Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НБА 00:00
Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс 122 - 117 Атланта Хоукс Атланта Хоукс
МЕК2 00:00
Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас 1 - 2 Атлетико Сан Луис Атлетико Сан Луис
АРЖБ 00:05
Агропекуарио Агропекуарио 1 - 0 Естудиантес де Сан Луис Естудиантес де Сан Луис
НАССБ 00:10
Тенеси Волънтийърс Тенеси Волънтийърс 62 - 63 Лойола Рамблърс Лойола Рамблърс
КОЛА 00:30
Депортес Толима Депортес Толима 1 - 0 Бояка Чико Бояка Чико
ЛПФ 01:00
Плаза Амадор Плаза Амадор 1 - 2 Сан Франциско Сан Франциско
ГВАТ 01:00
Комуникасьонес Комуникасьонес 0 - 1 Мюнисипал Мюнисипал
НХЛ 01:00
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 0 - 3 Бостън Брюинс Бостън Брюинс
НХЛ 01:00
Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс 2 - 4 Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс
АИБ 01:00
САП САП 2 - 2 Емпайър Емпайър
НХЛ 01:00
Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс 2 - 1 Отава Сенатърс Отава Сенатърс
ВЕН 01:00
Академия Пуерто Кабело Академия Пуерто Кабело 0 - 0 Депортиво Ансоатеги Депортиво Ансоатеги
НБА 01:00
Вашингтон Уизърдс Вашингтон Уизърдс 109 - 102 Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс
ОФЛ 01:00
Чарлстън Батери Чарлстън Батери 0 - 1 ФК Синсинати ФК Синсинати
ОФЛ 01:00
Шарлът Индипендънс Шарлът Индипендънс 4 - 1 Отава Фюри Отава Фюри
МЕК 01:00
Крус Асул Крус Асул 1 - 1 Пумас УНАМ Пумас УНАМ
ЛПФ 01:00
Атлетико Верагуенсе Атлетико Верагуенсе 1 - 0 Чорильо Чорильо
НХЛ 01:00
Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс 4 - 0 Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс
АРЖ 01:00
Талерес Кордоба Талерес Кордоба 1 - 0 Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия
КОЛА 01:00
Санта Фе Санта Фе 0 - 1 Атлетико Уила Атлетико Уила
ОФЛ 01:00
Рено 1868 Рено 1868 3 - 4 Суоп Парк Рейнджърс Суоп Парк Рейнджърс
НБА 01:00
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс 101 - 107 Хюстън Рокетс Хюстън Рокетс
НАССБ 01:10
Канзас Джейхоукс Канзас Джейхоукс 83 - 79 Сетън Хол Пайрътс Сетън Хол Пайрътс
ПАР 01:10
Депортиво Капията Депортиво Капията 2 - 4 Либертад Либертад
НБА 01:30
Бруклин Нетс Бруклин Нетс 114 - 106 Далас Маверикс Далас Маверикс
ЧИЛИ 01:30
Курико Унидо Курико Унидо 3 - 0 Аудакс Италиано Аудакс Италиано
БОЛ 01:30
Клуб Дестройърс Клуб Дестройърс 0 - 2 Вилстерман Вилстерман
НБА 01:30
Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс 124 - 101 Шарлът Хорнетс Шарлът Хорнетс
САЩ 01:30
Атланта Юнайтед Атланта Юнайтед 4 - 1 Ванкувър Уайткапс Ванкувър Уайткапс
НАССБ 01:45
Гонзага Булдогс Гонзага Булдогс 90 - 84 Охайо Стейт Бъкийс Охайо Стейт Бъкийс
НБА 02:00
Чикаго Булс Чикаго Булс 109 - 114 Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс
ОФЛ 02:00
ОКС Енерджи ОКС Енерджи 1 - 0 Тълса Рафнекс Тълса Рафнекс
ЛПФ 02:00
Тауро Тауро 0 - 1 Санта Джема Санта Джема
ХОНД 02:00
УПНФМ УПНФМ 3 - 0 Реал Сосиедад Токоа Реал Сосиедад Токоа
ХОНД 02:00
Ютикалпа Ютикалпа 2 - 0 Маратон Маратон
НИКРГ 02:00
Реал Мадрис Реал Мадрис 0 - 2 Депортиво Окотал Депортиво Окотал
НХЛ 02:00
Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус 3 - 3 Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс
НБА 02:00
Мемфис Гризлис Мемфис Гризлис 101 - 94 Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс
ОФЛ 02:00
Колорадо Спрингс Колорадо Спрингс 2 - 0 ЛА Галакси II ЛА Галакси II
САЩ 02:30
Спортинг КС Спортинг КС 3 - 2 Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс
ЕСАЛ 02:30
Чалатенанго Чалатенанго 3 - 0 Аудац Аудац
НБА 02:30
Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс 117 - 101 Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс
НАССБ 02:40
Тексас Тех Ред Райдърс Тексас Тех Ред Райдърс 69 - 66 Флорида Гатърс Флорида Гатърс
КОЛА 02:45
Атлетико Насионал Атлетико Насионал 2 - 0 Депортиво Пасто Депортиво Пасто
КРПД 03:00
Алауеленсе Алауеленсе 1 - 0 Картахинес Картахинес
НБА 03:00
Юта Джаз Юта Джаз 103 - 97 Сакраменто Кингс Сакраменто Кингс
МЕК 03:00
Монтерей Монтерей 3 - 1 Керетаро Керетаро
ЕСАЛ 03:00
Фирпо Фирпо 2 - 2 Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено
НЗЕЛ 03:00
Тим Уелингтън Тим Уелингтън 3 - 2 Хамилтън Уондърърс Хамилтън Уондърърс
НЗЕЛ 03:00
Уайтакере Юнайтед Уайтакере Юнайтед 5 - 3 Тазман Юнайтед Тазман Юнайтед
НХЛ 03:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 1 - 3 Минесота Уайлд Минесота Уайлд
МЕК2 03:00
Хуарес Хуарес 0 - 1 Мурсиелагос Мурсиелагос
МЕК2 03:00
Алебриес де Оахака Алебриес де Оахака 1 - 2 Кафеталерос де Тапачула Кафеталерос де Тапачула
ГВАТ 03:00
Кобан Империал Кобан Империал 2 - 1 Кселаху Кселаху
САЩ 03:00
Реал Солт Лейк Реал Солт Лейк 1 - 0 Ню Йорк РБ Ню Йорк РБ
МЕК 03:06
Леон Леон 2 - 2 Лобос БУАП Лобос БУАП
НАССБ 03:40
Мичиган Уулвърийнс Мичиган Уулвърийнс 64 - 63 Хюстън Кугарс Хюстън Кугарс
ОФЛ 04:00
Фресно ФК Фресно ФК 2 - 3 Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс
НБА 04:00
Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс 100 - 87 Детройт Пистънс Детройт Пистънс
НИКРГ 04:00
Валтер Ферети Валтер Ферети 1 - 0 Дирианген Дирианген
НХЛ 04:00
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 3 - 5 Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс
МЕК2 04:00
Тампико Мадеро Тампико Мадеро 1 - 0 Симаронес де Сонора Симаронес де Сонора
ОФЛ 04:00
Ориндж Каунти Ориндж Каунти 1 - 1 Финикс Райзинг Финикс Райзинг
НБА 04:00
Финикс Сънс Финикс Сънс 109 - 124 Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс
ОФЛ 04:30
Сакраменто Републик Сакраменто Републик 2 - 1 Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК
МЕК 05:00
Некакса Некакса 1 - 1 Пачука Пачука
МЕК 05:00
Америка Америка 1 - 2 Толука Толука
МЕК2 05:00
Дорадос Дорадос 1 - 2 Селая Селая
МЕК 05:06
Гуадалахара Гуадалахара 0 - 0 Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ
ЮКОР 07:00
Улсан Хюндай Улсан Хюндай 0 - 1 Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед
ЯП 07:00
Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро 2 - 1 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
ЯП 07:00
Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс 1 - 1 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
ЮКОР 07:00
Чонбък Моторс Чонбък Моторс 2 - 1 Сеул Сеул
АВЛ 08:00
Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори 5 - 2 Сентръл Коуст Маринърс Сентръл Коуст Маринърс
МАКАО 08:00
Спортинг Макао Спортинг Макао 6 - 0 Лай Чи Лай Чи
ЯП 08:00
Токио Токио 1 - 0 Шонан Белмаре Шонан Белмаре
ЯП 08:00
Гамба Осака Гамба Осака 2 - 2 Кашива Рейсол Кашива Рейсол
ЮКОР 09:00
Сувон Блууингс Сувон Блууингс 1 - 1 Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс
ЯП 09:00
Саган Тосу Саган Тосу 0 - 1 Кашима Антлърс Кашима Антлърс
ЯП 09:00
Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима 0 - 0 Джубило Ивата Джубило Ивата
ЯП 09:00
Висел Кобе Висел Кобе 2 - 0 Серезо Осака Серезо Осака
ЯП 09:00
Урава Редс Урава Редс 0 - 1 Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос
КИТ 09:30
Чанчун Ятай Чанчун Ятай 1 - 1 Пекин Рене Пекин Рене
КИТ 09:30
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф 2 - 5 Шанхай СИПГ Шанхай СИПГ
КАЗХК 10:00
Окжетпес Окжетпес 1 - 1 Академия Онтустик Академия Онтустик
МАКАО 10:00
Монте Карло Монте Карло 0 - 2 Бенфика Макао Бенфика Макао
АНБЛ 10:30
БК Аделаида БК Аделаида 110 - 95 БК Мелбърн БК Мелбърн
ЧЕХ2 11:15
Виктория Жижков Виктория Жижков 2 - 0 Храдец Кралове Храдец Кралове
ТАДЖ 11:30
Куктош Куктош 1 - 1 Регар Тадаз Регар Тадаз
ВИЕТ 11:30
Сонг Лам Нге Ан Сонг Лам Нге Ан 0 - 1 Санна Кан Хоа Санна Кан Хоа
ТУР1 12:00
Балъкесирспор Балъкесирспор 0 - 1 Истанбулспор Истанбулспор
ВИЕТ 12:00
ФЛК Тан Хоа ФЛК Тан Хоа 1 - 0 Хо Ши Мин Сити Хо Ши Мин Сити
ГЕР19 12:00
ФФБ Щутгарт (19) ФФБ Щутгарт (19) 0 - 1 Байерн Мюнхен (19) Байерн Мюнхен (19)
ЧЕХ21 12:00
Виктория Пилзен (21) Виктория Пилзен (21) 4 - 0 Бохемианс 1905 (21) Бохемианс 1905 (21)
ЧЕХ21 12:00
Храдец Кралове (21) Храдец Кралове (21) 3 - 0 Теплице (21) Теплице (21)
ГРУ 12:00
Сиони Сиони 0 - 0 Колхети Поти Колхети Поти
АРМЕ 12:00
Арарат Арарат 0 - 2 Ширак Ширак
ЯП 12:00
Нагоя Грампус Нагоя Грампус 0 - 1 Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале
ТУР1 12:00
ББ Ерзурумспор ББ Ерзурумспор 5 - 4 Гиресунспор Гиресунспор
ТУР 12:30
