Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
АРЖ 00:00
Росарио Сентрал Росарио Сентрал 3 - 1 Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс
НАССБ 00:50
Крейтън Блуджейс Крейтън Блуджейс 59 - 69 Канзас Стейт Уайлдкетс Канзас Стейт Уайлдкетс
ЧИЛИ 01:00
Депортес Темуко Депортес Темуко 3 - 2 Палестино Палестино
ВЕН 01:00
Карабобо Карабобо 2 - 2 Монагас Монагас
НХЛ 01:00
Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс 6 - 3 Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс
НБА 01:00
Орландо Меджик Орландо Меджик 83 - 92 Бостън Селтикс Бостън Селтикс
НБА 01:00
Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс 120 - 116 Бруклин Нетс Бруклин Нетс
НАССБ 01:10
Мичиган Стейт Спартанс Мичиган Стейт Спартанс 82 - 78 Бъкнел Бизон Бъкнел Бизон
НАССБ 01:20
Ксавие Мъскетийърс Ксавие Мъскетийърс 102 - 83 Тексас Саутърн Тайгърс Тексас Саутърн Тайгърс
НАССБ 01:27
Оубърн Тайгърс Оубърн Тайгърс 62 - 58 Кол. ъф Чарлстън Кугърс Кол. ъф Чарлстън Кугърс
НБА 01:30
Торонто Раптърс Торонто Раптърс 106 - 106 Далас Маверикс Далас Маверикс
НХЛ 01:30
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 2 - 2 Далас Старс Далас Старс
НБА 02:00
Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър 121 - 113 ЛА Клипърс ЛА Клипърс
АРЖ 02:15
Колон Колон 1 - 2 Ланус Ланус
ОФЛ 02:30
Рио Гранде Вали Рио Гранде Вали 1 - 1 Сейнт Луис Сейнт Луис
ЕКВ 03:00
Депортиво Куенка Депортиво Куенка 1 - 2 Индепендиенте дел Вале Индепендиенте дел Вале
НЗЕЛ 03:00
Ийстърн Събърбс Ийстърн Събърбс 1 - 2 Кентърбъри Юнайтед Кентърбъри Юнайтед
НХЛ 03:00
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 2 - 4 Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс
НХЛ 03:00
Калгари Флеймс Калгари Флеймс 4 - 7 Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс
НЗЕЛ 03:00
Хоукс Бей Юнайтед Хоукс Бей Юнайтед 1 - 3 Саутърн Юнайтед Саутърн Юнайтед
РУСР 03:00
СКА Хабаровск (21) СКА Хабаровск (21) 0 - 1 Урал (21) Урал (21)
МЕК2 03:00
Атланте Атланте 0 - 0 Венадос Венадос
МЕК 03:00
Пуебла Пуебла 0 - 1 Сантос Лагуна Сантос Лагуна
МЕК2 03:00
Потрос УАЕМ Потрос УАЕМ  0 - 1 Корекаминос УАТ Корекаминос УАТ
НАССБ 03:20
Вирджиния Кавалиърс Вирджиния Кавалиърс 54 - 74 ЮМБК Ретрийвърс ЮМБК Ретрийвърс
НАССБ 03:40
ТКЮ Хорнед Фрогс ТКЮ Хорнед Фрогс 52 - 57 Сиракюз Ориндж Сиракюз Ориндж
НАССБ 03:50
Мисури Тайгърс Мисури Тайгърс 54 - 67 Флорида Стейт Семинолес Флорида Стейт Семинолес
НАССБ 03:57
Клемсън Тайгърс Клемсън Тайгърс 79 - 68 Ню Мексико Стейт Агис Ню Мексико Стейт Агис
ГВАТ 04:00
Депортиво Петапа Депортиво Петапа 2 - 3 Сучитепекес Сучитепекес
ЛПФ 04:00
Индепендиенте Ла Чорера Индепендиенте Ла Чорера 3 - 1 Арабе Унидо Арабе Унидо
ОФЛ 04:00
Сиатъл Саундърс II Сиатъл Саундърс II 2 - 1 Портланд Тимбърс II Портланд Тимбърс II
МЕК 04:00
Тихуана Тихуана 1 - 1 Морелия Морелия
НХЛ 04:00
Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс 4 - 2 Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс
НБА 04:30
Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс 93 - 98 Сакраменто Кингс Сакраменто Кингс
НХЛ 04:30
Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс 2 - 4 Минесота Уайлд Минесота Уайлд
НБА 04:30
ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс 91 - 92 Маями Хийт Маями Хийт
НЗЕЛ 05:45
Уелингтън Финикс (р) Уелингтън Финикс (р) 0 - 2 Оклънд Сити Оклънд Сити
ЯП3 06:00
Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед 4 - 1 Гамба Осака (23) Гамба Осака (23)
ЯП3 06:00
Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу 1 - 0 Грула Мориока Грула Мориока
ЯП3 06:00
Каталер Тояма Каталер Тояма 2 - 1 Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК
ЯП2 07:00
Йокохама Йокохама 0 - 3 Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата
ЯП2 07:00
Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата 2 - 2 Мачида Зелвия Мачида Зелвия
ЯП2 07:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 0 - 0 Токио Верди Токио Верди
ЯП2 07:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 4 - 1 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
ЮКОР 07:00
Кануън Кануън 2 - 1 Сангджу Сангму Сангджу Сангму
ЯП2 07:00
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока 0 - 2 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
ЯП2 07:00
Точиги Точиги 1 - 0 Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки
ЯП3 07:00
Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу 1 - 2 Рюкю Рюкю
ЮКОР 07:00
Инчхън Юнайтед Инчхън Юнайтед 0 - 0 Тегу Тегу
ЯП3 07:00
Сагамихара Сагамихара 2 - 2 Парсейро Нагано Парсейро Нагано
ЯП2 08:00
Мацумото Ямага Мацумото Ямага 1 - 1 Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма
ЯП2 08:00
Киото Санга Киото Санга 2 - 1 Гифу Гифу
ЯП2 08:00
Мито Холихок Мито Холихок 3 - 0 Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи
АВЛ 08:35
Уелингтън Финикс Уелингтън Финикс 0 - 1 Нюкасъл Джетс Нюкасъл Джетс
ЮКОР 09:00
Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс 1 - 3 Кьоннам Кьоннам
ЯП2 09:00
Омия Ардиджа Омия Ардиджа 1 - 1 Цвайген Каназава Цвайген Каназава
ЯП2 09:00
Ехиме Ехиме 1 - 2 Роасо Кумамото Роасо Кумамото
