Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КОПЛИ 00:15
Дъ Стронгест Дъ Стронгест 1 - 0 Пенярол Пенярол
КОПЛИ 00:15
Сантос Сао Пауло Сантос Сао Пауло 3 - 1 Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео
БРАК 00:15
Сампайо Корея Сампайо Корея 0 - 0 Понте Прета Понте Прета
БРАК 00:15
Витория Витория 3 - 0 Брагантино Брагантино
НАССБ 00:50
Виланова Уайлдкетс Виланова Уайлдкетс 87 - 61 Радфорд Хайлендърс Радфорд Хайлендърс
ПАР 00:50
3 февруари 3 февруари 0 - 4 Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион
КОЛА 01:00
Рионегро Агилас Рионегро Агилас 0 - 0 Хуниор Хуниор
НХЛ 01:00
Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 3 - 5 Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс
НБА 01:00
Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс 99 - 106 Торонто Раптърс Торонто Раптърс
НХЛ 01:00
Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс 3 - 7 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
НХЛ 01:00
Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс 2 - 5 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
НАССБ 01:10
Кентъки Уайлдкетс Кентъки Уайлдкетс 78 - 73 Дейвидсън Уайлдкетс Дейвидсън Уайлдкетс
НАССБ 01:20
Хюстън Кугарс Хюстън Кугарс 67 - 65 Сан Диего Стейт Ацтекс Сан Диего Стейт Ацтекс
НАССБ 01:27
Тексас Тех Ред Райдърс Тексас Тех Ред Райдърс 70 - 60 Стивън Ф. Остин Лъмбърджакс Стивън Ф. Остин Лъмбърджакс
НБА 01:30
Атланта Хоукс Атланта Хоукс 117 - 129 Шарлът Хорнетс Шарлът Хорнетс
НХЛ 01:30
Флорида Пантърс Флорида Пантърс 3 - 0 Бостън Брюинс Бостън Брюинс
НХЛ 01:30
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 3 - 5 Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс
БРАК 01:30
Вила Нова Вила Нова 0 - 1 Феровиарио Феровиарио
НБА 01:30
Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс 110 - 118 Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс
НБА 02:00
Мемфис Гризлис Мемфис Гризлис 110 - 111 Чикаго Булс Чикаго Булс
НХЛ 02:00
Уинипег Джетс Уинипег Джетс 6 - 2 Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс
НХЛ 02:00
Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус 1 - 4 Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч
НБА 02:00
Хюстън Рокетс Хюстън Рокетс 101 - 96 ЛА Клипърс ЛА Клипърс
БРАК 02:30
Сеара Сеара 1 - 1 Атлетико ПР Атлетико ПР
КОПЛИ 02:30
Индепендиенте Индепендиенте 1 - 0 Мильонариос Мильонариос
БРАК 02:30
Авай Авай 1 - 0 Флуминензе Флуминензе
НБА 02:30
Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс 98 - 93 Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс
НБА 03:00
Юта Джаз Юта Джаз 116 - 88 Финикс Сънс Финикс Сънс
КОЛА 03:00
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба 1 - 0 Америка де Кали Америка де Кали
НБА 03:00
Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс 120 - 113 Детройт Пистънс Детройт Пистънс
ПЕРУ 03:00
Академия Кантолао Академия Кантолао 0 - 0 Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал
НАССБ 03:20
Вирджиния Тех Хокис Вирджиния Тех Хокис 83 - 86 Алабама Кримсън Тайд Алабама Кримсън Тайд
ЕСАЛ 03:30
Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор 2 - 1 Санта Текла Санта Текла
НАССБ 03:40
Аризона Уайлдкетс Аризона Уайлдкетс 68 - 89 Бъфало Булс Бъфало Булс
НАССБ 03:50
Мичиган Уулвърийнс Мичиган Уулвърийнс 61 - 47 Монтана Гризлис Монтана Гризлис
НАССБ 03:57
Флорида Гатърс Флорида Гатърс 77 - 62 Сейнт Бонавенчър Сейнт Бонавенчър
НБА 04:00
Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс 113 - 105 Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс
НХЛ 04:00
ЛА Кингс ЛА Кингс 4 - 1 Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс
НХЛ 04:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 2 - 3 Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс
БНППО 04:00
Роджър Федерер Роджър Федерер 2 - 0 Хьон Чунг Хьон Чунг
МАЛК 10:15
ПКНП ПКНП 3 - 0 Куантан ФА Куантан ФА
АНБЛ 10:30
БК Мелбърн БК Мелбърн 107 - 96 БК Аделаида БК Аделаида
АВЛ 10:50
Аделаида Юнайтед Аделаида Юнайтед 1 - 1 Мелбърн Сити Мелбърн Сити
ТАДЖ 11:30
Худжанд Худжанд 2 - 1 Хатлон Хатлон
ВИЕТ 12:00
Бин Дуонг Бин Дуонг 2 - 1 Нам Дин Нам Дин
ЯП3 12:00
ЙССЦ ЙССЦ 3 - 1 Токио (23) Токио (23)
УКРР 12:00
Черноморец Одеса (21) Черноморец Одеса (21) 9 - 1 Стал Каменское (21) Стал Каменское (21)
РУСР 13:00
Арсенал Тула (21) Арсенал Тула (21) 2 - 1 Ростов (21) Ростов (21)
КИТ 13:35
Далиен Яфанг Далиен Яфанг 0 - 3 Пекин Гуоан Пекин Гуоан
РУС1 14:00
ПФК Сочи ПФК Сочи 2 - 1 Химки Химки
УКРР 14:00
Олимпик Донецк (21) Олимпик Донецк (21) 4 - 1 Зирка Кропивницкий (21) Зирка Кропивницкий (21)
ЛИВ 14:15
Салам Згарта Салам Згарта 0 - 0 Ал Акха Ал Ахли Ал Акха Ал Ахли
РУСР 14:30
Анжи (21) Анжи (21) 1 - 0 Тосно (21) Тосно (21)
ИЗР1 15:00
Апоел Ришон ле Цион Апоел Ришон ле Цион 0 - 0 Апоел Афула Апоел Афула
ИЗР1 15:00
Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква 1 - 1 Макаби Ахи Назарет Макаби Ахи Назарет
ИЗР1 15:00
Апоел Рамат Ган Апоел Рамат Ган 4 - 0 Ирони Нешер Ирони Нешер
РУС3 15:00
Чайка Чайка 2 - 3 Дружба Дружба
ИЗР1 15:00
Апоел Назарет Илит Апоел Назарет Илит 0 - 1 Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив
МАКАО 15:00
Алфандега Алфандега 0 - 3 Ченг Фунг Ченг Фунг
УЗБЕ 15:00
Металург Бекабад Металург Бекабад 1 - 0 Коканд-1912 Коканд-1912
ИЗР1 15:00
Апоел Хадера Апоел Хадера 1 - 0 Бейтар Тел Авив Рамла Бейтар Тел Авив Рамла
ТАЙЛ 15:00
Патая Юнайтед Патая Юнайтед 3 - 4 Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед
ГРУ 15:00
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси 3 - 1 Самтредия Самтредия
МАЛК 15:00
Теренгану Теренгану 1 - 3 Селангор Селангор
МАЛК 15:00
ФЕЛДА Юнайтед ФЕЛДА Юнайтед 2 - 1 ЮКМ ЮКМ
БЪЛБ 15:30
Лудогорец II Лудогорец II 1 - 1 Литекс Литекс
ОАЕ 15:40
Диба Ал Фуджайра Диба Ал Фуджайра 0 - 1 Шабаб Ал Ахли Дубай Шабаб Ал Ахли Дубай
ОАЕ 15:45
Ал Насър Дубай Ал Насър Дубай 2 - 1 Хата Хата
ЧЕХ2 16:00
