Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ТДБО 00:00
Петер Полански Петер Полански 2 - 0 Адриан Мендес-Масейрас Адриан Мендес-Масейрас
ПРС 00:00
Финикс Райзинг Финикс Райзинг 1 - 2 Спортинг КС Спортинг КС
НАССБ 00:00
Северна Дакота Файтинг Хоукс Северна Дакота Файтинг Хоукс 69 - 69 Нортърн Аризона Лъмбърджакс Нортърн Аризона Лъмбърджакс
ПРС 00:00
Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс 4 - 2 ЛА Галакси ЛА Галакси
НАССБ 00:00
ЮК Санта Барбара Гаучос ЮК Санта Барбара Гаучос 54 - 71 ЮК Дейвис Агис ЮК Дейвис Агис
НАССБ 00:00
Саутърн Мис Голдън Ийгълс Саутърн Мис Голдън Ийгълс 69 - 87 ЮАБ Блейзърс ЮАБ Блейзърс
НАССБ 00:00
Мисисипи Вали Стейт Делта Девилс Мисисипи Вали Стейт Делта Девилс 71 - 72 Тексас Саутърн Тайгърс Тексас Саутърн Тайгърс
МЕК2 00:00
Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас 2 - 2 Мурсиелагос Мурсиелагос
НАССБ 00:00
Чатаноога Мокс Чатаноога Мокс 64 - 74 Уофорд Териърс Уофорд Териърс
НАССБ 00:05
Ийстърн Вашингтон Ийгълс Ийстърн Вашингтон Ийгълс 84 - 79 Монтана Стейт Бобкетс Монтана Стейт Бобкетс
АРЖБ 00:05
Агропекуарио Агропекуарио 2 - 1 Вила Далмине Вила Далмине
НАССБ 00:15
Саутийст Мисури Стейт Редхоукс Саутийст Мисури Стейт Редхоукс 79 - 74 СИЮ-Едуърдсвил Кугарс СИЮ-Едуърдсвил Кугарс
НАССБ 00:15
Ню Орлиънс Прайвътийрс Ню Орлиънс Прайвътийрс 90 - 74 Макнийс Стейт Каубойс Макнийс Стейт Каубойс
АРЖ 00:15
Темперлей Темперлей 0 - 0 Индепендиенте Индепендиенте
НАССБ 00:30
Ламар Кардиналс Ламар Кардиналс 79 - 76 Тексас А&М-КК Айлъндърс Тексас А&М-КК Айлъндърс
ПАР 00:30
Серо Портеньо Серо Портеньо 2 - 0 Сол де Америка Сол де Америка
ПЕРУ 00:45
Спорт Росарио Спорт Росарио 4 - 0 УТК Кахамарка УТК Кахамарка
НАССБ 01:00
Саутийстърн Луизиана Лайънс Саутийстърн Луизиана Лайънс 68 - 54 Абилън Крисчън Уайлдкетс Абилън Крисчън Уайлдкетс
НАССБ 01:00
Джорджия Булдогс Джорджия Булдогс 73 - 62 Тенеси Волънтийърс Тенеси Волънтийърс
АИБ 01:00
Емпайър Емпайър 0 - 4 Гренейдс Гренейдс
ЛПФ 01:00
Плаза Амадор Плаза Амадор 1 - 2 Арабе Унидо Арабе Унидо
НАССБ 01:00
Ричмънд Спайдърс Ричмънд Спайдърс 66 - 72 Сейнт Луис Биликънс Сейнт Луис Биликънс
ВЕН 01:00
Академия Пуерто Кабело Академия Пуерто Кабело 2 - 1 Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида
НАССБ 01:00
Сейнт Джоузефс Хоукс Сейнт Джоузефс Хоукс 77 - 66 Дюкесни Дюкс Дюкесни Дюкс
НАССБ 01:00
Канзас Джейхоукс Канзас Джейхоукс 77 - 69 Западна Вирджиния Маунтинийърс Западна Вирджиния Маунтинийърс
НАССБ 01:00
Илиноис Стейт Редбърдс Илиноис Стейт Редбърдс 79 - 75 Нортърн Айова Пантърс Нортърн Айова Пантърс
КОЛА 01:00
Индепендиенте Меделин Индепендиенте Меделин 2 - 1 Депортиво Кали Депортиво Кали
НАССБ 01:00
Хемптън Пайрътс Хемптън Пайрътс 79 - 66 Южна Каролина Стейт Булдогс Южна Каролина Стейт Булдогс
МЕК 01:00
Крус Асул Крус Асул 1 - 1 Пуебла Пуебла
НАССБ 01:00
Сан Франциско Донс Сан Франциско Донс 72 - 63 Лойола Маримаунт Лайънс Лойола Маримаунт Лайънс
НАССБ 01:00
Алабама Стейт Хорнетс Алабама Стейт Хорнетс 67 - 71 Саутърн Юнивърсити Джагуарс Саутърн Юнивърсити Джагуарс
НАССБ 01:00
Северен Тексас Мийн Грийн Северен Тексас Мийн Грийн 72 - 74 Маршъл Тъндъринг Хърд Маршъл Тъндъринг Хърд
НАССБ 01:00
Джаксънвил Долфинс Джаксънвил Долфинс 82 - 70 ЮСК Ъпстейт Спартанс ЮСК Ъпстейт Спартанс
НАССБ 01:00
Юта Стейт Агис Юта Стейт Агис 87 - 93 Невада Уулф Пак Невада Уулф Пак
КОЛА 01:00
Бояка Чико Бояка Чико 1 - 2 Рионегро Агилас Рионегро Агилас
НАССБ 01:15
Белмонт Брюинс Белмонт Брюинс 108 - 65 Морхед Стейт Ийгълс Морхед Стейт Ийгълс
НАССБ 01:30
Грамблинг Стейт Тайгърс Грамблинг Стейт Тайгърс 71 - 64 Джаксън Стейт Тайгърс Джаксън Стейт Тайгърс
НАССБ 01:30
Алабама А&М Булдогс Алабама А&М Булдогс 60 - 80 Алкорн Стейт Брейвс Алкорн Стейт Брейвс
НАССБ 01:30
Норфолк Стейт Спартанс Норфолк Стейт Спартанс 85 - 77 Савана Стейт Тайгърс Савана Стейт Тайгърс
НАССБ 01:30
Корнел Биг Ред Корнел Биг Ред 71 - 79 Пенсилвания Куакърс Пенсилвания Куакърс
ЧИЛИ 01:30
Универсидад де Консепсион Универсидад де Консепсион 0 - 0 Курико Унидо Курико Унидо
НАССБ 02:00
Луизиана Тех Булдогс Луизиана Тех Булдогс 70 - 87 Мидъл Тенеси Стейт Блу Райдърс Мидъл Тенеси Стейт Блу Райдърс
НАССБ 02:00
Шарлът 49-найнърс Шарлът 49-найнърс 84 - 84 ЮТСА Роудрънърс ЮТСА Роудрънърс
ХОНД 02:00
УПНФМ УПНФМ 0 - 2 Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа
НАССБ 02:00
ЮТ-Мартин Скайхоукс ЮТ-Мартин Скайхоукс 57 - 64 Ийстърн Илиноис Пантърс Ийстърн Илиноис Пантърс
НАССБ 02:00
Флорида Гълф Коуст Ийгълс Флорида Гълф Коуст Ийгълс 87 - 90 Липскомб Бизонс Липскомб Бизонс
НАССБ 02:00
Фресно Стейт Булдогс Фресно Стейт Булдогс 86 - 65 Колорадо Стейт Рамс Колорадо Стейт Рамс
НАССБ 02:00
Марист Ред Фоксес Марист Ред Фоксес 69 - 51 Сейнт Питърс Пийкокс Сейнт Питърс Пийкокс
НАССБ 02:00
Олд Доминън Монархс Олд Доминън Монархс 82 - 33 ЮТЕП Майнърс ЮТЕП Майнърс
НАССБ 02:00
Колумбия Лайънс Колумбия Лайънс 85 - 60 Принстън Тайгърс Принстън Тайгърс
НАССБ 02:00