ЯП3 09:00
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 1 - 0 Блаублитц Акита Блаублитц Акита
КИТ 09:30
Хъбей КФФК Хъбей КФФК 1 - 2 Шандун Лунън Шандун Лунън
РУС 10:00
СКА Хабаровск СКА Хабаровск 0 - 3 Урал Урал
РУСР 10:00
Краснодар (21) Краснодар (21) 2 - 0 Уфа (21) Уфа (21)
РУСР 10:00
Локомотив Москва (21) Локомотив Москва (21) 1 - 1 Ахмат Грозни (21) Ахмат Грозни (21)
АВЛ 10:50
Сидни Сидни 1 - 2 Бризбейн Роар Бризбейн Роар
РУСР 11:00
Зенит (21) Зенит (21) 0 - 2 Динамо Москва (21) Динамо Москва (21)
ЯП3 11:00
Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори 2 - 1 Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед
КАЗХ 11:00
Жетису Жетису 0 - 2 Астана Астана
КАЗХ 11:00
Кайсар Кайсар 1 - 1 Акжайк Акжайк
КАЗХ 11:00
Иртиш Павлодар Иртиш Павлодар 2 - 1 Актобе Актобе
КАЗХ 11:00
Кайрат Кайрат 2 - 0 Атърау Атърау
КАЗХ 11:00
Ордабаси Ордабаси 2 - 1 Кизил-Жар Кизил-Жар
КАЗХ 11:00
Тобол Тобол 0 - 1 Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда
РУСР 11:00
ЦСКА Москва (21) ЦСКА Москва (21) 7 - 0 Амкар Перм (21) Амкар Перм (21)
ЧЕХ2 11:15
Тринец Тринец 1 - 1 Баник Соколов Баник Соколов
ТАДЖ 11:30
Панджшер Панджшер 1 - 1 ЦСКА Памир ЦСКА Памир
ВИЕТ 12:00
Да Нанг Да Нанг 2 - 1 Куанг Нам Куанг Нам
ВИЕТ 12:00
Кан То Кан То 0 - 3 Ханой Ханой
ВИЕТ 12:00
Хай Фонг Хай Фонг 1 - 1 Хоанг Ан Жия Лай Хоанг Ан Жия Лай
ТУР1 12:00
Ризеспор Ризеспор 1 - 1 Аданаспор Аданаспор
РУС1 12:00
Енисей Енисей 1 - 0 Факел Факел
РУС1 12:00
Сибир Сибир 0 - 1 Криля Советов Криля Советов
ТУР1 12:00
Газиантепспор Газиантепспор 0 - 3 Елязъгспор Елязъгспор
РУСР 12:00
Рубин Казан (21) Рубин Казан (21) 0 - 1 Спартак Москва (21) Спартак Москва (21)
МАКАО 12:30
Полиция Макао Полиция Макао 0 - 3 ЧПК ЧПК
ИСПСБ 12:30
Валенсия II Валенсия II 2 - 0 Виляреал II Виляреал II
ТУР 12:30
Генчлербирлиги Генчлербирлиги 1 - 1 Акхисар Беледийеспор Акхисар Беледийеспор
ГЕР19 12:30
Фортуна Кьолн (19) Фортуна Кьолн (19) 1 - 1 Фортуна Дюселдорф (19) Фортуна Дюселдорф (19)
ТАЙЛ 12:45
Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед 2 - 1 Убон УМТ Убон УМТ
ПРС 13:00
Гроруд Гроруд 1 - 3 Волеренга II Волеренга II
КЕНИЯ 13:00
Нзоия Юнайтед Нзоия Юнайтед 2 - 1 Зоо Керичо Зоо Керичо
РУС3 13:00
Академия Футбола Академия Футбола 0 - 2 Афипс Афипс
ГРУ 13:00
Чихура Чихура 1 - 0 Рустави Рустави
РУС1 13:00
Тюмен Тюмен 1 - 1 Том Томск Том Томск
РУС3 13:00
Биолог Биолог 0 - 2 Краснодар II Краснодар II
РУС 13:00
Арсенал Тула Арсенал Тула 2 - 2 Ростов Ростов
ЛИТ 13:00
Йонава Йонава 0 - 1 Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис
РУС3 13:00
Динамо Ставропол Динамо Ставропол 1 - 0 Машук КМВ Машук КМВ
ТАЙЛ 13:00
Банкок Глас Банкок Глас 3 - 4 Прачуап Прачуап
РУС1 13:00
Шинник Шинник 1 - 1 Волгар Астрахан Волгар Астрахан
РУС1 13:00
Оренбург Оренбург 3 - 0 Нижни Новгород Нижни Новгород
ЕСТ 13:00
Флора Флора 5 - 0 Вапрус Вапрус
ЕСТ 13:00
Талина Калев Талина Калев 5 - 0 Куресааре Куресааре
ИРАА 13:30
Саба Кум Саба Кум 0 - 2 Мес Керман Мес Керман
ИРАА 13:30
Фар Сепаси Фар Сепаси 2 - 0 Барг Жадид Фарс Барг Жадид Фарс
ИРАА 13:30
Машин Сази Машин Сази 1 - 2 Малаван Малаван
КХЛ 13:30
Салават Юлаев Салават Юлаев 2 - 2 ХК Трактор ХК Трактор
ИРАА 13:30
Бадеран Бадеран 2 - 2 Оксин Алборз Оксин Алборз
ИРАА 13:30
Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан 0 - 0 Насаджи Мазандаран Насаджи Мазандаран
ГЕР19 13:30
Шалке 04 (19) Шалке 04 (19) 3 - 1 МШФ Дуисбург (19) МШФ Дуисбург (19)
КИТ 13:35
Чонгяинг Дангдай Лифан Чонгяинг Дангдай Лифан 4 - 1 Цзянсу Сайнти Цзянсу Сайнти
ИРАА 13:45
Нафт Масейд Сюлейман Нафт Масейд Сюлейман 1 - 1 Шахрдари Махшехр Шахрдари Махшехр
ИРАА 13:45
Ираняван Бушер Ираняван Бушер 3 - 2 Рах Ахан Рах Ахан
ТУР3 14:00
Саръйер Саръйер 1 - 2 Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор
РУС3 14:00
Ангущ Ангущ 0 - 1 Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск
УКРР 14:00
Динамо Киев (21) Динамо Киев (21) 4 - 0 Ворскла (21) Ворскла (21)
ГЕР2 14:00
Зандхаузен Зандхаузен 2 - 3 Бохум Бохум
УКРР 14:00
Александрия (21) Александрия (21) 2 - 2 Карпати Лвов (21) Карпати Лвов (21)
МЖД 14:00
Иран Иран 4 - 0 Сиера Леоне Сиера Леоне
ТУР3 14:00
Коджаели Бирликспор Коджаели Бирликспор 2 - 0 Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966
РУС3 14:00
Легион Динамо Легион Динамо 0 - 0 СКА Ростов СКА Ростов
ТАЙЛ 14:00
Сухотай Сухотай 2 - 2 Порт Порт
ТУР3 14:00
Каршъяка Каршъяка 0 - 2 Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор
ТУР3 14:00
Бугсашспор Бугсашспор 1 - 2 Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор
ПРС 14:00
Хьонефос Хьонефос 2 - 2 КФУМ КФУМ
ГЕР19 14:00
Херта БШК (19) Херта БШК (19) 5 - 1 Хамбургер ШФ (19) Хамбургер ШФ (19)
ГЕР2 14:00
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 1 - 1 Санкт Паули Санкт Паули
ПРС 14:00
Халмстад Халмстад 1 - 2 Трелеборис Трелеборис
РУС1 14:00
Спартак Москва II Спартак Москва II 0 - 0 Кубан Краснодар Кубан Краснодар
УКР 14:00
Черноморец Одеса Черноморец Одеса 0 - 1 Стал Каменское Стал Каменское
ТУР3 14:00
Фетхиеспор Фетхиеспор 0 - 1 Анадолу Селчуклуспор Анадолу Селчуклуспор
