Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НИКРГ 00:00
Чинандега Чинандега 3 - 3 Реал Естели Реал Естели
НАССФ 00:00
Южна Алабама Южна Алабама 45 - 7 Алабама Стейт Алабама Стейт
НАССФ 00:00
ЮЛ-Лафайет ЮЛ-Лафайет 66 - 38 Ню Мексико Стейт Ню Мексико Стейт
ЕКВ 00:00
Аукас Аукас 3 - 2 Ел Насионал Ел Насионал
КРПД 00:00
Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 0 - 2 Гуадалупе Гуадалупе
БРАБ 01:00
Фигейренсе Фигейренсе 2 - 2 Коритиба Коритиба
ЧИЛИБ 01:00
Ла Серена Ла Серена 1 - 0 Пуерто Монт Пуерто Монт
НХЛ 01:00
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 4 - 4 Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс
БРА 01:00
Сантос Сао Пауло Сантос Сао Пауло 1 - 0 Коринтианс Коринтианс
ПАР 01:00
Депортиво Капията Депортиво Капията 0 - 1 Сол де Америка Сол де Америка
НАССФ 01:00
Коустъл Каролина Коустъл Каролина 20 - 45 ЮЛ-Монро ЮЛ-Монро
КОЛА 01:30
Алианса Петролера Алианса Петролера 1 - 0 Бояка Чико Бояка Чико
ЛПФ 01:30
Санта Джема Санта Джема 1 - 2 Арабе Унидо Арабе Унидо
НАССФ 02:00
Северна Каролина Северна Каролина 19 - 22 Вирджиния Тех Вирджиния Тех
НАССФ 02:00
Айова Стейт Айова Стейт 30 - 14 Западна Вирджиния Западна Вирджиния
НАССФ 02:00
Калифорния Калифорния 7 - 37 ЮКЛА ЮКЛА
НАССФ 02:00
Тексас-Сан Антонио Тексас-Сан Антонио 3 - 31 Луизиана Тех Луизиана Тех
НАССФ 02:00
Алабама Алабама 39 - 10 Мисури Мисури
НХЛ 02:00
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 3 - 3 Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс
НХЛ 02:00
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 8 - 2 Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс
ОФЛ 02:00
Атланта Юнайтед II Атланта Юнайтед II 3 - 2 Ричмънд Кикърс Ричмънд Кикърс
ЧИЛИБ 02:00
Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка 0 - 1 Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе
ОФЛ 02:00
Пен Пен 0 - 0 Торонто II Торонто II
НАССФ 02:00
Вирджиния Вирджиния 16 - 13 Маями (Флорида) Маями (Флорида)
НХЛ 02:00
Флорида Пантърс Флорида Пантърс 2 - 3 Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс
ЛПФ 02:00
Университарио Сиудад де Панама Университарио Сиудад де Панама 0 - 4 Тауро Тауро
НАССФ 02:00
Източна Каролина Източна Каролина 20 - 42 Хюстън Хюстън
ЛПФ 02:00
Алианса Чилибре Алианса Чилибре 2 - 1 Индепендиенте Ла Чорера Индепендиенте Ла Чорера
НХЛ 02:00
Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс 2 - 4 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
САЩ 02:30
Ню Инглънд Ню Инглънд 2 - 0 Орландо Сити Орландо Сити
ЕКВ 02:30
Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито 0 - 1 ЛДУ Кито ЛДУ Кито
ОФЛ 02:30
Луисвил Сити Луисвил Сити 1 - 0 Инди Илевън Инди Илевън
ОФЛ 02:30
Шарлът Индипендънс Шарлът Индипендънс 1 - 3 Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК
НАССФ 02:30
Арканзас Арканзас 33 - 37 Оле Мис Оле Мис
НАССФ 02:30
Мичиган Мичиган 38 - 13 Уисконсин Уисконсин
НАССФ 02:30
Флорида Интернешънъл Флорида Интернешънъл 24 - 21 Мидъл Тенеси Стейт Мидъл Тенеси Стейт
НХЛ 03:00
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 5 - 2 Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс
ГВАТ 03:00
Комуникасьонес Комуникасьонес 1 - 0 Депортиво Санарате Депортиво Санарате
ОФЛ 03:00