Коняспор Коняспор 2 - 0 Кайсериспор Кайсериспор
ТУР 12:30
Аланияспор Аланияспор 1 - 1 Гьозтепе Гьозтепе
ТУР3 12:30
Еюпспор Еюпспор 2 - 1 Кечийоренгюджю Кечийоренгюджю
ИСПСБ 13:00
Мирандес Мирандес 2 - 0 Каудал Каудал
ИСПСБ 13:00
Унион Адарве Унион Адарве 1 - 0 Райо Махадаонда Райо Махадаонда
ИСП2 13:00
Реал Валядолид Реал Валядолид 2 - 1 Алмерия Алмерия
ИСПСБ 13:00
Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II 3 - 1 Бургос Бургос
ТАЙЛ 13:00
Полис Теро Полис Теро 0 - 1 Чонбури Чонбури
ТАЙЛ 13:00
Бурирам Юнайтед Бурирам Юнайтед 2 - 0 Неви Сатахип Неви Сатахип
ИСПСБ 13:00
Вилановенсе Вилановенсе 3 - 0 Есия Есия
ИСПСБ 13:00
Пеня Депортива Пеня Депортива 1 - 0 Еркулес Еркулес
ИСПСБ 13:00
Пералда Пералда 0 - 0 Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес
ИСП 13:00
Леганес Леганес 2 - 1 Севиля Севиля
БЪЛ 13:00
ЦСКА София ЦСКА София 1 - 0 Левски София Левски София
ИСПСБ 13:00
Сабадел Сабадел 2 - 1 Лягостера - Коста Брава Лягостера - Коста Брава
ИСПСБ 13:00
Хумиля Хумиля 1 - 1 Екстремадура УД Екстремадура УД
ИСПСБ 13:00
Мелия Мелия 2 - 0 Ел Ехидо Ел Ехидо
ИСПСБ 13:00
Марбеля Марбеля 1 - 0 Реал Бетис II Реал Бетис II
ИСПСБ 13:00
Майорка Майорка 1 - 1 Форментера Форментера
ИСПСБ 13:00
Реал Сарагоса II Реал Сарагоса II 1 - 0 Сагунтино Сагунтино
ИСПСБ 13:00
Лас Палмас II Лас Палмас II 1 - 1 Картахена Картахена
ИСПСБ 13:00
Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II 0 - 0 Реал Мадрид II Реал Мадрид II
АНДОР 13:00
ФК Санта Колома ФК Санта Колома 1 - 0 Интер Ескалдес Интер Ескалдес
КЕНИЯ 13:00
Софапака Софапака 5 - 4 Тъскър Тъскър
ПОР2 13:15
Пенафиел Пенафиел 3 - 0 Санта Клара Санта Клара
БУНХ 13:30
ХШГ Вецлар ХШГ Вецлар 29 - 26 Хановер-Бургдорф Хановер-Бургдорф
ХОЛ 13:30
АЗ АЗ 3 - 2 Грьонинген Грьонинген
КАФКК 13:30
Фоса Джуниърс Фоса Джуниърс 1 - 0 АСПЛ 2000 АСПЛ 2000
АЦБ 13:30
БК Билбао БК Билбао 93 - 79 БК Реал Бетис БК Реал Бетис
АЦБ 13:30
БК Андора БК Андора 90 - 70 БК УКАМ Мурсия БК УКАМ Мурсия
АЦБ 13:30
БК Баскония БК Баскония 91 - 66 БК Гран Канария БК Гран Канария
ИТА 13:30
Сампдория Сампдория 0 - 5 Интер Интер
БУНХ 13:30
ТБВ Лемго ТБВ Лемго 27 - 27 СК Магдебург СК Магдебург
БУНХ 13:30
ТФБ 1898 Щутгарт ТФБ 1898 Щутгарт 30 - 30 ХК Хютенберг ХК Хютенберг
БУНХ 13:30
ФФЛ Гумерсбах ФФЛ Гумерсбах 29 - 24 СК ДХфК Лайпциг СК ДХфК Лайпциг
БЛРК 13:30
Слуцк Слуцк 1 - 2 Динамо Брест Динамо Брест
БУНХ 13:30
ТуС Н Любеке ТуС Н Любеке 28 - 38 Райн-Некар Льовен Райн-Некар Льовен
КИТ 13:35
Гуйчжоу Чжичен Гуйчжоу Чжичен 0 - 1 Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа
КИТ 13:35
Тиендзин Теда Тиендзин Теда 3 - 2 Тяндзин Цюендзиен Тяндзин Цюендзиен
КИТ 13:35
Гуанджоу Евъргранд Гуанджоу Евъргранд 1 - 0 Хенан Жануе Хенан Жануе
ТАЙЛ 14:00
Еър Форс Сентръл Еър Форс Сентръл 2 - 2 Чайнат Хорнбил Чайнат Хорнбил
УКР 14:00
Верес Ривне Верес Ривне 0 - 1 Заря Заря
УКР 14:00
Александрия Александрия 1 - 1 Карпати Карпати
СЪРБ 14:00
Партизан Партизан 2 - 0 Радник Сурдулица Радник Сурдулица
КЕНИЯ 14:00
СоНи Шугър СоНи Шугър 1 - 2 Матаре Юнайтед Матаре Юнайтед
ВИЕТ 14:00
Сайгон Сайгон 1 - 2 Тан Куанг Нин Тан Куанг Нин
АРМЕ 14:00
Гандзасар Гандзасар 2 - 2 Бананц Бананц
ФИНК 14:00
ХЯК ХЯК 4 - 1 ВПС ВПС
ТУР3 14:00
Сакаряспор Сакаряспор 1 - 0 Алтай Алтай
СЛВН 14:00
Анкаран Хрватини Анкаран Хрватини 0 - 3 Олимпия Любляна Олимпия Любляна
ГРУ 14:00
Сабуртало Сабуртало 2 - 0 Дила Дила
КЕНИЯ 14:00
Уазито Уазито 2 - 0 Накумат Накумат
КЕНИЯ 14:00
Юлинзи Старс Юлинзи Старс 2 - 2 Поста Рейнджърс Поста Рейнджърс
ЧЕХ21 14:00
Височина Ихлава (21) Височина Ихлава (21) 2 - 0 Тринец (21) Тринец (21)
ТАЙЛ 14:00
Ратчабури Ратчабури 3 - 0 Након Ратчасима Након Ратчасима
ДАН3 14:00
Б 93 Б 93 2 - 1 Лисенг Лисенг
ТУР3 14:00
Нигде Беледийеспор Нигде Беледийеспор 3 - 0 Пендикспор Пендикспор
УКРП 14:00
Балкани Зоря Балкани Зоря 1 - 2 Десна Десна
УКРП 14:00
Нафтовик Укранафта Нафтовик Укранафта 0 - 1 Хелиос Хелиос
ЧЕХ21 14:00
Збройовка Бърно (21) Збройовка Бърно (21) 4 - 1 Карвина (21) Карвина (21)
ТУР3 14:00
Тузласпор Тузласпор 2 - 0 Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор
ТУР3 14:00
Силивриспор Силивриспор 1 - 1 Назили Беледийеспор Назили Беледийеспор