Северна Флорида Оспрейс Северна Флорида Оспрейс 86 - 75 НДИТ Хайлендърс НДИТ Хайлендърс
НАССБ 02:00
Робърт Морис Колониълс Робърт Морис Колониълс 58 - 65 Сентръл Кънектикът Стейт Блу Девилс Сентръл Кънектикът Стейт Блу Девилс
НИКРГ 02:00
Валтер Ферети Валтер Ферети 4 - 3 Ювентус Манагуа Ювентус Манагуа
НАССБ 02:00
Северна Каролина-Уилмингтън Сийхоукс Северна Каролина-Уилмингтън Сийхоукс 74 - 88 Кол. ъф Чарлстън Кугърс Кол. ъф Чарлстън Кугърс
НАССБ 02:00
Делъуеър Файтинг Блу Хенс Делъуеър Файтинг Блу Хенс 72 - 57 Елън Финикс Елън Финикс
НАССБ 02:00
Дартмаут Биг Грийн Дартмаут Биг Грийн 66 - 63 Браун Беърс Браун Беърс
НАССБ 02:00
Кент Стейт Голдън Флашес Кент Стейт Голдън Флашес 78 - 68 Акрън Зипс Акрън Зипс
НАССБ 02:00
Дейтън Флайърс Дейтън Флайърс 80 - 70 Фордхям Рамс Фордхям Рамс
НАССБ 02:00
Дейвидсън Уайлдкетс Дейвидсън Уайлдкетс 83 - 78 Масачузец Минътмен Масачузец Минътмен
НХЛ 02:00
Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс 6 - 3 Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс
МЕК2 02:00
Хуарес Хуарес 1 - 1 Венадос Венадос
НХЛ 02:00
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 3 - 4 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
НХЛ 02:00
Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс 5 - 3 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
НАССБ 02:00
Лихай Маунтийн Хоукс Лихай Маунтийн Хоукс 84 - 53 Арми Уест Пойнт Блек Найтс Арми Уест Пойнт Блек Найтс
НАССБ 02:00
Таусън Тайгърс Таусън Тайгърс 66 - 69 Джеймс Мадисън Дюкс Джеймс Мадисън Дюкс
ЛПФ 02:00
Индепендиенте Ла Чорера Индепендиенте Ла Чорера 0 - 1 Сан Франциско Сан Франциско
АРЖ 02:30
Росарио Сентрал Росарио Сентрал 5 - 0 Олимпо Олимпо
ТНИЧ 02:30
Кевин Андерсън Кевин Андерсън 2 - 1 Кей Нишикори Кей Нишикори
ЕСАЛ 02:30
Чалатенанго Чалатенанго 1 - 1 Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор
НАССБ 02:30
Бейлър Беърс Бейлър Беърс 59 - 57 Тексас Тех Ред Райдърс Тексас Тех Ред Райдърс
ХОНД 03:00
Мотагуа Мотагуа 1 - 0 Вида Вида
НЗЕЛ 03:00
Тим Уелингтън Тим Уелингтън 4 - 1 Уайтакере Юнайтед Уайтакере Юнайтед
НАССБ 03:00
Мериленд Терапинс Мериленд Терапинс 61 - 51 Рютгерс Скарлет Найтс Рютгерс Скарлет Найтс
НАССБ 03:00
Арканзас-Пайн Блъф Голдън Лайънс Арканзас-Пайн Блъф Голдън Лайънс 64 - 64 Преър Вю Пантърс Преър Вю Пантърс
ЛПФ 03:00
Тауро Тауро 2 - 1 Чорильо Чорильо
МЕК2 03:00
Алебриес де Оахака Алебриес де Оахака 0 - 2 Тампико Мадеро Тампико Мадеро
ГВАТ 03:00
Кобан Империал Кобан Империал 3 - 1 Мюнисипал Мюнисипал
ХОНД 03:00
Реал Еспаня Реал Еспаня 1 - 0 Ютикалпа Ютикалпа
КОЛА 03:00
Алианса Петролера Алианса Петролера 2 - 1 Санта Фе Санта Фе
ПЕРУ 03:00
Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо 1 - 0 Унион Комерсио Унион Комерсио
ОФКШЛ 03:00
Льоси Льоси 2 - 2 Еракор Голдън Стар Еракор Голдън Стар
НАССБ 03:00
Райс Оулс Райс Оулс 66 - 85 Уестърн Кентъки Хилтопърс Уестърн Кентъки Хилтопърс
НАССБ 03:00
Мъри Стейт Рейсърс Мъри Стейт Рейсърс 75 - 65 Тенеси Тех Голдън Ийгълс Тенеси Тех Голдън Ийгълс
НАССБ 03:00
Луизиана-Лафайет Рагин Каджунс Луизиана-Лафайет Рагин Каджунс 100 - 79 ЮТ-Арлингтън Маверикс ЮТ-Арлингтън Маверикс
МЕК 03:00
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ 2 - 0 Атлас Атлас
НАССБ 03:00
Хюстън Баптист Хъскис Хюстън Баптист Хъскис 78 - 86 Сам Хюстън Стейт Беъркатс Сам Хюстън Стейт Беъркатс
НЗЕЛ 03:00
Саутърн Юнайтед Саутърн Юнайтед 4 - 0 Уелингтън Финикс (р) Уелингтън Финикс (р)
НХЛ 03:00
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 1 - 3 Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс
НАССБ 03:00
Остин Пий Говърнърс Остин Пий Говърнърс 60 - 57 Джаксънвил Стейт Геймкокс Джаксънвил Стейт Геймкокс
НАССБ 03:00
Луисвил Кардиналс Луисвил Кардиналс 76 - 93 Северна Каролина Тар Хийлс Северна Каролина Тар Хийлс
НАССБ 03:00
Вашингтон Хъскис Вашингтон Хъскис 82 - 59 Колорадо Бъфалос Колорадо Бъфалос
НАССБ 03:00
ТКЮ Хорнед Фрогс ТКЮ Хорнед Фрогс 90 - 70 Оклахома Стейт Каубойс Оклахома Стейт Каубойс
НАССБ 03:00
Арканзас Стейт Ред Уулвс Арканзас Стейт Ред Уулвс 78 - 82 Арканзас-Литъл Рок Троянс Арканзас-Литъл Рок Троянс
НАССБ 03:00
Гонзага Булдогс Гонзага Булдогс 81 - 67 Пепърдайн Уейвс Пепърдайн Уейвс
МЕК 03:06
Леон Леон 1 - 1 Керетаро Керетаро
ПРС 03:15
Ню Йорк РБ Ню Йорк РБ 0 - 5 Хюстън Динамо Хюстън Динамо
НХЛ 03:30
Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс 7 - 1 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
НАССБ 03:30
Тенеси Стейт Тайгърс Тенеси Стейт Тайгърс 59 - 72 Ийстърн Кентъки Колонелс Ийстърн Кентъки Колонелс
НАССБ 03:30
Мисисипи Стейт Булдогс Мисисипи Стейт Булдогс 79 - 62 Мисисипи Ребълс Мисисипи Ребълс
НИКРГ 04:00
Дирианген Дирианген 0 - 1 УНАН Манагуа УНАН Манагуа
КРПД 04:00
Ередияно Ередияно 1 - 1 УКР УКР
ГВАТ 04:00
Маркензе Маркензе 1 - 1 Гуастатоя Гуастатоя
НАССБ 04:00
КСЮ Фулъртън Тайтънс КСЮ Фулъртън Тайтънс 88 - 70 КСЮ Нортридж Матадорс КСЮ Нортридж Матадорс
НАССБ 04:00
