Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ПАР 00:00
Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо 0 - 1 Гуарани Гуарани
ЧИЛИ 00:30
Унион Еспаньола Унион Еспаньола 3 - 2 Коло Коло Коло Коло
ЕКВ 01:00
Делфин Делфин 3 - 1 Текнико Университарио Текнико Университарио
БРА 01:00
Фламенго Фламенго 1 - 1 Васко да Гама Васко да Гама
БРАБ 01:00
Боа Боа 1 - 1 Коритиба Коритиба
ПЕРУ 01:45
Спорт Росарио Спорт Росарио 3 - 2 Алианса Лима Алианса Лима
САЩЖ 02:00
Вашингтон Спирит (Ж) Вашингтон Спирит (Ж) 0 - 1 Портланд Торнс (Ж) Портланд Торнс (Ж)
КОЛБ 02:00
Реал Сантандер Букараманга Реал Сантандер Букараманга 0 - 1 Реал Картахена Реал Картахена
САЩЖ 02:00
Скай Блу (Ж) Скай Блу (Ж) 1 - 2 Северна Каролина Къридж (Ж) Северна Каролина Къридж (Ж)
ПРС 02:00
Талерес Кордоба Талерес Кордоба 0 - 1 Бока Хуниорс Бока Хуниорс
КАНД 02:00
Воркута Воркута 3 - 0 Лондон Сити Лондон Сити
ОФЛ 02:00
Чарлстън Батери Чарлстън Батери 0 - 0 Отава Фюри Отава Фюри
КОЛА 02:00
Атлетико Насионал Атлетико Насионал 2 - 0 Депортиво Кали Депортиво Кали
ПАР 02:10
Индепендиенте Кампо Гранде Индепендиенте Кампо Гранде 0 - 3 Серо Портеньо Серо Портеньо
НХЛ 02:15
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 3 - 2 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
САЩ 02:30
Ню Инглънд Ню Инглънд 0 - 1 Кълъмбъс Крю Кълъмбъс Крю
ОФЛ 02:30
Торонто II Торонто II 2 - 1 Шарлът Индипендънс Шарлът Индипендънс
ОФЛ 02:30
Луисвил Сити Луисвил Сити 2 - 1 Атланта Юнайтед II Атланта Юнайтед II
САЩ 02:30
Филаделфия Юниън Филаделфия Юниън 4 - 1 Реал Солт Лейк Реал Солт Лейк
ОФЛ 02:30
ФК Синсинати ФК Синсинати 4 - 1 Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК
ОФЛ 02:30
Тампа Бей Роудайс Тампа Бей Роудайс 2 - 2 Питсбърг Ривърхаундс Питсбърг Ривърхаундс
БРА 03:00
Палмейрас Палмейрас 3 - 0 Бая Бая
ОФЛ 03:00
ОКС Енерджи ОКС Енерджи 1 - 0 Колорадо Спрингс Колорадо Спрингс
ОФЛ 03:00
Инди Илевън Инди Илевън 1 - 2 Витлеем Стийл Витлеем Стийл
ЧИЛИБ 03:00
Мелипиля Мелипиля 2 - 0 Кобресал Кобресал
БРАБ 03:00
Бразил де Пелотас Бразил де Пелотас 1 - 2 Сампайо Корея Сампайо Корея
НБА 03:30
Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс 116 - 86 Бостън Селтикс Бостън Селтикс
ОФЛ 03:30
Рио Гранде Вали Рио Гранде Вали 0 - 0 Суоп Парк Рейнджърс Суоп Парк Рейнджърс
ОФЛ 03:30
Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК 1 - 1 Тълса Рафнекс Тълса Рафнекс
КАНД 04:00
Украйна Юнайтед Украйна Юнайтед 2 - 0 СК Скарбъроу СК Скарбъроу
КОЛА 04:00
Атлетико Уила Атлетико Уила 0 - 0 Патриотас Бояка Патриотас Бояка
ПЕРУ 04:00
Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо 1 - 1 Спортинг Кристал Спортинг Кристал
ЛПФ 04:00
Индепендиенте Ла Чорера Индепендиенте Ла Чорера 1 - 0 Тауро Тауро
ОФКШЛ 05:00
Лаутока Лаутока 3 - 4 Тим Уелингтън Тим Уелингтън