Влашим Влашим 4 - 0 Фридек Мистек Фридек Мистек
КХЛ 16:00
Салават Юлаев Салават Юлаев 1 - 2 ХК Трактор ХК Трактор
ЙОРД 16:00
Маншеят Маншеят 0 - 3 Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман
ЛИВ 16:00
Ал Ахед Ал Ахед 2 - 0 Сафа Сафа
КУВ 16:10
Ал Салмиях Ал Салмиях 4 - 3 Ал Тадамон Ал Тадамон
ГРУ 17:00
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси 4 - 0 Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси
ПРС 17:00
Арендал Арендал 1 - 1 Йерв Йерв
ТУР1 17:00
Адана Демирспор Адана Демирспор 0 - 1 Юмранийеспор Юмранийеспор
УЗБЕ 17:00
Бухоро Бухоро 3 - 0 Согдияна Согдияна
АЛЖ 17:00
УСМ Блида УСМ Блида 2 - 0 УСМ Ел Харач УСМ Ел Харач
АЛЖ2 17:00
ГК Маскара ГК Маскара 1 - 2 Амал Бу Саада Амал Бу Саада
АЛЖ2 17:00
ВА Тлемсен ВА Тлемсен 1 - 0 Ел Юлма Ел Юлма
АЛЖ2 17:00
РК Коуба РК Коуба 2 - 1 КА Бордж Бу Ареридж КА Бордж Бу Ареридж
АЛЖ2 17:00
ЖСМ Беджая ЖСМ Беджая 2 - 0 МК Сайда МК Сайда
АЛЖ2 17:00
АСО Шлеф АСО Шлеф 2 - 1 ША Батна ША Батна
АЛЖ2 17:00
ШРБ Аин Факрун ШРБ Аин Факрун 2 - 0 АСМ Оран АСМ Оран
АЛЖ 17:00
НА Хюсеин Дей НА Хюсеин Дей 3 - 0 ДРБ Тадженант ДРБ Тадженант
АЛЖ2 17:00
Аин М'Лила Аин М'Лила 1 - 0 ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда
БЪЛ 17:30
Септември София Септември София 2 - 0 Верея Верея
РУМ 18:00
Дако-Джетика Дако-Джетика 1 - 0 АЦС Поли Тимишоара АЦС Поли Тимишоара
СЛВК 18:00
Татран Прешов Татран Прешов 1 - 1 Сеница Сеница
СЪРБ 18:00
Вождовац Вождовац 2 - 1 Раднички Ниш Раднички Ниш
КХЛ 18:00
АК Барс АК Барс 3 - 3 Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск
НАССБ 18:15
Тексас А&М Агис Тексас А&М Агис 73 - 69 Провидънс Фрайърс Провидънс Фрайърс
КХЛ 18:30
СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург 4 - 0 Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл
КХЛ 18:30
ХК ЦСКА Москва ХК ЦСКА Москва 4 - 0 Йокерит Йокерит
ОАЕ 18:30
Ал Вахда Абу Даби Ал Вахда Абу Даби 2 - 1 Емирейтс Емирейтс
ЙОРД 18:30
Ал Рамта Ал Рамта 1 - 0 Ал Хюсеин Ал Хюсеин
БНБЛ 18:30
БК Балкан Ботевград БК Балкан Ботевград 93 - 49 БК Академик София БК Академик София
КУВ 18:35
Казма Казма 0 - 0 Ал Кадисия Кувейт Ал Кадисия Кувейт
НАССБ 18:40
Пърдю Бойлърмейкърс Пърдю Бойлърмейкърс 74 - 48 КСЮ Фулъртън Тайтънс КСЮ Фулъртън Тайтънс
ТУР 19:00
Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор 0 - 4 Османлъспор Османлъспор
ТУР 19:00
Касъмпаша Касъмпаша 2 - 3 Анталияспор Анталияспор
ПОЛ 19:00
Пяст Гливице Пяст Гливице 0 - 0 Заглембе Любин Заглембе Любин
КАФКК 19:00
СуперСпорт Юнайтед СуперСпорт Юнайтед 2 - 1 Петро де Луанда Петро де Луанда
КАФКК 19:00
Ал Ахли Шенди Ал Ахли Шенди 2 - 1 Ла Манча Ла Манча
БЪЛВС 19:00
ВК ЦСКА София ВК ЦСКА София 3 - 1 ВК Хебър Пазарджик ВК Хебър Пазарджик
ХЪРВ 19:00
Истра 1961 Истра 1961 2 - 1 Славен Белупо Славен Белупо
БЪЛВС 19:30
ВК Пирин Разлог ВК Пирин Разлог 3 - 0 Левски Бол Левски Бол
НАССБ 19:30
Уичита Стейт Шокърс Уичита Стейт Шокърс 75 - 81 Маршъл Тъндъринг Хърд Маршъл Тъндъринг Хърд