Юта Вали Уулвърийнс Юта Вали Уулвърийнс 84 - 72 ЮТ-Рио Гранде Вали Вакерос ЮТ-Рио Гранде Вали Вакерос
НАССБ 04:00
Валпарайсо Крусейдърс Валпарайсо Крусейдърс 77 - 64 Брадли Брейвс Брадли Брейвс
НАССБ 04:00
Нортън Колрадо Беърс Нортън Колрадо Беърс 97 - 80 Саутърн Юта Тъндърбърдс Саутърн Юта Тъндърбърдс
МЕК 04:30
Тихуана Тихуана 4 - 1 Пумас УНАМ Пумас УНАМ
НАССБ 04:30
Харвард Кримсън Харвард Кримсън 64 - 49 Йейл Булдогс Йейл Булдогс
НАССБ 05:00
Айдахо Вандалс Айдахо Вандалс 71 - 71 Монтана Гризлис Монтана Гризлис
НАССБ 05:00
КСЮ Бейкърсфийлд Роудрънърс КСЮ Бейкърсфийлд Роудрънърс 71 - 58 Гранд Каньон Антилопърс Гранд Каньон Антилопърс
НХЛ 05:00
Калгари Флеймс Калгари Флеймс 3 - 6 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
НАССБ 05:00
Вашингтон Стейт Кугърс Вашингтон Стейт Кугърс 70 - 77 Юта Ютес Юта Ютес
НАССБ 05:00
Сакраменто Стейт Хорнетс Сакраменто Стейт Хорнетс 73 - 83 Уебър Стейт Уайлдкетс Уебър Стейт Уайлдкетс
НАССБ 05:00
Портланд Пайлътс Портланд Пайлътс 61 - 73 Сейнт Мерис Калифорния Гаелс Сейнт Мерис Калифорния Гаелс
НХЛ 05:00
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 6 - 1 Бостън Брюинс Бостън Брюинс
НАССБ 05:00
Кал Поли Мустангс Кал Поли Мустангс 58 - 75 ЮК Ървайн Антийтърс ЮК Ървайн Антийтърс
МЕК2 05:00
Дорадос Дорадос 1 - 0 Симаронес де Сонора Симаронес де Сонора
НАССБ 05:00
Крейтън Блуджейс Крейтън Блуджейс 86 - 90 Маркет Голдън Ийгълс Маркет Голдън Ийгълс
МЕК 05:00
Некакса Некакса 3 - 0 Монтерей Монтерей
МЕК 05:06
Гуадалахара Гуадалахара 1 - 1 Пачука Пачука
ОХЛЖ 05:10
Швейцария (хокей, Ж) Швейцария (хокей, Ж) 2 - 0 Корея (хокей, Ж) Корея (хокей, Ж)
ОХЛ 05:10
Германия (хокей) Германия (хокей) 1 - 1 Норвегия (хокей) Норвегия (хокей)
НАССБ 05:15
УКЛА Бруинс УКЛА Бруинс 71 - 71 Орегон Дъкс Орегон Дъкс
НАССБ 05:30
ЮК Ривърсайд Хайлендърс ЮК Ривърсайд Хайлендърс 58 - 58 Хавай Уориърс Хавай Уориърс
НЗЕЛ 05:35
Хамилтън Уондърърс Хамилтън Уондърърс 0 - 1 Кентърбъри Юнайтед Кентърбъри Юнайтед
ОФКШЛ 06:00
Соломон Уориърс Соломон Уориърс 2 - 1 АС Драгън АС Драгън
НАССБ 06:00
Пасифик Тайгърс Пасифик Тайгърс 68 - 72 Санта Клара Бронкос Санта Клара Бронкос
НАССБ 06:00
ЮСК Троянс ЮСК Троянс 72 - 59 Орегон Стейт Бийвърс Орегон Стейт Бийвърс
АНБЛ 06:00
БК Мелбърн БК Мелбърн 84 - 94 БК Илавара БК Илавара
АНБЛ 08:00
БК Сидни БК Сидни 101 - 86 НЗ Брейкърс НЗ Брейкърс
АВЛЖ 08:00
Сидни (Ж) Сидни (Ж) 0 - 2 Мелбърн Сити (Ж) Мелбърн Сити (Ж)
ОХЛЖ 09:40
Швеция (хокей, Ж) Швеция (хокей, Ж) 1 - 1 Япония (хокей, Ж) Япония (хокей, Ж)
ОХЛ 09:40
Чехия (хокей) Чехия (хокей) 4 - 1 Швейцария (хокей) Швейцария (хокей)
АНБЛ 10:00
БК Пърт БК Пърт 89 - 61 БК Кайрнс БК Кайрнс
ИНД 10:30
НЕРОКА НЕРОКА 2 - 3 Мун Баган Мун Баган
ТУР3 11:00
Еюпспор Еюпспор 0 - 0 Санджактепе Беледийе Санджактепе Беледийе
ТО13 11:00
Рикардо Ойеда-Лара Рикардо Ойеда-Лара 0 - 2 Яник Маден Яник Маден
ТО13 11:00
Рубен Бемелманс Рубен Бемелманс 2 - 0 Хавиер Марти Хавиер Марти
ЧЕХ21 11:30
Злин (21) Злин (21) 4 - 2 Карвина (21) Карвина (21)
ПРС 11:30
Фремад Амагер Фремад Амагер 3 - 0 Фрем Фрем
ГЕР19 11:30
Хайденхайм (19) Хайденхайм (19) 2 - 0 Фрайбург (19) Фрайбург (19)
ТУР3 12:00
Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор 2 - 2 Хатайспор Хатайспор
ЧЕХ21 12:00
Височина Ихлава (21) Височина Ихлава (21) 2 - 4 Збройовка Бърно (21) Збройовка Бърно (21)
ГЕРЖ 12:00
Кьолн (Ж) Кьолн (Ж) 0 - 3 ФФК Франкфурт (Ж) ФФК Франкфурт (Ж)
ЧЕХ21 12:00
Виктория Пилзен (21) Виктория Пилзен (21) 5 - 1 Храдец Кралове (21) Храдец Кралове (21)
ПРС 12:00
Белшина Белшина 1 - 3 Слуцк Слуцк
ТУР1 12:00
Юмранийеспор Юмранийеспор 0 - 1 Ескишехирспор Ескишехирспор
ГЕР19 12:00
Херта БШК (19) Херта БШК (19) 2 - 1 Оснабрюк (19) Оснабрюк (19)
ГЕРЖ 12:00
СК Санд (Ж) СК Санд (Ж) 2 - 2 Вердер Бремен (Ж) Вердер Бремен (Ж)
ГЕР19 12:00
Борусия Дортмунд (19) Борусия Дортмунд (19) 4 - 0 Фортуна Кьолн (19) Фортуна Кьолн (19)
ГЕР19 12:00
Хамбургер ШФ (19) Хамбургер ШФ (19) 5 - 0 Кемницер (19) Кемницер (19)
ЧЕХ21 12:00
Млада Болеслав (21) Млада Болеслав (21) 3 - 0 Теплице (21) Теплице (21)
ГЕР19 12:00
Хофенхайм (19) Хофенхайм (19) 1 - 3 Аугсбург (19) Аугсбург (19)
ГЕР19 12:00
Фортуна Дюселдорф (19) Фортуна Дюселдорф (19) 1 - 1 Шалке 04 (19) Шалке 04 (19)
ГЕР19 12:00
Бохум (19) Бохум (19) 4 - 0 Арминия Клостерхарт (19) Арминия Клостерхарт (19)
ГЕР19 12:00
Кьолн (19) Кьолн (19) 2 - 2 МШФ Дуисбург (19) МШФ Дуисбург (19)
ТУР3 12:30
Бандърмаспор Бандърмаспор 3 - 1 Пендикспор Пендикспор
ИРАА 12:30
Машин Сази Машин Сази 1 - 2 Шахрдари Табриз Шахрдари Табриз
ИРАА 12:30
Нафт Масейд Сюлейман Нафт Масейд Сюлейман 2 - 1 Рах Ахан Рах Ахан
ИРАА 12:30
Фар Сепаси Фар Сепаси 3 - 0 Алуминум Арак Алуминум Арак
ИРАА 12:30
Ираняван Бушер Ираняван Бушер 0 - 2 Хунех Бе Хунех Бабол Хунех Бе Хунех Бабол
ТУР3 12:30
Фетхиеспор Фетхиеспор 1 - 3 Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор
ТУР3 12:30
Силивриспор Силивриспор 1 - 0 Гюмушанеспор Гюмушанеспор
ИРАА 12:30
Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан 0 - 0 Малаван Малаван
ТУР3 12:30
Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк 0 - 3 Алтай Алтай
ИРАА 12:30
Бадеран Бадеран 1 - 1 Гол Гохар Гол Гохар
БЪЛ 12:30
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 1 - 0 ОФК Пирин ОФК Пирин
ТУР3 12:30
Сакаряспор Сакаряспор 3 - 2 Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор
ТУР3 12:30
Каршъяка Каршъяка 1 - 2 Хаджеттепе Хаджеттепе
ТУР3 12:30
Нигде Беледийеспор Нигде Беледийеспор 3 - 2 Бугсашспор Бугсашспор
ТУР3 12:30
Къркларелиспор Къркларелиспор 0 - 1 Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор
ТУР3 12:30
Коджаели Бирликспор Коджаели Бирликспор 0 - 0 Инегьолспор Инегьолспор
ИРАА 12:30
Саба Кум Саба Кум 1 - 1 Барг Жадид Фарс Барг Жадид Фарс
ТУР 12:30
Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор 0 - 3 Акхисар Беледийеспор Акхисар Беледийеспор
ТУР 12:30
Бурсаспор Бурсаспор 0 - 0 Йени Малатияспор Йени Малатияспор
ТУР3 12:30
Анадолу Селчуклуспор Анадолу Селчуклуспор 2 - 1 Назили Беледийеспор Назили Беледийеспор
ТУР3 12:30
Менемен Беледийеспор Менемен Беледийеспор 2 - 0 Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор
ТО13 12:30
Алексей Ватутин Алексей Ватутин 0 - 2 Калвин Емери Калвин Емери
ТО13 12:30
Стефано Травалия Стефано Травалия 2 - 0 Алексей Попирин Алексей Попирин
ТУР3 12:30
Тузласпор Тузласпор 1 - 0 Кечийоренгюджю Кечийоренгюджю
ИСПСБ 12:30
Гранада II Гранада II 1 - 0 Екстремадура УД Екстремадура УД
ТУР3 12:30
Мерсин Идманюрду Мерсин Идманюрду 0 - 4 Токатспор Токатспор
ТУР3 12:30
Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор 1 - 0 Амед СК Амед СК
ТУР3 12:30
ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор 0 - 0 Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966
ТУР3 12:30
Буджаспор Буджаспор 1 - 3 Саръйер Саръйер
КЕНИЯ 13:00
СоНи Шугър СоНи Шугър 1 - 0 Зоо Керичо Зоо Керичо
ДАН 13:00
Хелсингор Хелсингор 0 - 2 Хорсенс Хорсенс
ИСПСБ 13:00
Ел Ехидо Ел Ехидо 2 - 2 Линенсе Линенсе
ИСПСБ 13:00
Мелия Мелия 1 - 2 Лорка Депортива Лорка Депортива
ИСПСБ 13:00
УК Мурсия УК Мурсия 2 - 1 Реал Бетис II Реал Бетис II
ИСПСБ 13:00
Марбеля Марбеля 2 - 0 Хумиля Хумиля
ИСПСБ 13:00
Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД 0 - 0 Лас Палмас II Лас Палмас II
ТАЙЛ 13:00
Убон УМТ Убон УМТ 3 - 1 Прачуап Прачуап
ПРС 13:00
Хьонефос Хьонефос 1 - 1 Мос Мос
ТАЙЛ 13:00
Ратчабури Ратчабури 1 - 0 Еър Форс Сентръл Еър Форс Сентръл
ИСПСБ 13:00
Реал Сарагоса II Реал Сарагоса II 0 - 3 Еркулес Еркулес
АНДОР 13:00
УЕ Санта Колома УЕ Санта Колома 0 - 2 Интер Ескалдес Интер Ескалдес
АНДОР 13:00
Енкамп Енкамп 2 - 1 Пеня Енкарнада Пеня Енкарнада
ИСП2 13:00
Севиля II Севиля II 0 - 3 Алмерия Алмерия
ИСП 13:00
Реал Сосиедад Реал Сосиедад 3 - 0 Леванте Леванте
ИСПСБ 13:00
Селта де Виго II Селта де Виго II 3 - 0 Керседа Керседа
ИСПСБ 13:00
Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II 1 - 2 Толедо Толедо
ИСПСБ 13:00
Унион Адарве Унион Адарве 1 - 1 Фуенлабрада Фуенлабрада
ПРС 13:00
Алта Алта 3 - 3 Тромсдален Тромсдален
АЗР 13:00
Кяпаз Кяпаз 0 - 1 Кешла Кешла
ИСПСБ 13:00
Депортиво Ла Коруня II Депортиво Ла Коруня II 2 - 0 Понферадина Понферадина
ИСПСБ 13:00
Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II 0 - 0 Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II
ИСПСБ 13:00
Форментера Форментера 1 - 1 Корнея Корнея
ИСПСБ 13:00
Майорка Майорка 1 - 0 Алкояно Алкояно
ИСПСБ 13:00
Олот Олот 1 - 0 Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес
ИСПСБ 13:00
Сабадел Сабадел 1 - 1 Пеня Депортива Пеня Депортива
ПОР2 13:15
Реал СК Реал СК 5 - 1 Бенфика II Бенфика II
ХОЛ 13:30
Рода ЮК Рода ЮК 1 - 4 Утрехт Утрехт
КОСОВ 13:30
Трепча 89 Трепча 89 1 - 0 Велажними Велажними
БУНХ 13:30
ФФЛ Гумерсбах ФФЛ Гумерсбах 31 - 26 ТШГ Фризенхайм ТШГ Фризенхайм
КОСОВ 13:30
Лирия Призрен Лирия Призрен 2 - 1 Влазня Прищина Влазня Прищина
КОСОВ 13:30
Дрита Гниляне Дрита Гниляне 1 - 0 Фероникели Фероникели
КОСОВ 13:30
Прищина Прищина 2 - 0 Лапи Лапи
КОСОВ 13:30
Дреница Србица Дреница Србица 2 - 2 Беса Печ Беса Печ
ИТА 13:30
Торино Торино 0 - 1 Ювентус Ювентус
УКР 14:00
Зирка Зирка 0 - 3 Мариупол Мариупол
УКР 14:00
Карпати Карпати 0 - 2 Заря Заря
СЪРБ 14:00
Раднички Ниш Раднички Ниш 4 - 0 Бачка Паланка Бачка Паланка
ТО13 14:00
Сергей Стаховски Сергей Стаховски 2 - 1 Матиас Бахингер Матиас Бахингер
КЕНИЯ 14:00
Вихига Юнайтед Вихига Юнайтед 0 - 0 Поста Рейнджърс Поста Рейнджърс
ТУН 14:00
КА Бизертен КА Бизертен 1 - 0 Кайруан Кайруан
ТО13 14:00
Антоан Хоанг Антоан Хоанг 0 - 2 Норберт Гомбос Норберт Гомбос
ГЕР19 14:00
Холщайн Кил (19) Холщайн Кил (19) 1 - 2 Санкт Паули (19) Санкт Паули (19)
ТАЙЛ 14:00
Сухотай Сухотай 2 - 0 Чянграй Юнайтед Чянграй Юнайтед
ГЕР19 14:00
Вердер Бремен (19) Вердер Бремен (19) 2 - 2 Волфсбург (19) Волфсбург (19)
ТУН 14:00
Зарзис Зарзис 0 - 0 КС Сфаксен КС Сфаксен
ГЕР19 14:00
ФФБ Щутгарт (19) ФФБ Щутгарт (19) 3 - 0 Гройтер Фюрт (19) Гройтер Фюрт (19)
