Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ПАР 00:00
Генерал Диас Генерал Диас 1 - 2 Насионал Асунсион Насионал Асунсион
ХОНД 00:00
Вида Вида 1 - 2 УПНФМ УПНФМ
ЧИЛИБ 00:00
Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо 0 - 0 Сантяго Морнинг Сантяго Морнинг
КРПД 00:00
УКР УКР 3 - 4 Кармелита Кармелита
ОФЛ 00:00
Ню Йорк РБ II Ню Йорк РБ II 2 - 1 Питсбърг Ривърхаундс Питсбърг Ривърхаундс
ХОНД 00:00
Маратон Маратон 2 - 2 Реал Еспаня Реал Еспаня
ЕСАЛ 00:00
Аудац Аудац 2 - 1 Фирпо Фирпо
ЕСАЛ 00:00
Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 0 - 4 Агила Агила
ЕСАЛ 00:00
ФАС ФАС 1 - 0 Пасакина Пасакина
УРУГВ 00:00
Бостън Ривър Бостън Ривър 1 - 0 Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео
КРПД 00:05
Гресия Гресия 2 - 0 Ередияно Ередияно
ЕСАЛ 00:30
Йокоро Йокоро 0 - 0 Исидро Метапан Исидро Метапан
ВЕНК 01:00
Самора Самора 0 - 0 Сулия Сулия
ХОНД 01:00
Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа 1 - 1 Мотагуа Мотагуа
КРПД 01:00
Депортиво Саприса Депортиво Саприса 2 - 2 Перес Селедон Перес Селедон
БРА 01:00
Атлетико ПР Атлетико ПР 4 - 0 Спорт Ресифе Спорт Ресифе
БРА 01:00
Атлетико Минейро Атлетико Минейро 0 - 0 Америка Минейро Америка Минейро
ХОНД 01:00
Платенсе Платенсе 2 - 3 Хондурас Прогресо Хондурас Прогресо
ЕКВ 01:00
Барселона Гуаякил Барселона Гуаякил 1 - 0 Емелек Емелек
КОЛА 01:15
Атлетико Насионал Атлетико Насионал 0 - 0 Депортиво Кали Депортиво Кали
КОЛА 01:30
Атлетико Букараманга Атлетико Букараманга 2 - 1 Енвигадо Енвигадо
НХЛ 02:00
Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус 2 - 3 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
НХЛ 02:00
Уинипег Джетс Уинипег Джетс 3 - 1 Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс
ЛПФ 02:00
Коста дел Есте Коста дел Есте 1 - 0 Плаза Амадор Плаза Амадор
НФЛ 03:20
Ню Инглънд Пейтриътс Ню Инглънд Пейтриътс 43 - 40 Канзас Сити Чийфс Канзас Сити Чийфс
КОЛА 03:30
Америка де Кали Америка де Кали 1 - 2 Индепендиенте Меделин Индепендиенте Меделин
МФВСЖ 10:10
Холандия (волейбол, Ж) Холандия (волейбол, Ж) 3 - 2 САЩ (волейбол, Ж) САЩ (волейбол, Ж)
ТРКК 11:00
Ирина Хромачьова Ирина Хромачьова 2 - 0 Виталия Дяченко Виталия Дяченко
ТЛЛО 11:00
Яна Фет Яна Фет 1 - 2 Аранча Рус Аранча Рус
ТРКК 11:00
Ласло Джере Ласло Джере 1 - 2 Аляж Бедене Аляж Бедене
ТЛЛО 11:00
Белинда Бенчич Белинда Бенчич 2 - 0 Варвара Лепченко Варвара Лепченко
ТРКК 11:00
Онс Джабер Онс Джабер 2 - 0 Валентини Граматикопулу Валентини Граматикопулу
РУСР 12:00
Зенит (21) Зенит (21) 1 - 0 Спартак Москва (21) Спартак Москва (21)
ТБЮО 12:00
Талон Гриекспоор Талон Гриекспоор 2 - 0 Стефан Робер Стефан Робер
ТБЮО 12:00
Иля Ивашка Иля Ивашка 2 - 1 Констант Лестиен Констант Лестиен
ТРКК 12:30
Силвия Солер-Еспиноса Силвия Солер-Еспиноса 0 - 2 Наталия Вихлянцева Наталия Вихлянцева
ТРКК 12:30