САРБ 19:30
Ал Раед Ал Раед 0 - 3 Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда
САРБ 19:30
Ал Кадисия Хубар Ал Кадисия Хубар 0 - 1 Ал Хилал Рияд Ал Хилал Рияд
ЕСТ 19:30
Транс Транс 1 - 0 Пайде Пайде
АВС1 19:30
Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ 0 - 0 Винер Нойщат Винер Нойщат
АВС1 19:30
Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц 1 - 3 Хартберг Хартберг
АВС1 19:30
Ватенс Ватенс 2 - 0 Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау
ГЕР2 19:30
Холщайн Кил Холщайн Кил 2 - 1 Хайденхайм Хайденхайм
ГЕР2 19:30
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 4 - 2 Арминия Билефелд Арминия Билефелд
АВС1 19:30
Лиеферинг Лиеферинг 1 - 0 Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК
ББЕЛ 19:45
Фенербахче СК (баскетбол) Фенербахче СК (баскетбол) 79 - 81 БК ЦСКА Москва БК ЦСКА Москва
ДАН1 19:45
Вейле Вейле 0 - 0 Скиве Скиве
МЛТ 20:00
Тарксиен Рейнбоус Тарксиен Рейнбоус 1 - 3 Биркиркара Биркиркара
ГЕР4 20:00
БФК Динамо БФК Динамо 2 - 1 Ауербах Ауербах
ЮАР 20:00
Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед 2 - 1 Полокване Сити Полокване Сити
ГЕР4 20:00
Ворматия Вормс Ворматия Вормс 0 - 1 Щутгарт II Щутгарт II
ГЕР4 20:00
Майнц 05 II Майнц 05 II 2 - 0 Шот Майнц Шот Майнц
ГЕР4 20:00
Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II 1 - 3 Нюрнберг II Нюрнберг II
ГЕР3 20:00
Халешер Халешер 1 - 0 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте
ГЕР3 20:00
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 1 - 3 Зоненхоф Гроссашпах Зоненхоф Гроссашпах
ГЕР3 20:00
Веен Висбаден Веен Висбаден 4 - 2 Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт
НАССБ 20:00
Синсинати Беъркетс Синсинати Беъркетс 68 - 53 Джорджия Стейт Пантърс Джорджия Стейт Пантърс
ГЕР4 20:30
Виктория Кьолн Виктория Кьолн 1 - 1 Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ
ГЕР4 20:30
Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен 3 - 1 Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II
ГЕР4 20:30
Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II 3 - 2 Бон СК Бон СК
ПРС 20:30
Рауфос Рауфос 3 - 2 Нюбергсунд Нюбергсунд
РУМ 20:45
Вийторул Вийторул 0 - 0 Университатея Крайова Университатея Крайова
НАССБ 20:45
Северна Каролина Тар Хийлс Северна Каролина Тар Хийлс 84 - 66 Липскомб Бизонс Липскомб Бизонс
ХОЛ1 21:00
Ос Ос 1 - 2 Фортуна Ситард Фортуна Ситард
ХОЛ1 21:00
Еммен Еммен 0 - 0 Хелмонд Спорт Хелмонд Спорт
ХОЛ 21:00
Екселсиор Екселсиор 1 - 2 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг
ШВЦ1 21:00
Вил Вил 1 - 0 Аарау Аарау
ХОЛ1 21:00
ПСВ II ПСВ II 2 - 1 Волендам Волендам
ХОЛ1 21:00
Камбур Камбур 1 - 1 НЕК НЕК
ХОЛ1 21:00
АЗ II АЗ II 4 - 1 Алмере Сити Алмере Сити
ХОЛ1 21:00
РКК Валвийк РКК Валвийк 1 - 1 МВВ МВВ
ХОЛ1 21:00
Де Граафшап Де Граафшап 2 - 4 Аякс II Аякс II
ХОЛ1 21:00
Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс 1 - 1 Телстар Телстар
ХОЛ1 21:00