РУС3 14:00
Спартак Владикавказ Спартак Владикавказ 0 - 1 Спартак Налчик Спартак Налчик
ГЕР19 14:00
Веен Висбаден (19) Веен Висбаден (19) 0 - 1 Айнтрахт Франкфурт (19) Айнтрахт Франкфурт (19)
ДАН3 14:00
ХИК ХИК 4 - 2 ВСК Орхус ВСК Орхус
КЕНИЯ 14:00
Вихига Юнайтед Вихига Юнайтед 0 - 1 Бандари Бандари
КЕНИЯ 14:00
Тика Юнайтед Тика Юнайтед 0 - 1 Кариобанги Шаркс Кариобанги Шаркс
АРМЕ 14:00
Пюник Пюник 3 - 1 Алашкерт Алашкерт
ДАН3 14:00
Колдинг ИФ Колдинг ИФ 2 - 1 Рингкьобинг Рингкьобинг
ГЕР2 14:00
Унион Берлин Унион Берлин 2 - 2 Ян Регенсбург Ян Регенсбург
БЪЛЖЛ 14:00
Етър ВТ (Ж) Етър ВТ (Ж) 0 - 2 Супер Спорт (Ж) Супер Спорт (Ж)
ИСП 14:00
Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня 1 - 1 Лас Палмас Лас Палмас
БЪЛЖЛ 14:00
Пълдин (Ж) Пълдин (Ж) 0 - 1 Севлиево (Ж) Севлиево (Ж)
БЪЛЖЛ 14:00
Берое (Ж) Берое (Ж) 11 - 0 Риал Ковачевци (Ж) Риал Ковачевци (Ж)
БЪЛЖЛ 14:00
Енко Пловдив (Ж) Енко Пловдив (Ж) 1 - 3 НСА София (Ж) НСА София (Ж)
БЪЛЖЛ 14:00
Олимпия Шумен (Ж) Олимпия Шумен (Ж) 1 - 4 Варна (Ж) Варна (Ж)
ФАК 14:15
Суонзи Сити Суонзи Сити 0 - 3 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър
ТУР1 14:30
Алтънорду Алтънорду 2 - 1 Денизлиспор Денизлиспор
ТУР1 14:30
Манисаспор Манисаспор 0 - 6 Газишехир Газиантеп Газишехир Газиантеп
AНГЧ 14:30
Фулъм Фулъм 2 - 2 Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс
МАКАО 14:30
Так Чун Ка I Так Чун Ка I 7 - 1 Ханг Сай Ханг Сай
ГЕР4 14:30
Люкенвалде Люкенвалде 2 - 3 Виктория Берлин Виктория Берлин
БЪЛ3 15:00
Миньор Раднево Миньор Раднево 0 - 0 Арда Арда
БЪЛ3 15:00
Свиленград Свиленград 2 - 1 Ямбол 1915 Ямбол 1915
КАФШЛ 15:00
Мбабане Суолоус Мбабане Суолоус 1 - 0 Занако Занако
КАФШЛ 15:00
Сонго Сонго 3 - 0 ТП Мазембе ТП Мазембе
БЪЛ3 15:00
Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев 1 - 3 Свобода Свобода
РУС3 15:00
Кубан Краснодар II Кубан Краснодар II 0 - 0 Анжи II Анжи II
КАФКК 15:00
Нкана Нкана 1 - 0 ШР Белуиздад ШР Белуиздад
БЪЛ3 15:00
Асеновец Асеновец 6 - 2 Борислав 2009 Борислав 2009
ФИНК 15:00
ЕИФ ЕИФ 1 - 0 Оулу Оулу
БЪЛ3 15:00
Миньор Перник Миньор Перник 2 - 0 Ботев Ихтиман Ботев Ихтиман
БЪЛ3 15:00
Хебър 1918 Хебър 1918 2 - 1 Чавдар Етрополе Чавдар Етрополе
БЪЛ3 15:00
Септември Симитли Септември Симитли 3 - 1 Беласица Беласица
БЪЛ3 15:00
Банско Банско 1 - 1 Германея Германея
БЪЛ3 15:00
Сливнишки герой Сливнишки герой 4 - 0 ОФК Елин Пелин ОФК Елин Пелин
БЪЛ3 15:00
Марек Марек 2 - 1 Вихрен Вихрен
БЪЛ3 15:00
Загорец Загорец 2 - 0 Евроколеж Евроколеж
БЪЛ3 15:00
Сокол Марково Сокол Марково 2 - 0 Димитровград Димитровград
БЪЛ3 15:00
Атлетик Куклен Атлетик Куклен 1 - 2 Гигант Съединение Гигант Съединение
AНГЧ 15:00
Барнзли Барнзли 0 - 2 Милуол Милуол
ГЕР3 15:00
Падерборн Падерборн 2 - 0 Цвикау Цвикау
РУС1 15:00
Балтика Балтика 1 - 0 Ротор Волгоград Ротор Волгоград
КОСОВ 15:00
Дреница Србица Дреница Србица 1 - 0 Прищина Прищина
КОСОВ 15:00
Лапи Лапи 3 - 3 Трепча 89 Трепча 89
ПОЛ1 15:00
Пуща Неполомице Пуща Неполомице 1 - 1 Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец
ГЕР3 15:00
Аален Аален 1 - 0 Ханза Рощок Ханза Рощок
ГЕР3 15:00
Унтерхахинг Унтерхахинг 3 - 2 Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс
ГЕР3 15:00
Карлсруе ШК Карлсруе ШК 2 - 0 Мепен Мепен
ГЪP2 15:00
Калитея Калитея 1 - 3 ОФИ ОФИ
КАФШЛ 15:00
КСКА КСКА 1 - 0 Кедус Джорджис Кедус Джорджис
ТАЙЛ 15:00
Суфанбури Суфанбури 2 - 0 Чянграй Юнайтед Чянграй Юнайтед
УКРП 15:00
Кремин Кремин 2 - 2 Николаев Николаев
БЪЛ3 15:00
Розова долина Розова долина 0 - 1 Верея II Верея II
БЪЛ3 15:00
Светкавица Търговище Светкавица Търговище 5 - 0 Ботев Нови пазар Ботев Нови пазар
БЪЛ3 15:00
Хитрино Хитрино 1 - 0 Септември Тервел Септември Тервел
ПРС 15:00
Елверум Елверум 0 - 2 Берум Берум
ПРС 15:00
Фрей Фрей 0 - 3 Браге Браге
ПРС 15:00
Аскер Аскер 1 - 0 Мос Мос
ПРС 15:00
Саннес Улф Саннес Улф 1 - 1 Айерсун Айерсун
БЪЛ 15:00
Берое Берое 0 - 0 Витоша Бистрица Витоша Бистрица
AHГ2 15:00
Линкълн Сити Линкълн Сити 3 - 1 Гримзби Таун Гримзби Таун
AHГ2 15:00
Нотс Каунти Нотс Каунти 1 - 1 Мансфилд Таун Мансфилд Таун
УЗБЕ 15:00
Нефтчи Фергана Нефтчи Фергана 0 - 1 Буньодкор Буньодкор
РУС1 15:00
Зенит II Зенит II 0 - 4 Авангард Курск Авангард Курск
БЪЛ3 15:00
Рилски спортист Рилски спортист 0 - 1 ЦСКА 1948 София ЦСКА 1948 София
МАЛК 15:00
ЮТМ ЮТМ 2 - 3 Джохор Дарул Такзим Джохор Дарул Такзим
МАЛК 15:00
Мелака Юнайтед Мелака Юнайтед 1 - 1 Куала Лумпур Куала Лумпур
МАК 15:00
Шкендия Шкендия 1 - 0 Силекс Силекс
ГЕР4 15:00
Елверсберг Елверсберг 1 - 1 Хесен Касел Хесен Касел
ГЕР4 15:00
Рьохлинг Вьолклинген Рьохлинг Вьолклинген 0 - 2 Улм Улм
МАЛК 15:00
Паханг Паханг 1 - 0 Кедах Кедах
ГЕР4 15:00
Щутгартер Кикерс Щутгартер Кикерс 2 - 2 Хофенхайм II Хофенхайм II
ГЕР4 15:00
Ерндтебрюк Ерндтебрюк 1 - 3 Виденбрюк Виденбрюк
ГЕР4 15:00
Ватеншайд 09 Ватеншайд 09 5 - 2 Вегберг-Беек Вегберг-Беек
ДАН3 15:00
Орхус Фремад Орхус Фремад 1 - 2 АБ АБ
МЛТ 15:00
Флориана Флориана 2 - 0 Наксар Лайънс Наксар Лайънс
МЛТ 15:00
Балзан Балзан 2 - 0 Моста Моста
ТУР 15:00
Бурсаспор Бурсаспор 1 - 0 Сивасспор Сивасспор
МАК 15:00
Вардар Вардар 1 - 0 Ренова Ренова