ТАЙЛ 14:00
Бурирам Юнайтед Бурирам Юнайтед 1 - 0 Банкок Глас Банкок Глас
ГЕР19 14:00
Рот-Вайс Оберхаузен (19) Рот-Вайс Оберхаузен (19) 1 - 1 Арминия Билефелд (19) Арминия Билефелд (19)
ИНДСЛ 14:00
Ченайин Ченайин 1 - 1 Джамшедпур Джамшедпур
AНГЧ 14:00
Норич Сити Норич Сити 1 - 1 Ипсуич Таун Ипсуич Таун
ОХЛ 14:10
Канада (хокей) Канада (хокей) 4 - 0 Република Корея (хокей) Република Корея (хокей)
ОХЛ 14:10
Швеция (хокей) Швеция (хокей) 3 - 1 Финландия (хокей) Финландия (хокей)
ЛИВ 14:15
Салам Згарта Салам Згарта 1 - 1 Триполи Триполи
ТУН 14:30
Стад Тунизен Стад Тунизен 1 - 0 Бен Кардан Бен Кардан
ГЕР19 14:30
Падерборн (19) Падерборн (19) 1 - 0 Борусия Мьонхенгладбах (19) Борусия Мьонхенгладбах (19)
ТУР1 14:30
Газишехир Газиантеп Газишехир Газиантеп 2 - 0 Истанбулспор Истанбулспор
ГЕР2 14:30
Динамо Дрезден Динамо Дрезден 1 - 0 Ян Регенсбург Ян Регенсбург
ГЕР2 14:30
Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг 1 - 0 Унион Берлин Унион Берлин
ГЕР4 14:30
Унион Фюрстенвалде Унион Фюрстенвалде 1 - 2 Хеми Лайпциг Хеми Лайпциг
ГЕР4 14:30
БAK'07 БAK'07 0 - 0 Алтглинике Алтглинике
ГЕР2 14:30
Нюрнберг Нюрнберг 3 - 1 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург
ГЪP2 15:00
Караискакис Караискакис 2 - 0 Аполон Лариса Аполон Лариса
ГЪP2 15:00
Ерготелис Ерготелис 0 - 2 Трикала Трикала
МАК 15:00
Вардар Вардар 3 - 0 Победа Победа
ГЕР4 15:00
Фрайбург II Фрайбург II 0 - 0 Щутгарт II Щутгарт II
ГЪP2 15:00
Верия Верия 3 - 1 Панеялиос Панеялиос
ГЕР4 15:00
Херта БШК II Херта БШК II 3 - 1 Виктория Берлин Виктория Берлин
СЛВК 15:00
Татран Прешов Татран Прешов 0 - 2 Подбрезова Подбрезова
СЛВК 15:00
Сеница Сеница 0 - 2 ДАК ДАК
СЛВК 15:00
Нитра Нитра 1 - 1 Тренчин Тренчин
ГЪР 15:00
Платанияс Платанияс 0 - 3 ПАС Янина ПАС Янина
ДАН 15:00
Рандерс Рандерс 0 - 0 Хобро Хобро
БЪЛ 15:00
Лудогорец Лудогорец 4 - 1 Славия Славия
ГЕР3 15:00
Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте 2 - 3 Оснабрюк Оснабрюк
ГЕР3 15:00
Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт 0 - 1 Аален Аален
КИП 15:00
Анортозис Анортозис 4 - 0 Ермис Ермис
ГЕРЖ 15:00
Дуисбург (Ж) Дуисбург (Ж) 2 - 1 Фрайбург (Ж) Фрайбург (Ж)
ГЪP2 15:00
Докса Драма Докса Драма 3 - 1 Пансерайкос Пансерайкос
ГЕРЖ 15:00
УШФ Йена (Ж) УШФ Йена (Ж) 0 - 5 Турбине Потсдам (Ж) Турбине Потсдам (Ж)
ТУР 15:00
Трабзонспор Трабзонспор 0 - 1 Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир
МАК 15:00
Академия Пандев Академия Пандев 0 - 0 Скопие Скопие
МАК 15:00
Шкупи Шкупи 0 - 3 Шкендия Шкендия
ТУН 15:00
Клуб Африкан Клуб Африкан 2 - 1 ЕС Тунис ЕС Тунис
СЪРБ 15:00
Младост Лучани Младост Лучани 1 - 2 Партизан Партизан
AЛБ 15:00
Камза Камза 1 - 2 Скендербеу Корча Скендербеу Корча
ГЪP2 15:00
Арис Арис 3 - 0 Анагениси Кардицас Анагениси Кардицас
AЛБ 15:00
Лячи Лячи 2 - 2 Люфтетари Аргирокастро Люфтетари Аргирокастро
МАК 15:00
Пелистер Пелистер 3 - 2 Работнички Работнички
ГЕРЖ 15:00
Байерн Мюнхен (Ж) Байерн Мюнхен (Ж) 2 - 1 СГШ Есен (Ж) СГШ Есен (Ж)
СЛВК 15:00
Земплин Михайловце Земплин Михайловце 1 - 1 Слован Братислава Слован Братислава
СЛВК 15:00
Жилина Жилина 2 - 0 Ружомберок Ружомберок
КЕНИЯ 15:15
Тика Юнайтед Тика Юнайтед 0 - 0 Бандари Бандари
ТО13 15:30
Иля Ивашка Иля Ивашка 2 - 1 Оскар Оте Оскар Оте
РУАН 15:30
Етинселес Етинселес 6 - 0 Миропласт Миропласт
ИТЛП 15:30
Акрагас Акрагас 1 - 2 Катанзаро Катанзаро
РУАН 15:30
Сънрайз Сънрайз 1 - 0 Мукура Мукура
РУАН 15:30
Кийову Спортс Кийову Спортс 2 - 0 Бугесера Бугесера
БиХ 15:30
Радник Биелина Радник Биелина 3 - 0 Борац Баня Лука Борац Баня Лука
ХОЛ 15:30
Твенте Твенте 1 - 1 Спарта Ротердам Спарта Ротердам
ХОЛ 15:30
Фейенорд Фейенорд 1 - 0 Хераклес Хераклес
ИТЛП 15:30
Матера Матера 2 - 0 Сиракуза Сиракуза
ИТЛП 15:30
Трапани Трапани 4 - 1 Паганезе Паганезе
ИТЛП 15:30
Губио Губио 2 - 3 Порденоне Порденоне
ИТЛП 15:30
Про Пиаченца Про Пиаченца 3 - 1 Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе
ИТЛП 15:30
Арзачена Арзачена 3 - 4 Пиза Пиза
ИТЛП 15:30
Гаворано Гаворано 1 - 0 Пиаченца Пиаченца
ТО13 15:30
Куентин Халис Куентин Халис 0 - 2 Кени дьо Шепе Кени дьо Шепе
БEЛ 15:30
Гент Гент 2 - 2 Мехелен Мехелен
АЗР 15:30
Сабаил Сабаил 0 - 1 Карабах Карабах
ИТЛП 15:30
Пистойезе Пистойезе 1 - 2 Олбия Олбия
ИТЛП 15:30
Джана Ермино Джана Ермино 0 - 1 Робур Сиена Робур Сиена
КУВ 15:50
Ал Джахра Ал Джахра 3 - 6 Ал Тадамон Ал Тадамон
ТУН 16:00
Етоaл дьо Сахел Етоaл дьо Сахел 3 - 0 Метлауи Метлауи
ГЕР4 16:00
Ватеншайд 09 Ватеншайд 09 3 - 3 Юрдинген Юрдинген
ШВЕЦК 16:00
Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра 1 - 2 Фрей Фрей
ШВЕЦК 16:00
Васалунд Васалунд 1 - 3 Хамарби Хамарби
ХЪРВ 16:00
Динамо Загреб Динамо Загреб 0 - 1 Хайдук Сплит Хайдук Сплит
ИТАБ 16:00
Фрозиноне Фрозиноне 2 - 0 Асколи Асколи
САНМА 16:00
Пенароса Пенароса 3 - 0 Сан Джовани Сан Джовани
ШВЕЦК 16:00
Твякер Твякер 0 - 3 Йоребру Йоребру
СУДАН 16:00
Мерих Кости Мерих Кости 0 - 0 Аламал Атбара Аламал Атбара