Айндховен Айндховен 5 - 2 Утрехт II Утрехт II
ХОЛ1 21:00
Ден Бош Ден Бош 4 - 1 Дордрехт Дордрехт
ФРА2 21:00
Шатору Шатору 2 - 1 Льо Авър Льо Авър
ФРА2 21:00
Клермон Клермон 2 - 0 Нанси Нанси
ФРА2 21:00
Валансиен Валансиен 2 - 4 Париж Париж
ФРА2 21:00
Бург ан Брес Бург ан Брес 0 - 1 Ниор Ниор
ФРА2 21:00
Газелек Аячо Газелек Аячо 0 - 1 Аячо Аячо
ФРНА 21:00
По По 0 - 1 Шамбли Шамбли
ФРНА 21:00
Дюнкерк Дюнкерк 2 - 1 Антант ССГ Антант ССГ
ФРНА 21:00
Ред Стар Ред Стар 1 - 2 Льо Ербие Льо Ербие
ФРА2 21:00
Лориен Лориен 3 - 1 Орлеан Орлеан
ФРНА 21:00
Шоле Шоле 0 - 2 Безие Безие
ФРНА 21:00
Авранше Авранше 1 - 0 Гренобъл Фут 38 Гренобъл Фут 38
ФРНА 21:00
Кретей Кретей 1 - 1 Конкарно Конкарно
ФРНА 21:00
Булон Булон 2 - 0 Роде Роде
ФРА2 21:00
Сошо Сошо 0 - 0 Тур Тур
ФРА2 21:00
Кевийи Руан Кевийи Руан 4 - 1 Оксер Оксер
БНППО 21:10
Сам Куери Сам Куери 1 - 2 Милош Раонич Милош Раонич
НАССБ 21:10
Арканзас Рейзърбекс Арканзас Рейзърбекс 62 - 79 Бътлър Булдогс Бътлър Булдогс
ЧЕХ 21:15
Слован Либерец Слован Либерец 2 - 0 Збройовка Бърно Збройовка Бърно
ИТАБ 21:30
Фоджа Фоджа 2 - 1 Чезена Чезена
ГИБ 21:30
Манчестър 62 Манчестър 62 1 - 1 Гибралтар Финикс Гибралтар Финикс
ГЕР 21:30
Фрайбург Фрайбург 1 - 2 Щутгарт Щутгарт
ПОЛ 21:30
Лех Познан Лех Познан 3 - 0 Лехия Гданск Лехия Гданск
АВС1 21:30
Рийд Рийд 1 - 3 Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук
ИТЛП 21:45
ЛР Виченца Виртус ЛР Виченца Виртус 0 - 1 Сюдтирол Сюдтирол
ИРЛ 21:45
Бохемианс Бохемианс 2 - 2 Слиго Роувърс Слиго Роувърс
ИРЛ 21:45
Лимерик Лимерик 1 - 1 Корк Сити Корк Сити
ШОТ 21:45
Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън 1 - 1 Хибърниън Хибърниън
ИРЛ 21:45
Дери Сити Дери Сити 5 - 1 Брей Уондърърс Брей Уондърърс
ИРЛ1 21:45
Шелбърн Шелбърн 3 - 2 Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун
ИРЛ1 21:45
Атлон Таун Атлон Таун 1 - 3 ЮКД ЮКД
УЕЛС 21:45
Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс 3 - 0 Бала Таун Бала Таун
ИРЛ 21:45
Дъндалк Дъндалк 1 - 0 Уотърфорд Юнайтед Уотърфорд Юнайтед
ИРЛ1 21:45
Гелуей Юнайтед Гелуей Юнайтед 3 - 1 Кебинтили Кебинтили
ПОЛ1 21:45
Медж Легница Медж Легница 2 - 0 Вигри Сувалки Вигри Сувалки
ФРА 21:45
Монако Монако 2 - 1 Лил Лил
ИСП 22:00
Леванте Леванте 2 - 1 Ейбар Ейбар
ИРЛ1 22:00
Уексфорд Уексфорд 1 - 8 Дроида Юнайтед Дроида Юнайтед
ИРЛ 22:00
Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс 1 - 0 Сейнт Патрикс Атлетик Сейнт Патрикс Атлетик
ББЕЛ 22:00
БК Малага БК Малага 79 - 90 БК Панатинайкос БК Панатинайкос
ИСП2 22:00
Севиля II Севиля II 1 - 2 Албасете Албасете
НАССБ 22:00
Западна Вирджиния Маунтинийърс Западна Вирджиния Маунтинийърс 85 - 68 Мъри Стейт Рейсърс Мъри Стейт Рейсърс
НАССБ 22:30
Невада Уулф Пак Невада Уулф Пак 68 - 68 Тексас Лонгхорнс Тексас Лонгхорнс
ПОР 22:30
Витория Сетубал Витория Сетубал 1 - 1 Портимоненсе Портимоненсе
БНППО 23:00
Хуан Мартин Дел Потро Хуан Мартин Дел Потро 2 - 1 Филип Колшрайбер Филип Колшрайбер