ПАР
Парагвай
|
00:40 |
Депортиво Сантани
|
|
2 - 0 |
|
Сол де Америка
|
|
АРЖ
Аржентина
|
01:00 |
Колон
|
|
4 - 0 |
|
Патронато
|
|
НХЛ
САЩ
|
02:00 |
Торонто Мейпъл Лийвс
|
|
3 - 1 |
|
Бостън Бруинс
|
|
КОЛБ
Колумбия
|
02:00 |
Реал Сантандер
|
|
0 - 0 |
|
Кукута Депортиво
|
|
ВЕН
Венецуела
|
02:00 |
Минерос де Гуаяна
|
|
3 - 3 |
|
Карабобо
|
|
БРА
Бразилия
|
02:00 |
Спорт Ресифе
|
|
1 - 1 |
|
Ботафого
|
|
НХЛ
САЩ
|
02:30 |
Кълъмбъс Блу Джакетс
|
|
3 - 6 |
|
Вашингтон Кепитълс
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
02:30 |
Депортиво Сантамарина
|
|
2 - 1 |
|
Феро Карил Оесте
|
|
ПАР
Парагвай
|
02:50 |
Спортиво Лукеньо
|
|
1 - 2 |
|
Депортиво Капията
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
03:00 |
Сармиенто
|
|
2 - 2 |
|
Атлетико Рафаела
|
|
НБА
САЩ
|
03:00 |
Минесота Тимбъруулвс
|
|
100 - 119 |
|
Хюстън Рокетс
|
|
АРЖ
Аржентина
|
03:15 |
Индепендиенте
|
|
0 - 1 |
|
Дефенса и Хустисия
|
|
КОЛА
Колумбия
|
04:00 |
Депортиво Пасто
|
|
3 - 0 |
|
Бояка Чико
|
|
ЯМК
Ямайка
|
04:35 |
Портмор Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Уотърхаус
|
|
НБА
САЩ
|
05:30 |
Юта Джаз
|
|
113 - 96 |
|
Оклахома Сити Тъндър
|
|
МАЛВ
Малайзия
|
11:45 |
ЮКМ
|
|
3 - 2 |
|
Сабах
|
|
РУС3
Русия
|
12:00 |
Чита
|
|
0 - 0 |
|
Динамо Барнаул
|
|
ТУО
Унгария
|
12:10 |
Ян-Ленард Щруф
|
|
2 - 1 |
|
Юрген Зоп
|
|
ТБОБС
Испания
|
12:10 |
Андреас Хайдер-Маурер
|
|
0 - 2 |
|
Роберто Карбайес-Баена
|
|
ТБОБС
Испания
|
12:10 |
Мартин Клижан
|
|
2 - 1 |
|
Федерико Делбонис
|
|
ТУО
Унгария
|
12:10 |
Александър Бублик
|
|
2 - 1 |
|
Денис Истомин
|
|
РУС3
Русия
|
13:00 |
Зенит Иркутск
|
|
2 - 3 |
|
Иртиш Омск
|
|
ТУО
Унгария
|
13:30 |
Николоз Басилашвили
|
|
2 - 0 |
|
Паоло Лоренци
|
|
ТБОБС
Испания
|
13:30 |
Иля Ивашка
|
|
0 - 2 |
|
Жил Симон
|
|
ТУО
Унгария
|
13:30 |
Максимилиан Мартерер
|
|
2 - 1 |
|
Виктор Троицки
|
|
ТБОБС
Испания
|
13:30 |
Петер Гойовчик
|
|
0 - 2 |
|
Гуидо Пея
|
|
ТУО
Унгария
|
14:00 |
Яник Маден
|
|
2 - 1 |
|
Мартон Фучович
|
|
ТБОБС
Испания
|
14:05 |
Давид Гофен
|
|
2 - 1 |
|
Марсел Гранойерс
|
|
АФК
АФК къп
|
15:00 |
Джохор Дарул Такзим
|
|
3 - 2 |
|
Сонг Лам Нгхе Ан
|
|
ГЕР19
Германия
|
15:00 |
Найндорфер ТШФ (19)
|
|
0 - 3 |
|
РБ Лайпциг (19)
|
|
АФК
АФК къп
|
15:00 |
Тампайнс Роувърс
|
|
2 - 4 |
|
Персия
|
|
ТБОБС
Испания
|
15:00 |
Бьорн Фратанджело
|
|
2 - 1 |
|
Алексей Ватутин
|
|
ТУО
Унгария
|
15:00 |
Андреас Сепи
|
|
2 - 1 |
|
Томас Фабиано
|
|
ТБОБС
Испания
|
15:00 |
Фелисиано Лопес
|
|
2 - 1 |
|
Душан Лайович
|
|
ТУО
Унгария
|
15:30 |
Атила Балаш
|
|
1 - 2 |
|
Матео Беретини
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
16:00 |
Нефтчи Фергана
|
|
0 - 0 |
|
Металург Бекабад
|
|
МАЛВ
Малайзия
|
16:00 |
Пулау Пинанг
|
|
0 - 0 |
|
Теренгану II
|
|
УГАНД
Уганда
|
16:00 |
КСКА
|
|
7 - 2 |
|
УРА
|
|
МАЛВ
Малайзия
|
16:00 |
Петалинг Джая Сити
|
|
2 - 3 |
|
ПДРМ
|
|
АФК
АФК къп
|
16:30 |
Ал Ахед
|
|
3 - 1 |
|
Манама
|
|
УГАНД
Уганда
|
16:30 |
Вайпърс
|
|
3 - 1 |
|
Масаву
|
|
УГАНД
Уганда
|
16:30 |
Тооро Юнайтед
|
|
1 - 3 |
|
Пролайн
|
|
УГАНД
Уганда
|
16:30 |
УПДФ
|
|
1 - 0 |
|
БУЛ
|
|
ТБОБС
Испания
|
16:55 |
Хауме Мунар
|
|
2 - 1 |
|
Жоао Соуса
|
|
СУДАН
Судан
|
17:00 |