Тълса Рафнекс Тълса Рафнекс 1 - 4 Сиатъл Саундърс II Сиатъл Саундърс II
БРА 03:00
Бая Бая 2 - 0 Парана Парана
НИКРГ 03:00
Валтер Ферети Валтер Ферети 1 - 2 Манагуа Манагуа
НХЛ 03:00
Далас Старс Далас Старс 5 - 3 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
БРАБ 03:00
Лондрина Лондрина 2 - 1 Сао Бенто Сао Бенто
ПРС 03:15
Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс 0 - 0 Крус Асул Крус Асул
ОФЛ 03:30
Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК 1 - 1 Рио Гранде Вали Рио Гранде Вали
НХЛ 03:30
Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс 3 - 3 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
ОФЛ 03:30
Сейнт Луис Сейнт Луис 0 - 0 ОКС Енерджи ОКС Енерджи
ОФЛ 03:30
Нешвил Нешвил 3 - 3 ФК Синсинати ФК Синсинати
КОЛА 03:45
Санта Фе Санта Фе 2 - 2 Хуниор Хуниор
НХЛ 04:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 0 - 3 Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс
ОФЛ 04:00
Рено 1868 Рено 1868 3 - 1 Ориндж Каунти Ориндж Каунти
ПЕРУ 04:00
Университарио де Депортес Университарио де Депортес 2 - 1 Унион Комерсио Унион Комерсио
КРПД 04:30
Сан Карлос Сан Карлос 1 - 1 Картахинес Картахинес
ОФЛ 05:00
Фресно ФК Фресно ФК 0 - 1 Реал Монархс Реал Монархс
НХЛ 05:00
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 2 - 2 Калгари Флеймс Калгари Флеймс
НАССФ 05:15
БЙК БЙК 49 - 23 Хавай Хавай
ОФЛ 05:30
Финикс Райзинг Финикс Райзинг 0 - 1 Портланд Тимбърс II Портланд Тимбърс II
ОФЛ 05:30
Сакраменто Републик Сакраменто Републик 1 - 0 Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс
НАССФ 05:30
Фресно Стейт Фресно Стейт 27 - 3 Уайоминг Уайоминг
НАССФ 05:30
Невада-Рено Невада-Рено 27 - 31 Бойзи Стейт Бойзи Стейт
НАССФ 05:30
ЮСК ЮСК 31 - 20 Колорадо Колорадо
НЗЕЛ 06:35
Оклънд Сити Оклънд Сити 4 - 3 Тим Уелингтън Тим Уелингтън
АНБЛ 06:50
БК Мелбърн БК Мелбърн 81 - 88 НЗ Брейкърс НЗ Брейкърс
ЯП3 07:00
Грула Мориока Грула Мориока 2 - 1 Каталер Тояма Каталер Тояма
ЯП3 07:00
Парсейро Нагано Парсейро Нагано 0 - 1 ЙССЦ ЙССЦ
ЯП3 07:00
Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори 5 - 1 Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед
ЯП2 08:00
Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки 1 - 0 Роасо Кумамото Роасо Кумамото
ЯПКЛ 08:00
Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос 2 - 2 Кашима Антлърс Кашима Антлърс
ЮКОР2 08:00
Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк 3 - 1 Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд
ЯП2 08:00
Мито Холихок Мито Холихок 0 - 1 Токио Верди Токио Верди
ЯП3 08:00
Токио (23) Токио (23) 1 - 0 Блаублитц Акита Блаублитц Акита
ЯП2 08:00
Цвайген Каназава Цвайген Каназава 0 - 2 Мацумото Ямага Мацумото Ямага
ЯП2 09:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 3 - 2 Ойта Тринита Ойта Тринита
ЯП2 09:00
ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед 2 - 1 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата
ТКЖТО 09:10
Каролина Хръдличкова Каролина Хръдличкова 0 - 2 Каролин Гарсия Каролин Гарсия
АНБЛ 09:20
БК Пърт БК Пърт 101 - 61 БК Илавара БК Илавара
ЯПКЛ 10:00
Шонан Белмаре Шонан Белмаре 1 - 1 Кашива Рейсол Кашива Рейсол
МФВСЖ 10:10
Китай (волейбол, Ж) Китай (волейбол, Ж) 3 - 2 САЩ (волейбол, Ж) САЩ (волейбол, Ж)
ТЛЛО 10:30
