Джордж Вашингтон Колониълс Джордж Вашингтон Колониълс 80 - 56 ВКЮ Рамс ВКЮ Рамс
НАССБ 23:00
Портланд Стейт Вайкингс Портланд Стейт Вайкингс 91 - 77 Айдахо Стейт Бенгалс Айдахо Стейт Бенгалс
НАССБ 23:00
Уейк Форест Диймън Дикънс Уейк Форест Диймън Дикънс 84 - 90 Северна Каролина Стейт Уулвпак Северна Каролина Стейт Уулвпак
НАССБ 23:00
Арканзас Рейзърбекс Арканзас Рейзърбекс 94 - 75 Тексас А&М Агис Тексас А&М Агис
НАССБ 23:00
Сан Диего Торерос Сан Диего Торерос 75 - 62 БЙЮ Кугърс БЙЮ Кугърс
ЧИЛИ 23:00
Палестино Палестино 2 - 1 Коло Коло Коло Коло
КОЛА 23:00
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба 2 - 0 Депортес Толима Депортес Толима
НАССБ 23:00
Копин Стейт Ийгълс Копин Стейт Ийгълс 85 - 89 Бетюн-Куукмен Уайлдкетс Бетюн-Куукмен Уайлдкетс
ЕКВ 23:00
Макара Макара 1 - 3 Индепендиенте дел Вале Индепендиенте дел Вале
АИБ 23:00
Файв Айлъндс Файв Айлъндс 1 - 1 Трюм Трюм
НХЛ 23:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 1 - 0 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
НАССБ 23:00
Вандербилт Комодорс Вандербилт Комодорс 71 - 68 Флорида Гатърс Флорида Гатърс
НАССБ 23:00
Мърсър Беърс Мърсър Беърс 77 - 74 ЮНК-Грийнсборо Спартанс ЮНК-Грийнсборо Спартанс
НАССБ 23:00
Инкърнейт Уърд Кардиналс Инкърнейт Уърд Кардиналс 70 - 81 Стивън Ф Остин Лъмбърджакс Стивън Ф Остин Лъмбърджакс
НАССБ 23:00
Северна Каролина Сентрал Ийгълс Северна Каролина Сентрал Ийгълс 77 - 49 Мериленд-Ийстърн Шор Хоукс Мериленд-Ийстърн Шор Хоукс
НАССБ 23:00
Хауърд Бизон Хауърд Бизон 83 - 69 Северна Каролина А&Т Агис Северна Каролина А&Т Агис
НАССБ 23:00
Делъуер Стейт Хорнетс Делъуер Стейт Хорнетс 63 - 66 Флорида А&М Ратлърс Флорида А&М Ратлърс
НАССБ 23:00
Стетсън Хатърс Стетсън Хатърс 86 - 74 Кенесо Стейт Оулс Кенесо Стейт Оулс
НАССБ 23:00
Уайоминг Каубойс Уайоминг Каубойс 89 - 75 Сан Хосе Стейт Спартанс Сан Хосе Стейт Спартанс
НАССБ 23:00
Сан Диего Стейт Ацтекс Сан Диего Стейт Ацтекс 94 - 56 ЮНЛВ Ребълс ЮНЛВ Ребълс
НАССБ 23:00
Нортийстърн Хъскис Нортийстърн Хъскис 69 - 67 Уилям & Мери Трайб Уилям & Мери Трайб
НАССБ 23:00
Сиатъл Редхоукс Сиатъл Редхоукс 57 - 57 Ню Мексико Стейт Агис Ню Мексико Стейт Агис
НАССБ 23:00
Бостън Колидж Ийгълс Бостън Колидж Ийгълс 67 - 84 Нотр Дам Файтинг Айриш Нотр Дам Файтинг Айриш
НАССБ 23:00
Вагнер Сийхоукс Вагнер Сийхоукс 78 - 74 ЛАЮ Бруклин Блекбърдс ЛАЮ Бруклин Блекбърдс
НАССБ 23:00
Хофстра Прайд Хофстра Прайд 88 - 76 Дрексъл Драгънс Дрексъл Драгънс
БОЛ 23:15
Реал Потоси Реал Потоси 5 - 2 Клуб Дестройърс Клуб Дестройърс
ЕСАЛ 23:30
Пасакина Пасакина 2 - 1 Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено
НАССБ 23:30
Нортърн Илиноис Хъскис Нортърн Илиноис Хъскис 75 - 67 Уестърн Мичиган Бронкос Уестърн Мичиган Бронкос
НАССБ 23:30
Ксавие Мъскетийърс Ксавие Мъскетийърс 79 - 95 Виланова Уайлдкетс Виланова Уайлдкетс
НАССБ 23:30
Южна Дакота Койотис Южна Дакота Койотис 79 - 64 Небраска-Омаха Маверикс Небраска-Омаха Маверикс
НАССБ 23:30
Сентръл Мичиган Чипуас Сентръл Мичиган Чипуас 67 - 72 Ийстърн Мичиган Ийгълс Ийстърн Мичиган Ийгълс