Ал Ахли Мерове
|
|
0 - 1 |
|
Кобер
|
|
СУДАН
Судан
|
17:00 |
Мерих Кости
|
|
1 - 2 |
|
Хилал Обайед
|
|
ТБОБС
Испания
|
17:00 |
Ернесто Ескобедо
|
|
0 - 2 |
|
Малек Джазири
|
|
АЛЖ
Алжир
|
18:00 |
Саура
|
|
3 - 2 |
|
УСМ Алжир
|
|
АЛЖ
Алжир
|
18:00 |
Кабилия
|
|
3 - 0 |
|
Олимпик Медея
|
|
АЛЖ
Алжир
|
18:00 |
МК Оран
|
|
1 - 1 |
|
КС Константин
|
|
АЛЖ
Алжир
|
18:00 |
Парадоу АК
|
|
4 - 2 |
|
ЕС Сетиф
|
|
АЛЖ
Алжир
|
18:00 |
НА Хюсеин Дей
|
|
2 - 1 |
|
УС Бискра
|
|
АЛЖ
Алжир
|
18:00 |
УСМ Бел Абес
|
|
1 - 0 |
|
УСМ Ел Харач
|
|
АЛЖ
Алжир
|
18:00 |
Тадженант
|
|
1 - 1 |
|
МК Алжир
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
18:00 |
Бухоро
|
|
1 - 0 |
|
Къзълкум
|
|
ПОЛ1
Полша
|
18:00 |
Гурник Ленчна
|
|
2 - 1 |
|
Хробри Глогов
|
|
АФК
АФК къп
|
18:00 |
Малкия
|
|
1 - 2 |
|
Ал Джазира Аман
|
|
АФК
АФК къп
|
18:00 |
Ал Кува Ал Джавия
|
|
2 - 0 |
|
Ал Сувая
|
|
АЛЖ
Алжир
|
18:00 |
УСМ Блида
|
|
2 - 2 |
|
Белуиздад
|
|
БНБЛ
България
|
18:30 |
БК Академик Пловдив
|
|
82 - 70 |
|
БК Берое
|
|
БНБЛ
България
|
18:30 |
БК Ямбол
|
|
71 - 68 |
|
БК Черно море
|
|
БНБЛ
България
|
18:30 |
БК Балкан
|
|
92 - 80 |
|
БК Рилски спортист
|
|
БЪЛК
България
|
18:30 |
Славия
|
|
1 - 0 |
|
Ботев Пловдив
|
|
БНБЛ
България
|
18:30 |
БК Левски
|
|
78 - 57 |
|
БК Академик София
|
|
РУС3
Русия
|
18:30 |
Калуга
|
|
1 - 2 |
|
Торпедо Москва
|
|
АФК
АФК къп
|
18:45 |
Ал Джаиш Дамаск
|
|
1 - 1 |
|
Ал Завраа
|
|
ДАН1
Дания
|
19:00 |
Есбер
|
|
0 - 1 |
|
Вайле
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
19:10 |
Храдец Кралове
|
|
4 - 1 |
|
Олимпия Прага
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:15 |
Пипинсрайд
|
|
1 - 4 |
|
Байерн Мюнхен II
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:15 |
Гаршинг
|
|
3 - 2 |
|
Бухбах
|
|
ИЗР1
Израел
|
19:30 |
Апоел Марморек
|
|
1 - 0 |
|
Макаби Ерзлия
|
|
ИЗР1
Израел
|
19:30 |
Апоел Рамат Хашарон
|
|
3 - 1 |
|
Апоел Бней Лод
|
|
АВС1
Австрия
|
19:30 |
Лиеферинг
|
|
1 - 1 |
|
Блау-Вайс Линц
|
|
АВС1
Австрия
|
19:30 |
Вакер Инсбрук
|
|
0 - 0 |
|
Хартберг
|
|
АВС1
Австрия
|
19:30 |
Капфенбергер ШФ
|
|
2 - 3 |
|
ВШГ Тирол
|
|
АВС1
Австрия
|
19:30 |
Винер Нойщат
|
|
2 - 2 |
|
Аустрия Лустенау
|
|
ИЗР1
Израел
|
19:30 |
Ирони Нешер
|
|
0 - 2 |
|
Апоел Рамат Ган
|
|
ТУО
Унгария
|
19:30 |
Зомбор Пирос
|
|
0 - 2 |
|
Михаил Южни
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:30 |
ФФБ Олденбург
|
|
2 - 3 |
|
Любек
|
|
ТБОБС
Испания
|
19:30 |
Иво Карлович
|
|
1 - 2 |
|
Роберто Баутиста Агут
|
|
ИЗР1
Израел
|
19:30 |
Апоел Кфар Саба
|
|
0 - 2 |
|
Апоел Петах Тиква
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:30 |
ЛШК Ханза
|
|
4 - 0 |
|
Айнтрахт Брауншвайг II
|
|
ТБОБС
Испания
|
19:50 |
Пабло Куевас
|
|
0 - 2 |
|
Адриан Манарино
|
|
ПОЛ1
Полша
|
20:00 |
Олимпия Груджьондз
|
|
2 - 2 |
|
Стал Мелец
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Аугсбург II
|
|
1 - 0 |
|
Нюрнберг II
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Елверсберг
|
|
1 - 1 |
|
ТШФ Щайнбах
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Инголщат II
|
|
1 - 4 |
|
Вакер Бургхаузен
|
|
ЛИТ
Литва
|
20:00 |
Ритеряй
|
|
2 - 0 |
|
Кауно Жалгирис
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Кобленц