Джесика Понше Джесика Понше 2 - 0 Ричел Хогенкамп Ричел Хогенкамп
ТЛЛО 10:30
Ребека Сръмкова Ребека Сръмкова 1 - 2 Тереза Смиткова Тереза Смиткова
МЖП19 11:00
Румъния (19) Румъния (19) 2 - 1 Швеция (19) Швеция (19)
ЮКОР2 11:00
Асан Мугунгва Асан Мугунгва 2 - 0 Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс
ТХКОЖ 11:00
Ванг Кианг Ванг Кианг 0 - 2 Даяна Ястремска Даяна Ястремска
ТЛЛО 11:30
Кристина Плишкова Кристина Плишкова 2 - 0 Грийт Минен Грийт Минен
ТКШРМ 11:30
Борна Чорич Борна Чорич 0 - 2 Новак Джокович Новак Джокович
ТБЮО 12:00
Корентин Муте Корентин Муте 0 - 2 Талон Гриекспоор Талон Гриекспоор
ТШИСО 12:00
Бърнард Томич Бърнард Томич 0 - 2 Оскар Оте Оскар Оте
ТРКК 12:00
Вера Звонарьова Вера Звонарьова 2 - 0 София Лансере София Лансере
ТРКК 12:00
Валентини Граматикопулу Валентини Граматикопулу 2 - 0 Джорджина Гарсия-Перес Джорджина Гарсия-Перес
ТРКК 12:00
Стефано Наполитано Стефано Наполитано 0 - 2 Филип Хорански Филип Хорански
ГЕРЖ 12:00
ФФК Франкфурт (Ж) ФФК Франкфурт (Ж) 1 - 0 СК Санд (Ж) СК Санд (Ж)
ТШИСО 12:00
Матео Донати Матео Донати 0 - 2 Юрген Зоп Юрген Зоп
ТБЮО 12:00
Фредерико Силва Фредерико Силва 1 - 2 Стефан Робер Стефан Робер
ГЕРЖ 12:00
Борусия Мьонхенгладбах (Ж) Борусия Мьонхенгладбах (Ж) 4 - 4 Байер Леверкузен (Ж) Байер Леверкузен (Ж)
ТЛЛО 12:00
Варвара Лепченко Варвара Лепченко 2 - 1 Изабелла Шиникова Изабелла Шиникова
ТРКК 12:00
Онс Джабер Онс Джабер 2 - 1 Хариет Дарт Хариет Дарт
ИСПСБ 12:30
Гранада II Гранада II 0 - 0 Санлукеньо Санлукеньо
ИСПСБ 13:00
Валенсия II Валенсия II 0 - 0 Еркулес Еркулес
ИСПСБ 13:00
Ебро Ебро 1 - 3 Сабадел Сабадел
ИСПСБ 13:00
Еспаньол II Еспаньол II 3 - 1 Пералда Пералда
ИСПСБ 13:00
Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес 1 - 0 Олот Олот
ИСПСБ 13:00
Реал Овиедо II Реал Овиедо II 2 - 0 Химнастика де Торелавега Химнастика де Торелавега
ИСПСБ 13:00
СС Рейес СС Рейес 2 - 0 Гихуело Гихуело
ИСПСБ 13:00
Теруел Теруел 0 - 0 Ехея Ехея
ИСПСБ 13:00
Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II 3 - 0 Селта де Виго II Селта де Виго II
ЛБСА 13:00
БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари 71 - 60 БК Варезе БК Варезе
ИСПСБ 13:00
Коруксо Коруксо 1 - 1 Салмантино УДС Салмантино УДС
ТЛЛО 13:00
Джил Белен Тейхман Джил Белен Тейхман 0 - 2 Южени Бушар Южени Бушар
ПРС 13:00
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 1 - 1 Царско село Царско село
ИСПСБ 13:00
Картахена Картахена 0 - 2 Мелия Мелия
ИСПСБ 13:00
Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД 2 - 0 Ибиса Ибиса
ХОЛ1 13:15
Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс 3 - 0 Рода ЮК Рода ЮК
ПОР2 13:15
Ещорил Ещорил 2 - 2 Варзим Варзим
МФВСЖ 13:20
Япония (волейбол, Ж) Япония (волейбол, Ж) 0 - 3 Сърбия (волейбол, Ж) Сърбия (волейбол, Ж)
АЦБ 13:30
БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид 92 - 69 БК Ховентут БК Ховентут
ЯП3 13:30
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 2 - 2 Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу
ТБЮО 13:30
Никола Маю Никола Маю 1 - 2 Констант Лестиен Констант Лестиен
ТРКК 13:30
Сабина Шарипова Сабина Шарипова 1 - 2 Виталия Дяченко Виталия Дяченко
ТРКК 13:30
София Жук София Жук 0 - 2 Ирина Хромачьова Ирина Хромачьова
ТБЮО 13:30
