БРАБ
Бразилия
|
01:15 |
Атлетико Гоянензе
|
|
3 - 2 |
|
Гуарани де Кампинас
|
|
КОПЛИ
КОНМЕБОЛ Копа Либертадорес
|
01:15 |
Депортиво Лара
|
|
2 - 1 |
|
Мильонариос
|
|
ОФЛ
САЩ
|
01:30 |
Пен
|
|
0 - 0 |
|
Нашвил СК
|
|
НБА
САЩ
|
02:00 |
Бостън Селтикс
|
|
92 - 87 |
|
Милуоки Бъкс
|
|
ОФЛ
САЩ
|
02:00 |
Атланта Юнайтед II
|
|
0 - 3 |
|
Чарлстън Батери
|
|
НБА
САЩ
|
03:00 |
Филаделфия 76-ърс
|
|
104 - 91 |
|
Маями Хийт
|
|
КОПЛИ
КОНМЕБОЛ Копа Либертадорес
|
03:30 |
Атлетико Насионал
|
|
4 - 1 |
|
Боливар
|
|
КОПЛИ
КОНМЕБОЛ Копа Либертадорес
|
03:30 |
Сантос
|
|
2 - 0 |
|
Естудиантес
|
|
БРАБ
Бразилия
|
03:30 |
Форталеза
|
|
3 - 1 |
|
КРБ
|
|
КОЛБ
Колумбия
|
03:45 |
Атлетико ФК
|
|
3 - 3 |
|
Депортес Киндио
|
|
НБА
САЩ
|
05:30 |
Голдън Стейт Уориърс
|
|
99 - 91 |
|
Сан Антонио Спърс
|
|
АФК
АФК къп
|
11:00 |
Алай
|
|
2 - 3 |
|
Истиклол
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
12:00 |
Кизилжар
|
|
0 - 2 |
|
Астана
|
|
ТУО
Унгария
|
12:10 |
Марко Чекинато
|
|
2 - 0 |
|
Дамир Джумхур
|
|
ТБОБС
Испания
|
12:10 |
Жил Симон
|
|
0 - 2 |
|
Григор Димитров
|
|
ТБОБС
Испания
|
12:10 |
Гийермо Гарсия-Лопес
|
|
2 - 0 |
|
Кей Нишикори
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Саган Тосу
|
|
0 - 2 |
|
Кавазаки Фронтале
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Токио
|
|
3 - 1 |
|
Санфрече Хирошима
|
|
АФК
АФК къп
|
13:00 |
Шан Юнайтед
|
|
1 - 4 |
|
Боеунг Кет
|
|
АФК
АФК къп
|
13:00 |
Юнайтед Сити
|
|
0 - 2 |
|
Лайън Сити Сейлърс
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Серезо Осака
|
|
2 - 1 |
|
Вегалта Сендай
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Консадоле Сапоро
|
|
2 - 1 |
|
Йокохама Ф. Маринос
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Кашима Антлърс
|
|
1 - 1 |
|
Висел Кобе
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Шонан Белмаре
|
|
1 - 0 |
|
Гамба Осака
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Джубило Ивата
|
|
1 - 2 |
|
В-Варен Нагазаки
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Нагоя Грампус
|
|
1 - 3 |
|
Шимизу С-Пулс
|
|
ЯП
Япония
|
13:00 |
Кашива Рейсол
|
|
1 - 0 |
|
Урава Редс
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
13:30 |
Поханг Стийлърс
|
|
0 - 1 |
|
Чеджу Юнайтед
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
13:30 |
Сувон Блууингс
|
|
3 - 1 |
|
Кьоннам
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
13:30 |
Улсан Хюндай
|
|
2 - 1 |
|
Инчеон Юнайтед
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
13:30 |
Чоннам Драгънс
|
|
2 - 1 |
|
Сеул
|
|
АФК
АФК къп
|
13:30 |
Абахани
|
|
1 - 1 |
|
Айзавл