САЩЖ 05:00
Сиатъл Рейн (Ж) Сиатъл Рейн (Ж) 0 - 0 Чикаго Ред Старс (Ж) Чикаго Ред Старс (Ж)
САЩ 05:30
Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс 1 - 3 ДС Юнайтед ДС Юнайтед
ОФЛ 05:30
Рено 1868 Рено 1868 1 - 1 Сиатъл Саундърс II Сиатъл Саундърс II
ОФЛ 05:30
Финикс Райзинг Финикс Райзинг 1 - 3 Сакраменто Републик Сакраменто Републик
ОФЛ 06:00
Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс 0 - 2 Реал Монархс Реал Монархс
ЯП3 07:00
Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу 0 - 0 Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед
ЯП3 07:00
Грула Мориока Грула Мориока 0 - 4 Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК
ЯП3 07:00
Блаублитц Акита Блаублитц Акита 1 - 2 Парсейро Нагано Парсейро Нагано
ЯП2 07:00
Роасо Кумамото Роасо Кумамото 2 - 1 Мито Холихок Мито Холихок
ЯП2 08:00
Йокохама Йокохама 3 - 3 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
ЯП2 08:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 2 - 2 Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи
ЮКОР 08:00
Сангджу Сангму Сангджу Сангму 0 - 0 Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед
ЯП 08:00
Кашима Антлърс Кашима Антлърс 1 - 2 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
ЯП2 08:00
Цвайген Каназава Цвайген Каназава 0 - 0 Токушима Вортис Токушима Вортис
ЯП2 08:00
Точиги Точиги 0 - 0 Мачида Зелвия Мачида Зелвия
ЯП2 08:00
Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата 0 - 0 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата
ЯП2 08:00
Мацумото Ямага Мацумото Ямага 1 - 0 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока
ЯП 08:00
Нагоя Грампус Нагоя Грампус 2 - 3 Кашива Рейсол Кашива Рейсол
ЯП2 08:00
Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки 0 - 3 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
ЮКОР 08:00
Инчхън Юнайтед Инчхън Юнайтед 1 - 1 Улсан Хюндай Улсан Хюндай
ЯП3 08:00
Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу 0 - 4 Гамба Осака (23) Гамба Осака (23)
ЯП 09:00
Саган Тосу Саган Тосу 0 - 0 Токио Токио
ЯП 09:00
Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале 3 - 0 Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс
ЮКОР 10:00
Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс 1 - 1 Сувон Блууингс Сувон Блууингс
ЮКОР 10:00
Сеул Сеул 0 - 4 Чонбък Моторс Чонбък Моторс
ЯП 10:00
Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима 0 - 2 Серезо Осака Серезо Осака
КИТ 10:30
Пекин Рене Пекин Рене 2 - 0 Гуанджоу Евъргранд Гуанджоу Евъргранд
ЯП2 11:00
Ехиме Ехиме 1 - 2 Киото Санга Киото Санга
ФИЛИП 11:00
Кая Кая 4 - 2 Агила ФК Агила ФК
ЯП 11:00
Висел Кобе Висел Кобе 4 - 0 Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро
ЧЕХ21 11:15
Дукла Прага (21) Дукла Прага (21) 3 - 0 Збройовка Бърно (21) Збройовка Бърно (21)