БУНХ 16:00
ГВД Минден ГВД Минден 35 - 28 ХК Хютенберг ХК Хютенберг
САНМА 16:00
Фаетано Фаетано 0 - 3 Ла Фиорита Ла Фиорита
ИТА 16:00
Болоня Болоня 2 - 1 Сасуоло Сасуоло
ИТА 16:00
Наполи Наполи 1 - 0 СПАЛ СПАЛ
ФРА 16:00
Ница Ница 1 - 1 Нант Нант
ИТА 16:00
Беневенто Беневенто 3 - 2 Кротоне Кротоне
ЛИВ 16:00
Ал Неджмех Ал Неджмех 4 - 0 Ал Ислах Ливан Ал Ислах Ливан
ШОТ 16:15
Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл 3 - 5 Рейнджърс Рейнджърс
ТААУТ 16:30
Роджър Федерер Роджър Федерер 2 - 0 Григор Димитров Григор Димитров
ПОР2 16:30
Порто II Порто II 1 - 2 УД Оливейренсе УД Оливейренсе
ГЕР 16:30
Аугсбург Аугсбург 0 - 1 Щутгарт Щутгарт
ПОЛ 16:30
Лехия Гданск Лехия Гданск 0 - 2 Пяст Гливице Пяст Гливице
ЛЮКС 16:30
Виктория Роспорт Виктория Роспорт 1 - 3 Хостерт Хостерт
ИНДСЛ 16:30
АТК АТК 1 - 2 Мумбай Сити Мумбай Сити
ПОР2 17:00
Варзим Варзим 2 - 0 Фамаликао Фамаликао
ШВЦР 17:00
Цюрих Цюрих 1 - 1 Люцерн Люцерн
ШВЦР 17:00
Сион Сион 3 - 1 Лозана Спорт Лозана Спорт
ШВЦР 17:00
Йънг Бойс Йънг Бойс 3 - 1 Тюн Тюн
ПОР2 17:00
Кова Пиедаде Кова Пиедаде 1 - 3 Пенафиел Пенафиел
ТУР1 17:00
Адана Демирспор Адана Демирспор 1 - 3 Болуспор Болуспор
ШВЦ1 17:00
Аарау Аарау 4 - 1 Киасо Киасо
ШВЦ1 17:00
Вадуц Вадуц 5 - 1 Волен Волен
ИСПСБ 17:00
Туделано Туделано 2 - 0 Осасуна II Осасуна II
ПОР2 17:00
Академико Висеу Академико Висеу 3 - 3 Насионал Мадейра Насионал Мадейра
ПРС 17:00
Тромсьо Тромсьо 2 - 2 Ростов Ростов
ПОР2 17:00
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля 0 - 2 Лейшоеш Лейшоеш
ПОР2 17:00
Униао Мадейра Униао Мадейра 0 - 1 Санта Клара Санта Клара
УКР 17:00
Динамо Киев Динамо Киев 1 - 0 Олимпик Донецк Олимпик Донецк
АНГ1 17:00
Блекпул Блекпул 1 - 1 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед
РАНГП 17:00
Уоаспс Уоаспс 13 - 7 Екзитър Чийфс Екзитър Чийфс
ЧЕХ 17:00
Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц 0 - 0 Виктория Пилзен Виктория Пилзен
ЛЮКС 17:00
Диферданж 03 Диферданж 03 4 - 1 УС Еш УС Еш
БЕЛ2 17:00
Вестерло Вестерло 0 - 0 Тюбиз Тюбиз
ИСП2 17:00
Кордоба Кордоба 1 - 2 Гранада Гранада
МАР 17:00
ФАР Рабат ФАР Рабат 2 - 1 Раджа Казабланка Раджа Казабланка
ДАН 17:00
Мидтиланд Мидтиланд 3 - 1 Копенхаген Копенхаген
ШОТ 17:00
Селтик Селтик 0 - 0 Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън
МАР 17:00
Могреб Тетуан Могреб Тетуан 4 - 3 Шабаб Атлас Кенифра Шабаб Атлас Кенифра
КИП 17:00
Докса Катокопия Докса Катокопия 1 - 1 Пафос Пафос
АНДОР 17:00
Сант Хулия Сант Хулия 3 - 1 ФК Санта Колома ФК Санта Колома
ЧИЛИ 17:00
Депортес Икике Депортес Икике 0 - 1 Унион Ла Калера Унион Ла Калера
ЛЮКС 17:00
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 2 - 1 УТ Петанж УТ Петанж
ЛЮКС 17:00
Мондорф льо Бен Мондорф льо Бен 3 - 1 УНА Щрасен УНА Щрасен
ЛЮКС 17:00
Жьонес Еш Жьонес Еш 3 - 3 Фола Еш Фола Еш
ЛЮКС 17:00
РМ Хам Бенфика РМ Хам Бенфика 1 - 1 Расинг Юнион Расинг Юнион
ГЪР 17:15
Левадиакос Левадиакос 1 - 2 Панайтоликос Панайтоликос
ГЪР 17:15
АЕК Атина АЕК Атина 4 - 0 Ксанти Ксанти
ИСП 17:15
Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 2 - 0 Атлетик Клуб Атлетик Клуб
ИТЛП 17:30
Виртус Франкавила Виртус Франкавила 0 - 1 Касертана Касертана
ИТЛП 17:30
Юве Стабия Юве Стабия 0 - 2 Бишелие Бишелие
ИТЛП 17:30
Монополи Монополи 5 - 0 Катания Катания
ИТЛП 17:30
Лукезе Лукезе 0 - 0 Кунео Кунео
ИСПСБ 17:30
Навалкарнеро Навалкарнеро 0 - 2 Райо Махадаонда Райо Махадаонда
АВС 17:30
Залцбург Залцбург 4 - 0 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен
ПРС 17:30
Волеренга Волеренга 0 - 3 Рубин Казан Рубин Казан
ИТЛП 17:30
Сикула Леонцио Сикула Леонцио 0 - 0 Лече Лече
ИТЛП 17:30
Ренде Ренде 3 - 0 Фонди Фонди
БЪЛ 17:30
Левски София Левски София 1 - 0 Ботев Пловдив Ботев Пловдив
ХОЛ 17:45
ПЕК Цволе ПЕК Цволе 0 - 1 Аякс Аякс
ЕХФШЛ 17:50
ОБ Хандбал ОБ Хандбал 20 - 27 ТХВ Кил ТХВ Кил
ФРА 18:00
Лил Лил 2 - 2 Олимпик Лион Олимпик Лион
ЕХФШЛ 18:00
РК Вардар РК Вардар 34 - 30 СК Сегед СК Сегед
ИСПСБ 18:00
Мерида АД Мерида АД 0 - 0 Реал Мурсия Реал Мурсия
ПОР 18:00
Морейренсе Морейренсе 0 - 1 Шавеш Шавеш
ИСПСБ 18:00
Понтеведра Понтеведра 3 - 0 Расинг Ферол Расинг Ферол
ТУР 18:00
Касъмпаша Касъмпаша 2 - 1 Галатасарай Галатасарай
ИСПСБ 18:00
Химнастика Сеговиана Химнастика Сеговиана 2 - 0 СС Рейес СС Рейес
ИСПСБ 18:00
Пеня Спорт Пеня Спорт 1 - 5 Лейоя Лейоя
ХЪРВ 18:00
Славен Белупо Славен Белупо 2 - 0 Цибалия Цибалия
ИСПСБ 18:00
Вилановенсе Вилановенсе 1 - 0 Бадахос Бадахос
ИСПСБ 18:00
Гихуело Гихуело 1 - 1 Реал Мадрид II Реал Мадрид II
ИСПСБ 18:00
Талавера КФ Талавера КФ 1 - 1 Коруксо Коруксо
ИСПСБ 18:00
Лейда Еспортиу Лейда Еспортиу 4 - 0 Онтениенте Онтениенте
ПОР 18:00
Витория Сетубал Витория Сетубал 1 - 0 Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра
ИСПСБ 18:00
Бадалона Бадалона 1 - 0 Пералда Пералда
ИСПСБ 18:00
Расинг Сантандер Расинг Сантандер 1 - 0 Изара Изара
AЛБ 18:00
Фламуртари Фламуртари 2 - 0 Люшня Люшня