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
13:30 |
Таегу
|
|
1 - 2 |
|
Кимчхон Сангму
|
|
ТБОБС
Испания
|
13:30 |
Хауме Мунар
|
|
0 - 2 |
|
Доминик Тийм
|
|
ТБОБС
Испания
|
13:30 |
Мартин Клижан
|
|
2 - 1 |
|
Новак Джокович
|
|
ТБОБС
Испания
|
13:30 |
Йозеф Ковалик
|
|
2 - 0 |
|
Гуидо Пея
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
13:45 |
Прачуап
|
|
4 - 2 |
|
Чианграй Юнайтед
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
13:45 |
Чайнат Хорнбил
|
|
2 - 1 |
|
Порт
|
|
АФК
АФК къп
|
14:00 |
Ню Радиянт
|
|
2 - 0 |
|
Бенгалуру
|
|
АФК
АФК къп
|
14:00 |
Фу Джен Юнивърсити
|
|
0 - 1 |
|
Хваебул
|
|
АФК
АФК къп
|
14:00 |
Тхан Хоа
|
|
3 - 3 |
|
Янгон Юнайтед
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
14:00 |
Сухотай
|
|
1 - 1 |
|
Суфанбури
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
14:00 |
Самут Пракан Сити
|
|
3 - 3 |
|
Убон Юнайтед
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
14:00 |
Кануън
|
|
0 - 2 |
|
Чонбък Моторс
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
14:00 |
Леопардс
|
|
1 - 1 |
|
Кариобанги Шаркс
|
|
ТУО
Унгария
|
15:00 |
Ян-Ленард Щруф
|
|
2 - 0 |
|
Александър Бублик
|
|
ТБОБС
Испания
|
15:00 |
Рафаел Надал
|
|
2 - 0 |
|
Роберто Карбайес-Баена
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
15:00 |
Бурирам Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Након Ратчасима
|
|
ТБОБС
Испания
|
15:00 |
Рожерио Дутра да Силва
|
|
1 - 2 |
|
Алберт Рамос
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
15:00 |
Еър Форс Сентрал
|
|
1 - 2 |
|
Чонбури
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
15:00 |
Уазито
|
|
0 - 1 |
|
Тъскър
|
|
АФК
АФК къп
|
15:00 |
Бали Юнайтед
|
|
1 - 3 |
|
Глобал Макати
|
|
АФК
АФК къп
|
15:00 |
Бенфика Макао
|
|
0 - 2 |
|
25 април
|
|
ГЪP2
Гърция
|
15:00 |
Анагениси Кардицас
|
|
3 - 3 |
|
Ханя Мурниес
|
|
ГЪP2
Гърция
|
15:00 |
Пансерайкос
|
|
1 - 2 |
|
Айгинякос
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
15:00 |
Бандари
|
|
2 - 2 |
|
Зоо Керичо
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
15:00 |
Чемелил
|
|
2 - 2 |
|
Гор Махия
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
15:00 |
Ратчабури
|
|
2 - 1 |
|
БГ Патум Юнайтед
|
|
ГЕР19
Германия
|
15:00 |
Унтерхахинг (19)
|
|
0 - 1 |
|
Байерн Мюнхен (19)
|
|
РУС3
Русия
|
15:00 |
Ангущ
|
|
0 - 2 |
|
Алания Владикавказ
|
|
АФК
АФК къп
|
15:30 |
Алтън Асър
|
|
1 - 0 |
|
Ахал
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
16:00 |
Банкок Юнайтед
|
|
5 - 2 |
|
Неви Сатахип
|
|
ТБОБС
Испания
|
16:00 |
Пабло Кареньо-Буста
|
|
2 - 0 |
