Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
АЛЖ 00:30
КС Константин КС Константин 0 - 0 Парадоу АК Парадоу АК
МАР 01:00
ФАР Рабат ФАР Рабат 1 - 0 Хурибга Хурибга
БРАБ 01:15
Гояс Гояс 1 - 1 Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас
ЧИЛИБ 02:00
Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс 1 - 2 Депортес Валдивия Депортес Валдивия
ЧИЛИБ 02:30
Барнечея Барнечея 2 - 1 Пуерто Монт Пуерто Монт
ПАР 02:30
Генерал Диас Генерал Диас 1 - 0 Депортиво Сантани Депортиво Сантани
НХЛ 03:00
Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс 3 - 2 Уинипег Джетс Уинипег Джетс
ЧИЛИ 03:00
Универсидад Чили Универсидад Чили 1 - 2 Палестино Палестино
САЩ 03:00
Торонто Торонто 2 - 1 Орландо Сити Орландо Сити
АРЖК 03:10
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс 2 - 0 Депортиво Ринкон Депортиво Ринкон
ЕКВ 03:15
Барселона Гуаякил Барселона Гуаякил 0 - 2 Гуаякил Сити Гуаякил Сити
БРАБ 03:30
Фигейренсе Фигейренсе 1 - 3 ФК Форталеза ФК Форталеза
ПЕРУ 04:00
Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо 1 - 1 Реал Гарсиласо Реал Гарсиласо
ЖНБА 05:00
Финикс Меркюри Финикс Меркюри 86 - 78 Далас Уингс Далас Уингс
ЯП3 07:00
ЙССЦ ЙССЦ 1 - 1 Серезо Осака (23) Серезо Осака (23)
РУС3 07:00
Смена Комсомолск Смена Комсомолск 2 - 0 Иртиш Омск Иртиш Омск
ЯП3 07:00
Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед 2 - 1 Сагамихара Сагамихара
ЯП 08:00
Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос 5 - 2 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
ЯП 08:00
Гамба Осака Гамба Осака 0 - 0 Урава Редс Урава Редс
ЮКОР 08:00
Кьоннам Кьоннам 0 - 1 Кануън Кануън
ЮКОР 10:00
Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс 1 - 1 Тегу Тегу
ЯП2 10:00
Омия Ардиджа Омия Ардиджа 0 - 2 Гифу Гифу
КИТ 10:30
Чанчун Ятай Чанчун Ятай 0 - 2 Пекин Гуоан Пекин Гуоан
ЯП3 11:00
Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори 2 - 3 Каталер Тояма Каталер Тояма
ФИЛИП 11:00
Волтес Волтес 1 - 4 Сталион Сталион
ТШЖО 11:00
Андреа Пелегрино Андреа Пелегрино 1 - 2 Бернабе Запата Миралес Бернабе Запата Миралес
ТШЖО 11:00
Матео Донати Матео Донати 0 - 2 Марко Миладинович Марко Миладинович
ТФЛО 11:40
Йорис Де Лоре Йорис Де Лоре 2 - 1 Максим Жанвие Максим Жанвие
ТФЛО 11:40
Матео Мартино Матео Мартино 2 - 1 Евгени Карловски Евгени Карловски
ТФЛО 11:40
Ласло Джере Ласло Джере 2 - 0 Яник Мертенс Яник Мертенс
ТШЖО 12:40
Франк Данчевич Франк Данчевич 2 - 0 Ян Чоински Ян Чоински
ТШЖО 12:40
Ноа Рубин Ноа Рубин 2 - 1 Франко Скугор Франко Скугор
УКРР 13:00
Ворскла (21) Ворскла (21) 2 - 0 Карпати Лвов (21) Карпати Лвов (21)
ВИЕТ 13:00
Кан То Кан То 2 - 2 Хоанг Ан Жия Лай Хоанг Ан Жия Лай
ВИЕТ 13:00
Бин Дуонг Бин Дуонг 2 - 1 Хай Фонг Хай Фонг
ВИЕТ 13:00
Да Нанг Да Нанг 3 - 0 Хо Ши Мин Сити Хо Ши Мин Сити
КАЗХ 13:00
Иртиш Павлодар Иртиш Павлодар 5 - 0 Кизил-Жар Кизил-Жар
БЪЛЖЛ 13:00