ИСПСБ 18:00
УД Логронес УД Логронес 0 - 1 Леалтад Леалтад
ИСПСБ 18:00
Елче Елче 1 - 0 Сагунтино Сагунтино
БЪЛВС 18:00
ВК Монтана ВК Монтана 3 - 0 ВК Пирин Разлог ВК Пирин Разлог
ИСПСБ 18:00
Мирандес Мирандес 4 - 2 КД Витория КД Витория
ИСПСБ 18:00
Реал Унион Реал Унион 1 - 0 Бургос Бургос
ФИНК 18:00
Мариехамн Мариехамн 2 - 4 Интер Турку Интер Турку
ШВЕЦК 18:00
Бромапойкарна Бромапойкарна 2 - 0 Йефле Йефле
РУМ 18:00
АЦС Поли Тимишоара АЦС Поли Тимишоара 1 - 2 Политехника Яши Политехника Яши
ТДБО 18:00
Камерън Норие Камерън Норие 0 - 2 Джон-Патрик Смит Джон-Патрик Смит
ТДБО 18:00
Дариян Кинг Дариян Кинг 1 - 2 Александър Бублик Александър Бублик
ШВЕЦК 18:00
Малмьо ФФ Малмьо ФФ 1 - 0 Далкурд Далкурд
ГЕРЖ 18:00
Хофенхайм (Ж) Хофенхайм (Ж) 0 - 1 Волфсбург (Ж) Волфсбург (Ж)
ФАК 18:00
Рочдейл Рочдейл 2 - 2 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър
ШВЕЦК 18:00
Хекен Хекен 2 - 0 Вернаму Вернаму
КУВ 18:15
Казма Казма 2 - 1 Ал Салмиях Ал Салмиях
AНГЧ 18:30
Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед 2 - 2 Бристол Сити Бристол Сити
ИТАБ 18:30
Бреша Бреша 3 - 1 Тернана Тернана
ИСПСБ 18:30
Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва 3 - 1 Есия Есия
БиХ 18:30
Широки брег Широки брег 2 - 1 Сараево Сараево
ИТА 19:00
Аталанта Аталанта 1 - 1 Фиорентина Фиорентина
МАР 19:00
Хурибга Хурибга 3 - 0 Кавкаб Маракеш Кавкаб Маракеш
ГВАТ 19:00
Сучитепекес Сучитепекес 1 - 3 Антигуа ГФК Антигуа ГФК
ИСП2 19:00
Нумансия Нумансия 1 - 0 Кадис Кадис
СУДАН 19:00
Ал Хартум Ал Хартум 2 - 3 Хилал Обайед Хилал Обайед
ГЕР 19:00
Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах 0 - 1 Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд
ЕКВ 19:00
Депортиво Куенка Депортиво Куенка 2 - 1 ЛДУ Кито ЛДУ Кито
ИСП2 19:00
Културал Леонеса Културал Леонеса 2 - 3 Райо Валекано Райо Валекано
ЧЕХ 19:00
Спарта Прага Спарта Прага 2 - 0 Слован Либерец Слован Либерец
ТАОБА 19:00
Доминик Тийм Доминик Тийм 2 - 0 Аляж Бедене Аляж Бедене
ИТСЛЕ 19:00
Вибо Валентия Вибо Валентия 0 - 3 Волей Равена Волей Равена
ИСПСБ 19:00
Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II 1 - 0 Каудал Каудал
ИТСЛЕ 19:00
Волей Милано Волей Милано 3 - 1 Палаволо Падова Палаволо Падова
ИТСЛЕ 19:00
Ню Матер Волей Ню Матер Волей 0 - 3 Волей Перуджа Волей Перуджа
БEЛ 19:00
Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа 1 - 1 Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж
НХЛ 19:00
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс 4 - 7 Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс
ИТСЛЕ 19:00
Волей Лубе Волей Лубе 3 - 0 БлуВолей Верона БлуВолей Верона
ИТСЛЕ 19:00
Латина Волей Латина Волей 1 - 3 Волей Монца Волей Монца
АНДОР 19:00
Енгордани Енгордани 3 - 0 Луситанос Луситанос
ПОЛ 19:00
Лех Познан Лех Познан 2 - 0 Погон Шчечин Погон Шчечин
ИТСЛЕ 19:00
Палаволо Модена Палаволо Модена 2 - 3 Трентино Волей Трентино Волей
ГВАТ 19:00
Депортиво Санарате Депортиво Санарате 1 - 0 Кселаху Кселаху
ДАН 19:00
Олборг Олборг 1 - 1 Брьондби Брьондби
ИЗР 19:00
Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона 1 - 0 Апоел Ашкелон Апоел Ашкелон
ЧК 19:15
Инвърнес КТ Инвърнес КТ 3 - 2 Крусейдърс Крусейдърс
САНМА 19:30
Домагнано Домагнано 1 - 6 СС Космос СС Космос
ИТЛП 19:30
Карарезе Карарезе 4 - 0 Прато Прато
ЕГИП 19:30
ЕНППИ ЕНППИ 2 - 0 Исмайли Исмайли
ТДБО 19:30
Бьорн Фратанджело Бьорн Фратанджело 0 - 2 Рамкумар Рамантан Рамкумар Рамантан
ИТЛП 19:30
Алесандрия Алесандрия 0 - 0 Монца Монца
ГЪР 19:30
Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея 1 - 0 Паниониос Паниониос
ИСП 19:30
Еспаньол Еспаньол 1 - 1 Виляреал Виляреал
ИТЛП 19:30
Понтедера Понтедера 0 - 0 Арецо Арецо
НАССБ 20:00
Сетън Хол Пайрътс Сетън Хол Пайрътс 82 - 77 ДеПол Блу Диймънс ДеПол Блу Диймънс
НАССБ 20:00
Мичиган Уулвърийнс Мичиган Уулвърийнс 74 - 62 Охайо Стейт Бъкийс Охайо Стейт Бъкийс
НАССБ 20:00
Клемсън Тайгърс Клемсън Тайгърс 57 - 66 Дюк Блу Девилс Дюк Блу Девилс
НАССБ 20:00
ЮМБК Ретрийвърс ЮМБК Ретрийвърс 68 - 60 Албани Грейт Дейнс Албани Грейт Дейнс
ТДБО 20:00
Франко Скугор Франко Скугор 2 - 0 Петер Полански Петер Полански
ПОР 20:00
Порто Порто 5 - 0 Рио Аве Рио Аве
МЕК2 20:00
Универсидад Гуадалахара Универсидад Гуадалахара 3 - 0 Атланте Атланте
МЕК 20:00
Толука Толука 2 - 0 Сантос Лагуна Сантос Лагуна
ЕХФШЛ 20:00
Райн-Некар Льовен Райн-Некар Льовен 32 - 29 ИФК Кристианстад ИФК Кристианстад
ПЕРУ 20:30
Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал 3 - 0 Академия Кантолао Академия Кантолао
ИЗР 20:30
Апоел Хайфа Апоел Хайфа 2 - 0 Макаби Нетаня Макаби Нетаня
РУМ 20:45
Динамо Букурещ Динамо Букурещ 2 - 2 ФКСБ ФКСБ
НАССБ 21:00
Стони Бруук Сийуулвс Стони Бруук Сийуулвс 72 - 63 Ню Хемпшир Уайлдкетс Ню Хемпшир Уайлдкетс
НАССБ 21:00
Уинторп Ийгълс Уинторп Ийгълс 79 - 64 Лонгууд Лансърс Лонгууд Лансърс
АИБ 21:00
Пиготс Булетс Пиготс Булетс 1 - 2 Хуупърс Хуупърс
НАССБ 21:00
Масачузец Лоуел Масачузец Лоуел 74 - 69 Бингхемтън Беъркетс Бингхемтън Беъркетс