Анастасия Павлюченкова Анастасия Павлюченкова 2 - 0 Айла Томлянович Айла Томлянович
ТШИСО 13:00
Алексей Попирин Алексей Попирин 2 - 1 Матиас Бахингер Матиас Бахингер
ТШИСО 13:00
Оскар Оте Оскар Оте 2 - 0 Юрген Зоп Юрген Зоп
РУС3 13:00
Челябинск Челябинск 0 - 1 Зенит Ижевск Зенит Ижевск
ТЛЛО 13:00
Джесика Понше Джесика Понше 0 - 2 Южени Бушар Южени Бушар
МФВСЖ 13:20
Италия (волейбол, Ж) Италия (волейбол, Ж) 3 - 2 Япония (волейбол, Ж) Япония (волейбол, Ж)
ТЛЛО 13:25
Кристина Плишкова Кристина Плишкова 2 - 0 Тереза Смиткова Тереза Смиткова
ТБЮО 13:30
Марсел Гранойерс Марсел Гранойерс 2 - 1 Салваторе Карузо Салваторе Карузо
ТБЮО 13:30
Феликс Оже-Алясим Феликс Оже-Алясим 0 - 1 Сергей Стаховски Сергей Стаховски
ТРКК 14:00
Вера Звонарьова Вера Звонарьова 2 - 0 Ивана Йорович Ивана Йорович
ИРАА 14:15
Гол Гохар Гол Гохар 3 - 1 Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан
ТШИСО 14:30
Жулиен Бенето Жулиен Бенето 0 - 2 Ернест Гулбис Ернест Гулбис
ТЛЛО 14:30
Полин Парментие Полин Парментие 2 - 0 Виктория Голубич Виктория Голубич
ТРКК 14:30
Анет Контавайт Анет Контавайт 2 - 1 Анастасия Потапова Анастасия Потапова
ТШИСО 14:30
Петер Полански Петер Полански 2 - 1 Андреа Арнаболди Андреа Арнаболди
ИРАА 14:45
Мес Керман Мес Керман 3 - 0 Хунех Бе Хунех Бабол Хунех Бе Хунех Бабол
ИРАА 14:45
Бадеран Бадеран 0 - 0 Кашкай Кашкай
РУС3 15:00
Носта Носта 0 - 3 Нефтехимик Нефтехимик
РУС3 15:00
Лада Толяти Лада Толяти 2 - 2 Уфа II Уфа II
ТБЮО 15:00
Леонардо Майер Леонардо Майер 0 - 2 Вашек Поспишил Вашек Поспишил
ИТЛП 15:30
Реджина Реджина 1 - 0 Сиракуза Сиракуза
ТРКК 15:30
Аляксандра Саснович Аляксандра Саснович 2 - 0 Михаела Бузарнеску Михаела Бузарнеску
ТЛЛО 16:00
Вера Лапко Вера Лапко 2 - 1 Карина Витхьофт Карина Витхьофт
ТРКК 16:00
Адриан Манарино Адриан Манарино 2 - 1 Евгени Карловски Евгени Карловски
ОАЕКЛ 16:05
Ал Шарджах Ал Шарджах 0 - 1 Ал Джазира Абу Даби Ал Джазира Абу Даби
ОАЕКЛ 16:05
Ал Аин Ал Аин 1 - 0 Ал Дафра Ал Дафра
ТБЮО 16:30
Хауме Мунар Хауме Мунар 0 - 2 Иржи Весели Иржи Весели
ТШИСО 16:30
Денис Кудла Денис Кудла 2 - 0 Гийермо Гарсия-Лопес Гийермо Гарсия-Лопес
ТРКК 17:00
Лукаш Росол Лукаш Росол 2 - 1 Матео Беретини Матео Беретини
ИСП2 17:00
Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона 1 - 3 Алкоркон Алкоркон
РУС3 17:00
Волга Уляновск Волга Уляновск 0 - 2 КАМАЗ КАМАЗ
РУС3 17:00
Сизран-2003 Сизран-2003 5 - 1 Звезда Перм Звезда Перм
АЛЖ 17:00
Олимпик Медея Олимпик Медея 2 - 2 ЕС Сетиф ЕС Сетиф
ТРКК 17:00
Анастасия Севастова Анастасия Севастова 2 - 1 Магдалена Рибарикова Магдалена Рибарикова
ТБЮО 18:00
Макензи Макдоналд Макензи Макдоналд 2 - 0 Николас Яри Николас Яри
МЖД20 18:00
Русия (20) Русия (20) 1 - 1 Швейцария (20) Швейцария (20)
ЕП21 18:00
Чехия (21) Чехия (21) 1 - 0 Молдова (21) Молдова (21)
ТРКК 18:30