ТУР3 14:00
Инегьолспор Инегьолспор 2 - 0 Амед СК Амед СК
ТУР3 14:00
Бандърмаспор Бандърмаспор 1 - 0 Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор
ТУР3 14:00
ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор 5 - 2 Мерсин Идманюрду Мерсин Идманюрду
ТУР3 14:00
Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор 0 - 3 Хатайспор Хатайспор
ФРА 14:00
Ница Ница 1 - 2 ПСЖ ПСЖ
ТУР3 14:00
Буджаспор Буджаспор 3 - 3 Санджактепе Беледийе Санджактепе Беледийе
ТУР3 14:00
Къркларелиспор Къркларелиспор 0 - 0 Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк
ЛИВ 14:15
Триполи Триполи 1 - 0 Тадамон Сур Тадамон Сур
БЪЛ3 14:30
Мизия 2005 Мизия 2005 1 - 0 ОФК Левски ОФК Левски
ГЕР2 14:30
Инголщат Инголщат 4 - 2 Динамо Дрезден Динамо Дрезден
ГЕР2 14:30
Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг 3 - 2 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург
БЪЛ3 14:30
Янтра Полски Тръмбеш Янтра Полски Тръмбеш 0 - 4 Бдин Бдин
БЪЛ3 14:30
Ботев Луковит Ботев Луковит 2 - 0 Янтра 1919 Янтра 1919
БЪЛ3 14:30
Партизан Червен бряг Партизан Червен бряг 2 - 0 Академик Свищов Академик Свищов
БЪЛ3 14:30
Кариана Ерден Кариана Ерден 4 - 2 Спартак Плевен Спартак Плевен
БЪЛ3 14:30
Вихър Славяново Вихър Славяново 2 - 0 Павликени Павликени
БЪЛ3 14:30
Янтра Габрово Янтра Габрово 0 - 1 Трявна Трявна
ГЕР 14:30
Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 1 - 0 Хановер 96 Хановер 96
ТУР1 14:30
Самсунспор Самсунспор 0 - 0 Болуспор Болуспор
БЪЛ3 14:30
Севлиево Севлиево 5 - 0 Първа атомна Първа атомна
ГЕР2 14:30
Нюрнберг Нюрнберг 1 - 1 Дармщат 98 Дармщат 98
ЛИВ 14:45
Бекаа Бекаа 2 - 0 Расинг Бейрут Расинг Бейрут
ЛИВ 14:45
Ал Шабаб Ал Араби Ал Шабаб Ал Араби 3 - 1 Ал Ислах Ливан Ал Ислах Ливан
ДАН1 14:45
Виборг Виборг 1 - 0 ХБ Кьоге ХБ Кьоге
ДАН1 14:45
Тистед Тистед 0 - 3 Есбер Есбер
ДАН1 14:45
Вендсисел Вендсисел 0 - 0 Фредериция Фредериция
ДАН1 14:45
Роскилде Роскилде 3 - 2 Брабранд Брабранд
КОСОВ 15:00
Фламуртари Прищина Фламуртари Прищина 1 - 2 Лирия Призрен Лирия Призрен
ФИНК 15:00
Хака Хака 1 - 1 Лахти Лахти
ПРС 15:00
Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса 4 - 3 Стабек Стабек
ПРС 15:00
Стрьомен Стрьомен 3 - 1 Сандефьорд Сандефьорд
КОСОВ 15:00
Беса Печ Беса Печ 1 - 0 Гниляне Гниляне
AЛБ 15:00
Лячи Лячи 2 - 0 Камза Камза
ГЕР3 15:00
Кемницер Кемницер 2 - 1 Вердер Бремен II Вердер Бремен II
ЧЕХ2 15:00
Зноймо Зноймо 3 - 0 Усти над Лабем Усти над Лабем
ГЪP2 15:00
Панахайки Панахайки 1 - 1 Арис Арис
ГЪP2 15:00
Ерготелис Ерготелис 0 - 1 Докса Драма Докса Драма
ГЪP2 15:00
Караискакис Караискакис 3 - 0 Пансерайкос Пансерайкос
AЛБ 15:00
Люшня Люшня 2 - 3 Теута Драч Теута Драч
ГЪP2 15:00
Аполон Лариса Аполон Лариса 4 - 1 Анагениси Кардицас Анагениси Кардицас
КАФКК 15:00
Бен Кардан Бен Кардан 3 - 1 КАРА Бразавил КАРА Бразавил
ГЪP2 15:00
Аполон Понту Аполон Понту 2 - 0 Айгинякос Айгинякос
КОСОВ 15:00
Влазня Прищина Влазня Прищина 0 - 0 Фероникели Фероникели
КОСОВ 15:00
Велажними Велажними 0 - 1 Дрита Гниляне Дрита Гниляне
ГЪP2 15:00
Трикала Трикала 1 - 0 Панеялиос Панеялиос
АНДОР 15:00
Енгордани Енгордани 1 - 1 УЕ Санта Колома УЕ Санта Колома
ГЕР3 15:00
Оснабрюк Оснабрюк 0 - 1 Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер
БЪЛ3 15:00
Бенковски Бяла Бенковски Бяла 0 - 5 Добруджа 1919 Добруджа 1919
ТУР 15:00
Трабзонспор Трабзонспор 4 - 1 Йени Малатияспор Йени Малатияспор
УКРП 15:00
Жемчужина Одеса Жемчужина Одеса 0 - 1 Рух Виники Рух Виники
УЗБЕ 15:00
Пахтакор Пахтакор 2 - 1 АГМК АГМК
МАК 15:00
Шкупи Шкупи 0 - 2 Скопие Скопие
БЪЛ3 15:00
Калиакра Калиакра 1 - 0 Кубрат Кубрат
СЪРБ 15:00
Борац Чачак Борац Чачак 2 - 1 Бачка Паланка Бачка Паланка
СЪРБ 15:00
Явор Иваница Явор Иваница 3 - 3 Чукарички Чукарички
СЪРБ 15:00
Войводина Войводина 0 - 3 Земун Земун
КАФШЛ 15:00
Платеу Юнайтед Платеу Юнайтед 1 - 0 Етоaл дьо Сахел Етоaл дьо Сахел
БЪЛ3 15:00
Суворово Суворово 1 - 0 Локомотив Русе Локомотив Русе
БЪЛ3 15:00
Левски Карлово Левски Карлово 1 - 0 Карнобат Карнобат
ДАН3 15:00
Нествед Нествед 2 - 0 Аварта Аварта
МЛТ 15:00
Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед 4 - 1 Сенглея Атлетик Сенглея Атлетик