НАССБ 21:00
Сиена Сейнтс Сиена Сейнтс 66 - 66 Монмаут Хоукс Монмаут Хоукс
НАССБ 21:00
Хай Пойнт Пантърс Хай Пойнт Пантърс 66 - 65 Гарднър-Уеб Рънин Булдогс Гарднър-Уеб Рънин Булдогс
НАССБ 21:00
Кембъл Файтинг Кемълс Кембъл Файтинг Кемълс 79 - 69 Либърти Флеймс Либърти Флеймс
НАССБ 21:00
Лойола Мериленд Грейхаундс Лойола Мериленд Грейхаундс 47 - 68 Колгейт Райдърс Колгейт Райдърс
НАССБ 21:00
Върмонт Кетамаунтс Върмонт Кетамаунтс 68 - 69 Хартфорд Хоукс Хартфорд Хоукс
НАССБ 21:00
Райдър Бронкс Райдър Бронкс 83 - 82 Канисиус Голдън Грифинс Канисиус Голдън Грифинс
НАССБ 21:00
Манхатън Джаспърс Манхатън Джаспърс 82 - 72 Ниагара Пърпъл Ийгълс Ниагара Пърпъл Ийгълс
КОЛА 21:00
Енвигадо Енвигадо 1 - 0 Онсе Калдас Онсе Калдас
МАР 21:00
Видад Казабланка Видад Казабланка 3 - 1 Рапиде Уед Зем Рапиде Уед Зем
ИСП2 21:00
Луго Луго 1 - 2 Барселона II Барселона II
БОЛ 21:00
Вилстерман Вилстерман 1 - 0 Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро
БОЛ 21:00
Роял Пари Роял Пари 1 - 0 Насионал Потоси Насионал Потоси
БEЛ 21:00
Роял Ексел Мускрон Роял Ексел Мускрон 2 - 2 Ваасланд-Беверен  Ваасланд-Беверен
ТРО 21:10
Гастао Елиаш Гастао Елиаш 1 - 2 Корентин Муте Корентин Муте
ТРО 21:10
Марко Чечинато Марко Чечинато 2 - 0 Ренцо Оливо Ренцо Оливо
ТРО 21:10
Роберто Карбайес-Баена Роберто Карбайес-Баена 2 - 0 Алесандро Джианези Алесандро Джианези
ТРО 21:30
Карлос Берлок Карлос Берлок 2 - 0 Томи Робредо Томи Робредо
КРПД 21:30
Перес Селедон Перес Селедон 2 - 2 Лимон Лимон
КРПД 21:30
Картахинес Картахинес 4 - 1 Кармелита Кармелита
ИСП 21:45
Реал Бетис Реал Бетис 3 - 5 Реал Мадрид Реал Мадрид
ВЕН 21:45
Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра 1 - 0 Метрополитанос Метрополитанос
ИТА 21:45
Милан Милан 1 - 0 Сампдория Сампдория
ЯМК 22:00
Сандалс Саут Коуст Сандалс Саут Коуст 0 - 1 Тиволи Гардънс Тиволи Гардънс
ЯМК 22:00
Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед 2 - 0 Бойс Таун Бойс Таун
ЯМК 22:00
Монтего Бей Юнайтед Монтего Бей Юнайтед 2 - 1 Рено Рено
НХЛ 22:00
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 2 - 4 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
УРУГВ 22:00
Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг 2 - 1 Торке Торке
УРУГВ 22:00
Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео 1 - 2 Данубио Данубио
АРЖ 22:00
Сан Мартин Сан Хуан Сан Мартин Сан Хуан 1 - 1 Талерес Кордоба Талерес Кордоба
ФРА 22:00
Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия 1 - 0 Бордо Бордо
АРЖБ 22:00
Гилермо Браун Гилермо Браун 1 - 2 Килмес Килмес
АРЖ 22:00
Арсенал Саранди Арсенал Саранди 1 - 1 Уракан Уракан
НАССБ 22:00
Радфорд Хайлендърс Радфорд Хайлендърс 66 - 66 Пресбитериън Блу Хос Пресбитериън Блу Хос
НАССБ 22:00
Денвър Пайъниърс Денвър Пайъниърс 66 - 65 Орал Робъртс Голдън Ийгълс Орал Робъртс Голдън Ийгълс
УРУГВ 22:00
Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео 3 - 1 Атенас Атенас
НАССБ 22:00
Източна Каролина Пайрътс Източна Каролина Пайрътс 80 - 84 Кънектикът Хъскис Кънектикът Хъскис
АРЖБ 22:00
Браун де Адрог Браун де  Адрог 3 - 0 Бока Унидос Бока Унидос
НАССБ 22:00
Тълса Голдън Хърикейн Тълса Голдън Хърикейн 73 - 61 Южна Флорида Булс Южна Флорида Булс
ПОР 22:15
Витория Гимараеш Витория Гимараеш 0 - 5 Спортинг Брага Спортинг Брага
НАССБ 22:30
Илиноис Файтинг Илини Илиноис Файтинг Илини 72 - 66 Небраска Корнхъскърс Небраска Корнхъскърс
ТНИЧ 22:40
Кевин Андерсън Кевин Андерсън 2 - 1 Сам Куери Сам Куери
ЕСАЛ 23:00
ФАС ФАС 2 - 1 Исидро Метапан Исидро Метапан
ЕСАЛ 23:00
Аудац Аудац 1 - 2 Сонсонате Сонсонате
КОЛА 23:00
Атлетико Букараманга Атлетико Букараманга 2 - 2 Леонес Леонес
ЕСАЛ 23:00
Агила Агила 3 - 0 Фирпо Фирпо
ХОНД 23:00
Платенсе Платенсе 2 - 1 Реал Сосиедад Токоа Реал Сосиедад Токоа
АРЖБ 23:00
Сан Мартин Тукуман Сан Мартин Тукуман 1 - 1 Естудиантес де Сан Луис Естудиантес де Сан Луис
НИКРГ 23:00
Чинандега Чинандега 1 - 1 Депортиво Окотал Депортиво Окотал
КРПД 23:00
Гуадалупе Гуадалупе 2 - 3 Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес
АРЖК 23:00
Расинг Кордоба Расинг Кордоба 3 - 0 Спортиво Пенярол Спортиво Пенярол
АИБ 23:00
Суитис Суитис 5 - 2 САП САП
ЕКВ 23:00
Аукас Аукас 0 - 0 Делфин Делфин
НАССБ 23:00
Синсинати Беъркетс Синсинати Беъркетс 72 - 76 Уичита Стейт Шокърс Уичита Стейт Шокърс
НАССБ 23:00
Темпъл Оулс Темпъл Оулс 59 - 80 Хюстън Кугарс Хюстън Кугарс
НАССБ 23:00
Евънсвил Ейсес Евънсвил Ейсес 66 - 76 Лойола Рамблърс Лойола Рамблърс
ВЕН 23:00
Атлетико Венецуела Атлетико Венецуела 3 - 1 Естудиантес Каракас Естудиантес Каракас
НАССБ 23:00
Мисури Стейт Беърс Мисури Стейт Беърс 63 - 67 Дрейк Булдогс Дрейк Булдогс
ЧИЛИ 23:00
О'Хигинс О'Хигинс 2 - 1 Уачипато Уачипато
ПЕРУ 23:00
Алианса Лима Алианса Лима 0 - 2 Спортинг Кристал Спортинг Кристал
БОЛ 23:15
Дъ Стронгест Дъ Стронгест 2 - 0 Боливар Боливар
ИТСЛЕ 23:45
Палаволо Пиаченца Палаволо Пиаченца 3 - 1 Аргос Волей Аргос Волей