|
Беноа Пер
|
|
ТБОБС
Испания
|
16:00 |
Диего Шварцман
|
|
0 - 2 |
|
Стефанос Циципас
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
16:00 |
Муангтонг Юнайтед
|
|
2 - 2 |
|
Полис Теро
|
|
ТУО
Унгария
|
16:30 |
Ришар Гаске
|
|
0 - 2 |
|
Лоренцо Сонего
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
16:30 |
Пахтакор
|
|
1 - 0 |
|
Навбахор
|
|
ЕГИП
Египет
|
16:45 |
ЕНППИ
|
|
3 - 1 |
|
Танта
|
|
ЕГИП
Египет
|
16:45 |
Ел Дахлея
|
|
1 - 1 |
|
Уади Дегла
|
|
МАК
Северна Македония
|
17:00 |
Шкупи
|
|
3 - 1 |
|
Победа
|
|
МАК
Северна Македония
|
17:00 |
Академия Пандев
|
|
2 - 2 |
|
Шкендия
|
|
МАК
Северна Македония
|
17:00 |
Вардар
|
|
0 - 1 |
|
Работнички
|
|
МАК
Северна Македония
|
17:00 |
Пелистер
|
|
2 - 1 |
|
Силекс
|
|
МАК
Северна Македония
|
17:00 |
Ренова
|
|
2 - 0 |
|
Скопие
|
|
ГЪP2
Гърция
|
17:00 |
Панахайки
|
|
2 - 0 |
|
Караискакис
|
|
ГЪP2
Гърция
|
17:00 |
АУ Спарта
|
|
1 - 0 |
|
Трикала
|
|
ГЪP2
Гърция
|
17:00 |
Докса Драма
|
|
3 - 1 |
|
Аполон Понту
|
|
БЪЛ3
България
|
17:00 |
Карнобат
|
|
0 - 1 |
|
Миньор Раднево
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
17:00 |
Земун
|
|
2 - 1 |
|
Борац Чачак
|
|
ГЪP2
Гърция
|
17:00 |
Арис
|
|
3 - 0 |
|
Аполон Лариса
|
|
БЪЛ3
България
|
17:00 |
Борислав 2009
|
|
2 - 3 |
|
Свиленград
|
|
ТУО
Унгария
|
17:20 |
Матео Беретини
|
|
1 - 2 |
|
Аляж Бедене
|
|
БЪЛ3
България
|
18:00 |
Бенковски Бяла
|
|
0 - 3 |
|
Добруджа 1919
|
|
МАР
Мароко
|
18:00 |
Шабаб Атлас Кенифра
|
|
2 - 3 |
|
Раджа Казабланка
|
|
ПОР2
Португалия
|
18:00 |
Академика
|
|
1 - 0 |
|
Порто II
|
|
ЛИТ
Литва
|
18:00 |
Атлантас
|
|
1 - 0 |
|
Йонава
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
18:00 |
Зноймо
|
|
0 - 2 |
|
Тринец
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
18:00 |
Фридек Мистек
|
|
2 - 1 |
|
Пршибрам
|
|
СЛВН
Словения
|
18:00 |
Алуминий
|
|
1 - 1 |
|
Кръшко
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
18:00 |
Пардубице
|
|
3 - 0 |
|
Таборско
|
|
КИПК
Кипър
|
18:00 |
АПОЕЛ
|
|
1 - 2 |
|
АЕК Ларнака
|
|
КИПК
Кипър
|
18:00 |
Пафос
|
|
1 - 4 |
|
Аполон Лимасол
|
|
ПОЛ1
Полша
|
18:00 |
Пуща Неполомице
|
|
1 - 0 |
|
ГКС Катовице
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
18:00 |
Баник Соколов
|
|
2 - 0 |
|
Варнсдорф
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
18:00 |
Витковице
|
|
2 - 0 |
|
Чешке Будейовице
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
18:30 |
Согдияна
|
|
1 - 1 |
|
Коканд-1912
|
|
ГЕРЖ
Германия
|
18:30 |
УШФ Йена (Ж)
|
|
0 - 4 |
|
Волфсбург (Ж)
|
|
ФИН
Финландия
|
18:30 |
Интер Турку
|
|
0 - 0 |
|
ХЯК
|
|
ФИН
Финландия
|
18:30 |
РоПС
|
|
2 - 0 |
|
Лахти
|
|
БЪЛК
България
|
18:30 |
Левски
|
|
2 - 2 |
|
ЦСКА София
|
|
ДАНК
Дания
|
18:30 |
Фредериция
|
|
0 - 1 |
|
Силкеборг
|
|
ФИН
Финландия
|
18:30 |
ВПС
|
|
1 - 1 |
|
Илвес
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
19:00 |
Младост Лучани
|
|
3 - 1 |
|
Явор Иваница
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
19:00 |
Радник Сурдулица
|
|
2 - 0 |
|
Бачка Паланка
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
19:00 |
Мачва Шабац
|
|
0 - 0 |
|
Рад Белград
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:00 |
Оберлаусиц Нойгерсдорф
|
|
3 - 1 |
|
Германия Халберщат
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
19:00 |
Цървена звезда
|
|
3 - 0 |
|
Чукарички
|
|
ГЕР19
Германия
|
19:00 |
Пройсен Мюнстер (19)
|
|
0 - 5 |
|
Кьолн (19)
|
|
ГЕР19
Германия
|
19:00 |
Айнтрахт Франкфурт (19)
|
|
1 - 1 |
|
Кайзерслаутерн (19)
|
|
ПОЛ1
Полша
|
19:00 |
Хойничанка Хойнице
|
|
0 - 1 |
|
Раков Ченстохова
|
|
ПОЛ1
Полша
|
19:00 |
Битовия Битов
|
|
1 - 0 |
|
Тихи
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:00 |
БАК '07
|
|
1 - 0 |
|
Нойстерлитц
|
|
ЧЕХК
Чехия
|
19:00 |
Злин
|
|
0 - 1 |
|
Яблонец
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
19:00 |
Усти над Лабем
|
|
2 - 1 |
|
Влашим
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
19:00 |
Опава
|
|
3 - 0 |
|
Виктория Жижков
|
|
РУС3
Русия
|
19:00 |
Сатурн Раменское
|
|
0 - 1 |
|
Металург Липецк
|
|
ФИН
Финландия
|
19:00 |
Мариехамн
|
|
1 - 4 |
|
КуПС
|
|
ЕГИП
Египет
|
19:00 |
Ал Масри
|
|
2 - 1 |
|
Смуха
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
19:00 |
Спартак Суботица
|
|
2 - 1 |
|
Напредак
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
19:00 |
Вождовац
|
|
2 - 1 |
|
Войводина
|
|
ТБОБС
Испания
|
19:15 |
Леонардо Майер
|
|
0 - 2 |
|
Карен Хачанов
|
|
ИСПСБ
Испания
|
19:15 |
Толедо
|
|
0 - 1 |
|
Реал Мадрид II
|
|
ГЕР19
Германия
|
19:30 |
Фортуна Дюселдорф (19)
|
|
4 - 2 |
|
МШФ Дуисбург (19)
|
|
НОР
Норвегия
|
19:30 |
Стабек
|
|
1 - 1 |
|
Старт
|
|
ДАН3
Дания
|
19:30 |
Далум
|
|
3 - 2 |
|
Б 93
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:30 |
Алтглинике
|
|
1 - 3 |
|
Херта Берлин II
|
|
НОР
Норвегия
|
19:30 |
Ранхайм
|
|
0 - 2 |
|
Бран
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:30 |
Унион Фюрстенвалде
|
|
1 - 2 |
|
Вакер Нордхаузен
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:30 |
ЗФК Мойзелвитц
|
|
3 - 2 |
|
Ауербах
|
|
ФРА
Франция
|
19:45 |
Каен
|
|
0 - 0 |
|
Тулуза
|
|
ББЕЛ
Евролига
|
19:45 |
Реал Мадрид Балонсесто
|
|
81 - 74 |
|
Панатинайкос БК
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Борусия Мьонхенгладбах II
|
|
2 - 3 |
|
Юрдинген
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Ферл
|
|
1 - 1 |
|
Вуперталер ШФ
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Швайнфурт
|
|
7 - 3 |
|
Байройт
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Бабелсберг
|
|
4 - 2 |
|
Локомотиве Лайпциг
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Хановер 96 II
|
|
2 - 1 |
|
Дрохтершен/Асел
|
|
ББЕЛ
Евролига
|
20:00 |
БК Химки
|
|
79 - 73 |
|
ПБК ЦСКА Москва
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Борусия Дортмунд II
|
|
1 - 3 |
|
Виктория Кьолн
|
|
ГЕР19
Германия
|
20:00 |
Рот-Вайс Оберхаузен (19)
|
|
0 - 4 |
|
Борусия Мьонхенгладбах (19)
|
|
СУДАН
Судан
|
20:00 |
Ал Мерих
|
|
4 - 2 |
|
Хай Ал Араб
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
БФК Динамо
|
|
2 - 2 |
|
Енерги Котбус
|
|
ЮАР
ЮАР
|
20:30 |
Полокване Сити
|
|
1 - 1 |
|
Кейптаун Сити
|
|
ЮАР
ЮАР
|
20:30 |
СуперСпорт Юнайтед
|
|
3 - 2 |
|
Касрик Старс
|
|
ИТСЛЕ
Италия
|
20:30 |
Волей Лубе
|
|
3 - 2 |
|
Волей Перуджа
|
|
ЮАР
ЮАР
|
20:30 |
Марицбург Юнайтед
|
|
2 - 2 |
|
Мамелъди Съндаунс
|
|
ЮАР
ЮАР
|
20:30 |
Платинум Старс
|
|
1 - 2 |
|
Ама Зулу
|
|
ЮАР
ЮАР
|
20:30 |
Орландо Пайрътс
|
|
4 - 0 |
|
Бидвест Уитц
|
|
ЛЮКС
Люксембург
|
21:00 |
Мондорф льо Бен
|
|
1 - 1 |
|
Роданж
|
|
ГВАТ
Гватемала
|
21:00 |
Маркензе
|
|
2 - 2 |
|
Антигуа ГФК
|
|
ИСПСБ
Испания
|
21:30 |
Мелила УД
|
|
3 - 0 |
|
Кордоба II
|
|
АЦБ
Испания
|
21:30 |
БК УКАМ Мурсия
|
|
75 - 92 |
|
БК Ховентут
|
|
МАР
Мароко
|
21:30 |
Видад Казабланка
|
|
2 - 1 |
|
РСБ Беркан
|
|
КОНСЮ
Англия
|
21:45 |
Хавънт & Уотърлуувил
|
|
6 - 1 |
|
Ийст Търък Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
21:45 |
Нънийтън Бъроу
|
|
1 - 1 |
|
Бостън Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
21:45 |
Бракли Таун
|
|
1 - 2 |
|
Чорли
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
21:45 |
Байерн Мюнхен
|
|
1 - 2 |
|
Реал Мадрид
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Фром Таун
|
|
0 - 2 |
|
Банбъри Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
21:45 |
Дарлингтън
|
|
2 - 4 |
|
Саутпорт
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Миклоувър
|
|
0 - 0 |
|
Хейлзуен Таун
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Лидърхед
|
|
1 - 2 |
|
Хендън
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Хитчин Таун
|
|
0 - 3 |
|
Херефорд
|
|
ЧИЛКУ
Чили
|
23:00 |
Лаутаро де Буин
|
|
1 - 0 |
|
Ла Серена
|
|
ЧИЛКУ
Чили
|
23:00 |
Мюнисипал Сантяго
|
|
0 - 1 |
|
Сантяго Уондърърс
|
|