ЕСТ 15:00
Нъме Калю Нъме Калю 1 - 0 Тамека Тамека
ГЕР4 15:00
ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург 1 - 3 Йеделох Йеделох
ГЕР4 15:00
Фрайбург II Фрайбург II 1 - 0 ТШФ Щайнбах ТШФ Щайнбах
ГЕР4 15:00
Алемания Аахен Алемания Аахен 3 - 1 Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II
ГЕРЖ 15:00
Дуисбург (Ж) Дуисбург (Ж) 1 - 0 Вердер Бремен (Ж) Вердер Бремен (Ж)
ГЕРЖ 15:00
Кьолн (Ж) Кьолн (Ж) 0 - 8 Байерн Мюнхен (Ж) Байерн Мюнхен (Ж)
КЕНИЯ 15:15
Леопардс Леопардс 2 - 1 Хоумбойс Хоумбойс
ЮАР 15:30
Блумфонтейн Селтик Блумфонтейн Селтик 1 - 0 Платинум Старс Платинум Старс
ИТЛП 15:30
Виртус Франкавила Виртус Франкавила 0 - 0 Сиракуза Сиракуза
ИТЛП 15:30
Акрагас Акрагас 0 - 2 Сикула Леонцио Сикула Леонцио
ИТЛП 15:30
Катания Катания 2 - 1 Реджина Реджина
ИТЛП 15:30
Сантарканджело Сантарканджело 2 - 2 Триестина Триестина
АВС 15:30
Залцбург Залцбург 5 - 0 Аустрия Виена Аустрия Виена
БЪЛБ 15:30
Марица Пловдив Марица Пловдив 1 - 0 Нефтохимик Нефтохимик
ИТЛП 15:30
Трапани Трапани 2 - 2 Бишелие Бишелие
ИТЛП 15:30
Фиделис Андрия Фиделис Андрия 2 - 1 Катанзаро Катанзаро
КАФШЛ 15:30
Вита Клуб Вита Клуб 2 - 2 Дифаа Ел Джадида Дифаа Ел Джадида
ХОЛ 15:30
НАК Бреда НАК Бреда 0 - 1 Рода ЮК Рода ЮК
ХОЛ 15:30
Спарта Ротердам Спарта Ротердам 2 - 5 Аякс Аякс
ФАК 15:30
Уигън Атлетик Уигън Атлетик 0 - 2 Саутхямптън Саутхямптън
БЛРК 16:00
БАТЕ БАТЕ 2 - 1 Ислоч Ислоч
КАФКК 16:00
Кейптаун Сити Кейптаун Сити 1 - 2 Коста до Сол Коста до Сол
БЪЛ 16:00
Черно море Черно море 0 - 1 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив
САНМА 16:00
Фиорентино Фиорентино 2 - 1 СС Виртус СС Виртус
ПРС 16:00
Хамарби Хамарби 3 - 0 Мариехамн Мариехамн
ИТА 16:00
Торино Торино 1 - 2 Фиорентина Фиорентина
ПРС 16:00
Фредрикста Фредрикста 0 - 1 Мьондален Мьондален
БиХ 16:00
Радник Биелина Радник Биелина 1 - 0 Сараево Сараево
ЧЕХ 16:00
Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 2 - 0 Теплице Теплице
КИП 16:00
Олимпиакос Никозия Олимпиакос Никозия 0 - 2 Неа Саламис Неа Саламис
КИП 16:00
Аполон Лимасол Аполон Лимасол 4 - 2 АПОЕЛ АПОЕЛ
ХЪРВ 16:00
Осиек Осиек 3 - 3 Хайдук Сплит Хайдук Сплит
БУНХ 16:00
ГВД Минден ГВД Минден 29 - 26 ТШГ Фризенхайм ТШГ Фризенхайм
САНМА 16:00
Фолгоре Фолгоре 4 - 0 Мурата Мурата
САНМА 16:00
Тре Фиори Тре Фиори 0 - 1 Либертас Либертас
АРЖ 16:00
Расинг Клуб де Авелянеда Расинг Клуб де Авелянеда 5 - 0 Патронато Патронато
ЧЕХ21 16:00
Баник Острава (21) Баник Острава (21) 4 - 0 Словачко (21) Словачко (21)
ФРА 16:00
Метц Метц 1 - 1 Нант Нант
УКРП 16:00
Оболон-Бровар Оболон-Бровар 2 - 4 Колос Коваливка Колос Коваливка
ИТА 16:00
Беневенто Беневенто 1 - 2 Каляри Каляри
ИТА 16:00
Елас Верона Елас Верона 0 - 5 Аталанта Аталанта
ИТА 16:00
Кротоне Кротоне 0 - 2 Рома Рома
СУДАН 16:00
Мерих Кости Мерих Кости 2 - 1 Хай Ал Вади Хай Ал Вади
СЛВН 16:00
Триглав Триглав 1 - 1 НД Горица НД Горица
ИТА 16:00
Милан Милан 3 - 2 Киево Киево
ШОТ 16:15
Мъдъруел Мъдъруел 0 - 0 Селтик Селтик
СЛВК 16:20
Слован Братислава Слован Братислава 2 - 0 ДАК ДАК
ПОЛ 16:30
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав 1 - 1 Висла Плок Висла Плок
ГЕР 16:30
Кьолн Кьолн 2 - 0 Байер Леверкузен Байер Леверкузен
ЧЕХ21 16:30
Млада Болеслав (21) Млада Болеслав (21) 6 - 1 Яблонец (21) Яблонец (21)
ХЪР2 16:30
Новиград Новиград 1 - 2 Дугополье Дугополье
ПОЛ 16:30
Краковия Краков Краковия Краков 2 - 1 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч
ГАНА 17:00
Ебусуа Дуорфс Ебусуа Дуорфс 1 - 0 Берекум Челси Берекум Челси
ТУР1 17:00
Анкарагюджю Анкарагюджю 1 - 0 Ескишехирспор Ескишехирспор
КАФКК 17:00
Депортиво Ниефанг Депортиво Ниефанг 1 - 0 Мотема Пембе Мотема Пембе
ГАНА 17:00
Медеама Медеама 1 - 0 Карела Карела
ШВЦР 17:00
Базел Базел 1 - 0 Сион Сион
ЧИЛИ 17:00
Универсидад де Консепсион Универсидад де Консепсион 2 - 1 Коло Коло Коло Коло
УКР 17:00
Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк 3 - 0 Мариупол Мариупол
ГАНА 17:00
Илевън Уондърс Илевън Уондърс 1 - 1 Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак
МАР 17:00
Расинг де Казабланка Расинг де Казабланка 2 - 2 ФУС Рабат ФУС Рабат
ГАНА 17:00