Варна (Ж) Варна (Ж) 1 - 2 Енко Пловдив (Ж) Енко Пловдив (Ж)
УКРР 13:00
Александрия (21) Александрия (21) 0 - 1 Мариупол (21) Мариупол (21)
ЯП 13:00
Шонан Белмаре Шонан Белмаре 1 - 0 Джубило Ивата Джубило Ивата
ЮКОР2 13:00
Бучеон 1995 Бучеон 1995 0 - 3 Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд
ЛИТ 13:00
Жалгирис Жалгирис 3 - 1 Атлантас Атлантас
ЮКОР2 13:00
Асан Мугунгва Асан Мугунгва 0 - 1 Теджън Ситизън Теджън Ситизън
ТФЛО 13:10
Аксел Мишон Аксел Мишон 0 - 2 Федерико Кория Федерико Кория
ТФЛО 13:10
Роберто Кироз Роберто Кироз 0 - 2 Филип Хорански Филип Хорански
ТАЙЛ 13:45
Након Ратчасима Након Ратчасима 0 - 1 Чонбури Чонбури
ДАН3 14:00
Б 93 Б 93 3 - 1 Далум Далум
ДАН3 14:00
Колдинг ИФ Колдинг ИФ 0 - 0 Хвидовре Хвидовре
ИТП1 14:00
Киево Верона (19) Киево Верона (19) 1 - 3 Удинезе (19) Удинезе (19)
КАЗХ 14:00
Астана Астана 3 - 1 Актобе Актобе
ТШЖО 14:00
Пабло Андухар Пабло Андухар 2 - 0 Антоан Белие Антоан Белие
ТШЖО 14:00
Жерар Гранойерс-Пуйол Жерар Гранойерс-Пуйол 0 - 2 Доминик Копфер Доминик Копфер
КАЗХ 14:00
Кайсар Кайсар 0 - 0 Атърау Атърау
ИСП 14:00
Селта де Виго Селта де Виго 4 - 2 Леванте Леванте
ИТП1 14:00
Ювентус (19) Ювентус (19) 4 - 1 Аталанта (19) Аталанта (19)
ИТП1 14:00
Наполи (19) Наполи (19) 3 - 1 Сампдория (19) Сампдория (19)
ФИН3 14:00
ДжаПС ДжаПС 0 - 3 МП МП
ИТП1 14:00
Болоня (19) Болоня (19) 1 - 1 Интер (19) Интер (19)
ИТП1 14:00
Милан (19) Милан (19) 1 - 1 Верона (19) Верона (19)
ТФЛО 14:10
Алехандро Гонзалес Алехандро Гонзалес 1 - 2 Жорди Сампер-Монтана Жорди Сампер-Монтана
РАНГП 14:30
Сарацини Сарацини 57 - 33 Уоаспс Уоаспс
КИТ 14:35
Хъбей КФФК Хъбей КФФК 2 - 1 Чонгяинг Дангдай Лифан Чонгяинг Дангдай Лифан
КИТ 14:35
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф 1 - 1 Хенан Жануе Хенан Жануе
ТФЛО 15:00
Антоан Корну Шовин Антоан Корну Шовин 2 - 1 Стивън Диес Стивън Диес
КЕНИЯ 15:00
Бандари Бандари 0 - 0 Поста Рейнджърс Поста Рейнджърс
КЕНИЯ 15:00
СоНи Шугър СоНи Шугър 0 - 2 Вихига Юнайтед Вихига Юнайтед
КЕНИЯ 15:00
Уазито Уазито 0 - 2 Юлинзи Старс Юлинзи Старс
КЕНИЯ 15:00
Зоо Керичо Зоо Керичо 1 - 1 Кариобанги Шаркс Кариобанги Шаркс
КЕНИЯ 15:00
Хоумбойс Хоумбойс 0 - 0 Матаре Юнайтед Матаре Юнайтед
БЪЛ19 15:00
Локомотив Пловдив (19) Локомотив Пловдив (19) 3 - 0 Черноморец Бургас (19) Черноморец Бургас (19)
КЕНИЯ 15:00
Нзоия Юнайтед Нзоия Юнайтед 0 - 0 Чемелил Чемелил
НОР2 15:00
Келсос Келсос 2 - 1 Вард Вард
ШВ3 15:00
Рининге Рининге 1 - 2 Карлстад Юнайтед Карлстад Юнайтед
ДАН3 15:00
Лисенг Лисенг 0 - 3 Хилерьод Хилерьод
ДАН3 15:00
Несби Несби 4 - 1 Орхус Фремад Орхус Фремад
ДАН3 15:00
Греве Греве 5 - 4 ВСК Орхус ВСК Орхус
КАЗХ 15:00
Ордабаси Ордабаси 0 - 1 Тобол Тобол
КАЗХ 15:00
Кайрат Кайрат 2 - 0 Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда
ТАДЖ 15:00
Худжанд Худжанд 2 - 0 Куктош Куктош
ТАДЖ 15:00
Барки Точик Барки Точик 1 - 0 Хатлон Хатлон
ТФЛО 15:00