|
|
0 - 2 |
|
Валдхоф Манхайм
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
20:00 |
Хелзингборг
|
|
0 - 2 |
|
АФК Ескилстуна
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Илертисен
|
|
0 - 2 |
|
1860 Мюнхен
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
20:00 |
Вернаму
|
|
2 - 0 |
|
Варберг
|
|
ДАН1
Дания
|
20:00 |
Нюкьобинг
|
|
3 - 3 |
|
Виборг
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Санкт Паули II
|
|
0 - 2 |
|
Германия Егесторф
|
|
НОР1
Норвегия
|
20:00 |
Хам Кам
|
|
0 - 0 |
|
Саннес Улф
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
1860 Розенхайм
|
|
0 - 1 |
|
Зелигенпортен
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Меминген
|
|
3 - 2 |
|
Гройтер Фюрт II
|
|
ББЕЛ
Евролига
|
20:00 |
БК Жалгирис
|
|
80 - 60 |
|
Олимпиакос БК
|
|
ПОЛ1
Полша
|
20:00 |
Щомил Олщин
|
|
2 - 2 |
|
Рух Хожов
|
|
НОР2
Норвегия
|
20:00 |
Гроруд
|
|
3 - 1 |
|
Одд II
|
|
ЮАР
ЮАР
|
20:30 |
Голдън Ероус
|
|
3 - 1 |
|
Кайзер Чийфс
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:30 |
Ерндтебрюк
|
|
1 - 0 |
|
Вестфалия Ринерн
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:30 |
Вегберг-Беек
|
|
2 - 1 |
|
Кьолн II
|
|
ЮАР
ЮАР
|
20:30 |
Роял АМ
|
|
0 - 0 |
|
Чипа Юнайтед
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:30 |
Виденбрюк
|
|
0 - 2 |
|
Рот-Вайс Есен
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:30 |
Бон СК
|
|
5 - 2 |
|
Рьодингхаусен
|
|
ЮАР
ЮАР
|
20:30 |
Кейптаун Спърс
|
|
1 - 0 |
|
Барока
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Ниор
|
|
4 - 1 |
|
Газелек Аячо
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Париж
|
|
0 - 0 |
|
Шатору
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Льо Авър
|
|
3 - 0 |
|
Нанси
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Брест
|
|
1 - 0 |
|
Клермон
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Ним
|
|
1 - 0 |
|
Лориен
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Валансиен
|
|
2 - 2 |
|
Сошо
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Тур
|
|
2 - 2 |
|
Кевийи Руан
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Орлеан
|
|
5 - 1 |
|
Бург ан Брес
|
|
ФРА2
Франция
|
21:00 |
Оксер
|
|
1 - 4 |
|
Реймс
|
|
АНГЖЕ
Англия
|
21:30 |
Арсенал (Ж)
|
|
3 - 0 |
|
Ливърпул (Ж)
|
|
ИРЛКЛ
Република Ирландия
|
21:45 |
Шамрок Роувърс
|
|
0 - 1 |
|
Лонгфорд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Лейстън
|
|
2 - 0 |
|
Нийдхям Маркет
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Ройстън Таун
|
|
0 - 4 |
|
Слоу Таун
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
21:45 |
Ливърпул
|
|
5 - 2 |
|
Рома
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Билерикей Таун
|
|
2 - 0 |
|
Харлоу Таун
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Доркинг Уондърърс
|
|
0 - 4 |
|
Хароу Бъроу
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Кетъринг Таун
|
|
2 - 3 |
|
Тивертън Таун
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Олдъм Атлетик
|
|
0 - 3 |
|
Саутенд Юнайтед
|
|
УЕЛС
Уелс
|
21:45 |
Престатин Таун
|
|
0 - 0 |
|
Бари Таун Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Бишъпс Стортфорд
|
|
4 - 0 |
|
Мертир Таун
|