ДАН3 15:00
Далум Далум 1 - 1 Одер Одер
МАЛК 15:00
Пулау Пинанг Пулау Пинанг 1 - 3 Перак Перак
БЪЛ3 15:00
Балкан Ботевград Балкан Ботевград 1 - 0 Пирин Разлог Пирин Разлог
МАК 15:00
Академия Пандев Академия Пандев 1 - 1 Пелистер Пелистер
ГЕР4 15:00
Швайнфурт Швайнфурт 2 - 1 Вакер Бургхаузен Вакер Бургхаузен
ГЕР4 15:00
Пипинсрейд Пипинсрейд 1 - 3 Байройт Байройт
МАК 15:00
Победа Победа 2 - 0 Работнички Работнички
ГЕР4 15:00
Зелигенпортен Зелигенпортен 1 - 1 Илертисен Илертисен
ДАН3 15:00
Миделфарт Миделфарт 3 - 2 Хвидовре Хвидовре
МАЛК 15:00
ПКНС ПКНС 4 - 1 Келантан Келантан
ГЕР4 15:00
Гаршинг Гаршинг 3 - 2 Шалдинг-Хайнинг Шалдинг-Хайнинг
ГЕР4 15:00
Гройтер Фюрт II Гройтер Фюрт II	2 - 0 1860 Розенхайм 1860 Розенхайм
ГЕР4 15:00
Унтерфьоринг Унтерфьоринг 0 - 1 Бухбах Бухбах
ИТЛП 15:30
Монца Монца 2 - 0 Робур Сиена Робур Сиена
ИТЛП 15:30
Карарезе Карарезе 2 - 0 Лукезе Лукезе
ИТЛП 15:30
Про Пиаченца Про Пиаченца 3 - 1 Ливорно Ливорно
БЪЛБ 15:30
Оборище Оборище 0 - 1 Несебър Несебър
БЪЛБ 15:30
Ботев Враца Ботев Враца 1 - 0 Поморие Поморие
БЛРК 15:30
Днепър Могилев Днепър Могилев 2 - 0 Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск
БЪЛБ 15:30
Ботев Гълъбово Ботев Гълъбово 1 - 0 Локомотив Горна Оряховица Локомотив Горна Оряховица
БЪЛБ 15:30
Монтана Монтана 4 - 0 Черноморец Балчик Черноморец Балчик
БЪЛБ 15:30
Локомотив София Локомотив София 0 - 1 Струмска слава Струмска слава
ДАН3 15:30
Кьелеруп Кьелеруп 0 - 2 Сковсхьовед Сковсхьовед
КАФКК 15:30
АПР АПР 2 - 1 Джолиба Джолиба
РУС 15:30
Краснодар Краснодар 0 - 1 Уфа Уфа
ЮАР 15:30
Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед 1 - 0 Фрий Стейт Старс Фрий Стейт Старс
КАФШЛ 15:45
Тауншип Ролерс Тауншип Ролерс 0 - 0 Йънг Африканс Йънг Африканс
ОАЕ 15:45
Ал Шарджах Ал Шарджах 1 - 0 Аджман Аджман
ОАЕ 15:50
Ал Дафра Ал Дафра 2 - 1 Ал Васл Ал Васл
ИТАБ 16:00
Емполи Емполи 3 - 2 Венеция Венеция
КИП 16:00
Омония Никозия Омония Никозия 1 - 3 АЕК Ларнака АЕК Ларнака
ЧЕХ2 16:00
Таборско Таборско 0 - 3 Опава Опава
ЕСТ 16:00
Тулевик Тулевик 0 - 7 ФКИ Левадия ФКИ Левадия
УКРР 16:00
Верес (21) Верес (21) 1 - 5 Заря Луганск (21) Заря Луганск (21)
СЛВН 16:00
Рудар Велене Рудар Велене 2 - 1 Целе Целе
ИТАБ 16:00
Фрозиноне Фрозиноне 0 - 0 Салернитана Салернитана
ХЪРВ 16:00
Локомотива Загреб Локомотива Загреб 2 - 3 Интер Запрешич Интер Запрешич
ИТАБ 16:00
Асколи Асколи 2 - 1 Тернана Тернана
ИТАБ 16:00
Перуджа Перуджа 3 - 0 Специя Специя
ИТАБ 16:00
Бреша Бреша 1 - 1 Кремонезе Кремонезе
ИТАБ 16:00
Читадела Читадела 0 - 0 Бари 1908 Бари 1908
ИЗР 16:00
Апоел Акре Апоел Акре 0 - 4 Макаби Хайфа Макаби Хайфа
ФРНА 16:00
Консолат Марсилия Консолат Марсилия 2 - 2 Лавал Лавал
ИТАБ 16:00
Новара Новара 2 - 2 Палермо Палермо
ДАН3 16:00
Несби Несби 3 - 1 Брьоншьой Брьоншьой
ФРА2 16:00
Реймс Реймс 3 - 1 Ланс Ланс
ИТАБ 16:00
Виртус Ентела Виртус Ентела 2 - 0 Парма Парма
СЛВК 16:00
Спартак Търнава Спартак Търнава 0 - 0 Жилина Жилина
БиХ 16:00
Крупа на Врбашу Крупа на Врбашу 0 - 0 Широки брег Широки брег
БиХ 16:00
Младост Добой Какан Младост Добой Какан 2 - 0 Борац Баня Лука Борац Баня Лука
БиХ 16:00
Витез Витез 0 - 3 Слобода Тузла Слобода Тузла
ЧЕХ 16:00
Височина Ихлава Височина Ихлава 0 - 4 Яблонец Яблонец
КХЛ 16:00
СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург 1 - 2 Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл
САНМА 16:00
Ла Фиорита Ла Фиорита 3 - 0 СС Космос СС Космос
САНМА 16:00
Фаетано Фаетано 3 - 1 Пенароса Пенароса
КАФКК 16:00
Клуб Африкан Клуб Африкан 0 - 1 РСБ Беркан РСБ Беркан
САНМА 16:00
Тре Пене Тре Пене 6 - 1 Сан Джовани Сан Джовани
ДАН3 16:00
Фрем Фрем 0 - 1 Ямербугт Ямербугт
ДАН3 16:00
Сидвест Сидвест 0 - 3 Мариенлист Мариенлист
ЛИВ 16:00
Ал Ансар Бейрут Ал Ансар Бейрут 0 - 0 Ал Неджмех Ал Неджмех
КХЛ 16:00
АК Барс АК Барс 4 - 1 Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск
ДАН3 16:00
Хилерьод Хилерьод 6 - 1 Греве Греве
ПРС 16:00
Флурьо Флурьо 4 - 2 Хьод Хьод
БиХ 16:00
Зрински Зрински 3 - 3 Железничар Железничар
САНМА 16:00
Домагнано Домагнано 1 - 1 Ювенес/Догана Ювенес/Догана
КХЛ 16:00
ХК ЦСКА Москва ХК ЦСКА Москва 2 - 0 Йокерит Йокерит
ПРС 16:00
Калмар Калмар 1 - 1 Норшьопинг Норшьопинг
ПРС 16:00
Хекен Хекен 1 - 1 Сириус Сириус
ЧЕХ 16:00
Баник Острава Баник Острава 1 - 2 Дукла Прага Дукла Прага
ЧЕХ 16:00
Млада Болеслав Млада Болеслав 1 - 1 Словачко Словачко
ЧГ 16:00
Будучност Подгорица Будучност Подгорица 1 - 1 Петровац Петровац
ЧГ 16:00
Искра Даниловград Искра Даниловград 1 - 3 Грбал Грбал
ЧГ 16:00
Ком Подгорица Ком Подгорица 1 - 2 Дечич Дечич
ЧГ 16:00
Зета Зета 0 - 0 ОФК Титоград ОФК Титоград
ПРС 16:00
Левангер Левангер 0 - 3 Ранхайм Ранхайм
АРЖБ 16:05
Фландрия Фландрия 1 - 1 Депортиво Риестра Депортиво Риестра
КУВ 16:10
Ал Джахра Ал Джахра 0 - 1 Ал Араби Кувейт Ал Араби Кувейт
БАХР 16:15
Малкия Малкия 2 - 1 Мухарак Мухарак
ПОЛ 16:30
Нечеча Нечеча 2 - 4 Погон Шчечин Погон Шчечин
ГЕР 16:30
Хамбургер ШФ Хамбургер ШФ 1 - 2 Херта БШК Херта БШК
ГЕР 16:30
Аугсбург Аугсбург 1 - 3 Вердер Бремен Вердер Бремен
ГЕР 16:30
Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах 3 - 3 Хофенхайм Хофенхайм