Хосе Ернандес-Фернандес Хосе Ернандес-Фернандес 2 - 0 Тристан Ламасин Тристан Ламасин
КАЗХ 15:00
Акжайк Акжайк 2 - 0 Жетису Жетису
ТАЙЛ 15:00
Еър Форс Сентръл Еър Форс Сентръл 0 - 1 Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед
ХЪР2 15:30
Шибеник Шибеник 3 - 2 Новиград Новиград
ХЪР2 15:30
Кустошия Кустошия 2 - 0 Хайдук Сплит II Хайдук Сплит II
ХЪР2 15:30
Лучко Лучко 2 - 0 Дугополье Дугополье
СИНГ 15:30
Хуганг Юнайтед Хуганг Юнайтед 1 - 2 Йънг Лайънс Йънг Лайънс
СИНГ 15:30
Балестиер Халса Балестиер Халса 2 - 1 Хоум Юнайтед Хоум Юнайтед
ХЪР2 15:30
Солин Солин 3 - 2 Сесвете Сесвете
ХЪР2 15:30
Хрватски Драговоляц Хрватски Драговоляц 0 - 1 НК Вараждин НК Вараждин
ТИБНЛ 15:30
Рафаел Надал Рафаел Надал 2 - 0 Новак Джокович Новак Джокович
ДАН3 16:00
Сидвест Сидвест 1 - 3 Нествед Нествед
ИТП1 16:00
Дженоа (19) Дженоа (19) 0 - 1 Рома (19) Рома (19)
ДАН3 16:00
Фрем Фрем 1 - 1 Мариенлист Мариенлист
ДАН3 16:00
Одер Одер 1 - 1 АБ АБ
ИТП1 16:00
Сасуоло (19) Сасуоло (19) 2 - 3 Фиорентина (19) Фиорентина (19)
ЕСТК 16:00
ФКИ Левадия ФКИ Левадия 1 - 0 Флора Флора
ИСЛ1 16:00
Магни Магни 1 - 0 Викингур Олафсвик Викингур Олафсвик
ПОЛ1 16:00
ГКС Катовице ГКС Катовице 1 - 2 Тихи 71 Тихи 71
ИТП1 16:00
Лацио (19) Лацио (19) 0 - 1 Торино (19) Торино (19)
ИТА 16:00
Ювентус Ювентус 2 - 1 Елас Верона Елас Верона
ТАЙЛ 16:00
Ратчабури Ратчабури 3 - 2 Полис Теро Полис Теро
ДАН3 16:00
Брьоншьой Брьоншьой 6 - 1 ХИК ХИК
УГАНД 16:00
Брайт Старс Брайт Старс 1 - 2 КСКА КСКА
ГРУ 16:00
Самтредия Самтредия 1 - 2 Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси
ИСЛЖ 16:00
ИБВ (Ж) ИБВ (Ж) 2 - 0 КР Рейкявик (Ж) КР Рейкявик (Ж)
ТШЖО 16:00
Иван Гахов Иван Гахов 0 - 2 Лукаш Росол Лукаш Росол
ШВ3 16:00
Ескилсмине Ескилсмине 3 - 0 Отвидаберг Отвидаберг
ДАН3 16:00
Сковсхьовед Сковсхьовед 3 - 1 Рингкьобинг Рингкьобинг
ШВ3 16:00
Кристиандстадс Кристиандстадс 3 - 3 Шьовде АИК Шьовде АИК
РУАН 16:30
Полис Кибунго Полис Кибунго 3 - 0 Еспоар Еспоар
БЪЛЖЛ 16:30
Севлиево (Ж) Севлиево (Ж) 1 - 2 Супер Спорт (Ж) Супер Спорт (Ж)
РУАН 16:30
Кирехе Кирехе 0 - 2 Сънрайз Сънрайз
БЪЛЖЛ 16:30
Риал Ковачевци (Ж) Риал Ковачевци (Ж) 0 - 3 Етър ВТ (Ж) Етър ВТ (Ж)
БЪЛЖЛ 16:30
Спортика (Ж) Спортика (Ж) 8 - 2 Пълдин (Ж) Пълдин (Ж)
БЪЛЖЛ 16:30
Олимпия Шумен (Ж) Олимпия Шумен (Ж) 0 - 8 Берое (Ж) Берое (Ж)
ИТЛП 17:00
Виченца Виченца 2 - 1 Сантарканджело Сантарканджело
ШВЕ1 17:00
Фалкенбери Фалкенбери 0 - 0 Норби Норби
ИСЛ2 17:00
Вьолсунгур Вьолсунгур 2 - 1 Вестри Вестри
ШВ3 17:00
Утсиктен Утсиктен 3 - 2 Мелбю Мелбю
ШВ3 17:00
Лунд Лунд 4 - 5 Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК
AЛБ 17:00
Влазня Шкодра Влазня Шкодра 2 - 1 Кукъс Кукъс
ШВЕ 17:00
ГИФ Сундсвал ГИФ Сундсвал 2 - 3 Йостерсундс Йостерсундс
ШВЕ 17:00
Сириус Сириус 1 - 1 Трелеборис Трелеборис
ИСП2 17:00
Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона 5 - 3 Културал Леонеса Културал Леонеса
ИТЛП 17:00