ТФЛО 11:30
Ласло Джере Ласло Джере 2 - 0 Йорис Де Лоре Йорис Де Лоре
ТФЛО 11:30
Жорди Сампер-Монтана Жорди Сампер-Монтана 2 - 1 Матео Мартино Матео Мартино
ЧЕХ21 12:00
Словачко (21) Словачко (21) 2 - 2 Слован Либерец (21) Слован Либерец (21)
ЧЕХ21 12:00
Млада Болеслав (21) Млада Болеслав (21) 3 - 0 Баник Острава (21) Баник Острава (21)
ЧЕХ21 12:00
Височина Ихлава (21) Височина Ихлава (21) 0 - 2 Славия Прага (21) Славия Прага (21)
ЮКОР2 12:00
Анянг Анянг 3 - 2 Гвангджу Гвангджу
ТШЖО 12:00
Ноа Рубин Ноа Рубин 2 - 0 Франк Данчевич Франк Данчевич
ТШЖО 12:00
Марко Миладинович Марко Миладинович 0 - 2 Бернабе Запата Миралес Бернабе Запата Миралес
РУС3 12:00
Урал II Урал II 2 - 3 Нефтехимик Нефтехимик
ЧЕХ21 12:00
Злин (21) Злин (21) 1 - 1 Теплице (21) Теплице (21)
ИСПСБ 13:00
Корнея Корнея 2 - 2 Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II
ИСПСБ 13:00
Лягостера - Коста Брава Лягостера - Коста Брава 0 - 0 Изара Изара
ЛИТ 13:00
Тракай Тракай 1 - 0 Йонава Йонава
ВИЕТ 13:00
Куанг Нам Куанг Нам 1 - 1 Сонг Лам Нге Ан Сонг Лам Нге Ан
ИСПСБ 13:00
Фуенлабрада Фуенлабрада 0 - 0 Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II
ТФЛО 13:00
Филип Хорански Филип Хорански 2 - 0 Антоан Корну Шовин Антоан Корну Шовин
ТФЛО 13:00
Хосе Ернандес-Фернандес Хосе Ернандес-Фернандес 2 - 0 Федерико Кория Федерико Кория
РУС3 13:00
Криля Советов II Криля Советов II 1 - 2 Челябинск Челябинск
ИСПСБ 13:00
Майорка Майорка 3 - 1 Мирандес Мирандес
ИСПСБ 13:00
Селта де Виго II Селта де Виго II 2 - 0 Марбеля Марбеля
КИТ 13:00
Тяндзин Цюендзиен Тяндзин Цюендзиен 2 - 1 Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа
ИСП 13:00
Валенсия Валенсия 2 - 1 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня
ИСП2 13:00
Барселона II Барселона II 3 - 1 Кадис Кадис
ЯП3 13:00
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 4 - 1 Токио (23) Токио (23)
РУС3 13:00
Знамя Труда Знамя Труда 0 - 2 Долгопрудний Долгопрудний
АЦБ 13:30
БК Гипускоа БК Гипускоа 92 - 87 БК Ховентут БК Ховентут
ТШЖО 13:30
Пабло Андухар Пабло Андухар 0 - 2 Доминик Копфер Доминик Копфер
БУНХ 13:30
Фленсбург-Хандевит Фленсбург-Хандевит 24 - 23 ГВД Минден ГВД Минден
АЦБ 13:30
БК Билбао БК Билбао 73 - 82 БК УКАМ Мурсия БК УКАМ Мурсия
АЦБ 13:30
БК Естудиантес БК Естудиантес 88 - 75 БК Гран Канария БК Гран Канария
БУНХ 13:30
ТБВ Лемго ТБВ Лемго 27 - 31 ТХВ Кил ТХВ Кил
БУНХ 13:30
СК ДХфК Лайпциг СК ДХфК Лайпциг 23 - 21 ХШГ Вецлар ХШГ Вецлар
АЦБ 13:30
БК Сарагоса БК Сарагоса 102 - 108 БК Фуенлабрада БК Фуенлабрада
ТШЖО 13:30
Джереми Ян Джереми Ян 1 - 2 Лукаш Росол Лукаш Росол
ТАЙЛ 14:00
Патая Юнайтед Патая Юнайтед 2 - 4 Бурирам Юнайтед Бурирам Юнайтед
ЧЕХ21 14:00
Бохемианс 1905 (21) Бохемианс 1905 (21) 5 - 1 Яблонец (21) Яблонец (21)
РУС3 14:00