Иля Ивашка Иля Ивашка 2 - 0 Антоан Хоанг Антоан Хоанг
ТРКК 13:30
Влада Ковал Влада Ковал 0 - 2 Наталия Вихлянцева Наталия Вихлянцева
ТРКК 13:30
Егор Герасимов Егор Герасимов 2 - 0 Теймурац Габашвили Теймурац Габашвили
АЦБ 13:30
БК УКАМ Мурсия БК УКАМ Мурсия 72 - 62 БК Бургос БК Бургос
ТШИСО 13:30
Майкъл Мох Майкъл Мох 0 - 2 Алексей Попирин Алексей Попирин
ИСП2 14:00
Тенерифе Тенерифе 0 - 0 Луго Луго
МЖД 14:00
Тринидад и Тобаго Тринидад и Тобаго 0 - 1 Тайланд Тайланд
ИСПСБ 14:00
Лас Палмас II Лас Палмас II 0 - 1 Фуенлабрада Фуенлабрада
ДАН3 14:00
Аварта Аварта 1 - 0 Слагелсе Б&И Слагелсе Б&И
АНГЖЕ 14:30
Манчестър Сити (Ж) Манчестър Сити (Ж) 7 - 1 Уест Хям Юнайтед (Ж) Уест Хям Юнайтед (Ж)
НОР2 14:30
Флекерьой Флекерьой 1 - 1 Хьод Хьод
ТЛЛО 14:30
Белинда Бенчич Белинда Бенчич 2 - 1 Елена Габриела Русе Елена Габриела Русе
БУНХ 14:30
Фюксе Берлин Фюксе Берлин 29 - 23 ТБВ Лемго ТБВ Лемго
БЪЛЖЛ 14:30
Риал Ковачевци (Ж) Риал Ковачевци (Ж) 1 - 1 Локомотив Стара Загора (Ж) Локомотив Стара Загора (Ж)
БЪЛЖЛ 14:30
Пълдин (Ж) Пълдин (Ж) 3 - 1 Севлиево (Ж) Севлиево (Ж)
ДАН1 14:45
Хвидовре Хвидовре 5 - 1 Тистед Тистед
ДАН1 14:45
ХБ Кьоге ХБ Кьоге 1 - 2 Силкеборг Силкеборг
ДАН1 14:45
Хелсингор Хелсингор 1 - 2 Нюкьобинг Нюкьобинг
РУС3 15:00
Волгар Астрахан Волгар Астрахан 3 - 0 Динамо Ставропол Динамо Ставропол
ТШИСО 15:00
Маркус Ериксон Маркус Ериксон 0 - 2 Ернест Гулбис Ернест Гулбис
ШВ3 15:00
Тим Торен Тим Торен 1 - 3 Акрополис Акрополис
ТРКК 15:00
Ивана Йорович Ивана Йорович 2 - 0 Лаура Зигмунд Лаура Зигмунд
КХЛ 15:00
Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск 0 - 2 ХК Сибир Новосибирск ХК Сибир Новосибирск
ТБЮО 15:00
Марсел Гранойерс Марсел Гранойерс 2 - 0 Яник Мертенс Яник Мертенс
РУС3 15:00
Ангущ Ангущ 0 - 1 Биолог Биолог
ТШИСО 15:00
Норберт Гомбос Норберт Гомбос 0 - 2 Матиас Бахингер Матиас Бахингер
ТРКК 15:00
Ана Богдан Ана Богдан 1 - 2 Силвия Солер-Еспиноса Силвия Солер-Еспиноса
НОР2 15:00
Аскер Аскер 0 - 1 Алта Алта
ТБЮО 15:00
Скот Грикспор Скот Грикспор 1 - 2 Салваторе Карузо Салваторе Карузо
ТЛЛО 15:00
Елица Костова Елица Костова 0 - 2 Аранча Рус Аранча Рус
РУС3 15:00
Академия Футбола Академия Футбола 0 - 0 СКА Ростов СКА Ростов
ГЕРЖ 15:00
СГШ Есен (Ж) СГШ Есен (Ж) 3 - 2 Турбине Потсдам (Ж) Турбине Потсдам (Ж)
ГЕРЖ 15:00
Фрайбург (Ж) Фрайбург (Ж) 0 - 2 Дуисбург (Ж) Дуисбург (Ж)
РУС3 15:00
Краснодар III Краснодар III 3 - 3 Спартак Владикавказ Спартак Владикавказ
ГЕР4 15:00
Щутгарт II Щутгарт II 2 - 2 Пирмасенс Пирмасенс
КХЛ 15:00
ХК Автомобилист ХК Автомобилист 1 - 0 Салават Юлаев Салават Юлаев
ТРКК 15:00
Рикардас Беранкис Рикардас Беранкис 0 - 2 Александър Бублик Александър Бублик
ТРКК 15:00
Лукаш Росол Лукаш Росол 2 - 0 Юрий Родионов Юрий Родионов
ГЕР4 15:00
Санкт Паули II Санкт Паули II 1 - 3 Волфсбург II Волфсбург II
РШК 15:00
Глостър Ръгби Глостър Ръгби 19 - 14 Кастър Олимпик Кастър Олимпик
ГЕРЖ 15:00
Вердер Бремен (Ж) Вердер Бремен (Ж) 0 - 3 Волфсбург (Ж) Волфсбург (Ж)
ПРС 15:00
Ризеспор Ризеспор 3 - 1 Динамо Батуми Динамо Батуми
РШК 15:00
Лион ОУ Лион ОУ 21 - 30 Кардиф Блус Кардиф Блус
ТАДЛЛ 15:00
Екатерина Александрова Екатерина Александрова 0 - 2 Камила Джорджи Камила Джорджи
ИТЛП 15:30
Ренате Ренате 0 - 1 Вис Песаро Вис Песаро
ИТЛП 15:30