Фонди Фонди 2 - 2 Паганезе Паганезе
ШВЕ1 17:00
Дегерфорш Дегерфорш 2 - 2 Браге Браге
ИСП2 17:00
Реал Овиедо Реал Овиедо 2 - 1 Севиля II Севиля II
ШВ3 17:00
Солентуна Солентуна 1 - 1 Форуърд Форуърд
НОР2 17:00
Арендал Арендал 2 - 0 Айерсун Айерсун
ЧЕХ 17:00
Словачко Словачко 1 - 1 Злин Злин
ЧЕХ 17:00
Збройовка Бърно Збройовка Бърно 0 - 0 Височина Ихлава Височина Ихлава
НОР2 17:00
Нардо Нардо 1 - 2 Стьордалс-Блинк Стьордалс-Блинк
НОР2 17:00
Флекерьой Флекерьой 3 - 1 КФУМ КФУМ
ЧЕХ 17:00
Карвина Карвина 0 - 0 Баник Острава Баник Острава
ЧЕХ 17:00
Виктория Пилзен Виктория Пилзен 2 - 1 Теплице Теплице
УКР 17:00
Александрия Александрия 2 - 0 Олимпик Донецк Олимпик Донецк
УКР 17:00
Карпати Карпати 3 - 0 Стал Каменское Стал Каменское
УКР 17:00
Черноморец Одеса Черноморец Одеса 1 - 0 Зирка Зирка
ЧЕХ 17:00
Славия Прага Славия Прага 1 - 3 Яблонец Яблонец
ЧЕХ 17:00
Млада Болеслав Млада Болеслав 1 - 0 Дукла Прага Дукла Прага
ЧЕХ 17:00
Спарта Прага Спарта Прага 1 - 0 Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц
ШВ3 17:00
Линшьопинг Сити Линшьопинг Сити 1 - 1 Сандвикен Сандвикен
СЛВН 17:00
Триглав Триглав 0 - 2 Алуминий Алуминий
КОСОВ 17:00
Велажними Велажними 0 - 0 Гниляне Гниляне
ШОТК 17:00
Селтик Селтик 2 - 0 Мъдъруел Мъдъруел
ПОЛ1 17:00
Вигри Сувалки Вигри Сувалки 1 - 2 Щомил Олщин Щомил Олщин
ИСЛ2 17:00
Тротур Вогар Тротур Вогар 4 - 0 Тиндастол Тиндастол
ЧЕХ 17:00
Слован Либерец Слован Либерец 1 - 0 Бохемианс 1905 Бохемианс 1905
НОР2 17:00
Гроруд Гроруд 2 - 0 Нюбергсунд Нюбергсунд
НОР2 17:00
Аскер Аскер 1 - 0 Рауфос Рауфос
НОР2 17:00
Мос Мос 2 - 1 Фрам Ларвик Фрам Ларвик
КОСОВ 17:00
Дреница Србица Дреница Србица 1 - 1 Лирия Призрен Лирия Призрен
БЪЛ3 17:00
Спартак Варна Спартак Варна 0 - 1 Добруджа 1919 Добруджа 1919
БЪЛ3 17:00
Септември Тервел Септември Тервел 2 - 1 Локомотив Русе Локомотив Русе
БЪЛ3 17:00
Ботев Нови пазар Ботев Нови пазар 0 - 4 Суворово Суворово
БЪЛ3 17:00
Светкавица Търговище Светкавица Търговище 3 - 1 Хитрино Хитрино
ДАН 17:00
ОГФ ОГФ 2 - 2 Сьонерюск Сьонерюск
ФИН3 17:00
ДЖИППО ДЖИППО 1 - 2 Гнистан Гнистан
AЛБ 17:00
Камза Камза 1 - 2 Лячи Лячи
AЛБ 17:00
Теута Драч Теута Драч 6 - 2 Люшня Люшня
ФИН3 17:00
КааПо КааПо 1 - 0 БК-46 БК-46
AЛБ 17:00
Люфтетари Аргирокастро Люфтетари Аргирокастро 3 - 1 Скендербеу Корча Скендербеу Корча
AЛБ 17:00
Фламуртари Фламуртари 1 - 2 Партизани Тирана Партизани Тирана
ФИН3 17:00
Джаз Джаз 3 - 2 Еспоо Еспоо
ФИН3 17:00
ГБК ГБК 0 - 3 ДжС Херкулес ДжС Херкулес
ФИН3 17:00
ОЛС ОЛС 2 - 1 Тампере Юнайтед Тампере Юнайтед
БЪЛБ 17:15
Локомотив Горна Оряховица Локомотив Горна Оряховица 3 - 0 Несебър Несебър
БЪЛБ 17:15
Царско село Царско село 2 - 1 Черноморец Балчик Черноморец Балчик
БЪЛБ 17:15
Литекс Литекс 0 - 2 Поморие Поморие
ИСП 17:15
Леганес Леганес 3 - 2 Реал Бетис Реал Бетис
БЪЛБ 17:15
Ботев Гълъбово Ботев Гълъбово 2 - 3 Локомотив София Локомотив София
БЪЛБ 17:15