Сатурн Раменское Сатурн Раменское 1 - 1 Торпедо Москва Торпедо Москва
РУС3 14:00
Зоркий Зоркий 2 - 0 Динамо Брянск Динамо Брянск
ТАЙЛ 14:00
Банкок Глас Банкок Глас 1 - 0 Суфанбури Суфанбури
ТАЙЛ 14:00
Порт Порт 7 - 1 Неви Сатахип Неви Сатахип
КЕНИЯ 14:00
Накумат Накумат 2 - 1 Тъскър Тъскър
ВИЕТ 14:00
Нам Дин Нам Дин 0 - 2 Ханой Ханой
РУС3 14:00
Коломна Коломна 0 - 3 Текстилчик Текстилчик
МЖДМП 14:00
Русия (21) Русия (21) 3 - 0 Кипър (21) Кипър (21)
ВИЕТ 14:00
Тан Куанг Нин Тан Куанг Нин 1 - 3 ФЛК Тан Хоа ФЛК Тан Хоа
ЧЕХ2 14:15
Фридек Мистек Фридек Мистек 1 - 2 Усти над Лабем Усти над Лабем
ЧЕХ2 14:15
Чешке Будейовице Чешке Будейовице 0 - 0 Тринец Тринец
ЧЕХ2 14:15
Влашим Влашим 1 - 2 Виктория Жижков Виктория Жижков
ЧЕХ2 14:15
Витковице Витковице 4 - 2 Баник Соколов Баник Соколов
ЧЕХ2 14:15
Варнсдорф Варнсдорф 1 - 1 Таборско Таборско
ЧЕХ2 14:15
Прибрам Прибрам 3 - 1 Пардубице Пардубице
ЧЕХ2 14:15
Храдец Кралове Храдец Кралове 1 - 4 Опава Опава
ЧЕХ2 14:15
Олимпия Прага Олимпия Прага 4 - 1 Зноймо Зноймо
УЕЛС 14:25
Цефн Друидс Цефн Друидс 1 - 0 Кардиф МЮ Кардиф МЮ
АНГЖЕ 14:30
Манчестър Сити (Ж) Манчестър Сити (Ж) 3 - 0 Евертън (Ж) Евертън (Ж)
АНГЖЕ 14:30
Съндърланд (Ж) Съндърланд (Ж) 2 - 1 Йоувил Таун (Ж) Йоувил Таун (Ж)
АНГЖЕ 14:30
Бристол Сити (Ж) Бристол Сити (Ж) 1 - 6 Арсенал (Ж) Арсенал (Ж)
АНГЖЕ 14:30
Ливърпул (Ж) Ливърпул (Ж) 2 - 3 Челси (Ж) Челси (Ж)
АНГЖЕ 14:30
Бирмингам Сити (Ж) Бирмингам Сити (Ж) 1 - 1 Рединг (Ж) Рединг (Ж)
КИТ 14:35
Далиен Яфанг Далиен Яфанг 2 - 1 Гуйчжоу Чжичен Гуйчжоу Чжичен
ДАН1 14:45
Есбер Есбер 0 - 0 ХБ Кьоге ХБ Кьоге
ДАН1 14:45
Виборг Виборг 3 - 3 Брабранд Брабранд
ДАН1 14:45
Роскилде Роскилде 2 - 0 Фремад Амагер Фремад Амагер
ДАН1 14:45
Нюкьобинг Нюкьобинг 4 - 0 Скиве Скиве
ДАН1 14:45
Тистед Тистед 0 - 2 Вейле Вейле
ДАН1 14:45
Фредериция Фредериция 1 - 3 Вендсисел Вендсисел
ЕСТ 15:00
Вапрус Вапрус 0 - 4 Талина Калев Талина Калев
ЛАТ 15:00
Метта/ЛУ Метта/ЛУ 1 - 3 Спартакс Юрмала Спартакс Юрмала
ДАН3 15:00
Аварта Аварта 2 - 3 Ямербугт Ямербугт
РУС3 15:00
Велес Москва Велес Москва 2 - 2 Казанка Казанка
РУС3 15:00
Сокол Саратов Сокол Саратов 1 - 0 Химик Новомосковск Химик Новомосковск
ТАДЖ 15:00
Регар Тадаз Регар Тадаз 2 - 2 ЦСКА Памир ЦСКА Памир
КЕНИЯ 15:00
Тика Юнайтед Тика Юнайтед 0 - 2 Леопардс Леопардс
РУС3 15:00
Ротор 2 Ротор 2 2 - 3 Арарат Москва Арарат Москва
КИТ 15:00
Шанхай СИПГ Шанхай СИПГ 2 - 0 Цзянсу Сайнти Цзянсу Сайнти
РУС3 15:00
Анжи II Анжи II 0 - 1 Машук КМВ Машук КМВ
ТАЙЛ 15:00
Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед 4 - 3 Сухотай Сухотай
ТАЙЛ 15:00
Чайнат Хорнбил Чайнат Хорнбил 3 - 1 Прачуап Прачуап
ТШЖО 15:00
Андреас Сепи Андреас Сепи 2 - 0 Марко Чечинато Марко Чечинато
СИНГ 15:30
Уориърс Уориърс 0 - 2 Гейланг Интернешънъл Гейланг Интернешънъл
ХОЛ12 15:30
Спарта Ротердам Спарта Ротердам 1 - 3 Еммен Еммен
ТФЛО 15:30
Федерико Делбонис Федерико Делбонис 1 - 2 Раду Албот Раду Албот
ГРУ 15:30
Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси 1 - 0 Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси
СИНГ 15:30
Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс 3 - 4 Албирекс Нийгата С Албирекс Нийгата С
ШВЕ1 16:00
Вернаму Вернаму 1 - 3 Халмстад Халмстад
ШВЕ 16:00
Хамарби Хамарби 0 - 1 АИК АИК
БЪЛ19 16:00
Марек (19) Марек (19) 1 - 2 Лудогорец (19) Лудогорец (19)
ИТА 16:00
Дженоа Дженоа 1 - 2 Торино Торино
БУНХ 16:00
ХК Ерланген ХК Ерланген 25 - 25 Райн-Некар Льовен Райн-Некар Льовен
РУС3 16:00
Псков 747 Псков 747 2 - 2 Спартак Кострома Спартак Кострома
АРМЕ 16:00
Бананц Бананц 2 - 0 Арарат Арарат
АРМЕ 16:00
Алашкерт Алашкерт 2 - 0 Гандзасар Гандзасар
ЮАРПЛ 16:00
Йомо Космос Йомо Космос 2 - 2 Блек Леопардс Блек Леопардс
РУС3 16:00
Оренбург II Оренбург II 1 - 1 Мордовия Саранск Мордовия Саранск
РУС3 16:00
Чертаново Чертаново 2 - 0 Муром Муром
РУС3 16:00
Луки-Енергия Луки-Енергия 0 - 1 Динамо Санкт Петербург II Динамо Санкт Петербург II
РУС3 16:00
Академия Футбола Академия Футбола 1 - 0 Спартак Налчик Спартак Налчик
РУС3 16:00
Торпедо Владимир Торпедо Владимир 2 - 1 Днепър Смоленск Днепър Смоленск
РУС3 16:00
Носта Носта 1 - 1 Волга Уляновск Волга Уляновск
АЗР 16:15
Кяпаз Кяпаз 1 - 2 Нефтчи Баку Нефтчи Баку
АЗР 16:15
Сабаил Сабаил 0 - 1 Кешла Кешла
АЗР 16:15
Сумгаит Сумгаит 1 - 2 Зира Зира
КЕНИЯ 16:15
Гор Махия Гор Махия 3 - 3 Софапака Софапака
ТШЖО 16:30
Миша Зверев Миша Зверев 1 - 2 Мирза Башич Мирза Башич
РУАН 16:30
Миропласт Миропласт 0 - 2 Мусанзе Мусанзе
РУАН 16:30
Район Спортс Район Спортс 1 - 1 Етинселес Етинселес
РУАН 16:30
Гичумби Гичумби 0 - 0 Мукура Мукура
УКР 17:00
Верес Ривне Верес Ривне 1 - 1 Мариупол Мариупол
ШВ3 17:00
Карлслунд Карлслунд 1 - 3 Нюшьопинг Нюшьопинг
ТИБНЛ 17:00
Рафаел Надал Рафаел Надал 2 - 1 Александър Зверев Александър Зверев
НОР2 17:00
Мьолнер Мьолнер 2 - 1 Хьонефос Хьонефос
ТФЛО 17:00
Корентин Муте Корентин Муте 1 - 2 Калвин Емери Калвин Емери
ИРЛ1 17:00
Кебинтили Кебинтили 1 - 2 Гелуей Юнайтед Гелуей Юнайтед
РУМ 17:00
Волунтари Волунтари 1 - 1 Ботошани Ботошани
ШВ3 17:00
Хускварна Хускварна 1 - 2 Карлскрона Карлскрона
ШВ3 17:00
Сюрианска Сюрианска 1 - 1 Умео Умео
УКР 17:00
Ворскла Ворскла 2 - 0 Заря Заря
ШВ3 17:00
Арамейска/Сюрианска Арамейска/Сюрианска 2 - 4 Тим Торен Тим Торен
ГЪP2 17:00
Кисамикос Кисамикос 7 - 0 Аполон Лариса Аполон Лариса
КОСОВ 17:00
Прищина Прищина 0 - 0 Дрита Гниляне Дрита Гниляне
БЪЛ3 17:00
Кубрат Кубрат 1 - 2 Бенковски Бяла Бенковски Бяла
РУС3 17:00
Афипс Афипс 2 - 0 Дружба Дружба
РУС3 17:00
Енергомаш Белгород Енергомаш Белгород 1 - 0 Рязан Рязан
РУС3 17:00
Строгино Строгино 0 - 0 Калуга Калуга
ГЪP2 17:00
Калитея Калитея 0 - 1 Трикала Трикала
ГЪP2 17:00
Караискакис Караискакис 2 - 1 Аполон Понту Аполон Понту
ШВ3 17:00
Вестерос СК Вестерос СК 0 - 1 Асириска Асириска
ГЪP2 17:00
Ерготелис Ерготелис 5 - 1 Айгинякос Айгинякос
ГЪP2 17:00
Панахайки Панахайки 4 - 1 Анагениси Кардицас Анагениси Кардицас
ГЪP2 17:00
Арис Арис 2 - 0 Пансерайкос Пансерайкос
ГЪP2 17:00
Докса Драма Докса Драма 7 - 0 АУ Спарта АУ Спарта
БРА 17:00
Витория Витория 2 - 1 Сеара Сеара
ЛАТ 17:00
Валмиера/БСШ Валмиера/БСШ 0 - 2 Лиепая Лиепая
РУС3 17:00
Биолог Биолог 0 - 2 Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск
ИСП2 17:00
Нумансия Нумансия 1 - 1 Осасуна Осасуна
ИСП 17:15
Атлетик Клуб Атлетик Клуб 0 - 1 Еспаньол Еспаньол
БЛР 17:15
Днепър Могилев Днепър Могилев 0 - 0 Минск Минск
МАК 17:15
Шкендия Шкендия 4 - 0 Пелистер Пелистер
БЪЛ 17:30
Лудогорец Лудогорец 2 - 2 Ботев Пловдив Ботев Пловдив
МАК 17:30
Победа Победа 1 - 0 Ренова Ренова
МАК 17:30
Работнички Работнички 3 - 2 Скопие Скопие
МАК 17:30
Академия Пандев Академия Пандев 1 - 2 Силекс Силекс
МАК 17:30
Шкупи Шкупи 4 - 1 Вардар Вардар
АВС 17:30
Залцбург Залцбург 1 - 0 Матерсбург Матерсбург
АВС 17:30
Рапид Виена Рапид Виена 4 - 1 Райндорф Алтах Райндорф Алтах
АВС 17:30
Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 2 - 0 Аустрия Виена Аустрия Виена
АВС 17:30
ЛАСК Линц ЛАСК Линц 1 - 3 Волфсбергер АК Волфсбергер АК
ШЧП 17:30
Партик Тисъл Партик Тисъл 0 - 1 Ливингстън Ливингстън
АВС 17:30
Щурм Грац Щурм Грац 2 - 0 Адмира Адмира
ШВ3 17:30
Акрополис Акрополис 2 - 2 Шелефтео Шелефтео
ХОЛ12 17:45
Де Граафшап Де Граафшап 2 - 1 Алмере Сити Алмере Сити
СЛВН 17:50
Домжале Домжале 3 - 1 Кръшко Кръшко
БЪЛ3 18:00
Кариана Ерден Кариана Ерден 8 - 0 Янтра Полски Тръмбеш Янтра Полски Тръмбеш
БЪЛ3 18:00
Ботев Луковит Ботев Луковит 3 - 2 Партизан Червен бряг Партизан Червен бряг
БЪЛ3 18:00
Левски Карлово Левски Карлово 1 - 2 Атлетик Куклен Атлетик Куклен
БЪЛ3 18:00
Първа атомна Първа атомна 5 - 1 Спартак Плевен Спартак Плевен
БЪЛ3 18:00
Янтра Габрово Янтра Габрово 1 - 1 ОФК Левски ОФК Левски
БЪЛ3 18:00
Севлиево Севлиево 2 - 1 Янтра 1919 Янтра 1919
БЪЛ3 18:00
Вихър Славяново Вихър Славяново 2 - 0 Академик Свищов Академик Свищов
БЪЛ3 18:00
Трявна Трявна 2 - 1 Павликени Павликени
МОЛД 18:00
Динамо-Ауто Динамо-Ауто 0 - 0 Сфинтул Георге Сфинтул Георге
СЛВН 18:00
Анкаран Хрватини Анкаран Хрватини 0 - 2 Целе Целе
ГРУ 18:00
Рустави Рустави 0 - 4 Чихура Чихура
ББЕЛ 18:00
БК ЦСКА Москва БК ЦСКА Москва 77 - 79 БК Жалгирис Каунас БК Жалгирис Каунас
ШВ3 18:00
Люнгшиле Люнгшиле 4 - 1 Одеволд Одеволд
МОЛД 18:00
Зария Зария 2 - 1 Сперанта Ниспорени Сперанта Ниспорени
БиХ 18:00
Зрински Зрински 4 - 0 Крупа на Врбашу Крупа на Врбашу
БиХ 18:00
Радник Биелина Радник Биелина 3 - 3 Широки брег Широки брег