Виртус Верона Виртус Верона 0 - 2 Тернана Тернана
ИТЛП 15:30
Равена Равена 2 - 0 Самбенедетезе Самбенедетезе
ИТЛП 15:30
Имолезе Имолезе 1 - 0 Губио Губио
ИТЛП 15:30
Фермана Фермана 0 - 0 Сюдтирол Сюдтирол
ИТЛП 15:30
Арзачена Арзачена 1 - 0 Ювентус II Ювентус II
ХОЛ1 15:30
Спарта Ротердам Спарта Ротердам 3 - 0 Камбюр Камбюр
ИТЛП 15:30
Пистойезе Пистойезе 0 - 2 Пиза Пиза
ТУНК 15:30
Джерба Джерба 5 - 1 Силияна Силияна
ИТЛП 15:30
Кунео Кунео 1 - 0 Олбия Олбия
ТУНК 15:30
Уед Лил Уед Лил 1 - 1 КО Меденин КО Меденин
ИТЛП 15:30
Фано Фано 1 - 0 Джана Ермино Джана Ермино
ТУНК 15:30
Мензел Бургиба Мензел Бургиба 2 - 1 Радес Радес
БЪЛ3 16:00
Кубрат Кубрат 1 - 2 Септември Тервел Септември Тервел
БЪЛ3 16:00
Ботев Луковит Ботев Луковит 0 - 1 Янтра Полски Тръмбеш Янтра Полски Тръмбеш
БЪЛ3 16:00
Павликени Павликени 1 - 0 Ком Берковица Ком Берковица
БЪЛ3 16:00
Севлиево Севлиево 2 - 0 Вихър Славяново Вихър Славяново
БЪЛ3 16:00
Балкан Ботевград Балкан Ботевград 1 - 1 Спортист Своге Спортист Своге
БЪЛ3 16:00
ОФК Левски ОФК Левски 0 - 3 Бдин Бдин
БЪЛ3 16:00
Хасково 1957 Хасково 1957 2 - 1 Левски Карлово Левски Карлово
ХЪР2 16:00
Задар Задар 2 - 0 Кустошия Кустошия
НОР2 16:00
Нардо Нардо 0 - 3 Видар Видар
НОР2 16:00
Келсос Келсос 0 - 1 Братваг Братваг
БЪЛ3 16:00
Устрем-Д Устрем-Д 1 - 2 Хитрино Хитрино
БЪЛ3 16:00
Волов Шумен Волов Шумен 0 - 3 Тополи Тополи
БЪЛ3 16:00
Локомотив Русе Локомотив Русе 2 - 1 Бенковски Бяла Бенковски Бяла
НОР2 16:00
Стьордалс-Блинк Стьордалс-Блинк 1 - 3 Айерсун Айерсун
УЕФЛН 16:00
Румъния Румъния 0 - 0 Сърбия Сърбия
БЪЛ3 16:00
Локомотив Дряново Локомотив Дряново 2 - 5 Първа атомна Първа атомна
БЪЛ3 16:00
Партизан Червен бряг Партизан Червен бряг 0 - 2 Спартак Плевен Спартак Плевен
БЪЛ3 16:00
Миньор Перник Миньор Перник 0 - 0 Беласица Беласица
РУС1 16:00
Тюмен Тюмен 1 - 1 Факел Факел
БЪЛ3 16:00
Германея Германея 0 - 2 Пирин Разлог Пирин Разлог
АНГЖЕ 16:00
Ливърпул (Ж) Ливърпул (Ж) 2 - 1 Йоувил Таун (Ж) Йоувил Таун (Ж)
РУС3 16:00
Урожай Урожай 2 - 0 Машук КМВ Машук КМВ
РУС3 16:00
Спартак Налчик Спартак Налчик 5 - 1 Дружба Дружба
РУС3 16:00
Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск 2 - 2 Чайка Чайка
ГЕР4 16:00
Германия Егесторф Германия Егесторф 2 - 1 ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург
ГЕР4 16:00
Лупо Мартини Лупо Мартини 0 - 2 Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт
ШВ3 16:00
Карлстад Юнайтед Карлстад Юнайтед 2 - 2 Рининге Рининге
ШВ3 16:00
Мелбю Мелбю 1 - 1 Утсиктен Утсиктен
ГЕР4 16:00
ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург 3 - 1 Хавелс Хавелс
АНГЖЕ 16:00
Евертън (Ж) Евертън (Ж) 3 - 3 Брайтън & Хоув Албиън (Ж) Брайтън & Хоув Албиън (Ж)
АНГЖЕ 16:00
Челси (Ж) Челси (Ж) 0 - 5 Арсенал (Ж) Арсенал (Ж)
БЪЛ3 16:00
Сливнишки герой Сливнишки герой 1 - 1 Рилски спортист Рилски спортист
БЪЛ3 16:00
Хебър 1918 Хебър 1918 3 - 2 Вихрен Вихрен
БЪЛ3 16:00
Банско Банско 2 - 2 Оборище Оборище
БЪЛ3 16:00
Ботев Ихтиман Ботев Ихтиман 4 - 2 Велбъжд Велбъжд
БЪЛ3 16:00
Чавдар Етрополе Чавдар Етрополе 3 - 0 Надежда Доброславци Надежда Доброславци
БЪЛ3 16:00
Академик Свищов Академик Свищов 0 - 4 Янтра Габрово Янтра Габрово
БЪЛ3 16:00
Трявна Трявна 3 - 0 Локомотив Мездра Локомотив Мездра
БЪЛ3 16:00