Юлия Путинцева Юлия Путинцева 2 - 0 Ирина-Камелия Бегу Ирина-Камелия Бегу
ОАЕКЛ 18:45
Емирейтс Емирейтс 4 - 2 Ал Фуджайрах Ал Фуджайрах
ТЛЛО 19:00
Анна-Каролина Шмидлова Анна-Каролина Шмидлова 0 - 2 Дона Векич Дона Векич
ИЗР1 19:00
Секция Нес Циона Секция Нес Циона 1 - 1 Апоел Ашкелон Апоел Ашкелон
ИЗР1 19:00
Апоел Афула Апоел Афула 1 - 0 Апоел Рамат Хашарон Апоел Рамат Хашарон
ИЗР1 19:00
Апоел Марморек Апоел Марморек 2 - 2 Апоел Катамон Апоел Катамон
КХЛ 19:00
ХК Нефтехимик ХК Нефтехимик 2 - 4 ХК Сочи ХК Сочи
ТШИСО 19:30
Елиас Юмер Елиас Юмер 2 - 1 Максимилиан Мартерер Максимилиан Мартерер
ЕП21 19:30
Гърция (21) Гърция (21) 2 - 0 Беларус (21) Беларус (21)
ЕП21 19:30
Сан Марино (21) Сан Марино (21) 0 - 4 Хърватия (21) Хърватия (21)
МЖДМП 19:30
Италия (21) Италия (21) 2 - 0 Тунис (21) Тунис (21)
КХЛ 19:30
СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург 2 - 2 ХК Спартак Москва ХК Спартак Москва
ПРС 19:30
Алемания Аахен Алемания Аахен 0 - 4 Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд
ТБЮО 19:30
Фелисиано Лопес Фелисиано Лопес 2 - 0 Франсес Тияфо Франсес Тияфо
МЖД 19:30
Кувейт Кувейт 0 - 4 Австралия Австралия
ИТЛП 19:30
Гозано Гозано 1 - 1 Лукезе Лукезе
АЛЖ 19:45
МК Алжир МК Алжир 2 - 1 КС Константин КС Константин
АЛЖ 19:45
УСМ Алжир УСМ Алжир 5 - 1 МО Беджая МО Беджая
ШВ3 20:00
Енгелхолм Енгелхолм 0 - 2 Кристиандстадс Кристиандстадс
ТЛЛО 20:30
Анна Блинкова Анна Блинкова 2 - 0 Татяна Мария Татяна Мария
ХОЛ1 21:00
ПСВ II ПСВ II 2 - 1 Аякс II Аякс II
МЖД 21:00
Саудитска Арабия Саудитска Арабия 1 - 1 Ирак Ирак
МЖД 21:45
Хърватия Хърватия 2 - 1 Йордания Йордания
НЛП 21:45
Сторбридж Сторбридж 4 - 1 Бедуърт Юнайтед Бедуърт Юнайтед
УЕФЛН 21:45
Финландия Финландия 2 - 0 Гърция Гърция
УЕФЛН 21:45
Беларус Беларус 0 - 0 Молдова Молдова
УЕФЛН 21:45
Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 2 - 0 Северна Ирландия Северна Ирландия
УЕФЛН 21:45
Люксембург Люксембург 3 - 0 Сан Марино Сан Марино
ИТЛП 21:45
Арецо Арецо 2 - 0 Понтедера Понтедера
УЕФЛН 21:45
Испания Испания 2 - 3 Англия Англия
УЕФЛН 21:45
Исландия Исландия 1 - 2 Швейцария Швейцария
УЕФЛН 21:45
Естония Естония 3 - 3 Унгария Унгария
ФАТ 22:00
Атертън Колиъриъс Атертън Колиъриъс 0 - 1 Марск Юнайтед Марск Юнайтед
ТРКК 22:15
Лесия Цуренко Лесия Цуренко 0 - 2 Дария Касаткина Дария Касаткина
КОЛБ 23:00
Депортиво Перейра Депортиво Перейра 2 - 0 Университарио де Попаян Университарио де Попаян
КОЛБ 23:00
Унион Магдалена Унион Магдалена 1 - 0 Орсомарсо Орсомарсо
КОЛБ 23:00
Кортулуа Кортулуа 2 - 1 Валедупар Валедупар
КОЛБ 23:00
Богота Богота 1 - 0 Тигрес Сипакира Тигрес Сипакира
КОЛБ 23:00
Янерос Янерос 1 - 2 Депортес Киндио Депортес Киндио
КОЛБ 23:00
Форталеза Соача Форталеза Соача 3 - 3 Баранкила Баранкила
КОЛБ 23:00
Реал Картахена Реал Картахена 2 - 1 Реал Сантандер Букараманга Реал Сантандер Букараманга