БЪЛ3 18:00
Бдин Бдин 4 - 1 Мизия 2005 Мизия 2005
ГАНА 18:00
Медеама Медеама 2 - 1 Адуана Старс Адуана Старс
ПОЛ1 18:00
Пуща Неполомице Пуща Неполомице 2 - 0 Гурник Ленчна Гурник Ленчна
ФАТ 18:15
Бракли Таун Бракли Таун 1 - 1 Бромли Бромли
БНБЛ 18:30
БК Академик Пловдив БК Академик Пловдив 56 - 77 БК Рилски спортист БК Рилски спортист
РУСПЛ 18:30
Тамбов Тамбов 0 - 1 Амкар Перм Амкар Перм
ФИН3 18:30
ПЕПО ПЕПО 2 - 0 ПККУ ПККУ
ФИН3 18:30
ПК-37 ПК-37 3 - 1 ТП-47 ТП-47
ФИН3 18:30
МиПК МиПК 3 - 0 НДЖС НДЖС
ФИН3 18:30
Крафт Крафт 1 - 2 СДЖК Академия СДЖК Академия
ФИН3 18:30
Хонка Академия Хонка Академия 2 - 1 ХИФК 2 ХИФК 2
ХЪР2 18:30
Динамо Загреб II Динамо Загреб II 1 - 0 Горица Загреб Горица Загреб
ФИН3 18:30
ТПВ ТПВ 3 - 0 ДЖБК ДЖБК
ШВЕ1 18:30
Хелзингборг Хелзингборг 2 - 0 Йоргрите Йоргрите
ШВЕ 18:30
Малмьо ФФ Малмьо ФФ 2 - 0 Хекен Хекен
РУС3 19:00
Чайка Чайка 2 - 1 Легион Динамо Легион Динамо
БEЛ 19:00
Андерлехт Андерлехт 1 - 2 Генк Генк
ЧИЛИБ 19:00
Магалянеш Магалянеш 0 - 1 Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка
ПОЛ 19:00
Корона Келце Корона Келце 0 - 2 Заглембе Любин Заглембе Любин
ПОЛ 19:00
Лех Познан Лех Познан 0 - 3 Легия Варшава Легия Варшава
ИСП2 19:00
Алкоркон Алкоркон 4 - 0 Райо Валекано Райо Валекано
ИТА 19:00
Милан Милан 5 - 1 Фиорентина Фиорентина
ИТА 19:00
СПАЛ СПАЛ 3 - 1 Сампдория Сампдория
ИСП2 19:00
Реал Сарагоса Реал Сарагоса 4 - 1 Албасете Албасете
БEЛ 19:00
Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа 0 - 0 Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж
ПОЛ 19:00
Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток 2 - 1 Висла Плок Висла Плок
ИТА 19:00
Каляри Каляри 1 - 0 Аталанта Аталанта
НОР2 19:00
Хьод Хьод 1 - 1 Видар Видар
БEЛ 19:00
Клуб Брюж Клуб Брюж 0 - 1 Гент Гент
ИТА 19:00
Наполи Наполи 2 - 1 Кротоне Кротоне
ИТА 19:00
Удинезе Удинезе 1 - 0 Болоня Болоня
ПОЛ 19:00
Гурник Забже Гурник Забже 2 - 0 Висла Краков Висла Краков
РУС3 19:00
Армавир Армавир 3 - 0 СКА Ростов СКА Ростов
ИТА 19:00
Киево Киево 1 - 0 Беневенто Беневенто
БЛР 19:15
Торпедо Минск Торпедо Минск 0 - 0 Смолевичи-СТИ Смолевичи-СТИ
ПОРТК 19:15
Деспортиво Авеш Деспортиво Авеш 2 - 1 Спортинг КП Спортинг КП
КОЛБ 19:30
Университарио де Попаян Университарио де Попаян 0 - 0 Депортиво Перейра Депортиво Перейра
ИСП 19:30
Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 2 - 2 Ейбар Ейбар
ИСПСБ 19:30
Реал Мурсия Реал Мурсия 0 - 1 Елче Елче
ИСПСБ 19:30
Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II 1 - 3 Виляреал II Виляреал II
ЖНБА 20:00
Кънектикът Сън Кънектикът Сън 101 - 65 Лас Вегас Ейсес Лас Вегас Ейсес
ИСПСБ 20:00
Мерида АД Мерида АД 2 - 2 Коруксо Коруксо
ЖНБА 20:00
Вашингтон Мистикс Вашингтон Мистикс 82 - 75 Индиана Фивър Индиана Фивър
БЪЛ 20:00
ЦСКА София ЦСКА София 1 - 0 Берое Берое
ГРУ 20:00
Дила Дила 4 - 1 Сабуртало Сабуртало
ЕКВ 20:00
Ел Насионал Ел Насионал 2 - 1 ЛДУ Кито ЛДУ Кито
БЪЛ 20:00
Верея Верея 0 - 2 Левски София Левски София
УРУГВ 20:15
Данубио Данубио 0 - 2 Серо Серо
АРЖБ 20:35
Браун де Адрог Браун де  Адрог 2 - 4 Сармиенто Сармиенто
РУМ 20:45
Политехника Яши Политехника Яши 1 - 2 КС У Крайова КС У Крайова
РУМ 20:45
ЧФР Клуж ЧФР Клуж 1 - 0 Вийторул Вийторул
РУМ 20:45
ФКСБ ФКСБ 1 - 0 Астра Астра
ББЕЛ 21:00
БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид 85 - 80 Фенербахче СК (баскетбол) Фенербахче СК (баскетбол)
ИСПСБ 21:00
Екстремадура УД Екстремадура УД 2 - 1 Депортиво Ла Коруня II Депортиво Ла Коруня II
САЩ 21:00
Минесота Юнайтед Минесота Юнайтед 1 - 1 Спортинг КС Спортинг КС
ИСП2 21:00
Кордоба Кордоба 2 - 0 Алмерия Алмерия
УРУГВ 21:00
Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео 1 - 0 Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео
РУСПЛ 21:00
Анжи Анжи 4 - 3 Енисей Енисей
ИТЛП 21:30
ФералпиСало ФералпиСало 2 - 3 Алесандрия Алесандрия
ИТЛП 21:30
Козенца Козенца 2 - 1 Трапани Трапани
ИТЛП 21:30
Юве Стабия Юве Стабия 0 - 0 Реджиана Реджиана
ИТЛП 21:30
Пиаченца Пиаченца 2 - 1 Самбенедетезе Самбенедетезе
ПЕРУ 21:30
Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин 0 - 0 УТК Кахамарка УТК Кахамарка
ИТЛП 21:30
Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе 1 - 0 Пиза Пиза
ИСП 21:45
Барселона Барселона 1 - 0 Реал Сосиедад Реал Сосиедад
ИТА 21:45
Лацио Лацио 2 - 3 Интер Интер
ИТА 21:45
Сасуоло Сасуоло 0 - 1 Рома Рома
ЧИЛИБ 22:00
Сантяго Морнинг Сантяго Морнинг 2 - 1 Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо
ЧИЛИ 22:00
Антофагаста Антофагаста 3 - 2 Евертън Виня дел Мар Евертън Виня дел Мар
НХЛ 22:00
Уинипег Джетс Уинипег Джетс 1 - 2 Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс
БРА 22:00
Парана Парана 0 - 0 Гремио Гремио
ЖНБА 22:00
Далас Уингс Далас Уингс 101 - 78 Атланта Дрийм Атланта Дрийм
БРА 22:00
Спорт Ресифе Спорт Ресифе 1 - 1 Коринтианс Коринтианс
БРА 22:00
Сао Пауло Сао Пауло 1 - 0 Сантос Сао Пауло Сантос Сао Пауло
БРА 22:00
Америка Минейро Америка Минейро 1 - 0 Ботафого Ботафого
БОЛ 22:00
Гуабира Гуабира 2 - 2 Спорт Бойс Варнес Спорт Бойс Варнес
ЧИЛИБ 22:30
Ла Серена Ла Серена 4 - 1 Сан Маркос де Арика Сан Маркос де Арика
ЕГИП 23:00
Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро 2 - 0 Ал Масри Ал Масри
АРЖБ 23:00
Сан Мартин Тукуман Сан Мартин Тукуман 3 - 0 Агропекуарио Агропекуарио
БОЛ 23:00
Боливар Боливар 0 - 1 Дъ Стронгест Дъ Стронгест
МЖД 23:00
Йордания Йордания 3 - 0 Кипър Кипър
ЧИЛИБ 23:00
Нубленсе Нубленсе 5 - 0 Кобрелоа Кобрелоа
САЩ 23:00
Чикаго Файър Чикаго Файър 2 - 3 Хюстън Динамо Хюстън Динамо
КОЛБ 23:30
Атлетико ФК Атлетико ФК 0 - 3 Кукута Депортиво Кукута Депортиво