ХЪР2 16:30
Хрватски Драговоляц Хрватски Драговоляц 1 - 1 Шибеник Шибеник
ХЪР2 16:30
Солин Солин 1 - 2 Кустошия Кустошия
ГЕР4 16:30
Санкт Паули II Санкт Паули II 1 - 1 Хамбургер ШФ II Хамбургер ШФ II
ГЕР 16:30
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 3 - 0 Майнц 05 Майнц 05
НОР 16:30
Лилестрьом Лилестрьом 2 - 2 Сарпсборг 08 Сарпсборг 08
КАФШЛ 16:30
Мунана Мунана 1 - 3 Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро
ИНДСЛ 16:30
Бенгалуру Бенгалуру 2 - 3 Ченайин Ченайин
ХЪР2 16:30
Вараждин Вараждин 2 - 2 Хайдук Сплит II Хайдук Сплит II
УКР 17:00
Олимпик Донецк Олимпик Донецк 0 - 1 Зирка Зирка
УЗБЕ 17:00
Навбахор Навбахор 2 - 0 Локомотив Ташкент Локомотив Ташкент
СИРЛ 17:00
Крусейдърс Крусейдърс 3 - 0 Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс
ШОТ3 17:00
Монтроуз Монтроуз 3 - 2 Питърхед Питърхед
СИРЛ 17:00
Карик Рейнджърс Карик Рейнджърс 0 - 1 Клифтънвил Клифтънвил
МЛТ 17:00
Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс 2 - 3 Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс
МЛТ 17:00
Сейнт Андрюс Сейнт Андрюс 0 - 1 Валета Валета
РУС1 17:00
Тамбов Тамбов 2 - 1 Луч Владивосток Луч Владивосток
СИРЛ 17:00
Ардс Ардс 1 - 3 Колърейн Колърейн
СИРЛ 17:00
Гленавон Гленавон 0 - 0 Балинамалард Юнайтед Балинамалард Юнайтед
СИРЛ 17:00
Линфилд Линфилд 1 - 1 Гленторан Гленторан
ФАТ 17:00
Бромли Бромли 3 - 2 Гейтсхед Гейтсхед
ШОТ3 17:00
Анан Атлетик Анан Атлетик 1 - 1 Клайд Клайд
ШОТ3 17:00
Единбург Сити Единбург Сити 2 - 2 Стърлинг Албиън Стърлинг Албиън
ШОТ2 17:00
Странрар Странрар 2 - 3 Куинс Парк Куинс Парк
ШОТ3 17:00
Каудънбийт Каудънбийт 3 - 1 Елгин Сити Елгин Сити
ШОТ2 17:00
Алоа Атлетик Алоа Атлетик 2 - 2 Еърдриониънс Еърдриониънс
ШОТ2 17:00
Форфар Атлетик Форфар Атлетик 0 - 2 Еър Юнайтед Еър Юнайтед
ШОТ1 17:00
Брихин Сити Брихин Сити 1 - 3 Дъмбартън Дъмбартън
ШОТ1 17:00
Ливингстън Ливингстън 0 - 0 Фолкърк Фолкърк
ШОТ1 17:00
Дънфърмлин Атлетик Дънфърмлин Атлетик 0 - 0 Грийнок Мортън Грийнок Мортън
ШОТ1 17:00
Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут 1 - 3 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
ШОТ1 17:00
Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед 1 - 1 Инвърнес КТ Инвърнес КТ
ИСПСБ 17:00
Гранада II Гранада II 1 - 2 Реал Мурсия Реал Мурсия
ИСПСБ 17:00
Аренас де Гечо Аренас де Гечо 3 - 0 Осасуна II Осасуна II
ИСП2 17:00
Осасуна Осасуна 1 - 2 Реал Сарагоса Реал Сарагоса
СИРЛ 17:00
Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед 1 - 3 Уорънпойнт Таун Уорънпойнт Таун
ФАТ 17:00
Бракли Таун Бракли Таун 1 - 0 Уилдстоун Уилдстоун
ШОТ2 17:00
Албиън Роувърс Албиън Роувърс 1 - 2 Арброут Арброут
КОНФ 17:00
Гайзли Гайзли 1 - 1 Халифакс Таун Халифакс Таун
AНГЧ 17:00
Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 0 - 0 Нотингам Форест Нотингам Форест
AHГ2 17:00
Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед 1 - 3 Суиндън Таун Суиндън Таун
AHГ2 17:00
Барнет Барнет 0 - 2 Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс
AHГ2 17:00
Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли 3 - 1 Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс
ЧИЛИ 17:00
Евертън Виня дел Мар Евертън Виня дел Мар 0 - 1 Универсидад Чили Универсидад Чили
AНГЧ 17:00
Съндърланд Съндърланд 0 - 2 Престън Норт Енд Престън Норт Енд
AНГЧ 17:00
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс 3 - 1 Бъртън Албиън Бъртън Албиън
АВС 17:00
Рапид Виена Рапид Виена 5 - 1 Волфсбергер АК Волфсбергер АК
АЛЖ2 17:00
Релизане Релизане 0 - 0 МО Беджая МО Беджая
АНГ1 17:00
Блекпул Блекпул 1 - 1 Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед
АЛЖ 17:00
МК Оран МК Оран 5 - 0 УС Бискра УС Бискра
AHГ2 17:00
Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед 2 - 2 Кроули Таун Кроули Таун
AHГ2 17:00
Челтнъм Таун Челтнъм Таун 1 - 1 Честърфийлд Честърфийлд
AНГЧ 17:00
Бристол Сити Бристол Сити 1 - 0 Ипсуич Таун Ипсуич Таун
КОНФ 17:00
Ийстлий Ийстлий 0 - 0 Лейтън Ориент Лейтън Ориент
КОНФ 17:00
Довър Атлетик Довър Атлетик 2 - 0 Макълсфилд Таун Макълсфилд Таун
AНГЧ 17:00
Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед 1 - 2 Шефилд Уензди Шефилд Уензди
КОНФ 17:00
Честър Честър 0 - 0 Олдършот Таун Олдършот Таун
КОНФ 17:00
Бореъм Ууд Бореъм Ууд 2 - 1 Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс
AНГЧ 17:00
Норич Сити Норич Сити 3 - 2 Рединг Рединг
AHГ2 17:00
Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти 1 - 1 Лутън Таун Лутън Таун
AHГ2 17:00
Моркамб Моркамб 2 - 1 Ексетър Сити Ексетър Сити
AHГ2 17:00
Крю Александра Крю Александра 1 - 2 Ковънтри Сити Ковънтри Сити
AHГ2 17:00
Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед 0 - 1 Йоувил Таун Йоувил Таун
АНГ1 17:00
Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик 0 - 0 Флийтууд Таун Флийтууд Таун
АНГ1 17:00
Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун 0 - 3 Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Тамуърт Тамуърт 1 - 1 Харогейт Таун Харогейт Таун
КОНСЮ 17:00
Чипънхям Таун Чипънхям Таун 2 - 0 Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър
КОНСЮ 17:00