|
ИРЛКЛ
Република Ирландия
|
21:45 |
Шелбърн
|
|
7 - 2 |
|
Дрогхеда Юнайтед
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
21:45 |
Берик Рейнджърс
|
|
2 - 2 |
|
Стенхаусмюър
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Баруел
|
|
1 - 1 |
|
Сторбридж
|
|
КОНСЮ
Англия
|
21:45 |
Уестън Супер Меър
|
|
0 - 2 |
|
Труро Сити
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Биглъсуейд Таун
|
|
0 - 2 |
|
Дънстейбл Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
21:45 |
Спенимуур Таун
|
|
1 - 2 |
|
АФК Телфорд Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
21:45 |
Лейтън Ориент
|
|
0 - 1 |
|
Мейдънхед Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Грантхям Таун
|
|
0 - 0 |
|
Уорингтън Таун
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Нантуич Таун
|
|
2 - 3 |
|
Шоу Лейн
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Уитън Албиън
|
|
1 - 4 |
|
Фарзли Селтик
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Моркамб
|
|
0 - 0 |
|
Кеймбридж Юнайтед
|
|
АНГЧ
Англия
|
21:45 |
Нотингам Форест
|
|
3 - 0 |
|
Барнзли
|
|
КОНФ
Англия
|
21:45 |
Бромли
|
|
0 - 0 |
|
Бароу
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Ковънтри Сити
|
|
2 - 4 |
|
Линкълн Сити
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Нюпорт Каунти
|
|
2 - 1 |
|
Акрингтън Стенли
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Уитби Таун
|
|
2 - 3 |
|
Ръшхол Олимпик
|
|
КОНФ
Англия
|
21:45 |
Гейтсхед
|
|
2 - 5 |
|
Ебсфлийт Юнайтед
|
|
АНГЧ
Англия
|
21:45 |
Дарби Каунти
|
|
3 - 1 |
|
Кардиф Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
21:45 |
Блайт Спартанс
|
|
2 - 1 |
|
Кързън Аштън
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Ланкастър Сити
|
|
1 - 1 |
|
Бъкстън
|
|
КОНФ
Англия
|
21:45 |
Транмиър Роувърс
|
|
1 - 2 |
|
Солихъл Муурс
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Брадфорд Сити
|
|
2 - 0 |
|
Милтън Кийнс Донс
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
21:45 |
Ливингстън
|
|
0 - 1 |
|
Инвърнес КТ
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Шрюсбъри Таун
|
|
3 - 1 |
|
Питърбъро Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Рочдейл
|
|
1 - 1 |
|
Плимът Аргайл
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Ст. Айвс Таун
|
|
0 - 2 |
|
Чесхям Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
21:45 |
Уелинг Юнайтед
|
|
0 - 2 |
|
Бат Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
21:45 |
Богнор Реджис Таун
|
|
0 - 1 |
|
Челмсфорд Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
21:45 |
Пуул Таун
|
|
1 - 1 |
|
Уайтхоук
|
|
КОНСЮ
Англия
|
21:45 |
Конкорд Рейнджърс
|
|
1 - 0 |
|
Хънгърфорд Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
21:45 |
Йоувил Таун
|
|
0 - 0 |
|
Форест Грийн Роувърс
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Бристол Роувърс
|
|
1 - 1 |
|
Уигън Атлетик
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Матлок Таун
|
|
1 - 2 |
|
Аштън Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
21:45 |
Торки Юнайтед
|
|
3 - 4 |
|
Гайзли
|
|
АНГ1
Англия
|
21:45 |
Донкастър Роувърс
|
|
0 - 1 |
|
Блекбърн Роувърс
|
|
ББЕЛ
Евролига
|
22:00 |
Баскония
|
|
88 - 83 |
|
Фенербахче СК (баскетбол)
|
|