Лудогорец II Лудогорец II 0 - 2 Марица Пловдив Марица Пловдив
БЪЛБ 17:15
Созопол Созопол 3 - 1 Нефтохимик Нефтохимик
БЪЛБ 17:15
Ботев Враца Ботев Враца 2 - 1 Монтана Монтана
ИСПСБ 17:15
Картахена Картахена 2 - 1 Райо Махадаонда Райо Махадаонда
БЪЛБ 17:15
Струмска слава Струмска слава 3 - 1 Оборище Оборище
УКРП 17:30
Колос Коваливка Колос Коваливка 0 - 1 Нафтовик Укранафта Нафтовик Укранафта
УКРП 17:30
Горняк-Спорт Горняк-Спорт 0 - 2 Волин Волин
УКРП 17:30
Арсенал Киев Арсенал Киев 2 - 0 Кремин Кремин
УКРП 17:30
Авангард Краматорск Авангард Краматорск 2 - 1 Николаев Николаев
УКРП 17:30
Рух Виники Рух Виники 1 - 0 Полтава Полтава
ЛЮКС 17:30
Прогрес Нидеркорн Прогрес Нидеркорн 4 - 2 Расинг Юнион Расинг Юнион
РАНГП 17:30
Екзитър Чийфс Екзитър Чийфс 36 - 5 Нюкасъл Фалкънс Нюкасъл Фалкънс
УКРП 17:30
Десна Десна 5 - 0 Хелиос Хелиос
УКРП 17:30
Балкани Зоря Балкани Зоря 0 - 1 Ингулец Ингулец
ЛЮКС 17:30
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 3 - 2 Хостерт Хостерт
ЛЮКС 17:30
Мондорф льо Бен Мондорф льо Бен 2 - 0 Диферданж 03 Диферданж 03
ЛЮКС 17:30
Жьонес Еш Жьонес Еш 2 - 1 УС Еш УС Еш
ЛЮКС 17:30
Роданж Роданж 2 - 3 УНА Щрасен УНА Щрасен
ЛЮКС 17:30
Виктория Роспорт Виктория Роспорт 2 - 1 Фола Еш Фола Еш
ЛЮКС 17:30
РМ Хам Бенфика РМ Хам Бенфика 2 - 0 УТ Петанж УТ Петанж
БЪЛ19 17:30
Берое (19) Берое (19) 1 - 2 ОФК Пирин (19) ОФК Пирин (19)
БЪЛ19 17:30
Дунав 2010 (19) Дунав 2010 (19) 3 - 0 Монтана (19) Монтана (19)
ТШЖО 17:30
Нино Сердарушич Нино Сердарушич 0 - 2 Джереми Ян Джереми Ян
БЪЛ19 17:30
ЦСКА София (19) ЦСКА София (19) 3 - 0 Нефтохимик (19) Нефтохимик (19)
БЪЛ19 17:30
Славия (19) Славия (19) 2 - 4 Левски (19) Левски (19)
БЪЛ19 17:30
Черно море (19) Черно море (19) 1 - 1 Ботев Пловдив (19) Ботев Пловдив (19)
БЪЛ19 17:30
Септември София (19) Септември София (19) 9 - 1 Ботев Враца (19) Ботев Враца (19)
БЪЛ3 18:00
Ботев Ихтиман Ботев Ихтиман 0 - 0 Банско Банско
АЛЖ 18:00
УС Бискра УС Бискра 2 - 0 УСМ Ел Харач УСМ Ел Харач
НОР2 18:00
Братваг Братваг 1 - 2 Брине Брине
АЛЖ 18:00
Олимпик Медея Олимпик Медея 3 - 1 НА Хюсеин Дей НА Хюсеин Дей
БЪЛ3 18:00
ЦСКА 1948 София ЦСКА 1948 София 7 - 1 Германея Германея
БЪЛ3 18:00
Сливнишки герой Сливнишки герой 4 - 0 Балкан Ботевград Балкан Ботевград
АЛЖ 18:00
МК Алжир МК Алжир 1 - 4 Саура Саура
СЛВК 18:00
Спартак Търнава Спартак Търнава 0 - 2 Тренчин Тренчин
СЛВК 18:00
Татран Прешов Татран Прешов 2 - 1 Земплин Михайловце Земплин Михайловце
АЛЖ 18:00
ШР Белуиздад ШР Белуиздад 1 - 2 ДРБ Тадженант ДРБ Тадженант
СЛВК 18:00
Подбрезова Подбрезова 1 - 0 Злате Моравце Злате Моравце
СЛВК 18:00
Нитра Нитра 5 - 2 Сеница Сеница
БиХ 18:00
Железничар Железничар 2 - 1 Сараево Сараево
АЛЖ 18:00
ЕС Сетиф ЕС Сетиф 0 - 0 УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес
ХЪРВ 18:00
Риека Риека 3 - 1 Хайдук Сплит Хайдук Сплит
СЛВК 18:00
Ружомберок Ружомберок 0 - 4 ДАК ДАК
СЛВК 18:00