Конкорд Рейнджърс Конкорд Рейнджърс 1 - 2 Сейнт Албънс Сити Сейнт Албънс Сити
КОНСЮ 17:00
Дартфорд Дартфорд 3 - 2 Хемел Хемпстед Таун Хемел Хемпстед Таун
КОНСЮ 17:00
Глостър Сити Глостър Сити 4 - 0 Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун
КОНСЮ 17:00
Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил 0 - 0 Хемптън & Ричмънд Хемптън & Ричмънд
КОНСЮ 17:00
Пуул Таун Пуул Таун 0 - 4 Бат Сити Бат Сити
КОНСЮ 17:00
Труро Сити Труро Сити 2 - 0 Челмсфорд Сити Челмсфорд Сити
КОНСЮ 17:00
Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун 0 - 2 Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Уелинг Юнайтед Уелинг Юнайтед 1 - 3 Оксфорд Сити Оксфорд Сити
ФАРО 17:00
ХБ ХБ 2 - 1 Викингур Гота Викингур Гота
КОНСЮ 17:00
Солфорд Сити Солфорд Сити 3 - 2 Спенимуур Таун Спенимуур Таун
КОНСЮ 17:00
Лиймингтън Лиймингтън 1 - 0 Нънийтън Таун Нънийтън Таун
АНГ1 17:00
Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс 2 - 1 Бъри Бъри
АНГ1 17:00
Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик 0 - 2 Портсмут Портсмут
АНГ1 17:00
Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед 2 - 1 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед
АНГ1 17:00
Плимут Аргайл Плимут Аргайл 3 - 2 Бристол Роувърс Бристол Роувърс
КАФШЛ 17:00
Бидвест Уитц Бидвест Уитц 1 - 0 Примейро де Агосто Примейро де Агосто
АНГ1 17:00
Рочдейл Рочдейл 1 - 1 АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън
АНГ1 17:00
Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед 1 - 2 Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун
ИСПСБ 17:00
Кордоба II Кордоба II 1 - 1 Лорка Депортива Лорка Депортива
КОНСЮ 17:00
Бостън Юнайтед Бостън Юнайтед 4 - 4 Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър
КОНСЮ 17:00
Дарлингтън Дарлингтън 6 - 0 Норт Фериби Юнайтед Норт Фериби Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити 2 - 3 Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти
ГЕР4 17:00
Айнтрахт Брауншвайг II Айнтрахт Брауншвайг II 3 - 3 Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт
КОНФ 17:00
Мейдънхед Юнайтед Мейдънхед Юнайтед 0 - 1 Бароу Бароу
AHГ2 17:00
Порт Вейл Порт Вейл 2 - 2 Стивънидж Стивънидж
НЛП 17:00
Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд 2 - 2 Слоу Таун Слоу Таун
НЛП 17:00
Басингстоук Таун Басингстоук Таун 3 - 1 Херефорд Херефорд
НЛП 17:00
Уъркингтън Уъркингтън 1 - 2 Бъкстън Бъкстън
НЛП 17:00
Уитън Албиън Уитън Албиън 4 - 0 Шоу Лейн Шоу Лейн
НЛП 17:00
Уорингтън Таун Уорингтън Таун 2 - 1 Грантхям Таун Грантхям Таун
НЛП 17:00
Сътън Колдфилд Таун Сътън Колдфилд Таун 2 - 1 Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс
НЛП 17:00
Сторбридж Сторбридж 2 - 3 Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед
НЛП 17:00
Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс 4 - 1 Коувил Таун Коувил Таун
НЛП 17:00
Нантуич Таун Нантуич Таун 1 - 3 Хейлзуен Таун Хейлзуен Таун
НЛП 17:00
Матлок Таун Матлок Таун 1 - 2 Фарзли Селтик Фарзли Селтик
НЛП 17:00
Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун 3 - 2 Марийн Марийн
НЛП 17:00
Фром Таун Фром Таун 2 - 1 Кингс Ленгли Кингс Ленгли
НЛП 17:00
Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу 2 - 5 Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед
ГАНА 17:00
Интер Ейлиъс Интер Ейлиъс 3 - 0 Бекем Юнайтед Бекем Юнайтед
ПОР2 17:00
Спортинг Брага II Спортинг Брага II 1 - 2 Реал СК Реал СК
АНГ 17:00
АФК Борнемут АФК Борнемут 2 - 1 Уест Бромич Албиън Уест Бромич Албиън
АНГ 17:00
Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун 0 - 2 Кристъл Палас Кристъл Палас
АНГ 17:00
Стоук Сити Стоук Сити 1 - 2 Евертън Евертън
ШОТ 17:00
Абърдийн Абърдийн 1 - 0 Дънди Дънди
ШОТ 17:00
Хартс Хартс 3 - 0 Партик Тисъл Партик Тисъл
НЛП 17:00
Уеймът Уеймът 2 - 0 Дънстейбл Таун Дънстейбл Таун
НЛП 17:00
Стратфорд Таун Стратфорд Таун 0 - 4 Кетъринг Таун Кетъринг Таун
НЛП 17:00
Мертир Таун Мертир Таун 1 - 0 Ст. Неотс Таун Ст. Неотс Таун
НЛП 17:00
Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун 3 - 1 Фарнбъроу Фарнбъроу
НЛП 17:00
Алтринчам Алтринчам 1 - 2 Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик
НЛП 17:00
Туутинг енд Митчъм Юнайтед Туутинг енд Митчъм Юнайтед 0 - 2 Хендън Хендън
ШОТ 17:00
Рейнджърс Рейнджърс 0 - 1 Килмарнък Килмарнък
НЛП 17:00
Лейстън Лейстън 4 - 0 Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли
НЛП 17:00
Лидърхед Лидърхед 1 - 0 Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс
ШОТ 17:00
Рос Каунти Рос Каунти 2 - 2 Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл
AНГЧ 17:00
Бирмингам Сити Бирмингам Сити 3 - 0 Хъл Сити Хъл Сити
НЛП 17:00
Енфилд Таун Енфилд Таун 3 - 4 Стейнс Таун Стейнс Таун
НЛП 17:00
Бърджис Хил Таун Бърджис Хил Таун 1 - 2 Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт
КОНФ 17:00
Уокинг Уокинг 2 - 2 Рексъм Рексъм
AНГЧ 17:00
Брентфорд Брентфорд 1 - 1 Мидълзбро Мидълзбро
КОНФ 17:00
Филди Филди 3 - 3 Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед
КОНФ 17:00
Солихъл Муурс Солихъл Муурс 1 - 1 Торки Юнайтед Торки Юнайтед
КОНФ 17:00
Мейдстоун Юнайтед Мейдстоун Юнайтед 1 - 0 Сътън Юнайтед Сътън Юнайтед
НЛП 17:00
Мерстхям Мерстхям 2 - 0 Харлоу Таун Харлоу Таун
НЛП 17:00
Метрополитън Полис Метрополитън Полис 2 - 2 Маргейт Маргейт
НЛП 17:00
Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс 3 - 1 Кингстониън Кингстониън
КАТ 17:05
Ал Ахли Доха Ал Ахли Доха 0 - 3 Ал Сайлия Ал Сайлия
КАТ 17:05
Ал Араби Доха Ал Араби Доха 3 - 1 Ал Гарафа Ал Гарафа
КАТ 17:05
Ал Раян Ал Раян 2 - 2 Ум Салал Ум Салал
КАТ 17:05
Ал Харитият Ал Харитият 3 - 2 Катар СК Катар СК
КАТ 17:05
Ал Сад Ал Сад 0 - 1 Ал Хор Ал Хор
КАТ 17:05
Ал Маркия Ал Маркия 2 - 4 Ал Духайл Ал Духайл
ИСП 17:15
Валенсия Валенсия 3 - 1 Депортиво Алавес Депортиво Алавес
БЪЛ 17:30
Ботев Пловдив Ботев Пловдив 3 - 0 Дунав 2010 Дунав 2010
ИТЛП 17:30
Гаворано Гаворано 1 - 1 Понтедера Понтедера
ИТЛП 17:30
Пиза Пиза 0 - 0 Пиаченца Пиаченца
КАФКК 17:30
Нуадибу Нуадибу 2 - 4 Раджа Казабланка Раджа Казабланка
ФАРО 18:00
Скала Скала 0 - 2 Б36 Б36
ФАРО 18:00
07 Вестур 07 Вестур 1 - 2 ТБ ТБ
ХЪРВ 18:00
Динамо Загреб Динамо Загреб 2 - 0 Рудеш Загреб Рудеш Загреб
ФАРО 18:00
НСИ НСИ 0 - 1 КИ КИ
КИП 18:00
Алки Ороклини Алки Ороклини 3 - 0 Пафос Пафос
ТУР 18:00
Фенербахче Фенербахче 0 - 0 Галатасарай Галатасарай
ПОЛ1 18:00
Погон Шедълце Погон Шедълце 1 - 2 Стал Мелец Стал Мелец
ФРА 18:00
Бордо Бордо 0 - 2 Рен Рен
СЛВК 18:00
Ружомберок Ружомберок 2 - 1 Тренчин Тренчин
СЛВК 18:00
Нитра Нитра 1 - 0 Злате Моравце Злате Моравце
СЛВК 18:00
Подбрезова Подбрезова 2 - 1 Земплин Михайловце Земплин Михайловце
ИСПСБ 18:00
Керседа Керседа 1 - 1 Фуенлабрада Фуенлабрада
ПОР2 18:00
Фамаликао Фамаликао 1 - 1 Витория Гимараеш II Витория Гимараеш II
УНГ 18:00
Дебрецен Дебрецен 2 - 3 Мезьокьовешд-Жори Мезьокьовешд-Жори
УНГ 18:00
Вашаш Вашаш 1 - 1 Дьошгьор Дьошгьор
УНГ 18:00
Хонвед Хонвед 2 - 1 Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш
БНБЛ 18:00
БК Ямбол БК Ямбол 116 - 106 БК Спартак Плевен БК Спартак Плевен
РУС 18:00
Рубин Казан Рубин Казан 1 - 2 Спартак Москва Спартак Москва
РУС 18:00
Анжи Анжи 2 - 0 Тосно Тосно
ПОР 18:00
Тондела Тондела 1 - 2 Маритимо Маритимо
ЮАР 18:00
Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс 0 - 0 Ама Зулу Ама Зулу
КАФШЛ 18:00
ВАК ВАК 2 - 0 Видад Казабланка Видад Казабланка
ПОР 18:00
Ещорил Ещорил 1 - 1 Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра
АЛЖ 18:00
Саура Саура 2 - 0 Олимпик Медея Олимпик Медея
УНГ 18:00
МОЛ Види МОЛ Види 1 - 0 Балмазуийварош Спорт Балмазуийварош Спорт
УНГ 18:00
Пакш СЕ Пакш СЕ 0 - 0 Уйпещ Уйпещ
ИЗР 18:00
Апоел Ашкелон Апоел Ашкелон 1 - 1 Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона
РУМ 18:00
Газ Метан Медиаш Газ Метан Медиаш 2 - 1 Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна
БиХ 18:00
Челик Зеница Челик Зеница 2 - 0 ГОШК Габела ГОШК Габела
НАССБ 18:10
Виланова Уайлдкетс Виланова Уайлдкетс 81 - 58 Алабама Кримсън Тайд Алабама Кримсън Тайд
АРЖ 18:15
Темперлей Темперлей 1 - 2 Уракан Уракан
ИЗР 18:15
Ашдод Ашдод 1 - 2 Бней Сахнин Бней Сахнин
АРЖ 18:15
Архентинос Хуниорс Архентинос Хуниорс 1 - 0 Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс
ЙОРД 18:30
Акаба Акаба 3 - 2 Ал Джазира Аман Ал Джазира Аман
ЧЕХ 18:30
Спарта Прага Спарта Прага 3 - 3 Славия Прага Славия Прага
ОАЕ 18:30
Ал Джазира Абу Даби Ал Джазира Абу Даби 2 - 3 Ал Аин Ал Аин
ЙОРД 18:30
Ал Букаа Ал Букаа 0 - 3 Ал Файсали Аман Ал Файсали Аман
БНБЛ 18:30
БК Левски София БК Левски София 89 - 89 БК Академик Пловдив БК Академик Пловдив
ИСПСБ 18:30
Рапидо Бузас Рапидо Бузас 0 - 0 СС Рейес СС Рейес
КУВ 18:35
Ал Кувейт Ал Кувейт 3 - 0 Ал Насър Кувейт Ал Насър Кувейт
ПОЛ1 18:45
Тихи 71 Тихи 71 1 - 0 Щомил Олщин Щомил Олщин
БАХР 18:45
Ал Шабаб Манама Ал Шабаб Манама 0 - 2 Манама Манама
СЛВН 19:00
Марибор Марибор 0 - 2 Кръшко Кръшко
ФАРО 19:00
ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур 0 - 0 АБ Аргир АБ Аргир
КИП 19:00
АЕЛ АЕЛ 0 - 2 Анортозис Анортозис
ИТА 19:00
Удинезе Удинезе 1 - 2 Сасуоло Сасуоло
ПОЛ 19:00
Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток 3 - 2 Арка Гдиня Арка Гдиня
ОФЛ 19:00
Ню Йорк РБ II Ню Йорк РБ II 2 - 1 Торонто II Торонто II
ИСП2 19:00
Лорка Лорка 1 - 1 Барселона II Барселона II
СУДАН 19:00
Аламал Атбара Аламал Атбара 3 - 0 Ал Шорта Судан Ал Шорта Судан
ИСП2 19:00
Луго Луго 2 - 1 Алкоркон Алкоркон
КАФКК 19:00
Хилал Обайед Хилал Обайед 6 - 0 Олимпик Стар Олимпик Стар
ПОЛ1 19:00
Олимпия Груджьондз Олимпия Груджьондз 2 - 1 Битовия Битов Битовия Битов
ПОЛ1 19:00
Рух Хожов Рух Хожов 0 - 2 Подбешкидзе Подбешкидзе
НОР 19:00
Розенборг Розенборг 2 - 2 Кристиансунд Кристиансунд
ЛБСА 19:00
БК Олимпия Милано БК Олимпия Милано 88 - 80 Тренто Баскет Тренто Баскет
НХЛ 19:00
Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс 5 - 3 Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс
ГИБ 19:15
Лайънс Гибралтар Лайънс Гибралтар 1 - 4 Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс
ШВЕЦК 19:15
Йостерсундс Йостерсундс 0 - 1 Малмьо ФФ Малмьо ФФ
ИТЛП 19:30
Прато Прато 2 - 2 Пистойезе Пистойезе
ХОЛ 19:30
Твенте Твенте 2 - 2 Вилем II Вилем II
AНГЧ 19:30
Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс 1 - 0 Астън Вила Астън Вила