Септември Симитли Септември Симитли 0 - 0 Марек Марек
ОАЕКЛ 16:05
Ал Итихад Калба Ал Итихад Калба 1 - 2 Бани Яс Бани Яс
ОАЕКЛ 16:10
Ал Вахда Абу Даби Ал Вахда Абу Даби 2 - 0 Диба Ал Фуджайра Диба Ал Фуджайра
ТУНК 16:30
СС Сфаксен СС Сфаксен 0 - 1 Марса Марса
ТУНК 16:30
ЕГС Гафса ЕГС Гафса 1 - 0 Керкена Керкена
ТУНК 16:30
Олимпик Беджа Олимпик Беджа 1 - 0 Зарзис Зарзис
ТБЮО 16:30
Кени дьо Шепе Кени дьо Шепе 0 - 2 Сергей Стаховски Сергей Стаховски
ТУНК 16:30
АС Слимане АС Слимане 2 - 0 Хамам-Сус Хамам-Сус
ТШИСО 16:30
Жулиен Бенето Жулиен Бенето 2 - 0 Иван Неделко Иван Неделко
ТУНК 16:30
ЕО Сиди Бузид ЕО Сиди Бузид 1 - 2 Жендуба Спорт Жендуба Спорт
ТУНК 16:30
Джерба Мидоун Джерба Мидоун 1 - 1 Спортинг Бен Ару Спортинг Бен Ару
ТУНК 16:30
Корба Корба 1 - 1 Ариана Ариана
ТШИСО 16:30
Петер Полански Петер Полански 2 - 0 Карл Фриберг Карл Фриберг
БЪЛЖЛ 16:45
Супер Спорт (Ж) Супер Спорт (Ж) 1 - 0 Етър ВТ (Ж) Етър ВТ (Ж)
ИСП2 17:00
Райо Махадаонда Райо Махадаонда 1 - 0 Реал Овиедо Реал Овиедо
ФАТ 17:00
Пикъринг Таун Пикъринг Таун 3 - 0 Стоксбридж Парк Стийлс Стоксбридж Парк Стийлс
БУНХ 17:00
Хановер-Бургдорф Хановер-Бургдорф 26 - 24 ХК Ерланген ХК Ерланген
БУНХ 17:00
ФФЛ Гумерсбах ФФЛ Гумерсбах 28 - 21 ББМ Битигхайм ББМ Битигхайм
НОР2 17:00
Мьолнер Мьолнер 2 - 2 Нюбергсунд Нюбергсунд
АНГЖЕ 17:00
Бристол Сити (Ж) Бристол Сити (Ж) 0 - 1 Бирмингам Сити (Ж) Бирмингам Сити (Ж)
ШВ3 17:00
Карлскрона Карлскрона 5 - 4 Лунд Лунд
БРА 17:00
Шапекоенсе Шапекоенсе 0 - 1 Витория Витория
ФАТ 17:00
Ейлсбъри Юнайтед Ейлсбъри Юнайтед 2 - 3 Милдънхол Таун Милдънхол Таун
БУНХ 17:00
ГВД Минден ГВД Минден 32 - 27 МТ Мелсунген МТ Мелсунген
КХЛ 17:00
ХК Динамо Рига ХК Динамо Рига 2 - 0 Адмирал Владивосток Адмирал Владивосток
КХЛ 17:00
ХК Динамо Минск ХК Динамо Минск 1 - 1 ХК Череповец ХК Череповец
КХЛ 17:00
ХК ЦСКА Москва ХК ЦСКА Москва 5 - 0 Амур Хабаровск Амур Хабаровск
ШВ3 17:15
Умео Умео 3 - 1 Асириска Асириска
РШК 17:15
Тулон Ръгби Тулон Ръгби 25 - 26 Нюкасъл Фалкънс Нюкасъл Фалкънс
РШК 17:15
Глазгоу Уориърс Глазгоу Уориърс 3 - 13 Сарацини Сарацини
ИТЛП 17:30
Алесандрия Алесандрия 1 - 1 Робур Сиена Робур Сиена
ТБЮО 17:30
Феликс Оже-Алясим Феликс Оже-Алясим 2 - 1 Зизу Бергс Зизу Бергс
ИСПСБ 17:30
Бадалона Бадалона 1 - 1 Лейда Еспортиу Лейда Еспортиу
ИТЛП 17:30
Карарезе Карарезе 4 - 2 Новара Новара
ИТЛП 17:30
Про Патрия Про Патрия 0 - 1 Про Верчели Про Верчели
ИСПСБ 17:30
Хумиля Хумиля 1 - 0 Алмерия II Алмерия II
КХЛ 17:30
ХК Авангард ХК Авангард 5 - 3 Барис Астана Барис Астана
КХЛ 17:30
ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва 0 - 3 Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл
ХОЛ1 17:45
Твенте Твенте 0 - 1 МВВ МВВ
ЕХФШЛ 17:50
Скерн хандбал Скерн хандбал 24 - 26 Париж (хандбал) Париж (хандбал)
ШВ3 18:00
Сюрианска Сюрианска 3 - 1 Шелефтео Шелефтео
КХЛ 18:00
ХК Слован ХК Слован 3 - 3 Кунлун Ред Стар Кунлун Ред Стар
ЛБСА 18:00
БК Ваноли БК Ваноли 94 - 88 БК Авелино БК Авелино
АЦБ 18:00
БК Фуенлабрада БК Фуенлабрада 60 - 110 БК Баскония БК Баскония
АЦБ 18:00
БК Гипускоа БК Гипускоа 68 - 68 КБ Тенерифе КБ Тенерифе
ИСПСБ 18:00
Линенсе Линенсе 1 - 1 Вилановенсе Вилановенсе
ЧИЛИБ 18:00
Кобрелоа Кобрелоа 1 - 0 Нубленсе Нубленсе
ЧИЛИБ 18:00
Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс 4 - 1 Магалянеш Магалянеш