Слован Братислава Слован Братислава 3 - 2 Жилина Жилина
БЪЛ3 18:00
Беласица Беласица 2 - 1 Вихрен Вихрен
БЪЛ3 18:00
Миньор Раднево Миньор Раднево 2 - 0 Сокол Марково Сокол Марково
БЪЛ3 18:00
Свиленград Свиленград 3 - 1 Гигант Съединение Гигант Съединение
БиХ 18:00
Витез Витез 1 - 2 ГОШК Габела ГОШК Габела
БЪЛ3 18:00
Марек Марек 1 - 3 Хебър 1918 Хебър 1918
БиХ 18:00
Борац Баня Лука Борац Баня Лука 2 - 0 Слобода Тузла Слобода Тузла
АЛЖ 18:00
МК Оран МК Оран 2 - 1 ЖС Кабилия ЖС Кабилия
УНГ 18:00
Пушкаш Пушкаш 1 - 2 Мезьокьовешд-Жори Мезьокьовешд-Жори
БЪЛ3 18:00
Раковски 2011 Раковски 2011 2 - 1 Карнобат Карнобат
УНГ 18:00
Вашаш Вашаш 0 - 3 МОЛ Види МОЛ Види
БЪЛ3 18:00
Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев 1 - 1 Чавдар Етрополе Чавдар Етрополе
БЪЛ3 18:00
Рилски спортист Рилски спортист 3 - 1 Пирин Разлог Пирин Разлог
БЪЛ3 18:00
Свобода Свобода 3 - 3 ОФК Елин Пелин ОФК Елин Пелин
БЪЛ3 18:00
Асеновец Асеновец 5 - 1 Димитровград Димитровград
БЪЛ3 18:00
Верея II Верея II 0 - 4 Загорец Загорец
АЛЖ 18:00
УСМ Алжир УСМ Алжир 1 - 2 УСМ Блида УСМ Блида
БиХ 18:00
Младост Добой Какан Младост Добой Какан 0 - 3 Челик Зеница Челик Зеница
УНГ 18:00
Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш 1 - 1 Уйпещ Уйпещ
УНГ 18:00
Дьошгьор Дьошгьор 1 - 0 Пакш СЕ Пакш СЕ
УНГ 18:00
Балмазуийварош Спорт Балмазуийварош Спорт 4 - 0 Дебрецен Дебрецен
БЪЛ3 18:00
Борислав 2009 Борислав 2009 4 - 2 Евроколеж Евроколеж
ЧГ 18:30
Ком Подгорица Ком Подгорица 2 - 3 Будучност Подгорица Будучност Подгорица
ЧГ 18:30
Искра Даниловград Искра Даниловград 0 - 0 Рудар Плевля Рудар Плевля
ЧГ 18:30
ОФК Титоград ОФК Титоград 1 - 1 Петровац Петровац
ЧГ 18:30
Зета Зета 1 - 2 Грбал Грбал
БЛРК 18:30
БАТЕ БАТЕ 2 - 3 Динамо Брест Динамо Брест
ТУР 19:00
Гьозтепе Гьозтепе 0 - 1 Галатасарай Галатасарай
ИТЛП 19:00
Кунео Кунео 1 - 0 Гаворано Гаворано
ШВЕ1 19:00
Варберг Варберг 1 - 2 Йостерс Йостерс
ШВЕ 19:00
Норшьопинг Норшьопинг 4 - 2 Далкурд Далкурд
ФИН3 19:00
ХДЖС Академия ХДЖС Академия 0 - 1 Кифен Кифен
ШВЕ1 19:00
Фрей Фрей 2 - 1 Ландскруна Ландскруна
ЧИЛИ 19:00
Депортес Икике Депортес Икике 1 - 1 Аудакс Италиано Аудакс Италиано
ПОЛ 19:00
Арка Гдиня Арка Гдиня 0 - 1 Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав
ПОЛ 19:00
Пяст Гливице Пяст Гливице 4 - 0 Нечеча Нечеча
ПОЛ 19:00
Лехия Гданск Лехия Гданск 1 - 1 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч
ПОЛ 19:00
Краковия Краков Краковия Краков 1 - 4 Погон Шчечин Погон Шчечин
ПОЛ1 19:00
Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице 3 - 0 Хробри Глогов Хробри Глогов
ПОЛ1 19:00
Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец 2 - 0 Подбешкидзе Подбешкидзе
ТУР 19:00
Бешикташ Бешикташ 5 - 1 Сивасспор Сивасспор
ТУР 19:00
Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 3 - 2 Касъмпаша Касъмпаша
ТУР 19:00
Фенербахче Фенербахче 3 - 2 Коняспор Коняспор
ГИБ 19:15