УАФА УАФА 1 - 1 Асанте Котоко Асанте Котоко
ГАНА 17:00
Ашанти Голд Ашанти Голд 1 - 0 Ва Ол Старс Ва Ол Старс
ШВЦР 17:00
Лугано Лугано 1 - 2 Люцерн Люцерн
ШВЦР 17:00
Тюн Тюн 0 - 0 Лозана Спорт Лозана Спорт
МАР 17:00
ФАР Рабат ФАР Рабат 2 - 1 Итихад Танжер Итихад Танжер
КАФШЛ 17:00
ЕС Тунис ЕС Тунис 1 - 0 Гор Махия Гор Махия
ЛЮКС 17:00
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 4 - 0 Виктория Роспорт Виктория Роспорт
ЛЮКС 17:00
Жьонес Еш Жьонес Еш 3 - 0 РМ Хам Бенфика РМ Хам Бенфика
ЛЮКС 17:00
УТ Петанж УТ Петанж 2 - 3 Фола Еш Фола Еш
КАФКК 17:00
Аква Юнайтед Аква Юнайтед 1 - 0 Ал Итихад Триполи Ал Итихад Триполи
ПРС 17:00
Хам Кам Хам Кам 1 - 2 Согндал Согндал
ГАНА 17:00
Дриймс Мадина Дриймс Мадина 1 - 0 Елмина Шаркс Елмина Шаркс
КАФКК 17:00
Енимба Енимба 3 - 2 Енерджи Енерджи
ШВЦ1 17:00
Вадуц Вадуц 2 - 0 Шафхаузен Шафхаузен
АНДОР 17:00
Луситанос Луситанос 6 - 1 Пеня Енкарнада Пеня Енкарнада
ЛЮКС 17:00
УНА Щрасен УНА Щрасен 3 - 0 Хостерт Хостерт
НЛП 17:00
Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет 3 - 0 Уърдинг Уърдинг
УЗБЕ 17:00
Къзълкум Къзълкум 1 - 2 Насаф Насаф
ЛЮКС 17:00
УС Еш УС Еш 1 - 1 Расинг Юнион Расинг Юнион
ИСПСБ 17:00
Селта де Виго II Селта де Виго II 1 - 0 Расинг Ферол Расинг Ферол
ПОР2 17:00
Ароука Ароука 1 - 0 Академика Академика
ИСП2 17:00
Райо Валекано Райо Валекано 3 - 2 Реус Депортиу Реус Депортиу
ПОР2 17:00
Порто II Порто II 3 - 0 Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля
МЛТ 17:00
Хибърниънс Хибърниънс 7 - 0 Лия Атлетик Лия Атлетик
ПОР2 17:00
Академико Висеу Академико Висеу 1 - 0 Кова Пиедаде Кова Пиедаде
ПОР2 17:00
УД Оливейренсе УД Оливейренсе 2 - 1 Униао Мадейра Униао Мадейра
ПОР2 17:00
Лейшоеш Лейшоеш 1 - 1 Спортинг КП II Спортинг КП II
ПОР2 17:00
Насионал Мадейра Насионал Мадейра 3 - 0 Варзим Варзим
ИСП 17:15
Барселона Барселона 2 - 0 Атлетик Клуб Атлетик Клуб
ИТЛП 17:30
Порденоне Порденоне 2 - 0 Фермана Фермана
ИСПСБ 17:30
Олот Олот 1 - 1 Алкояно Алкояно
ИСПСБ 17:30
Елче Елче 3 - 0 Корнея Корнея
ДАН1 17:30
Фремад Амагер Фремад Амагер 0 - 0 Нюкьобинг Нюкьобинг
ИТЛП 17:30
Ренате Ренате 1 - 2 Басано Виртус Басано Виртус
ИТЛП 17:30
Реджиана Реджиана 3 - 2 Губио Губио
ИТЛП 17:30
Терамо Терамо 0 - 0 Албинолефе Албинолефе
ИТЛП 17:30
Фано Фано 1 - 1 Самбенедетезе Самбенедетезе
ИСПСБ 17:30
Навалкарнеро Навалкарнеро 4 - 0 Талавера КФ Талавера КФ
ИТЛП 17:30
Ренде Ренде 1 - 1 Юве Стабия Юве Стабия
ИТЛП 17:30
Равена Равена 2 - 1 Местре Местре
ИТЛП 17:30
Монополи Монополи 1 - 1 Паганезе Паганезе
ХОЛ 17:45
ПЕК Цволе ПЕК Цволе 3 - 4 Фейенорд Фейенорд
ЧЕХ2 18:00
Чешке Будейовице Чешке Будейовице 0 - 1 Олимпия Прага Олимпия Прага
ПОР 18:00
Витория Гимараеш Витория Гимараеш 2 - 1 Деспортиво Авеш Деспортиво Авеш
ЧЕХ 18:00
Злин Злин 0 - 1 Виктория Пилзен Виктория Пилзен
ДАН 18:00
Хелсингор Хелсингор 1 - 0 Нордселанд Нордселанд
БНБЛ 18:00
БК Черно море БК Черно море 67 - 91 БК Рилски спортист БК Рилски спортист
ДАН 18:00
Мидтиланд Мидтиланд 2 - 1 Сьонерюск Сьонерюск
ДАН 18:00
Брьондби Брьондби 2 - 1 Хобро Хобро
КИП 18:00
Ермис Ермис 2 - 1 Докса Катокопия Докса Катокопия
ПОР2 18:00
Бенфика II Бенфика II 1 - 2 Жил Висенте Жил Висенте
СЪРБ 18:00
Мачва Шабац Мачва Шабац 0 - 2 Цървена звезда Цървена звезда
ИСПСБ 18:00
Гихуело Гихуело 0 - 1 Депортиво Ла Коруня II Депортиво Ла Коруня II
СЪРБ 18:00
Напредак Напредак 0 - 0 Младост Лучани Младост Лучани
КАФШЛ 18:00
АСЕК Мимосас АСЕК Мимосас 1 - 2 ЗЕСКО Юнайтед ЗЕСКО Юнайтед
СЪРБ 18:00
Спартак Суботица Спартак Суботица 2 - 0 Рад Белград Рад Белград
ХЪРВ 18:00
Риека Риека 5 - 1 Цибалия Цибалия
ТУР3 18:00
Менемен Беледийеспор Менемен Беледийеспор 2 - 0 Токатспор Токатспор
ЛИТ 18:00
Тракай Тракай 3 - 1 Паланга Паланга
ПОР 18:00
Морейренсе Морейренсе 2 - 1 Белененсеш Белененсеш
ИСПСБ 18:00
Бадалона Бадалона 1 - 0 Онтениенте Онтениенте
ТУР 18:00
Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 1 - 0 Бешикташ Бешикташ
ИСПСБ 18:00
Химнастика Сеговиана Химнастика Сеговиана 0 - 2 Коруксо Коруксо
ИСПСБ 18:00
Понтеведра Понтеведра 2 - 2 Понферадина Понферадина
ИСПСБ 18:00
Реал Унион Реал Унион 1 - 2 Туделано Туделано
AЛБ 18:00
Скендербеу Корча Скендербеу Корча 2 - 1 Люфтетари Аргирокастро Люфтетари Аргирокастро
ИСПСБ 18:00
Изара Изара 0 - 1 КД Витория КД Витория
ИСПСБ 18:00
Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II 2 - 0 УД Логронес УД Логронес
ИСПСБ 18:00
Пеня Спорт Пеня Спорт 0 - 1 Баракалдо Баракалдо
ЛБСА 18:00
БК Варезе БК Варезе 82 - 75 БК Авелино БК Авелино
ИСПСБ 18:00
Мерида АД Мерида АД 2 - 0 Линенсе Линенсе
ИСПСБ 18:00
Расинг Сантандер Расинг Сантандер 2 - 0 Аморебиета Аморебиета
ДАН 18:00
ОГФ ОГФ 0 - 0 Олборг Олборг
ФРА 18:00
Сент Етиен Сент Етиен 2 - 0 Гингам Гингам
ДАН 18:00
Лингби Лингби 1 - 1 Хорсенс Хорсенс
ИСПСБ 18:00
Толедо Толедо 0 - 0 Реал Валядолид II Реал Валядолид II
СЛВН 18:00
Домжале Домжале 6 - 1 Алуминий Алуминий
ДАН 18:00
Силкеборг Силкеборг 1 - 3 Копенхаген Копенхаген
ДАН 18:00
Рандерс Рандерс 4 - 1 ОБ ОБ
НАССБ 18:10
Пърдю Бойлърмейкърс Пърдю Бойлърмейкърс 76 - 73 Бътлър Булдогс Бътлър Булдогс
АРЖ 18:15
Арсенал Саранди Арсенал Саранди 1 - 1 Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд
БЪЛ 18:15
Етър Етър 0 - 6 Лудогорец Лудогорец
ИТАБ 18:30
Авелино Авелино 2 - 2 Пескара Пескара
ИСПСБ 18:30
УК Мурсия УК Мурсия 2 - 1 Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва
ЛБСА 18:30
БК Бреша Леонеса БК Бреша Леонеса 66 - 70 БК Виртус Болоня БК Виртус Болоня
ФАК 18:30
Лестър Сити Лестър Сити 1 - 1 Челси Челси
АНДОР 19:00
Сант Хулия Сант Хулия 9 - 1 Енкамп Енкамп
КАФКК 19:00
Замалек Замалек 2 - 1 Велаята Дича Велаята Дича
НОР 19:00
Бран Бран 2 - 0 Бодьо/Глимт Бодьо/Глимт
НОР 19:00
Хаугесун Хаугесун 0 - 1 Молде Молде
МАР 19:00
Хурибга Хурибга 1 - 0 Шабаб Атлас Кенифра Шабаб Атлас Кенифра
ГЕР 19:00
РБ Лайпциг РБ Лайпциг 2 - 1 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
КАФШЛ 19:00
Мамелъди Съндаунс Мамелъди Съндаунс 2 - 0 Район Спортс Район Спортс
ПОЛ 19:00
Легия Варшава Легия Варшава 0 - 2 Висла Краков Висла Краков
КАФКК 19:00
УСМ Алжир УСМ Алжир 1 - 1 Маниема Юниън Маниема Юниън
КРПД 19:00
Депортиво Саприса Депортиво Саприса 1 - 1 Ередияно Ередияно
ИТСЛЕ 19:00
Аргос Волей Аргос Волей 3 - 1 Вибо Валентия Вибо Валентия
ЛБСА 19:00
Баскет Бриндиси Баскет Бриндиси 93 - 83 БК ВЛ Песаро БК ВЛ Песаро
ИСП2 19:00
Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона 0 - 2 Кордоба Кордоба
НБА 19:00
Торонто Раптърс Торонто Раптърс 125 - 132 Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър
ИТСЛЕ 19:00
Волей Равена Волей Равена 3 - 2 Волей Перуджа Волей Перуджа
ИТСЛЕ 19:00
Палаволо Пиаченца Палаволо Пиаченца 2 - 3 Волей Лубе Волей Лубе
ИСПСБ 19:00
Герника Герника 1 - 0 Леалтад Леалтад
АЦБ 19:00
БК Валенсия БК Валенсия 74 - 61 КБ Тенерифе КБ Тенерифе
АЦБ 19:00
БК Гипускоа БК Гипускоа 101 - 91 БК Естудиантес БК Естудиантес
АЦБ 19:00
БК Малага БК Малага 82 - 86 БК Фуенлабрада БК Фуенлабрада
ИСП2 19:00
Реал Овиедо Реал Овиедо 2 - 1 Гранада Гранада
ШВЕЦК 19:15
АИК АИК 0 - 2 Юргорден Юргорден
ЛБСА 19:15
Орландина Баскет Орландина Баскет 89 - 103 БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари
ИТСЛЕ 19:15
Волей Милано Волей Милано 1 - 3 Палаволо Модена Палаволо Модена
КАФШЛ 19:30
Ал Хилал Омдурман Ал Хилал Омдурман 3 - 1 Того Порт Того Порт
УКР 19:30
Динамо Киев Динамо Киев 4 - 0 Ворскла Ворскла
ИСПСБ 19:30
Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД 2 - 1 Бадахос Бадахос
ИСПСБ 19:30
Лейда Еспортиу Лейда Еспортиу 1 - 0 Ебро Ебро
ИСП 19:30
Селта де Виго Селта де Виго 0 - 0 Малага Малага
АЦБ 19:30
БК Бургос БК Бургос 89 - 89 ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол)
ЛЮКС 19:30
Диферданж 03 Диферданж 03 1 - 2 Прогрес Нидеркорн Прогрес Нидеркорн
ИСП 19:30
Виляреал Виляреал 2 - 1 Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид
ЛБСА 20:00
БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция 107 - 83 БК Канту БК Канту
МЕК2 20:00
Универсидад Гуадалахара Универсидад Гуадалахара 2 - 1 Атлетико Сакатепек Атлетико Сакатепек
ГВАТ 20:00
Сикинала Сикинала 1 - 2 Антигуа ГФК Антигуа ГФК
КАФШЛ 20:00
ЕС Сетиф ЕС Сетиф 4 - 0 Адуана Старс Адуана Старс
ПОР 20:00
Шавеш Шавеш 1 - 4 Спортинг Брага Спортинг Брага
ГВАТ 20:00
Малакатеко Малакатеко 2 - 1 Гуастатоя Гуастатоя
ОФЛ 20:00
Витлеем Стийл Витлеем Стийл 4 - 1 Ричмънд Кикърс Ричмънд Кикърс
АРЖ 20:30
Естудиантес Естудиантес 0 - 1 Годой Крус Годой Крус
АРЖБ 20:30
Гилермо Браун Гилермо Браун 0 - 0 Лос Андес Лос Андес
НАССБ 20:40
Мичиган Стейт Спартанс Мичиган Стейт Спартанс 53 - 55 Сиракюз Ориндж Сиракюз Ориндж
РУМ 20:45
ЧФР Клуж ЧФР Клуж 1 - 1 ФКСБ ФКСБ
КОЛА 21:00
Патриотас Бояка Патриотас Бояка 1 - 0 Енвигадо Енвигадо
ИСП2 21:00
Нумансия Нумансия 2 - 0 Тенерифе Тенерифе
НХЛ 21:00
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 5 - 1 Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс
НОР 21:00
Волеренга Волеренга 2 - 1 Од Од
АИБ 21:00
Суитис Суитис 1 - 1 Олд Роуд Олд Роуд
АРЖБ 21:00
Хувентуд Унида Г. Хувентуд Унида Г. 2 - 0 Депортиво Сантамарина Депортиво Сантамарина
БОЛ 21:00
Гуабира Гуабира 1 - 2 Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро
БОЛ 21:00
Насионал Потоси Насионал Потоси 2 - 3 Реал Потоси Реал Потоси
ВЕН 21:30
Естудиантес Каракас Естудиантес Каракас 2 - 2 Депортиво Лара Депортиво Лара
ВЕН 21:30
Каракас Каракас 1 - 0 Португеса ФК Португеса ФК
ВЕН 21:30
Атлетико Венецуела Атлетико Венецуела 0 - 1 Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра
ИТА 21:45
Лацио Лацио 1 - 1 Болоня Болоня
ИТА 21:45
Наполи Наполи 1 - 0 Дженоа Дженоа
ИСП 21:45
Реал Мадрид Реал Мадрид 6 - 3 Херона Херона
ЛБСА 21:45
БК Ваноли БК Ваноли 92 - 70 БК Торино БК Торино
НХЛ 22:00
Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс 4 - 0 Калгари Флеймс Калгари Флеймс
АРЖБ 22:00
Клуб Атлетико Митре Клуб Атлетико Митре 1 - 0 Атлетико Рафаела Атлетико Рафаела
БОЛ 22:00
Боливар Боливар 2 - 0 Клуб Университарио Клуб Университарио
ФРА 22:00
Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия 2 - 3 Олимпик Лион Олимпик Лион
БНППО 22:10
Роджър Федерер Роджър Федерер 1 - 2 Хуан Мартин Дел Потро Хуан Мартин Дел Потро
ПОР 22:15
Спортинг КП Спортинг КП 2 - 0 Рио Аве Рио Аве
ПЕРУ 22:30
Мелгар Мелгар 2 - 1 Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо
ПАР 22:45
Гуарани Гуарани 1 - 4 Насионал Асунсион Насионал Асунсион
АРЖ 22:45
Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман 1 - 1 Бока Хуниорс Бока Хуниорс
НХЛ 23:00
Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 6 - 3 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
ЯМК 23:00
Тиволи Гардънс Тиволи Гардънс 3 - 1 Бойс Таун Бойс Таун
САЩ 23:00
Далас Далас 3 - 0 Сиатъл Саундърс Сиатъл Саундърс
КРПД 23:00
Лимон Лимон 3 - 0 Мюнисипал Либерия Мюнисипал Либерия
ЯМК 23:00
Уотърхаус Уотърхаус 1 - 2 Хъмбъл Лайънс Хъмбъл Лайънс
АРЖБ 23:00
Институто Институто 1 - 0 Нуева Чикаго Нуева Чикаго
ЯМК 23:00
Сандалс Саут Коуст Сандалс Саут Коуст 1 - 4 ЮУИ ЮУИ
ЯМК 23:00
Монтего Бей Юнайтед Монтего Бей Юнайтед 1 - 2 Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед
ГВАТ 23:00
Депортиво Санарате Депортиво Санарате 3 - 0 Маркензе Маркензе
ЕСАЛ 23:00
ФАС ФАС 1 - 0 Пасакина Пасакина
ЯМК 23:00
Харбър Вю Харбър Вю 0 - 0 Арнет Гардънс Арнет Гардънс
ХОНД 23:00
Хондурас Прогресо Хондурас Прогресо 1 - 2 Мотагуа Мотагуа
НХЛ 23:00
Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс 3 - 4 Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс
ЧИЛИ 23:00
Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота 0 - 0 Депортес Икике Депортес Икике
НХЛ 23:00
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 3 - 1 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
АИБ 23:00
Гренейдс Гренейдс 1 - 3 Файв Айлъндс Файв Айлъндс
ЧИЛИ 23:00
Антофагаста Антофагаста 3 - 2 О'Хигинс О'Хигинс
НИКРГ 23:00
Манагуа Манагуа 4 - 0 Сан Франциско Никарагуа Сан Франциско Никарагуа
КОЛА 23:00
Ла Екидад Ла Екидад 2 - 0 Депортиво Кали Депортиво Кали
ВЕН 23:00
Минерос де Гуаяна Минерос де Гуаяна 1 - 1 Сулия Сулия
ЯМК 23:00
Кавалиър Кавалиър 4 - 0 Рено Рено
БОЛ 23:15
Сан Хосе Сан Хосе 3 - 1 Дъ Стронгест Дъ Стронгест
ЕСАЛ 23:15
Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор 2 - 1 Исидро Метапан Исидро Метапан
НАССБ 23:15
Северна Каролина Тар Хийлс Северна Каролина Тар Хийлс 65 - 86 Тексас А&М Агис Тексас А&М Агис
КРПД 23:30
Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 1 - 0 Гресия Гресия