Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ЖНБА 00:00
Минесота Линкс Минесота Линкс 76 - 77 Лос Анджелис Спаркс Лос Анджелис Спаркс
ЕСАЛ 00:00
Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор 1 - 0 Санта Текла Санта Текла
УРУГВ 00:00
Пенярол Пенярол 6 - 0 Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео
ПЕРУ 00:00
Университарио де Депортес Университарио де Депортес 1 - 1 Мелгар Мелгар
БОЛ 00:15
Сан Хосе Сан Хосе 2 - 4 Вилстерман Вилстерман
ЧИЛИ 00:30
Универсидад де Консепсион Универсидад де Консепсион 0 - 0 Универсидад Католика Универсидад Католика
ПАР 00:30
Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион 3 - 2 3 февруари 3 февруари
БРА 01:00
Флуминензе Флуминензе 2 - 0 Атлетико ПР Атлетико ПР
КРПД 01:00
Депортиво Саприса Депортиво Саприса 0 - 0 Ередияно Ередияно
МАР 01:00
Видад Казабланка Видад Казабланка 3 - 1 Шабаб Атлас Кенифра Шабаб Атлас Кенифра
МАР 01:00
Дифаа Ел Джадида Дифаа Ел Джадида 1 - 0 Олимпик Сафи Олимпик Сафи
МАР 01:00
Рапиде Уед Зем Рапиде Уед Зем 0 - 1 ФУС Рабат ФУС Рабат
МАР 01:00
Расинг де Казабланка Расинг де Казабланка 1 - 2 Раджа Казабланка Раджа Казабланка
МАР 01:00
Могреб Тетуан Могреб Тетуан 0 - 1 Хасания Агадир Хасания Агадир
МАР 01:00
Шабаб Риф Хосейма Шабаб Риф Хосейма 2 - 0 Итихад Танжер Итихад Танжер
АРЖК 01:10
Белграно Белграно 0 - 1 КА Платенсе КА Платенсе
КОЛА 01:15
Депортес Толима Депортес Толима 3 - 0 Онсе Калдас Онсе Калдас
САЩ 02:00
Атланта Юнайтед Атланта Юнайтед 1 - 3 Ню Йорк РБ Ню Йорк РБ
ЖНБА 02:00
Чикаго Скай Чикаго Скай 80 - 76 Ню Йорк Либърти Ню Йорк Либърти
МЕК 03:00
Толука Толука 1 - 1 Сантос Лагуна Сантос Лагуна
НБА 03:00
Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс 126 - 85 Хюстън Рокетс Хюстън Рокетс
ЧИЛИ 03:00
Курико Унидо Курико Унидо 2 - 1 Уачипато Уачипато
КОЛА 03:30
Индепендиенте Меделин Индепендиенте Меделин 2 - 2 Хуниор Хуниор
ГВАТ 04:00
Кобан Империал Кобан Империал 0 - 0 Гуастатоя Гуастатоя
ЖНБА 04:00
Сиатъл Сторм Сиатъл Сторм 82 - 87 Финикс Меркюри Финикс Меркюри
ФТРГ 11:05
Адам Павлашек Адам Павлашек 2 - 0 Блаз Кавчич Блаз Кавчич
ФТРГ 11:05
Мартин Клижан Мартин Клижан 2 - 1 Сумит Нагал Сумит Нагал
ФТРГ 11:05
Еван Кинг Еван Кинг 0 - 2 Денис Новак Денис Новак
ФТРГ 11:05
Атила Балаш Атила Балаш 1 - 2 Миомир Кечманович Миомир Кечманович
ФТРГ 11:05
Яник Ханфман Яник Ханфман 2 - 0 Кристофър Юбанкс Кристофър Юбанкс
ФТРГ 11:05
Акира Сантилан Акира Сантилан 2 - 0 Го Соеда Го Соеда
ФТРГ 11:05
Юго Грение Юго Грение 0 - 2 Хуберт Хуркач Хуберт Хуркач
ФТРГ 11:10
Александре Мюлер Александре Мюлер 2 - 0 Доналд Йънг Доналд Йънг
ФТРГ 11:10
Иля Марченко Иля Марченко 0 - 2 Юго Делиен Юго Делиен
ФТРГ 11:15
Таро Даниел Таро Даниел 2 - 1 Виктор Естрея Виктор Естрея
ЧЕХ21 12:00
Карвина (21) Карвина (21) 3 - 1 Спарта Прага (21) Спарта Прага (21)
ТФЛО 12:05
Душан Лайович Душан Лайович 2 - 0 Хорасио Себалос Хорасио Себалос
ФТРГ 12:15
Камил Мачрзак Камил Мачрзак 0 - 2 Нино Сердарушич Нино Сердарушич
ФТРГ 12:15
Тиаго Монтейро Тиаго Монтейро 0 - 2 Каспер Рууд Каспер Рууд
ФТРГ 12:25
Денис Кудла Денис Кудла 2 - 1 Гилерме Клезар Гилерме Клезар
ФТРГ 12:40
Рубен Бемелманс Рубен Бемелманс 2 - 1 Юго Умбер Юго Умбер
ФТРГ 12:45
Матс Морайнг Матс Морайнг 1 - 2 Педро Соуса Педро Соуса
ФТРГ 13:00
Даниел Химено-Травер Даниел Химено-Травер 2 - 0 Себастиян Офнер Себастиян Офнер
ФТРГ 13:00
Ернесто Ескобедо Ернесто Ескобедо 1 - 2 Джофри Бланкано Джофри Бланкано
ТШЖО 13:00
Джаред Доналдсон Джаред Доналдсон 2 - 1 Денис Истомин Денис Истомин
ТШЖО 13:00
Доминик Копфер Доминик Копфер 0 - 2 Гуидо Пея Гуидо Пея
ФТРГ 13:25
Марко Трунхелити Марко Трунхелити 2 - 0 Ренцо Оливо Ренцо Оливо
ФТРГ 13:25
Юго Гастон Юго Гастон 1 - 2 Юрген Зоп Юрген Зоп
ЮКОР2 13:30
Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк 1 - 1 Сувон ФК Сувон ФК
ЮКОР2 13:30
Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс 2 - 1 Съннам Съннам
ФТРГ 13:30
Бенджамин Бонси Бенджамин Бонси 1 - 2 Даниел Елахи Галан Риверос Даниел Елахи Галан Риверос
ТФЛО 13:30
Роберто Карбайес-Баена Роберто Карбайес-Баена 2 - 1 Ласло Джере Ласло Джере
ТФЛО 13:30
Гийермо Гарсия-Лопес Гийермо Гарсия-Лопес 2 - 1 Адриан Манарино Адриан Манарино
ФТРГ 13:40
Иля Ивашка Иля Ивашка 2 - 0 Жоао Домингес Жоао Домингес
ФТРГ 13:45
Елиас Юмер Елиас Юмер 2 - 1 Александър Недовесов Александър Недовесов
ЧЕХ21 14:00
Прибрам (21) Прибрам (21) 3 - 5 Храдец Кралове (21) Храдец Кралове (21)
ТШЖО 14:30
Флориан Майер Флориан Майер 0 - 2 Бернабе Запата Миралес Бернабе Запата Миралес
ФТРГ 14:30
Юрген Мелцер Юрген Мелцер 2 - 1 Глеб Сахаров Глеб Сахаров
ФТРГ 14:40
Матиас Бахингер Матиас Бахингер 0 - 2 Томас Белучи Томас Белучи
ФТРГ 14:50
Джейсън Юнг Джейсън Юнг 0 - 2 Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего
ТШЖО 14:55
Андреас Хайдер-Маурер Андреас Хайдер-Маурер 1 - 2 Тенис Сандгрен Тенис Сандгрен
ТФЛО 15:00
Жил Симон Жил Симон 2 - 0 Жорди Сампер-Монтана Жорди Сампер-Монтана
ДАНПЛ 15:00
Рандерс Рандерс 2 - 1 Лингби Лингби
ДАН3 15:00
Миделфарт Миделфарт 7 - 3 Кьелеруп Кьелеруп
ТАДЖ 15:00
Истиглол Истиглол 1 - 0 Панджшер Панджшер
НОР2 15:00
Алта Алта 1 - 2 Елверум Елверум
ЧЕХ21 15:00
Сигма Оломоуц (21) Сигма Оломоуц (21) 1 - 2 Виктория Пилзен (21) Виктория Пилзен (21)
ТФЛО 15:00
Камерън Норие Камерън Норие 2 - 0 Хосе Ернандес-Фернандес Хосе Ернандес-Фернандес
ФТРГ 15:00
Антоан Хоанг Антоан Хоанг 1 - 2 Карлос Берлок Карлос Берлок
ФТРГ 15:05
Тобиас Камке Тобиас Камке 2 - 0 Алекс Болт Алекс Болт
ФТРГ 15:15
Денис Новиков Денис Новиков 0 - 2 Дък Хий Лий Дък Хий Лий
ФТРГ 15:20
Джейми Флойд Анжел Джейми Флойд Анжел 1 - 2 Танаси Кокинакис Танаси Кокинакис
ФТРГ 15:20
Яник Маден Яник Маден 0 - 2 Карлос Табернер Карлос Табернер
ФТРГ 15:30
Факундо Багнис Факундо Багнис 2 - 0 Рикардо Ойеда-Лара Рикардо Ойеда-Лара
ФТРГ 15:30
Гонсало Оливейра Гонсало Оливейра 2 - 0 Джейсън Мъри Кублер Джейсън Мъри Кублер
ФТРГ 15:30
Уладзимир Игнатик Уладзимир Игнатик 2 - 1 Марк Полманс Марк Полманс
ФТРГ 15:40
Виктор Галович Виктор Галович 2 - 0 Кени дьо Шепе Кени дьо Шепе
ФТРГ 15:45
Феликс Аугер Алиасим Феликс Аугер Алиасим 2 - 0 Лойд Джордж Харис Лойд Джордж Харис
ТШЖО 16:00
Иво Карлович Иво Карлович 1 - 2 Петер Гойовчик Петер Гойовчик
ФТРГ 16:00
Адриан Мендес-Масейрас Адриан Мендес-Масейрас 0 - 2 Сантяго Хиралдо Сантяго Хиралдо
ЧЕХ21 16:00
Тринец (21) Тринец (21) 4 - 0 Чешке Будейовице (21) Чешке Будейовице (21)
ФТРГ 16:00
Тим Смичек Тим Смичек 0 - 2 Хауме Мунар Хауме Мунар
УГАНД 16:00
Пролайн Пролайн 0 - 0 СК Вила СК Вила
ФТРГ 16:10
Оскар Оте Оскар Оте 2 - 0 Йоан Себастиен Татло Йоан Себастиен Татло
ФТРГ 16:20
Ян Чоински Ян Чоински 2 - 0 Александър Бублик Александър Бублик
РУАН 16:30
АПР АПР 6 - 0 Амагаджу Амагаджу
ФТРГ 16:30
Жералд Мелцер Жералд Мелцер 0 - 2 Алесандро Джианези Алесандро Джианези
СУДАН 17:00
Мерих Кости Мерих Кости 0 - 1 Ал Хилал Омдурман Ал Хилал Омдурман
ФАРО 17:00
Скала Скала 2 - 0 ТБ ТБ
ФАРО 17:00
07 Вестур 07 Вестур 0 - 5 НСИ НСИ
ФАРО 17:00
Б36 Б36 2 - 1 Викингур Гота Викингур Гота
МАЛВ 17:00
ЮТМ ЮТМ 1 - 4 ФЕЛДА Юнайтед ФЕЛДА Юнайтед
МАЛВ 17:00
Фелкра Фелкра 3 - 1 Теренгану II Теренгану II
ДАНПЛ 17:00
Силкеборг Силкеборг 4 - 3 Хелсингор Хелсингор
ФТРГ 17:00
Рамкумар Рамантан Рамкумар Рамантан 1 - 2 Джей Кларк Джей Кларк
ЛАТ 17:00
Вентспилс Вентспилс 0 - 0 Йелгава Йелгава
ШВЦ1 17:00
Аарау Аарау 4 - 1 Вадуц Вадуц
ШВЦ1 17:00
Киасо Киасо 3 - 0 Волен Волен
ШВЦ1 17:00
Сервет Сервет 0 - 3 Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона
ШВЦ1 17:00
Шафхаузен Шафхаузен 3 - 1 Винтертур Винтертур
ШВЦ1 17:00
Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс 6 - 3 Вил Вил
АВС1 17:30
Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК 5 - 0 Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц
АВС1 17:30
Винер Нойщат Винер Нойщат 1 - 0 Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук
АВС1 17:30
Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ 1 - 3 Хартберг Хартберг
АВС1 17:30
Ватенс Ватенс 1 - 1 Рийд Рийд
АВС1 17:30
Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау 0 - 0 Лиеферинг Лиеферинг
БЪЛП 17:30
ОФК Пирин ОФК Пирин 1 - 2 Витоша Бистрица Витоша Бистрица
БЪЛЖЛ 17:30
Супер Спорт (Ж) Супер Спорт (Ж) 6 - 2 Енко Пловдив (Ж) Енко Пловдив (Ж)
ФТРГ 17:30
Салваторе Карузо Салваторе Карузо 0 - 2 Праджнеш Гунесваран Праджнеш Гунесваран
ФТРГ 17:30
Бърнард Томич Бърнард Томич 2 - 0 Дариян Кинг Дариян Кинг
ФТРГ 17:50
Хуан Игнасио Лондеро Хуан Игнасио Лондеро 2 - 0 Никола Милойевич Никола Милойевич
АЗР 18:00
Габала Габала 0 - 1 Карабах Карабах
ФТРГ 18:00
Егор Герасимов Егор Герасимов 1 - 2 Сергей Стаховски Сергей Стаховски
ИСЛ 18:00
ИБВ ИБВ 0 - 0 ФХ ФХ
ФИН1 18:30
Оулу Оулу 2 - 0 КТП КТП
ФИН3 18:30
ВИФК ВИФК 2 - 4 КуФу-98 КуФу-98
ФИН3 18:30
ГрИФК ГрИФК 2 - 0 КаПа КаПа
ФИН1 18:30
Каяни Каяни 2 - 0 Хака Хака
ФИН1 18:30
КПВ КПВ 0 - 0 ЕИФ ЕИФ
ФИН1 18:30
Йиваскюла Йиваскюла 3 - 5 Яро Яро
ФИН1 18:30
ХИФК ХИФК 2 - 0 Клуби-04 Клуби-04
БНБЛ 18:30
БК Левски София БК Левски София 69 - 71 БК Балкан Ботевград БК Балкан Ботевград
РУС3 18:30
КАМАЗ КАМАЗ 3 - 1 Лада Толяти Лада Толяти
БЛР 18:45
Витебск Витебск 2 - 0 Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ
НОР 19:00
Хаугесун Хаугесун 1 - 2 Розенборг Розенборг
НОР 19:00
Сандефьорд Сандефьорд 0 - 1 Сарпсборг 08 Сарпсборг 08
НОР 19:00
Старт Старт 1 - 0 Бодьо/Глимт Бодьо/Глимт
НОР 19:00
Кристиансунд Кристиансунд 4 - 0 Стрьомсгодсе Стрьомсгодсе
НОР 19:00
Ранхайм Ранхайм 3 - 1 Молде Молде
ЛАТ 19:00
Ригас ФШ Ригас ФШ 2 - 1 Рига Рига
ИЗР1 19:00
Бейтар Тел Авив Рамла Бейтар Тел Авив Рамла 2 - 0 Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив
ИЗР1 19:00
Апоел Назарет Илит Апоел Назарет Илит 0 - 1 Апоел Хадера Апоел Хадера
ИЗР1 19:00
Апоел Афула Апоел Афула 0 - 2 Апоел Катамон Апоел Катамон
ИЗР1 19:00
Апоел Ришон ле Цион Апоел Ришон ле Цион 3 - 1 Макаби Ахи Назарет Макаби Ахи Назарет
НОР1 19:00
Нест/Сотра Нест/Сотра 0 - 1 Согндал Согндал
ДАН 19:00
Мидтиланд Мидтиланд 1 - 0 Хорсенс Хорсенс
ДАН 19:00
Нордселанд Нордселанд 0 - 0 Копенхаген Копенхаген
НОР 19:00
Тромсьо Тромсьо 3 - 0 Волеренга Волеренга
НОР 19:00
Стабек Стабек 2 - 1 Од Од
ДАН 19:00
Брьондби Брьондби 1 - 1 Олборг Олборг
НОР1 19:00
Левангер Левангер 2 - 3 Йерв Йерв
НОР1 19:00
Хам Кам Хам Кам 3 - 0 Флурьо Флурьо
НОР1 19:00
Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса 1 - 2 Нутоден Нутоден
НОР1 19:00
Осане Осане 3 - 1 Конгсвингер Конгсвингер
НОР1 19:00
Саннес Улф Саннес Улф 2 - 1 Тромсдален Тромсдален
НОР1 19:00
Стрьомен Стрьомен 0 - 1 Мьондален Мьондален
ТФЛО 19:10
Гаел Монфис Гаел Монфис 1 - 2 Максимилиан Мартерер Максимилиан Мартерер
ФТРГ 19:10
Педро Мартинес Портеро Педро Мартинес Портеро 1 - 2 Марсело Аревало Марсело Аревало
ТШЖО 19:10
Франсес Тияфо Франсес Тияфо 2 - 1 Райън Харисън Райън Харисън
ФАРО 19:15
АБ Аргир АБ Аргир 0 - 2 КИ КИ
ФТРГ 19:20
Андреа Коларини Андреа Коларини 2 - 1 Куентин Халис Куентин Халис
ФТРГ 19:45
Филип Пеливо Филип Пеливо 0 - 2 Констант Лестиен Констант Лестиен
СУДАН 20:00
Хилал Обайед Хилал Обайед 3 - 0 Ал Ахли Мерове Ал Ахли Мерове
ИСЛ1 20:00
Нярдвик Нярдвик 0 - 1 Тор Тор
ФАРО 20:00
ХБ ХБ 1 - 0 ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур
ШВЕ 20:00
Елфсборг Елфсборг 1 - 1 ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг
БЪЛП 20:30
Дунав 2010 Дунав 2010 1 - 2 Етър Етър
РУМ 20:45
АЦС Поли Тимишоара АЦС Поли Тимишоара 0 - 0 Газ Метан Медиаш Газ Метан Медиаш
БЛР 20:45
Гомел Гомел 0 - 2 Неман Гродно Неман Гродно
ИЗР 21:00
Бней Йехуда Бней Йехуда 0 - 2 Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив
ИЗР 21:00
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим 1 - 1 Апоел Хайфа Апоел Хайфа
НОР 21:00
Лилестрьом Лилестрьом 1 - 1 Бран Бран
ИЗР 21:00
Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева 6 - 1 Макаби Нетаня Макаби Нетаня
ГИБ 21:30
Гибралтар Финикс Гибралтар Финикс 0 - 8 Юроп Юроп
ГЕРПЛ 21:30
Холщайн Кил Холщайн Кил 0 - 1 Волфсбург Волфсбург
ТШЖО 21:35
Маркос Багдатис Маркос Багдатис 0 - 2 Ноа Рубин Ноа Рубин
ИРЛ 21:45
Дери Сити Дери Сити 2 - 0 Брей Уондърърс Брей Уондърърс
ИРЛ 21:45
Дъндалк Дъндалк 2 - 0 Уотърфорд Юнайтед Уотърфорд Юнайтед
ИРЛ 21:45
Лимерик Лимерик 0 - 2 Корк Сити Корк Сити
КОЛБ 22:00
Тигрес Сипакира Тигрес Сипакира 1 - 0 Богота Богота
ИСП2 22:00
Луго Луго 0 - 2 Уеска Уеска
САЩ 22:00
Монреал Импакт Монреал Импакт 0 - 1 ЛА Галакси ЛА Галакси
ЧИЛИ 22:00
Депортес Темуко Депортес Темуко 2 - 2 Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота
ИСЛ 22:15
Фьолнир Фьолнир 1 - 1 КР Рейкявик КР Рейкявик