АЦБ 18:00
Обрадойро КАБ Обрадойро КАБ 78 - 81 БК Валенсия БК Валенсия
ЕХФШЛ 18:00
КС Виве Келце КС Виве Келце 31 - 27 РК Вардар РК Вардар
ЕХФШЛ 18:00
СК Сегед СК Сегед 30 - 28 Фленсбург-Хандевит Фленсбург-Хандевит
ИСПСБ 18:00
Изара Изара 0 - 2 Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II
ВЕН 18:00
Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра 1 - 2 Каракас Каракас
ТШИСО 18:00
Андреа Арнаболди Андреа Арнаболди 2 - 0 Матс Морайнг Матс Морайнг
НОР2 18:00
Вард Вард 3 - 3 Волеренга II Волеренга II
ИСПСБ 18:00
Понтеведра Понтеведра 0 - 0 Понферадина Понферадина
ИСПСБ 18:15
Мирандес Мирандес 2 - 2 Реал Унион Реал Унион
ИСПСБ 18:30
УК Мурсия УК Мурсия 3 - 1 Малага II Малага II
ПАК 18:30
Пакистан Неви Пакистан Неви 1 - 2 Карачи Електрик Карачи Електрик
ЛБСА 18:30
БК Виртус Болоня БК Виртус Болоня 79 - 88 БК Олимпия Милано БК Олимпия Милано
ИТСЛЕ 18:45
Трентино Волей Трентино Волей 3 - 0 Ема Вилас Ема Вилас
ОАЕКЛ 18:45
Шабаб Ал Ахли Дубай Шабаб Ал Ахли Дубай 2 - 1 Аджман Аджман
КАНКФ 19:00
Гвинея-Бисау Гвинея-Бисау 2 - 1 Замбия Замбия
КАНКФ 19:00
Кения Кения 3 - 0 Етиопия Етиопия
МЖД 19:00
Шотландия Шотландия 1 - 3 Португалия Португалия
ЕХФШЛ 19:00
ХК Мотор ХК Мотор 35 - 27 РК Загреб РК Загреб
НОР2 19:00
Хьонефос Хьонефос 3 - 2 Елверум Елверум
ИТСЛЕ 19:00
Палаволо Модена Палаволо Модена 3 - 0 Аргос Волей Аргос Волей
ИТСЛЕ 19:00
Волей Монца Волей Монца 1 - 3 БлуВолей Верона БлуВолей Верона
ИТСЛЕ 19:00
Волей Перуджа Волей Перуджа 3 - 0 Латина Волей Латина Волей
ИТСЛЕ 19:00
Вибо Валентия Вибо Валентия 3 - 1 Ню Матер Волей Ню Матер Волей
ИСПСБ 19:00
Марбеля Марбеля 0 - 0 Реал Мурсия Реал Мурсия
УЕФЛН 19:00
Азербайджан Азербайджан 1 - 1 Малта Малта
ИСПСБ 19:00
Рапидо Бузас Рапидо Бузас 0 - 1 Бургос Бургос
ИТСЛЕ 19:00
Палаволо Падова Палаволо Падова 0 - 3 Волей Лубе Волей Лубе
ИСПСБ 19:00
Ел Ехидо Ел Ехидо 0 - 1 Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва
ЛБСА 19:00
БК Бреша Леонеса БК Бреша Леонеса 83 - 79 БК Реджиана БК Реджиана
УКРП 19:00
Оболон-Бровар Оболон-Бровар 1 - 1 Ингулец Ингулец
ИСПСБ 19:00
Аренас де Гечо Аренас де Гечо 2 - 1 Калаора Калаора
ИСПСБ 19:00
Леванте II Леванте II 0 - 0 Кастейон Кастейон
НОР2 19:00
Фредрикста Фредрикста 5 - 0 Стабек II Стабек II
УЕФЛН 19:00
Фарьорски острови Фарьорски острови 1 - 1 Косово Косово
УЕФЛН 19:00
Русия Русия 2 - 0 Турция Турция
ЕХФШЛ 19:10
Елверум ИЛ Елверум ИЛ 28 - 27 Рийхимаен Кокс Рийхимаен Кокс
ИТЛП 19:30
Албинолефе Албинолефе 0 - 1 ФералпиСало ФералпиСало
ИСПСБ 19:30
Талавера КФ Талавера КФ 4 - 0 Бадахос Бадахос
ЛБСА 19:30
Пистоя Баскет Пистоя Баскет 69 - 97 БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция
ИТЛП 19:30
Порденоне Порденоне 1 - 1 ЛР Виченца Виртус ЛР Виченца Виртус
НФЛ 20:00
Синсинати Бенгалс Синсинати Бенгалс 21 - 28 Питсбърг Стийлърс Питсбърг Стийлърс
НФЛ 20:00
Атланта Фалкънс Атланта Фалкънс 34 - 29 Тампа Бей Бъканиърс Тампа Бей Бъканиърс
НФЛ 20:00
Вашингтон Редскинс Вашингтон Редскинс 23 - 17 Каролина Пантърс Каролина Пантърс
ИСПСБ 20:00
Дон Бенито Дон Бенито 0 - 1 Севиля II Севиля II
НФЛ 20:00
Оуклънд Райдърс Оуклънд Райдърс 3 - 27 Сиатъл Сийхоукс Сиатъл Сийхоукс
НФЛ 20:00
Ню Йорк Джетс Ню Йорк Джетс 42 - 34 Индианаполис Колтс Индианаполис Колтс