САЩ 19:30
ДС Юнайтед ДС Юнайтед 2 - 2 Хюстън Динамо Хюстън Динамо
АВС 19:30
Щурм Грац Щурм Грац 1 - 0 Райндорф Алтах Райндорф Алтах
КАФШЛ 19:30
Дженерейшън Фут Дженерейшън Фут 0 - 2 Ороя Ороя
КАФКК 19:30
Ал Масри Ал Масри 0 - 0 Симба Симба
АНГ 19:30
Ливърпул Ливърпул 5 - 0 Уотфорд Уотфорд
ГЕР 19:30
Волфсбург Волфсбург 0 - 1 Шалке 04 Шалке 04
ИСПСБ 19:30
Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II 1 - 0 Лейоя Лейоя
ИСП 19:30
Реал Сосиедад Реал Сосиедад 1 - 2 Хетафе Хетафе
АВС 19:30
ЛАСК Линц ЛАСК Линц 3 - 1 Матерсбург Матерсбург
АВС 19:30
Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 1 - 2 Адмира Адмира
ШВЦР 20:00
Цюрих Цюрих 1 - 2 Йънг Бойс Йънг Бойс
АЦБ 20:00
БК Сарагоса БК Сарагоса 81 - 96 БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид
САЩ 20:00
Филаделфия Юниън Филаделфия Юниън 0 - 0 Кълъмбъс Крю Кълъмбъс Крю
ШВЦ1 20:00
Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона 3 - 1 Киасо Киасо
ШВЦР 20:00
Санкт Гален Санкт Гален 2 - 1 Грасхопър Грасхопър
САЩ 20:00
Минесота Юнайтед Минесота Юнайтед 2 - 1 Чикаго Файър Чикаго Файър
ШВЦ1 20:00
Волен Волен 0 - 3 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс
МАР 20:00
Кавкаб Маракеш Кавкаб Маракеш 0 - 0 Хасания Агадир Хасания Агадир
НХЛ 20:00
Флорида Пантърс Флорида Пантърс 2 - 4 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
БНППО 20:10
Роджър Федерер Роджър Федерер 2 - 1 Борна Чорич Борна Чорич
ПОР 20:15
Фейренсе Фейренсе 0 - 2 Бенфика Бенфика
ЮАР 20:15
Голдън Ероус Голдън Ероус 1 - 2 Орландо Пайрътс Орландо Пайрътс
АРЖ 20:30
Сан Мартин Сан Хуан Сан Мартин Сан Хуан 3 - 0 Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата
АРЖБ 20:30
Браун де Адрог Браун де  Адрог 0 - 2 Химнасия Хухуй Химнасия Хухуй
УНГ 20:30
Ференцварош Ференцварош 3 - 1 Пушкаш Пушкаш
ИЗР 20:30
Макаби Нетаня Макаби Нетаня 0 - 2 Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим
НАССБ 20:40
Дюк Блу Девилс Дюк Блу Девилс 87 - 62 Роуд Айлънд Рамс Роуд Айлънд Рамс
ХОЛ 20:45
Витес Витес 0 - 0 Хераклес Хераклес
ХОЛ 20:45
ПСВ ПСВ 3 - 0 ВВВ ВВВ
ОФЛ 21:00
Луисвил Сити Луисвил Сити 2 - 0 Нешвил Нешвил
ФРА 21:00
Тулуза Тулуза 2 - 2 Страсбург Страсбург
ФРА 21:00
Анже Анже 3 - 0 Каен Каен
ФРА 21:00
Монпелие Монпелие 2 - 2 Дижон Дижон
ФРА 21:00
Амиен СК Амиен СК 1 - 1 Троа Троа
САЩ 21:00
Монреал Импакт Монреал Импакт 1 - 0 Торонто Торонто
БОЛ 21:00
Аурора Аурора 0 - 0 Роял Пари Роял Пари
ЧЕХ 21:00
Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц 1 - 1 Карвина Карвина
ИСП2 21:00
Културал Леонеса Културал Леонеса 0 - 1 Кадис Кадис
ГИБ 21:30
Линкс Линкс 0 - 3 Юроп Юроп
БНППО 21:30
Милош Раонич Милош Раонич 0 - 2 Хуан Мартин Дел Потро Хуан Мартин Дел Потро
АЦБ 21:30
БК Ховентут БК Ховентут 62 - 63 Обрадойро КАБ Обрадойро КАБ
ИТСЛЕ 21:30
БлуВолей Верона БлуВолей Верона 3 - 2 Трентино Волей Трентино Волей
УРУГВ 21:30
Уондърърс Уондърърс 1 - 1 Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс
УРУГВ 21:30
Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео 2 - 1 Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео
УРУГВ 21:30
Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг 1 - 1 Атлетико Прогресо Атлетико Прогресо
ИТЛП 21:30
Алесандрия Алесандрия 2 - 2 Джана Ермино Джана Ермино
ИТЛП 21:30
Олбия Олбия 2 - 1 Арзачена Арзачена
ИТЛП 21:30
Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе 2 - 0 Арецо Арецо
ПОЛ 21:30
Корона Келце Корона Келце 2 - 2 Гурник Забже Гурник Забже
ОФЛ 21:30
Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК 1 - 3 Тампа Бей Роудайс Тампа Бей Роудайс
САЩ 21:30
Ню Йорк Сити Ню Йорк Сити 2 - 0 Орландо Сити Орландо Сити
ХОЛ 21:45
Хееренвеен Хееренвеен 2 - 2 Утрехт Утрехт
ФАК 21:45
Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 2 - 0 Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън
ЛБСА 21:45
Пистоя Баскет Пистоя Баскет 74 - 78 БК Реджиана БК Реджиана
ИРЛ1 21:45
Коб Рамблърс Коб Рамблърс 0 - 2 Фин Харпс Фин Харпс
КАФШЛ 21:45
МК Алжир МК Алжир 6 - 0 МФМ МФМ
БЕЛК 21:45
Генк Генк 0 - 0 Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж
ИСП 21:45
Реал Бетис Реал Бетис 3 - 0 Еспаньол Еспаньол
ИТА 21:45
СПАЛ СПАЛ 0 - 0 Ювентус Ювентус
АРЖБ 22:00
Феро Карил Оесте Феро Карил Оесте 2 - 1 Вила Далмине Вила Далмине
АРЖК 22:00
Депортиво Камионерос Депортиво Камионерос 0 - 0 Индепендиенте Чивилкой Индепендиенте Чивилкой
НХЛ 22:00
ЛА Кингс ЛА Кингс 0 - 3 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
АРЖБ 22:05
Алмагро Алмагро 1 - 1 Сан Мартин Тукуман Сан Мартин Тукуман
ПОР 22:30
Порто Порто 2 - 0 Боависта Боависта
ЕСАЛ 22:30
Драгън Драгън 3 - 0 Сонсонате Сонсонате
АРЖ 22:45
Сан Лоренсо Сан Лоренсо 2 - 0 Олимпо Олимпо
ПАР 23:00
Генерал Диас Генерал Диас 1 - 0 Серо Портеньо Серо Портеньо
АИБ 23:00
Трюм Трюм 0 - 3 Пиготс Булетс Пиготс Булетс
ЕКВ 23:00
Макара Макара 1 - 1 Аукас Аукас
ВЕН 23:00
Арагуа Арагуа 2 - 0 Метрополитанос Метрополитанос
ЕКВ 23:00
ЛДУ Кито ЛДУ Кито 4 - 0 Текнико Университарио Текнико Университарио
НАССБ 23:15
Кентъки Уайлдкетс Кентъки Уайлдкетс 95 - 75 Бъфало Булс Бъфало Булс