Монс Калпе Монс Калпе 2 - 4 Сейнт Джоузефс Сейнт Джоузефс
ФАК 19:15
Челси Челси 1 - 0 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед
МЖД 19:15
Иран Иран 1 - 0 Узбекистан Узбекистан
УКР 19:30
Динамо Киев Динамо Киев 2 - 1 Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк
ГРУ 19:30
Колхети Поти Колхети Поти 2 - 0 Сиони Сиони
ИСП 19:30
Лас Палмас Лас Палмас 1 - 2 Херона Херона
ИСП 19:30
Малага Малага 0 - 1 Хетафе Хетафе
МОЛД 19:30
Петрокъб Петрокъб 1 - 0 Шериф Шериф
ИСП 19:30
Севиля Севиля 1 - 0 Депортиво Алавес Депортиво Алавес
БЪЛ 19:45
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 2 - 1 Черно море Черно море
АЦБ 20:00
БК Баскония БК Баскония 102 - 82 БК Бургос БК Бургос
АЦБ 20:00
БК Малага БК Малага 87 - 86 БК Андора БК Андора
ЮАРКУ 20:00
Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед 0 - 1 Фрий Стейт Старс Фрий Стейт Старс
ШВЦР 20:00
Тюн Тюн 1 - 4 Сион Сион
ШВЦР 20:00
Санкт Гален Санкт Гален 0 - 3 Лозана Спорт Лозана Спорт
ШВЦР 20:00
Грасхопър Грасхопър 1 - 2 Йънг Бойс Йънг Бойс
ШВЦР 20:00
Базел Базел 2 - 2 Люцерн Люцерн
ШВЦР 20:00
Лугано Лугано 1 - 1 Цюрих Цюрих
ХЪРВ 20:00
Динамо Загреб Динамо Загреб 3 - 1 Интер Запрешич Интер Запрешич
ЕКВ 20:00
Макара Макара 1 - 1 Депортиво Куенка Депортиво Куенка
САЩ 20:00
Ню Йорк Сити Ню Йорк Сити 4 - 0 Колорадо Рапидс Колорадо Рапидс
БЪЛ3 20:00
Септември Симитли Септември Симитли 1 - 4 Миньор Перник Миньор Перник
ЖНБА 20:00
Индиана Фивър Индиана Фивър 64 - 82 Чикаго Скай Чикаго Скай
ПОЛ1 20:21
Раков Ченстохова Раков Ченстохова 0 - 0 Олимпия Груджьондз Олимпия Груджьондз
УНГ 20:30
Хонвед Хонвед 1 - 1 Ференцварош Ференцварош
ЧГ 21:00
Сутиеска Сутиеска 2 - 0 Дечич Дечич
ГЕРК 21:00
Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен 1 - 3 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт
ПОЛ1 21:00
Медж Легница Медж Легница 2 - 0 Погон Шедълце Погон Шедълце
ОМАН 21:00
Сохар Сохар 2 - 2 Ал Мудхайби Ал Мудхайби
БЛЕПФ 21:00
Беерсхот-Вилрейк Беерсхот-Вилрейк 3 - 1 АШ Ойпен АШ Ойпен
ПОЛ1 21:00
Стал Мелец Стал Мелец 2 - 2 Битовия Битов Битовия Битов
БЛЕПФ 21:00
Синт Тройден Синт Тройден 1 - 1 Локерен Локерен
УРУГВ 21:00
Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс 2 - 3 Уондърърс Уондърърс
ОМАН 21:00
Фанджа Фанджа 0 - 0 Ал Шабаб Сееб Ал Шабаб Сееб
ОМАН 21:00
Мирбат Мирбат 3 - 1 Ал Сувая Ал Сувая
ПЕРУ 21:00
Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал 0 - 0 Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал
СЪРБ 21:00
Цървена звезда Цървена звезда 5 - 1 Вождовац Вождовац
УРУГВ 21:00
Торке Торке 0 - 1 Бостън Ривър Бостън Ривър
УРУГВ 21:00
Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг 1 - 0 Атлетико Прогресо Атлетико Прогресо
ГВАТ 21:00
Депортиво Санарате Депортиво Санарате 1 - 1 Кселаху Кселаху
АЦБ 21:00
КБ Тенерифе КБ Тенерифе 73 - 69 Обрадойро КАБ Обрадойро КАБ
ОМАН 21:00
Ал Оруба Сур Ал Оруба Сур 0 - 0 Ал Насър Салалах Ал Насър Салалах
БЛЕПФ 21:00
КВ Остенде КВ Остенде 3 - 1 Антверп Антверп
ИРЛ1 21:30
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун 1 - 1 Шелбърн Шелбърн
ИСП2 21:30
Лорка Лорка 1 - 5 Реал Валядолид Реал Валядолид
СЛВН 21:30
Марибор Марибор 2 - 3 Олимпия Любляна Олимпия Любляна
ГИБ 21:30
Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс 7 - 1 Лайънс Гибралтар Лайънс Гибралтар
ТУР1 21:30
Газишехир Газиантеп Газишехир Газиантеп 0 - 0 ББ Ерзурумспор ББ Ерзурумспор
ИТЛП 21:30
Ливорно Ливорно 3 - 1 Лече Лече
ИСП2 21:30
Гранада Гранада 1 - 0 Реус Депортиу Реус Депортиу
ТИБНЛ 21:40
Марин Чилич Марин Чилич 0 - 2 Александър Зверев Александър Зверев
ЛБСА 21:45
Тренто Баскет Тренто Баскет 84 - 68 БК Авелино БК Авелино
ИСП 21:45
Виляреал Виляреал 2 - 2 Реал Мадрид Реал Мадрид
ХОЛ 21:45
Утрехт Утрехт 1 - 2 Витес Витес
ИРЛ 21:45
Слиго Роувърс Слиго Роувърс 0 - 0 Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс
РУМ 21:45
Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна 0 - 4 Динамо Букурещ Динамо Букурещ
ФРА 22:00
Дижон Дижон 2 - 1 Анже Анже
ФРА 22:00
Нант Нант 1 - 0 Страсбург Страсбург
БОЛ 22:00
Роял Пари Роял Пари 2 - 1 Реал Потоси Реал Потоси
ФРА 22:00
Рен Рен 1 - 1 Монпелие Монпелие
ФРА 22:00
Каен Каен 0 - 0 ПСЖ ПСЖ
УРУГВ 22:00
Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео 1 - 1 Ливърпул Монтевидео Ливърпул Монтевидео
ФРА 22:00
Метц Метц 0 - 4 Бордо Бордо
БРА 22:00
Атлетико Минейро Атлетико Минейро 1 - 0 Крузейро Крузейро
ФРА 22:00
Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия 2 - 1 Амиен СК Амиен СК
ФРА 22:00
Сент Етиен Сент Етиен 5 - 0 Лил Лил
ФРА 22:00
Троа Троа 0 - 3 Монако Монако
САЩ 22:00
Портланд Тимбърс Портланд Тимбърс 2 - 1 Лос Анджелис ФК Лос Анджелис ФК
ФРА 22:00
Олимпик Лион Олимпик Лион 3 - 2 Ница Ница
ФРА 22:00
Тулуза Тулуза 2 - 1 Гингам Гингам
ЧИЛИ 22:00
Унион Ла Калера Унион Ла Калера 4 - 0 О'Хигинс О'Хигинс
АЦБ 22:15
БК Валенсия БК Валенсия 70 - 71 ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол)
БРАБ 22:30
Лондрина Лондрина 1 - 2 ССА ССА
БРАБ 22:30
Оесте Оесте 2 - 0 Вила Нова Вила Нова
ЕКВ 22:30
Индепендиенте дел Вале Индепендиенте дел Вале 0 - 2 Емелек Емелек
ВЕН 22:30
Метрополитанос Метрополитанос 0 - 2 Депортиво Лара Депортиво Лара
ЧИЛИБ 22:30
Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе 0 - 0 Копияпо Копияпо
БРАБ 22:30
Понте Прета Понте Прета 1 - 3 Атлетико ГО Атлетико ГО
САЩЖ 22:30
Юта Роялс (Ж) Юта Роялс (Ж) 1 - 0 Хюстън Даш (Ж) Хюстън Даш (Ж)
БРАБ 22:30
Пайсанду Пайсанду 1 - 1 Сао Бенто Сао Бенто
КОЛБ 23:00
Орсомарсо Орсомарсо 0 - 0 Унион Магдалена Унион Магдалена
ХОНД 23:00
Маратон Маратон 0 - 0 Мотагуа Мотагуа
КОЛБ 23:00
Валедупар Валедупар 2 - 2 Кортулуа Кортулуа
САЩ 23:00
Далас Далас 2 - 2 Ванкувър Уайткапс Ванкувър Уайткапс
ПЕРУ 23:30
Унион Комерсио Унион Комерсио 2 - 0 Академия Кантолао Академия Кантолао