ИТЛП 20:00
Монца Монца 1 - 1 Триестина Триестина
НХЛ 20:00
Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс 3 - 2 Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс
НФЛ 20:00
Кливлънд Браунс Кливлънд Браунс 14 - 38 Лос Анджелис Чарджърс Лос Анджелис Чарджърс
НФЛ 20:00
Хюстън Тексънс Хюстън Тексънс 20 - 13 Бъфало Билс Бъфало Билс
НФЛ 20:00
Маями Долфинс Маями Долфинс 31 - 28 Чикаго Беърс Чикаго Беърс
НФЛ 20:00
Минесота Вайкингс Минесота Вайкингс 27 - 17 Аризона Кардиналс Аризона Кардиналс
ЕСАЛ 20:00
Сонсонате Сонсонате 1 - 4 Чалатенанго Чалатенанго
ЛБСА 20:00
Баскет Бриндиси Баскет Бриндиси 88 - 73 БК ВЛ Песаро БК ВЛ Песаро
ЕХФШЛ 20:00
ХК Нант ХК Нант 38 - 27 РК Целе РК Целе
РУСЖ 20:00
Локомотив Москва (Ж) Локомотив Москва (Ж) 7 - 1 Чертаново (Ж) Чертаново (Ж)
КРПД 20:05
Алауеленсе Алауеленсе 1 - 0 Лимон Лимон
АЦБ 20:15
БК Малага БК Малага 89 - 76 БК Гран Канария БК Гран Канария
ГВАТ 20:30
Антигуа ГФК Антигуа ГФК 1 - 2 Кобан Империал Кобан Империал
ИСПСБ 20:30
Корнея Корнея 1 - 2 Алкояно Алкояно
ПАК 21:00
УПДА УПДА 3 - 0 АШМ АШМ
УРУГВ 21:00
Ливърпул Монтевидео Ливърпул Монтевидео 2 - 1 Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг
ЕХФШЛ 21:00
КК Динамо Букурещ КК Динамо Букурещ 24 - 21 ХК Висла Плок ХК Висла Плок
ИТЛП 21:30
Албисола Албисола 1 - 1 Пиаченца Пиаченца
УЕФЛН 21:45
Израел Израел 2 - 0 Албания Албания
УЕФЛН 21:45
Литва Литва 1 - 4 Черна гора Черна гора
ИСП2 21:45
Гранада Гранада 1 - 0 Майорка Майорка
УЕФЛН 21:45
Полша Полша 0 - 1 Италия Италия
ЛБСА 21:45
БК Канту БК Канту 84 - 72 Тренто Баскет Тренто Баскет
УРУГВ 22:00
Серо Серо 4 - 2 Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео
УРУГВ 22:00
Уондърърс Уондърърс 1 - 2 Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео
ОФЛ 22:00
Суоп Парк Рейнджърс Суоп Парк Рейнджърс 5 - 1 ЛА Галакси II ЛА Галакси II
УРУГВ 22:00
Данубио Данубио 3 - 1 Торке Торке
БРА 22:00
Васко да Гама Васко да Гама 2 - 0 Крузейро Крузейро
БРА 22:00
Палмейрас Палмейрас 2 - 0 Гремио Гремио
ОФЛ 22:00
Витлеем Стийл Витлеем Стийл 1 - 0 Тампа Бей Роудайс Тампа Бей Роудайс
БРА 22:00
Интернасионал Интернасионал 3 - 1 Сао Пауло Сао Пауло
ЕКВ 22:00
Депортиво Куенка Депортиво Куенка 1 - 3 Текнико Университарио Текнико Университарио
ЧИЛИБ 22:30
Копияпо Копияпо 2 - 1 Кобресал Кобресал
ХОНД 23:00
Ютикалпа Ютикалпа 3 - 2 Реал де Минас Реал де Минас
ПЕРУ 23:00
Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо 1 - 1 Алианса Лима Алианса Лима
НФЛ 23:05
Денвър Бронкос Денвър Бронкос 20 - 23 Лос Анджелис Рамс Лос Анджелис Рамс
КОЛА 23:15
Леонес Леонес 0 - 1 Ла Екидад Ла Екидад
НФЛ 23:25
Тенеси Тайтънс Тенеси Тайтънс 0 - 21 Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс
НФЛ 23:25
Далас Каубойс Далас Каубойс 40 - 7 Джаксънвил Джагуарс Джаксънвил Джагуарс
ЯМК 23:30
Монтего Бей Юнайтед Монтего Бей Юнайтед 1 - 1 Хъмбъл Лайънс Хъмбъл Лайънс
ЯМК 23:30
ЮУИ ЮУИ 3 - 0 Арнет Гардънс Арнет Гардънс
ЯМК 23:30
Тиволи Гардънс Тиволи Гардънс 0 - 1 Маунт Плезънт Академи Маунт Плезънт Академи
ЯМК 23:30
Дънбехолдън Дънбехолдън 0 - 1 Харбър Вю Харбър Вю
ГВАТ 23:30
Гуастатоя Гуастатоя 2 - 0 Мюнисипал Мюнисипал
ЯМК 23:30
Рено Рено 0 - 2 Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед